W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
U was też od dwóch dni nie ma prądu?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 2458
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 06 Paź '17   Temat postu: U was też od dwóch dni nie ma prądu? Odpowiedz z cytatem

I ma nie być do jutra!
Chuj że ogrzewanie elektryczne, a piździ tak, że człowiek się budzi ze szronem na jajach. Smile

No ja pierdole.
Czwarta niby Rzeczpospolita, a gorzej niż jakaś czarna zabita dechami Afryka trzeciego świata.

Nie chcieliśmy murzynów u siebie, to postanowiliśmy sami zacząć żyć tak jak oni...
Przy takiej infrastrukturze, od razu im się odechce emigracji do kraju nad Wisłą Smile

Jak mieszkałem w Holandii i przez 4 godziny raz nie było prądu, to mi przysłali potem 25 euro odszkodowania.
Za trzy dni przerwy, to bym miał pewnie prąd za darmo przez pół roku. Smile
No ale nie u nas, bo wiadomo, po co mają się panowie z ENEA spieszyć z naprawą - w końcu to spółka skarbu państwa, więc musi oszczędzać by mieć na dotacje dla Polskiej Fundacji Narodowej, aby ta promowała Polskę we wszechświecie. A chuj, że w kraju ludzie im zamarzają - to akurat przemilczymy w mediach, to może nikt się nie dowie.

W każdym razie niezły ciemnogród w tej Polsce - nawet za komuny nie pamiętam żeby przez 3 dni nie było prądu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 06 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś jest na rzeczy bo w nocy dziś i wczoraj nie było prądu w kilku budynkach . Nie wiem od której nie było ale przed 3 włączyli . Infrastruktura nie daje rady .
Wyłączenia bieżące prądu :
http://www.energa-operator.pl/wylaczenia/wylaczenia_biezace.xml
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 06 Paź '17   Temat postu: Re: U was też od dwóch dni nie ma prądu? Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
I ma nie być do jutra!Chuj że ogrzewanie elektryczne, a piździ tak, że człowiek się budzi ze szronem na jajach. :)No ja pierdole.
Piotrusia niech lepiej nie pierdoli ,tylko zadziera kiece i leci biegusiem do lasu i po jakąś sosnę czy inny chrust . Aprzytułki w Zielonej Górze pozamykali ci-po ? Very Happy
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 06 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odbija się na nas 25-lat zaniedbania infrastruktury energetycznej. Tak to jest kiedy zamiast elektrowni buduje się kościoły i sanktuaria. Nawet w Bułgarii i Armenii mają po jednej dużej elektrowni atomowej, a w Polsce?... W Polsce dostawy prądu zawierzamy wstawiennictwu Maryii. Ale jestem optymistą, i wierze w to że polscy się kiedyś obudzą.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 06 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie od dłuższego czasu jest prad Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 07 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi.
Ciebie podobno nie mam w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 07 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak Bimi wystraszył się ciapatych i wrócił do Polski Laughing Laughing Laughing

Woli siedzieć bez prądu i narzekać niźli być w krajach miodem niby i mlekiem płynących Laughing Laughing Laughing Laughing

A tak poza tym prądu nie ma na zachodzie Polski - więc wiadomo gdzie mieszka Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 07 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat jestem przejazdem.
zatrzymalem sie z uwagi na tanszy prąd, ale teraz już widzę dlaczego jest tanszy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 08 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jak prąd z wiatraków lewackich taki drogi, przybysze nie kręcą korbą dodatkowej energii, pożyczę ci parę kg węgla na zime bimiaszku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sz6sc




Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 08 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jednych częściach świata pogoda lepsza, w innych gorsza, bywa i tak, że infrastruktura rozjebana łącznie z domami.
Życzyłbym sobie, by w podobnych syutuacjach informowano mnie smsem kiedy prąd zostanie przywrócony np.

Cytat:
Tu Grupa Enea
rozpierdoliło nam linie wysykiego napięcia, usuwanie awarii potrwa ok 36 godzin, za utrudnienia przepraszamy
uprzejmie informujemy, że jeśli państwa dochód nie przekracza 800 zł na osobę, to otrzymają państwo odszkodowanie w wysokosci 360 zł


Mam pewną teorię, czemu Bimi zawitał do Polski Cool Cool Cool
Wszyscy dobrze pamiętamy ostatnie dwie dekady, nie muszę nikomu mówić kim byli Robin van Persie, Ruud van Nistelrooy, Patrick Kluivert i wielu innych, którzy błyszczeli na tle europy, Holandia była scisłą czołówką.
Obecnie tragedia. Nie cieszę z tego, wrecz przeciwnie, jak byłem małym dzieciakiem to nielegalnie wszedłem w posiadanie pomarańczowej koszulki z Dennisem Bergkampem.

Niestety ostatnie lata to pasmo klęsk tej drużyny, dziś ostatnia kolejka meczy,
Holandia (16 Pkt, Br 19-12) bedzie podejmować Szwecję (19 Pkt, Br 26-7), żeby zakwalifikować się do baraży, Holendrzy musza wygrać 7 bramkami - takiego cudu jeszcze nie było. Cuda nie istnieją, to tak samo jak powiedzieć, że sz6sc bedzie dziś wieczorem posiadał trzeźwy umysł, 0% szansy na takie coś.

O Polsce nie muszę nic chyba mówić? Cool Cool Cool
Ostatnie 30 lat byliśmy popychadłami Europy, a teraz? Lewy jest królem europy, dziś pokonamy Czarnogórę i wywalczymy bezpośredni awans, a potem już tylko zlać tyłki Ruskom na mundiualu.

Uważam, że Bimi zatęsknił za dobrym futbolem, jego drużyna dostaje baty od słabeuszy to wrócił do kraju, żeby sprawdzic jak Czrnogórcy i Armeńczycy (6-1) dostaja wpierdol? Nie no zartuję, Bimi nie lubi piłki nożnej, tak tylko was podpuszczam.

Oby tylko nie wyłączyli dziś wieczorem prądu Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 08 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
akurat jestem przejazdem.
zatrzymalem sie z uwagi na tanszy prąd, ale teraz już widzę dlaczego jest tanszy Smile
Piotrusia nas zaszczyciła przejazdem ,z uwagi na tańszy prąd ? Shocked to co ,Piotrusia zajechała tirem z chińskimi penisami ,by je naładować z sieci? Shocked o to trzeba być wyjątkowo chytrym ,by jeszcze spekulować na cenie energii do wybrakowanych penisów . Cool
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 08 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo , a co bimbuś w końcu cię z Holandi ekstradowali jako dewianta znęcającego się seksualnie nad owcami czy tylko tak o wpadłeś do ZG starych odwiedzić?Smile
_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 09 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w każdym razie jest już prąd, więc nie musicie się tak spuszczać, ciołki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:05, 10 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi specjalnie dla ciebie elektryczna mapa Polski by Krucza:


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 10 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczowłosa napisał:
A jednak Bimi wystraszył się ciapatych i wrócił do Polski Laughing Laughing Laughing

Woli siedzieć bez prądu i narzekać niźli być w krajach miodem niby i mlekiem płynących Laughing Laughing Laughing Laughing

A tak poza tym prądu nie ma na zachodzie Polski - więc wiadomo gdzie mieszka Very Happy


Byłaś kiedyś kiedykolwiek poza swoją podlaską wsią? Ale ty pewnie jesteś jedną z tych Karyn, co jakby cie polski dres zgwałcił to jeszcze spoko, bo swojak to może Laughing Laughing Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 11 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren pomyślał:

Cytat:
Dawno mi nie stanął, tylko ty Krucza możesz sprawić by wreszcie w portkach mi coś drgnęło: powkur@iam Cię i na pewno mi coś odpiszesz, na pewno ! Będę czekał z niecierpliwością. Ty tak ładnie się denerwujesz - kręci mnie to, chuj z tym, że nigdy nie zobaczę tyle miejsc co ona w swoim życiu ale musi mi stanąć dziś po prostu musi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 11 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zarejestrowałem znaczących przerw w dostawach w ciągu ostatniego tygodnia.
Ordel - w 3mieście miałeś jakieś przerwy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


U was też od dwóch dni nie ma prądu?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile