W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Gdybyś był szatanem   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 8158
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy uważasz, że istnieje świat duchowy?
Tak
60%
 60%  [ 6 ]
Nie
30%
 30%  [ 3 ]
Nie mam zdania
10%
 10%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 10

Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:45, 29 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:


Zalosna z ciebie kreatura Smile


Przedchrześcijańska Laughing
A wiesz czego brakuje na rysunku . Ciebie . Bo ten rycerzyk to przynajmniej odwagę ma , choć głupi jak ty .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 13:51, 29 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam potwierdzasz swoją intelektualną mielizne. Stosujesz typowy dla glupcow prymitywny mechanizm przeniesienia-chcesz swoimi cechami (m.in. głupotą) naznaczyc innych ludzi by nie czuc się samotnym w tej ułomności . Żałosna z ciebie kreatura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 21:43, 29 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Hectic, widzę, że chyba jesteś chyba jakimś ŚJ, bo katolicy to raczej nie wychodzą poza obszar diabła.
Tak mówię, bo znałem ŚJ, którego dwie żony zmarły w tym jedna sama popełniła samobójstwo, też na demony zwalał.
Religia ogólnie ryje beret.
Lepiej to odpuścić. Szkoda naszego krótkiego życia na uganianie się za demonami.
A tak na marginesie, pytasz np dlaczego bóg dopuszcza zło, że czeka cierpliwie aby wszyscy doszli do pokuty.
Ciekawe czy te dzieci, które rodzą się upośledzone i umierają kilka dni od narodzin też mają dojść do pokuty.

Mówię, jak człowiek odpuści religię staje się dużo zdrowszy.

Właśnie za każdym razem gdy podchodzę do ludzi i pytam się o to czy mogą się pomodlić o ich zdrowie albo pytają czy jestem ŚJ albo czy chce za to pieniądze albo od razu chcą wrzucić człowieka pod denominację. Jestem ponad to. Świadkowie Jehowy są zwiedzeni. ŚJ stosują m.in. podprogowe wiadomości dlatego ich Strażnica jest najeżona obrazkami. Np. gdzie Pan Jezus ma kopyto kozła. Ostatnio miałem okazje rozmawiać z dwiema starszymi paniami, które wręczyły mi zgięto wpół ulotkę. Po dojściu do domu zobaczyłem JW.ORG i odrazu wyrzuciłem. ŚJ nie mają pojęcia o Duchu Świętym. Duch Święty jest dla każdego personalnie. Bez Ducha Świętego nie można nawiązać relacji z Bogiem.
Nie uganiam się za demonami to one za mną się uganiają. Nienawidzę religii. Religia została stworzona przez szatana by zabić RELACJĘ. Mówiąc relację mam na myśli relację jak człowiek z człowiekiem tylko, że ten drugi to Bóg. Nie ma nic wspanialszego nad to. Życie masz po to by tę relację właśnie nawiązać. Tak długo jak oddychasz na tym świecie tak długo jest szansa. Później czeka wieczność. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy gdzie ją spędzisz. Bóg zrobił wszystko co mógł by Ci uświadomić, że Ciebie kocha. Oddał syna.
Dzieci, które rodzą się upośledzone często rodzą się takie z powodu grzechu rodziców. Nie wiem czy wiesz, ale demon może już wejść w człowieka gdy jest płodem. Np. wtedy kiedy jest niechciane. Istnieją też przekleństwa pokoleniowe. Poza tym takie dzieci idą do nieba. Dlaczego? Bo nie miały szansy usłyszeć ewangelii, więc są rozliczane na podstawie sumienia. Sumienie mają czyste i grzechu nie można im żadnego przypisać więc idą do nieba. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 31 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
Nie zdziwil bym sie gdyby to amoralne trio w postaci azyrena ordela i czekana stanowila jedna osoba. Intelektualna breja amoralnosc i dyshonor jaki bije z wypowiedzi tych osobnikow sugeruje ze te pozbawione zasad moralnych i inteligencji wypowiedzi produkuje jakis dysfuncyja intelektualna miernota.
Po takich parobkach jak "wy" moj dziadek na konia wchodził.
Nalezy was traktowac tak jak stonoga mowil-lac kazdego ranka po ryju na przywitanie i doic bez zadnych wyrzutów sumienia.


Skoro już wspomniałeś o mechanizmie przeniesienia, to należało by faktycznie wziąć to pod uwagę w kontekście tego że zaatakowałeś @Ordela dopiero po tym gdy to on pierwszy nazwał cie głupkiem i wcześniej absolutnie nic mu nie wytykałeś. Faktycznie wygląda to na klasyczny mechanizm przeniesienia.

Zresztą, gdyby tylko jedna osoba nazwała cie tutaj głupkiem to mógłbyś wtedy powiedzieć że jest ona do ciebie uprzedzona i nieobiektywna. Ale gdy to samo mówi na twój temat już któraś osoba z rzędu, to chyba faktycznie coś jest nie tak z tobą, bo grupa ludzi o na codzień sobie wroga (ja np. z Ordelem często się spieram o poglądy) nie może być wobec ciebie subiektywna i uprzedzona. Jesteś na tyle bezkrytyczny że i tak to zrelatywizujesz że "syscy som gupi i nie majo o mnie racji" ale na to to ja już nic mie poradzę.

Wiele osób niezależnie od siebie doszło do podobnych wniosków iż jesteś osobą o niskim poziomie inteligencji, niewiele wnoszącą do debaty (a nawet nic), a przy tym bezkrytyczną wobec własnej głupoty i własnych wad które ci inni wytykają. To nie jest odosobnione zdanie na twój temat.

A jeśli już piszesz o swoim dziadku, to takim ludziom jak ja wylizywał on kał z dupska zaraz po sraniu. Wprawdzie nie powinno się w dyskusji atakować rodziny oponenta, ale to ty sam zacząłeś ze swoim dziadkiem więc masz zakało na co zasłużyłeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:35, 31 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne wiesz @Azyren , po czym poznać niski iloraz inteligencji , jednym z objawów jest zwyczajna złośliwość wynikająca poniekąd z bezsilności . I tak patrzymy 29.01 w swej bezsilności tocząc pianę na ustach ocenił temat "Słowianie Germańscy" na 1/5 . Oczywiście nie trzeba się udzielać by dawać takie oceny, tak jak w temacie Słowian dała ocenę administracja 2/5 . Zerknęła o co chodzi , chuj ją to obchodzi , ale może kogoś to interesuje . Z tym że zrobiła to w czasie kiedy temat był - powiedzmy - świeży Smile , Natomiast @ziben zrobił to w momencie kiedy próbuje polemizować ze mną , a wątpię - mimo swojego ograniczenia umysłowego - by nie zauważył tego tematu wcześniej .

Druga sprawa świadcząca o tym że @ziben jest bystry jak woda w klozecie , to jego podpis . Oczywiście ja byłem pierwszy wstawiając sobie cytat @zibena . Z tym że ja nic nie konfabuluje . Dosłownie cytuje , bo za każdym razem kiedy patrzę na jego słowa pojawia mi się uśmiech na twarzy . Natomiast @ziben pisze coś że bycie patriotą , antysemita , homofobem - coś pominąłem - nie jest powodem do dumy . I , że niby mnie to rusza ? Smile O tym co myślę o patriotyzmie napisałem , niestety jego to nie interesuje , ważne że wstrzelił się w myśl administracji , której również ( jak czytamy temat ) nie bardzo interesuje zdanie innych . ( Widać że ma już dość "referatów" @El , z tym że administracja @El głupoty nie może zarzucić , ale rasistą i itp jak najbardziej , tylko po to by ten ktoś zamkną gębę. A @El mimo to nie odpuszcza . I chwała mu za to bo jak on przestanie pisać to z forum zrobi się czat dla dzieciaków ) .
@ziben próbuje dorównać mistrzowi , ale gdzie mu tam do administracji , niczym brud spod paznokci admina wystaje .
Antysemita Laughing , no cóż żydzi to nie jedyny semicki lud , a po za tym jeśli anty to prędzej syjonista . Ja jak wiemy . Nie każdy żyd to syjonista , nie każdy syjonista to żyd Wink .
A co do homo , to w ty roku idę na gejowskie wesele Smile , aż sam w to nie wierzę ( ślub odbywa się w Skandynawskim kraju ) . Tak więc insynuacje @zibena z dupy wzięte , zwykła tępa złośliwość .

@zibimark nie ty pierwszy nie ostatni , był chociażby @jarondo . Dziś go nie ma . I tak samo będzie z tobą .
Jesteś moją rozrywką .


Azyren napisał:
... bo grupa ludzi o na codzień sobie wroga (ja np. z Ordelem często się spieram o poglądy) nie może być wobec ciebie subiektywna i uprzedzona.

Ja nie upatruję w tobie wroga , wręcz cieszy mnie to że jest z kim podyskutować . I mimo iż masz kompletne odmienne zdanie od mego , to je masz i potrafisz je nam przedstawić na forum .
Ale zgodzisz się ze mną @Azyren że Niemcy to produkt Chrześcijaństwa Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:57, 31 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co slowa, kiedy mozna stosowac razy ? Przy elektronicznej kontroli razow nie brakuje. Teraz sa to juz razy na oslep. Krzywdzeni sa ludzie w rozny sposob. Nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, co sie robi w stacjach LOFAR-a ! Szatan niemiecki istnieje naprawde, bo nie istnieje inny Niemiec !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 17:20, 31 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

azyren najechales na moja rodzine smieciu to jest blad . Potwierdziłes ze jestes smieciem . Jestes nic nie wart intelektualnym zerem podobnie jak twoj przydupas ordel.
Moj dziadek nawet by na was nie nasral boniejestescie godni by jego kał po was splynal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:20, 01 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
boniejestescie

jawiemdozibenatrzebapisactakjakonpiszetowtedyzrozumiebeząbezłitpiwszystkorazemwjegojezykuesperantodlauposledzonych
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 15:25, 01 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
zibimark napisał:
boniejestescie

jawiemdozibenatrzebapisactakjakonpiszetowtedyzrozumiebeząbezłitpiwszystkorazemwjegojezykuesperantodlauposledzonych


Ja pierdole co za zjeb hahahahha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 01 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Ale zgodzisz się ze mną @Azyren że Niemcy to produkt Chrześcijaństwa


Nie tylko Niemcy, ale tak, tu się zgadzam. Chrześcijaństwo jako czynnik unifikujący było tutaj niezbędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 02 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Ordel napisał:
Ale zgodzisz się ze mną @Azyren że Niemcy to produkt Chrześcijaństwa


Nie tylko Niemcy, ale tak, tu się zgadzam. Chrześcijaństwo jako czynnik unifikujący było tutaj niezbędne.

Blisko ale nie do końca.
Niemcy i Chrześcijaństwo to produkt władzy. Widzę, że cały czas ciężko ludziom zrozumieć tę jedną prostą rzecz - nic się nie dzieje samo z siebie ani nie jest wynikiem oddolnych ruchów, procesów..., jak to wmawia się ludzikom i w co oni głęboko wierzą. Wszystko jest odgórnie planowane i to nie od wczoraj, a od setek lat. Istnieją decydenci, socjotechnicy, którzy ustalają takie istotne rzeczy jak upadek lub powstanie państwa, religii.

Piioottrr napisał:
Mirkas napisał:

Jednym słowem nie wiedzą, że od wieków istnieje system kontroli konspiracyjnie, zakulisowo realizujący swą agendę.

No widzisz, @Mirkas, a to wszystko jest opisane w Biblii. A ty w definicjach i logice szukasz. Za glupi jestesmy zeby to pojac? Gdybys przeczytal to bys wiedzial, ze ten, ktory rzadzi na swiecie juz zostal osadzony.

Czytać to sobie można, wiele tego jest do przesiania...
Słyszałem coś o tym. Mógłbyś jednak sprecyzować, o czym piszesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 12:38, 27 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hectic napisał:

Właśnie za każdym razem gdy podchodzę do ludzi i pytam się o to czy mogą się pomodlić o ich zdrowie ...

Serio taki kabaret odstawiasz Laughing spacyfikował bym cię śmiechem . Czemu chcesz się modlić za innych , ich zdrowie . Czy nie lepiej byłoby głodnego nakarmić , pragnienie zdławić . Rozstaw się z zupą dla głodnych na rynku , to jest lepsze niż te twoje CZARY . Tak te twoje modły to nic innego niż jebane Czary Mary z najgorszych mroków średniowiecza . Zresztą kto wie czemu mówi się Czary Mary , może tak poganie napierdalali się z chrześcijańskich obrządków i modlitw . Jedni mówili czary , drudzy dodali mary bo nawiązywali do tej Maryi Wink .

Cytat:
Nie uganiam się za demonami to one za mną się uganiają. Nienawidzę religii. Religia została stworzona przez szatana by zabić RELACJĘ.

Demony , Bóg , to wszystko i jeszcze parę rzeczy składa się na religię .
Natomiast twoja religia to RELACJA . Zakładam że chodzi o relację między Tobą a Bogiem , ale co z tego wynika ?



Cytat:
Później czeka wieczność. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy gdzie ją spędzisz. Bóg zrobił wszystko co mógł by Ci uświadomić, że Ciebie kocha. Oddał syna.

Mielesz jak ten Jezuita z "Milczenia" do japońskich wieśniaków przed śmiercią . Tylko że on mówił o Raju po śmierci .
A skąd wiesz że oddał syna . Czy Bóg oznajmił że zmarnował syna na śmierć . Czy syn taką plotę rozpuścił wśród gawiedzi . Dziecko Rosemary normalnie .

Cytat:
Dzieci, które rodzą się upośledzone często rodzą się takie z powodu grzechu rodziców. Nie wiem czy wiesz, ale demon może już wejść w człowieka gdy jest płodem.

Wiesz ostatnio dziecku , a i sobie , kupiłem Bestiarusz Słowiański cz. 2
( świetne grafiki )
I tam był taki demon Poroniec , ale tak to ludzie rozprawiali wieki temu , z tym że u ciebie ta wiara w demony ewoluowała , zarzucasz że grzechy ojców spływają na swoje dzieci i objawiają się w upośledzeniu. Normalnie dałbym ci granat , bym mógł tylko zamieść do wiadra i nakarmić głodne stworzenia .... , świnie .
To nie grzechy , to głupota ( w pewnych wypadkach kiedy np kobieta chlała wódą podczas ciąży ) . A głupota to co najwyżej twój grzech .

Normalnie , piszczysz @Hectic jak Bieda Wink

Z tym że ja lubię mitologię i bajania , ale się w nie "wczuwam" jak Ty Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 20:21, 27 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 21:23, 27 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ordel napisał:
Hectic napisał:

Właśnie za każdym razem gdy podchodzę do ludzi i pytam się o to czy mogą się pomodlić o ich zdrowie ...

Serio taki kabaret odstawiasz Laughing spacyfikował bym cię śmiechem. Czemu chcesz się modlić za innych , ich zdrowie . Czy nie lepiej byłoby głodnego nakarmić , pragnienie zdławić . Rozstaw się z zupą dla głodnych na rynku , to jest lepsze niż te twoje CZARY . Tak te twoje modły to nic innego niż jebane Czary Mary z najgorszych mroków średniowiecza . Zresztą kto wie czemu mówi się Czary Mary , może tak poganie napierdalali się z chrześcijańskich obrządków i modlitw . Jedni mówili czary , drudzy dodali mary bo nawiązywali do tej Maryi Wink.


Widzisz mówisz o czymś czego nie rozumiesz. Próbuje Ci wyjaśnić i nawiązać z Tobą jakąś normalną rozmowę ale Ty drwisz z tego co ja mówię a nie chcesz pomyśleć bo boisz się zmiany światopoglądu. Nie przeanalizujesz tego, nie zastanowisz się. Dlaczego?

Tu nie tylko chodzi o zdrowie. W obecnych czasach nikt nie wierzy dopóki nie doświadczy. Modląc się w imieniu Jezusa i uzdrawiając ludzie całkowicie inaczej reagują. Chcą słuchać. Są zainteresowani. Bo widzą i czują na własnej skórze, że to nie tylko słowa ale i moc. Bo słowo boże przejawia się w mocy. Normalnie potraktowali by mnie jak świadków Jehowy. Gdzie zawsze muszę prostować, że nie mam nic z nimi wspólnego.
Przykład masz na filmach, które wrzuciłem. To są NOWONARODZENI chrześcijanie. Nie katolicy, protestanci czy jw. Po prostu biblijnie wierzący chrześcijanie, którzy byli na tyle głodni Boga, że postanowili go poszukać na własną rękę.

Cytat:

https://www.youtube.com/watch?v=8JfB-R4w1PQ


Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie,
patrzeć będziecie, a nie zobaczycie.
Bo stwardniało serce tego ludu,
ich uszy stępiały i oczy swe zamknęli,
żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli,
ani swym sercem nie rozumieli: i nie nawrócili się, abym ich uzdrowił.


Twoja pycha Ciebie zgubi. Ale gdy zdasz sobie z tego sprawę będzie już za późno. Będziesz żałował, że nie możesz cofnąć czasu ale po prostu będzie już za późno.


Jeśli chodzi o karmienie jeśli mnie ktoś poprosi to ok pomogę nie ma problemu ale to na dłuższą mete nie ma sensu. Zasada wędki i ryby. To jest właśnie cały sekret nawrócenia. Kiedy się nawróci i przyjdzie mieszkać Duch Boży do niego uwolni go od wszelkich nałogów, które go niszczyły. Bóg otworzy mu nowe drogi. Postawi na jego drodze ludzi, którzy mu np. pomogą znaleźć prace itp itd. Być może wróci do żony, która przez alkoholizm go zostawiła. Mam brata w Chrystusie, którego Ojciec wrócił do jego mamy po 20 latach. A prosił o to Boga by mu pokazał, że istnieje. Więc powiedział, że jeśli istnieje to niech Ojciec wróci do Matki. Rozwiedli się gdy miał parę lat.

Cytat:
Nie uganiam się za demonami to one za mną się uganiają. Nienawidzę religii. Religia została stworzona przez szatana by zabić RELACJĘ.

Demony , Bóg , to wszystko i jeszcze parę rzeczy składa się na religię .
Natomiast twoja religia to RELACJA . Zakładam że chodzi o relację między Tobą a Bogiem , ale co z tego wynika ?

Więcej niż może się wydawać. Uwalniasz się od systemu, w którym żyjesz. Odnajdujesz swój prawdziwy cel życia na Ziemi. Nawiązujesz relacje z Bogiem. Nie przez księdza czy innych babilońskich odpowiedników ale przez jego Syna. On to umożliwia. Bóg będzie kierował Twoim życiem. Będzie Ciebie zachęcał byś Go słuchał. Oczywiście możesz nie słuchać ale jak to się kończy dla ludzi to już wiemy. Lecz Gdy będziesz Go słuchać zobaczysz, że Twoje życie zamieni się w przygodę. Będziesz jeśli na to pozwolisz przekaźnikiem Bożej Mocy na Ziemi. Będziesz robić to samo co Pan Jezus a nawet i więcej. On to powiedział nie ja. Stwórca zna Ciebie lepiej niż Ty siebie sam. Każdą Twoją słabość, kompleks, brudną myśl. Zamiary serca. Wszystko o Tobie wie tylko Ty o tym nie wiesz.
Uwalniasz się od gniewu, zazdrości, złośliwości, cynizmu. Od wszystkiego tego co sprawia, że nie możesz naprawdę być szczęśliwy. Uwalniasz się od ludzi. Nagle zaczynasz rozumieć, że są w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wszystko co Ciebie martwiło przestaje Ciebie martwić. Wiesz dokąd zmierzasz. Nie boisz się śmierci. Czas przestaje mieć znaczenie. To tak jakbyś już żył w wieczności tylko w naczyniu zwane ciałem.

Wiesz jest masa plusów. To nie są korzyści materialne. To znacznie coś więcej. TO coś czego kupić nie możesz. Życie wieczne rozpoczynające się już tu na Ziemi.

Wiesz to nie są czary. Czary tak naprawdę nie istnieją. Tylko ludzie, którzy weszli w układ z demonami i wszystko w duchowym świecie robią za nich demony. Laleczki voodooo, karty tarota (to nic innego jak przekleństwo) i inne obrzydliwości.
Ja modląc się za ludzie nie przypisuje sobie niczego. Jestem niczym jak tylko uczniem Pana Jezusa i bez niego nic nie możemy zrobić.



Cytat:
Później czeka wieczność. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy gdzie ją spędzisz. Bóg zrobił wszystko co mógł by Ci uświadomić, że Ciebie kocha. Oddał syna.

Mielesz jak ten Jezuita z "Milczenia" do japońskich wieśniaków przed śmiercią . Tylko że on mówił o Raju po śmierci .
A skąd wiesz że oddał syna . Czy Bóg oznajmił że zmarnował syna na śmierć . Czy syn taką plotę rozpuścił wśród gawiedzi . Dziecko Rosemary normalnie .

Cytat:
Dzieci, które rodzą się upośledzone często rodzą się takie z powodu grzechu rodziców. Nie wiem czy wiesz, ale demon może już wejść w człowieka gdy jest płodem.

Wiesz ostatnio dziecku , a i sobie , kupiłem Bestiarusz Słowiański cz. 2
( świetne grafiki )
I tam był taki demon Poroniec , ale tak to ludzie rozprawiali wieki temu , z tym że u ciebie ta wiara w demony ewoluowała , zarzucasz że grzechy ojców spływają na swoje dzieci i objawiają się w upośledzeniu. Normalnie dałbym ci granat , bym mógł tylko zamieść do wiadra i nakarmić głodne stworzenia .... , świnie .
To nie grzechy , to głupota ( w pewnych wypadkach kiedy np kobieta chlała wódą podczas ciąży ). A głupota to co najwyżej twój grzech.

Nie wiem czy wiesz pijaństwo również jest grzechem.

Normalnie , piszczysz @Hectic jak Bieda Wink

Z tym że ja lubię mitologię i bajania , ale się w nie "wczuwam" jak Ty Wink


Do pewnego wieku dzieci mogą współuczestniczyć w grzechach rodziców później już grzeszą na własny rachunek.

"SZUKAJCIE GO W PROSTOCIE SERCA" (Mdr 1,1-7)
Ludzie dzisiaj są nieufni. Nie ufają sąsiadom, rodzicom, małżonkom, dzieciom. Nikomu. Często nawet sobie samym. Czy ma tu kto proste serce? Bóg jest Bogiem dobrym i nie chce dla swoich dzieci złego.

Życzę Ci szczerego serca Ordel. Bóg Ciebie kocha i chce mieć z Tobą relację. Jeśli masz jakiekolwiek problemy czy zdrowotne czy to finansowe (nie wiem zgaduje) to On wyciągnie człowieka z każdego błota.
Od Ciebie zależy czy znajdziesz w sobie odrobinę skruchy by poprosić Boga o pomoc. Wszyscy rodzimy się zepsuci. To nie nasza wina. Dlatego Bóg wyciąga rękę. Czy ją złapiesz?
Wiesz nie chce stosować jakichś psychologicznych zagrywek. Wierze Ordel, że jesteś dobrym człowiekiem. Może Ciebie też rozczarował ten świat i nie podoba Ci się wiele rzeczy. Może zaczęła w Tobie narastać gorycz z tym związana i dlatego taki jesteś do tego nastawiony. Nie znam Ciebie zgaduje. U mnie tak było więc mogę tylko tym się sugerować. Wiedz, że możesz się od niego uwolnić, poczuć pokój i nie martwić się tym co przyniesie jutro bo jesteśmy dla Ojca o wiele więcej warci niż dwa wróbelki. Spróbuj dać Bogu czystą kartę nie kierując się stereotypami czy uprzedzeniami czy tym czego nam nałożono w KK. Pozdrawiam i z Panem Bogiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 28 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hectic napisał:


Do pewnego wieku dzieci mogą współuczestniczyć w grzechach rodziców później już grzeszą na własny rachunek.

Ty to ja mam otwarty rachunek , jestem niczym dług USA Wink

Cytat:
"SZUKAJCIE GO W PROSTOCIE SERCA" (Mdr 1,1-7)
Ludzie dzisiaj są nieufni. Nie ufają sąsiadom, rodzicom, małżonkom, dzieciom. Nikomu. Często nawet sobie samym. Czy ma tu kto proste serce? Bóg jest Bogiem dobrym i nie chce dla swoich dzieci złego.

Ale pierdolisz kocopoły . Jak ja bym nie ufał rodzicom , kobiecie , to byłbym sam i gówno bym miał , byłbym nikim. W jakiej ty paranoi żyjesz . Naczytasz się tych świętych ksiąg kanibali , a później odczuwasz niepokój , każdą merytoryczną uwagę odbierasz za atak , czujesz się prześladowany , niczym Jezus . Strasznie się wkręcasz , jak @Goska .


Cytat:
Życzę Ci szczerego serca Ordel. Bóg Ciebie kocha i chce mieć z Tobą relację.

To niech się wpiszę na listę oczekujących i zadatek wpłaci . Bo mój czas jest cenny , a jak mnie kocha i chce mieć relacje Laughing , a mi się nie spodoba to nie robię interesu i zadatek przepada . Tak czy siak dupa będzie go bolała Wink .
A serce me czarne jak smoła , ale czy to od razu znaczy że jest "złe" Smile .

Cytat:
Dlatego Bóg wyciąga rękę. Czy ją złapiesz?

Ciach maczetą Twisted Evil


Cytat:
Wiesz nie chce stosować jakichś psychologicznych zagrywek...

To nie zagrywki tylko twoje wróżenie .
Ja rozczarowany światem , raczej codziennie mnie świat zaskakuje . I to jest interesujące . Czasem interesujące niczym patyczak w plastikowym pojemniku , a czasem zaskakuje mnie taki wróżbita jak ty . I życie jest piękne Wink


Ale powiem ci jedno @Hectic , jedno mi się u ciebie podoba , jedno odróżnia cię od co niektórych zjebów religijnych . Ty mi - jeszcze - nie współczujesz Wink I to jest na plus . Jak uzbierasz ich więcej , to może trafisz do tego autobusu do Raju Smile .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 12:49, 31 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 17:13, 31 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korna słuchałem w czasach ich pierwszej i drugiej płyty . Za małolata . Było fajnie , później to już kibel nie słuchałem .
A więc mówisz mi że HEAD się nawrócił , usłyszał Jezusa itd. . Znaczy gość się nawrócił Wink
No i w sumie dobrze wyszło sierociniec teraz prowadzi , ale o tym doczytacie na Wikipedii .
Z tym , że jakbyś nie zauważył koleś usłyszał czy tam dostrzegł Jezusa na największym haju na mecie . Ty wiesz jak to gówno orze beret . Raz , choć nie wiem czy była to amfa czy już meta , ale było zbyt zajebiście , po prostu nie można nie spać "dwa dni " i tego nie odchorować , nie czuć zmęczenia . Zbyt pięknie , teraz tylko nosy na bogato okazyjnie i zioło Very Happy .
Po ziole nie mam takich myśli jak HEAD , popierdoliło go od tego ścierwa równo , ale stracił bliską osobę ( matkę córki ) i sam już miał ciężko , ostro mu rypało beret . I dobrze że pomyślał o córce . Znaczy się Jezus mu o niej powiedział , bo głupi jest by samemu do tego dojść . I popłyną , teraz to się zastanawiam czy gość się wykastrował , bo mu Jezus powiedział Wink .
Odciął się od całego swojego dorobku artystycznego w grupie KORN na całej linii . Ale za te pieniądze tam zarobione prowadzi sierociniec , bo adoptował 212 bachorów Laughing , na pewno spotka Jezusa Wink , normalnie Świętym chce zostać , a ja bym go wkręcił w męczennika Twisted Evil .

I co myślisz @Hectic , że jak każdy adoptuje dziecko z rejonów wojen , klęsk żywiołowych itp., to zbawimy ten świat . Czy tylko wspomożemy te Kurwy które doprowadziły do tego że dzieciaki są sierotami . A jak adoptujesz 212 sztuk to ucałujesz sandały Jezusa Smile . Pierdole nie ćpam wynalazków , tylko podrasowana natura Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Gdybyś był szatanem
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile