W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polacy zachowuja sie jak zydzi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2022
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:09, 27 Lip '17   Temat postu: Polacy zachowuja sie jak zydzi Odpowiedz z cytatem

Moja odpowiedz na:"Polacy zachowuja sie jak zydzi"

Postby Jerzy Ulicki-Rek » 31 May 2012 09:18 am

https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=17463

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:33, 27 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie na temat ale swietne..

http://patriota-tarkowski.blogspot.com.au/?zx=d6a83faf4bd764bd

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:41, 28 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Nie na temat ale swietne..

http://patriota-tarkowski.blogspot.com.au/?zx=d6a83faf4bd764bd

Jerzy



Lepiej już niech pozostanie pan Tarkowski przy tworzeniu poezji. Smile



Cytat:
„Smugi geoinżynierii zawierają zazwyczaj ciężkie metale, jak aluminium, bar, stront, arsen, ołów, rtęć, miedź, mangan, uran, które mogą gromadzić się w organizmie i mózgu z niszczącym skutkiem. Wraz z rosnącą świadomością zacząłem myśleć o sposobach ochrony przed szkodliwymi skutkami chemtrails – i oto kilka suplementów zdrowia, którymi chciałem się z tobą podzielić.”

Ponieważ 4 lata temu doznałam zmasowanego ataku kleszczy ( po 30 zdjętym z ciała przestałam liczyć ) zajęłam się studiowaniem informacji w sieci, aby dowiedzieć się kiedy i w jakich męczarniach umrę.
Po przeczytaniu niezliczonej ilości tekstów, których treść powinna mnie była doprowadzić do śmierci z przerażenia, trafiłam na informację, że ukąszenia kleszczy mogą powodować wzrost inteligencji.
Ta informacja okazała się dla mnie zbawienna- WIERZĘ w nią do dziś.

I dlatego w ŻADNĄ informację o zarazkach, chemtrailsach, biologicznej broni, niosącą PRZERAŻENIE I STRACH, NIE WIERZĘ. I – usiłuję ją ZWERYFIKOWAĆ.
Zweryfikować można tylko informacje związane z nauką. Czyli związane z PRAWAMI: FIZYCZNYMI, CHEMICZNYMI I BIOLOGICZNYMI.

Osobiście jestem zadowolona obserwując smugi chemtrails.
Samoloty wyrzucają pierwiastki w postaci nanocząsteczek, a one POWRACAJĄ do środowiska z którego były zabrane - z Ziemi. https://pl.wikipedia.org/wiki/Skorupa_ziemska
Wchodzą one w kompleks sorpcyjny i uczestniczą w przemianie materii.
Lepiej, że nie są gromadzone w jednym miejscu jako odpady. Choć nawet wtedy, kiedy trafia się katastrofa ekologiczna, taka jak np. na Węgrzech (W wyniku wypadku w hucie aluminium, po pęknięciu tamy zbiornika z chemikaliami doszło do uwolnienia około 700 000 m³ "czerwonego szlamu"[2], powstałego w procesie Bayera, a składającego się w większości z odpadów poprodukcyjnych zawierających głównie tlenki żelaza i żrący wodorotlenek sodu ) dziś nie ma po niej śladu.

Dlaczego ? Dlatego, że istnieją PRAWA wg. których toczy się życie na Ziemi. Jest krążenie materii i odradzanie życia.
W środowisku są mechanizmy i organizmy. Które się tym zajmują.
I nawet o tym jest mowa w tekście, z którego cytat jest na początku mojego postu. A tekst jest z OPUBLIKOWANO LIPIEC 19, 2016PRZEZ A303W ZDROWIE
WOLNEJ POLSKI

(Lance Schuttler
Źródło: http://wakeup-world.com/2016/07/18/3-eff.....rotection/
tłum. Mamb)

Jednym z nich jest np. kwas fulwowy, który występuje NATURALNIE w glebie:

Cytat: „Kwas fulwowy
Kwas fulwowy tworzony przez mikroorganizmy w glebie jest ekstremalnie zdrowy zarówno dla roślin jak i dla zwierząt. Kwas fulwowy jest najsilniejszym antyoksydantem, gdyż ma 14 tryliardów (14 i 21 zer za nią) elektronów do oddania i pobrania. (Sam fakt, że może zarówno oddawać jak i pobierać elektrony jest unikalny).
Jest również jednym z najbogatszych źródeł elektrolitów, co pomaga utrzymać równowagę chemiczną, równowagę pH i przewodnictwa elektrycznego w organizmie.”

Miliardy bakterii, promieniowców, grzybów zajmują się „obrabianiem” materii organicznej i nieorganicznej. I dzięki temu istnieje równowaga procesów syntezy i rozkładu ( bo na nich opiera się życie organiczne)

W skład skorupy ziemskiej wchodzą pierwiastki w różnych ilościach.
Śladowe ilości pierwiastków biorą udział jako katalizatory reakcji chemicznych.

Kiedy pomyślę sobie, że mojej ulubionej bakterii Borrelia burgdorferi mogłoby zabraknąć w metabolizmie manganu ( a jest ta mykobakteria ewenementem biologicznym, gdyż wszystkie organizmy mają w budowie żelazo) serce mi się kroi. Smile
Dzięki niej, być może, mam ją wszczepioną (utajona borelioza) i mogę myśleć INACZEJ.
I nie bać się chemtrailsów, zarazków, raka, promieniowania itp.

A tu pan profesor z prawdziwego zdarzenia – Stanisław Karpiński mówi o reakcji komórek liścia na INFORMACJĘ. Rośliny operują informacją- przekazują ją w sposób kwantowy, zapamiętują, reagują…
https://www.youtube.com/watch?v=PycwHxwpxaQ

Mam zawsze nadzieję, że jakaś część mojej informacji pozwoli wyrwać się komuś z chaosu, który ma w głowie.
Świat w którym żyjemy na planecie Ziemia funkcjonuje wg. praw – matematycznych, fizycznych, chemicznych i biologicznych. Wszystkie są kompatybilne. Boskich praw.
Co do Żydów/żydów – to wg. mnie wszyscy już dawno nimi jesteśmy. Przeszło 2 000 lat prania mózgów swoje zrobiło.
Mentalność żydowska jest zaraźliwa i wszyscy (wg. mnie) zostali nią PORAŻENI. Strachem.

PS.Zmarł dr Hamer. Już nie odczyta nikomu TK mózgu, aby pomóc zidentyfikować konflikt biologiczny i poradzić.
Biologia człowieka: www.learninggnm.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:59, 30 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej Krzaczkowski:"Ścierwniki"

https://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=52&t=22502

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 30 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
Osobiście jestem zadowolona obserwując smugi chemtrails.

A to ciekawe.
A obserwując jak ludzie palą różne plastiki, opony i inne śmieci w piecach też jesteś zadowolona?
Albo gdy wyrzucają do lasów i jezior śmieci zamiast "kumulować" na wysypiskach odpadów?

Widzisz, ja cię nie mogę zrozumieć, bo ja jestem takim trochę "tradycjonalistą" i lubię, jak przykładowo taki azbest, czy inne świństwo, jest składowane w specjalnym strzeżonym miejscu, oznaczonym jako składowisko odpadów niebezpiecznych, do tego odizolowanym specjalnymi membranami i geowłókninami od wód gruntowych i środowiska. No ale to ja, nie jestem taki uświadomiony i nie wiem tyle o biologii [germańskiej] co ty, więc weź na to poprawkę, że mogę się mylić.
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 31 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
gea napisał:
Osobiście jestem zadowolona obserwując smugi chemtrails.

A to ciekawe.
A obserwując jak ludzie palą różne plastiki, opony i inne śmieci w piecach też jesteś zadowolona?
Albo gdy wyrzucają do lasów i jezior śmieci zamiast "kumulować" na wysypiskach odpadów?

Widzisz, ja cię nie mogę zrozumieć, bo ja jestem takim trochę "tradycjonalistą" i lubię, jak przykładowo taki azbest, czy inne świństwo, jest składowane w specjalnym strzeżonym miejscu, oznaczonym jako składowisko odpadów niebezpiecznych, do tego odizolowanym specjalnymi membranami i geowłókninami od wód gruntowych i środowiska. No ale to ja, nie jestem taki uświadomiony i nie wiem tyle o biologii [germańskiej] co ty, więc weź na to poprawkę, że mogę się mylić.


Znaj proporcją, mocium panie, Mirkas.
A poza tym wyczuwam jakąś złośliwość.
Wypowiedziałam się na temat CHEMTRAILS. A nie na temat palenia opon w piecach c.o. czy wyrzucania śmieci do lasu.

Biologia, chemia i fizyka nie były nie są i nie będą naukami zawłaszczonymi przez germanów Smile.

Ze szczególnym opisem reakcji biologicznych dotyczącym człowieka, warto się samemu zapoznać - dla własnego dobra.

Bowiem żyjemy w skażonym cywilizacyjnie środowisku, które naraża na szoki konfliktowe. Ich rozwiązywanie może przebiegać traumatycznie. Wtedy do akcji wkroczy medyczna pytia i zajmie się robieniem voodoo. Z wiadomym skutkiem.



Jakiej wielkości są cząsteczki odpadów wyrzucane z samolotów jako chemtrails ?

Nie są to dachówki z azbestu ani opony. Ze zdjęć aparatury w samolotach z

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zdjeci.....ch-2016-03

(zakładam, że nie są to dizajny do uwierzenia dla krasnoludków) można wnioskować, że ten sposób „utylizacji” odpadów jest technologią wysokozaawansowaną.

Co do lubienia, to ja lubię rozumieć.

Denerwuje mnie bezmyślne wklejanie informacji ściąganych z „nałukowych” gejzerów wiedzy zagranicznej. Nafaszerowanych strachem. Pracowicie tłumaczonych przez humanistów.
W sieci jest taki gąszcz pseudoinformacji, dezinformacji, że można się pogubić i załamać.

Co się dzieje z nanocząsteczkami zw. chemicznych, pierwiastków ?

Stają się one jądrami kondensacji pary wodnej. Tu wstawiam cytat z http://meteorologiaonline.republika.pl/chmury.htm
Nawiasem mówiąc teoria powstawania chmur jest teorią.
Cytat: „powietrze unoszące się do góry również zawiera parę wodną, a ponieważ im wyżej, tym zimniej, powietrze i para wodna ochładzają się. Para może schłodzić się na tyle, że zacznie się skraplać, lecz aby mogło dojść do skroplenia pary, w powietrzu muszą być obecne tzw. jądra kondensacji. Na pewno bawiliście się kiedyś z parą uchodzącą z czajnika - para wychodząc z gorącego wnętrza czajnika schładza się jednak nie skrapla, lecz wystarczy do strumienia pary przyłożyć np. lusterko lub szkło, aby uchodząca para natychmiast zaczęła się skraplać. Jądra kondensacji to drobne cząstki stałe - pyłki, ziarenka piasku, sadza, drobiny soli morskiej, które dla pary wodnej są takimi właśnie "lusterkami". Dzięki nim schłodzona wysoko para wodna skrapla się na jądrach kondensacji i tworzy skupiska tysięcy i milionów takich malutkich kropelek z pyłkiem w środku. Z dołu skupiska te widzimy jako chmury.”

Prawdopodobnie już w momencie otoczenia cząsteczek chemtrailsowych przez parę wodną dochodzi do jakichś reakcji neutralizujących.
Dalej cząsteczki opadają na ziemię, gdzie wchodzą w kompleks sorpcyjny.
Pierwiastki WRACAJĄ DO ŚRODOWISKA z którego były zabrane.
Znam osobę, która robiła doświadczenia z wegetacją brzóz na różnych podłożach. Najlepiej rosły na podłożu z metalami ciężkimi : )
Mam atlasy niedoborów mikropierwiastków – boru, miedzi, manganu, żelaza itp. na roślinach. Rośliny potrzebują pierwiastków ciężkich do prawidłowego metabolizmu !

Jakie są możliwości neutralizacji NAWET SKAŻENIA RADIOAKTYWNEGO, każdy może sobie sam sprawdzić przy pomocy palca wskazującego.
Nie ma takiej materii organicznej czy nieorganicznej, która oparłaby się prawom fizycznym, chemicznym i biologicznym.
Krążenie materii jest regułą.

Jeśli nawet wyżej zorganizowane formy zwierzęce – owady mogą trawić polietylen, to co dopiero mówić o bakteriach czy grzybach.
Cytat: „W wyniku tej obserwacji, dr Bertocchini postanowiła nawiązać współpracę z naukowcami z University of Cambridge i wraz z nimi opublikować pracę dotyczącą zdolności barciaka większego do biodegradacji tworzyw sztucznych. Badaczom udało się ustalić, że wytwarzane w układzie pokarmowym owada enzymy potrafią rozłożyć polietylen, gdyż jego struktura jest podobna do wosku. Co więcej, organizmy te potrafią zjadać plastik bardzo szybko, jak na swoje niewielkie rozmiary. Zaobserwowano, że sto gąsienic barciaka w pół dnia jest w stanie zjeść więcej niż 90 miligramów plastiku, czyli ponad 3 % masy plastikowego worka.”
W art. https://www.pressreader.com/poland/gazeta-wyborcza/20170405/281569470577759 jest mowa o karmieniu larw mącznika młynarka różnymi tworzywami.

Trudno jest zasrać naszą „niebieską planetę” tak, aby uniemożliwić życie biologiczne.

Nie zamierzam uczestniczyć w sianiu judeologicznych psychoz na temat szkodliwości jedzenia, oddychania, srania, chemtrailsów, zarazków i promieniowania kosmicznego.

Trwa globalnowioskowa produkcja strachu. Na ogłupiałych strachem ludziach robi się najlepsze geszefty. Najbardziej spektakularne jest robienie voodoo przez medyczne pytie.

Oczywiście, ja tak myślę.
Inni mogą uważać, że „życie jest śmiertelną chorobą przenoszoną drogą płciową”.

Biologia człowieka:
www. learninggnm.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 00:41, 31 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Status quo robi swoje, poza tym w ich mniemaniu Polak a żyd to jedno i to samo, no i jakby nie patrzeć trudno im racji nie przyznać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 31 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
...

Odpowiedziałem w bardziej odpowiednim temacie - viewpost.php?p=347424 .
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polacy zachowuja sie jak zydzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile