W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przyszłość Trumpa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Ignoruj (2)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 16382
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 27 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3. Rosja ma gaz a gaz to przyszłość najbliższych dekad. Dokładnie tak samo jest w kwestii problemów demograficznych. Rosja może mieć problemy w kontekście kilku dekad od dnia dzisiejszego a przewidywanie co wówczas będzie działo się politycznie czy społecznie na świecie to wróżenie z fusów. Natomiast w perspektywie dekady na pewno nie jest to żaden problem dla Rosji.

4. Tęczowe szaleństwo jeśli się pogłębi będzie przekładało się na edukację, choć tutaj niewątpliwe można mówić o perspektywie dłuższej, czyli perspektywie pokolenia. Jednak w krótszym czasie pojawi się problem w nauce, bo nie będziesz mógł prowadzić badań, które są sprzeczne z ideologią a to po prostu odbija się zawsze na wolności prowadzenia badań naukowych.
Innymi słowy skupiasz się na aspektach gospodarczych, które są oczywiście ważne, ale dla mnie zdecydowanie ważniejsze są aspekty kulturowe, gdyż one wpływają na perspektywy kraju w dłuższej perspektywie czasu.
Przykładowo to co napisałem w pierwszym akapicie jeśli będzie się rozwijać będzie sprawiać, że Kanada nie będzie miała żadnych perspektyw w nauce rywalizowania z Japonią a również w przyszłości z Chinami, Indiami, itd. a na dłuższą metę będzie traciła a nie zyskiwała netto technologicznie - kupowane w stosunku do samodzielne kreowanych technologii.

5. Po pierwsze -ono to zaimek osobowy rodzaju nijakiego, który w języku angielskim czy francuskim w Kanadzie również występuje a -zi to zupełnie nowy zaimek osobowy.
Po drugie -ono to tylko jeden zaimek a nie jeden z kilkudziesięciu, bo -zi to jedynie jeden z wielu zaimków, który podałem dla przykładu, a który musisz używać, żeby nie obrazić ludzi LGBTQ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:07, 27 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie info obiło mi się o uszy ostatnio . W radiu rzucili mimochodem , że nowy - zaprzysiężony prezydent USA odbył pierwsze spotkanie z CIA Smile
Cytat:
Prezydent USA Donald Trump zapewnił w sobotę pracowników CIA, że ich kocha, szanuje i czuje się bezpieczniej niż ktokolwiek, chroniąc się za ich plecami. Trump złożył wizytę w siedzibie CIA w Langley w stanie Wirginia w pierwszym pełnym dniu swego urzędowania. (http://www.tvn24.pl)

Na co ja zwracam uwagę , może to i staroświeckie podejście do sprawy Smile , ale to nie Król wybiera się do Wasala . No chyba że Król jest wdzięczny Wink .
Czyli CIA ma się dobrze , niczym państwo w państwie .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 27 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już było powiedziane iż każdy nowy prezydent ma takie spotkanie w konkretnych celach naświetlania o planach kraju i tak dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 27 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To właśnie jest etap właściwej "rekrutacji".
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 04 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prośbę użytkownika @oko , posłałem mu jeden pułk Wink


Jeszcze nie widziałem , odniosę się do materiału jak zobaczę Wink
Może nigdy Smile




PS. masz 1/24h post , więc jak będziesz już mógł zacytuj ten post , a zobaczysz jak to z tym youtubem Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 04 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Wydając dekret (executive order) o czasowym wstrzymaniu przyjazdów z siedmiu krajów muzułmańskich prezydent Trump naraził się krajowym mediom i przeciwnikom politycznym, ale o dziwo, nie naraził się krajom muzułmańskim.

Bo chodzi w nim wcale nie o to, o czym mówią media i nie jest on także kompletną głupotą pozorującą walkę z terroryzmem.

Zacznijmy od tego, że dekret Trumpa, który przyniósł chaos na lotniskach i burzę w mediach, był PR-owo totalną porażką. Katastrofalnie zła okazała się jego publiczna obrona przez oficjeli, którzy spierali się z mediami o to, czy wzmocni on bezpieczeństwo mieszkańców USA, zapobiegając przeniknięciu do kraju terrorystów.

Zgadzając się na sprowadzenie debaty do kwestii tylko bezpośredniego zagrożenia ze strony przybyszów z siedmiu krajów, rząd Trumpa był na pozycji przegranej – bo z dotychczasowych danych w żaden sposób nie wynika, że akurat z tych państw przyjeżdżają terroryści. W ten sposób oddano pole przeciwnikom prezydenta, którzy tę decyzję przedstawiają jako przejaw ignorancji połączonej z nienawiścią do muzułmanów i chęcią oszukania amerykańskiej opinii publicznej.

Dowiadując się z mediów – tak w USA, jak i w Polsce – o czym jest dekret Trumpa, bez wątpliwości zostaniemy wprowadzeni w błąd – ponieważ w najlepszym przypadku dowiemy się tylko połowy, i to mniej ważnej, tego, co ten dekret zawiera i po co został wydany.

Ta mniej ważna połowa to znane wszystkim zapisy o wstrzymaniu przyjazdów do USA na okres 90 dni obywateli 7 krajów: Somalii, Libii, Iraku, Iranu, Jemenu, Sudanu i Syrii (w przypadku Syrii zakaz jest bezterminowy). Prócz tego na okres 120 dni wstrzymane zostały przyjazdy uchodźców o jakimkolwiek obywatelstwie. Początkowo wydawało się, że zakaz obejmuje również osoby posiadające zieloną kartę (prawo bezterminowego pobytu w USA) i obywatelstwo tych krajów, ale sekretarz Homeland Security (departamentu bezpieczeństwa wewnętrznego) wyjaśnił, że zakazu takiego nie ma.

*

Zanim przejdziemy do tej drugiej, ważniejszej części dekretu, trzeba wyjaśnić, dlaczego właśnie tych siedem krajów zostało wybranych – a media bezustannie podkreślają, że kraje te, w odróżnieniu od np. Arabii Saudyjskiej czy Pakistanu (których na liście nie ma) nie przysyłały do USA terrorystów zabijających Amerykanów. Co też nie do końca jest prawdą, bo byli tacy terroryści – z Somalii i Iraku.
„Dowiadując się z mediów, o czym jest dekret Trumpa, bez wątpliwości zostaniemy wprowadzeni w błąd, ponieważ dowiemy się tylko połowy tego, co on zawiera i po co został wydany.”



Ale rzeczywiście, gdyby przyjrzeć się zamachom w USA od 2001 r., to zastanawiający jest brak na tej liście akurat dwóch krajów (Pakistańczycy odpowiadali za zamach w San Bernardino, a Saudyjczycy za 11 września), a także choćby Tunezji, która wysłała do Państwa Islamskiego najwięcej zagranicznych ochotników. Pojawiły się głosy, że chodzi o interesy Trumpa (faktycznie ma firmy w Arabii Saudyjskiej), ale ani w Tunezji, ani w Pakistanie Trump żadnych interesów nie ma.



Odpowiedź, dlaczego wybrano tych siedem państw, jest bardzo prosta – Trump poszedł po linii najmniejszego oporu i skorzystał z gotowej listy krajów, które zostały wybrane jeszcze przez prezydenta Obamę w 2015 r. Wprowadzono wówczas restrykcje, jednak nie wobec obywateli tych państw, tylkowobec osób je odwiedzających. Siedem państw zostało uznanych za tak zarażone terroryzmem, że obywatele krajów, z którymi USA ma ruch bezwizowy, jeśli odwiedzali w ostatnim czasie któreś z tej siódemki, musieli ubiegać się o amerykańską wizę i odbywać rozmowę w konsulacie.

Gdyby Trump rzeczywiście chciał ograniczyć napływ do USA osób z krajów szczególnie obficie produkujących terrorystów, to niewątpliwie powinien był i Arabię Saudyjską, i Pakistan wraz z Afganistanem, i Tunezję, na tej liście umieścić. Brak tych krajów wywołał ogromną krytykę.
Dekret Trumpa na pewno jednak nie jest żadnym „Muslim ban”, czyli zakazem wjazdu dla muzułmanów – choć coś takiego prezydent rzeczywiście przyrzekał w czasie kampanii wyborczej.

Wprowadzenie takiego zakazu byłoby nie tylko wątpliwe prawnie – mimo szerokich uprawnień prezydenta w decydowaniu, komu zabronić wjazdu do USA (osobom i grupom, których przyjazd może być dla USA niepożądany), ale także trudne do wyegzekwowania – bo jak sprawdzać, czy ktoś jest muzułmaninem, czy nie, przy wydawaniu wizy?

A wprowadzenie zakazu przyjazdów dla wszystkich krajów muzułmańskich uderzyłoby nie tylko w sojusznika z NATO (Turcja) ale również w Arabię Saudyjską i Pakistan, których poparcia USA potrzebują wobec Iranu i Afganistanu. Wydaje się, że Trumpowi chodziło o jednoczesne pokazanie wyborcom, że próbuje dotrzymać obietnic wyborczych, a krajom muzułmańskim, że nie jest antymuzułmański. Bo 90% muzułmanów na świecie nie zostało przecież objętych zakazem.
Wybór 7 krajów, które były już na liście Obamy, był po prostu najłatwiejszy do obrony – proszę, zgadzamy się z poprzednią administracją. Każda inna lista byłaby poddana jeszcze większej krytyce – a tak naprawdę nie ma znaczenia w powstrzymywaniu zagrożenia terroryzmem w najbliższych miesiącach.

To właśnie jest jeden z powodów, dla których kraje muzułmańskie nie wzywają amerykańskich ambasadorów na dywanik, nie wydają oświadczeń potępiających i nie organizują „spontanicznych” demonstracji obywateli z paleniem flag USA przed kamerami uradowanych reporterów – i to nawet kraje dotknięte zakazem. Ponieważ wiedzą, że jest to działanie w gruncie rzeczy zwrócone do amerykańskich wyborców, a gra toczy się o przyszłość.

*

Dekret Trumpa ma dać podstawy czegoś znacznie poważniejszego, co kraje muzułmańskie o dziwo dobrze rozumieją. Ta poważniejsza część związana jest z celami, jakie dekret ma zrealizować, a brzmią one tak:
„W celu ochrony Amerykanów, Stany Zjednoczone muszą być pewne, że osoby wpuszczane do tego kraju nie mają wrogiej postawy wobec niego i jego zasad założycielskich. Stany Zjednoczone nie mogą i nie powinny przyznać prawa wjazdu tym, którzy nie popierają Konstytucji ani tym, którzy chcieliby umieścić brutalną ideologię ponad prawem amerykańskim. Ponadto Stany Zjednoczone nie powinny wpuszczać tych, którzy angażują się w akty nietolerancji i nienawiści (w tym zabójstwa ‚honorowe’, inne formy przemocy wobec kobiet, albo prześladowania osób, którzy praktykują religię różną od ich własnej) lub tych, którzy chcieliby prześladować Amerykanów dowolnej rasy, płci lub orientacji seksualnej”.

Oczywiste jest, że sam zakaz wydany dla obywateli kilku państw na trzy miesiące takiego celu nie zrealizuje. Dlatego ten okres ma być wykorzystany na stworzenie ulepszonego systemu weryfikacji osób występujących o wizę lub o status uchodźcy.

Dekret przewiduje, że w ciągu 90 dni departamenty bezpieczeństwa i spraw zagranicznych opracują listę dodatkowych informacji o osobach ubiegających się o wizę, których to informacji rutynowo będą się domagać od władz krajów uznanych za niebezpieczne. Jeśli któryś kraj odmówi dostarczania informacji niezbędnych dla oceny stopnia zagrożenia ze strony osoby występującej o wizę – zostanie wpisany na specjalną listę, a jego obywatele nie będą dostawać wiz. Zostanie też sporządzony specjalny raport, opisujący, które kraje zgadzają się, a które nie zgadzają, na taką współpracę.

I w gruncie rzeczy o to będzie toczyć się walka – o zakres informacji i gotowość do ich udzielania. Amerykanie będą mogli zobaczyć, który kraj naprawdę poważnie traktuje walkę z terroryzmem – bo będzie współodpowiedzialny, jeśli udzieli informacji niepełnych lub błędnych za ewentualny zamach terrorystyczny. Jeśli odmówi współpracy, będzie oczywiste, że walki z terroryzmem nie wspiera.

Podobnie jest z czasowym, czteromiesięcznym zakazem wjazdu dla uchodźców z jakichkolwiek krajów. Przez ten czas mają być opracowane zasady dodatkowego sprawdzania takich osób, co ma zapobiec wykorzystania statusu uchodźcy przez osoby dla Stanów Zjednoczonych niebezpieczne.
Przygotowywany w pośpiechu dekret Trumpa zawierał oczywiście niejasności (osoby z Zieloną Kartą) i błędy (nie wpuszczanie osób o podwójnym obywatelstwie, np. Iranu i Wielkiej Brytanii). Jasne jest, że jego tytuł („Ochrona narodu przed wjazdem zagranicznych terrorystów na terytorium Stanów Zjednoczonych”) obiecywał znacznie więcej, niż jest w stanie zapewnić. Ale nie za to będzie za rok oceniany.

Za kilka miesięcy zobaczymy, jakie będą efekty przewidzianych w dekrecie działań służb imigracyjnych, Departamentu Stanu i Bezpieczeństwa Wewnętrznego: czy będą w stanie zapewnić, że do USA wjadą osoby, które zamierzają szanować amerykańską Konstytucję, a nie potencjalni terroryści. I z tego będzie Trump rozliczany, a nie z chaosu na lotniskach.


https://euroislam.pl/o-co-wlasciwie-chodzi-w-dekrecie-trumpa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 05 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Donald Trump, budujący swe polityczne poparcie na szerzeniu wrogości do emigrantów, jest synem emigranta, który poślubił emigrantkę.
Na zdjęciu z żoną, która własnie co odebrała obywatelstwo:


Od razu przypomina mi się historia Hitlera który był z pochodzenia (w co najmniej połowie) żydem, ale zbudował swe polityczne imperium na szerzeniu wrogości do żydów..

Zresztą, przykładów nie trzeba szukać daleko.
Kolega ElComendante, nagminnie używający pejoratywnych terminów typu "USrael", co automatycznie zaskarbia mu poparcie prostych ludzi, zza awatara i pseudonimu zagorzałego socjalisty Che Gevary, w rzeczywistości propaguje nic innego, jak typową skrajnie prawicową politykę rasistowskiego Izraela, czyli tzw. betonowy syjonistyczny konserwatyzm.
Swoją drogą, Trump propaguje dokładnie te same "wartości", wiec nic dziwnego że panowie tak do siebie pasują.

Raz jeszcze zapamiętajcie, co wam mówię:
Nie ma takiej możliwości, żeby eksperyment budowania rasy/kultury/społeczności/ojczyzny panów, na który się tak ślinicie, skończył się tym razem inaczej, niż się skończył 72 lata temu.
Co więcej, ci którzy was w ten projekt wmanewrowują bynajmniej do owej waszej wyimaginowanej idealnej rasy panów nie należą.
Tzn. oni oczywiście należą do swego rodzaju rasy/kultury/społeczności/ojczyzny panów - z tym że takiej, do której wy biedacy nigdy się nie dostaniecie. To wam mogę zagwarantować, choć nawet ich nie reprezentuję.
Wasza rasa panów ostatecznie będzie wyłącznie rasą świń.
Które znowu zostaną zarżnięte jak ofiara na ołtarzu religii waszych władców.
A ja zostanę zarżnięty przy okazji, o ile na czas nie uda mi się gdzieś spierdolić przed ekspansją tej waszej zajebistej judeochrześcijańskiej "kultury".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 05 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Wasza rasa panów ostatecznie będzie wyłącznie rasą świń.
Które znowu zostaną zarżnięte jak ofiara na ołtarzu religii waszych władców.



Muszę przyznać, że ująłeś to niezwykle trafnie i obrazowo.
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:59, 06 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Wasza rasa panów ostatecznie będzie wyłącznie rasą świń.
Obawiam sie ze jest o wiele gorzej. u nich rodzina to rodzina, lichwa to lichwa, natomiast władcy to mentorzy, u nas rodzina to formalnosc, burdele, sciemy i dragi. upadek wszelkich wartosci i tak upadały imperia.

Więc co tu budować? wszystko otoczone fałszywym zamiłowaniem do człowieka - eunucha, ktorego nalezy chronic kosztem ludzi cieżko pracujacych utrzymywujacych biedne dzieciaki z zydowskim 500+. no błagam...
chcesz zapewniac wolnosc przyjezdnym bardziej od tutejszych, czyli odwracasz kolejność i logikę porzadku w państwie. oddajesz terytoria obcym "bo kazdy ma prawo do wolnosci" bla bla, mniej tolerujac obywateli od imigrantow/ewentualnych terroystow. to jest absurd logiczny. zreszta kto jest hipokrytą, jezeli zabrania przyjazdu potencjalnym terrorystom to zabrania zabezpiecza obywateli przed ewentualnymi kolejnymi zamachami, nad czym tu dywagować. le pen tez bedzie odsylac przestepcow bez obywatelstwa. to jest zdrowy proces, niezdrowy zas - przesadna tolerancja względem wszystkich to jest typowa sfłaczała lewacka retoryka ludzi bez honoru.

A swych władców wybierają ludzie, co by nie powiedzieć też świnie, a może nawet częściej od tych co nie wybierają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 06 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abstrahujesz od punktu odniesienia, bo dla mnie to ty jesteś "obcy", zaś moje "terytorium" już dawno sobie zabrałeś.
i szarogęsisz się mi tu tylko, deprawując moich siostrzeńców jakimiś zjebanymi ideologiami rodem prosto z trzeciej rzeszy.

pomijając już nawet aspekt moralny, czy duchowy pomagania bliźniemu w potrzebie.
bo niektórzy ludzie np. twierdzą że jedynym celem życia jest pomagania innym ludziom...
no ale wiem, że to nie twoja ideologia - ty jesteś wyznawcą jezusa Smile

wracając - pomijając aspekty duchowe, kwestia jest taka, ze jak drugiemu człowiekowi pomogę, to w przyszłości mogę liczyć na to, że on pomoże mi, gdy będę w potrzebie. nie za każdym razem, ale statystycznie na pewno. nawet jak byłby cyganem albo innym murzynem Smile
tymczasem, z tobą sytuacja jest taka, że po pierwsze pomóc ci się nie da, bo niby w czym, a po drugie słabo widzę jakikolwiek scenariusz, w którym ty później pomagasz mi.
mam na myśli oczywiście scenariusz międzyludzki, a nie systemowy.
bo w systemowym to dymam cię jak tylko mogę, gdyż jesteś za głupi frajer abym miał tego nie robić.

tak że nic się nie przejmuj; głosuj na tych swoich polityków co cię ochronią od obcych, chodź do pracy i płać podatki, a w międzyczasie ródź i wychowuj nam więcej katolickich dzieci. bo ja niestety jestem bezrobotny wiec NFZ opłaca mi urząd pracy, zaś gdy będę starszy to ktoś będzie musiał zapierdalać ma moją emeryturę. a że najwyraźniej (m.in. przez ciebie) nie będą to dzieci uchodźców, to muszę liczyć na twoje, mój kochany rodaku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 07 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrzcie na ten mur co niby ma powstać na granicy z Meksykiem . Przecież to wielomiliardowe kontrakty dla firm budowlanych , i pewnie meksykańscy robotnicy będą go stawiać . Chyba lepsze to niż bombardowanie Iranu Wink

No ale jak już wspomnieliśmy Trump to człowiek Korporacji , wielkiego biznesu .

Cytat:
Trump odwraca pokryzysowe zmiany w bankach


Prezydent USA zarządził przegląd regulacji, które wprowadzono, by zapobiec powtórzeniu się kryzysu finansowego z drugiej połowy poprzedniej dekady.
Donald Trump podpisał w piątek zarządzenie, którego konsekwencją może być likwidacja lub głębokie zmiany w ustawie Dodda-Franka. Oznaczałoby to poważne zmiany w sposobie regulowania i funkcjonowania amerykańskich instytucji finansowych.

Tzw. Dodd-Frank (od nazwisk szefów komisji odpowiedzialnych za sektor finansowy w Kongresie USA) został przyjęty w 2010 r. To duży zestaw przepisów, których celem było zmniejszenie ryzyka powtórki z kryzysu, który wybuchł dwa lata wcześniej. Kluczowe było ograniczenie bankom możliwości prowadzenia transakcji na rynkach finansowych z wykorzystaniem depozytów klientów. Utworzono nowe organy nadzoru makroostrożnościowego (odpowiednik naszego Komitetu Stabilności Finansowej, który zaczął działać kilka lat później). Wzmocniono też ochronę klientów przez uruchomienie Biura Ochrony Finansowej Konsumentów.

Trump od dłuższego czasu deklarował, że będzie dążył do poluzowania ustawy – określał ją jako nieszczęście, które spowolniło wzrost gospodarczy poprzez zmniejszenie dynamiki kredytów zarówno dla firm, jak i konsumentów. Piątkowe zarządzenie nie powoduje jednak unieważnienia Dodda-Franka. Mówi jedynie, że w ciągu czterech miesięcy sekretarz skarbu ustali z szefami agencji odpowiedzialnych za stabilność sektora finansowego w Stanach Zjednoczonych, na ile obowiązujące regulacje pozwalają, a na ile ograniczają rozwój tego sektora zgodnie z „podstawowymi zasadami” – również wskazanymi w zarządzeniu. Wśród nich na pierwszym miejscu jest umożliwienie Amerykanom podejmowania niezależnych decyzji w sprawie finansów, oszczędzania na emeryturę i „budowy osobistego bogactwa”. Dalej dekret wymienia zabezpieczenie przed wykorzystywaniem pieniędzy podatnika do ratowania instytucji finansowych, wspieranie wzrostu gospodarczego czy wzmacnianie pozycji konkurencyjnej amerykańskich firm zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą.

Po czterech miesiącach od wydania zarządzenia sekretarz skarbu ma przedstawić specjalny raport w tej sprawie. Później takie raporty mają mieć charakter cykliczny. Dopiero na ich podstawie będą formułowane propozycje konkretnych zmian w przepisach. Nie będzie ich mógł przeprowadzić sam prezydent. Zmian w ustawie Dodda-Franka może dokonać jedynie parlament (w obu izbach większość mają republikanie).

Na zmianach w przepisach skorzystają przede wszystkim największe instytucje finansowe z Wall Street. Wśród nich na jednej z czołowych pozycji będzie Goldman Sachs, uznawany za najpotężniejszy bank inwestycyjny. Akcje tej firmy w piątek poszły w górę o niemal 4,6 proc., a od listopadowych wyborów podrożały niemal o jedną trzecią. Głównym doradcą ekonomicznym nowego prezydenta został niedawno Gary Cohn, wcześniej osoba numer dwa w Goldman Sachs. Kandydatem na sekretarza skarbu (odpowiednika naszego ministra finansów) jest Steven Mnuchin, inny były menedżer Goldman Sachs (jego zatwierdzenie na stanowisko opóźnia się ze względu na sprzeciw opozycyjnych demokratów).

– Wszystkie banki podlegały tak ostremu nadzorowi, że musiały budować kapitał, zamiast pożyczać go klientom, by ci mogli rozwijać swoje biznesy i tworzyć nowe miejsca pracy – mówił w piątek Cohn. ( normalnie dramat , musiały budować swój własny kapitał , zamiast pożyczać pieniądze Laughing )

– Bankierzy i lobbyści z Wall Street, których chciwość i lekkomyślność niemal zniszczyła nasz kraj, mogą otwierać szampana – komentowała z kolei wywodząca się z demokratów senator Elisabeth Warren, uznawana za głównego twórcę Biura Ochrony Finansowej Konsumentów wprowadzonego przez ustawę Dodda-Franka.
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1017.....nkach.html

Kasa ma się dobrze . W nagrodę za rozjebanie systemu finansowego kilka lat temu zrobimy z was doradców ekonomicznych Wink
A motłoch niech się szarpie w rasistowskim uścisku Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gasienica




Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 532
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 07 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewien, czy to co sugeruje ten facet na filmiku poniżej jest prawdą, ale „Pizzagate – afera pedofilska” w Waszyngtonie ponoć obejmuje JEDNĄ TRZECIĄ SFER RZĄDOWYCH USA! Facet sugeruje, że ta cała banda wyprawia jakieś obrzędy, które frankiści polscy imputowali ortodoksyjnym żydom przez 250 laty – miedzy innymi picie krwi pobranej z dzieci! I on o tym otwarcie mówi! I że w najbliższym tygodniu mają być aresztowania także w kręgach FBI!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 07 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
no ale wiem, że to nie twoja ideologia - ty jesteś wyznawcą jezusa
noo właśnie nie jestem wyznawcą jezusa. ten system zarowno jak i system moralny mnie raczej zawiódł i to nie raz.
Cytat:
bo w systemowym to dymam cię jak tylko mogę, gdyż jesteś za głupi frajer abym miał tego nie robić.
a co jeżeli dymamy się nawzajem włącznie, mając niemalże identyczne podejście do sytuacji? czy taki scenariusz będzie logiczny? zdecydowanie podkreślam, że chodzi mi o to, by przesadnie nie tolerować przyjezdnych, bo nie każdy wymaga pomocy, zaś jego zamiary w dużej mierze mogą być zbliżone do moich lub zdecydowanie gorzej.
Cytat:
głosuj na tych swoich polityków co cię ochronią od obcych, chodź do pracy i płać podatki, a w międzyczasie ródź i wychowuj nam więcej katolickich dzieci.
ani myślę. nie wziąłeś pod uwagę, ze w wypadku twojego zgonu majątek przez ciebie wygenerowany nie będzie miał na kogo przejść i w nalepszym wypadku trafi spowrotem do państwa, prędzej czy później.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 11:53, 08 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gasienica napisał:
Nie jestem pewien, czy to co sugeruje ten facet na filmiku poniżej jest prawdą, ale „Pizzagate – afera pedofilska” w Waszyngtonie ponoć obejmuje JEDNĄ TRZECIĄ SFER RZĄDOWYCH USA! Facet sugeruje, że ta cała banda wyprawia jakieś obrzędy, które frankiści polscy imputowali ortodoksyjnym żydom przez 250 laty – miedzy innymi picie krwi pobranej z dzieci! I on o tym otwarcie mówi! I że w najbliższym tygodniu mają być aresztowania także w kręgach FBI!



"Pizzagate": czyli jak internauci odkryli chory świat politycznych, okultystycznych elit Waszyngtonu.

http://www.prisonplanet.pl/kultura/quotpizzagatequot_czyli_jak,p577011485


_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 09 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mój ostatni post.

Zrozumiałam, że moja aktywność na fp2 nie tylko nie ma sensu, ale jest szkodliwa. Wykazałam się brakiem zrozumienia, przewidywania i empatii, jeśli chodzi o Zibiego.
Osoby, na których to co się stało (?) nie zrobiło żadnego wrażenia, najprawdopodobniej w pewnym momencie życia same będą miały podobne problemy, jeśli nie mają ich już.

Ogromnie przykra jest dla mnie świadomość, że wszyscy tu aktywnie piszący nie są w stanie niczego przeczytać, co przekracza 4 zdania. O możliwości zrozumienia nie ma co mówić.


Odnoszę się do determinacji z jaką moderuje się świadomość w kierunku NWO.

"Tajna organizacja Cecila Rhodesa, która w 1919 roku oficjalnie wypłynęła na światło dzienne w postaci Królewskiego Instytutu Spraw Zagranicznych RIIA (obecnie Chatham House / CFR), odpowiedzialna była za pierwszą próbę ustanowienia globalnego rządu pod Ligą Narodów. Projekt ten okazał się jednak tylko połowicznym sukcesem (przystąpiło do ligi tylko 58 krajów). W tle politycznych wydarzeń wokół formułowania się Ligii miała również miejsce próba ustanowienia głowy rządzącej Ligą w osobie Jiddu Krishnamurti, który należał do ruchu teozoficznego (odłamu masonerii) i wobec którego antycypowano, iż będzie oczekiwanym przez zniszczony pierwszą wojną światową glob wybawcą, wielkim zbawicielem świata i nauczycielem, lub jak to określa religia teozofii - awatarem Chrystusa. Krishnamurti był od 11 roku życia przygotowywany przez Teozofistów na “Nauczyciela Świata”, mimo tego gdy nadeszła długo oczekiwana chwila sam zrezygnował z tej roli i rok później wycofał się ze ścisłej współpracy z ruchem Teozoficznym. To dość niespotykane wydarzenie w Lidze Narodów obnażyło jednak siły kryjące się za tą, podobnież sensu stricto, polityczną instytucją. " (...)

[b]"Restrukturyzacja Chrześcijaństwa.
Według oficjalnych książek Teozofistów generalny scenariusz budowania nowej globalnej religii zakłada powolny proces konwergencji pomiędzy Chrześcijaństwem, Buddyzmem i Masonerią, pomiędzy religiami Zachodu i Wschodu. W procesie tym wplatane będą wszelkie religie okultystyczne takie jak Teozofia, Masoneria czy późniejszy New Age wraz z ich systemem misteriów. Generalny motyw Teozofii głosi, iż wszystkie religie są jednym, wszystkie są równe, że wszystkie współdzielą takie same prawdy, które są transcendentne wobec potencjalnych różnic. Zacierając lub rozmywając więc oczywiste różnice możliwe jest połączenie religii świata w jeden koherentny system- Nową Globalną Religię."
[/b]

NWO na wszystkich frontach.
Ciekawe, dlaczego szanowny guru Krishnamurti się wycofał.



Cytat z mądrości guru odnosi się do metafizyki. Czyli dziedziny, która nie może mówić cokolwiek o prawdzie.
Ponieważ
PRAWDA - JEJ WERYFIKACJA MOŻE SIĘ ODNOSIĆ JEDYNIE DO DZIEDZINY ZJAWISK WERYFIKOWALNYCH EMPIRYCZNIE, TO ZNACZY DO NAUKI.
(cybernetyk Józef Kossecki)

ZATEM O PRAWDZIE MOŻEMY MÓWIĆ TYLKO W NAUCE.


To co powiada szanowny guru jest poezją dla fanów idei buddy-stycznych.
Które uważam za zdehumanizowane.
Nikt się z tym zgadzać nie musi.

Prawda to kraina bez dróg. Żadna organizacja, żadna religia, żaden nauczyciel nie mogą do niej doprowadzić. Ludzie patrzą na świat przez pryzmat swoich myśli i swojej przeszłości. Tym samym jesteśmy niewolnikami myśli i czasu. Myśl jest zawsze ograniczona i nigdy nie odpowiada całkowicie rzeczywistości, prowadzi więc do cierpienia. Świadomość uczy odróżniania tego, co rzeczywiście jest, od tego co na ten temat myślimy i w konsekwencji do prawdziwej wewnętrznej wolności. Wszelkie autorytety, religie, ideologie powodują jedynie budowanie kolejnych fałszywych konstrukcji myślowych. Tylko świadomość i obserwacja pozwalają dostrzec ich iluzję.
Jiddu Krishnamurti



PS Komentuję na blogu J. Urban
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:25, 09 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
To mój ostatni post.

no mam nadzieję, choć szczerze mówiąc to wątpię.

jak sama widzisz, nie dość że twoja cudowna niemiecka medycyna nie wyleczyła nikogo z HIV, to jeszcze jednego typa, co tylko był jebnięty w głowę, zaprowadziła do piekła. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:44, 09 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jak sama widzisz, nie dość że twoja cudowna niemiecka medycyna nie wyleczyła nikogo z HIV, to jeszcze jednego typa, co tylko był jebnięty w głowę, zaprowadziła do piekła.

To bezczelność albo totalna głupota wiązać germańską z szarlatanami w białych kitlach ordynującymi "psychiczne piguły", psychotropy Silenced ! Nie ma chyba dekla na tym świecie, który po wielu latach zażywania tych specyfików nie zacząłby przeciekać... Rolling Eyes
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 09 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a bo mu w głowie namieszała i chłopak nie ogarnął. zwłaszcza że miał słabą psychikę a do tego jeszcze zrytą psychotropami.
ja mu od początku mówiłem, że na depresję to najlepszy alkohol. nawet niech byłby i niemiecki, jak go stać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 09 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gasienica napisał:
Nie jestem pewien, czy to co sugeruje ten facet na filmiku poniżej jest prawdą, ale „Pizzagate – afera pedofilska” w Waszyngtonie ponoć obejmuje JEDNĄ TRZECIĄ SFER RZĄDOWYCH USA! Facet sugeruje, że ta cała banda wyprawia jakieś obrzędy, które frankiści polscy imputowali ortodoksyjnym żydom przez 250 laty – miedzy innymi picie krwi pobranej z dzieci! I on o tym otwarcie mówi! I że w najbliższym tygodniu mają być aresztowania także w kręgach FBI!



A ja się pytam czy w sprawie tego pizzagate są jakieś dowody w postaci zeznań pokrzywdzonych i ich rodziców lub opiekunów, obdukcji lekarskich ofiar potwierdzających ich wykorzystywanie seksualne, przesłuchań świadków, nagrań i zdjęć, zabezpieczonych materiałów dowodowych itp? Bo jak na razie to mamy tylko histerię, domniemania na temat tajnego szyfru i symboliki (o kurwa, przecież ja też kiedyś grałem w ping-ponga a w naszym szkolnym klubie sportowym były w logo dwie skrzyżowane paletki! Shocked) oraz własne spekulacje a nawet insynuacje że sztuka to coś więcej niż sztuka i że oznacza coś niepokojącego - zaraz? W stolicy Belgi w centrum miasta znajduje się rzeźba nagiego siusiającego chłopca! Shocked... Czyżby Belgowie byli... Nie! Nie może być!

Tak więc, czy macie coś więcej poza barwnymi spekulacjami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 18:43, 09 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cannabis jest lepsze na depresję. Najlepsze są psychedeliki w dużej dawce (LSD powyżej 400ug).

Na mnie nie zrobiło to wrażenia, ale raczej nie będę przechodził przez to co zibi.

@Azyren
Tu nie chodzi o to czy są. Takich danych nie ma, bo żadna z ofiar się nie odważy. Znasz Conspiracy of Silence? Wiesz jak działa ichni system administracyjny w takich przypadkach? Dla mnie w tej całej aferze chore jest to, że cała sytuacja rodzi bardzo dużo pytań, a nikt - zwłaszcza organy, które powinny się tym zainteresować - nie szuka odpowiedzi. To jest pojebane.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 09 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
To mój ostatni post.

Zrozumiałam, że moja aktywność na fp2 nie tylko nie ma sensu, ale jest szkodliwa.
Prawda to kraina bez dróg. Żadna organizacja, żadna religia, żaden nauczyciel nie mogą do niej doprowadzić. Ludzie patrzą na świat przez pryzmat swoich myśli i swojej przeszłości. Tym samym jesteśmy niewolnikami myśli i czasu. Myśl jest zawsze ograniczona i nigdy nie odpowiada całkowicie rzeczywistości, prowadzi więc do cierpienia. Świadomość uczy odróżniania tego, co rzeczywiście jest, od tego co na ten temat myślimy i w konsekwencji do prawdziwej wewnętrznej wolności. Wszelkie autorytety, religie, ideologie powodują jedynie budowanie kolejnych fałszywych konstrukcji myślowych. Tylko świadomość i obserwacja pozwalają dostrzec ich iluzję.
Jiddu Krishnamurti

PS Komentuję na blogu J. Urban


Nie do końca jest tak źle. Załączony cytat Krisznamurti'ego jest całkiem do rzeczy. Mogłaś go wkleić ze szczególną dedykacją nawiedzonym fanatykom książkowej wiedzy.

Azyren napisał:


A ja się pytam czy w sprawie tego pizzagate są jakieś dowody w postaci zeznań pokrzywdzonych i ich rodziców lub opiekunów, obdukcji lekarskich ofiar potwierdzających ich wykorzystywanie seksualne, przesłuchań świadków, nagrań i zdjęć, zabezpieczonych materiałów dowodowych itp? Bo jak na razie to mamy tylko histerię, domniemania na temat tajnego szyfru i symboliki (o kurwa, przecież ja też kiedyś grałem w ping-ponga a w naszym szkolnym klubie sportowym były w logo dwie skrzyżowane paletki! Shocked) oraz własne spekulacje a nawet insynuacje że sztuka to coś więcej niż sztuka i że oznacza coś niepokojącego - zaraz? W stolicy Belgi w centrum miasta znajduje się rzeźba nagiego siusiającego chłopca! Shocked... Czyżby Belgowie byli... Nie! Nie może być!

Tak więc, czy macie coś więcej poza barwnymi spekulacjami?



Pytanie zasadnicze ; dlaczego chcesz to wiedzieć ?
Pytanie pomocnicze ; czy wiesz, że afera o nazwie pizzagate, to synonim czynności zwanej jedzeniem.



de93ial napisał:

Tu nie chodzi o to czy są. Takich danych nie ma, bo żadna z ofiar się nie odważy. Znasz Conspiracy of Silence? Wiesz jak działa ichni system administracyjny w takich przypadkach? Dla mnie w tej całej aferze chore jest to, że cała sytuacja rodzi bardzo dużo pytań, a nikt - zwłaszcza organy, które powinny się tym zainteresować - nie szuka odpowiedzi. To jest pojebane.


to co piszesz wyżej, właśnie to:
de93ial napisał:

jest pojebane.


ponieważ,
tłumacząc Azyren'owi, zadajesz dwuznaczne pytania tak, jakbyś coś o tym na pewno wiedział, by w końcu okazać irytację, bo jakieś "organy"
de93ial napisał:

powinny się tym zainteresować.


Zatem, mimo pozoru posiadania wiedzy, piszesz jak głupek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:45, 10 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Źródła: w rozmowie z Putinem Trump zakwestionował układ nuklearny / luty 2017
Według owych źródeł, gdy Putin wspomniał o możliwości przedłużenia zawartego w 2010 roku układu o potocznej nazwie Nowy START, Trump poprosił o przerwę, by doradcy wyjaśnili mu, o jaki układ chodzi. Potem powiedział Putinowi, iż jest to jedna z kilku złych umów wynegocjowanych przez administrację Baracka Obamy i że Nowy START przynosi korzyści Rosji.
Układ ten nakazuje obu państwom, by w ciągu siedmiu lat od jego wejścia w życie - czyli do lutego 2018 roku - zredukowały liczbę swych głowic nuklearnych do nie więcej niż 1550, ograniczając jednocześnie liczbę posiadanych przez nie rakiet balistycznych oraz zdolnych wykonywać ataki nuklearne bombowców.
Sekretarz stanu Rex Tillerson deklarował swe poparcie dla Nowego START w trakcie przesłuchań w Senacie przed zatwierdzeniem jego nominacji. Powiedział senatorom, że jest ważne, by USA "utrzymywały więzi z Rosją, egzekwowały od niej przestrzeganie zobowiązań podjętych w ramach Nowego START i same także ich przestrzegały".
Nowy START wygaśnie w 2021 roku, o ile obie strony nie uzgodnią jego przedłużenia o maksimum pięć lat.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zrodla-w.....ny/3n3jh71
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 10 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Deial, @oko

Na pytanie czy macie jakieś dowody rzeczowe w sprawie poza spekulacjami, odpowiadacie spekulacją że może takowe nawet są ale ktoś je tuszuje, czyli domysłami bronicie domysłów. Wybitna samonapędzająca się konstrukcja myślowa - domniemam że jest spisek, a fakt braku dowodów bronię domniemaniem, że takowe dowody domniemany spisek ukrywa.

Cała sprawa wydaje mi się mocno naciągana, a fakt że wypłynęła ona na 4chanie i reddicie tym bardziej nie przysparza jej argumentów na korzyść, zwłaszcza że użytkownicy tych serwisów wielokrotnie już popisywali się ujawnianiem fake newsów w celu zdobycia rozgłosu i dla innych korzyści.

Ale zasadnicze pytanie brzmi, dlaczego odkrywca owego spisku nie złożył zawiadomienia na prokuraturę? Przecież pedofilia i kanibalizm to poważne przestępstwa? Czemu w całej tej sprawie nie toczy się postępowanie sądowe i przesłuchania w kongresie, tym bardziej że teraz rządzi w białym domu "antysystemowiec"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1773
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 10 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
@Deial, @oko

Na pytanie czy macie jakieś dowody rzeczowe w sprawie poza spekulacjami, odpowiadacie spekulacją że może takowe nawet są ale ktoś je tuszuje, czyli domysłami bronicie domysłów. Wybitna samonapędzająca się konstrukcja myślowa - domniemam że jest spisek, a fakt braku dowodów bronię domniemaniem, że takowe dowody domniemany spisek ukrywa.

Cała sprawa wydaje mi się mocno naciągana, a fakt że wypłynęła ona na 4chanie i reddicie tym bardziej nie przysparza jej argumentów na korzyść, zwłaszcza że użytkownicy tych serwisów wielokrotnie już popisywali się ujawnianiem fake newsów w celu zdobycia rozgłosu i dla innych korzyści.

Ale zasadnicze pytanie brzmi, dlaczego odkrywca owego spisku nie złożył zawiadomienia na prokuraturę? Przecież pedofilia i kanibalizm to poważne przestępstwa? Czemu w całej tej sprawie nie toczy się postępowanie sądowe i przesłuchania w kongresie, tym bardziej że teraz rządzi w białym domu "antysystemowiec"?


Nie zrównuj mnie z "@Deial" . Popełniasz tym nadużycie a jemu niepotrzebnie pochlebiasz.
Ze swego poprzedniego wywodu nie wyciągnąłeś jakichkolwiek wniosków. Piszesz nadal w ten sam sposób, zadając takie same w swej zawartości pytania, czyli powtarzasz się. Poza tym, osoby korzystające z wyrazów typu "takowy", "owy" nie wyróżniają się szczególną błyskotliwością i brak ten kamuflują przy pomocy właśnie takich i podobnych zaimków lub temu podobnych koślawców.
Reasumując, jeśli ostatnie pytania zadałeś na poważnie, a na takie mogą wyglądać, nie jesteś wart ani jednego mojego wpisu więcej.
Natomiast, jeżeli miała to być podpucha, takie picowanie w celu podtrzymania tematu, to jest wyjątkowo nieudolne i grubo szyte. Tym bardziej nie jest warte kolejnego wpisu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 10 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oko napisał:
pisze jak głupek.
pisze jak debil, bo:
debial napisał:

Cannabis jest lepsze na depresję. Najlepsze są psychedeliki w dużej dawce (LSD powyżej 400ug).
ponadto, w mojej opinii to tylko debil, gdyż
debial napisał:
chore jest to
, co sobie sam ubzdurał [po prochach], w tępej pale jeszcze przed ów incydentem zjebania se mózgu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przyszłość Trumpa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile