W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Patriotyzm to utopia  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 15648
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 17:26, 11 Gru '16   Temat postu: Patriotyzm to utopia Odpowiedz z cytatem

Obcy mi Polak jest mi tak samo obcy jak obcy mi Niemiec czy Rosjanin.
Czym jest naród?-zlepkiem przeróżnej maści i preferencji polityczno-religijnych ludzi których w większości przypadków nie znam i którzy to ludzie w codziennym życiu stanowią dla mnie pod względem ekonomicznym źródło konkurencji ( nie wspominając o bandzie zwyrodnialców i agentów).
Jedyną rzeczywistą wartością jest rodzina,naród to twór sztuczny którego rzekomą niepowtarzalną autonomię,jedność organiczną uznają za byt realny ci którzy bezpośrednio czerpią z tego realne profity-politycy ,"elyty" i inni pasożytujący na tym sztucznym tworze .
Ciekawe czy Ci którzy czują rozgoryczenie ze tak mało ludzi wyraziło by chęć walki o wolność sami zaangażowali by się w takie działania narażając się na szwank.
I zapewne było by jak zwykle -honory i profity splynely by na dowódców a zwykły szeregowy jeśli by przeżył dostał by świecący odbitym blaskiem order za odwagę i nic poza tym.
Doświadczenie i historia uczy że zawsze tak było jest i zanosi się że będzie.
W imię czego miałbym walcząc narażać się na szwank? narodu polskiego czyli zlepku ludzi których w większości przypadków nie znam , ludzi z których nie jeden by mnie zbeształ czy okradł gdyby tylko pojawiła się dogodna dlań okazja , ludzi których łączy ze mną jedynie wspólny język i sztucznie wydzielony obszar geograficzny zwany Polską?
Dla mnie godna poświęceń jest jedynie moja rodzina .
Powtarzam od obrony narodu polskiego jest wojsko. A ze w innych krajach służba wojskowa jest obowiązkowa tylko potwierdza to co wcześniej napisałem-jest obowiązkowa bo nikt zdrowy na umysle dobrowolnie by do wojska nie poszedł .
Nie istnieje świadomość zbiorowa .
Realni sa tylko konkretni ludzie i ich przekonania ,naród to sztuczny twór któremu znamiona realizmu nadają ci którzy na tym tworze pasozytują i czerpią z niego realną korzyść.
Omamione masy walczą i giną na wojnie ,ci co przetrwają trafiają na margines życia społecznego a gloria i chwała zwycięzcy skupia sie na dowódcach .
Zostaliście przypisani jak psy do różnych form religi i hierarchii zatrącając się w poczuciu przynależności

Większość z was nie zdaje sobie sprawy, że pomimo nadawania sobie wybujałych nazw przynależności społecznej: narodowcy, lewacy, demokraci, chrześcijanie, liberałowie… Jesteście zwykłymi psami łańcuchowymi, które aby żyć muszą znaleźć sobie nogę Pana, przy której kochają warować i szczekać…
Kundle Pis-u, Watykanu, Po, prawicy, lewicy, wykrzywione ryje narodowców, organizacji humanitarnych… całe stado gna za hierarchicznym systemem wartości nie dla siebie tylko dla lidera na szpicy piramidy…
Te osoby nie posiadają godności, nazwiska , twarzy tylko jebane slogany na zaplutych mordach… Waszym Bogiem nie jest już nawet religia, ale fałszywie prorocy – politycy, księża i dewianci o dysfunkcyjnych potrzebach władania głupimi i słabymi psami, które spostrzegają swoją życiowa role w szczekaniu wyuczonych fraz …
Jedna jak i druga strona konfliktu wie ,że Ci ludzie zapatrzeni w jakąkolwiek hierarchię, religie i monarchie to tylko i wyłącznie mięso armatnie spisane już za życia na śmierć intelektualna i duchową… Cel uświęca środki…Prawem Pana jest zabić niewolnika, kiedy przestaje on przynosić korzyść…
Demokracja jest forma współpracy demonów, które egzekwują prawa chroniąc swój byt poprzez wymuszenie podziałów społecznych za sprawa kreowania fałszywej opinii, iż posiadasz wybór jednakże jest to wybór kontrolowany niezagrażający tym, którzy tworzą prawo…
Jesteście sterowaną przez psychologów grupa niepewności we własne słowa ,zagubionym stadem, którego poglądy zostały wam podane na złotej tacy… Poruszacie się w mroku własnej niewiedzy i zagadek…
Znów będziecie szukać idoli, proroków, mesjaszy i władzy… Głupcy można z wami zrobić, co się chce wystarczy podać wam idee jak kawał śmierdzącego mięsa a pozagryzacie się dla tego smakołyku, podzielicie w małe wystraszone stadka i ulegniecie władzy jako niewolnicy …
Organizacje dzielą a nie łączą.
Wybierzecie siebie lub umrzecie za kogoś tak jak umierali wasi dziadowie i pradziadowie jako statystyka historii!

Nie warto narażać życia za pusty abstrakt zwany krajem/narodem.
Jesli jednak zdecydujecie się walczyć za kraj to wiedzcie o tym że jeśli uda wam się przeżyć laury i profity spłyną na dowódców a wy "bohaterowie:) zostaniecie zepchnięci na margines życia i będziecie w tym samym położeniu co wcześniej!

Patriota uważa iż uprzywilejowanym dlań człowiekiem wobec innych nacji jest ten który posiada zbieżne z nim cechy takie jak-mówienie tym samym językiem,zamieszkiwanie tego samego obszaru geograficznego itd .Przyznacie że nie są to wiarygodne atrybuty by ten kto je posiada miał zaskarbiać sobie u mnie większą sympatię niż ten co takich cech nie posiada.
Myślenie patriotyczne jest myśleniem stereotypowym gdyż uprzywilejowuje ono obcego człowieka przez pryzmat cech które nic nie mówią o jego kręgosłupie moralnym a więc cechach które winny stanowić esencje oceny wartości danego człowieka.
Człowieka należy oceniać indywidualnie ,konkretnie a nie przez pryzmat cech które jedynie identyfikują jego narodowość (i to nie zawsze).
Naród to twór sztuczny nawet taki który uważany jest za tzw. jednolity.
Tak się składa że stosunkami międzyludzkimi zawsze rządziły prawa ekonomii. I to one w życiu codziennym porządkują wszelkie relacje.A przyjaźnić można się z ludzmi z różnych nacji którzy niejednokrotnie są bardziej życzliwi niż inny tzw. rodak.

W imię czego miałbym uprzywilejowywać człowieka który mówi tym samym językiem co ja , zamieszkuje obszar sztucznie wydzielony ten sam co ja itd względem człowieka innej nacji? Czy powyższe cechy określają wartość człowieka? - oczywiście że nie. Człowieka należy oceniać indywidualnie biorac pod uwagę jego moralność ,kulture osobistą itp a nie przez pryzmat narodowości.

Patriotyzm gloryfikuje wyższość człowieka wladajacego tym samym językiem nad obcojęzycznych. Człowieka należy oceniać nie przez pryzmat narodowości ale tego co sobą reprezentuje. Mam wielu przyjaciół obcokrajowców których bardziej cenie niż Polaków. Patriotyzm to pojęcie wytrych stworzone w interesie tych którzy z jego gloryfikowania i nadawania mu znamion realizmu modeluja myślami i emocjami mas by te działały w interesie elit będących u steru państwa.

Mówią że patriotyzm to przywiązanie do polskiej historii . Niezłe -szkoda ze zapominają (celowo) dodać że nic tak bardzo nie jest Zaklamane jak historia właśnie. Czy wiec przywiazanie do historycznego kłamstwa jakim karmia nasze dzieci w szkole i które to kłamstwa kształtują ich patriotyczne postawy jest wartosciowym spoiwem społeczeństwa zwanego polskim?-sami sobie odpowiedzcie na to pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chciałeś tym elaboratem udowodnić jaką jesteś aspołeczną mendą, to ci się udało. Masz mentalność pariasa, w razie ataku na twój kraj powiedział byś że to nie twoja sprawa, ale nowa władza nie doceni twojej uległości, wprost przeciwnie, w myśl zasady że zdrajca mojego wroga może i mnie zdradzić, nowa władza będzie cie traktować jak obywatela drugiej kategorii, podbitego poddanego, pariasa. Jesteś zibi jak ten Beni z filmu Mumia. Zapewne jesteś dumny ze swego sprytu i pragmatyzmu, wszak takie śliskie jaszczurki jak ty faktycznie często przeżywają, ale co to za życie kiedy przez dawnych współobywateli jesteś traktowany jak pies i zdrajca, a przez nową władze jak obywatel drugiej kategorii, podbity parias - i w zasadzie słusznie, bo na takie traktowanie jak najbardziej zasługujesz mój śliski, pragmatyczny kolego.

Jesteś jak ci imigranci z Syrii i Iraku co za swój kraj nie chcieli walczyć więc wypierdolili do Europy, a w Europie ich jak gówno traktują. Zibi-beni, takiego chcesz życia?


https://www.bing.com/images/search?view=.....ajaxhist=0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 20:15, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Jeśli chciałeś tym elaboratem udowodnić jaką jesteś aspołeczną mendą, to ci się udało. Masz mentalność pariasa, w razie ataku na twój kraj powiedział byś że to nie twoja sprawa, ale nowa władza nie doceni twojej uległości, wprost przeciwnie, w myśl zasady że zdrajca mojego wroga może i mnie zdradzić, nowa władza będzie cie traktować jak obywatela drugiej kategorii, podbitego poddanego, pariasa. Jesteś zibi jak ten Beni z filmu Mumia. Zapewne jesteś dumny ze swego sprytu i pragmatyzmu, wszak takie śliskie jaszczurki jak ty faktycznie często przeżywają, ale co to za życie kiedy przez dawnych współobywateli jesteś traktowany jak pies i zdrajca, a przez nową władze jak obywatel drugiej kategorii, podbity parias - i w zasadzie słusznie, bo na takie traktowanie jak najbardziej zasługujesz mój śliski, pragmatyczny kolego.

Jesteś jak ci imigranci z Syrii i Iraku co za swój kraj nie chcieli walczyć więc wypierdolili do Europy, a w Europie ich jak gówno traktują. Zibi-beni, takiego chcesz życia?

I mialbym za polaka takiego jak ty pelnego nienawiści do mnie walczyć narażając się na szwank by żyło mu sie lepiej . Przecież to absurd.

https://www.bing.com/images/search?view=.....ajaxhist=0


I miałbym za polaka takiego jak ty pelnego nienawiści do mnie walczyć narażając się na szwank by żyło mu się lepiej. Przecież to absurd.
Wyzywasz innych od mend a sam nia jestes biorac pod uwagę sposób w jaki traktujesz tych co maja inne zdanie .

Rodzina to dla mnie świętość i tylko dla jej dobra poswiece sie bez zawachania. Znam wszystkich ze swojej rodziny wiem jaki maja oni stosunek do mnie. Wszystko jest klarowne i dookreslone. Poswiecam sie dla kogos kto na to zasluguje.
Państwo to zbiór ludzi m.in. takich jak ty wrogich mi ; tak się składa ze swoimi wrogami gardze . Ty zas swoim wrogom nadstawiasz drugi policzek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 20:36, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ziben , to jak tobie idzie nauka niemieckiego ? Bo chyba nie myślisz że będziesz mógł się zwracać w niemieckiej fabryce na terenie Polski do kadry kierowniczej z Niemiec po polsku . A jak do tej pory to po 89 to Niemcy stawiają fabryki ( czyli twoja ekonomia ) ( ta fabryka samochodów dostawczych we Wrześni Volkswagena ) . A ty będziesz mógł w niej pracować , chociaż nie wiem , Ukrainiec będzie tańszy ( twoja ekonomia ) . I tak zgodnie z zasadami ekonomi , jak Polak nie będziesz mógł znaleźć pracy w swoim kraju , na tyle godnej by żyć więc emigrujesz , no chyba że jesteś pipą grochową , to może dostaniesz zasiłek .

Natomiast ten przygłupi jasełkowy patriotyzm chowający się za hasłami : Bóg , Honor , Ojczyzna , to idiotyzm ruszający tylko owce . Dla "prawdziwego" patrioty rytu rządzącego tym krajem Jezus jest królem tego kraju . Więc o czym z nimi dyskutować , kiedy Oni zabili mnie śmiechem , ale ja już się nie śmieje .

Człowiek ma powinność walczyć o swoją , kulturę , język , historię . Kiedy pojawia się ktoś kto chce byś zapomniał swoją historię , żebyś mówił ich językiem ( a swoim byś się nie posługiwał ) , ich kulturę wchłoną zapominając o swojej , masz pełne prawo z nimi walczyć . I tak jest z Niemiaszkami , którzy od początków swojego istnienia walczą z Polską by stała się częścią Rzeszy . I gdyby nie jakaś cześć ludzi która nie ma tej "walki" w dupie , to gwarantuję ci @zibi , że byś nigdy nie pierdolną tak głupio płytkiego tekstu , bo nigdy byś się nie urodził , no chyba że jako @ziben .

Patriotyzm , ten oddolny , aktywuje się kiedy człowiek jest "duszony" butem przez obcą kulturę , kiedy kultury koegzystują równolegle nie wpierdalając się sobie , nie trzeba wywoływać demonów , co innego jak ktoś chce dominować , a taka jest ludzka natura że zawsze znajdzie się ktoś że chce kogoś do czegoś przymusić .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 20:38, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
Azyren napisał:
Jeśli chciałeś tym elaboratem udowodnić jaką jesteś aspołeczną mendą, to ci się udało. Masz mentalność pariasa, w razie ataku na twój kraj powiedział byś że to nie twoja sprawa, ale nowa władza nie doceni twojej uległości, wprost przeciwnie, w myśl zasady że zdrajca mojego wroga może i mnie zdradzić, nowa władza będzie cie traktować jak obywatela drugiej kategorii, podbitego poddanego, pariasa. Jesteś zibi jak ten Beni z filmu Mumia. Zapewne jesteś dumny ze swego sprytu i pragmatyzmu, wszak takie śliskie jaszczurki jak ty faktycznie często przeżywają, ale co to za życie kiedy przez dawnych współobywateli jesteś traktowany jak pies i zdrajca, a przez nową władze jak obywatel drugiej kategorii, podbity parias - i w zasadzie słusznie, bo na takie traktowanie jak najbardziej zasługujesz mój śliski, pragmatyczny kolego.

Jesteś jak ci imigranci z Syrii i Iraku co za swój kraj nie chcieli walczyć więc wypierdolili do Europy, a w Europie ich jak gówno traktują. Zibi-beni, takiego chcesz życia?

I mialbym za polaka takiego jak ty pelnego nienawiści do mnie walczyć narażając się na szwank by żyło mu sie lepiej . Przecież to absurd.

https://www.bing.com/images/search?view=.....ajaxhist=0


I miałbym za polaka takiego jak ty pelnego nienawiści do mnie walczyć narażając się na szwank by żyło mu się lepiej. Przecież to absurd.
Wyzywasz innych od mend a sam nia jestes biorac pod uwagę sposób w jaki traktujesz tych co maja inne zdanie .


Nie za mnie, za siebie, za to by nie być traktowanym jak gówno uchodźcą w obcym kraju, czy pariasem u nowej władzy która podbije twój kraj. Jak bardzo śliski i pragmatyczny jesteś zibi? Czy gotów byłbyś przejść na Islam i wsadzić żonkę w burke? Czy gotów byłbyś uczyć się ukraińskiego i powiesić na ścianie obraz z Banderą i żółto-niebieską wstęgą? Naturalizować się na anglika i udawać Sasa którym nigdy w pełni nie będziesz bo w twej mowie zawsze widoczny będzie wyraźny słowiański akcent. A co jak cie populiści z Anglii wypierdolą? Gdzie się podziejesz?

Nawet tak śliski typ jak ty natrafi kiedyś na dziurę tak małą że przez nią nie przejdzie. To jest rzeczywistość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 20:45, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
@ziben , to jak tobie idzie nauka niemieckiego ? Bo chyba nie myślisz że będziesz mógł się zwracać w niemieckiej fabryce na terenie Polski do kadry kierowniczej z Niemiec po polsku . A jak do tej pory to po 89 to Niemcy stawiają fabryki ( czyli twoja ekonomia ) ( ta fabryka samochodów dostawczych we Wrześni Volkswagena ) . A ty będziesz mógł w niej pracować , chociaż nie wiem , Ukrainiec będzie tańszy ( twoja ekonomia ) . I tak zgodnie z zasadami ekonomi , jak Polak nie będziesz mógł znaleźć pracy w swoim kraju , na tyle godnej by żyć więc emigrujesz , no chyba że jesteś pipą grochową , to może dostaniesz zasiłek .

Natomiast ten przygłupi jasełkowy patriotyzm chowający się za hasłami : Bóg , Honor , Ojczyzna , to idiotyzm ruszający tylko owce . Dla "prawdziwego" patrioty rytu rządzącego tym krajem Jezus jest królem tego kraju . Więc o czym z nimi dyskutować , kiedy Oni zabili mnie śmiechem , ale ja już się nie śmieje .

Człowiek ma powinność walczyć o swoją , kulturę , język , historię . Kiedy pojawia się ktoś kto chce byś zapomniał swoją historię , żebyś mówił ich językiem ( a swoim byś się nie posługiwał ) , ich kulturę wchłoną zapominając o swojej , masz pełne prawo z nimi walczyć . I tak jest z Niemiaszkami , którzy od początków swojego istnienia walczą z Polską by stała się częścią Rzeszy . I gdyby nie jakaś cześć ludzi która nie ma tej "walki" w dupie , to gwarantuję ci @zibi , że byś nigdy nie pierdolną tak głupio płytkiego tekstu , bo nigdy byś się nie urodził , no chyba że jako @ziben .

Patriotyzm , ten oddolny , aktywuje się kiedy człowiek jest "duszony" butem przez obcą kulturę , kiedy kultury koegzystują równolegle nie wpierdalając się sobie , nie trzeba wywoływać demonów , co innego jak ktoś chce dominować , a taka jest ludzka natura że zawsze znajdzie się ktoś że chce kogoś do czegoś przymusić .


Masz prawo niewiedziec co czynisz jako ze zyjesz w podstawionej rzeczywistości .
Twoj mentorski ton brzmi smiesznie biorac pod uwage powyzsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 20:52, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patriotyzm, jest sztucznym tworem, wymyślonym w czasie I wojny światowej by zmobilizować żołnierzy do walki.
Jeśli patriotyzm miał by cokolwiek wspólnego z "umiłowaniem swojego kraju" to na pierwszej linii frontu zawsze byli by włodarze danego kraju wraz z rodzinami.
A jak wiemy - jest wręcz odwrotnie. Wszelcy włodarze państwa z najbogatszymi oraz wpływowymi są zawsze daleko od walk, jedynie biedocie wciskają kity by za nich umierali, by ci mieli gdzie wrócić po walkach.
Patriotyzm - sumując - jest dla biednych i mówiąc delikatnie mało kumatych. Patrz kibole, którym wszystko się wciśnie.... nawet pianie w stronę "żołnierzy przeklętych" - choć tu może być podobieństwo i to bandycie i tamci tez bandyci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 20:59, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
zibimark napisał:
Azyren napisał:
Jeśli chciałeś tym elaboratem udowodnić jaką jesteś aspołeczną mendą, to ci się udało. Masz mentalność pariasa, w razie ataku na twój kraj powiedział byś że to nie twoja sprawa, ale nowa władza nie doceni twojej uległości, wprost przeciwnie, w myśl zasady że zdrajca mojego wroga może i mnie zdradzić, nowa władza będzie cie traktować jak obywatela drugiej kategorii, podbitego poddanego, pariasa. Jesteś zibi jak ten Beni z filmu Mumia. Zapewne jesteś dumny ze swego sprytu i pragmatyzmu, wszak takie śliskie jaszczurki jak ty faktycznie często przeżywają, ale co to za życie kiedy przez dawnych współobywateli jesteś traktowany jak pies i zdrajca, a przez nową władze jak obywatel drugiej kategorii, podbity parias - i w zasadzie słusznie, bo na takie traktowanie jak najbardziej zasługujesz mój śliski, pragmatyczny kolego.

Jesteś jak ci imigranci z Syrii i Iraku co za swój kraj nie chcieli walczyć więc wypierdolili do Europy, a w Europie ich jak gówno traktują. Zibi-beni, takiego chcesz życia?

I mialbym za polaka takiego jak ty pelnego nienawiści do mnie walczyć narażając się na szwank by żyło mu sie lepiej . Przecież to absurd.

https://www.bing.com/images/search?view=.....ajaxhist=0


I miałbym za polaka takiego jak ty pelnego nienawiści do mnie walczyć narażając się na szwank by żyło mu się lepiej. Przecież to absurd.
Wyzywasz innych od mend a sam nia jestes biorac pod uwagę sposób w jaki traktujesz tych co maja inne zdanie .


Nie za mnie, za siebie, za to by nie być traktowanym jak gówno uchodźcą w obcym kraju, czy pariasem u nowej władzy która podbije twój kraj. Jak bardzo śliski i pragmatyczny jesteś zibi? Czy gotów byłbyś przejść na Islam i wsadzić żonkę w burke? Czy gotów byłbyś uczyć się ukraińskiego i powiesić na ścianie obraz z Banderą i żółto-niebieską wstęgą? Naturalizować się na anglika i udawać Sasa którym nigdy w pełni nie będziesz bo w twej mowie zawsze widoczny będzie wyraźny słowiański akcent. A co jak cie populiści z Anglii wypierdolą? Gdzie się podziejesz?

Nawet tak śliski typ jak ty natrafi kiedyś na dziurę tak małą że przez nią nie przejdzie. To jest rzeczywistość.


Nie napinaj się bo ci żyłka z nienawiści peknie.
Nigdy nie brak argumentów dla uzasadnienia doktryny w którą z jakichkolwiek powodów chcemy wierzyć.
Problem twoj polega na tym ze puste abstraky sa dla ciebie bytami realnymi - broniac ich tak naprawdę pograzasz sie tylko w absurdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
Ordel napisał:
@ziben , to jak tobie idzie nauka niemieckiego ? Bo chyba nie myślisz że będziesz mógł się zwracać w niemieckiej fabryce na terenie Polski do kadry kierowniczej z Niemiec po polsku . A jak do tej pory to po 89 to Niemcy stawiają fabryki ( czyli twoja ekonomia ) ( ta fabryka samochodów dostawczych we Wrześni Volkswagena ) . A ty będziesz mógł w niej pracować , chociaż nie wiem , Ukrainiec będzie tańszy ( twoja ekonomia ) . I tak zgodnie z zasadami ekonomi , jak Polak nie będziesz mógł znaleźć pracy w swoim kraju , na tyle godnej by żyć więc emigrujesz , no chyba że jesteś pipą grochową , to może dostaniesz zasiłek .

Natomiast ten przygłupi jasełkowy patriotyzm chowający się za hasłami : Bóg , Honor , Ojczyzna , to idiotyzm ruszający tylko owce . Dla "prawdziwego" patrioty rytu rządzącego tym krajem Jezus jest królem tego kraju . Więc o czym z nimi dyskutować , kiedy Oni zabili mnie śmiechem , ale ja już się nie śmieje .

Człowiek ma powinność walczyć o swoją , kulturę , język , historię . Kiedy pojawia się ktoś kto chce byś zapomniał swoją historię , żebyś mówił ich językiem ( a swoim byś się nie posługiwał ) , ich kulturę wchłoną zapominając o swojej , masz pełne prawo z nimi walczyć . I tak jest z Niemiaszkami , którzy od początków swojego istnienia walczą z Polską by stała się częścią Rzeszy . I gdyby nie jakaś cześć ludzi która nie ma tej "walki" w dupie , to gwarantuję ci @zibi , że byś nigdy nie pierdolną tak głupio płytkiego tekstu , bo nigdy byś się nie urodził , no chyba że jako @ziben .

Patriotyzm , ten oddolny , aktywuje się kiedy człowiek jest "duszony" butem przez obcą kulturę , kiedy kultury koegzystują równolegle nie wpierdalając się sobie , nie trzeba wywoływać demonów , co innego jak ktoś chce dominować , a taka jest ludzka natura że zawsze znajdzie się ktoś że chce kogoś do czegoś przymusić .


Masz prawo niewiedziec co czynisz jako ze zyjesz w podstawionej rzeczywistości .
Twoj mentorski ton brzmi smiesznie biorac pod uwage powyzsze.


Jak bardzo jesteś zibi elastyczny? Masz elastyczny język co by się obcego języka nauczyć i mówić z poprawnym akcentem? Elastyczny mózg co by przyswoić nową kulturę i obyczaje? Elastyczną dupe co dy cie w nowym kraju jako imigranta lub podbitego kopali a ty byś był tym niewzruszony? Elastyczny honor? Elastyczną godność? Jeśli tak, to zaiste bardzo z ciebie elastyczny człowiek, ale raczej ci z tego powodu współczuję niż zazdroszczę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:


Masz prawo niewiedziec co czynisz jako ze zyjesz w podstawionej rzeczywistości .
Twoj mentorski ton brzmi smiesznie biorac pod uwage powyzsze.

Laughing , normalnie rozjebałeś mi nadgarstki , leżę i kwiczę .

Ale dobra . Wiesz co @zibi jesteś Nowym Człowiekiem , skrojonym na miarę nowego społeczeństwa , organizowanego przez wielkie Korporacje . Coś na wzór państwa Korporacyjnego "Krzyżaków" . Stworzonym do służenia byle komu byle by móc żyć , a w twoim wypadku to chociaż wegetować . Przyjmiesz obcą kulturę , zapomnisz języka ( co właśnie obserwuje cytując cię , nie umiesz pisać po polsku , Niemcy będą z ciebie "dumni" ) . A jak Niemiec powie ci po niemiecku, się wie : stul pysk polaczku i wypierdalaj na koniec kolejki , to ty albo się wyprzesz polskiego , albo powiesz przepraszam i z podkulonym ogonem wypierdolisz na koniec kolejki i nie wiem co gorsze . Bo jesteś nowym człowiekiem : peace and love anal Smile . Jesteś murzynem , który stał się Afroamerykaninem Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
Azyren napisał:
zibimark napisał:
Azyren napisał:
Jeśli chciałeś tym elaboratem udowodnić jaką jesteś aspołeczną mendą, to ci się udało. Masz mentalność pariasa, w razie ataku na twój kraj powiedział byś że to nie twoja sprawa, ale nowa władza nie doceni twojej uległości, wprost przeciwnie, w myśl zasady że zdrajca mojego wroga może i mnie zdradzić, nowa władza będzie cie traktować jak obywatela drugiej kategorii, podbitego poddanego, pariasa. Jesteś zibi jak ten Beni z filmu Mumia. Zapewne jesteś dumny ze swego sprytu i pragmatyzmu, wszak takie śliskie jaszczurki jak ty faktycznie często przeżywają, ale co to za życie kiedy przez dawnych współobywateli jesteś traktowany jak pies i zdrajca, a przez nową władze jak obywatel drugiej kategorii, podbity parias - i w zasadzie słusznie, bo na takie traktowanie jak najbardziej zasługujesz mój śliski, pragmatyczny kolego.

Jesteś jak ci imigranci z Syrii i Iraku co za swój kraj nie chcieli walczyć więc wypierdolili do Europy, a w Europie ich jak gówno traktują. Zibi-beni, takiego chcesz życia?

I mialbym za polaka takiego jak ty pelnego nienawiści do mnie walczyć narażając się na szwank by żyło mu sie lepiej . Przecież to absurd.

https://www.bing.com/images/search?view=.....ajaxhist=0


I miałbym za polaka takiego jak ty pelnego nienawiści do mnie walczyć narażając się na szwank by żyło mu się lepiej. Przecież to absurd.
Wyzywasz innych od mend a sam nia jestes biorac pod uwagę sposób w jaki traktujesz tych co maja inne zdanie .


Nie za mnie, za siebie, za to by nie być traktowanym jak gówno uchodźcą w obcym kraju, czy pariasem u nowej władzy która podbije twój kraj. Jak bardzo śliski i pragmatyczny jesteś zibi? Czy gotów byłbyś przejść na Islam i wsadzić żonkę w burke? Czy gotów byłbyś uczyć się ukraińskiego i powiesić na ścianie obraz z Banderą i żółto-niebieską wstęgą? Naturalizować się na anglika i udawać Sasa którym nigdy w pełni nie będziesz bo w twej mowie zawsze widoczny będzie wyraźny słowiański akcent. A co jak cie populiści z Anglii wypierdolą? Gdzie się podziejesz?

Nawet tak śliski typ jak ty natrafi kiedyś na dziurę tak małą że przez nią nie przejdzie. To jest rzeczywistość.


Nie napinaj się bo ci żyłka z nienawiści peknie.
Nigdy nie brak argumentów dla uzasadnienia doktryny w którą z jakichkolwiek powodów chcemy wierzyć.
Problem twoj polega na tym ze puste abstraky sa dla ciebie bytami realnymi - broniac ich tak naprawdę pograzasz sie tylko w absurdzie.


Gdyby nie te "puste abstrakty" to byś nadal siedział w jaskini i podcierał dupe paprotką. Tym się człowiek różni od zwierząt, że zdolny jest do abstrakcyjnego myślenia, długofalowego planowania i szeroko idącej socjalizacji umożliwiającej postęp. Gdyby dawni ludzie myśleli tak jak ty, to by mamuta raczej nie upolowali bo każdy by sobie rzepkę skrobał a na mamuta to jednak potrzeba sporo dobrze zorganizowanych ludzi.

Idź sobie zibi rzepkę skrobać, ale potem nie dziw się że cie traktują jak gówno a gdy przyjdą gorsze czasy będziesz jak ten bezpański kundel na deszczu. Polskę opuścisz a w Anglii i USA cie nie zechcą i co wtedy? Może ci wtedy Soros pomoże i zainwestuje trochę kasy w twoje sobięrzepkiskrobanie? A może nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
zibimark napisał:


Masz prawo niewiedziec co czynisz jako ze zyjesz w podstawionej rzeczywistości .
Twoj mentorski ton brzmi smiesznie biorac pod uwage powyzsze.

Laughing , normalnie rozjebałeś mi nadgarstki , leżę i kwiczę .

Ale dobra . Wiesz co @zibi jesteś Nowym Człowiekiem , skrojonym na miarę nowego społeczeństwa , organizowanego przez wielkie Korporacje . Coś na wzór państwa Korporacyjnego "Krzyżaków" . Stworzonym do służenia byle komu byle by móc żyć , a w twoim wypadku to chociaż wegetować . Przyjmiesz obcą kulturę , zapomnisz języka ( co właśnie obserwuje cytując cię , nie umiesz pisać po polsku , Niemcy będą z ciebie "dumni" ) . A jak Niemiec powie ci po niemiecku, się wie : stul pysk polaczku i wypierdalaj na koniec kolejki , to ty albo się wyprzesz polskiego , albo powiesz przepraszam i z podkulonym ogonem wypierdolisz na koniec kolejki i nie wiem co gorsze . Bo jesteś nowym człowiekiem : peace and love anal Smile . Jesteś murzynem , który stał się Afroamerykaninem Laughing


I mnie naszła podobna refleksja. Zibi to typowy przedstawiciel Nowego Człowieka, produkt inżynierii społecznej, istota niskich (niemal zwierzęcych) instynktów, uwięziona w globalnowioskowym matrixie. Zibi to taka elastyczna gumka w majtkach, a czy Zibi będzie u dupy Niemca, Anglika czy Araba, to już mu wszystko jedno, bo jak wielka by ta dupa nie była to zibi jest wystarczająco elastyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 21:30, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren to ten gatunek ktoryby przetrwac sprzedal by swoj honor i nie tylko .
Zrozum jedno-caly czas pisze o poswieceniu dla kogoś a nie dla czegos. Abym poswiecil sie dla kogos musze tego kogos najpierw znac by mieć świadomość ze mego poswiecenia jest godzien. I wiedz ze sa ludzie dla ktotych oddal bym zycie w obronie ich godności, zdrowia ,zycia ...
Ale znam tych ludzi, są oni dobrej woli , szanuja mnie i wiem ze moge na nich liczyc. Czy jest cos cenniejszego dla mnie niz moje zycie?-jest- i malo mnie to obchodzi czy w to wierzysz czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda możliwość jest lepsza niż być elementem społeczności o twarzach Antka Smoleńskiego, Bolka, pilsudskiego, czy zbrodniarzy wyklętych...
... Niektórzy przedawkowali patriotyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
Azyren to ten gatunek ktoryby przetrwac sprzedal by swoj honor i nie tylko[1] .
Zrozum jedno-caly czas pisze o poswieceniu dla kogoś a nie dla czegos. Abym poswiecil sie dla kogos musze tego kogos najpierw znac by mieć świadomość ze mego poswiecenia jest godzien. I wiedz ze sa ludzie dla ktotych oddal bym zycie w obronie ich godności, zdrowia ,zycia ...
Ale znam tych ludzi, są oni dobrej woli , szanuja mnie i wiem ze moge na nich liczyc. Czy jest cos cenniejszego dla mnie niz moje zycie?-jest- i malo mnie to obchodzi czy w to wierzysz czy nie.


Ale ty dalej nie rozumiesz. Tutaj nie chodzi żebyś walczył za kogoś ale za siebie, za swoją godność by w cudzym kraju nie być pomiatanym obywatelem drugiej kategorii.

1 - Na podstawie czego tak twierdzisz? Bo jak na razie to ty dałeś swoimi poglądami podstawy do takiej charakterystyki że sprzedał byś honor byle żeby żyć. Już nie ważne jak, nawet jako imigrant, bezpaństwowiec, obywatel drugiej kategorii, kundel, byle żeby żyć. Na tym ci tylko zależy. Dobrze że takich ludzi w społeczeństwie jest jeszcze mniejszość, bo niechybnie by się ono rozpadło. Zibi-beni byle ocalił dupe i miał papu i każdego nowego Pana w rączkę pocałuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 21:54, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patriotyzm to nie tylko utopia, ale przede wszystkim skrajna głupota - zaledwie inna forma religii.

Jak ktoś jest beznadziejny w tym co robi, czyli generalnie jest looserem, to wtedy właśnie, próbując się dowartościować, wybiera bycie patriotą. Bo, jak to mówi "jeśli nie byłbym Polakiem, to byłbym nikim".

Cóż synku, nie chcę cię rozczarować, ale jak dla mnie to i tak jesteś nikim.
A im prędzej to zrozumiesz, tym większa szansa, że na coś się jeszcze ludziom przydasz zanim zdechniesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Patriotyzm to nie tylko utopia, ale przede wszystkim skrajna głupota.


Powiedz to imigrantom z Syrii i Iraku którzy nie chcieli walczyć za swój kraj a teraz w Europie traktowani są jak gówno. Ciekawe jak teraz patrzą oni na "swoje światowe poglądy" i "sny o Europie".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 22:01, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
zibimark napisał:
Azyren to ten gatunek ktoryby przetrwac sprzedal by swoj honor i nie tylko[1] .
Zrozum jedno-caly czas pisze o poswieceniu dla kogoś a nie dla czegos. Abym poswiecil sie dla kogos musze tego kogos najpierw znac by mieć świadomość ze mego poswiecenia jest godzien. I wiedz ze sa ludzie dla ktotych oddal bym zycie w obronie ich godności, zdrowia ,zycia ...
Ale znam tych ludzi, są oni dobrej woli , szanuja mnie i wiem ze moge na nich liczyc. Czy jest cos cenniejszego dla mnie niz moje zycie?-jest- i malo mnie to obchodzi czy w to wierzysz czy nie.


Ale ty dalej nie rozumiesz. Tutaj nie chodzi żebyś walczył za kogoś ale za siebie, za swoją godność by w cudzym kraju nie być pomiatanym obywatelem drugiej kategorii.

1 - Na podstawie czego tak twierdzisz? Bo jak na razie to ty dałeś swoimi poglądami podstawy do takiej charakterystyki że sprzedał byś honor byle żeby żyć. Już nie ważne jak, nawet jako imigrant, bezpaństwowiec, obywatel drugiej kategorii, kundel, byle żeby żyć. Na tym ci tylko zależy. Dobrze że takich ludzi w społeczeństwie jest jeszcze mniejszość, bo niechybnie by się ono rozpadło. Zibi-beni byle ocalił dupe i miał papu i każdego nowego Pana w rączkę pocałuje.

Azeryn jestem pewien ze wszystko to czym probujesz mnie naznaczyc w rzeczywistości stanowi charakterystyke twojego charaktetu.
Twoje oceny mojej osoby sa huja warte bo z gruntu falszywe i wisza mi kolo dupy.
Widac jestes parszywym osobnikiem bez ambicji.honoru wyzszych celow i wartości i by nie byc w tym odosobnionym szukasz okazji by nimi kogos naznaczyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Bimi napisał:
Patriotyzm to nie tylko utopia, ale przede wszystkim skrajna głupota.


Powiedz to imigrantom z Syrii i Iraku którzy nie chcieli walczyć za swój kraj a teraz w Europie traktowani są jak gówno. Ciekawe jak teraz patrzą oni na "swoje światowe poglądy" i "sny o Europie".


O czym ty do mnie rozmawiasz?
Twierdzisz, że powinni byli zostać w kraju i oddać swe życie za ich ojczyznę?

No więc, tylko potwierdzasz moją tezę, że patrioci to totalni idioci.
W odróżnieniu od uchodźców z Syrii i Iraku - ci mają instynkt samozachowawczy, co akurat świadczy o inteligencji.

Lepiej być traktowanym jak gówno, niż ginąć za gówno - może kiedyś to zrozumiesz, choć nie wróże ci wiele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naród nie może być utożsamiany z Państwem, co jest nomen omen charakterystyczne również w obecnych czasach z rosnącym trendem wśród z jednej strony progresywno-libertyńskich-socjalistów a z drugiej strony narodowo-socjalistycznych konserwatystów, czyli tzw. państwowców, którzy oczywiście potrzebują owego Państwa jak dżdżownica dżdżu.
W tym względzie jakikolwiek spór jest bezsensowny.
Albowiem w ten sposób zarówno Esbek jak i PIS-Misiewicz mówią, że służą a jakże Państwu Polskiemu.
Ja tam mogę służyć jedynie Narodowi Polskiemu.
Naród to wspólnota kultury a co za tym idzie między innymi tradycji, wspomnień czy języka.
Patriotyzm zatem to przywiązanie do języka, to wspomnienie zapachu polskiego sadu gdy zaczyna się wiosna, to smaki z dzieciństwa polskiej kuchni, to mentalność zapisana w kulturze, polskich dziełach, która przenika w nas od dziecka, to wspólna historia przodków, itd.
W ten sposób istniał bardzo prężny nomen omen Naród polski a nie istniało państwo.
Za Naród Polski to ja się mogę bić do upadłego.
Tak jak bił się mój pradziadek w Batalionach Chłopskich, który bił się za chałupę, za ziemię, za wolność swoją, sąsiada, swoich dzieci i przy okazji moją wolność, choć jak wiemy mu nie wyszło, czyli nie dość, że zginął to jeszcze Naród został wtłoczony w Państwo towarzyszy radzieckich, ale za Państwo elit sanacyjnych to on się nie bił, bo owe elity, gdyby miał okazję to by rozstrzelał tak jak strzelał do Niemców.
Za Państwo w wersji władzy oligarchii finansowo-politycznej w strukturze dupokracji liberalnej to ja się jestem w stanie bić do owego Państwa lub mojej śmierci {czytaj do śmierci Państwa}. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Azyren napisał:
Bimi napisał:
Patriotyzm to nie tylko utopia, ale przede wszystkim skrajna głupota.


Powiedz to imigrantom z Syrii i Iraku którzy nie chcieli walczyć za swój kraj a teraz w Europie traktowani są jak gówno. Ciekawe jak teraz patrzą oni na "swoje światowe poglądy" i "sny o Europie".


O czym ty do mnie rozmawiasz?
Twierdzisz, że powinni byli zostać w kraju i oddać swe życie za ich ojczyznę?

No więc, tylko potwierdzasz moją tezę, że patrioci to totalni idioci.
W odróżnieniu od uchodźców z Syrii i Iraku - ci mają instynkt samozachowawczy, co akurat świadczy o inteligencji.

Lepiej być traktowanym jak gówno, niż ginąć za gówno - może kiedyś to zrozumiesz, choć nie wróże ci wiele.


Jeśli traktowanie jak kundel na obczyźnie to instynkt samozachowawczy to ja dziękuje. Mam gdzieś flagę, hymn i pomniki, ale gdy ktoś wjeżdża mi czołgiem w dom to nie podkulam ogona i nie uciekam. Rozumie Bimi twoją wrogość wobec łysych idiotów z ONR-u bo sam ich nie lubię ale patriotyzm to nie tylko ONR i defilady z dumnie maszerującymi trepami. Miałeś szczęście nie urodzić się jako członek społeczności którą ktoś stopniowo eksterminuje, ale wtedy zrozumiał byś co mam na myśli.

A we wróżby nie wierzę bo według mnie sami jesteśmy kowalami swojego losu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
Azyren napisał:
zibimark napisał:
Azyren to ten gatunek ktoryby przetrwac sprzedal by swoj honor i nie tylko[1] .
Zrozum jedno-caly czas pisze o poswieceniu dla kogoś a nie dla czegos. Abym poswiecil sie dla kogos musze tego kogos najpierw znac by mieć świadomość ze mego poswiecenia jest godzien. I wiedz ze sa ludzie dla ktotych oddal bym zycie w obronie ich godności, zdrowia ,zycia ...
Ale znam tych ludzi, są oni dobrej woli , szanuja mnie i wiem ze moge na nich liczyc. Czy jest cos cenniejszego dla mnie niz moje zycie?-jest- i malo mnie to obchodzi czy w to wierzysz czy nie.


Ale ty dalej nie rozumiesz. Tutaj nie chodzi żebyś walczył za kogoś ale za siebie, za swoją godność by w cudzym kraju nie być pomiatanym obywatelem drugiej kategorii.

1 - Na podstawie czego tak twierdzisz? Bo jak na razie to ty dałeś swoimi poglądami podstawy do takiej charakterystyki że sprzedał byś honor byle żeby żyć. Już nie ważne jak, nawet jako imigrant, bezpaństwowiec, obywatel drugiej kategorii, kundel, byle żeby żyć. Na tym ci tylko zależy. Dobrze że takich ludzi w społeczeństwie jest jeszcze mniejszość, bo niechybnie by się ono rozpadło. Zibi-beni byle ocalił dupe i miał papu i każdego nowego Pana w rączkę pocałuje.

Azeryn jestem pewien ze wszystko to czym probujesz mnie naznaczyc w rzeczywistości stanowi charakterystyke twojego charaktetu.
Twoje oceny mojej osoby sa huja warte bo z gruntu falszywe i wisza mi kolo dupy.
Widac jestes parszywym osobnikiem bez ambicji.honoru wyzszych celow i wartości i by nie byc w tym odosobnionym szukasz okazji by nimi kogos naznaczyc.


Ktoś kto wie że go coś nie dotyczy zachowuje spokój. Ty natomiast wyskoczyłeś poparzony jak ze wrzątku, co oznacza że to co pisze cie zabolało czyli podświadomie wiesz że to prawda. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie jestem taki by drugiego człowieka który nie jest mi rodziną olać, tym się różnimy od zwierząt że jesteśmy społeczeństwem... No przynajmniej niektórzy. Ty zibi-beni natomiast jesteś pragmatyczny i elastyczny a takie abstrakty jak honor, godność czy poczucie wspólnoty do niczego ci nie są potrzebne. Ale to twoje życie i twoje wybory Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Patriotyzm to nie tylko utopia, ale przede wszystkim skrajna głupota - zaledwie inna forma religii.
Wiesz co ,daruj sobie wypowiedzi o zagadnieniu,które przerasta możliwość twojego rozumienia .Skoncentruj się lepiej na pisaniu poradnika małego naćpanego pedalika ,masz doświadczenie ,praktykę i talent
Cytat:
Męski punkt G i orgazmy analne - prezenty Boga dla gejów Wszystkie niesprawiedliwości, jakich doświadczamy od wieków jako geje, Bóg postanowił nam wynagrodzić - dając nam męski punkt G (jak Gej!). I nie, żeby heterycy go nie mieli, bo też go mają. Ale słyszałem, że jakoś nie spieszy im się go odkrywać. Dlaczego? Bo jest ukryty w... odbytnicy Smile
Cytat:
Wielu pewnie powątpiewa wciąż w to, czy facet jest zdolny do przeżycia orgazmu innego, niż tego spowodowanego waleniem konia/ penetracją. Otóż jest - właśnie poprzez odpowiedni masaż punktu G. Choć "masaż" to mało powiedziane. Ten punkt trzeba po prostu porządnie wyruchać! Smile
syf,kiła i mogiła , ale to wynurzenia Bimiego ,który zdobył się na szczerość po ostrym przyćpaniu .Gdyby ,ktoś nie kojarzył tokebit1-velBIMI viewpost.php?p=296335 Zibimark , a jak łykasz te psychotropy ,to gadasz dupą czy do dupy ?
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:30, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Jeśli traktowanie jak kundel na obczyźnie to instynkt samozachowawczy to ja dziękuje. Mam gdzieś flagę, hymn i pomniki, ale gdy ktoś wjeżdża mi czołgiem w dom to nie podkulam ogona i nie uciekam. Rozumie Bimi twoją wrogość wobec łysych idiotów z ONR-u bo sam ich nie lubię ale patriotyzm to nie tylko ONR i defilady z dumnie maszerującymi trepami. Miałeś szczęście nie urodzić się jako członek społeczności którą ktoś stopniowo eksterminuje, ale wtedy zrozumiał byś co mam na myśli.


Widzisz dziecko, sęk w tym że to co dla ciebie jest sufitem, dla mnie jest podłogą.

Otóż może to być dla ciebie szokiem, ale ja urodziłem się jako członek społeczności którą ktoś stopniowo eksterminuje.
A w każdym razie próbuje eksterminować - jedyny powód że mu się nie udaje jest taki, że my jesteśmy sprytniejsi.
Jesteśmy społecznością ludzi uważających się za obywateli świata - ludzi gardzących religią i narodowością, dla których coś takiego jak "obczyzna" nie istnieje. Ludzi wolnych od służalczej postawy względem instytucji, a w szczególności rządów - ludzi być może ujarzmionych ale w środku prawdziwie wolnych, bo nie uznających żadnych panów.

Nasza społeczność jest ponadnarodowa.
Łączy nas nie żadna organizacja, a wyłącznie naturalna ludzka empatia i logika napędzana inteligencją.
Naszym celem jest pokój na świecie i dobrobyt wszystkich ludzi.
Natomiast największym wrogiem tego celu są właśnie wszelkiej maści "patrioci".
Największym wrogiem tego celu jest ludzka głupota i wynikająca z niej służalczość wobec "państwa".


Własnie, skoro już wspomniałeś o kundlach... świetna metafora!
Dla mnie to ty jesteś kundel.
Do tego absolutnie nieświadomy swego skundlenia.
Więc: głupi kundel.
I czy można upaść niżej?
Moim zdaniem nie - żul ze śmietnika ma u mnie większe poważanie, niż tacy dumni patrioci jak wy.
A co dopiero typ co przepłynął na łódce morze śródziemne - to jest dopiero gość! Przy kimś takim polscy narodowcy co ino drą ryja na paradach, to małe skundlone szczurki z podkulonymi ogonkami. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 11 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Otóż może to być dla ciebie szokiem, ale ja urodziłem się jako członek społeczności którą ktoś stopniowo eksterminuje.
A w każdym razie próbuje eksterminować - jedyny powód że mu się nie udaje jest taki, że my jesteśmy sprytniejsi.


Tak mocne, że aż zabawne.
Polecam waszej społeczności stworzyć jakąś koncepcję zbieżną do "antysemityzmu" bo inaczej nie dacie rady.

Bimi napisał:
Naszym celem jest pokój na świecie i dobrobyt wszystkich ludzi.


Wówczas nastaną to czasy gdy Ziemia będzie obradzała bez siania.

Twoje przesłanie Bimi brzmi mniej więcej jak przesłanie owego Marynarza:

"Stój elemencie aspołeczny
przed chwilą przeszedłem reedukację
dostąpcie i wy tej łaski
Wszyscy jesteśmy ludźmi a Ziemia jest naszą planetą!!!
Ziemia Planeta Ludzi!!!
niech brat do brata wyciągnie prawicę
zarzućmy wędki, stańmy się rybakami
Niech dobro zwycięża zło"

Bardzo ładnie to brzmi, ale nie ma nic wspólnego z rzeczywistością a co więcej nigdy nie będzie miało nic wspólnego z rzeczywistością ze względów nawet nie politycznych, ale psychologicznych, socjologicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Patriotyzm to utopia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile