W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska Fundacja Narodowa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 13299
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 01 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie łapmy się za słówka. Chodziło przecież o mieszkańców tych krajów. Ktoś nie chce się identyfikować ze swoim krajem, jego wybór. Nie idzie tego zadekretować (całe szczęście), bo to kwestia moralności.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 02 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat ckliwa propaganda dla idiotów którą nas tutaj raczysz, to nic innego jak same słówka.
to czego mam się niby łapać innego w tym twoim pierdoleniu, jak tam nic innego nie ma?

postrzegasz ludzi z krwi i kości przez pryzmat jakiś urojonych ryjów wirtualnych instytucji zwanych krajami.
i jeszcze ich bezczelnie krytykujesz, że zamiast poddawać się twojemu niewolniczemu obłędowi ślepego posłuszeństwa wobec totalitarnych organizacji, ci preferują humanizm, indywidualizm i lojalność wobec drugiego człowieka niezależnie od tego gdzie się urodził.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:08, 03 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, krajow nie ma, narodow tez. Sa tylko ludzie-rowni! Bez zadnych roznic, z tym, ze jedni wysylaja sondy poza Uklad Sloneczny, a inni wala kamieniem o kamien.

Jestem dumny z przynaleznosci do narodu polskiego, a takze do rasy europeidalnej. Jestem dumny z osiagniec obu grup, choc znam takze porazki. Nie odbieram przy tym mozliwosci posiadania dumy komukolwiek np. czarnuchowi z Gambii, czy innego Sierra Leone. Co prawda osiagniecia jego narodu i rasy dla cywilizacji ludzkiej wynosza 0,0%..., ale przynajmniej ma honor i mu nie wstyd powiedziec: Jestem Gambijczykiem! Jezdzac po paru krajach Europy dalo sie zauwazyc szmaciarzy, co nie przyznawali sie do Polskosci, ba nawet dzieci nie uczyli ojczystego jezyka.

Gdzie Was racze ckliwa propaganda? Prosze zacytowac.

Rob sobie humanizm i lojalnosc na swoj rachunek. Ja najpierw dbam o swoich- rodzine, potem o podobnych mi krajan. Czuje z nimi wieksza wiez niz z mieszkancami Azji, a nawet Europy. Oni to odwzajemniaja (nie wszyscy). Dopiero potem moge myslec o kims innym. Ktos pierdolnal madre zdanie: "nie dla wszystkich starczy slodkich pierniczkow". Co znaczy, ze zasoby sa ograniczone, dzien ma 24 godziny, ludzi jest duzo i w wiekszosci biedoty. Dlatego wole by ludzie mi najblizsi mogli skosztowac pierniczka, niz by mieli glodowac jak reszta. Swoje pierniczki mozecie rozdac, ale jesli Wasze humanitarne lepkie lapska zabiora sie za rozdawanie moich, to bedziemy wrogami.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 03 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Jestem dumny z przynaleznosci do narodu polskiego,

No raczej. Zwłaszcza jak polska reprezentacja akurat nie dostanie w dupę od np. Rumunów Smile
Prostym ludziom niewiele potrzeba do szczęścia - wystarczy złudzenie przynależności do jakiegoś elitarnego klubu.
Szczegół, że przynależą do niego tylko przypadkiem, bo tak im się urodziło, zaś sam klub jest tak elitarny jak każda rzeźnia dla świń z hymnem, godłem i flagą.

Widzisz, problem w tym że ja też chcąc nie chcąc należę do tego całego narodu polskiego.
I bynajmniej ja akurat nie jestem dumny, że muszę dzielić ów atrybut swej persony z tobą i tobie podobnymi niewolnikami idei narodowych chlewów.

Praktycznie rzecz biorąc to obaj tkwimy w dokładnie tym samym gównie.
Różnica między nami jest wyłącznie taka, że ja czuję jak ono śmierdzi, gdy ty tymczasem upierasz się że pachnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 10 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak solidna inwestycja w patriotyzm... Laughing


Nie Lviv, Vilnius czy Kaunas, ale Lwów, Wilno i Kowno - resort infrastruktury i budownictwa opublikował projekt rozporządzenia, które zmieni znaki drogowe na trasach w pobliżu granic. Nazwy miast leżących w sąsiednich państwach będą pisane także w języku polskim.

Z szacunków urzędników ministerstwa wynika, że wymiana 400 tablic będzie kosztować na drogach zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad ok. 30 mln zł. Nie wskazano kwoty, którą będą musiały wydać samorządy.


https://wiadomosci.wp.pl/beda-zmiany-na-.....672008833a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 05 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem z czego wynika podnieta. Ustawa o języku polskim ma swoje wymagania, a także Konstytucja mówi o języku urzędowym. Mamy pisac w cyrlicy Mockba (tak to w przybliżeniu wygląda w łacińskim)? Oczywiste, że z szacunku dla Rosjan lub rosyjskojęzycznych ludzi, powinna być też ta wersja na znaku np. w nawiasie.

Do postu wcześniejszego. Na tym opiera się cywilizacja. Różni ludzie mają różne funkcje (podział zadań), stworzony jest system wartości(moralność), system przywilejów(elitarne grupy), kar(prawo), systemy motywacyjne(możliwość awansu do elity), a także systemy spajające grupę (narodowość, religia). Dzięki temu grupa jest w stanie osiągać cele efektywniej tj. szybciej i mniejszym kosztem, niż internacjonalna, zdemoralizowana, aczkolwiek równa, lecz zdeprawowana, niezmotywowana hołota :] Ta pierwsza grupa zdominuje drugą z łatwością, zniewoli i koniec pieśni. Między państwami naturalnym stanem jest anarchia lub prawo dżungli, jak kto woli. Nie muszę przekonywać nikogo, że tylko siła się liczy, a nie jakieś tam pitu pitu o prawach człowieka, wspólnym domu. Pan i służący też są we wspólnym domu..

Oczywiście nikt nie patrzy ile krwi i potu pierwsza grupa musiała wylać, aby zdobyć przewagę i doprowadzić się do takiego zorganizowania, kiedy drudzy mieli w dupie system. To jest temat na inną okazję.

Ze wstrętem odnosisz się do wszystkiego co polskie, widać to na przestrzeni lat na forum. Czyżby ojkofobia?
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 23:56, 05 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to widać jak mało widzisz mój drogi.
Bo ja ze wstrętem odnoszę się do wszystkiego co głupie i jest mi to absolutnie obojętne w jakim dany debil mówi języku.

Świat jest wielki i pełen różnorodności.
Tylko idioci, tchórze i looserzy zamykają się w swych prowincjonalnych pierdzidołach i podniecają historią w której nie tylko nie uczestniczyli, ale która w 90% jest kłamstwem, propagandą i praniem mózgów.

Człowiek rozumny wychodzi na świat aby go odkrywać i cieszyć się jego różnorodnością. Edukuje się w kwestiach rzeczywistych i namacanych, a nie jak ty podnieca legendami dla zakompleksionych debili.

Co więcej, otwarcie na świat i różnorodność ważne jest nie tylko dla jednostki, ale jeszcze bardziej dla grupy.
Nie tylko w kontekście ewolucji i szans na przetrwanie, ale również postępu.
Jeśli jeden naród potrafi zbudować wiele, to co dopiero potrafią zbudować ludzie świata niepodzieleni i nie ograniczeni tym waszym nacjonalistycznym gównem?
Prawda jest tak, że nie macie z nami szans, leszcze, niczym neandertal nie miał szans z homo sapiens. Nie dlatego że był słabszy fizycznie, czy miał gorszą historię, lecz zwyczajnie dlatego że był za głupi.
To co dla was nacjonalistów jest sufitem, dla nas cosmopolitan jest podłogą.
Jak byśmy mieli sumienie, to nasłali byśmy was jednych na drugich, patrzyli jak się wyrzynacie i jeszcze nam za to dziękujecie. Ale nie jesteśmy aż takimi chujami, jak ten wasz cudowny narodowy rząd, za który w każdej chwili z taką ochotą oddacie życie, wy nacjonalistyczne/religijne pojeby.

Mój kot jest kurwa mądrzejszy od was, bo przynajmniej nie daje sobą sterować przy pomocy bredni o jakiś praprzodkach i rzekomo świetlanej historii, tudzież specyficznym sposobie w jaki jego dziadek mówił "miał", a który on musi teraz pielęgnować, jeśli nie chce się odnosić ze wstrętem do swojej kociej kasty. Smile

Stary, do takich bredni jak ty tu sobą reprezentujesz, to nawet twoja własna matka powinna się odnosić ze wstrętem, jeśli ma choć odrobinę oleju w głowie i darzy cię miłością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 06 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze że ten @Wld to jakiś kolejny ograniczony umysłowo szypmans o dwucyfrowym IQ. Coraz gorzej się na tym forum dzieje Confused
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 06 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I szczerze jest to dla mnie niezwykle oburzające, że moi rodacy wolą wydać 30 mln złotych na nieistotną zmianę symboli na znakach drogowych, niż na pomoc ludziom uciekającym przed wojną z innego kraju.

To świadczy nie tylko o tym jacy jesteście puści, ale także o tym jakie z was bydlaki.
W takich okolicznoścach trzeba mieć naprawdę silna psychikę aby się nie wstydzić być Polakiem.
Na szczęście akurat taką mam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 02:43, 06 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm ciekawa wymiana zdań
Prawdę można zrozumieć ok
Ale czy każdy jest się w stanie z nią pogodzić?
Czy z życia w którym wielkim wydarzeniem jest zaczepka na FB lub odpowiedź na forum prawda 2 org ktoś potrafił by się przestawić świadomie i dobrowolnie, na całe życie pracy by co najmniej utrzymać się za własne pieniądze.
Nie zależnie od tego czy tego chcemy czy nie bo to od nas nie zależy.

Oczywiście wielcy władcy kiedyś będą potrzebowali jakiegoś zasobu od plebsu by sami mogli sobie tam no ... ŻYĆ
może to będzie energia elektryczna kij wie ... nie interere mnie to
Wizja świata jak z jakiś filmów był taki jeden ale nie pamiętam nazwy...

a my jak mysz z klatce zna tylko parę korytarzy tak typowy człowiek będący w klatce telewizyjno-internetowej też zna tylko parę ale alternatyw politycznych
/ parę miejsc gdzie spędzamy większość życia pewnie praca Very Happy?
/ parę osób w życiu z jakimi się wiążemy...
wszystkiego kurwa można więcej, ale to dalej klatka tylko większa bez klatki mało kto sobie poradzi.

Świadomość ciężaru naszej egzystencji jest ogromnie ciężka do zniesienia. ten ciężar jest od nas cały czas oddalany aż w końcu sami będziemy chcieli zniknąć w chmurze internetowej czy innej tam jakiejś przyszłościowej technologii czy jakimś matrixie.

Generalnie powiedział bym że samo coś takiego że nasza świadomość inteligencji w tych czasach jest nasza największą wadą bo nie mamy czasu ani ani środków by cokolwiek potwierdzić empirycznie no i nie analizujemy niczego z punktów widzenia obiektywnego i subiektywnego tylko wszystko mieszamy i stąd się robi ten cały galmatias wg mnie

pomocy bredni o jakiś praprzodkach i rzekomo świetlanej historii ---> Historia polski czy innych krajów ma różne barwy po co nastawiać się tendencyjnie do określonego kraju patrząc na pozytywy lub negatywy?
Mozna obiektywnie stwierdzić przecież że po prostu polska chętnie przyjełą konia trojańskiego bo ludzie na tym obszarze mają zdecydowanie mniejszą świadomość (polityczną i zbiorową) niż inne kraje z europy zachodniej.

Wojny krajów które obecnie po cichu się toczą to wojny zbiorowości ludzi a my taką stanowimy? winnych krajach ludzie są wychowywani w zasadach takich a nie innych no i oczywiście efektywność wpojenia tych zasad zależy od dobrobytu tu wiadomo jak jest ...
Nas może zjednoczyć jedynie marketingowa nawijka ekspertów którzy ogłoszą mobilizacje armii putin atack army !! imienia godła polskiego full benefit 10000 tysi ręka wróóć lepiej 4 tysie bo jeszcze ktoś pomyśli że coś tu śmierdzi i polacy pójdą tłumnie a że to pole zamiast polem bitwy z kimkolwiek będzie polem minowym to hehe
cóż w solidarność też uwierzyliśmy.

zawsze pisze tak bez składu ni ładu ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:15, 06 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:

zawsze pisze tak bez składu ni ładu ??

Nie, chyba tylko jak jesteś najebany Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:30, 06 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdo lenie. Mylicie to co napisałem z szowinizmem, czyli sekowaniem kogoś z powodu obcośći. W normalnych warunkach to nie zachodzi. Podczas stwarzania zagrożenia przez obcych jak najbardziej trzeba ich sekować. Zagrożenie może być bezpośrednie, jak odległe vide getta i strefy "No Go". Nie da się wszystkim pomóc. Trzeba wybrać. Ja wybieram swoich. Wy możecie sobie zdechnąć, jeśli taka Wasza wola. Teraz możecie sobie szczekać zza komputera, jak przyjdzie bieda i kolaps, będzie inna rozmowa. Jak przyjdzie kogoś wyjebać za burtę, albo podzielić racje żywności, to ta internacjonalna wesoła ferajna wypierdoli Was w kosmos.

- Kto ma przeżyć, przecież lepiej, że my, a nie jakiś Polak. Do tego pedał. Chuj z nim.
Taka będzie rozmowa, bo taka jest natura człowieka.

Przyjdzie wtedy taka przybłęda i zacznie skomleć:
- Rodacy, pomóżcie, dajcie jeść, jestem Bimi z takiego forum o prawdzie.
- Jesteś banita Bimi, spierdalaj.

Widać nie każdy został wyposażony w niezbędne do życia instynkty jak: samozachowawczy, stadny i rozrodczy. Chuj z nim.

To nie ma odniesienia do obecnej sytuacji w kraju, więc nie pierdol mi tu o swoich urojeniach.

Czym grozi rozbicie społeczeństwa masz jak na dłoni na zachodzie. Silniejsza kultura ich dominuje, a miało być tak pięknie. Przecież to ludzie nasi bracia, trzeba pomóc. Idz debilu jeden z drugim w te getta i tlumacz swoje farmazony. Dostaniesz kosa po gardle, albo utna ten glupi czerep. Ich celem jest dominacja i to nic zlego, zle ze nie umiemy stanowczo przeciwdzialac.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 06 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
I szczerze jest to dla mnie niezwykle oburzające, że moi rodacy wolą wydać 30 mln złotych na nieistotną zmianę symboli na znakach drogowych, niż na pomoc ludziom uciekającym przed wojną z innego kraju.


Jak ta kasa ma być przejedzona to lepiej dać ją na znaki. Ale najlepiej byłoby tych wszystkich przybyszy odesłać do domu i tam im tę kasę dać aby odbudowywali swój dom i kraj a nie tylko przejadali.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 06 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Czym grozi rozbicie społeczeństwa masz jak na dłoni na zachodzie. Silniejsza kultura ich dominuje, a miało być tak pięknie. Przecież to ludzie nasi bracia, trzeba pomóc. Idz debilu jeden z drugim w te getta i tlumacz swoje farmazony. Dostaniesz kosa po gardle, albo utna ten glupi czerep. Ich celem jest dominacja i to nic zlego, zle ze nie umiemy stanowczo przeciwdzialac.


Ty akurat wiesz co się dzieje na zachodzie Smile

Nie wiem co wy sobie wyobrażacie w tych swoich pustych nacjonalistycznych judeochrześcijańskich antyislamskich baniakach, ale zapewniam was że trend jest ciągle niezmienny: ludzie ze wschodu Europy spierdalają na zachód. I ciągle robią to z tego samego powodu: bo tam żyje im się lepiej, bo tamtejsze społeczeństwo jest mądrzejsze, bardziej tolerancyjne, otwarte na świat i kulturową różnorodność, na ludzkie talenty z całego świata. I dzięki temu bogatsze, lepiej prosperujące i z o wiele lepszymi perspektywami na przyszłość.

No ale spoko - co ci będę burzył sielanę?
Kiś się dalej w tej swojej propiastowskiej wsi i oglądając ckliwe patriotyczne filmiki na TVP, z hymnem na ustach i orłem na tatuażu wmawiaj sobie, że na zachodzie mają gorzej...
Tylko przypadkiem im tego nie mów, bo się poszczają ze śmiechu jak tylko to usłyszą Smile
Tu oczywiście zakładając, że najpierw nauczysz się jakiegoś języka, przy pomocy którego zdołasz się z nimi porozumieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 06 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Bimi napisał:
I szczerze jest to dla mnie niezwykle oburzające, że moi rodacy wolą wydać 30 mln złotych na nieistotną zmianę symboli na znakach drogowych, niż na pomoc ludziom uciekającym przed wojną z innego kraju.


Jak ta kasa ma być przejedzona to lepiej dać ją na znaki. Ale najlepiej byłoby tych wszystkich przybyszy odesłać do domu i tam im tę kasę dać aby odbudowywali swój dom i kraj a nie tylko przejadali.


Ty to jesteś jednak niezły debil.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 06 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety na Zachodzie mieszkalem i wracam tu od czasu do czasu. Jak kazdy mam kumpli, bo rzeczywiscie wielu wyjechalo. Nie tworza tam polskich gett, nie maja swoich praw i nie pasozytuja na systemie zasilkowym (oczywiscie mowie o skali, bo pewnie idzie znalezc tez takich). Pojechali tam pracowac, zyc w spokoju. Poza tym te stereotypowe jazdy o zasciankowosci, bogoojczyznianej mentalnosci itd. sa nietrafione. Pudlo Bimi, mylisz sie. Dopusc do glowy, ze nie kazdy hetero musi byc faszysta, a nie kazdy niewierzacy musi byc demoliberalnym glabem. To sa wlasnie klisze, ktore ktos lub sam sobie wlozyles w glowe.
Tolerancyjne spoleczenstwo, ktore zauwaza talenty, jest madre i ma dzieki temu przyszlosc buehehe. Rozjebales mi trampki tym tekstem.

Glupie ciule, co pomylili tolerancje (tole ranti=cierpliwie znosic) z akceptacja antykultury. Jadace na drenazu mozgow i sily roboczej biedniejszych narodow, pozbywajace sie wlasnych dzieci, skazane na zaglade. Marksisci zatruli im mozgi swoim syfem, obudza sie jak bedzie za pozno.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 06 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Wybacz mój drogi ale w moich kręgach kulturowych prowadzenie dalszej polemiki z antyczlowiekiem twojego pokroju byłoby antykulturalne.

Ale regularnie możesz liczyć na moich kilka zdań w kwestii tego co myślę o fanach Adolfa Hitlera i Donalda Trumpa, którzy na codzień ubierają się w piórka Che Guevary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:07, 07 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
de93ial napisał:
Bimi napisał:
I szczerze jest to dla mnie niezwykle oburzające, że moi rodacy wolą wydać 30 mln złotych na nieistotną zmianę symboli na znakach drogowych, niż na pomoc ludziom uciekającym przed wojną z innego kraju.


Jak ta kasa ma być przejedzona to lepiej dać ją na znaki. Ale najlepiej byłoby tych wszystkich przybyszy odesłać do domu i tam im tę kasę dać aby odbudowywali swój dom i kraj a nie tylko przejadali.


Ty to jesteś jednak niezły debil.


No to całe szczęście mamy na forum Ciebie, światłego, mądrego i inteligentnego, że o urodzie i młodości nie wspomnę, który to poprowadzisz nas, ciemną masę debili ku lepszemu zrozumieniu i budowie lepszej przyszłości. Tylko czyim kosztem, bo zgaduję, że nie swoim.

I skoroś taki postępowy to może zaproś pod własny dach kilku tych biednych uchodźców, zacznij im stawiać codzienny wikt i opierunek i pochwal się jak Ci to zadziałało?
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 07 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
No to całe szczęście mamy na forum Ciebie, światłego, mądrego i inteligentnego, że o urodzie i młodości nie wspomnę, który to poprowadzisz nas, ciemną masę debili ku lepszemu zrozumieniu i budowie lepszej przyszłości.

Weź idioto następnym razem jak zarobisz jakieś pieniądze, to ich nie przejadaj, tylko wydaj w castoramie na farbę i przemaluj sobie chatę kilka razy. Na przemian na biało i czerwono - jak na prawdziwego patriotę idiotę przystało.
I nie zapomnij jeszcze Matki Bokiej gdzieś pierdolnąć. Na bardzo religijnego to ty mi co prawda nie wyglądasz, ale bycie Polakiem zobowiązuje - nie wyrzekaj się swej spuścizny kulturowej i swych judeochrześcijańskich korzeni... bo jak nie będziesz Polakiem to będziesz nikim!

Cytat:
Tylko czyim kosztem, bo zgaduję, że nie swoim.

Jasne, twoim... Laughing
Jakbym liczył na to że takie bezmózgi jak ty cokolwiek są w stanie dla tego społeczeństwa wypracować, to zdechł bym z głodu już kilkadziesiąt lat temu.

Myślę, że z samej akcyzy za alkohol który wypijam utrzymał bym przynajmniej troje dzieci uchodźców. Wiec mi nie pierdol że twoim kosztem, bo mnie to w chuj zdrowia kosztuje Smile

de93ial napisał:
I skoroś taki postępowy to może zaproś pod własny dach kilku tych biednych uchodźców, zacznij im stawiać codzienny wikt i opierunek i pochwal się jak Ci to zadziałało?

Ja nie mam własnego dachu, a poza tym lubię samotność i cenię sobie prywatność.

Ci ludzie nie są niedorozwojami twojego pokroju, żeby sobie nie móc własnego dachu nad głową zorganizować, ugotować jedzenia czy zrobić prania. Wystarczy im na to pozwolić i lekko pomóc na starcie.

Skoro i tak płacę podatki na zmianę liter na znakach na jeszcze bardziej polskie, albo na armię Macierewicza i jego bomby, albo by tacy debile i nieudacznicy jak ty mogli dostawać po 500+ na każdego jednego niedorozwoja ich pokroju który ma zasilić przyszłą armię niewolników co będą zapierdalać na jego emeryturę, to nie mam najmniejszego problemu z tym aby przerzucić te środki na faktycznie potrzebujących ludzi i ich dzieci.

Humanisto kurwa do siedmiu boleści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 07 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu znowu mamy do czynienia z opiniami nie mający poparcia w faktach. Bo nie znasz mnie, nie znasz mojej sytuacji a przypisujesz mi jakieś "atrybuty". Na państwo to ja dokładam, a niczego od nich nie dostaję. I nawet nie proszę, a może powinienem się upomnieć, przynajmniej o to co wsadziłem w tego potworka.

Czyli Ty masz prawo do prywatności i nie pomagania, ale inni już nie? Ciekawy światopogląd, wynikający z kręgosłupa moralnego niczym transformer?

Swoje pieniądze przepierdalam jak chcę i ani Ty ani nikt inny nie będzie mi mówił co z nimi mam robić. Tak samo jak ja nie mówię Ci co masz robić ze swoimi. Prawda też jest taka, że ci przybysze kolorowi żerują na systemie, czyli zarówno na mnie jak i na Tobie, o ile tu mieszkasz. A jak nie, ale mieszkasz na terenie UE to też. Więc może warto byłoby zwrócić uwagę "rządzącym" aby nie marnowali jakby nie patrzeć naszych środków?

Na Ciebie pracować na pewno nie będę i jeśli liczyłbyś na to, że Cię utrzymam to faktycznie zdechłbyś z głodu.

Alko możesz przestać pić, nick Cię nie zmusza.

Niby nie są, ale ja o Polakach za granicą rozpalających ogniska w mieszkaniach nie słyszałem. Ja wiem, nie każdy jest jak tamci od tego ogniska, ale z drugiej strony każdy kto faktycznie CHCE się zaaklimatyzować to zrobi i nie będzie wyciągał łap po cudze, bo sam będzie chciał zapracować. I zrobi to z wdzięczności, że mu to umożliwiono. Tylko ci co chcieli się zaaklimatyzować już to zrobili.

Znowu chuja o mnie wiesz, więc opinie, zwłaszcza na mój temat, zachowaj dla siebie bo mnie one nie interesują. A jak chcesz pogadać to chętnie. Tylko bez epitetów.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 17:28, 07 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
I tu znowu mamy do czynienia z opiniami nie mający poparcia w faktach. Bo nie znasz mnie, nie znasz mojej sytuacji a przypisujesz mi jakieś "atrybuty".


Ależ znam cię wystarczająco aby wiedzieć, że jesteś debilem.

Stąd z kolei można wyciągnąć wiele pochodnych wniosków, jak np. taki, że w budowie wielkiego polskiego dobrobytu to masz raczej słaby udział.

Więc jeśli z czyiś podatków była, jest i będzie finansowana pomoc dla jakiś ludzi (tudzież wymiana znaków na jeszcze bardziej patriotyczne), to raczej z moich niż z twoich.

Więc idąc dalej twoim tokiem rozumowania: jak śmiesz się rozporządzać moimi pieniądzmi, złodzieju! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 07 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Na państwo to ja dokładam, a niczego od nich nie dostaję.


Oczywiście że niczego nie dostajesz, nie masz bieżącej wody w kranie, nie masz prądu (elektrownie i infrastruktura przesyłowa prądu trochę kosztuje), nie masz asfaltowych dróg, mostów, chodników i kostek brukowych co by sobie błotem dżinsów nie ubrudzić, nie masz kanalizacji, gazu i benzyny, nie masz radia i telewizji, światłowodów i internetu, nikt nie sprząta i nie recyklinguje twoich odpadów, nikt ci w zimie drogi pod domem nie odśnieża, nikt ci nie ugasi pożaru kiedy takowy wybuchnie w twym domu, nikt nie buduje wałów, zalewów i nie reguluje rzek żeby cie przy większych opadach nie zalewało. Tylko na tobie biedaczku pasożytują i podcinają skrzydełka takiego deialka-kurczaczka, co gdyby mu nie przeszkadzano, to by pofrunął niczym Ikar wprost do nieba i przemienił się w sokoła szybującego po błękitnym niebie.

Skoro tak ci przeszkadza życie w zorganizowanym społeczeństwie, to czemu nie wypierdalasz gdzieś do dziczy? Ja jestem z południowo-wschodniej Polski i powiem ci że np. w Bieszczadach żyje kilku "leśnych dziadków" którzy zaszyli się głęboko w lesie i żyją z dala od cywilizacji w drewnianych chatkach, i nieokradani przez państwo srają do dołów w lesie albo poniemieckich okopów i podcierają dupy liśćmi, i trawą. Nikt ci kochany Deialku nie broni żyć na skraju społeczeństwa. Albo w takiej Somalii gdzie też państwo de facto nie istnieje, a więc kraj ten spełnia twoja definicje "wolnościowego raju".

Proszę cie Deial, wypierdalaj do "wolnościowego raju", w Bieszczady, do Somali albo na Kamczatkę i obiecuje tutaj przy wszystkich, że z własnych pieniędzy (wszyscy na forum świadkami!) ufunduje ci bilet autokarowy/samolotowy/na pociąg w jedną stronę (np. do Mogadiszu), bo leży mi Deial na sercu twoje dobro, abyś był w końcu wolny i nieskrepowany Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 07 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co strzępisz ryja. Idź do marokańskiego getta i mów im to co tutaj. "Hej ludzie, porzućcie te narodowo-religijne bzdury, zacznijcie być tolerancyjnymi europejczykami". Tylko załatw kogoś z kamerą, żebyśmy zobaczyli całą akcję. Strach Ci na to nie pozwoli. Dlaczego więc innych karmisz tym gównem? Chora ambicja- nie przyznam się, że dałem się nabrać? Może zwyczajnie jesteś debilem, pożytecznym idiotą? Nie masz na to żadnej sensownej odpowiedzi.
Pierdoleniem nie zaprzeczysz temu światu i jego prawom. Oni mają spójny system moralno-polityczny, myśmy nasz wyjebali na śmietnik. Przez takich jak Ty nie zostaje nam nawet nadzieja na jego odbudowę. Wcale nie trzeba być turbo katolem i turbo Polakiem, by zauważyć, że nic innego na horyzoncie nie ma i nie będzie. Nic realnego, co mogło by stawić zorganizowany odpór. Chyba zdajesz sobie sprawę, że jesteś celem nr 1?
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 20:33, 07 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem panowie dlaczego postrzegacie naród polski przez pryzmat niewydolności naszego rządu i odnosicie się dość emocjonalnie do no naszej ojczyzny.?
zonk a może rozumiem
rząd w pewnym sensie w sporym stopniu odzwierciedla polskie społeczeństwo
ale kij z tym
Panowie zamiast zawierzać w kraje, europy czy jakieś inne wielkie organizacje uwierzcie w siebie bo w razie złej sytuacji na żadną z tych nie powinniście liczyć.

Jeśli chcecie by świat był piękniejszy to sami starajcie się go polepszyć innym ludziom przez czasem symboliczne kopem w dupę czasem pomocną dłoń albo chociaż przynajmniej będą wyrozumiały dla innych i nie cisnąć ich za to co uważają lub to co lub jak czynią lub gdzie pracują... Barier jest wiele no i oczywiście wg swoich w miarę MORALNYCH OBIEKTYWNYCH kryteriów co do oceny
cóż łatwo napisać ale słowo obiektywny jest dość problematyczne bo np jeżeli człowiek osiągnął wszystko przez ciężką prace
(i taki z dupy przykład) obserwujesz na kogoś w twoim wieku przy myciu podłogi w supermarkecie ubrany no nie schludnie no i z marszu patrzysz na te osobę góry to już tu od obiektywizmu daleko,

(kolejny z dupy przykład)masz dobrego znajomego ? kasiasty hojny postawi ci jak coś pożyczy pieniądz normalny spoko typ.
Ok ale jeżeli np zarabia na tyraniu ukrów za pieniądze mniejsze niż połowa polskiej krajówki noi i polaków też na zleceniówkach.
Uznacie te osobę za ? rozgarniętą przedsiębiorczą? jakie by było wasze podejście do tej osoby ?

Jeśli chcemy poprawić nasze środowisko w którym się otaczamy to myślę że tak powinniśmy jeśli zaczelibyśmy to robić masowo myślę że Polskę by lepszy los czekał i tu niema nic do tego globalizacja czy europeizacja.

No i przy takim postępowaniu też nawet ta cała globalizacja czy europeizacja ma sens.

Drodzy państwo pierdole jak potłuczony zapewne ale uważam że cała kłótnia tu niema sensu bo każdy z was ma swoje
odmienne subiektywne kryteria oceniania osób i to was dzieli a każdy z was ma lub powinien mieć wpajany od rodziców moralny kręgosłup który powinien być OBIEKTYWNYM miernikiem oceny wartości drugiej osoby.

Typowy polak na pewno to potwierdzi że "każdy orze jak może" no i tu już dupa bo niema żadnych hamulców moralnych ani nic
I tu jest wg mnie pies pogrzebany, żadnych obiektywnych zasad moralnych, nic tu jest czysta dzicz.

Ale ja cóż pojawiam się niczym ten kurewski sancho panza porywając się z motyką na słońce będę takich własnych zasad moralnych przestrzegał chodź inni robią inaczej są tzw wilkami ja tak nie bedę postępował niema opcji tez bym se też to usprawiedliwiał że jak oni tak mogą to ja też, nie nie niema takiej opcji.
Doskonale jestem świadom że jestem idiotą widzę jak ten świat działa i jak będzie ale i tak nie zmienie swojego postępowania choć oberwę przez to wielokrotnie po dupie przez innych cwaniaczków "wilków" doskonale o tym wiem ale cóż ... Jestem wolny mogę wybrać swoją ścieżkę.

Możecie się porywać w wielkie doniosłe próbowanie zmiany świata od strony ekonomicznej czy politycznej czy kij wie jakiej tam jeszcze ale wg mnie to nie tędy droga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 08 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Chyba zdajesz sobie sprawę, że jesteś celem nr 1?


Laughing

chyba dla ciebie i twoich odmóżdżonych kolegów narodowców

ja akurat wielokrotnie byłem w miejscach zamieszkanych przez muzułmanów i ani razu się nie czułem zagrożony. choćbym wyjął portfel pełen forsy, to wiedziałem że nikt mi go nie wyrwie. już nie mówiąc o niewywołanych chciwością rękoczynach, którymi mi tutaj straszysz czytelników.
w odróżnieniu od wielu krajów katolickich, gdzie zawartości portfela, a czasem i głupiego telefonu, lepiej na ulicy nie pokazywać, o ile nie chcesz zaraz zobaczyć lufy wycelowanej w swoją stronę.


no ale fakt faktem, że jakbym miał taką antymuzułmańską mordę jak twoja, to też pewnie bym srał w gacie w islamskich dzielnicach.
sam se nagrabałeś, to się teraz martw.
mnie w każdym razie w te swoje wojny religijne wciągać nie próbuj, bo ja aż taki głupi jak ty to nie jestem, żeby się dawać syjonistom wciągać w ich brudne gierki propagowania strachu i nienawiści do politycznych oponentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska Fundacja Narodowa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile