W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska Fundacja Narodowa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 13387
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:16, 08 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:


Oczywiście że niczego nie dostajesz, nie masz bieżącej wody w kranie, nie masz prądu (elektrownie i infrastruktura przesyłowa prądu trochę kosztuje), nie masz asfaltowych dróg, mostów, chodników i kostek brukowych co by sobie błotem dżinsów nie ubrudzić, nie masz kanalizacji, gazu i benzyny, nie masz radia i telewizji, światłowodów i internetu, nikt nie sprząta i nie recyklinguje twoich odpadów, nikt ci w zimie drogi pod domem nie odśnieża, nikt ci nie ugasi pożaru kiedy takowy wybuchnie w twym domu, nikt nie buduje wałów, zalewów i nie reguluje rzek żeby cie przy większych opadach nie zalewało. Tylko na tobie biedaczku pasożytują i podcinają skrzydełka takiego deialka-kurczaczka, co gdyby mu nie przeszkadzano, to by pofrunął niczym Ikar wprost do nieba i przemienił się w sokoła szybującego po błękitnym niebie.


To wszystko ma być opłacane z podatków? No to mnie ktoś dobrze jebie bo za większość tych usług płacę rachunki. Jeśli Ty nie płacisz to weź zdradź sposób, chętnie skorzystam.

A chętnie bym wypierdolił w pustelnię, nawet przygotowywałem się, ale celowałem w dżunglę równikową, tyle, że plany musiałem zmienić (siły niezależne ode mnie). W skrócie póki co nie mogę i nie będę Ci wyjaśniał dlaczego, bo nie zrozumiesz, ale wystarczy, że nie mogę. Co mnie w gruncie rzeczy smuci trochę, ale nauczyłem się z tym żyć i pogodziłem się z tym. Co nie zmienia faktu, że jak tylko owe czynniki ulegną zmianie to wypierdalam w dzicz i w pustelnię. Ja lubię swoje towarzystwo i nie boję się "braku bodźców". A czas umiem sobie zorganizować. Plus zawsze można ze sobą zabrać trochę przydanych szpargałów, czytnik książek wypchany publikacjami przykładowo. Także ten, trzymaj kciuki. Póki co niestety jeszcze jestem tu. Być może będę zawsze i tylko się łudzę, że będę mógł ale to trzeba zostawić i skupić się na tym co teraz.

@Bimi
W sumie to innej odpowiedzi się nie spodziewałem po Tobie i nie zawiodłeś. Jak zwykle inwektywy i tyle.
A i nie ja decyduję o tym jak wydawane są Twoje pieniądze, więc pretensje kierujesz pod niewłaściwy adres.

Środowiska patriotyczno-narodowe są mi odległe. Większość różnych zorganizowanych form społecznych kręcących się wokół jakiejkolwiek idei jest mi odległa. Ja mam niewielu bliskich znajomych, ale są to ludzie z którymi się rozumiemy i lubimy spędzać czas, różnorodność jest bardzo wysoka ale i poziom poszanowania wzajemnego także.

@Agre
Innymi słowy bez moralności się nie da. Tyle tylko, że moralność płynie z Wnętrza i nie da się jej wymusić, nauczyć czy narzucić. Jak pisałem wcześniej, niemoralny nauczy się działać w każdym środowisku, a jedyna droga do prawdziwej zmiany wiedzie przez Wnętrze. Każdej jednostki z osobna i jest to odpowiedzialnością każdej jednostki z osobna.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 08 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Deial

Nie chce mi się rozpisywać na nowo, dlatego skopiuję z pierdolni odp do goodwhy-a:

good why napisał:
to odnośnie kwestii podatków masz rację, chociaż nie do końca, bo za wywóz odpadów czy energię elektryczną płaci się normalnie rachunki tudzież czynsz, nie jest to ujęte w podatkach


No tak ale elektrownie i infrastrukturę energetyczną buduje się za pieniądze z podatków. Teoretycznie całą infrastrukturę mogli by budować na zamówienie społeczeństwa prywaciarze, tak jak chcieli by tego wolnorynkowe zjeby, ale pozostaje kilka kwestii:
- Kto będzie decydował o tym kto podejmie się wykonania zlecenia, ile wybulić na to pieniędzy, ile dopłacić jeśli koszty okażą się wyższe niż pierwotnie zakładano, jak rozłożyć koszty między ludzi, jak przekonać nieprzekonanych, kto to wyegzekwuje?
- Co jeśli prywatny przedsiębiorca zrezygnuje z wykonania zlecenia w samym srodku wykonywania inwestycji? Przecież mamy wolny rynek, wolno mu jeśli tylko umowa zawiera odpowiednią klauzulę. Albo jeśli zbankrutuje w samym środku wykonywania inwestycji a inny prywaciarz nie podejmie się dokończenia inwestycji bo mu się nie opłaca?
- Koszt budowy średniej wielkości elektrowni atomowej to ok 40 mld zł + do tego infrastruktura przesyłowa i rozdzielcza prądu. Który prywatny przedsiębiorca byłby w stanie podjąć się tak wielkiej inwestycji?

Możecie na mnie grzmieć że jestem etatystą czy statystą jak kto woli, ale ja jestem po prostu realistą. Nie zbudujesz skutecznie tak kapitałochłonnej inwestycji jak infrastruktura energetyczna w inny sposób jak przez działanie publicznych instytucji za publiczne pieniądze, czy ci się to podoba czy nie. W prawdzie w USA i w Europie istnieją juz dzisiaj elementy infrastruktury energetycznej znajdujące się w prywatnych rękach, ale wszystkie one zostały wybudowane przez państwo i dopiero potem sprywatyzowane, bo wolnorynkowy rak mózgu niestety trochę się wśród ludzi rozprzestrzenił i teraz wszystko zaczynają prywatyzować jak szaleni.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 08 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W odpowiedzi na obŻydliwe posty bimi, wklejam niedawny artykuł z bloga Makowa, którego autorem jest młody Izraelczyk sympatyzujący z "renesansem" świadomości narodowej krajów europejskich.

Stopping White Genocide: An Israeli View

Do white nations have the stomach to
take the extreme measures necessary

to halt their own extinction?
(Disclaimer: I am not Michael Berg and I do not share all of his views, especially prohibiting intermarriage by law or deporting citizens. The white genocide agenda is a direct result of the banking system -- and this is where reform must begin. When every corporation and most politicians tout gender dysphoria, illegal immigration, and miscegenation, you know they are all controlled by the central bank. The Fed must be nationalized and debt created from thin air renounced. To prevent this from happening, the Masonic Jewish (Satanist) bankers have weaponized im-migration and miscegenation against the founding peoples of the West. They attack race, religion (God), nation and family (gender) to weaken us. Our "leaders" are banker frontmen & globalist traitors. A resurgence of European racial conscious is their worst nightmare, followed by a widespread revival of a genuine and militant Christianity. However, the bankers would destroy the economy or start wars if their credit monopoly was threatened.)


By Michael Berg

(henrymakow.com)

I was born in Israel in 1985. My parents are European Jews.

Not long ago, a DNA test revealed that all of my ancestors were, in fact, ethnic Germans who converted to Judaism. This has led me to strongly identify with the peoples of Northern Europe. The best way to prevent the genocide of the peoples who now I know share my blood is as follows:

THE MORAL RIGHT TO SAVE THE PEOPLES OF EUROPE AND THE WEST

Like all breeds of Nature, ethnic Europeans have a God-given right to continue their racial heritage. There is nothing "racist" or "hateful" or "evil" in this. No one calls any breed in nature "racists" for preserving and sticking with their own kind.


Self-preservation is the first law of Nature. In fact, it would be regarded as criminal to deny any non-white race the right for self-preservation in their historical homelands. Only Europeans are depicted as "racists" and "evil" for desiring what every other race of humans takes for granted. This anti-white double standard is in itself racist.


We have to remember that the non-European aliens who now live in Europe have a place full of their own kind, a place which they can call "home". Ethnic Europeans, on the other hand, are denied such a home or any right of self-determination which is the most basic human right of all. Therefore, Europeans have a moral right to reclaim their homelands and ensure their biological survival.

There's no higher morality than that of saving a race of people from extinction. White genocide is a reality and it must be prevented.
WHAT MUST BE DONE PRIOR TO OVERTHROWING GOVERNMENT

Prior to any physical attempt of overthrowing the governments of the Globalist (Communist) Western World, these governments must be weakened using a consistent message (Mantra.) Prof. Bob Whitaker created a consistent message (Mantra) which can help a lot if used correctly:
"ASIA FOR THE ASIANS, AFRICA FOR THE AFRICANS, WHITE COUNTRIES FOR EVERYBODY?"
We have to remember that the criminal globalist elite and their assistants in politics, police, and media represent a very tiny minority in the population of the West and that they are dependent on White society's cooperation for their control. Once large segments of white society stop supporting the genocidal system, the system will come crashing down. The EU will collapse as was the case in the former Soviet Union and the Eastern Block countries.

Once EU control is over, each nation would revert back to its national and ethnic independence in which case the much-needed process of repatriation of the non-white alien populations in Europe can begin.

PREPARING FOR A POSSIBLE CIVIL WAR

Ordinary ethnic European citizens in Western Europe and other westerners worldwide should form Militias and find ways to arm themselves for any upcoming civil war, either by buying weapons in the Black market or importing weapons from the relatively "free" Eastern European nations, especially from Russia. The three branches of the Aryan Race (Germanic, Celtic and Slavic) must unite as brothers and sisters for the survival of the European peoples. Only by unity can the ethnic Europeans win.



CUTTING WELFARE, ECONOMIC LIFELINE TO ALIENS & REPATRIATION

The non-Europeans "immigrating" (i.e. invading) into Europe are NOT "refugees" (Even if they were, they have no justification being in Europe). These are mainly economic migrants along with few Islamic Jihadists who seek to spread Islam into the West. With the help of the real enemy (i.e. Globalists, Liberals, Cabalist Jews, Marxists, and traitors) these non-white invaders seek to exploit and displace Europeans, take their women and take over their lands eventually, wiping out the native European populations. These invaders want to achieve all that with the help of the whites' tax money and count on white naivete to achieve their territorial aims. Therefore any economic means of existing and breeding in Europe must be taken away from them.

Once their economic lifeline is cut, they won't have any other choice but to return in mass to their ancestral homelands - where they belong. Those who voluntary remove themselves will be given any assistance, including financial support to move (recent arrivals will not be included in that.)

BRINGING THE TRAITORS TO JUSTICE


Those who are directly involved in the promotion of the genocide against the ethnic Europeans, either by allowing the invasion into Europe or by turning a blind eye on migrant invasion and criminal behaviors, should be brought before a national tribunal and publicly punished either by the death penalty or by imprisonment for their entire lives.

Those of the establishment (Politicians, Police, Media) who aren't directly involved in the crimes against the White race but had served the system in one way or another, should also be punished by denying them any right to be employed in any public service (i.e. Police, Military, Government services etc) or engage in any political activity in the future including the right to vote.

PASSING RACIAL AND SEXUAL HYGIENE LAWS



Widzisz bimi, nawet hołubieni przez ciebie Żydzi zwracają uwagę na aberrację ideologii multikulti. Ale ty wolisz być 100 lat za Murzynami. Smile



@Azyren:

Przeklejam również swoje odpowiedzi, bo bez nich wygląda to tak, jakbym rzekomo Azyrena atakował za "bycie etatystą".

good why napisał:
Cytat:
Możecie na mnie grzmieć że jestem etatystą czy statystą jak kto woli, ale ja jestem po prostu realistą. Nie zbudujesz skutecznie tak kapitałochłonnej inwestycji jak infrastruktura energetyczna w inny sposób jak przez działanie publicznych instytucji za publiczne pieniądze, czy ci się to podoba czy nie. W prawdzie w USA i w Europie istnieją juz dzisiaj elementy infrastruktury energetycznej znajdujące się w prywatnych rękach, ale wszystkie one zostały wybudowane przez państwo i dopiero potem sprywatyzowane, bo wolnorynkowy rak mózgu niestety trochę się wśród ludzi rozprzestrzenił i teraz wszystko zaczynają prywatyzować jak szaleni.

No wszystko się zgadza, z tym że temat był już rozwałkowany na drzazgi w epoce św. Palmera Smile
Patrz np. tu
viewpost.php?p=210480
czy tu
viewpost.php?p=210480
Liberaści chcą odcinać kupony od korzyści płynących ze społecznych środków produkcji ale nie chcą ponosić konsekwencji: fajnie jak państwo wybudowało infrastrukturę, ale jak inwestycja się okaże nierentowna albo kapitałochłonna to umywają rączki. Fajnie jak państwo z pieniędzy podatników wybuduje drogi, ale podatków to już się płacić nie chce Smile


good why napisał:
Cytat:
Tak, bo cała historia gospodarcza wybrukowana jest sukcesami wolnorynkowej budowy infrastruktury (ostatnio - w Kaliforni, kiedy sprywatyzowano sieci energetyczne i elektrownie - i japiszony miały wyłączany prąd w ich pałacach i apartamentach za miliony dolarów). Autostradki w Niemczech też wybudował pewnie wolny rynek. Albo - wolny rynek by je wybudował lepsze - i tam gdzie trzeba. Popatrz sobie, ile wolny rynek zelektryfikował wsi w latach międzywojennych. I ile przemysłu nabudował (tyle, że państwo musiało budowac COP). II RP potrzebowała portu. Czy Gdynię budował wolny rynek? Pewnie wolny rynek wybudował by tyle Gdyń ile potrzeba, szybciej - i tam, gdzie potrzeba.

viewtopic.php?p=207217#207217

_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 19:57, 08 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
Nie pierdol o portfelu, tylko na temat. Pójdziesz tam tłumaczyć swoje farmazony? Proste pytanie.
Jesteś przeciw religijno-narodowemu nastawieniu, lecz jednocześnie za sprowadzaniem religijno-narodowych ultrasów. Heh, chyba istnieje jakiś plan, jak tych ludzi zlaicyzować i zinternalizować, co? To drugie fundamentalne pytanie.
Nie jesteś pojebany, jesteś wykolejony. Dałeś się nabrać na chore historie o nowym wspaniałym świecie. Wykorzystano Twoją alienację i nienawiść do własnej kultury. Jednocześnie jesteś celem. Kurwa, nie widzisz tego?

@Azyren
Co to znaczy z wnętrza? Dziecko wychowane przez ulice ma takie same zasady moralne jak te z rodziny? Dziecko wychowane przez małpy lub psy będzie miało ludzką psychikę? Wątpię, to proces wychowawczy. Żydzi są sobą, kiedy są wychowani na Żyda, tak samo muzułmanie i wszyscy. Odstępstwa zdarzają się, ale nikt sam się nie wychowa, nie nauczy itd. Twoje zasady nie są zapoczątkowane w świadomym życiu nastolatka, zaczęli dużo wcześniej rodzice, ale też Ty sam przez obserwacje rodziców (autorytety) i otoczenia, przez dostosowanie do grupy itd.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 08 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren nic o wnętrzu nie pisał, chyba, że coś przeoczyłem. Pisałem ja. Co to znaczy? To znaczy, że rozumiesz, że drugi człowiek jest taką samą istotą jak Ty, z wszelkim wewnętrznym bogactwem i dlatego nie wyrządzasz mu krzywdy i szanujesz jego wolność, tak samo jak i on szanuje wolność Twoją, niezależnie od różnic kulturowo - etnicznych.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 08 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, pomyliem nicki.
Nie, czlowiek jest niczym tzn. jest zwierzeciem, bo posiada od urodzenia tylko instynkty. Czlowiekiem staje sie podczas wychowania. Oczywiscie mowie o sferze mentalnej. Biologicznie jest czlowiekiem nieodwolalnie od poczecia.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 08 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślenie o człowieku jako o zwierzęciu jest skutkiem kontroli umysłu i wynikiem oddziaływania materialistycznych koncepcji. Człowiek nie jest zwierzęciem. Od zwierząt różni nas poziom pojmowania rzeczywistości oraz zrozumienia mechanizmów nią rządzących. Zwierzę żyje w "tu" i bazuje na wrażeniach oraz bodźcach, człowiek postrzega rzeczywistość w dużo bardziej złożony sposób.

A jeśli jesteś religijny to wszystkie religie mówią o tym, że człowiek to Dziecię Boże. I tu właściwie trzeba ustalić jak to pojmujesz i co przez to rozumiesz. Ale skoro zrównujesz człowieka ze zwierzęciem to pewnie niewiele to znaczy. I wcale nie dziwią zapędy totalitarne oraz dehumanizujące inne nacje i narodowości.

Zrównanie człowieka ze zwierzęciem to sataniczny model myślenia.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 08 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Myślenie o człowieku jako o zwierzęciu jest skutkiem kontroli umysłu i wynikiem oddziaływania materialistycznych koncepcji. Człowiek nie jest zwierzęciem. Od zwierząt różni nas poziom pojmowania rzeczywistości oraz zrozumienia mechanizmów nią rządzących. Zwierzę żyje w "tu" i bazuje na wrażeniach oraz bodźcach, człowiek postrzega rzeczywistość w dużo bardziej złożony sposób.

A jeśli jesteś religijny to wszystkie religie mówią o tym, że człowiek to Dziecię Boże. I tu właściwie trzeba ustalić jak to pojmujesz i co przez to rozumiesz. Ale skoro zrównujesz człowieka ze zwierzęciem to pewnie niewiele to znaczy. I wcale nie dziwią zapędy totalitarne oraz dehumanizujące inne nacje i narodowości.

Zrównanie człowieka ze zwierzęciem to sataniczny model myślenia.


Akurat tutaj @wld ma rację. Człowiek to nic innego jak tylko trochę inteligentniejsze i uspołecznione zwierzę. Taka prawda. Człowiek od zwierząt odróżnia intelekt, abstrakcyjne myślenie (chociaż tez nie do końca, bo eksperymenty na małpach pokazały że i one sa w stanie rozumiec proste abstrakcyjne koncepty) i zaawansowana organizacja społeczna.

A jeśli już sie czepiasz religii @Deial, to zauważ że wszystkie pierwotne religie uznają zwierzęta jako mniejszych braci człowieka, a samego człowieka jako nierozłączny element natury, często podkreślając zwierzęce pochodzenie człowieka (Błękitna Wilczyca (Asina), matka ludzi stepów w mitologii ludów tureckich i mongolskich, totemiczni zwierzęcy przodkowie w kultach plemion indiańskich (zwłaszcza Algonkinów, Indian kanadyjskich i środkowego-zachodu), zwierzęcy przodkowie w mitach wielu innych ludów). To religie objawione przyniosły egoizm i antropocentryzm który kazał się człowiekowi uważać się za wyemancypowany z natury byt, stworzony oddzielnie od zwierząt by nimi władać.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 08 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Wykorzystano Twoją alienację i nienawiść do własnej kultury.


Oj bynajmniej.

To ty sobie próbujesz przywlaszczyć prawo do decydowania o tym co jest polską kulturą, a co nią nie jest. I myślisz naiwnie że inni ludzie będą to prawo respektować i oddadzą takim nieudacznym debilom bez szkoły jak ty prawo decydowania o tym kto jest prawdziwym Polakiem, a kto nie.

Uważaj tylko żebyś się kurwa za bardzo przypadkiem nie zdziwił. Smile

Jak już wcześniej powiedziałem, może i ciebie głośniej słychać, ale to ja tu jestem tym co ciągnie za sznurki, ty biedny zakompleksiony frajerze. I dotyczy to nie tylko tego forum, ale również tego kraju. Odkąd ludzka cywilizacja istnieje, inteligencja zawsze miała przewagę nad prymitywizem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:45, 09 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:

Akurat tutaj @wld ma rację. Człowiek to nic innego jak tylko trochę inteligentniejsze i uspołecznione zwierzę. Taka prawda. Człowiek od zwierząt odróżnia intelekt, abstrakcyjne myślenie (chociaż tez nie do końca, bo eksperymenty na małpach pokazały że i one sa w stanie rozumiec proste abstrakcyjne koncepty) i zaawansowana organizacja społeczna.

A jeśli już sie czepiasz religii @Deial, to zauważ że wszystkie pierwotne religie uznają zwierzęta jako mniejszych braci człowieka, a samego człowieka jako nierozłączny element natury, często podkreślając zwierzęce pochodzenie człowieka (Błękitna Wilczyca (Asina), matka ludzi stepów w mitologii ludów tureckich i mongolskich, totemiczni zwierzęcy przodkowie w kultach plemion indiańskich (zwłaszcza Algonkinów, Indian kanadyjskich i środkowego-zachodu), zwierzęcy przodkowie w mitach wielu innych ludów). To religie objawione przyniosły egoizm i antropocentryzm który kazał się człowiekowi uważać się za wyemancypowany z natury byt, stworzony oddzielnie od zwierząt by nimi władać.


To, że prezentujesz materialistyczny punkt widzenia wcale mnie nie dziwi, jest to oczywiste dla każdego marksisty. Wybrałeś sobie taką, nie inną religię to musisz żyć z konsekwencjami tego wyboru, nie zamierzam Cię przekonywać, że jest inaczej, ale Wld o to nie podejrzewałem.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 09 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
To, że prezentujesz materialistyczny punkt widzenia wcale mnie nie dziwi, jest to oczywiste dla każdego marksisty. Wybrałeś sobie taką, nie inną religię to musisz żyć z konsekwencjami tego wyboru, nie zamierzam Cię przekonywać, że jest inaczej, ale Wld o to nie podejrzewałem.


1. Sam sobie zaprzeczasz, bo najpierw nazywasz mnie materialistą, a potem wyznawcą religii, a to sa terminy z definicji sprzeczne.

2. Nie wyznaje żadnej religii. Jestem agnostykiem.

3. Nie jestem marksistą, ale na pewno uznaje marksizm za mniejsze zło w porównaniu do morderczego Jahvizmu.

4. Nie jestem też materialistą, co z definicji wyklucza mój agnostycyzm (sceptycyzm poznawczy) i negatywny stosunek do konsumpcjonizmu.

5. To ze człowiek to tylko trochę inteligentniejsze zwierzę to prawda, czy ci się to podoba czy nie. To przez takich bezmyślnych, aroganckich, antropocentrycznych skurwieli jak ty na ziemi panuj taki pierdolnik, od niszczenia środowiska poczynając, a na wojnach religijnych kończąc.

6. Choć uważasz siebie za neopoganina lub coś w tym stylu (miałes kiedyś w opisie "kapłan Svaroga" a w avku masz "słowiańska swastykę" - stąd wnioskuje o tym), i nie raz stawałeś nawet ze mna po jednej strony barykady w krytyce chrześcijaństwa i kultu JHWH, to nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak bardzo nieświadomie przesiąknięty jesteś duchem Jahvizmu. Biedny ignorancie. To przesiąknięcie duchem Jahwizmu objawia się w antropocentryzmie (człowiek uważna się za coś dużo lepszego od zwierząt, obdarzonego ponadnaturalnymi atrybutami, coś odseparowanego/autonomicznego od natury), etnocentryzmie, i fetyszu własności prywatnej (poganie nie znali nadań ziemskich, włości, dzielnic, feudalizmu itd.).

7. Jesteś debilem, ale to już wiesz bo w kółko wszyscy ci to powtarzają Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 09 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy Ty przyklejasz etykietkę innym, a adresat temu przeczy, masz w dupie to, że przeczy i nie uznajesz takich argumentów. Kiedy zaś zastosuje się ten mechanizm wobec Ciebie to domagasz się aby Twoje argumenty uznać.

Nie ma bata. Wszechświat jest lustrem i dostajesz z niego to co sam do niego wrzucasz. Przestań przyklejać etykiety innym bazując na własnych opiniach (urojeniach) to i Tobie inni przestaną je przyklejać.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 09 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byt intencjonalny napisał:
Kiedy Ty przyklejasz etykietkę innym, a adresat temu przeczy, masz w dupie to, że przeczy i nie uznajesz takich argumentów. Kiedy zaś zastosuje się ten mechanizm wobec Ciebie to domagasz się aby Twoje argumenty uznać.

Nie ma bata. Wszechświat jest lustrem i dostajesz z niego to co sam do niego wrzucasz. Przestań przyklejać etykiety innym bazując na własnych opiniach (urojeniach) to i Tobie inni przestaną je przyklejać.


Dobrze już, dobrze, uspokój się, zrelaksuj, połącz się z duszą wszechświata Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 09 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Nie ma bata. Wszechświat jest lustrem i dostajesz z niego to co sam do niego wrzucasz.

Czyli czego oczekujesz od wszechświata, po tym jak przerzuciłeś 30 baniek z pomocy dla dzieci uciekających przed wojną na przemalowywanie znaków drogowych na jeszcze bardziej patriotyczne? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 09 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak szczerze to niczego. I to nie ja przerzuciłem, po prostu jeśli ta kasa miałaby być przejedzona to obojętne w jakiej dziurze zostanie utopiona - utopiona to utopiona. A jest topiona bo system, który stanowi odbicie poziomu świadomości ludzkości doskonale ją odzwierciedla. I to świadczy o ludziach po prostu. A to czym są to jakaś patologia i zwyrodnienie. Czegoś takiego zbyt długo tolerować się nie da i raczej ludzkość dostanie kolejnego "klapsa" niż się opamięta. A zmiana tej sytuacji jest możliwa tylko w jeden sposób - każdy indywidualnie sprząta swe podwórko. Tyle, że mało kto ma ochotę na to, lepiej wlepić gały w TV, pochłaniać fast foody i narzekać, że imigranci, że Bóg, itd.

Wszechświat nie ma "duszy". Dusza to mała cząstka Ducha, z którego Wszystko bierze początek i w którym istnieje. W uproszczeniu Wszechświat jest Duchem, a dusza to monada, czyli mały element na sieci relacji.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 09 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No spoko - popierdoliłeś sobie, mam nadzieję, że ci od tego ulżyło.

A teraz, czy możesz jak normalny człowiek po prostu odpowiedzieć na pytanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 09 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buahhaha. Mały, spedalony chłopczyk przegrał mecz i zabiera piłkę.
-Piłka jest moja i nie będziesz już nią grał! - mówi
Zapomniałeś odpowiedzieć na dwa fundamentalne pytania:
1) Czy pójdziesz do Twoich ziomków, spod zielonej flagi Proroka tłumaczyć, to wszystko co nam tutaj?
2) Jakim sposobem, Wy multi-kulturalne przyjeby, chcecie tych ludzi uczynić "tolerancyjnymi europejczykami"?

@de93ial
Kiedyś jakiś cesarz, chyba chiński, chciał poznać prawdziwy język ludzi. Zamknięto kilkoro niemowląt i opiekuni nie mogli do nich mówić i niczego uczyć pod groźbą śmierci. Zgadnij jaki był efekt po 9 latach. Teraz takich eksperymentów nie da się zrobić, choć może się robi niejawnie. Reasumując, człowiek ma wszystko co mu pozwala przetrwać tj. popędy i wysoką inteligencję. Jednak "wnętrze" jest produktem kultury, czyli wychowania i interakcji. Dlatego marksiści chcą zniszczyć te dwa filary, aby mieć małpę reagującą na bodźce, w pełni sterowalną. Marks zresztą we wczesnych pismach mówił, że człowiek może być szczęśliwy tylko we wspólnocie pierwotnej. Przykład takiego Tarzana. Przyjeżdża taki pacjent do nas i nie ma żadnych hamulców. W dziczy jak był głodny to brał co znalazł lub zabijał. Uważał, że coś mu zagraża, to od razu walił w łeb. Jak chciało my się ruchać, to... wiadomo. Jakie on ma wnętrze, skoro zna tylko świat zwierząt? Bydlaków wychowanych wśród ludzi nie idzie zresocjalizować, a gdzie takiego. Nie animalizuje człowieka, dostrzegam jego dwie natury.


Nie rozwiniemy tego tematu, bo Bimi znów mi ujebał limit. Nie powiem "chuj mu w dupę", bo się podnieci i będzie mnie nagabywać. Po prostu chuj z nim.
P.S. Dowcip tydodnia: Bimi ciagnie sznurki w tym kraju, haha, leze.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 09 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Buahhaha. Mały, spedalony chłopczyk przegrał mecz i zabiera piłkę.
-Piłka jest moja i nie będziesz już nią grał! - mówi
Zapomniałeś odpowiedzieć na dwa fundamentalne pytania:
1) Czy pójdziesz do Twoich ziomków, spod zielonej flagi Proroka tłumaczyć, to wszystko co nam tutaj?
2) Jakim sposobem, Wy multi-kulturalne przyjeby, chcecie tych ludzi uczynić "tolerancyjnymi europejczykami"?


Akurat z tego co widzę jedyną osobą która potrzebuje lekcji tolerancji, to jesteś ty, zakompleksiony syjonistyczny lachociągu.

Ale pozostawię może tą kwestię twojemu synowi - albo se starego wychowa, albo będzie mu za niego wstyd. Bo mnie tam twoja nacjonalistyczna buraczana ani ziębi, ani grzeje - takich prymitywów jak ty to mam w Polsce na co dzień na pęczki do olewania; dla mnie ty i twoi narodowi koledzy jesteście ino miernikiem głupoty narodu polskiego, niczym sondaże poparcia dla PiS, albo wpływy na konto ojca Rydzyka. Niezależnie jak wysoki lub niski jest ten wskaźnik, w moim prywatnym życiu absolutnie niczego to nie zmienia, bo jako Polak z krwi i kości, w tej waszej buraczanej dżungli czuje się jak ryba w wodzie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 09 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tolerancja to kij który ma dwa końce . Więc kiedy "ja" wykonuję gest to liczę na to ze druga strona ten gest zrozumie i odpowiednio się zachowa . Jeśli nie , nie ma mowy o tolerancji . Wtedy albo dajemy dupy po całości albo jest rzeź Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 09 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Tolerancja to kij który ma dwa końce . Więc kiedy "ja" wykonuję gest to liczę na to ze druga strona ten gest zrozumie i odpowiednio się zachowa . Jeśli nie , nie ma mowy o tolerancji . Wtedy albo dajemy dupy po całości albo jest rzeź Wink .


Problem polega na tym, że typowego polskiego buraka pokroju Wld nie stać na żadne gesty.
A nawet jakby go było stać, to mu nie wolno.
On ma do zrealizowania syjonistyczną agendę siania strachu do muzułmanów, którą wdraża w życie niczym Donald Trump.
Gadają dokładnie to same rzeczy.

Niedawno Trump też powiedział na jakiejś konferencji, że w Holandii są "no go" zony, gdzie rządzą muzułmanie, a innowiercy ani policja nie mają wstępu. Holenderski media szybko to wyłapały i zaczęli wypytywać o to amerykańskiego ambasadora. I ten biedny się musiał równo tłumaczyć za swojego - mądrego niczym Wld - prezydenta. Przepraszał skruszony... Smile
No ale taki Trump czy Wld i tak nie przestaną pierdolić tego typu głupot - bo nie mają krzty honoru. Oni nawet nie znają żadnych muzułmanów, ale wiedzą doskonale że muzułmanie to diabły wcielone, które już w łonie matki były szkolone do zabijania judeochrześcijan i gwałcenie judeochrześcijanek. Normalnie takie debilizmy, że trzeba chyba mieć inteligencję na poziomie małej, żeby w to wierzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 09 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:


@de93ial
Kiedyś jakiś cesarz, chyba chiński, chciał poznać prawdziwy język ludzi. Zamknięto kilkoro niemowląt i opiekuni nie mogli do nich mówić i niczego uczyć pod groźbą śmierci. Zgadnij jaki był efekt po 9 latach. Teraz takich eksperymentów nie da się zrobić, choć może się robi niejawnie. Reasumując, człowiek ma wszystko co mu pozwala przetrwać tj. popędy i wysoką inteligencję. Jednak "wnętrze" jest produktem kultury, czyli wychowania i interakcji. Dlatego marksiści chcą zniszczyć te dwa filary, aby mieć małpę reagującą na bodźce, w pełni sterowalną. Marks zresztą we wczesnych pismach mówił, że człowiek może być szczęśliwy tylko we wspólnocie pierwotnej. Przykład takiego Tarzana. Przyjeżdża taki pacjent do nas i nie ma żadnych hamulców. W dziczy jak był głodny to brał co znalazł lub zabijał. Uważał, że coś mu zagraża, to od razu walił w łeb. Jak chciało my się ruchać, to... wiadomo. Jakie on ma wnętrze, skoro zna tylko świat zwierząt? Bydlaków wychowanych wśród ludzi nie idzie zresocjalizować, a gdzie takiego. Nie animalizuje człowieka, dostrzegam jego dwie natury.



Człowiek to istota społeczna, rozwija się w relacjach z innymi ludźmi. Na początku XX w w Nowym Jorku robiono eksperymenty o wpływie deficytu kontaktu z rodzicami na dzieci. Wiesz jaki był efekt? Wycofane, martwe skorupy. Upiorne (są filmy dokumentujące te badania, ciary po plecach chodzą).

Człowiek jako istota złożony jest z dwóch światów. Wewnętrznego i Zewnętrznego. Pozbaw go któregokolwiek lub wypacz którykolwiek i nie masz człowieka. Tak samo jak świat fizyczny to efekt oddziaływań elementarnych (czyli nie atomy a relacje między nimi decydują o tym co jest), tak i człowiek to efekt relacji międzyludzkich. I nie twierdzę, że one nie wpływają na człowieka, ale pełny potencjał i pełne zrozumienie można zbudować tylko będąc tą istotą społeczną. Naturalnie jakość tych społeczeństw jest decydująca, problem polega na tym, że współcześnie właściwie nie ma zdrowych w pełnym tego słowa znaczeniu społeczności. Bo wszyscy jesteśmy ofiarami technik inżynierii społecznej, która ma na celu m.in. dziel i rządź.

Z człowieka da się zrobić bydle, ale w każdym tkwi potencjał na coś dużo więcej niż bydle. Odpowiedzialność każdego indywidualnie polega właśnie na tym aby ten potencjał zaktualizować.

Tolerancja to "cierpliwa wytrwałość" czyli zgodna na istnienie czegoś wbrew sobie. Takie "nie podoba mi się to, ale niech sobie będzie bo w sumie nikomu nie szkodzi". Współcześnie wiele środowisk domaga się nie tolerancji a akceptacji, nazywając ją tolerancją. Także marksiści wrzucili coś takiego jak tolerancja reakcyjna - feministki to dobry przykład. Same domagają się "tolerancji" ale jeśli ktoś zaprezentuje odmienny od ich punkt widzenia to feministycznej tolerancji nie ma - jest atak, obrażanie, itd. Polecam ten dokument:

http://www.filmweb.pl/film/The+Red+Pill-2016-758803#

No i Ordel dobrze to w skrócie wyjaśnił.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 10 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeklejam swoje odpowiedzi z wątku "odpryskowego" w Pierdolni:

good why napisał:
Azyren III Cierpliwy napisał:
Zresztą pisałem ci debilu, że pod koniec ZSRR dał się złapać w wyścig zbrojeń i przez przerzucenie zbyt dużych funduszy w zbrojenia kraj się sam unicestwił

Słyszłem kiedyś identyczną, prawie toczka w toczkę, opinię, że celem tego całego wyścigu zbrojeń, a więc zimnej wojny, było właśnie ekonomiczne powalenie Sowietów. Wyraził ją chyba Hudson, względnie Chossudovsky albo jeszcze jakiś inny "dobry Żyd". Może poszukam i jak znajdę to wkleję.

Debial IV Twardogłowy zw. Mainstreamowcem napisał:
Tacy dobrzy byli ale chuj im z tego wyszło. Pewnie zwalisz na Żydów, co?

Naturalnie prawdą jest stwierdzenie Dmowskiego: ”Nie można lekceważyć wpływów żydowskich, ale nie należy ich także przeceniać”, ale członkowie V kolumny ("amerykńskiej") w łonie kierownictwa politycznego ZSRR jak Andropow czy Gorbaczow to nie byli etniczni Rosjanie...

ZSRR nie upadł "pod własnym ciężarem", ani nie został "pokonany" przez USA jak głosi oficjalna propaganda, którą katuje się dziś (i za moich czasów również) bachury w szkołach. To jest amerocentryczna bajeczka wysmażona na użytek czerni w krajach skolonizowanych przez Stany/Zachód po roku '89. Związek Radziecki został rozmontowany przez przedstawicieli V kolumny.



good why napisał:
No już chyba tej wypowiedzi nie znajdę, ale tutaj jest coś w podobnym tonie:

Soviet Party chairman Leonid Brezhnev said in 1981 that the Reagan Administration was committed to "a further expansion of the arms race and...working to undermine the Soviet economy."
https://portside.org/2017-11-02/demise-s.....-1981-1991



good why napisał:
No trzeba trafu, ale jakimś dosłownie cudem udało mi się odnaleźć wspomnianą wypowiedź prof. Hudsona (słuchać od zaznaczonego momentu do ~9:30:

_________________
"Uwielbiam good why'a" - chemicloo
"Aj waj, wypunktował mnie. Lecę po ratunek do gei" - chemicloo vel WZBszambo alias szeklan itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:57, 11 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest w kazdym narodzie !


Polak polaczek

Kiedy w naszym narodzie zlikwidujemy rozrastajaca sie fale ludzi z "papierami" ? Sa to po laczki, ktore decyduja o broni, o losie nie tylko panstwa polskiego, ale i innych panstwach. Chca zdobyc wladze czyli polskie stanowisko Koordynatora Swiatowego, ktory decyduje legalnie o egzystencji na Ziemi. Jest to byc moze ostatnie stanowisko legalnego Rzadu Polskiego. Po laczki rzna Polakow bez "papierow", bo boja sie, ze jak sie taki dorwie do broni, to oni beda musieli zginac !

Polak z "papierami" tak faktycznie Polakiem nie jest. Osobnik Polaka musi byc zdrowy umyslowo !!!

Coraz mniej po laczkow ma dostep do broni, ale caly czas podpisuja rozne pozwolenia krajom obcym !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:15, 11 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@de93ial
Wlasnie o tym mowie. Wiekszosc (jesi nie calosc, nie jestem pewien) naszego potocznie pojmowanego czlowieczenstwa jest nabyta i jednoczesnie jest efektem kilku tysiecy lat rozwoju kultury, ktora nieprzerwanie jest przekazywana nowym pokoleniom. Obrazowy przyklad. Lubisz gierki lub filmy post-apo? Ja uwielbiam. Wyobraz sobie powstala rozpieducha (asteroida, kometa, wojna atomowa) i zostalo 1% ludzi. Wszystko rozkurwione, elektronika spalona impulsem, miasta wypalone do golych murow. Co wtedy z mlodymi pokoleniami. Bez wiedzy, nauki, kultury. Oni tego nie beda znac, bo jak sie urodzili, to juz nic nie bylo. O naszym czlowieczenstwie decyduje tak naprawde informacja-zapisana, narysowana, powiiedziana. Bez dostepu do niej jestesmy bardzo inteligentnym zwierzakiem, ktory ma potencjal wyksztalcenia ponownie kultury, ale to sa tysiace lat.
Odnosnie wychwania. To tez inzynieria spoleczna, manipulacja. Celem zbiorowosci ludzkiej, czyli spoleczenstwa jest rozwoj, ulatwianie zycia, lepsze warunki itd. Dlatego sila rzeczy manipuluje swoimi dziecmi tak, aby byly przydatne i umialy poradzic sobie, a nastepnie przekazaly to dalej swoim dzieciom. Dlatego tez wszystkie spolecznosci rugowaly pedalstwo (hello Bimi), zlodziejstwo i inne patologie. Teraz marksisci chca ten trend odwrocic i tworza antykulture, ktora ma za zadanie zniszczyc wszystko co wypracowano przez tysiaclecia.
Tolerancja, to znaczy "cierpliwie znosic". Widze np. Bimiego z kolega jak sie obsciskuja na ulicy, to ide dalej myslac "jebane zboczence, nie moge na kurwy patrzec". Zachowuje swoj poglad, ale nie podejmuje dzialan. Najebanie im dopiero bedzie aktem nietolerancji. Wielu debili myli to z akceptacja i pierdola farmazony, ze to niby to samo. Bzdura.
@Bimi
Rozumiem. To jest zydowski spisek. Robia im czarny PR na swiecie, zeby tubylcy ich pogromili, a wtedy oni na tej fali rozjada Palestynczykow. No, no, swietna teoria. Ma pewne "male braki".
1) Mahomet musialby byc zydowskim agentem
2) Wsrod Wahabitow(Salafitow) kierownictwo musialby sprawowac Mossad)
Meczace jest to wmawianie dziecka w brzuch. Ani nie jestem katolcki, ani szczegolnie narodowy. Zauwazam, ze pewne zestawy pogladow i postawy sa korzystne dla nas Polakow, a inne destrukcyjne. Do tego szacunek dla poprzednich pokolen, ktore wypracowaly i obronily tozsamosc. Czy to czyni ze mnie narodowca? Wg. takich przybled jak Ty pewnie nawet faszyste.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:09, 11 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że obserwujemy te same zjawiska i mechanizmy ale inaczej interpretujemy ich źródło.

Uwielbiam post-apo ale w takim świecie żyć bym nie chciał. Z ciekawych dzieł literatury polecam Głowę Cassandry, bardzo niedoceniona polska rzecz.

Zgoda co do celu marksizmu. A co do faszyzmu - wszak marksizmowi zależy na tym aby wszelkie przejawy tożsamości narodowej od razu klasyfikować jako faszyzację. Wszystko co nie pasuje do ich szablonu = faszyzm.

Trzymaj się.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska Fundacja Narodowa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile