W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Esoteric Agenda - Ezoteryczne Plany (napisy PL)  
Podobne tematy
Zwalczaj Nowy Porządek Świata (PL)39
The Big Picture (napisy PL)42
Esoteric Agenda part 1-13 - Zeitgeist się chowa !!12
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 18340
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KFI




Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 18 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Ale cóż... sam jestem ciekaw, jak by to mogło wyglądać. No bo Erę Miłości mamy już teraz, rozpoczęła się 21.10 zeszłego roku. Czy może nastać era jeszcze większej miłości niż ta, jaką darzy nas Dowald? Smile


Skoro jest era miłości, to pewnie nie chodzi o to, że zapanuje miłość, a o to, by się na niej skupić i się jej poddawać, bo to właściwy okres?
Wszyscy nas przecież kochają: papież, Amerykanie, Europejczycy a nawet Rosjanie. A nasi politycy to już w ogóle. Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 18 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze takie małe pytanko.

Skoro w 2012 ma nastać Nowa Era Miłości I Tak Dalej i ONI o tym wiedzą, to po co im ta cała redukcja populacji? Jakby to byli tacy doinformowani okultyści, to chyba wiedzieliby, że dobro zawsze zwycięża (tak, wiem - to śmiesznie brzmi, zupełnie jak w jakiejś baśni Razz) i ich wysiłki są bezcelowe... Mógłby mi to ktoś bardziej obeznany w ezoteryce wyjaśnić? Serio pytam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 18 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii uzupełnienia.
Zawsze mnie zastanawia że w kontekście roku 2012, podaje się motyw przebiegunowania, a nie wspomina się nic o zanurzeniu naszego układu słonecznego w gęstsze obszary galaktyki(w dniu 4 ahau 13 baktun zostanie ukonczony wielki cykl) - obrazowane przez Majow w mitologi jako przejscie do swiata podziemnego(Xibalba). Rowniez nie wymienia T. Mckenna niezwykłego etnografa i badacza roslin magicznych Very Happy . Mianowicie idzie o teorie innowacji :

Cytat:
Jedną z najbardziej znanych i kontrowersyjnych idei, które narodziły się w głowie Terence’a McKenny jest jednak Teoria Innowacji (Novelty Theory), której podstawą stało się zjawisko tzw. Rezonansu Czasowego (Temporal Resonance). Teoria opisana w książce The Invisible Landscape, a później także w zbiorze esejów i wywiadów The Archaic Revival, swoje źródło bierze z mistycznej chińskiej księgi I Ching biorąc za punkt wyjściowy pierwszy układ heksagramów, znany jako sekwencja Króla Wen. Jak pisze w niej McKenna: Badając rodzaje porządków, odzwierciedlonych w sekwencji Króla Wen, zawartych w I Ching, dokonałem kilku znaczących odkryć. Doskonale wiadomo, że heksagramy w sekwencji Króla Wen łączą się w pary. Drugi człon każdej pary uzyskujemy poprzez odwrócenie pierwszego. W każdej sekwencji sześćdziesięciu czterech heksagramów jest osiem heksagramów, które pozostają niezmienione po odwróceniu. W sekwencji Króla Wen te osiem heksagramów łączy się z heksagramami, w których każda linia pierwszego heksagramu staje się jego przeciwieństwem (yang zmienia się w yin i vice versa). W ten sposób McKenna dochodzi do fraktalnej struktury czasu, która oparta o analizę tej sekwencji zostaje rozrysowana po raz pierwszy w 1974 r. przez komputer CDC 6400 za pomocą języka FORTRUN i staje się Falą Czasu Zero (Timewave Zero). Wykres Fali Czasu Zero opiera się o dwie osie: oś czasu i oś innowacji (wskazująca "stopień połączenia"), które wskazują wzrost informacyjnej gęstości w ludzkiej cywilizacji na przestrzeni dziejów. McKenna analizując tradycyjny kalendarz Majów, zwany Tzolkin ustala koniec Fali na rok 2012, kiedy innowacja dojdzie do Punktu Omega, a ludzkość zostanie przetransformowana poprzez informacyjną apokalipsę.


To ze strony http://www.magivanga.com.pl/page.php?132
Wiecej na wiki anglojezycznej.

O dwoch siłach ksztaltujacych ludzka psychike pisal C Castenada(własciwie to Don Juan go nauczal a Carlos tylko spisywal),czyli miłosc i strach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:53, 19 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz555 napisał:
Szkoda, że przed wojną w Iraku nie miałem tych informacji, można by było założyć, że w najbliższym czasie w konkretnym terminie będzie ta wojna, a potem, po fakcie sprawdzić czy rzeczywiście tak się stało Very Happy

Święte słowa !.
Zawsz tak jest, że wszystko łączy się po fakcie. Smile
Świętej Łucji z Fatimy matka boska przekazała tajemnicę fatimską, że będzie zamach na życie papieża. Tylko niestety, o treści tajemnicy dowiedzieliśmy się po fakcie. Logika chyba jasna...

KFI napisał:
W ezoterykę wierzyć nie musisz. Wystarczy, że wierzą i posługują się nią na co dzień ci, którzy nas kontrolują i pragną nami rządzić.

Co do tego to nie byłbym taki pewien. Oczywiście zbyt mali jesteśmy aby cokolwiek udowadniać. Sfery rządzące potrafią się doskonale odizolować od szaraków. Organizują sobie spotkania np. w egzotycznych krajach, gdzie nocleg w hotelu, i śniadanie, kosztuje może z roczną pensję szarego obywatela. To doskonała metoda izolacji. Pseudoszkolenia za granicą, itd....
Ale z tą ezoteryką, to odnoszę wrażenie, że służy ona właśnie odwróceniu uwagi i ośmieszeniu problemu kontroli świata przez najbogatsze jednostki.
Żaden szanujący się wykształcony człowiek, nie uwierzy, że osoby, które zbiły majątki, obracają fortunami, i kotnrolują masę ludzi oddają się ezoterycznym rytuałom. Chyba, że są one przykrywką do orgii zbiorowych, co opisał np. Mostowicz w książce "Kariera Nikodema Dyzmy". Nie chodziło tak naprawdę, o czczenie szatana, tylko o to aby można sobie było legalnie poruchać, w szerszym gronie...
Może faktycznie niektóre kręgi polityczne, bawią się w ezoterykę, ale tylko w tym kontekście Smile

Cytat:
Czy to amerykańskie wojsko, czy to kościółki, korporacje czy banki posługują się ezoteryczną symboliką. I ci dopiero "robią na tym niezły szmalec.... że dużo by pisać..." Smile
A może z tą ezoteryką jest tak, że celowo została ośmieszona (jak teorie spiskowe) i sprowadzona do rangi kuglarstwa, by się nią nikt poważnie nie zajmował? Jeszcze by się wymknął władzy spod kontroli...? Smile

Jeżeli chodzi o symbolikę, to się zgodzę. Ale ta symbolika to korzenie naszych wierzeń. To coś co przetrwało. Np. symbolizujący apteki i placówki zdrowia, wąż zwinięty na kiju, czy krzyżu.
Ale nie wydaje mi się, aby to ezoteryka była celowo ośmieszona. Dla mnie ezoteryka jest śmieszna i wydaje mi się, że wprowadza się ją właśnie po to aby ośmieszyć sprawy poważne!

Co do kalendarza Majów, to cóż... Dobrze, że ktoś go odkrył, i wyjaśnił, bo dziś nie mieli byśmy o czym gadać Smile
Pamiętam, że, najpier ustalono początkową datę tego kalendarza. Tysiąc sto któryś rok przed Chrystusem. To Daniken twierdził, że wtedy przylecieli kosmici. Dziś obliczono już teoretyczną datę końcową, więc jedni mówią, że to koniec świata inni, że nowa era Smile
Nasz kalendarz, jakoś się nikomu nie podoba. Ten kończy się co roku. Za często Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 20 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dooglądałem wczoraj do końca ten film, i trzy ostatnie części rozłożyły mnie na łopatki.
Totalna bzdura, Czakry i ośrodki energetyczne. Ktoś chce chyba ludzi ogłupić.

Czy zwrócił ktoś uwagę jaka muzyka idzie w końcowych częściach filmu ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 20 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee... no jaka? Bo nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
become




Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 1
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 22 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Dooglądałem wczoraj do końca ten film, i trzy ostatnie części rozłożyły mnie na łopatki.
Totalna bzdura, Czakry i ośrodki energetyczne. Ktoś chce chyba ludzi ogłupić.

Czy zwrócił ktoś uwagę jaka muzyka idzie w końcowych częściach filmu ? Smile


Jeżeli ktoś uważa, że czakramy nie istnieją to znaczy że jego świadomość jest bardzo mała. Nie oznacza to, że jest kimś gorszym. Po prostu jest mniej świadomy i tyle.
Z własnego doświadczenia i pracy z czakramami mogę dać wam 100% że istnieje dokładnie 7 czark głównych.

http://prosperita.terramail.pl/czakramy.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 24 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film naprawdę bardzo ciekawy łatwo będzie potwierdzić jego prawdziwe
informacje do 31 grudnia 2009 już nie daleko wtedy wejdzie w życie Kodeks
Żywnościowy i według tezy zawartej w filmie zaczną chorować i
umierać masowo ludzie na skutek zatrutej żywności(zmodyfikowanej)
P.s co do czakr podobno jest ich więcej jednak głównych jest siedem(1-CZAKRA PODSTAWY (KORZENIA)-mieści się między odbytnicą a genitaliami, otwiera się ku dołowi,2-CZAKRA SAKRALNA (PŁCIOWA, SEKSU)-znajduje się dwa palce poniżej pępka,3-CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO-położona na szerokość trzech palców powyżej pępka,4-CZAKRA SERCA-położenie na środku klatki piersiowej,5-CZAKRA GARDŁA-położona między jamą gardła a krtanią (środek gardła),6-CZAKRA TRZECIEGO OKA-położona na szerokość palca nad nasadą nosa,7-CZAKRA KORONY-znajduje się na czubku głowy)
Umiejętne rozwijanie wszystkich wymienionych czakr prowadzi do poszerzenia świadomości człowieka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:

Co do ezoteryki, to oczywiście cała ezoteryka jest dla mnie wielką bają. Wszelkie energie, aury, jasnowidzenie, telepatia, wychodzenie z ciała, wahadełkowanie, wykrywanie wody, i tego typu bzdety. Dzisiaj są nawet taki epojęcia jak formowanie jakiejś kuli energii i że niby można tym wystrzelić w kogoś Smile - normalnie ostra jazda. Ale niech się bawią dzieciaki. Niektórzy zresztą czerpią na tym niezły szmalec.... Smile
Dużo by pisać...


\"Co do ezoteryki, to oczywiście cała ezoteryka jest dla mnie wielką bają\"
mylisz sie

od lat mam stycznosc z ludzki ktorzy maja ponadnormalne zdolnosci

mam kuzynke ktora ma otwarte tzw trzecie oko- widzi aury nad ludzmi
potrafi powiedziec co Ci dolega, jak sie czujesz itp. patrzac tylko na aure nad Twoja glowa

ciezko w to uwierzyc ale jesli chcesz sie przekonac na wlasnej skorze to zaprawszam, mozemy sie kiedys spotkac

http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....jAKCsMjjAw
obejrzyj ten film

jest tam mowa o wielu poziomach energetycznych czlowieka, to wszystko jest udowodnione naukowo, sa nawet eksperymenty z zapamietywaniem przez wode stanow swiadomosci czlowieka itp
wszystko opiera sie o fale elektromagnetyczne ktore przeszywaja caly wszechswiat

obejrzyj film pioruny bogow to lepiej to zrozumiesz

DNA wysyla i odbiera fale elektromagnetyczne, co nauka stara sie zataic przed nami.
telepatia to zupelnie cos innego niz sobie wyobrazasz
to nie polaczenie miedzy dwoma mozgami na ogleglosc
ale umiejetnosc interpretacji odbieranych fal wysylanych przez DNA jakiegos czlowieka do naszego DNA

moze sie to wydawac niewiarygodne ale jesli umiesz laczyc fakty i masz troche samozaparcia w szukaniu informacji to na pewno sie ze mna zgodzisz

niedlugo (po wakacjach) zaczynam wielki projekt
zebralem juz dziesiatki ludzi ktorzy pomoga mi przy powstaniu portalu internetowego o New World Order
portal bedzie mial forule inna niz wszystko co do tej pory widzieliscie, bedzie to cos na ogromna skale
jesli ktos jest zainteresowany przylaczeniem sie do projektu i poswiecen to prosze o kontakt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj na forum.

Ja nie interesuje się ezoteryką i nie mam praktycznie żadnej wiedzy na ten temat, ale mimo to nie wykluczam ani tego, że to bajka, ani tego, że to prawda.

Mógłbyś powiedzieć nam coś więcej na temat tego projektu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie moge pisac zbyt duzo bo zdaje sobie sprawe z tego, ze caly internet jest monitorowany Smile)

w internecie panuje duzy balagan i dezinformacja na temat prawdy i NWO
ja mam zamiar zebrac wszystkie wazne informacje i umiescic je na stronie w przystepnej formie w taki sposob by trafialy glownie do tych ktorzy malo na te tematy wiedza lub nie wiedza nic tylko dostaly link od znajomego itp

jednak glownym celem bedzie prawda o polsce
bedzie tez serwis informacyjny, gdzie przedstawiane beda przedstawiane prawdziwe fakty tego co mowia w danym momencie w mediach

ktos kto obejrzy np wieczorne wiadomosci wejdzie na ten portal i dowie sie tego co media "nie powinny" nam mowic

bedziemy wspolpracowac z ludzmi na calym swiecie
bedziemy miec klarowna sytuacje tego jak jestesmy postrzegani w innych krajach i co tez w innych krajach tak naprawde sie dzieje

bo jak wiemy na tym polu media klamia najmocniej, przykladem jest miedlane klamstwo o wenezueli

jesli slyszeliscie wywiad z Aaronem Russo (wypowiadal sie w Zeitgeiscie o jego znajomosci z Nicolasem Rockefellerem) to wiecie, ze elita chce wykurzyc Chaveza z Wenezueli

polecam ten blog http://www.wenezuelawmediach.blogspot.com/
autorka jest polka mieszkajaca w wenezueli

oraz ten film http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....igLKkNDfAw

moim celem jest rowniez zachecenie ludzi w innych krajach do powstawania tego typu portali
ostatecznym celem byloby stworzenie miedzynarodowego superportalu gdzie redaktorzy z poszczegolnych krajow wspolpracowali by ze soba i tworzyli obraz PRAWDZIWEGO swiata, nie tego kreowanego przez media

oczywiscie taki plan jest bardzo ale to bardzo trudny do zrealizowania
bo sa specjalne agencje ktore maja za zadanie dezinformowac ludzi, niszczyc tego typu projekty, dlatego by nie zniszczyli nas w zarodku bedziemy musieli pracowac tajnie

wiecej nie moge niestety napisac
echelon monitoruje ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takim niezależnym portalem, na którym ludzie z całego świata umieszczają alternatywne wersje wydarzeń, o których mówią mainstreamowe media jest np. Indymedia. W Argentynie i Ekwadorze są już nawet zatrzymywani ludzie tam publikujący.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KFI




Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qweq3 napisał:
nie moge pisac zbyt duzo bo zdaje sobie sprawe z tego, ze caly internet jest monitorowany Smile)


O kurde, zapowiada się jakiś na maxa super-tajny projekt... Smile
Mam nadzieję, że z tą tajnością nie przesadzicie i podacie chociaż adres portalu, żeby ktokolwiek mógł cokolwiek poczytać.

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 28 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qweq3 wszyscy liczą na ciebie
tylko nie daj się zabić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiecie może, co się dzieje? Film zniknął z YT - konkretnie to z kanału Autora, bo pewnie są jeszcze jakieś kopie. Strona talismanicidols.org nie działa... Autor puścił focha? A może mu ktoś kazał usunąć? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście jest jeszcze Torrent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby Ci się qweq3 udało wystartować z tym portalem. Trzymam kciuki!

Kiedy przewidujesz jego start?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re-ligio napisał:

P.s co do czakr podobno jest ich więcej jednak głównych jest siedem(1-CZAKRA PODSTAWY (KORZENIA)-mieści się między odbytnicą a genitaliami, otwiera się ku dołowi,
2-CZAKRA SAKRALNA (PŁCIOWA, SEKSU)-znajduje się dwa palce poniżej pępka,
3-CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO-położona na szerokość trzech palców powyżej pępka,
4-CZAKRA SERCA-położenie na środku klatki piersiowej,
5-CZAKRA GARDŁA-położona między jamą gardła a krtanią (środek gardła),
6-CZAKRA TRZECIEGO OKA-położona na szerokość palca nad nasadą nosa,
7-CZAKRA KORONY-znajduje się na czubku głowy)
Umiejętne rozwijanie wszystkich wymienionych czakr prowadzi do poszerzenia świadomości człowieka


Ciekawe czy mamy też jakąś czakrę na czubku.... no wiecie... Smile Ale to taki żart.
Widzę, że znawcy wiedzą, gdzie ma czakry ziemia, wiedzą gdzie ma człowiek.
A czy wiadomo gdzie ma je dzdżownica i pantofelek ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@AQuatro, to nie forum Racjonalisty, więc sobie odpuść to ośmieszanie. Wink

A jeśli chodzi o czakry, to sam jestem ciekaw - skąd Wy o nich w ogóle wiecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daje się je wyczuć na przykład przy pomocy dłoni. Można je też zobaczyć.
Nie trzeba więc szczególnego sprzętu czy technik żeby wiedzieć o ich istnieniu.
Są tak samo łatwe do określenia jak narządy wewnętrzne dla chirurga. Mało kto je widział ale jakoś nie podważamy faktu istnienia śledziony dla przykładu albo gruczołów dokrewnych (dla niewprawionego oka niczym się nie różnią od zwykłej tkanki)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jak je wyczuć przy pomocy dłoni? I jak je zobaczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Co do ezoteryki, to oczywiście cała ezoteryka jest dla mnie wielką bają.


Tak samo jak model budowy atomów. Ale jednak sprawdza sie w praktyce, prawda? Można powiedzieć tylko że to działa, a jak to już nie ma znaczenia. Zresztą nie możesz tego wiedzieć bo się tym nigdy nawet nie zajmowałeś żebyś był autorytetem w tej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Film zniknął z YT - konkretnie to z kanału Autora, bo pewnie są jeszcze jakieś kopie.

Ale z Google Video nie, dziwne.
Widzenia aury niekoniecznie należy wiązać z ezoteryką, niektórzy uważają ją za dar Boga. Aureole widywane nad głowami świętych itd. są interpretowane jako przejaw ich wyrazistej aury, którą u człowieka najłatwiej dostrzec nad głową. Sam zresztą uczę się widzenia aury z pewnej książki, z całkiem niezłymi efektami.
Co do samego filmu to faktycznie jest podobny do Zeitgeista. I niestety powtórzył jego największą wadę, tzn. mieszanie do tego wszystkiego wiary. Podczas oglądania odniosłem wrażenie, że jest on robiony pod New Age, i właśnie przyjęcie założeń tego ruchu przez ludzi ma być sposobem na ocalenie ludzkości. Dla mnie okultyzm jest zły, a NA propaguje jego elementy. Argumenty dotyczące chrześcijaństwa pewnie zostaną obalone przez teologów, gdy tylko film stanie się bardziej popularny, tak samo jak stało się w przypadku Zeitgeista. Dla niektórych osób wierzących będzie to rzutowało na cały film. Przecież chodzi o to, aby uświadamiać ludzi o NWO, mieszanie do przesłania religii może tylko w tym zaszkodzić (szczególnie w Polsce). A właśnie informacje dotyczące NWO są w tym filmie najlepsze, i myślę że każdy powinien je poznać. Tak więc mimo wszystko zamierzam rozpowszechniać film wśród moich znajomych. I dzięki za napisy KFI.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 01 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Ale jak je wyczuć przy pomocy dłoni? I jak je zobaczyć?

Napisano na ten temat wiele książek. część jest darmowych i można znaleźć na internecie. Potem przeczytać i sprawdzić w praktyce osobiście to co jest tam napisane.
To forum i temat dotyczy troszkę czegoś innego więc dlatego tak obcesowo odpowiadam na twoje pytanie. Niemniej jednak jak będziesz miał ochotę dowiedzieć się od czego zacząć to zawsze możesz zastukać do mnie na GG.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 02 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli w efekcie nie wiadomo jak wykryć te czakry i jak sprawdzić, że w ogóle istnieją ... no ale spodziewałem się że tak będzie... Smile

Jean Armand de Richelieu napisał:
Ale jednak sprawdza sie w praktyce, prawda? Można powiedzieć tylko że to działa, a jak to już nie ma znaczenia. Zresztą nie możesz tego wiedzieć bo się tym nigdy nawet nie zajmowałeś żebyś był autorytetem w tej sprawie.

W żadnym wypadku nie jestem autorytetem w sprawach ezoteryki. Nie jestem oszustem, ani oszukującym się. Co do tego, że sprawdza się, to fakt. Masę ludzi wydaje forsę na horoskopy, kursy telepatii, jasnowidzenia, widzenia aury i wahadełkowania. Czyli masz rację ezoteryka sprawdza się, ale dla tych, którzy na niej zarabiają.

Co do widzenia aury, to fakt. Wystarczy się dobrze zjarać niektórymi halucynogenami, aby poświata wokół przedmiotów utrzymywała się przez kilka dni.
Można również wymusić w sobie taką umiejętność. Są przecież schizofrenicy paranoidalni, którzy widzą nawet nieistniejące osoby i komponują je z rzeczywistością.
Czyli widzieć aurę to raz, a jej istnienie i faktyczne odbicie do naszego zdrowia, czy zawarte w niej informacje o osobie to dwa.
Tutaj macie fragment książki poruszający temat aury:
http://aura-aura.webpark.pl/
Cytat:
W tej sytuacji, istnienie widzialnej aury wokół nas, czy naszej
głowy - możemy między bajki włożyć. Żadne „treningi” nic nie pomogą.
Jeżeli ktoś widzi twoją aurę lub usiłuje w nią ingerować np.
zgarniać ją, znaczy to, że cię okłamuje.

Zajebista książka!
http://przeczytaj4.webpark.pl/
http://alejka.pl/nauka-demaskuje-oszustwa.html

Polecam każdemu, kto widzi za dużo, lub kto ma czakry w różnych częściach ciała Wink Panowie, to tylko 15 zł. Smile Lub w górnym linku za darmo. Kto przeczyta zapewne otrząśnie się z pewnego zaćmienia, w którym żyje. Czyta się fajnie, autor zwraca się w pierwszej osobie do czytelnika. Nie we wszystkim się zgadzam z autorem tej książki, ale w zdecydowanej większości nasze poglądy się pokrywają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Esoteric Agenda - Ezoteryczne Plany (napisy PL)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile