W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Mijak - list pożegnalny  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 1552
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 10 Maj '08   Temat postu: Mijak - list pożegnalny Odpowiedz z cytatem

No dobra, pora posprzątać.

Jak pewnie zdążyliście zauważyć, od dłuższego czasu nie pokazuję się na tym forum. Chyba, że nikt nie zwrócił uwagi, co też jest możliwe.
Szczerze mówiąc wkurzało mnie, jak ktoś "odchodził", ale teraz już to rozumiem.

Dowiedziałem się już dość. Teraz pora zająć się tym, co umiem i co kocham. Jednak wiedza, którą tu zdobyłem zostanie ze mną do końca życia, odmieni mnie na zawsze.

Czasem byłem zarozumiałym, niedojrzałym bubkiem. Ale większości moich racji, które tu wyraziłem, nie zmienię raczej nigdy...

Minęło sporo czasu i nie wiem już, w co wierzyć, a w co nie. Lecz dowiedziałem się tu też rzeczy, których mogę być pewien. Teraz pora przekazać tą wiedzę dalej. Czy ktoś uwierzy, czy się przejmnie...
Zawsze warto spróbować...

Odchodzę. Nie wiem, czy na zawsze. Może kiedyś tu wrócę, może będę zaglądał od czasu do czasu... Ale, jak już mówiłem, pora zająć sie tym, co kocham i co lubię.

Wzbudziliście we mnie zainteresowanie (tzn. było już wcześniej, ale tutaj się wzmocniło) wiedzą tajemną, spiskami i tego typu rzeczami. Ja chyba nie mam w zamian nic do zaoferowania... Trudno...

Dobra, bo zaczyna to brzmieć jak burczolenie starego dziadygi...
Trzymajcie się ludzie (i reptilianie-agenci Smile ), niektórych z was zdążyłem poznać lepiej, innych mniej, jednoczcie się, działajcie, ja też w miarę możliwości w okolicy cokolwiek zrobić spróbuję.

Niech moc zawsze będzie z wami!
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Mijak - list pożegnalny
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile