W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chcę usunąć konto nieodwracalnie na zawsze  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1125
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 23:13, 31 Gru '17   Temat postu: Chcę usunąć konto nieodwracalnie na zawsze Odpowiedz z cytatem

formalnie zgłaszam pełni świadom swojej decyzji z dniem dzisiejszym to jest 31 grudnia 2017 roku po raz ostatni uczestniczę z własnej woli na tym forum Prawda2 i apeluje do administratora strony internetowej prawda2 osobnika o pseudonimie BIMI aby od dnia pierwszego stycznia 2018 roku moje
konto było nieaktywne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 31 Gru '17   Temat postu: Re: Chcę usunąć konto nieodwracalnie na zawsze Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
formalnie zgłaszam pełni świadom swojej decyzji z dniem dzisiejszym to jest 31 grudnia 2017 roku po raz ostatni uczestniczę z własnej woli na tym forum Prawda2 i apeluje do administratora strony internetowej prawda2 osobnika o pseudonimie BIMI aby od dnia pierwszego stycznia 2018 roku moje
konto było nieaktywne
nieaktywne konto możesz zrobić sam . zmiana hasła i niezapamiętywanie go ,na nowy mail z nowym hasłem ,którego też zapomnisz Very Happy tylko po co? czujesz jakiś przymus pisania czy niepisania ? trzym się Dżorż ,i więcej optymizmu . myśli to tylko myśli,a jednak wpływają na wiele aspektów życia.
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 01 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to taka wolna wola przepełniona niemocą
jw.
nieaktywne, to takie nijakie, raczej powinno być zbanowanie na wieki ale to i tak za mało, zmienisz kompa lub płytę główną, dostawcę internetu i znowu można od nowa Smile
jak się chce odejść, to się odchodzi bez scen
forum powinno posiadać opcję usuwania konta przez użytkownika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 01 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibi spoko jutro ci przejdzie to tylko zmiana dat w kalendarzu Laughing Laughing ale jak się zabijesz przed północą to umrzesz w 2017 r a pochowają cię w 2018 to będzie coś


spiesz się Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good way
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 00:27, 01 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, a wzbg coś nie odpowiada- pewnie obchodzi tzw "sylwestra", co za pajac! -święto obrzezania... Confused A Niby taki antyreligijny , a żydowskie święta świętuje... Surprised Confused . No co tam jeszcze - jak bimisracja nie chce aby ludzie korzystali z pierdolni, to wypierdolić ten dział w pizdu! -od dawna to powtarzam; po co te rzędy cyferek? gdzie tu logika?


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chcę usunąć konto nieodwracalnie na zawsze
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile