W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Patriotyzm to utopia  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 15659
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 17 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nie bądź aż takim cynikiem.

Założę się że chłopak każdego roku sumiennie wypełnia swego pita - wszystko w imię budżetu Narodu Polskiego i armii która będzie bronić jego domu.
Zaraz po tym jak wróci z Afganistanu, gdzie napierdalala z mozdzierzy w wieśniaków


Owszem, zawsze sumiennie wypełniam PIT-a.

I brzydzę się tymi trepami z Afganistanu, mordercami na usługach NATO. Ale ty wiesz lepiej drogi adminie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:22, 17 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Widzisz bimi świat jako dualistyczny, czarno-biały, zero-jedynkowy, dobro-zły. Nie ma w twoim świecie odcieni szarości i innych kolorów, jest tylko czerń i biel. Jesteś klasycznym zacietrzewionym fanatykiem. Jesteś do jednego worka z kibolami bo choć jesteście po przeciwnych stronach barykady to w gruncie rzeczy jesteście bardzo podobni do siebie. Kibol też widzi świat jako czarno-biały. Jesteś nienawistnym zakompleksionym fanatykiem. Mówisz że kiedyś takich jak ty palono na stosie? Nie, kiedyś to tacy jak ty palili innych na stosie. Fanatycy dla których świat jest czarno-biały, i albo jesteś z nami, albo jesteś złem.

Kończę tą dyskusje bo rozmowa z fanatykiem takim jak ty jest równie produktywna jak dyskusja z gołębiem, bo i tak wszystko zrelatywizujesz podług swojej czarno-białej wizji świata i zrównasz mnie z kibolami choć to tobie do nich bliżej, mimo że jesteście po innych stronach barykady.


No, no... Widzę świat jako dualistyczny, czarno-biały, zero-jedynkowy, dobro-zły... i wszystko relatywizuję podług mej czarno-białej wizji świata.

Stary, rozmowa z tobą to jak branie udziału w improwizacji skeczu Monty Pythona. Smile

Ale nie przejmuj się - nie takich świrów już widziałem w swoim życiu.
Z czasem z każdej durnoty się wyrasta - na moim forum nawet szczekan nauczył się ortografii.

W każdym razie jak kiedyś wymyślisz coś co ma ręce i nogi, to nie omieszkaj się podzielić.
A do tego czasu, z łaski swojej, faktycznie najlepiej nie zawracaj mi dupy tymi pierdołami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 17 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do mojej wypowiedzi o "antypolonizmie angoli" to była ona błędnym i nieuprawnionym uogólnieniem, krzywdzącym wobec większości tych Anglików którzy są w porządku. Ale ja w przeciwieństwie do niektórych potrafię się czasem do błędu przyznać. Od fanatyka to nawet tego nie oczekuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 17 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no spoko.
dlatego własnie piszę: jak później odkryjesz które jeszcze inne twoje wypowiedzi były błędem, to nie krepuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 17 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
no spoko.
dlatego własnie piszę: jak później odkryjesz które jeszcze inne twoje wypowiedzi były błędem, to nie krepuj się.


Tobie szczególnie bym tego życzył. Jak taki ignorant i zacietrzewiony fanatyk jak ty pojmie swoje błędy i przyzna się do tego to chyba się ziemia zatrzęsie i wierzby obrodzą gruszkami. Ale na to nie liczę. Fanatyk to fanatyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 01:56, 18 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
zibimark napisał:
Skoro azorek kreuje sie na wielkiego patriote zadam mu pytanie-kiedy ostatnio i w jakiej formie zrobił bezinteresownie coś pozytecznego dla polaka w potrzebie którego nigdy wcześniej nie znał?


Dwa tygodnie temu dałem bezdomnemu kilka drobnych. Wystarczy czy chcesz czegoś bardziej heroicznego?


A co byś zrobił gdyby się okazało że ów bezdomny był w rzeczywistości polskojęzycznym zydem? czy poźałował byś wtedy grosza którego mu ofiarowałeś? w końcu twoją intencją by go wesprzeć nie była pierwotnie jego bezdomnosc tylko to że jest przede wszystkim polakiem ( a dopiero potem - " w potrzebie").
Tylko czy na tym polega miłosierdzie że pierwszy pomoc uzyska nie ten który jest w większej potrzebie tylko ten którego łączy z darczyńcą tak mało istotna cecha jak posługiwanie sie tym samym językiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:16, 20 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
Azyren napisał:
zibimark napisał:
Skoro azorek kreuje sie na wielkiego patriote zadam mu pytanie-kiedy ostatnio i w jakiej formie zrobił bezinteresownie coś pozytecznego dla polaka w potrzebie którego nigdy wcześniej nie znał?


Dwa tygodnie temu dałem bezdomnemu kilka drobnych. Wystarczy czy chcesz czegoś bardziej heroicznego?


A co byś zrobił gdyby się okazało że ów bezdomny był w rzeczywistości polskojęzycznym zydem? czy poźałował byś wtedy grosza którego mu ofiarowałeś? w końcu twoją intencją by go wesprzeć nie była pierwotnie jego bezdomnosc tylko to że jest przede wszystkim polakiem ( a dopiero potem - " w potrzebie").
Tylko czy na tym polega miłosierdzie że pierwszy pomoc uzyska nie ten który jest w większej potrzebie tylko ten którego łączy z darczyńcą tak mało istotna cecha jak posługiwanie sie tym samym językiem?


Nie wiem czy jest sens dyskutować z kimś na twoim poziomie inteligencji, ale spróbuję. Może coś dojdzie. Może...

Nic to nie zmienia jakiej narodowości jest ten bezdomny. Nic. Jesteś w ciężkim szoku, prawda? Bo liczy się to że ja i on jesteśmy członkami jednej społeczności, nie jesteśmy izolowanymi jednostkami w przypadkowym zbiorze jednostek, ale społeczeństwem/społecznością, i nawet jeśli się między sobą nie zawsze zgadzamy to mamy wspólny interes i to nas spaja: Żyć we względnej zgodzie i rozwijać się. Bez tego społeczeństwo upada a najbardziej cierpią jednostki... Oczywiście nie wszystkie bo te "elastyczne jednostki ludzkie" odnajdą się wszędzie i do każdej sytuacji się dostosują, ale to jest margines procentowy społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 11:41, 20 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
zibimark napisał:
Azyren napisał:
zibimark napisał:
Skoro azorek kreuje sie na wielkiego patriote zadam mu pytanie-kiedy ostatnio i w jakiej formie zrobił bezinteresownie coś pozytecznego dla polaka w potrzebie którego nigdy wcześniej nie znał?


Dwa tygodnie temu dałem bezdomnemu kilka drobnych. Wystarczy czy chcesz czegoś bardziej heroicznego?


A co byś zrobił gdyby się okazało że ów bezdomny był w rzeczywistości polskojęzycznym zydem? czy poźałował byś wtedy grosza którego mu ofiarowałeś? w końcu twoją intencją by go wesprzeć nie była pierwotnie jego bezdomnosc tylko to że jest przede wszystkim polakiem ( a dopiero potem - " w potrzebie").
Tylko czy na tym polega miłosierdzie że pierwszy pomoc uzyska nie ten który jest w większej potrzebie tylko ten którego łączy z darczyńcą tak mało istotna cecha jak posługiwanie sie tym samym językiem?


Nie wiem czy jest sens dyskutować z kimś na twoim poziomie inteligencji, ale spróbuję. Może coś dojdzie. Może...

Nic to nie zmienia jakiej narodowości jest ten bezdomny. Nic. Jesteś w ciężkim szoku, prawda? Bo liczy się to że ja i on jesteśmy członkami jednej społeczności, nie jesteśmy izolowanymi jednostkami w przypadkowym zbiorze jednostek, ale społeczeństwem/społecznością, i nawet jeśli się między sobą nie zawsze zgadzamy to mamy wspólny interes i to nas spaja: Żyć we względnej zgodzie i rozwijać się. Bez tego społeczeństwo upada a najbardziej cierpią jednostki... Oczywiście nie wszystkie bo te "elastyczne jednostki ludzkie" odnajdą się wszędzie i do każdej sytuacji się dostosują, ale to jest margines procentowy społeczeństwa.


Wspolny interes -w końcu zaiskrzyla nie zbyt liczna ilosc zwojow w twoim mozdzku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 10:43, 29 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto przypomnieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 11:18, 29 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
Warto przypomnieć


Ale co warto przypomnieć ? Masz limit 18/24 i potrafisz napisać warto przypomnieć . Filmik jakiś byś wrzucił ośmieszający "Patriotyzm" . Nawet tego ci się nie chce . W sumie wychodzi że niewiele w temacie którym błysnąłeś przed administracją , masz do powiedzenia .
I co za miesiąc , znowu napiszesz : Warto przypomnieć Laughing .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 29 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może chciał przypomnieć, że kiedyś pełniłeś dumną służbę w straży granicznej, bo nie każdy jeszcze wie? Smile


Filmik ośmieszający patriotyzm, to była by dziecina.
Którą nie wątpię, że preferujecie, ze swoimi braćmi patriotami, z tej waszej jednej wielkiej szczęśliwej polskiej rodziny.
Ale powinniście mieć wzgląd na dorosłych, też czasem bywających na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 29 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Może chciał przypomnieć, że kiedyś pełniłeś dumną służbę w straży granicznej, bo nie każdy jeszcze wie? Smile

Nigdy nie wspominałem o jakiejkolwiek dumie z powodu służby poborowej w SG .
Ale skoro ten temat tak cię interesuje , to wspomnę że na szkółce byłem w 33 plutonie radiolokacji . Teraz przynajmniej nie będzie musiała administracja niczego dopowiadać .
Jeszcze kilka ciekawostek wrzucę to będzie mogła administracja zrobić konkurs wiedzy o Ordelu .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 20:57, 29 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on był w sluzbach granicznych-kto go tam wysłał? hahahahha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 30 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jest to dość ważny aspekt, na który już zwróciłem uwagę i pozostał bez komentarza.

Czy ktoś kto cała swoją karierę poświęcił na obronę granic 'ojczyzny' może być obiektywny w kwestii tego czy ojczyzna i jej granice są ludziom w ogóle do szczęścia potrzebne?

I teraz, jeśli założyć że spory procent Polaków wykonywał w swej przeszłości jakąś służbę dla ojczyzny, to czy potrafią w świetle tego zachować bezstronność i obiektywizm?

Czy w ogóle jest to technicznie wykonalne aby być bezstronnym i obiektywnym patriotą?
Wszak jak dwa kraje albo miasta grają mecz to sędzia jest zawsze z trzeciego - bo inaczej nikt by nie wierzył że jest bezstronny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 30 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Akurat jest to dość ważny aspekt, na który już zwróciłem uwagę i pozostał bez komentarza.

Czy ktoś kto cała swoją karierę poświęcił na obronę granic 'ojczyzny' może być obiektywny w kwestii tego czy ojczyzna i jej granice są ludziom w ogóle do szczęścia potrzebne?

I teraz, jeśli założyć że spory procent Polaków wykonywał w swej przeszłości jakąś służbę dla ojczyzny, to czy potrafią w świetle tego zachować bezstronność i obiektywizm?

Czy w ogóle jest to technicznie wykonalne aby być bezstronnym i obiektywnym patriotą?
.


Tak cię to interesuje , zapytaj się ojca . A może ty jesteś z jakiejś uprzywilejowanej kasty , "resortowe' dzieci itp. Ojciec nie "służył" , czy inaczej "służył" . A może kategoria "D" , albo "E" . Bo piszesz jakbyś się z choinki zerwał .
Swego czasu był pobór do wojska . Nawet klechy brali . Ale mogłeś wybrać . Jak w piłkę dobrze grałeś to w Legii odrabiałeś służbę , była jeszcze straż pożarna , pielęgniarz w szpitalu i coś jeszcze by się znalazło . Ja wybrałem SG , a rok później czy tam dwa lata zlikwidowali przymusowy pobór do wojska ku ogólnej radości gawiedzi . A wszystko w ramach większej światowej tendencji , szczególnie testowanej w "koloniach" , po co ci armia , przecież będziesz służyć każdemu panu .
Co ciekawe taka Szwajcaria w referendum odrzuciła zniesienie poboru . W zeszłym roku w Norwegii wprowadzono pobór dla kobiet , o Izraelu nie wspominam .
A co do "służby" robota jak każda inna i nie wiązałbym jej z patriotyzmem .


Cytat:
Wszak jak dwa kraje albo miasta grają mecz to sędzia jest zawsze z trzeciego - bo inaczej nikt by nie wierzył że jest bezstronny
Jednych interesuje wiara inni chcą wygrać . Dlatego cel uświęca środki .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 30 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wszak jak dwa kraje albo miasta grają mecz to sędzia jest zawsze z trzeciego - bo inaczej nikt by nie wierzył że jest bezstronny".

Polski nikt nie lubi !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 19:16, 30 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ordel nie zasrywaj swą głupotą tego wątku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 19:51, 30 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Ja wybrałem SG , a rok później czy tam dwa lata zlikwidowali przymusowy pobór do wojska ku ogólnej radości gawiedzi.

Gdzie na szkolce byles? Jak COSSG Koszalin to pewnie cie na szmacie "przewiozlem". Laughing Przepraszam Embarassed
_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 30 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piioottrr napisał:
Ordel napisał:
Ja wybrałem SG , a rok później czy tam dwa lata zlikwidowali przymusowy pobór do wojska ku ogólnej radości gawiedzi.

Gdzie na szkolce byles? Jak COSSG Koszalin to pewnie cie na szmacie "przewiozlem". Laughing Przepraszam Embarassed

Si , kiedy byłeś ?
Wiosna 2000 .
I nie ma za co przepraszać .
Trza było na priva pisać , teraz administracja ma cię na celowniku Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 21:03, 30 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Si , kiedy byłeś ?
Wiosna 2000 .
I nie ma za co przepraszać .
Trza było na priva pisać , teraz administracja ma cię na celowniku Wink .

Lato '96 ...ale ja to tylko dumny jestem z tego, ze nie nauczylem sie regulek z prawa uzycia broni i zamiast wart z kalachem, obieralem ziemniaki Smile
_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 30 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piioottrr napisał:
Ordel napisał:
Si , kiedy byłeś ?
Wiosna 2000 .
I nie ma za co przepraszać .
Trza było na priva pisać , teraz administracja ma cię na celowniku Wink .

Lato '96 ...ale ja to tylko dumny jestem z tego, ze nie nauczylem sie regulek z prawa uzycia broni i zamiast wart z kalachem, obieralem ziemniaki Smile

Jakoś też się nie mogłem tego nauczyć . Mimo to kałacha mi dali ( ale to już nie na szkółce ), z tym że do domu przez trzy miechy nie jeździłem . Znaczy się raz sobie wyszedłem . Wsiadłem w autobus pojechałem do domu zjadłem z rodzicami obiad i wróciłem , z tym że na 72 mnie nie puszczali , więc ogarnąłem sobie przeniesienie . Zamiast obierania ziemniaków , ryby chujkom patroszyłem . Przyjeżdżali z MOSGu do nas oficery . Wszystkie ryby ładnie na koniec ludwikiem umyłem Smile .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 09:20, 23 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patriotyzm to piękna idea. Możliwość narazania wlasnego zdrowia i zycia w interesie rzadzacej elity ktora bez mrogniecia powiekom wysyla mieso armatnie na rzeź. Buntuja cie przeciwko X nacji czy panstwu bo takie są ich interesy na danym etapie rozgrywek strategicznych. Za jakis czas moga dojsc do wniosku ze oplaca sie zresetowac stosunki z dawnym wrogiem na śmierć z którym wysylali rzesze stracencow i ow wczesniejszy wrog w obecnym układzie interesow stanie sie ich sprzymierzeńcem. A ci co zgineli w imie gierek elit sa przeciez bohaterami ,marionetkami w rozgrywkach politycznych elit. Patriotyzm togenialne slowo wytrych do wykorzystania ciemnych mas przez elity które zreszta to pojecie wymyslily i nadaly mu patetyczną wymowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 23 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Polakow moze scalic ? Tylko wojna ???

Polakow powinna scalic wiedza o naszych technologiach ! Nie zartuje - tego jest moc, ale zakazana dla naszej wiadomosci. Tutaj znowu sie prosi haslo ciagle mowione Zachodowi : "Nasze nazwisko, pieniadze i bron na stół" !!!

Kiedy my sie tego wszystkiego pozbylismy ? Jak sie okazalo, ze Polacy sa podzieleni. Malo tego, wiele rodzin polskich chce wladze dla siebie. One w zasadzie nawet nie walcza zs soba, ale wszystkie razem walcza z polska szkola. Szkola w Polsce stoi najwyzej i zawsze daje sobie rade. Daje sobie rade z Hitlerem i tymi rodami przyglupimi. Jak bedzie teraz ? Szkola w Polsce zostala zlikwidowana, ale zostalo jeszcze paru umnych. Jak oni nie zwycieza, bo jest ich za malo, to bedzie koniec swiata. Nikt nie bedzie w stanie utrzymac i dopatrzec istniejacej cywilizacji.

Zachod nam nie pomoze w odzyskanie nazwiska, pieniedzy i broni. Sami juz prawie do tego nie dazymy. Mlode pokolenia nic nie wiedza o polskiej technologii i polskich osiagnieciach zawodowo-naukowych. Nauka nas pognala do szkol, ale nas nie scalila !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 11:45, 23 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
Możliwość narazania wlasnego zdrowia i zycia w interesie rzadzacej elity ktora bez mrogniecia powiekom wysyla mieso armatnie na rzeź. Buntuja cie przeciwko X nacji czy panstwu

A co jeśli nie jesteś stroną napuszczoną przez elity na inne państwo, a właśnie takim państwem, na które poszczuto? Dajesz się wyrżnąć najeźdźcy? Przyglądasz się jak morduje twoją rodzinę? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 23 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr.lolek:) napisał:
zibimark napisał:
Możliwość narazania wlasnego zdrowia i zycia w interesie rzadzacej elity ktora bez mrogniecia powiekom wysyla mieso armatnie na rzeź. Buntuja cie przeciwko X nacji czy panstwu

A co jeśli nie jesteś stroną napuszczoną przez elity na inne państwo, a właśnie takim państwem, na które poszczuto? Dajesz się wyrżnąć najeźdźcy? Przyglądasz się jak morduje twoją rodzinę? Rolling Eyes


Uciekasz jak szczur z tonącego okrętu do innego kraju w nadziei że nowi krajanie potraktują cie z litością i miłosierdziem, dadzą ciepły kocyk i kakałko i że ten kraj do którego uciekłeś nie będzie następnym celem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Patriotyzm to utopia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile