W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
czy prezydent jest zwyrolem   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 4055
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 12.200 mBTC

PostWysłany: 19:40, 22 Sty '17   Temat postu: czy prezydent jest zwyrolem Odpowiedz z cytatem

wczesniej stonoga ujawniał prawdę o marcie kaczynskiej. poracha... teraz wziął sie za dude...
http://www.zbigniewstonoga.eu/post/8216/.....rzed-laty/
Cytat:
Matka Dominiki zauroczyła się w Andrzeju na obozie harcerskim później gdy się okazało że dziewczyna jest ze zbyt "słabej" rodziny doszło do wymuszenia na niej zgody na oddanie dziecka rodzicom Andrzeja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1852
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 22 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten Stonoga ma poważne uszkodzenie mózgu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 22 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
ten Stonoga ma poważne uszkodzenie mózgu


Nie , Stonoga przełamuje tabu. Ma pewne załamanie nerwowe i ujawnia pewne rzeczy poprzez prowokacje , ale przy tym wszystkim wbija kij w mrowisko czyli w system. Raz w PO , a raz w PIS i przy okazji wycieka prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:27, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze :
Stonoga oczyścił pole . Jeśli on wie , że ta kobieta jest córką a nie siostrą , to pewnie wiedzieli to inni . Być może ci inni trzymali to jako haka na dudusia . Stonoga klepnął ryjem – haka nie ma
Po drugie :
Żeby właściwie ocenić sytuację , trzeba by się wczuć w rolę dziecka , które nagle dowiaduje się że tata nie jest tatą lecz dziadkiem , brat nie jest bratem lecz ojcem , matki właściwie nie znam ….. Nie ma możliwości , by w psychice dziecka takie trzęsienie ziemi nie spowodowało jakiegoś zaburzenia
Po trzecie :
Jeśli ktoś jest w stanie skutecznie oszukiwać swoją córkę grając rolę brata , to kim jest faktycznie grając rolę troskliwego prezydenta ?
Po czwarte :
Słyszę opinie , że Stonoga to cham . Używa brzydkich wyrazów itd . Wrażliwi ludzie nie tolerują takich zachowań . Otóż chciałby spytać wszystkich wrażliwców : a co sądzicie o opłacanych z budżetu najemnych trepach , którzy za kasę mordują ludzi w Afganistanie , Iraku i innych krajach nie będących z Polską w konflikcie ¬¬¬? Wasza wrażliwość trawi to , a nie trawi określenia „ MENDA „ ?
Po piate :
Stonoga chyba faktycznie ma coś z głową . Zamiast położyć na wszystko laskę lub mówić że nie da się nic z tym zrobić – działa . To w tchórzliwym społeczeństwie straszny odmieniec ! Jego zachowanie odbiega od zachowania reszty stada , od normy .
………………………………………………………………………………………………………….
Chcecie ulizanych , słodkoustych ? No to ich macie . Pasują Wam ? Jeśli tak , to nie mruczcie pod nosem , nie kwękajcie .
Przypomina mi się rechot tego ulizanego bydła , tych mend ( menda=wesz=pasorzyt) , gdy Lepper pytał o talibów w Klewkach .
Ale cóż - jaki naród , tacy wybrańcy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 26 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może cała ta niezdrowa sytuacja odbiła się także na psychice dudusia ?
Bo jak wytłumaczyć fakt , że mając do wyboru tyle pięknych polek , wybrał koszerne dziewczę ?
No , chyba że zrobił to w celu robienia kariery . Wiadomo nie od dziś , że kto trzyma z żydostwem , ten może liczyć na jego wsparcie . A mogą naprawdę dużo .
To , co pcha żydów do przodu to umiejętność wzajemnego wspierania się .
Jest to umiejętność nieosiągalna dla nas od wieków .
Słynne polskie piekło ma się dobrze . Od wieków .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:09, 26 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa dyskusja by była... - ale chciałbym zobaczyć Wasze dziewczyny, kochanki, żony - to bym sobie... - Smile, gusty to rzecz indywidualna - natomiast skąd pochodzi i co sobą reprezentuje to już inna rzecz - 'merytoryka' i konstruktywna polemika zaczyna zanikać na ty forum.
_________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
— Carlos Ruíz Zafón
Cień wiatru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 18 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
p4lm napisał:
ten Stonoga ma poważne uszkodzenie mózgu


Nie , Stonoga przełamuje tabu. Ma pewne załamanie nerwowe i ujawnia pewne rzeczy poprzez prowokacje , ale przy tym wszystkim wbija kij w mrowisko czyli w system. Raz w PO , a raz w PIS i przy okazji wycieka prawda.


Stonoga żadnego tabu nie przełamuje, kolejny agent i dezinformator; zrobił wywiad, w którym słodzi Wałęsie i wychwala jego wielkość na kolanach, jak zauważyli na stronie http://wolnosc24.pl/2017/02/17/komedia-s.....iej-video/ :

Cytat:
Zbigniew Stonoga przez cały wywiad słodzi Wałęsie i wychwala jego wielkość. Wałęsa tradycyjnie wszystkie pochwały przyjmuje i gdzie może to podkreśla, że ja walczyłem i ja zwyciężyłem.

Już od pierwszych sekund jest zabawnie. Stonoga porównuje Wałęsę do świętości, do chleba, który w polskiej tradycji trzeba podnieść kiedy upadnie na ziemię. W jego słowach Wałęsa to Polska.

– Plucie na pana prezydenta to jest plucie na polską flagę, plucie na Rzeczpospolitą – mówi Stonoga do Wałęsy.

Za chwilę jest jeszcze śmieszniej.

Stonoga: – Historia nie zna tak wielkiego człowieka, kopanego przez tak małych ludzi.
Wałęsa: – Piłsudski też był kopany.
Stonoga: – Myślę że nie aż tak.
Wałęsa: – Oj nie! Tu rozmawiam z panią profesor, ona ma 95 lat i pracuje u mnie to ona opowiada, że jeszcze chyba był czasami gorzej jak ja.

Stonoga sugeruje Wałęsie, że Jarosław Kaczyński jest homoseksualistą i pyta go o akta z akcji Hiacynt i Buś. Wałęsa nic na ten temat nie wie. Ale Stonoga drąży dalej.

Stonoga: – To Jarosław Kaczyński współpracował z SB. Mam jego lojalkę. Czy to jest możliwe pana zdaniem?
Wałęsa: – Trudna sprawa ale jest to prawdopodobne. Problem polega na tym jakimi hakami oni go dostali bo on z przyjemnością tam nie poszedł, ochoty na to nie miał. On został przez jakieś haki wmontowany.
Stonoga: – Obyczajowe.
Wałęsa: – No prawdopodobnie. I to może człowieka pokonać i zmusić do pewnych działań. (..) Ja poznałem ubecje, otarłem się o to wszystko ale otarłem się po to żeby wiedzieć, żeby się szkolić jaki będzie następny ruch, żeby wiedzieć jak się zachowywać. Więc znam ich metody i jednocześnie też nieskuteczność. Ja z nimi przecież wygrałem!


Ma nie tyle poważne uszkodzenie mózgu, co po prostu jest to wyrafinowany "gracz". W co gra, to już każdy sam niech sobie odpowie.

"Wywiad z Panem Prezydentem Lechem Wałęsą
Zbigniew Stonoga":


O tak Piłsudski też był "wielki", jak Wałęsa. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:24, 18 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wielu ludzi przy wladzy nie ma ani jednej klepki. Duda do takich nalezy !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 784
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 16 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


puker
Prezydent RP Andrzej Duda wręczył Krzyż Wielki Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej dla Georgette Mosbacher - ambasador USA w Polsce.

Order został nadany w uznaniu wybitnych zasług w rozwijaniu polsko-amerykańskich przyjaznych stosunków i współpracy, za zaangażowanie w działalność na rzecz bezpieczeństwa międzynarodowego.

_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:47, 09 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to można w sumie zadawać sobie to pytanie każdego dnia. Z czasem doszło kolejnych kilkunastu pretendentów do tego miana, w tym oczywiście premier kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 09 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyoumass napisał:
Teraz to można w sumie zadawać sobie to pytanie każdego dnia. Z czasem doszło kolejnych kilkunastu pretendentów do tego miana, w tym oczywiście premier kraju.

Nie doszło tylko się odkryli przy tej swojej pandemii. Pokazali swoje prawdziwe oblicze i to wszyscy włącznie z tzw. opozycją. Toczy ich mentalność i moralność obwoźnego sprzedawcy aluminiowych garnków z blachy falistej. Nędza moralna i intelektualne skundlenie za szekle Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


czy prezydent jest zwyrolem
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile