Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

Uwaga! Poniższy wątek zostanie usunięty po upływie miesiąca od jego założenia.

Zdjęcia Malej  
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Pierdolnia Odsłon: 371
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KillByLife

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 13:25, 06 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Zdjęcia Malej Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KillByLife

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 17:10, 06 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
.Cool
K̴̡̮͎̺͕̳̑͗̉̾͜͞ͅŗ̶̯̣̘͈̙̱̂͛̀̏̌́̿̂͡ͅų̶͖̘͇̩͚̉̉͛̽̂̐̌̀̕͜c̡̢̲͖̻͚̤͓̝̊͆́̉́͆͘͘̚z̵̧̠̥͇̟͔̎̆̽̾̀͟ȍ̡̢͔̫̬͒̈̾́̑̎ẁ͕̳̪̣̤̺̄̈́̂̅͋̌͊͠l̵̗̲̙͓̘̜͔͕̥̞̇͑͐̏̽̓̑̀̚ö̴̳̜͎̗̮̙̙̥̻̬̈́̔̈́͌̏͊̐͒̚s̹͓͖̘̣̠͓̘̈̀̒̾͐̀̽͛̐̔͢ͅa̴͉̻̺̩̮̭͈̬͌̍̊̀̅̕͠

.
. Cool
Powrót do góry
czekan

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 17:50, 06 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za dużo CHLORU ,chemicloo ,nie pierdol.
Kruczowłosa

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 21:43, 07 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę (a dawno nie myślałam - bosze przestałam myśleć Shocked ) że brakuje wam iglesiaśka śpiewającego

:jump: jump jump

żyjcie w pokoju gnomy

Very Happy
Powrót do góry
de93ial

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 22:06, 07 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pedał z korpo machiny.

Może i miał talent ale został odpowiednio przemielony. Przynajmniej śpiewać (jako tako) potrafił, nie jak 99% chłamu promowanego teraz.
Wersja PL
Powrót do góry
p4lm

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 22:43, 07 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Enrique nie jest pedałem, Ricky Martin to pedał
Powrót do góry
Kruczowłosa

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 00:00, 08 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi chłopcy ale Iglesias wygląda jak pedałek i nie jest pociągający - piosenka to co innego

Very Happy
Powrót do góry
Mirkas

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 09:37, 11 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczowłosa napisał:
Taa a ja was teraz logicznie podsumuje

Logicznie? To ma być logicznie? Ty nie wiesz co to słowo oznacza.
Szkoda, że nie merytorycznie.
Weź ty się już lepiej nie kompromituj zwolenniczko sympatycznego Dudy, daruj sobie tę błazenadę.
Kruczowłosa

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 11:23, 11 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas się podniecił

Słonko mam takie cycki jak ta z pierwszej foty

Laughing

a politycznie jestem apolityczna

ić i trop spiśek wodny na dńe oceanu

Laughing

Duda - ciacho

Laughing
Powrót do góry
Kruczowłosa

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 11:24, 11 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas się podniecił

Laughing

Laughing

Duda - ciacho

Laughing
Powrót do góry
Mirkas

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 12:24, 11 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczowłosa napisał:
Mirkas się podniecił

Nie podniecam się od jakichś głupstw.
Akurat mi się bardziej podobają te na drugim obrazku, jak już bym miał wybierać.
Widzę ma to dla ciebie duże znaczenie jakie kto ma cycki. Smile

Kruczowłosa napisał:

Laughing

Duda - ciacho

Laughing

Nie można być apolitycznym, gdy się funkcjonuje w upolitycznionym, czy też politycznym świecie, gdzie królują ekonomia, wymiar sprawiedliwości, policja, religie, nauka, edukacja... (wszystko polityczne).

Rozmawialiśmy na poważny temat jakie możliwości ataku daje współczesna technologia, co znaczy że istnieje ryzyko, że mogą zostać użyte, bądź że nawet już były. Ty natomiast wpadasz nie mając najmniejszego pojęcia o temacie i rżysz oraz wypisujesz głupoty. I chcesz żeby ciebie traktować jako normalnego człowieka, z którym można podjąć dyskusję?
Mirkas

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 13:01, 11 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra żartowałem, cycki na obu obrazkach mi się podobają i nie zauważyłem King Konga, nawet jak przeczytałem o nim; znaczy wierzę, że on tam jest, ale go nie widzę. Very Happy
Ordel

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 13:17, 11 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Re: Zdjęcia Malej Odpowiedz z cytatem

KillByLife napisał:

Powinno być : nie zwróciło uwagi na małpę .
I co w tym dziwnego , że nie "zwrócili uwagi na małpę . Obiekt jest na pierwszym planie w środku kadru i jest to piękna kobieta . Małpa jest za boku kadru , czarna jak asfalt i niewiele jej widać . I się cieszmy że 100% mężczyzn tej małpy nie zauważyło . Gdyby choc 1% zauważył wpierw małpę , to ja już bym się martwił o ten ciężki przypadek zoofilii .

Laughing głupi głupek
Powrót do góry
de93ial

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 14:40, 11 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Krucza

I co z tego, że masz takie cycyki? To niby dowód na to, że umiesz myśleć? Wypowiedź świadczy o czymś zupełnie odwrotnym.
Wersja PL
Powrót do góry
Kruczowłosa

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 02:25, 12 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:

Nie można być apolitycznym, gdy się funkcjonuje w upolitycznionym, czy też politycznym świecie, gdzie królują ekonomia, wymiar sprawiedliwości, policja, religie, nauka, edukacja... (wszystko polityczne).

pierdolisz i srasz obok kibla

Mirkas napisał:
Rozmawialiśmy na poważny temat jakie możliwości ataku daje współczesna technologia, co znaczy że istnieje ryzyko, że mogą zostać użyte, bądź że nawet już były. Ty natomiast wpadasz nie mając najmniejszego pojęcia o temacie i rżysz oraz wypisujesz głupoty. I chcesz żeby ciebie traktować jako normalnego człowieka, z którym można podjąć dyskusję?

tamto to było ironia na to co wam umyka glu@pcze

a cyckami to wy się interesujecie a nie ja - dając takie zdjęcie a nie zdjęcie mózgu Małej.
Szkoda na was czasu.
Dywagujcie dalej.
Temat tsunami mam dawno ogarnięty szympansiki.

Kurcze a chciałam być miła no cóż tutaj się nie da.

Rolling Eyes Confused
Powrót do góry
manhattanman

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 08:00, 12 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zainwestowałem w bitcoina 5 lat temu i teraz kupię sobie każdą, którą sam sobie wybiorę i nie będzie to zadna durna gimbaza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kruczowłosa

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 14:34, 12 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja widziałam bezdomnego co se ręką robił na ławce - biedny nie zainwestował w bitcoiny....
Powrót do góry
de93ial

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 16:33, 12 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mu się nie dziwię - alternatywa ręka, która nie narzeka lub ty, też wolę rękę.
Wersja PL
Powrót do góry
czekan

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 16:43, 12 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kruczowłosa napisał:
A ja widziałam bezdomnego co se ręką robił na ławce - biedny nie zainwestował w bitcoiny....
a to nie była Piotrusia ,ksywa baba z brodą , którążtego Turkas walleta pozbawił ?
czekan

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 16:50, 12 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked

marylka
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 14:02, 13 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a marylka ma i cycki i mózg hehe

http://imgur.com/a/TEQGh
Powrót do góry
czekan

Post zebrał 0.0 mBTC

PostWysłany: 22:58, 13 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marylka napisał:
a marylka ma i cycki i mózg hehe

http://imgur.com/a/TEQGh
szkoda tylko chemicloo ,że zbyt często wsadzasz ten swój mózg do mikrofalówki hehe
Lewy lipcowy
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 01:12, 14 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wątpię i w jedno i w drugie. taki ona ma mózg jak wzbg, po przeszczepie z jednej kliniki wyszli, zamienili sie tylko półkulami, to wszystko. Nie wiadomo tylko które z nich ma dwie prawe Confused które dwie lewe Laughing Z całą resztą też bardziej niż kiepsko, mnóstwo tłuszczu, mówi się baba przy kości -jak chce sie byc miłym... że to niby też są amatorzy na pot i smród ...no ale to chyba tylko ci z obsługi klienta na mięsnym Confused ; ale cóż nic dziwnego charakter idzie w parze z wagą, a krótka szyja?- cecha która wszystko tłumaczy i mówi sama za siebie, aż dziw bierze że z własnej woli zapodała zdjęcia na których nawet z uciętym od brody pyskiem widać że to suchy pasztet. Same cycki niczego nie są w stanie uratować, zresztą grzanek słusznie zauważył że troche już obwisłe,co znowu też nie dziwi zważywszy na przepełnienie tłuszczem. cyce jak cyce ..tzn. jak donice - a to też nic fajnego
Powrót do góry
marylka
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 12:20, 14 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo zdechła żona i molestowali go w dzieciństwie dziwicie się dlaczego taki jest ?
też byście tacy byli

jeszcze 2 lata temu jak wpisalibyście w gogle "chemicloo żona" to wyskoczyłoby wam:
"Moja żona popełniła samobójstwo..." teraz nie ma dowodów bo usunął ale musicie mi wierzyć, co do molestowania zaś to nie jest pewne ale takie odchyły jak chemicloo to nikt normalny nie ma więc prócz śmierci żony coś innego dramatycznego musiało się w jego życiu wydarzyć, trochę żal człowieka.
Powrót do góry
qrzanek
Gość
Znajdź posty / tematy

PostWysłany: 01:31, 15 Sie '17    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsze miejsce w konkursie p.t. forumowy świr sezonu twoje ....bez względu na sezon Laughing

Laughing dr.amat to tfuj muzk, świnko, ....wyskakuje ci z zawiasuf

-kup se szyje Surprised nie bedzie sie tak bujau Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Pierdolnia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach