W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wiedza i nauka cywilizacji przedpotopowych   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 7490
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:47, 29 Sty '16   Temat postu: Wiedza i nauka cywilizacji przedpotopowych Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie jest to wykład scalający mniej więcej wszystko w całość do 30 minuty można mieć wrażenie ,że Rusek rozpoczyna wiele wątków i nie rozwija, a tym bardziej nie kończy.ale potem jest już sensowna ciągłość bo :
@ EL masz tam historię "swojego" Tikkun Olam. Sumerów i to ,że żydzi niekoniecznie dobrze zainwestowali w Mahometa
@deadal ma tam swoich kosmitów oraz pitagorejczyków z Trivium i kabałe
@ kombo masz tam odpowiedź kto jest odpowiedzialny za płaską ziemię czyli też to co zarzucił Azyren tylko ,że głębiej jest to ukazane.
Aha no i razi jeszcze mocno takie uwielbienie ,że Ruski to , a Ruski tamto i wszystko naj Ruski Wink


Tajna wiedza i nauka: od przedpotopowych cywilizacji do czasów współczesnych
Siergiej Albertowicz Sall zebrał liczne świadectwa tego, co zostało odrzucone przez oficjalną naukę. Wspierane jest to przez wielu naukowców tylko, że nie jest nagłaśniane, ponieważ formalnie to nie istnieje a tym samym nie ma prawa bytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten rusek to ktoś w rodzaju Szydłowskiego z naszego podwórkowego youtuba?
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ihlet




Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleś jest rozbrajający.
Na wstępie twierdzi że opiera swój wykład wyłącznie na faktach, a 10 sekund później zaczyna wykład od teorii rosnącej Ziemi Smile
Teoria rosnącej Ziemi jest ciekawa i tłumaczy wiele. Niestety na dzisiaj to wciąż teoria.
W podobnym tonie reszta wykładu. Wytrzymałem do 40 minuty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 16:28, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no przecież napisałam wyraźnie ze od około 30 minuty zaczyna się spójna całość. Albo oglądacie całość albo cicho siedzieć Very Happy Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopcie Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Ihlet
Ihlet , a Ty co tylko uznajesz oficjalna "naukę" , którą przyklepią judeo-anglossaskie elyty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ihlet




Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
@Ihlet
Ihlet , a Ty co tylko uznajesz oficjalna "naukę" , którą przyklepią judeo-anglossaskie elyty?

Nic podobnego. Nie lubię być okłamywany. Koleś ewidentnie kłamie mieszając fakty, teorie i poszlaki w papkę, którą określa czystymi faktami.
Wszystkie filmiki o płaskiej Ziemi wklejane przez thecombo, mają podobnie. Twierdzi np że rasy czerwona, żółta i czarna to jakiś "odrzut" z innych cywilizacji kosmicznych... Może to i prawda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ihlet weź pod uwagę ,że nikt nie da nam na tacy całej czystej prawdy bo wtedy system by jebnął Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znasz całą "czystą prawdę"? Wątpię.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ihlet




Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet raczej wygląda na obrońcę swoich fantazji, niż systemu. Niech Ci będzie, obejrzę do końca. Jak przysnę to wiesz co...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mi to bańki nie rozwaliło Ihlet bo większość wiedziałam po prostu uzupełniłam sobie co nieco opowieść o losach ziemi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajebista strona na ten temat:

http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/tematy.htm

http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/biblioteka.htm
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ihlet




Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 221
Post zebrał 1.200 mBTC

PostWysłany: 21:13, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem do końca. Straszny chaotyk. Cała ta geneza od czasów przedpotopowych do dzisiaj jak dla mnie jest bardzo naciągana i mógł ja pominąć. Czy to ważne kim są nasi panowie? Czy mają oni jakiś specyficzny gen? Czy mają moce czarnoksiężników? Czy rozmawiają z szatanem?
Moim zdaniem to mało istotne.
Istotne jest to, co mówił pod koniec. Jak skopany jest system edukacji, system finansowy, system polityki, system medyczny i system zarządzania energią.

Moim zdaniem jeśli chcemy być wolni to musimy oddolnie zmienić edukację własną "wyłącz tv, włącz myślenie". Edukację dzieci na np domową.
System finansowy (czasowo) na bezwarunkowy dochód podstawowy
System polityki na demokrację bezpośrednią.
System medyczny niezależny od koncernów czyli powrót do naturalnej żywności, ziół i samoleczenia np Germańską.
System zarządzania energią na zdecentralizowane urządzenia bazujące na eterze.

Każde z powyższych jest w powijakach, dodatkowo lemingi wyśmiewają każdą inicjatywę. Czasu coraz mniej. Szanse na prawdziwą społeczną wolność coraz mniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku wykładu Pan prowadzący, przedstawia zdjęcie szkieletu człowieka giganta.
Cała dostępna wiedza, wykopaliska i materiały w postaci kilkudziesięciu zdjęć - nie są konfiskowane przez służby zaraz po odkryciu, nie ma takiej potrzeby, bo wszystkie informacje dostępne na ten temat to tzw. fake.

Kilkadziesiąt fotomontaży od wielu lat krąży po internecie:
https://www.google.pl/search?q=giants+sk.....kQ_AUIBygB
Są to ciągle te same zdjęcia powielane setki razy na stronach ufologicznych, na palcach jednej ręki można policzyć te konkretne zrobione, reszta jest nieudolnie wykonana. Wprawny grafik byłby w stanie powiększyć dostępną liczbę o 100% w 1 dzień, ale nikt nie czuje potrzeby dalszego robienia ludzi w chuja. Trochę żal ludzi którzy się na to nabierają.
Gadka o opieraniu się wyłącznie na faktach - przywołując zdjęcie z fotomontażem, zakrawa o absurd i sprawia, że wiarygodność tego człowieka jest zerowa.

Zgadzam się z każdym twierdzeniem które napisał tu @Ihlet, łap napiwki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdole czy wy w ogóle słuchacie ze zrozumieniem?
Chuj z tymi pierwszymi 30 minutami. Ważny jest moment od którego zaczyna gadać o Bogu Żydów w tym Bogu którego my znamy z Bibli czyli "naszym Bogu ze Starego Testamentu" i jak zaczęło się panowanie Żydów nad światem do czasów współczesnych oraz to kim był ten Bóg i jest . Czy wy naprawdę jesteście tak ograniczeni ,że nie umiecie nic wziąć dla siebie z tego całego z podkreśleniem całego wykładu tzn Ihlet wziął , ale wziął dla mnie to co akurat jest dla mnie oczywiste jak 2 +2 bo
Ihlet
Cytat:
Istotne jest to, co mówił pod koniec. Jak skopany jest system edukacji, system finansowy, system polityki, system medyczny i system zarządzania energią.

To wszystko wiemy -->wszyscy na tym forum to wiedzą!!!
Ihlet
Cytat:
Czy to ważne kim są nasi panowie?

Nie no to jest taka mało istotna drobnostka po co się nad tym pochylić pomyśleć i zobaczyć pełniejszy obraz jaki ma to wpływ na dzisiejszą politykę i sytuacje na świecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ihlet




Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
Czy wy naprawdę jesteście tak ograniczeni ,że nie umiecie nic wziąć dla siebie z tego całego z podkreśleniem całego wykładu tzn Ihlet wziął , ale wziął dla mnie to co akurat jest dla mnie oczywiste jak 2 +2
Cytat:
Czy to ważne kim są nasi panowie?

Nie no to jest taka mało istotna drobnostka po co się nad tym pochylić pomyśleć i zobaczyć pełniejszy obraz jaki ma to wpływ na dzisiejszą politykę i sytuacje na świecie.

Chcesz powiedzieć że dzięki temu filmowi masz pełniejszy wgląd w to kim są rządzący? Wątpię. Wątpię ponieważ koleś lał wodę nieprzeciętnie od początku aż do końcówki, czyli do tego co wyszczególniłem.
Jeśli zaś chodzi o rządzących to on ich demonizował. Zrobił z nich lepszych genetycznie ludzi, władających magią i kontaktujących się z potężnym szatanem. Nie wydaje Ci się to podejrzane? Bo mi tak. Dowodów na to nie przedstawił żadnych. Sama wyciągnij wnioski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz Ihlet czy Twoim zdaniem światem rządzą pieniądze czy idee?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ihlet




Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idee posiadaczy pieniędzy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy tych posiadaczy pieniędzy łączy jakaś idea?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ihlet




Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Władza jest jedyną ideą która ich łączy. Cały ten cyrk z okultyzmem jest tylko kolejnym narzędziem demonstrowanym po to by ludzie się ich bali. Jeśli chcesz wierzyć że to prawda, to Twój wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 29 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Nie ma jakiegoś jednego, zjednoczonego frontu żydów-masonów-iluminatów-bogaczy. Możesz mi wierzyć @Tańcząca, oni też się między sobą żrą, zwalczają i rywalizują.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 30 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wierz lub nie Ihlet, ale doznałam oświecenia dzięki Twojemu ostatniemu postowi.
Natomiast co mogłabym odpowiedzieć na to co odpisałeś nie przychodzi mi nic innego do głowy (najwyraźniej od oświecenia całkowicie zgłupiałam do reszty) i muszę się posłużyć cytatem użytkownika pszeka, który kiedyś na forum 2013 roku napisał :


"Wiosną (a może latem) tego roku minister Ławrow na uroczystym spotkaniu z pracownikami resortu MSZ powiedział:studiujecie ekonomię,geopolitykę,politologię,a powinniście studiować kosmologię,ontologię,religie,bo to one były, są i będą praźródłem wszystkich konfliktowych sytuacji w stosunkach międzynarodowych. "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ihlet




Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 30 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca, Ty wredna baba jesteś Smile
Cenię Ławrowa za jego wgląd w rzeczywistość. Dzięki temu punktuje adwersarzy jak dzieci.
W tym zdaniu chyba jednak trochę przegiął. Gdyby powiedział że powinniście swoje studia uzupełnić o kosmologię, ontologię i religie, bo one były, są i będą narzędziami wszystkich sytuacji konfliktowych generowanych przez geopolitykę i ekonomię (czytaj władzę) - zgodziłbym się w pełni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:40, 30 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, mówię poważnie naprawdę przeskoczył mi neuron w mózgu i jeszcze sama nie wiem do końca jakie to będzie miało dla mnie skutki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:36, 30 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wytrzymałem jakimś cudem do 50min... nie wiem gdzie ty @tańcząca widzisz jakiś przełom po 30-40min, ja nie widzę żadnego. Jest to przedstawianie niespójnych ze sobą mitów, faktów, legend i domysłów, ubarwionych w ustach rusofila, który raczkuje w temacie...

Najlepsze są jego teorie nt potopu... "albo walnął meteoryt, albo spadł jeden z trzech księżyców..." hahaha co za debil. Zapomniał wspomnieć o wersji np z Biblii, która jest poparta wieloma naukowymi dowodami, np tutaj:

_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wiedza i nauka cywilizacji przedpotopowych
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile