W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska Fundacja Narodowa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 13291
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 12:50, 11 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Dlatego tez wszystkie spolecznosci rugowaly pedalstwo


Homoseksualizm był społecznie dozwolony i niejednokrotnie podnoszony do formy ceremonialnej w kulturze minojskiej, mykeńskiej, starożytnej Grecji (między innymi w słynnej Sparcie gdzie miłość homoseksualna pomiędzy żołnierzami była promowana bo miała wzmacniać ich wzajemną lojalność - Czy zdezerterował byś i opuścił na bolu bitwy swojego kochanka/kochanków do których jesteś emocjonalnie przywiązany ?). Między innymi dlatego Spartanie się tak dobrze bili. Homoseksualizm był społecznie akceptowalny w starożytnych Indiach, Egipcie, Rzymie, w Chinach na dworze cesarskim, zoroastryjskiej Persji, a w Korei okresu Joseon (1392-1897) i wśród japońskich samurajów przybrał nawet formę ceremonialną i para-religijną (u samurajów miał wzmacniać relacje i lojalność między samurajem a jego panem daymio, lub między samurajem a kandydatem na samurahja). Homoseksualizm praktykowali kapłani i arystokraci Fryzyjscy, Traccy, Lidyjscy, Likijscy, Medyjscy.


Wld napisał:
Teraz marksisci chca ten trend odwrocic i tworza antykulture, ktora ma za zadanie zniszczyc wszystko co wypracowano przez tysiaclecia.


Tak pajacu, i dlatego ZSRR wprowadził anty-homoseksualny paragraf 121 w latach 30-tych. I dlatego prawie wszystkie kraje gdzie zatriumfował marksizm tępiły homoseksualistów.


Cytat:
Jak napisał w swoim eseju „ZSRR i homoseksualizm" wybitny radziecki i rosyjski socjolog, antropolog, filozof i seksuolog, prof. Igor Kon - polityka okresu sowieckiego i sowiecka polityka w stosunku do homoseksualizmu może być podzielona na pięć okresów:

— 1917-1933: dekryminalizacja homoseksualizmu, względna tolerancja, homoseksualizm uznany oficjalnie za chorobę;
— 1934-1986: kryminalizacja homoseksualizmu, srogie procesy, dyskryminacja i cisza;
— 1987-1990: początek dyskusji publicznej o kondycji homoseksualistów, w ujęciu naukowym i humanitarnym rozpoczęty przez naukowców i dziennikarzy;
— 1990 — maj 1993: protesty gejów i lesbijek, którzy ze swojej kondycji czynią wreszcie problem polityczny, włączając go w nurt walki o prawa człowieka;
— czerwiec 1993: dekryminalizacja homoseksualizmu; rozwija się subkultura LGBT i powstają organizacje homoseksualne, trwa jednak zniesławianie społeczne miłości osób tej samej płci.


Cytat:
Po wybuchu rewolucji lutowej w 1917 roku, która obaliła monarchię w Rosji, inicjatywa zniesienia ustawy antyhomoseksualnej wyszła nie od bolszewików, lecz od kadetów (Partii Konstytucyjno-Demokratycznej i anarchistów). Po abrogacji starego kodeksu karnego ustawy antyhomoseksualne straciły automatycznie swoją ważność. Jak pisze profesor Kon, pomiędzy 1922 a 1926 rokiem kodeks karny w ZSRR nie zawierał paragrafu przewidującego jakąkolwiek penalizację homoseksualizmu, choć stare ustawy antyhomoseksualne obowiązywały jeszcze w islamskich republikach radzieckich, w których homoseksualizm był tradycyjnie bardziej upowszechniony jak w Azerbejdżanie, Turkmenii, Uzbekistanie oraz w chrześcijańskiej Gruzji.

W 1928 roku w Kopenhadze, na pierwszym kongresie Światowej Ligi na rzecz Reformy Seksualnej, której jednym z organizatorów był niemiecki seksuolog Magnus Hirschfeld, twórca Komitetu Naukowo-Humanitarnego w Niemczech - legislacja radziecka była podawana jako pozytywny przykład dla innych krajów, gdzie były ustawy karzące za homoseksualizm więzieniem lub nawet karą śmierci.

Naukowcy radzieccy byli dumni z postępowego ustawodawstwa. Mark Jakowlewicz Sieriejski — rosyjski lekarz psychiatra i endokrynolog urodzony w Warszawie, profesor psychiatrii Państwowego Instytutu Defektologii w Moskwie, Uniwersytetu w Rostowie nad Donem i Tadżyckiego Instytutu Medycznego, pisał w artykule Wielkiej Encyklopedii Radzieckiej:

„Ustawodawstwo radzieckie nie uznaje tak zwanych przestępstw przeciwko moralności. Nasze prawo ma na celu obronę społeczeństwa, przewiduje więc kary tylko w przypadku, gdy obiektem zainteresowania homoseksualnego jest dziecko lub osoba niepełnoletnia".

Choć niektórzy psychiatrzy sowieccy w tych latach wyrażali opinie dość postępowe w stosunku do reszty Europy i świata, inni twierdzili, że publiczne ujawnianie tych tendencji jest szkodliwe dla społeczeństwa radzieckiego, które nadal uznawało pederastię i sodomię za sprzeczne z naturą i potępiało takie zachowania seksualne.

Sieriejski uważał, że homoseksualizm był chorobą, której praktycznie nie można wyleczyć — chwaląc moralny liberalizm sowiecki, pisał dalej: „nasze społeczeństwo łączy profilaktykę z terapią i robi wszystko, aby konflikt wewnętrzny jaki przeżywają homoseksualiści uczynić jak najmniej bolesnym i dopomóc im w przezwyciężeniu alienacji".


Dalej...

Cytat:
Paragraf 121
Od 1933 roku wszystko się zmieniło. Gdy w Niemczech po dojściu Hitlera do władzy rozpoczęło się otwarte polowanie na homoseksualistów, w ZSRR został wprowadzony najpierw dekret z 17 grudnia 1933 roku, a później ustawa z 7 marca 1934 roku, powtórnie kryminalizujące homoseksualizm. Jak określa to profesor Kon, w Związku Radzieckim rozpoczął się „Thermidor seksualny", podobny do terroru Rewolucji francuskiej.

Zgodnie z paragrafem 121 kodeksu karnego Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, homoseksualizm był karany przez pozbawienie wolności do lat 5, a zgodnie z paragrafem 121.2 w przypadku użycia przemocy fizycznej lub wykorzystania subordynacji ofiary albo w przypadku stosunków seksualnych z nieletnimi — do lat 8.

W styczniu 1936 roku Nikołaj Krylenko, ludowy prokurator generalny, ogłosił, że homoseksualizm jest produktem dekadencji klasy dominującej, na który nie ma miejsca w demokratycznym społeczeństwie, zbudowanym na zdrowych zasadach.

Homoseksualizm został w ten sposób związany z kontrrewolucją. W następstwie tego, prawnicy i lekarze sowieccy opisali homoseksualizm jako manifestację „dekadencji moralnej mieszczaństwa i arystokracji", kopiując słowo w słowo argumenty propagandy faszystowskiej.

Typowym przykładem tych pozycji była anonimowa nota o homoseksulizmie w Wielkiej Encyklopedii Sowieckiej, zamieszczona w 1952 roku. Ewentualne przyczyny biologiczne homoseksualizmu, które do tego czasu były używane w celu jego dekryminalizacji z powodów humanitarnych, zostały całkowicie odrzucone: „Przyczyny homoseksualizmu są związane z codziennymi uwarunkowaniami społecznymi. W przypadku większości osób, które oddają się homoseksualizmowi, ta perwersja ustaje, gdy znajdą się w przychylnych warunkach społecznych. W radzieckim społeczeństwie, mającym zdrowe obyczaje, homoseksualizm jest postrzegany jako perwersja seksualna. Prawo sowieckie karze więc za homoseksualizm, z wyjątkiem tych przypadków, w którym jest on wyraźnym objawem choroby psychicznej." (Gomoseksualizm, 1952, p. 35) — napisał prof. Igor Kon w swoim eseju „ZSRR i homoseksualizm".

Prześladowania
Ilość osób, które w okresie komunizmu, a w szczególności w okresie stalinizmu, zostały skazane z paragrafu 121 jest do dziś nieznana. O fakcie zaczęto mówić nieśmiało dopiero w 1988 roku, szacując że w latach 1934-1986, w ZSRR skazywano rocznie co najmniej tysiąc osób za homoseksualizm. Później powoli liczba osób skazanych z paragrafu 121 zaczynała zmniejszać się: w 1987 skazano 831 osób; w 1989 — 539; w 1990 — 497; w 1991 — 462, w 1992 — 227 (większość skazano z paragrafu 121.2 za stosunki z nieletnimi).

Profesor Kon mówi jednak jasno, że w przypadku zastosowania paragrafu 121.2 — wiele oskarżeń zostało sfabrykowanych, zeznania sfałszowane a przyznanie się do winy przymuszone, nawet przez bicie i tortury.

Przez lata w ZSRR artykuł 121 był wykorzystywany nie tylko przeciwko homoseksualistom. Była to broń do walki z dysydentami politycznymi oraz sposób na przedłużanie wyroków w łagrach. KGB wielokrotnie fabrykowała dowody i podstawiła fałszywych świadków, aby za pomocą paragrafu 121 pozbyć się niewygodnych intelektualistów. Jednym z przykładów takich procesów był przypadek Lwa Klejna (brata działacza Barysa Klejna), leningradzkiego archeologa, sądzonego i prześladowanego za homoseksualizm.

Ustawy antyhomoseksualne w reżimach totalitarnych służyły zawsze jako bicz na intelektualistów, ze względu na to, że były one stosowane bardzo wybiórczo. Ci przedstawiciele inteligencji o skłonnościach homoseksualnych, którzy służyli reżimowi lub nie wchodzili mu w drogę, byli tolerowani, aczkolwiek nie mogli liczyć na szczególne awanse. Ci, którzy nie byli przychylni reżimowi, byli niszczeni i eliminowani z życia publicznego. I tak było jeszcze do końca lat 80. ubiegłego wieku.

Agresywna kampania antyhomoseksualna w ZSRR trwała jednak krótko. Już po 1935 roku, na homoseksualizm spadła kurtyna milczenia. Jak pisze profesor Kon — „homoseksualizm był słowem, którego nie należało wcale wypowiadać", a wszelkie jego przejawy były natychmiast napiętnowane i kryminalizowane przez całe społeczeństwo.

Choć homoseksualizm kobiecy nie był karany, również lesbijki były wykluczane i prześladowane. Komunistyczna Rosja musiała być zdrowa i rosnąć w siłę, rozmnażając się. Nie było w niej miejsca dla bezużytecznych, jałowych zboczeńców.

O losie gejów, którzy skończyli w nazistowskich obozach koncentracyjnych wiemy dziś stosunkowo mało, ale wiemy. O tych zsyłanych do łagrów, nie wiemy nic.

Trzeba ich leczyć
„Sowiecka psychiatria karna była główną bronią legalną i nielegalną przeciwko homoseksualistom. Psychiatrzy nie mający żadnego przygotowania z seksuologii, byli zawsze gotowi znaleźć jakiś powód, który pozwoli poddać stygmatyzowane osoby pod stałą obserwację medyczną i policyjną, lub zamknąć je do końca życia w szpitalach psychiatrycznych, gdzie panowały warunki gorsze od więziennnych. (...) We wszystkich książkach medycyny sowieckiej, homoseksualizm był opisywany jako choroba, jako perwersja seksualna, którą należało leczyć" — pisał zmarły włoski seksuolog w swoim eseju.


Podręcznik medyczny do seksuologii klinicznej opublikowany w Rosji już po upadku Muru Berlińskiego określa homoseksualizm jako „tendencję patologiczną" i utrzymuje się w nim, że oprócz przyczyn biologicznych, jednym z powodów jego powstawania jest wpajanie przez rodziców i nauczycieli awersji do płci przeciwnej.

Jak twierdził profesor Kon, w pracach magisterskich młodych rosyjskich psychiatrów powstałych w latach 90-tych ubiegłego wieku proponuje się tezy, że „homoseksualizm to zachowanie anormalne" i jest przejawem „infantylności psycho-fizycznej". Jeszcze do dziś wielu rosyjskich lekarzy uważa, że homoseksualizm to choroba i w swoich pracach naukowych powtarza stereotypy oraz ludowe zabobony, przyczyniając się w ten sposób do szerzenia homofobii w społeczeństwie. W tej sytuacji trudno się dziwić, że większość Rosjan jest nadal nastawiona negatywnie do gejów i lesbijek, i żąda ich kryminalizacji.


http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,8716


Już przez chwilę myślałem @Wld (po twoim, skądinąd trafnym ataku na płaskoziemców), że choć jesteś z przeciwnej strony barykady, to trochę ogarnięty. Potem wylałes to intelektualne gówno ze swojej paszczy i wszelkie wątpliwości rozwiałeś... Jesteś kolejnym bezmyślnym debilem o ilorazie inteligencji koczkodana, niedouczonym, niedoczytanym nosaczem sundajskim, który choć gówno w temacie wie, to odezwać się zawsze musi, bo niezależnie jak głupi, opinie na każdy temat musi mieć.

Gdy patrze na takich pacjentów jak ty, i słucham twoich zapewnień o posiadaniu potomstwa (nie istotne, czy zgodnych z prawdą), to zaczynam się bać o przyszłe pokolenia. Jak ktoś o twoim IQ ma wychować swoje dziecko na zdrowego członka społeczeństwa? Antykultura zaiste nadchodzi, a jej orędownikami są debilni rodzice o dwucyfrowym ilorazie inteligencji wychowujący swoje potomstwo na swój obraz i podobieństwo. Jeszcze mi powiedz @wld że dostajesz 500+ na swoje dziecko, to wtedy mnie już całkowicie załamiesz, bo ja ciężko pracuje i płace podatki by hodować taką antykulture... nóż mi się w kieszeni otwiera Mad
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 12 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie się nasze karoniątka nagle podziały? Spłoszyły się? Sad
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 06:00, 13 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld coś tam dobrze dzwoni ale nie wiadomo w którym kościele Smile
a z homosexualizmem ... uważam że to zagadnienie dość kontrowersyjne bo budzi w ludziach negatywne emocje, a w ogóle wzbudzanie emocji a to jeden z głównych celów mediów.
Dołączyć do wielkiej niekończącej się dyskusji i gadać w kółko bez sensu bo po prostu homosia się nie przegada, jak grochem o ścianę dlatego że ogromna ilość ludzi co mają problemy w tych kwestiach ... wg mnie to po prostu faceci bez jaj bo nie potrafią przełamać w sobie pewnych barier wiec poddają się i dostosowują do obecnego ( świadomie zablokowanego) ich stanu umysłu że tak to ujmę , a że popęd jest i cały czas będzie to znajduje ujście gdzie indziej ...
W globalnym ujęciu cykorów takich jest multum więc jakieś regulacje prawne muszą być i tyle niech sobie będą informacje o tym powinny zajmować tyle miejsca co informacje o różnych prywatyzacjach jakie obecnie cały czas po cichu się dzieją (domniemam)
a rozgrzewanie debat paradyy równości ... o bosz wielka strata czasu tyle myślę na ten temat
Jest wiele ciekawszych zagadnień jakimi można się zająć.
Generalnie tu właśnie chodzi o czas bo ludzie muszą czemuś poświęcać uwagę debatować grać wszystko co można robić w czasie wolnym itd itp bo inaczej zaczynają myśleć a to jest wielce nie pożądane zjawisko najwyraźniej
Karoń w jakiejś prezentacji wspominał że zwiększona częstotliwość powstawania zaburzeń homo to objaw społeczeństwa które upada
Myślę że coś w tym jest widać bo teraz największy sukces jakikolwiek polak osiągnął w XXI to ... zapewne założył firmę która zarabia bo zarabia ale na zasadzie chyba tylko tzw "efektywnemu marketingowi" albo powiem wprost ściemnianiu i sprzedawaniu gówna. Ok dorobi się kupi wille kij wie co niech se żyje dobrze cwaniak ale żyje kosztem rodaków.
A w porównaniu wielki sukces np anglika ekspansja ekonomiczna na inne kraje "współczesny podbój" ustawiony jest również finansowo
Ale ta granica zaciera się bo już zanika granica między narodowością a po prostu niektórzy ludzie przez ilość pieniądza stają się potężniejsi niż naród no i ... obserwujmy ... korpokracja ?
a dodając do tego postęp technologiczny łuhuh na szczęście takich ludzi jest wieluu wiec będą przez długi czas rywalizować oni między sobą ale co będzie kiedy ktoś tę wielką rywalizacje o kapitalistyczny tron świata wygra ?
oby nie było mi dane poznać tej odpowiedzi xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:17, 13 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Gdzie się nasze karoniątka nagle podziały? Spłoszyły się? Sad


Oni wiedzą, że Ty dla marksizmu jesteś tym samym co Rafał dla płąskiej ziemi. Twoja emocjonalna reakcja wyklucza racjonalną rozmowę, więc sobie odpuszczają.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 13 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
wg mnie to po prostu faceci bez jaj bo nie potrafią przełamać w sobie pewnych barier wiec poddają się i dostosowują do obecnego ( świadomie zablokowanego) ich stanu umysłu że tak to ujmę , a że popęd jest i cały czas będzie to znajduje ujście gdzie indziej ...


Czy Aleksander Wielki i starożytni Spartanie też byli według ciebie facetami bez jaj? Wink


Agre napisał:
a rozgrzewanie debat paradyy równości ... o bosz wielka strata czasu tyle myślę na ten temat
Jest wiele ciekawszych zagadnień jakimi można się zająć.


Tutaj się akurat zgodzę. Ludzi którzy biorą udział w takich paradach to zwykli pożyteczni idioci, banda kolorowych debili, którzy robią krecią robotę swoim środowiskom (uważam że postrzeganie osób LGBT w społeczeństwie było by dużo lepsze bez robienia takich prowokacyjnych cyrków).


Agre napisał:
Karoń w jakiejś prezentacji wspominał że zwiększona częstotliwość powstawania zaburzeń homo to objaw społeczeństwa które upada. Myślę że coś w tym jest widać bo teraz największy sukces jakikolwiek polak osiągnął w XXI to ...


Czekam aż ktoś łaskawie odniesie się do paragrafu 121 który w gruz obala całą retorykę Sraronia o homo-komunizmie Laughing

Poza tym, zdziwił byś się gdzie jest najwięcej homoseksualistów... W Arabii Saudyjskiej i Watykanie. Jak widać konserwatyzm nie chroni przed homoseksualizmem w społeczeństwie (a już zwłaszcza u elit), a nawet odnoszę wrażenie że jest wręcz gorzej (psychologia negatywna - "zakazany owoc smakuje najlepiej")... Im bardziej konserwatywny kraj, tym więcej "ukrytego homoseksualizmu" i homoseksualizmu w ogóle. To nie ma nic wspólnego z upadkiem czy rozkwitem cywilizacji.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 22:48, 13 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być ktoś super kurwa Kozakiem w huj ale przełamanie własnych barier psychicznych to wgl inny kaliber bo wymaga to świadomego myślenia i podjęcia świadomej decyzji o przełamaniu się co powoduje ogromny dyskomfort no i oczywiście decyzja ta musi być podjęta niezależnie od presji środowiska w którym się znajdujesz a ta z reguły jest ogromna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 13 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja akurat uważam, że nie ma nic prostszego niż przełamanie własnych barier psychicznych. wymaga to dosłownie zero wysiłku.

nawet jak mam iść wyrzucić śmieci, to jest to dla mnie większy wysiłek, niż jak mam zignorować kolejne kulturowe stereotypy, którymi najpierw druga, potem trzecia, a teraz czwarta rzeczpospolita prały mi mózg od urodzenia.

a tym ludziom którzy próbują wywierać na mnie presję, bo że kultura, tradycja, bozia, itp. - mówię im zwyczajnie żeby wypierdalali - czasem subtelnie, czasem po prostu. Smile
i jedno mogę wam powiedzieć - że pomimo tego, przez 40 lat jakem stary, nie utraciłem szacunku ani jednej osoby którą sam szanowałem. za to pozbyłem się ze swego życia wszystkich idiotów.

bycie wolnym człowiekiem zawsze popłaca.
z tym że trzeba tego spróbować, aby być w stanie to zrozumieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 08:19, 14 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałeś okazje kiedyś załączyć autorefleksje temu zawdzięczasz to kim jesteś teraz ale wiedz że nie każdy ma okazje i sposobność tego zrobić z oczywistego powodu ... bo często niema takiej potrzeby ja też ale młodszy jestem więc pewnie nie wiem tyle o świecie.
ku uzupełnieniu mogę dodać że wg mnie dzisiejszy homoseksualizm jest wynikiem konfliktu przegranego konfliktu instynktu z świadomym myśleniem które z różnych to powodów tworzy bariery by nie zbliżyć się do płci przeciwnej np ta za brzydka i wiele innych wymówek sie wymyśli na poziomie świadomym i również podświadomym.

Fakt że człowiek powinien podążać za naturalnymi instynktami fajnie obrazuje to sytuacja w której dwóch homosiów nie jest wstanie zrobić potomka bo jak Very Happy? wszelkie wystąpienie przeciw jej zasadom wiąże się z wyginięciem osobnika i koniec. No i ja bym się pod tym stanowiskiem podpisał co do tej kwestii homoseksualizmu
Ba ale teraz ludzie wymyślają inne dziwności adopcje homosiów czy inne
To promowanie niczego innego jak cywilizacji śmierci ci ludzie nie rozumieją tego że są zwierzętami zachłyśnieci świadomością że ludzie to istoty większe które kwestia prokreacji nie dotyczy gdyż mamy większą świadomość niż zwierzęta i to samo wpoją potomkom czyli tzw przepis na wykasowanie własnych genów z tego świata
A wszelkie zabiegi hormonalne by móc tworzyć nie naturalne związki kosztują czyli sprawiają że elementarna rzecz jaką ludzie mogą robić staje się płatna. no obłęd ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 14 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
a ja akurat uważam, że nie ma nic prostszego niż przełamanie własnych barier psychicznych. wymaga to dosłownie zero wysiłku.

nawet jak mam iść wyrzucić śmieci, to jest to dla mnie większy wysiłek, niż jak mam zignorować kolejne kulturowe stereotypy, którymi najpierw druga, potem trzecia, a teraz czwarta rzeczpospolita prały mi mózg od urodzenia.

a tym ludziom którzy próbują wywierać na mnie presję, bo że kultura, tradycja, bozia, itp. - mówię im zwyczajnie żeby wypierdalali - czasem subtelnie, czasem po prostu. Smile
i jedno mogę wam powiedzieć - że pomimo tego, przez 40 lat jakem stary, nie utraciłem szacunku ani jednej osoby którą sam szanowałem. za to pozbyłem się ze swego życia wszystkich idiotów.

bycie wolnym człowiekiem zawsze popłaca.
z tym że trzeba tego spróbować, aby być w stanie to zrozumieć
.
Piotrusia ,ty masz tyle wspólnego z bycia wolnym człowiekiem* co te bydło mojego znajomego hodowane na mięso. Dobrze je karmi,poi ,a one jako bycie wolne * rosną w błogim przekonaniu,o swojej wyjątkowości. Ta twoja bycia wolnym* w sam raz koreluje z wolnym tyciapucia tego przypadku ,jak poniżej Laughing
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 20 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stalin po zdobyciu władzy zorientował się, że kraj jest ekonomiczne niewydolny i władza dla samej władzy jest bez sensu. To co proponował Trocki prowadziło do jeszcze większej zapaści, więc postanowił wytłuc prawdziwych komunistów, czyli trockistów. Władca mocarstwa musi kiedyś stanąć w szranki z innymi mocarstwami, a siłę kraju stanowi gospodarka. W tym przypadku gospodarka wojenna, która potrzebuję roboli, ale także inżynierów i naukowców. Siłą rzeczy należało odbudować etos pracy, moralność i inne niezbędne podstawy zdrowego państwa. Dlatego wprowadzono współzawodnictwo pracy, zniesiono sankcje na Cerkiew (nawet odbudowano relacje) i tępiono pedalstwo. Tu masz odpowiedź odnośnie paragrafu 121. Oczywiście popełnił przy tym masę głupot i zbrodni, bo był bydlakiem i zbrodniarzem. Zagłodził miliony osób na Ukrainie i tym samym zniszczył tam rolnictwo, bo nie chciało się podporządkować. Efekt był taki, że rozjebany zacofany kraj o słabej gospodarce stanął do walki z mocarstwami Zachodu i miał nawet jakieś sukcesy. Cóż, tylko w dziedzinie wojskowej i kosmicznej, ale zawsze. Bankructwo było nieuniknione.
Azyren puknij się w pusty łeb, zobaczysz jak zadzwoni. Tak, pedalstwo, to kurwa filar cywilizacji, sól tej ziemi. Ono zbudowało piramidy i wynalazlo internet. To anomalia, ślepa uliczka, bezsens z biologicznego punktu widzenia, a także rozkład moralny. Równie dobrze można tak uzasadniać kazirodztwo, bo jakiś król jebał swoją matkę. Albo kanibalizm, bo dawał siłę wojownikom i postrach. Naprawdę jebnij się czymś ciężkim. Jesteś bardziej wykolejony niż Bimi.
@ Bimi zrób sobie autorefleksje, przełam bariery psychiczne i zapytaj siebie o dwie rzeczy:
- po chuj sprowadzamy fanatyków religijnych i narodowych, skoro walczymy o laicka i wolną od nacjonalizmów Europę?
- skoro już ich mamy i mnożą się jak pierdolone króliki, to jak ich przekonać do porzucenia tego wstecznictwa, tym bardziej, że pierdolą nasze prawo i obyczaje, nie mówiąc o naszych komunistycznych rojeniach?
No to tęga zagwozdka, co? Chuj się przyczepił i ciągle zadaje te swoje pojebane pytania. Wiem! Ujebie mu limit do zera i będzie spokój! buahahaha.
Idź do islamskiego getta i praw tam swoje komunały. Jak będą wywierać presję, że Allah, że Sunna, to im każesz wypierdalać. Chce to widzieć, zatrudnij kamerzystę na ten moment. W necie lub do katolików możesz sobie pyszczyć, bo są niegroźni i obezwładnieni od lat tym gównem, którego jesteś orędownikiem. Na Islam nawet w necie nie będziesz nadawał, bo się BOISZ, jak ciota. Zegar tyka i nie dasz rady go zatrzymać, jeszcze debilu pchasz wskazówki do przodu
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 20 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Stalin po zdobyciu władzy zorientował się, że kraj jest ekonomiczne niewydolny i władza dla samej władzy jest bez sensu. To co proponował Trocki prowadziło do jeszcze większej zapaści, więc postanowił wytłuc prawdziwych komunistów, czyli trockistów. Władca mocarstwa musi kiedyś stanąć w szranki z innymi mocarstwami, a siłę kraju stanowi gospodarka. W tym przypadku gospodarka wojenna, która potrzebuję roboli, ale także inżynierów i naukowców. Siłą rzeczy należało odbudować etos pracy, moralność i inne niezbędne podstawy zdrowego państwa. Dlatego wprowadzono współzawodnictwo pracy, zniesiono sankcje na Cerkiew (nawet odbudowano relacje) i tępiono pedalstwo. Tu masz odpowiedź odnośnie paragrafu 121. Oczywiście popełnił przy tym masę głupot i zbrodni, bo był bydlakiem i zbrodniarzem. Zagłodził miliony osób na Ukrainie i tym samym zniszczył tam rolnictwo, bo nie chciało się podporządkować. Efekt był taki, że rozjebany zacofany kraj o słabej gospodarce stanął do walki z mocarstwami Zachodu i miał nawet jakieś sukcesy. Cóż, tylko w dziedzinie wojskowej i kosmicznej, ale zawsze. Bankructwo było nieuniknione.
Azyren puknij się w pusty łeb, zobaczysz jak zadzwoni. Tak, pedalstwo, to kurwa filar cywilizacji, sól tej ziemi. Ono zbudowało piramidy i wynalazlo internet. To anomalia, ślepa uliczka, bezsens z biologicznego punktu widzenia, a także rozkład moralny. Równie dobrze można tak uzasadniać kazirodztwo, bo jakiś król jebał swoją matkę. Albo kanibalizm, bo dawał siłę wojownikom i postrach. Naprawdę jebnij się czymś ciężkim. Jesteś bardziej wykolejony niż Bimi.
@ Bimi zrób sobie autorefleksje, przełam bariery psychiczne i zapytaj siebie o dwie rzeczy:
- po chuj sprowadzamy fanatyków religijnych i narodowych, skoro walczymy o laicka i wolną od nacjonalizmów Europę?
- skoro już ich mamy i mnożą się jak pierdolone króliki, to jak ich przekonać do porzucenia tego wstecznictwa, tym bardziej, że pierdolą nasze prawo i obyczaje, nie mówiąc o naszych komunistycznych rojeniach?
No to tęga zagwozdka, co? Chuj się przyczepił i ciągle zadaje te swoje pojebane pytania. Wiem! Ujebie mu limit do zera i będzie spokój! buahahaha.
Idź do islamskiego getta i praw tam swoje komunały. Jak będą wywierać presję, że Allah, że Sunna, to im każesz wypierdalać. Chce to widzieć, zatrudnij kamerzystę na ten moment. W necie lub do katolików możesz sobie pyszczyć, bo są niegroźni i obezwładnieni od lat tym gównem, którego jesteś orędownikiem. Na Islam nawet w necie nie będziesz nadawał, bo się BOISZ, jak ciota. Zegar tyka i nie dasz rady go zatrzymać, jeszcze debilu pchasz wskazówki do przodu


Z braku agrumentów zaczynasz kręcić i mataczyć. Przecież w treści zalinkowanego artykułu masz jak byk PAJACU, że zwolennikami depenalizacji homoseksualizmu byli kadeci i anarchiści a nie bolszewicy, i że od pierwszego dnia sprawowania władzy bolszewicy uważali homoseksualizm za chorobę, a ich postępowość w tej dziedzinie polegała jedynie na tym że homoseksualistów leczyli psychiatrycznie, a nie zamykali w więzieniach. Nigdy w ZSRR homoseksualizm nie był PROMOWANY... w najlepszym razie był jedynie ZDEPENALIZOWANY, czyli traktowany nie jako przestępstwo a jako chorobę.

Ja nigdzie nie twierdziłem że homoseksualizm był sola tej ziemi, tylko że był zjawiskiem neutralnym i występującym w każdym społeczeństwie. Homoseksualizm ani nie przyspiesza rozwoju cywilizacji, ani jej rozwoju nie cofa, on po prostu występuje u jakiegoś odsetka populacji w każdym kraju, w każdej grupie wyznaniowej i w każdej epoce.

Fabryki rosyjskie w ZSRR miały się dobrze i nie odbiegały daleko pod względem produktywności od reszty Europy. Przynajmniej do lat 70-tych, bo wtedy brak odpowiednich inwestycji w modernizacje przemysłu spowodował gwałtowny spadek efektywności.

Debil i pajac z twoim ilorazem inteligencji Wld jest duzo mniej produktywny dla społeczeństwa niż jakikolwiek homoś. Stanowisz obciążenie genetyczne puli genowej, przedłużasz jedynie egzystencje linii troglodytów-szympansów a z moich podatk,ów w ramach programu 500+ sponsoruje się jeszcze twoje pomyje... Wstyd i hańba Evil or Very Mad

Moje pieniądze na jakieś sebiksowe szympansy o dwucyfrowym IQ prosto spod betonowego blokowiska Evil or Very Mad
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 21 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, tylko debile cytują post, pod którym bezpośrednio odpowiadają. Temat się rozwleka zupełnie niepotrzebnie.
Po drugie jesteś nieukiem i leniem. Dokładnie 0,3 sekundy zajmuje znalezienie informacji o bolszewickiej rewolucji seksualnej.
https://historia.org.pl/2015/07/08/bolszewicka-rewolucja-seksualna/

new.org.pl/2048-seks-za-zelazna-kurtyna

https://m.sadistic.pl/gwalty-armii-czerw.....260555.htm

Po lekturze może coś się rozjaśni w pustym mózgu. Mechanizm jest prosty i logiczny. Został napisany przez Marksa. Robimy rozpiździej, niszczymy co tylko można, bo takie społeczeństwo, rozbite i zdemoralizowane jest podatne na nowe idee, jest plastyczne. Łatwo podsunąć mu pewne rozwiązania, ergo łatwo odda władzę rewolucjonistom. Po umocnieniu władzy wracamy do normalności, bo inaczej nie da się efektywnie funkcjonować. By maszynka zwana państwem mogła działać trzeba się pozbyć ścierwa i zadbać o produktywność pracownika, demografię, zdrowie. Oszołomy i zboczeńcy idą pod nóż, a resztę trzymamy za mordę. Dlaczego od razu pod nóż? Bo dają zły przykład, czyli demoralizują. Także drogie pedały, transformery i inne dziwactwa, w obu scenariuszach macie przejebane. Wykończą Was marksiści lub islamiści hehe. Stalin miał na jednej flance Japonię, co aż kurwa kipiała by się rzucić na Syberię i jej złoża. Od południa Turcja, no i Europa na Zapadzie. Państwo, w którym ludziom wmawiano, że mają strajkować, mordować, grabić, ruchać się z kim popadnie i abortować dzieci, jest niezdolne do wytworzenia siły. Brak siły zachęca sąsiadów do ataku lub dominacji. Bez silnego państwa nie utrzymam włazy - zdał sobie sprawę z oczywistości. Przecież plany były ambitne, rewolucja miała być eksportowana. Do tego trzeba żołnierzy, lekarzy, robotników, naukowców, inżynierów, od chuja ludzi. Mieli robić samoloty, czołgi, karabiny i chuj wie co jeszcze. Kto to miał robić? Nie można całego społeczeństwa wyjebać za druty i trzymać pod bronią. Ludzie muszą mieć cel i spoiwo. Facet musi mieć rodzinę, by mieć dla kogo harować. Dzieci muszą mieć wzorce, by zdobyły umiejętności. Rodzice je kochają i naciskają na ich odpowiednie wychowanie. Kobieta ma faceta, któremu rodzi dzieci, troszczy się i wie że ma w nim oparcie. System nagród, czyli awans społeczny powoduje, że wszystko zaczyna działać. Do tego dochodzi państwo, patriotyzm, ideologia lub religia. Ludzie robią sobie dobrze, dbają o dzieci, awans, majątek, ale tak naprawdę są częścią ogromnej machiny. Tak to wszystko jest manipulacją (wychowanie, religia, patriotyzm, itd.), ale w jakimś celu. Są tylko dwie opcje: my dominujemy lub nas dominują. W zależności, kto stworzył efektywniejszą maszynę. Taki jest jest kurwa świat i nie ma innego. Imbecyle typu Bimi, Azyren, et consortes, może znają jakiś inny świat. Mówią, że przecież można stworzyć to i tamto, bo człowieki są równe, wolne bla bla bla. Ja nie znam, patrzę na karty historii, ani śladu. Twórzcie, próbujcie. W pewnym momencie staniecie na przeciw ludzi, którym Wasz zjebany świat się nie podoba i co dalej? Odpuszczamy, czy ładujemy ich do dołu z wapnem? Wygrywa ten co ma większą siłę, a żeby ja mieć..i chuj koło się zamyka.
Nie każdemu da się wytłumaczyć logicznie, że trzeba pracować, mieć dzieci, itd., bo tam czekają jakieś skurwysyny i chcą nas podbić. 90% ludzi jest po prostu za głupia. Patrzą, gdzie się nażreć, wysrać, kupić 3 w cenie 1, a największym problemem filozoficznym jest, czy Bożenka z "Barw Szczęścia" wróci do Janusza, czy też może obciągnie Markowi. Nie ważne, do fabryki się nadają, dzieci wychowają i to jest duży wkład w państwo.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 21 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam siebie ośmieszasz pajacu powołując się na historia.org... Laughing Laughing Laughing

Zresztą nawet w tym artykule na temat homoseksualizmu napisali, że ZSRR tylko i wyłącznie ZDEPENALIZOWAŁ, a nie ZALEGALIZOWAŁ homoseksualizm, choć debile twojego pokroju mogą nie rozumieć czym się oba terminy od siebie różnią. Prawdę mówiąc to zaskoczył byś mnie gdybyś wiedział, czym się różni depenalizacja od legalizacji, a to że tego nie wiesz nie jest niczym nowym. Czyli w tym jednym punkcie ten artykuł podpiera to co pisałem. Cała reszta to jakiś bełkot nie poparty nawet materiałem źródłowym czy solidnymi statystykami/raportami/wykazami a jedynie... anegdotami i spekulacjami w stylu... w pewnej fabryce połowa kobiet miała choroby weneryczne... Nawet jeśli ta ANEGDOTA jest inspirowana prawdziwym przypadkiem, to uważaj bo w XIX wiecznej Anglii czy USA nie miałeś plagi chorób wenerycznych u ubogich kobiet z krasy robotniczej... Laughing Laughing Laughing

A wisienka na torcie, że pozwolę sobie zacytować: "To była prawdziwa rzeź nienarodzonych dzieci." Laughing Laughing Laughing

Dobra, biorę pornosa i idę na kibel mordować nienarodzone dzieci Laughing Laughing Laughing szykuje się prawdziwy holokaust nienarodzonych dzieci które mam zamiar utopic w wodzie zaraz po skończonej ejakulacji Laughing Laughing Laughing

Wielka szkodą dla gatunku ludzkiego jest to, że ciebie @Wld ojciec nie spłukał w kiblu kiedy byłeś jeszcze nienarodzonym dzieckiem. Ze swoim niskim ilorazem inteligencji i chęcią do powielania swoich genów czynisz naszej rasie i naszemu gatunkowi wielką szkodę, ale bowiem rozmnażanie takich osobników jak ty w dłuższej perspektywie czasu może obniżyć zdolności intelektualne całej rasy i całego gatunku. Patrząc na takich ludzi jak ty zaczynam sie na poważnie zastanawiać nad tym czy eugenika to nie było dobre rozwiązanie Rolling Eyes

Z twoim ilorazem inteligencji to ty się @Wld na podporę cywilizacji nie nadajesz, co najwyżej na kompostownik Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:43, 22 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Mechanizm jest prosty i logiczny. Został napisany przez Marksa. Robimy rozpiździej, niszczymy co tylko można, bo takie społeczeństwo, rozbite i zdemoralizowane jest podatne na nowe idee, jest plastyczne.

Napisany przez Marksa - serio? A w której niby książce?
A może jeszcze kurwa przez Che Guevarę? On też pisał książki - swoją drogą ikona twojego drugiego wcielenia ElComendante...

Prędzej jednak pomyliło ci się z lekturami jakie ci zadali koledzy z Tel Awiwu na kursie przygotowującym do pracy. Smile

Wracaj lepiej robić to co potrafisz najlepiej - ciągnąć syjonistycznego druta.
Nie zawracaj porządnym ludziom gitary tymi swoimi hitlerowskimi pierdołami.

Jakby twój idol Adolf był taki mądry, jak sugerujesz że był, to by się nie dał tak wydymać.
A i na ciebie, debilu, przyjdzie pora. W internecie nic nie ginie - twój syn się kiedyś też dowie czym parał się tato i będzie sobie musiał zmienić nazwisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 23:20, 22 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Azyren
No, tak jak napisali, ze depenalizowal to w tym punkcie artykuly sa wiarygodne, a reszta jest niewiarygodna, bo burzy mi kurwa cala ukladanke. Gratulacje. Zjebanie poziom expert. Jakie to ma znaczenie? Ewidentnie widac, ze przed rewolucja i delikatnie po robiono rozpizdziej obyczajowy, moralny, mentalny. Po umocnieniu wladzy zaczeto brac holote za morde i uzdrawiac spoleczenstwo, bo mialo sie zabrac do ciezkiej roboty. Starych rewolucjonistow odsuwano, najczesciej w zaswiaty. Taka jest moja teza, a Ty cos pierdolisz o depenalizacji. Co do nienarodzonych dzieci, jest to odniesienie do aborcji juz poczetych dzieci. Walenie gruchy nie prowadzi do zaplodnienia, nie wiedziales? Obelgami nie nadrobisz. Bezsilne zlorzeczenie, nie ma nic bardziej zalosnego.
@Bimi
Chwila, chwila, bo nie nadazam za akcja. El comendante, Tel Aviv, hitlerowskie pierdoly, Adolf, ciagniecie syjonistycznego druta. To wskazuje na gonitwe mysli lub jakies inne dysmozgowie. Po kolei, duzymi literami polacz te watki.
Nie jest to napisane w jednej ksiazce, choc duza czesc w Manifescie. Takie sa zalozenia. Bunt proletariatu, oddanie wladzy partii rewolucyjnej i pozniej rzady terroru. Nie jest to wypisane w 3 punktach, tylko w "tworczosci" tego pojeba i jego pomocnikow. Kontynuatorzy rozwineli w zasadzie sposoby rozpierdalania spoleczenstwa, a druga czasc planu pozostaje bez zmian.
Mam nadzieje, ze sie dowie z jakimi zjebami ich ojciec musial dyskutowac i na jaki poziom glupoty oraz zaprzeczania czlowiek moze wejsc. W ogole nic nie pisalem o Adolfie, a o Stalinie. Nie lubie, jak ktos wklada mi nie moje slowa do ust. Moze u pedalow wkladanie do ust jest rozpowszechnione, jednak, nie mierz wszystkich swoja miara. Mniejsza o mnie. Zajmijmy sie Toba. Swiadomie pomijam fakt, ze tylko burak pisze do kogos "ty", "ci", "ciebie". To sie wynosi z domu, widocznie kogos tam brakowalo.
Caly czas nalegam na uzyskanie odpowiedzi.
-po chuj sprowadzamy fanatyków religijnych i narodowych, skoro walczymy o laicka i wolną od nacjonalizmów Europę?
- skoro już ich mamy i mnożą się jak pierdolone króliki, to jak ich przekonać do porzucenia tego wstecznictwa, tym bardziej, że pierdolą nasze prawo i obyczaje, nie mówiąc o naszych komunistycznych rojeniach?
Ewidentnie unikasz odpowiedzi. Jestem swiadomy, ze zrobisz wszystko, aby nie odpowiadac. Strzelisz pedalskiego focha, zmienisz temat, zignorujesz, zaczniesz pierdolic o czyms innym np. o Adolfach, czy innych chujach na rope.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:24, 23 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
@Azyren
a reszta jest niewiarygodna, bo burzy mi kurwa cala ukladanke.

Gratulacje.

Zjebanie poziom expert.

Ewidentnie widac, ze przed rewolucja i delikatnie po robiono rozpizdziej obyczajowy, moralny, mentalny. Po umocnieniu wladzy zaczeto brac holote za morde i uzdrawiac spoleczenstwo, bo mialo sie zabrac do ciezkiej roboty.

To wskazuje na gonitwe mysli lub jakies inne dysmozgowie. Po kolei, duzymi literami polacz te watki.

-po chuj sprowadzamy fanatyków religijnych

Strzelisz pedalskiego focha, zmienisz temat, zignorujesz, zaczniesz pierdolic o czyms innym np. o Adolfach, czy innych chujach na rope.


Pacjent znajduje sie w stanie posttraumatycznym, prawdopodobnie ciągle w stanie psychozy ? (natywnej)*.
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 23 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Nie jest to napisane w jednej ksiazce, choc duza czesc w Manifescie

jak rozumiem, w nawiązaniu do
tego co wcześniej mianowicie napisał:
Mechanizm jest prosty i logiczny. Został napisany przez Marksa. Robimy rozpiździej, niszczymy co tylko można, bo takie społeczeństwo, rozbite i zdemoralizowane jest podatne na nowe idee, jest plastyczne

Możesz zacytować cokolwiek na potwierdzenie? Poproszę stronę i najlepiej wydanie, to sobie zweryfikuję, bo akurat niedawno czytałem i nie zdążyłem jeszcze zwrócić do biblioteki. Ja niestety niczego takiego nie kojarzę Sad

Cytat:
Jestem swiadomy, ze zrobisz wszystko, aby nie odpowiadac. Strzelisz pedalskiego focha, zmienisz temat, zignorujesz, zaczniesz pierdolic o czyms innym np. o Adolfach, czy innych chujach na rope.
A to jest więcej niż pewne. Taki rodzaj miejscowego folkloru. Trzeba się do tego przyzwyczaić Wink
Ale co do twojego pytania:
Cytat:
po chuj sprowadzamy fanatyków religijnych i narodowych, skoro walczymy o laicka i wolną od nacjonalizmów Europę?

to odpowiedzi na nie udzieliła już pani Basia Uczeń-Upiór:

_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:19, 23 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
No, tak jak napisali, ze depenalizowal to w tym punkcie artykuly sa wiarygodne, a reszta jest niewiarygodna, bo burzy mi kurwa cala ukladanke. Gratulacje. Zjebanie poziom expert. Jakie to ma znaczenie? Ewidentnie widac, ze przed rewolucja i delikatnie po robiono rozpizdziej obyczajowy, moralny, mentalny. Po umocnieniu wladzy zaczeto brac holote za morde i uzdrawiac spoleczenstwo, bo mialo sie zabrac do ciezkiej roboty. Starych rewolucjonistow odsuwano, najczesciej w zaswiaty. Taka jest moja teza, a Ty cos pierdolisz o depenalizacji.


Tam gdzie pisali o depenalizacji, przeprowadzonej zresztą na wniosek anarchistów i kadetów, tam po prostu zahaczyli o fakty, a cała reszta tekstu to spekulacje, anegdoty i domniemania. Przypomnę że w tekście który zalinowałeś brak jest jakichkolwiek statystyk, raportów, wykazów, a jedynie opinie, anegdoty i spekulacje. Rozumiesz IDIOTO. Ten tekst niczego nie dowodzi. Ten tekst to SPEKULACJE, ANEGDOTY, DOMNIEMANIA I OPINIE.

Zresztą co by mówić o tych śmiesznych spekulacjach... zdemoralizowany naród w pojedynkę pokonał Białych Denikina, Zielonych, separatystów, wojska Machno, interwencyjne wojska Amerykańskie, Brytyjskie i Francuskie, a po wyparciu przeważającego liczebnie wroga dokonał jeszcze cudu gospodarczego znanego jako NEP (raporty zachodnich ekspertów potwierdzały wzrost gospodarczy dużo wyższy niż ówcześnie w jakimkolwiek innym kraju świata).

Coś tu się kupy nie trzyma w tym twoim świato... Gównopoglądzie @wzl Wink

Sypie ci się ta historyjka, jak domek z kart Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 23 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

good why napisał:
Wld napisał:
Nie jest to napisane w jednej ksiazce, choc duza czesc w Manifescie

jak rozumiem, w nawiązaniu do
tego co wcześniej mianowicie napisał:
Mechanizm jest prosty i logiczny. Został napisany przez Marksa. Robimy rozpiździej, niszczymy co tylko można, bo takie społeczeństwo, rozbite i zdemoralizowane jest podatne na nowe idee, jest plastyczne

Możesz zacytować cokolwiek na potwierdzenie? Poproszę stronę i najlepiej wydanie, to sobie zweryfikuję, bo akurat niedawno czytałem i nie zdążyłem jeszcze zwrócić do biblioteki. Ja niestety niczego takiego nie kojarzę Sad


Dziwne, bo też ten tekst czytałem (z rok, może więcej, temu) i również nic takiego nie pamiętam. Odpowiedź może być tylko jedna, albo karoniści konfabulują, albo owa "homo-rewolucja" ukryta jest w podtekście (tak jak z Biblią, czytaj alegorycznie) którego tacy ignoranci jak ja i ty @GW, odczytać nie umiemy Laughing Laughing Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 14:49, 02 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak kurwa, napisał 3 punkty: 1. Podburzyć hołotę. 2. Przejąć państwo. 3. Zagonić do roboty. Będę siedział nocami, żeby cytaty i interpretację Wam pisać. Czytanie książki nie polega na odcyfrowaniu kolejnych słów, zdań, konstruktów myślowych, ale na uzmysłowieniu sobie intencji autora, a szczególnie trucizny jaką chce wypuścić do głowy czytelnika. Jeśli ktoś myśli, że każda książka jest pisana altruistycznie, w dobrej intencji, by wyjaśnić coś lub odkłamać, to jest ciężkim debilem, w zasadzie dzieckiem w ciele dorosłego.

No to może zacznijmy od tego co Wy zrozumieliście z wypocin Marksa. Jaką przedstawił analizę, to wiem, jakie miał górnolotne DEKLAROWANE intencje też wiem. Odpowiedzcie sobie na pytania:

a) jakie metody walki proponował i co chciał zwalczać?

b) czy proponował po rewolucji rozwiązania pozytywne, czy pisał coś o odbudowaniu społeczeństwa i jak ono miało wyglądać?

c) czy ten program, który proponował jest możliwy do osiągnięcia bez masowych mordów, obozów Gułag, terroru, zniszczenia moralności, religijności i gospodarki? No i co na to praktyka?

d) czy Marks nie napisał nigdzie, że ten system jest ekonomicznie bez sensu?

Dopiero po odpowiedzi na te pytania można sobie logicznie wydedukować czym jest ten system, dokładnie do jakich skutków musiał doprowadzić.

@Azyren
Zapisuję sobie złotą myśl:
"Tam gdzie pisali o depenalizacji, przeprowadzonej zresztą na wniosek anarchistów i kadetów, tam po prostu zahaczyli o fakty, a cała reszta tekstu to spekulacje, anegdoty i domniemania." Nosz kurwa mistrzostwo świata. Idź Pan w chuj.

Marksizm przewiduje zdobycie władzy rewolucyjnie, umocnienie jej i rządy. Są to rządy za pomocą terroru, bezpieki. Potem trzeba wrócić do rzeczywistości i odbudować gospodarkę i to jest NEP, współzawodnictwo pracy, pozbycie się rozkładających społeczeństwo robotnicze czynników jak pedalstwo i inne. To wszystko zaczął robić Lenin, a dopiero za Stalina ruszyło na maksa, gdyż perspektywa wojenna miała swoje wymagania.

Generalnie z punktu widzenia robola zmienił się Pan, a cały wyzysk pozostał. Państwo zajęło jego miejsce. Ono miało wszystko, a robol nie miał nic. Żył w biedzie, dziadostwie, w strachu przed władzą. Dla niewolnika to był raj. Micha, buda i łańcuch, Pan nieraz kopnął w ryja, ale dało się żyć.

Tak jak myślałem Bimi zamknął pizde i próbuje przeczekać
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 02 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co miałbym niby przeczekać?

ja po prostu nie gadam ze zwierzętami, bo to bezcelowe.
bydle co nie ma szacunku do drugiego człowieka nie zasługuje na mój czas.

czasem powiem "do budy psie", ale zasadniczo to mam bardziej ambitne rzeczy do roboty.

więc wracaj szczekać na swojego pana by dalej pielęgnować tą swoją zajebistą kulturę, a mi nie zawracaj dupy tymi hitlerowskimi pierdołami dla debili. jakby mnie takie rasistowskie durnoty interesowały, to bym sobie ściągnął main kampf. ale preferuję edukacje przez podróże - im dalej od tej twojej "kultury", tym lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:24, 17 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pierdol głupot, tylko odnieś się do moich pytań. Myślę, że nie znasz odpowiedzi, bo jesteś "pożytecznym idiotą". Choć jest małe prawdopodobieństwo, że jesteś szubrawcą-marksistą i wiesz doskonale co propagujesz i jakie są tego konsekwencje. Suma sumarum jesteś chujem, pytanie czy głupim, czy zwykłym?
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 17 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedziałem ci już, syjonistyczny pomiocie, że polemika z tobą była by poniżej poziomu do którego jestem w stanie się zniżyć.
Nie gadam z nazistowskimi prymitywami - wole przeznaczyć ten czas na ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 30 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska Fundacja Narodowa organizacja z wielomilionowym budżetem powołana przez PiS do promocji i ochrony wizerunku Polski oraz naszej gospodarki za granicą [jak głosi legenda Wink ] – zamiast popularyzować pozytywny wizerunek Polski w świecie, wyśle w podróż dookoła świata używany francuski jacht przemalowany na biało-czerwone barwy, nabyty za 5 milionów złotych. Cały rejs może jednak kosztować aż 20 milionów złotych. PFN odrzuciła za to o wiele tańszy polski projekt.

A nie zapominajmy, że Polska jest światowym potentatem w przemyśle jachtowym, jednej z najbardziej luksusowych branż.
Nabywcy z całego świata zgłaszają się do polskich stoczni po łodzie warte po kilkaset tysięcy, a nawet po kilka milionów euro. W budowie łodzi do 10 metrów długości staliśmy się już drugim po Stanach Zjednoczonych producentem w świecie.

Czarny francuski SFS II właśnie jest przemalowywany na biało-czerwono. Wypłynie w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, czyli 11 listopada, a wróci w 2020 r. w 100-lecie zaślubin Polski z morzem.

źródło: internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 30 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, że Polaska Fundacja Narodowa, wraz z gronem swoich popleczników na forum prawda2.info, może mieć coraz wieksze powody do dumy.

Już praktycznie codziennie zdarzają się w Polsce patriotyczne ataki na wszelkiej maści arabów, tudzież innych murzynów.
Co prawda niektóre z ofiar są Polakami z dziada pradziada, no ale przecież jeśli ich typ urody może sprawiać wrażenie, że są obcokrajowcem, to sami są sobie winni. Smile

Swoją drogą, ci nasi zagorzali patriotyczni obrońcy polskiej rasy, kultury i religii to najgłpsza grupa społeczna w kraju.
Jakiś czas temu jeden z nich próbował przejechać hindusa, tłumacząc potem że jego celem było zabicie muzułmanina.
Pewnie debil po dziś dzień nie wie czemu ludzie się z niego śmieją. Prawdziwy ambasador tego co w naszym kraju najlepsze Smile


Polacy napadli na Polaka. Myśleli, że to Arab

W Gnieźnie aresztowano trzech mężczyzn, którzy kilka dni temu okradli i pobili przechodnia. Sądzili, że jest obcokrajowcem.

- Kopali i bili go po głowie. Zabrali mu portfel, w którym było 220 zł. To był obywatel Polski, ale typ jego urody może sprawiać mylne wrażenie, że jest obcokrajowcem i sprawcy znieważali go w przekonaniu jego odmiennej przynależności etnicznej - powiedział w rozmowie z portalem radiopoznan.fm prokurator rejonowy z Gniezna Małgorzata Rezulak-Kustosz.

Trzej mężczyźni zostali aresztowani w związku z przestępstwem "z nienawiści i rasizmu". Mają od 18 do 22 lat.

To kolejny rasistowski atak w Gnieźnie. Do poprzedniego doszło w lutym. Dwie osoby zaatakowały obywatela Maroka. Jeden z napastników skierował wiatrówkę w stronę obcokrajowca i krzyknął, że ma "wyp… z Polski", bo "Polska jest dla Polaków".


https://wiadomosci.wp.pl/polacy-napadli-.....837017217a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska Fundacja Narodowa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile