W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wadliwy system podań  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 3136
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sz6sc




Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 11 Wrz '17   Temat postu: Wadliwy system podań Odpowiedz z cytatem

Tygrys przeskoczy, wąż się prześlizgnie a bydło będzie czekać na rozpatrzenie podania 4 dni Evil or Very Mad


Nie mówię o tym, że system jest bez sensu, bo to chyba każdy średnio inteligentny człowiek wie.
Teoretycznie dałoby się przejąć nad nim kontrolę.

Wystarczy kilka kont, podwyższyć na nich wagę głosu przykładowo głosując na gównopodania na NIE.

Mając kilka mocnych kont, można by rozdawać karty przy głosowaniu, czyli blokować fajne i rzeczowo napisane podania albo wpuszczać durni pokroju szczekana Mr. Green


W pizdu idzie moja teoria, jak Bimi ujebie jednym cięciem wszystkie konta i tyle mnie widzieli - to z kolei byłoby wbrew zasadom, a zasady rzecz święta.

Tak już musi chyba być, życie na ziemi byłoby lepsze bez gadów i osób chcących manipulować przy głosowaniach Crying or Very sad
Głosować zgodnie z zasadami i obcym cywilizacom chuj do tego, niech spierdalają.
Uwolnienie for od wpływu obcych to mój priorytet.
Zamykam temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sie7em




Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 17 Wrz '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się tylko ukazać luki w tym systemie Sad
Nie sądzę, bym przez to był przez to jakimś chujem i szkodnikiem, należałoby się zasanowić, co i jak dalej zrobić by je załatać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wadliwy system podań
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile