W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Płaska Ziemia   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 19653
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy uwazasz ze ziemia jest:
Płaska
32%
 32%  [ 10 ]
Kulista
48%
 48%  [ 15 ]
W kształcie Gruszki "Neil deGrasse Tyson tak twierdzi"
19%
 19%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 31

Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8550
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:56, 23 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Mirkas tylko nie czytaj Biblii, bo jeszcze uwierzysz w żydowskiego boga Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 23 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żydowskim Bogiem jest szatan i z tego co wiem nadal czekają na przyjście swojego mesjasza , przez gojów będzie postrzegany jako antychryst, tak masz racje Ordel , w biblii jest co nie co o szatanie i antychryście.ale chyba dobrze jak by Mirkas co nie co wiedział o tych postaciach więc powinien raczej zajrzeć.

edit;. bo przecież o ziemie w tym temacie chodzi. Więc moja opinia jest nie zmienna , ziemia jest okrągła a bramki są dwie Smile , dobra to nie wątek o sucharach Smile ale Ziemia jest okrągła tylko nie obraca sie wobec własnej osi , a wszystko sie kręci wokół niej i właśnie by ten fakt ośmieszyć dojebali teoorie że ziemia jest płaska i teraz wszystkie odstępstwa od teori Kopernicusa są przyrównywane do aluminiowej czapeczki płaskoziemcy..
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 23 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Będę odpowiadał tylko na kulturalne komentarze bez wyzwisk, gdyż nie zamierzam zniżać się do takiego poziomu. Każdy ma prawo mieć światopogląd jaki chce.

Temat kształtu Ziemi budzi skrajne emocje jak żaden inny,ciekawe dlaczemu? Wink

Pisałem o powierzchni ale miałem na myśli płaszczyznę, która z definicji i nawet z nazwy oznacza płaską powierzchnię.
Tafla wody jest płaszczyzną.
Poziom jest płaszczyzną.
Poziomica jest prosta, jest prostym odcinkiem nieważne jak długa by była - nawet gdyby miała 12 tys km i wówczas gdyby odchylić jeden z jej końców choćby o 1 mm na odległości metra od środka, to pęcherzyk powietrza poleci na sam jej koniec.

Co do tego że woda zawsze płynie w dół, to oczywiście prawda, jednak góra i dół nie istnieją na powierzchni sfery. Tam mamy tylko odległość od środka. Wg heliocentryzmu Ziemia nie jest nawet sferą, tylko ma bliżej nie określony kształt, więc trudno tu nawet mówić o środku.

Co do obserwacji nieba zarówno w dzień jak i w nocy, to robię to i polecam wszystkim, by móc się na własne oczy przekonać że Słońce i Księżyc są lokalne, na wysokości chmur, co widać po tym jak oświetlają chmury; można nawet zaobserwować chmury za Słońcem, czy księżycem.

Wiem że to wydaje się szalone, sam wiele razy "walczyłem" na argumenty tu z płaskoziemcami.

Jaki wg was jest najmocniejszy dowód na heliocentryzm? Dowód który można samemu zweryfikować, a nie rzekome zdjęcie NASA będące tak naprawdę obrazem cgi Ziemi.


Gdyby kształt ziemi był oczywisty, brak by było odniesień co do tego tematu.
Coś jak to, że człowiek to istota dwunożna.
Mylisz się jednak co do poprawnej obserwacji słońca i jego odległości od ziemi. Promienie przenikające przez "dziury" w chmurach mogą stwarzać wrażenie obecności słońca tuż nad chmurami, ale to tylko złudzenie. Słońce jest o wiele dalej od ziemi niż wskazują na to przedłużenia promieni.
Z księżycem jest więcej problemów, więc najprościej było wymyślić, że ma drugą stronę....bo każde ciało kuliste ma strony
Smile

mimo wszystko, oczekujemy na jasną argumentację rabarbar'a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 23 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Będę odpowiadał tylko na kulturalne komentarze bez wyzwisk, gdyż nie zamierzam zniżać się do takiego poziomu.


już spieszę z translatorem : "Odpowiem tylko na merytoryczne pytania tych, którzy już uwierzyli że Ziemia jest płaska. Najlepiej jakbyście zapytali jaka jest moim zdaniem waga jednego z 4 słoni które ją niosą.
Nie będę się zniżał do poziomu kogoś kto twierdzi że Ziemia jest kulą, ponieważ jest tyle na to dowodów że nie zdołam się obronić.

Japierdole
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 24 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
@Mirkas tylko nie czytaj Biblii, bo jeszcze uwierzysz w żydowskiego boga Wink .

Spoko luz Ordel - to mi nie grozi, choć nie wiem dokładnie czy ten sqrwiel istnieje, czy nie - lepiej żeby nie istniał, choć pewności co do tego nie mam. Wink Tak jak stwierdził Kierownik - żydowskim Bogiem jest szatan. Co się za tym kryje i czy w ogóle coś się kryje - nie wiem.

Co innego wierzyć że istnieje, a co innego czcić go, wyznawać, składać ofiary, uczestniczyć w szatańskich KATolickich, czy innych chrześcijańskich obrzędach.

Słuszna uwaga Ordel. Kiedyś myślałem, że w płaską ziemię wierzą oszołomy religijne biorący biblię dosłownie. Very Happy


Kierownik napisał:
Żydowskim Bogiem jest szatan i z tego co wiem nadal czekają na przyjście swojego mesjasza , przez gojów będzie postrzegany jako antychryst, tak masz racje Ordel , w biblii jest co nie co o szatanie i antychryście.ale chyba dobrze jak by Mirkas co nie co wiedział o tych postaciach więc powinien raczej zajrzeć.

Skąd wiesz, że nie wiem "czegokolwiek" o tych postaciach?

Kierownik napisał:
Ziemia jest okrągła tylko nie obraca sie wobec własnej osi , a wszystko sie kręci wokół niej

Zgadzam się z tym. Jest okrągła ale nie kulista.

Kierownik napisał:
i właśnie by ten fakt ośmieszyć dojebali teoorie że ziemia jest płaska i teraz wszystkie odstępstwa od teori Kopernicusa są przyrównywane do aluminiowej czapeczki płaskoziemcy..

Też przez wiele lat myślałem, że teoria płaskiej Ziemi została wymyślona i promowana po to, by ośmieszyć teorie spiskowe, alternatywę, anty-system...

oko napisał:
Gdyby kształt ziemi był oczywisty, brak by było odniesień co do tego tematu.

No ok, masz rację ale dla mnie jest oczywisty.

Jest to kwestia zero-jedynkowa - albo jest płaska ( I ) albo kulista ( O ) - innej opcji nie ma. Są teorie, że jest wklęsła (niebocentryzm) ale dla mnie kompletnie bez sensu, więc nawet sobie tym nie zaprzątam głowy.

Ja wiem, że jest płaska. Nie czuję potrzeby przekonywania do tego kogokolwiek, szanse na to zresztą są i tak niewielkie, Very Happy ale podyskutować można.
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 24 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Ja wiem, że jest płaska. Nie czuję potrzeby przekonywania do tego kogokolwiek, szanse na to zresztą są i tak niewielkie, Very Happy ale podyskutować można.


dyskutować o tym co jest oczywiste? w jakim celu?
wcześniej podawałem przykłady do przećwiczenia samemu tego, czy ziemia kula, ma szansę istnienia...dla kulogłowych jest to zbędna fatyga z wiadomych przyczyn.
Istotą jest to, z jakiego powodu faktyczny kształt ziemi jest zafałszowany, tym się trzeba zająć zamiast marnować czas na przekonywanie.
W dużym kłamstwie jest duży interes, a w tym, jaki ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 24 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest oczywiste, taki w tym jest główny interes, żeby ludziki były głęboko przekonane, że żyją na pędzącej przez kosmos kulce otoczonej milionami kilometrów zimnej, ciemnej próżni, skąd wydostać się można tylko po śmierci.
Czyli żeby wierzyli, że nikt żywy stąd nie ucieknie bo nie ma gdzie. Smile I że są jedyni we wszechświecie na szczycie łańcucha pokarmowego.
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1039
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 24 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="oko"]
Mirkas napisał:

wcześniej podawałem przykłady do przećwiczenia samemu tego, czy ziemia kula, ma szansę istnienia...
Ty lepiej podaj przykłady do przećwiczenia samemu tego, czy ziemia-placek, ma szansę istnienia... Rolling Eyes
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 24 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Ja wiem, że jest płaska. Nie czuję potrzeby przekonywania do tego kogokolwiek, szanse na to zresztą są i tak niewielkie, Very Happy ale podyskutować można.


Rozumiem, że udowodniłeś to sobie empirycznie, że Ziemia jest płaska.

Szczerze nie interesuje mnie twój proces poznawczy, a jedynie wyobrażenie modelu płaskiej ziemi, do którego z pewnością doszedłeś.
Czy w tym modelu jest miejsce na ruch obrotowy (w tym wypadku dysku),

jeśli tak, to co go powoduje?

jeśli nie, to skąd biorą się prądy oceaniczne?

Mając na uwadze to, że zwolennicy 'wiedzy' w płaską ziemię głównie 'udowodniają' teorie płaskości poprzez negacje obowiązujących założeń,
proszę o kreatywne wyjaśnienie, nie typu: jeszcze nie wiemy.

Bo biorąc pod uwagę jak długo ludzie są na tej Ziemi, z pewnością stworzyli by taki model płaskiej, który oparłby się jakimkolwiek atakom ze strony kulistych. Lub zostałyby jakieś artefakty wskazujące na jej płaskość (prehistoryczne nie jakieś ryciny pośredniowieczne).

No chyba, że dopiero ostatnia era informacji, spowodowała renesans wśród oświeconych, i przypomnieli sobie o dawno zapomnianej i tłamszonej przez możnych tego świata, wiedzy, która zbliżyła ich bardziej do wyjaśnienia naszych jestestw i miejsca we wszechświecie.

Czy ten cały firmament niebieski to tylko iluzja? I to co widzimy przy bezchmurnym niebie, nocą, to nieistotne niczym obraz, którym się jedynie zachwycamy chwilowo, żeby wrócić do naszych przyziemnych spraw zastanawiając na czym ta płaska ziemia spoczywa?
Czy jest na czymś zawieszona?
Czy były przed nami inne cywilizacje, których dorobek mógłby być pogrzebany poprzez gigantyczne katastrofy pochodzenia kosmicznego?

Czy nie mając odpowiedzi na te pytania, nadal z pewnością możesz stwierdzić, że to co wiesz jest prawdą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 24 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rabarbar napisał:
Czy w tym modelu jest miejsce na ruch obrotowy (w tym wypadku dysku),

jeśli tak, to co go powoduje?

jeśli nie, to skąd biorą się prądy oceaniczne?

Insynuujesz że prądy oceaniczne biorą się z ruchu obrotowego? Rolling Eyes Think Confused
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 24 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rabarbar napisał:
Mirkas napisał:
Ja wiem, że jest płaska. Nie czuję potrzeby przekonywania do tego kogokolwiek, szanse na to zresztą są i tak niewielkie, Very Happy ale podyskutować można.


Rozumiem, że udowodniłeś to sobie empirycznie, że Ziemia jest płaska.

Szczerze nie interesuje mnie twój proces poznawczy, a jedynie wyobrażenie modelu płaskiej ziemi, do którego z pewnością doszedłeś.
Czy w tym modelu jest miejsce na ruch obrotowy (w tym wypadku dysku),

jeśli tak, to co go powoduje?

jeśli nie, to skąd biorą się prądy oceaniczne?

Mając na uwadze to, że zwolennicy 'wiedzy' w płaską ziemię głównie 'udowodniają' teorie płaskości poprzez negacje obowiązujących założeń,
proszę o kreatywne wyjaśnienie, nie typu: jeszcze nie wiemy.

Bo biorąc pod uwagę jak długo ludzie są na tej Ziemi, z pewnością stworzyli by taki model płaskiej, który oparłby się jakimkolwiek atakom ze strony kulistych. Lub zostałyby jakieś artefakty wskazujące na jej płaskość (prehistoryczne nie jakieś ryciny pośredniowieczne).

No chyba, że dopiero ostatnia era informacji, spowodowała renesans wśród oświeconych, i przypomnieli sobie o dawno zapomnianej i tłamszonej przez możnych tego świata, wiedzy, która zbliżyła ich bardziej do wyjaśnienia naszych jestestw i miejsca we wszechświecie.

Czy ten cały firmament niebieski to tylko iluzja? I to co widzimy przy bezchmurnym niebie, nocą, to nieistotne niczym obraz, którym się jedynie zachwycamy chwilowo, żeby wrócić do naszych przyziemnych spraw zastanawiając na czym ta płaska ziemia spoczywa?
Czy jest na czymś zawieszona?
Czy były przed nami inne cywilizacje, których dorobek mógłby być pogrzebany poprzez gigantyczne katastrofy pochodzenia kosmicznego?

Czy nie mając odpowiedzi na te pytania, nadal z pewnością możesz stwierdzić, że to co wiesz jest prawdą?



Skąd wziąłeś pewność, że ruch obrotowy ma związek z ziemią? Czym potwierdzisz założenie, że ziemia obraca się wokół swojej osi, że ziemia kręci się wespół z układem słonecznym i że układ słoneczny kręci się razem z galaktyką w której niby się znajduje?
Najlepiej zacznij od tego, w która stronę się to kreci...?
Zanim ponownie wyskrobiesz coś co "rozumiesz", napisz jaki jest związek nocnego nieba z twoim sensem istnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 24 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależność jest taka, że gdyby nie ten bezmiar nocnego nieba, i jakaś odległa możliwość jego eksploracji.
to sens mojego istnienia ograniczałby się do bycia nawozem na tym ziemskim padole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 24 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rabarbar napisał:
Zależność jest taka, że gdyby nie ten bezmiar nocnego nieba, i jakaś odległa możliwość jego eksploracji.
to sens mojego istnienia ograniczałby się do bycia nawozem na tym ziemskim padole.


bredzisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1039
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 24 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
Mylisz się jednak co do poprawnej obserwacji słońca i jego odległości od ziemi. Promienie przenikające przez "dziury" w chmurach mogą stwarzać wrażenie obecności słońca tuż nad chmurami, ale to tylko złudzenie. Słońce jest o wiele dalej od ziemi niż wskazują na to przedłużenia promieni.
na marginesie: "Przedłużenia Promieni" nie wskazują na żadną Odległość (nic z tego wszystkiego nie zostało należycie opomiarowane) -a tylko na perspektywę.

Ponieważ jednak, jak słusznie zauważyłeś, kolega @Mirkas powziął był przekonanie o kształcie Ziemi na podstawie, między innymi, jednej fałszywej przesłanki — to być może reszta "dowodów" które go przekonały także jest lewymi nićmi szyta,he Question -zaś on sam ma niezły kogel-mogel we łbie - tylko jeszcze o tym nie wie... Jak też o własnych niedostatkach umysłowych, przez które nie jest w stanie przeprowadzać poprawnego rozumowania .

Cytat:
A propos twojego przykładu z lotami samolotem. Żenada. Wymyśl coś sam.
Choćby takie doświadczenie: polej wodą piłkę i dmuchaj by wywołać fale
Bredzisz.

Cytat:
Poczytaj Purany lub inne hinduskie dziwadła. Tam pisze, że nasza ziemia kończy się tak, jak piszesz, lodowym pierścieniem. A co jest za lodami? następna ziemia.
Tam pisze....
Ważniejsza kwestia - to PO CO w ogóle przytaczasz hinduskie dziwadła (w TYM temacie) ? Eh? ...czy z tego tylko względu, że coś tam pisze , ma dla nas coś wynikać?

Cytat:
Pewnie widziałeś takie chmury na niebie. I pewnie też zauważyłeś, że te chmury - akurat ten ich rodzaj - leżą. Na czymś się opierają sprawiając wrażenie, że leżą, lub coś je od ziemi odpycha.
Kij wie dlaczego tak jest,
Kij na pewno wie. Zapytaj więc Kija.
A jeśli będziesz miał z tym jakikolwiek problem , to przyjdź do mnie - bardzo chętnie mogę ci nawkładać co nieco wiedzy do twojego pustego łba przy pomocy solidnego kija. Idea

Cytat:
Wykorzystam jeszcze wodę; czy jest jakiekolwiek doświadczenie wskazujące na to, że woda poddaje się sile grawitacji uznanej przez naukę? Jeżeli deszcz spada na ziemię, dlaczego chmury fruwają i spadną dopiero po skropleniu?
Ty, a w ogóle dlaczego całe powietrze nie spada na ziemię - tylko część z tego powietrza (spora część, w cholerę ważąca) nadal jest wysoko, ponad naszymi głowami ? Rolling Eyes


Cytat:
Do tego można dodać bajki o przekraczaniu prędkości kosmicznych, podczas wylatywania statków kosmicznych w przestrzeń i porównaniu sił o których mowa. Balonik z helem, póki go trzyma w wystarczającej ilości, sam zapieprza w górę a tu rakieta i jej siła ciągu...no tak ona trochę waży i musi się sama przemóc i tą przemocą pokonać siły przyciągania ziemskiego.
Przepraszam, ale musze zadać to pytanie - jesteś kretynem, prawda? Neutral


Cytat:
wcześniej podawałem przykłady do przećwiczenia samemu tego, czy ziemia kula, ma szansę istnienia...dla kulogłowych jest to zbędna fatyga z wiadomych przyczyn.
Jesteś BEZCZELNY , wiesz? Te twoje, pożal się boże, "przykłady" zostały rozpierdolone w drobny mak - również na poprzedniej stronie. Ślepyś??
Więc na chui te gorzkie żale teraz..


Cytat:
napisz jaki jest związek nocnego nieba z twoim sensem istnienia.
Skończ już.. To nie jest temat o "sensie istnienia" żebyś tu komuś drążył dziurę w dupie, i łapał za słówka, bo ty masz jakieś objekcje filologiczne. Robisz sobie kolejny folwark kontemplacyjny z rzeczowego tematu , przejdź lepiej do konkretu i pomyśl teraz nad podaniem przykładów do przećwiczenia samemu tego, czy ziemia-dysk, ma szansę istnienia.
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 24 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J a s n y napisał:
Ty, a w ogóle dlaczego całe powietrze nie spada na ziemię - tylko część z tego powietrza (spora część, w cholerę ważąca) nadal jest wysoko, ponad naszymi głowami ? Rolling Eyes


malutka część tego powietrza, w twoim łebku będąc, utrzymuje go w górze, tak, jak utrzymuje nadmuchany balonik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1039
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 24 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...no i powiedział co wiedział -

JESES N I E P O W A Ż N Y



....że niby to ma być RZECZOWA odpowiedź na podane zagadnienie..??

A może, według ciebie, istnieją pytania głupie - a ty przecież, pyszałku, jesteś ponad to!. (?)



..i taki ktoś stawia siebie w roli rozdawacza "przykładów "do przećwiczenia samemu" .. Wolne żarty Speak to the hand



No to już śpieszę tobie odpowiedzieć mądralo, zgodnie z twoją "mądrością" (w końcu kwestia jest nieeeeezwykle powaaażna -uwaga! , oczko ma z czymś olbrzyyyyyymi proooooblem) :
oko napisał:
Teraz poparz na zdjęcie z linku - jest pierwsze na tej stronie i dałem je jako wyłącznie przykład.
https://www.globema.pl/migracja-do-chmury-kiedy-warto-rozwazyc/
Pewnie widziałeś takie chmury na niebie. I pewnie też zauważyłeś, że te chmury - akurat ten ich rodzaj - leżą. Na czymś się opierają sprawiając wrażenie, że leżą, lub coś je od ziemi odpycha.
Kij wie dlaczego tak jest, skoro taka chmura w cholerę waży. Może to ....antygrawitacja Smile Smile Smile

Otóż -trzeba ci wiedzieć- malutka część tej ciężkiej w cholerę chmury, w twoim łebku będąc, utrzymuje tamto w górze, tak, jak utrzymuje twoje napompowane do rozmiarów balona ego .
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 162
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 24 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@oczko nie z tych, co by się zniżyli aby komukolwiek cokolwiek wytłumaczyć .. ON - zadaje pytania ! ... A niechże się każdy SAM domyśla jak kwestię rozwikłać . Confused
A jeśli komu kiedy raczy łaskawie odpowie - to tylko tak, żeby go w dupę cmoknąć clown
_________________
A ty obywatelu?- czy zrezygnowałeś już z rosyjskiego gazu i ropy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 775
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 24 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiam tezę że jest po prostu za cienki w uszach żeby cokolwiek logicznie i profesjonalnie opisać.
Co innego sranie w banie i pozowanie na Filozofa, produkowanie kilometrów epistemologicznych kocopołów i stawianie setek potłuczonych pytań -- O! ..to-to mistrzunio potrafi świetnie! Prawdziwy człowiek konkretnej wiedzy -i Renesansu Laughing
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:27, 28 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=JgY8zNZ3.....WM43B4ebNq

Do obejrzenia na spokojnie.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:53, 28 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powtórzę; gdyby kształt ziemi był oczywisty, czy istniałby powód by sądzić, że jest inaczej?
Czy dwa wieżowce były ofiarą uderzenia samolotów a trzeci zapadł się pod ziemię ze wstydu? Ktoś ma wątpliwości?

Co jest drażliwego w poszukiwaniu "opcji" innej wersji ziemi, że ci, którzy wierzą w jej kulistość, przy tej okazji, stają się nad wyraz nerwowi i agresywni?

A może wierzą oni w to tak samo uparcie, jak w to, że człowiek posiada więcej płci niż dwie? To jest dopiero ciekawy temat.
Pokażcie jak wygląda taka "inna" płeć lub chociaż wytłumaczcie; czym robi siku? Bo wierzyć i pokazywać przy tym nerwy, to każdy głupek potrafi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 28 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
A może wierzą oni w to tak samo uparcie, jak w to, że człowiek posiada więcej płci niż dwie?
Dlaczego w ogóle mieszasz te dwie niezwiązane ze sobą kwestie FANATYKU? Eh? ... brniesz już w coraz to pośledniejsze opary absurdu, maniaku Very Happy

Cytat:
Co jest drażliwego w poszukiwaniu "opcji" innej wersji ziemi, że ci, którzy wierzą w jej kulistość, przy tej okazji, stają się nad wyraz nerwowi i agresywni?
A nie przyszło ci do głowy, że wcale nie w wolnym i pięknym "poszukiwaniu innej opcji" powinieneś szukać przyczyn drażliwości twoich interlokutorów - tylko leży u jej podstaw coś tak prozaicznego jak twoja niekompetencja, brak rzeczowości - i zwykłe prostactwo, którym emanujesz, hmm? Surprised ... O takiej prozaicznej ewentualności już NIE pomyślałeś co nie? Dancing
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 886
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 26 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 26 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

 

gdyby pokazać to w czasie największej oglądalności i okrasić właściwym komentarzem potwierdzającym przedstawione fakty, toooo, jakie mogłoby to mieć znaczenie dla ludzi?
Możliwe, że paru śmiałków, chętnych przeżycia nowych przygód, zachciałoby popatrzeć w głąb torusa, możliwe, że ktoś zapuściłby tam gumę bandżi z wyszynkiem burgerów z budki obok i pokoiki z kojem i panienkami. No i parking, koniecznie parking.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Płaska Ziemia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile