W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Niezbite dowody na płaską ziemię  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 5360
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sz6sc




Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:13, 02 Gru '16   Temat postu: Niezbite dowody na płaską ziemię Odpowiedz z cytatem

Dowody, cztery sztuki, zamieszczone przez naczelnego płaskacza rafixa (rafal811)

Temat dla potomnych, jak wszyscy dobrze wiemy, ziemia jest płaska, prawda niedługo wyjdzie na jaw, a my - nieświadome i głupie kurwy, będziemy ustawiać się w kolejce do rafixa i błagać o przebaczenie Laughing Laughing Laughing


1.
rafal811 napisał:
Nie wiem czy 12g lotu które wyraźnie są widoczne w planach lotu to prawdziwy czas, może i tak, ja tego nie sprawdzę.


2.
rafal811 napisał:
Nie mam dowodu jak oni to robią. Jak oszukują czas lotu.


3.
rafal811 napisał:
a może to nie prądy strumieniowe tylko po prostu płaska ziemia?


4.
rafal811 napisał:
Lotów jest mało, może wysyłają 2 samoloty oznakowane tak samo które lądują w umówionym czasie, przecież budżet wart jest świeczki.


źródło jego wypowiedzi viewtopic.php?t=25457
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 02 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przytulmy Rafała ...tak bardzo się stara ...
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 02 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Ale lepiej się śmiać, bo zdrowo Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 02 Gru '16   Temat postu: Re: Niezbite dowody na płaską ziemię Odpowiedz z cytatem

sz6sc napisał:
Dowody, cztery sztuki, zamieszczone przez naczelnego płaskacza rafixa (rafal811)

Temat dla potomnych, jak wszyscy dobrze wiemy, ziemia jest płaska, prawda niedługo wyjdzie na jaw, a my - nieświadome i głupie kurwy, będziemy ustawiać się w kolejce do rafixa i błagać o przebaczenie Laughing Laughing Laughing


1.
rafal811 napisał:
Nie wiem czy 12g lotu które wyraźnie są widoczne w planach lotu to prawdziwy czas, może i tak, ja tego nie sprawdzę.


2.
rafal811 napisał:
Nie mam dowodu jak oni to robią. Jak oszukują czas lotu.


3.
rafal811 napisał:
a może to nie prądy strumieniowe tylko po prostu płaska ziemia?


4.
rafal811 napisał:
Lotów jest mało, może wysyłają 2 samoloty oznakowane tak samo które lądują w umówionym czasie, przecież budżet wart jest świeczki.


źródło jego wypowiedzi viewtopic.php?t=25457


No bo oni to robią mniej więcej tak:

- No to ja będę leciał szybciej bo ja lecę do Santiago, a ty wolniej bo lecisz do San Francisko, żebym to ja prędzej dotarł do celu mimo że moje miasto jest tak na prawdę dalej od twojego, ale według koncepcji kulistej ziemi powinno być bliżej więc ja muszę dolecieć szybciej bo inaczej cała misternie stworzona zasłona runie.
- dobrze panie kolego, to ja będę leciał wolniej bo mam bliżej.
- ale pamiętaj żółtodziobie, robimy to bezbłędnie od dziesięcioleci żeby trasy i czasy lotów zgadzały się z dystansami na globusie. Nie popełnij błędu!
- dam z siebie wszystko! Ruszamy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:05, 08 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parowóz i mit płaskiej Ziemi


Stoi na stacji parowóz - lokomotywa,
Ciężki, ogromny i pot z niego spływa.
Stoi cały czarny i dmucha,
Żar z kotła bucha,
Już para ciśnie, palacz ledwo zipie,
A ciągle węgiel w niego sypie.

Wagony do niego podoczepiali
Z każdego sypią tysiące metrówek ze stali
I pełno ludzi, każdy w wagonie
I bierze po metrówce w dłonie,
Wychodzą przed pociąg najpierw grubasy,
Później chudsi, co nie jedzą kiełbasy,

W innych wagonach,
Prędkościomierze na kołach;
Pod każdym kołem żelazna belka,
Na której człowiek na pomiar zerka;
Przy torach już stoją i każdy trzyma metr,
Drugi, trzeci, 62 tysiące ludzi co metr,

Nagle ryk!
Jakby kwik!
Ciśnienie - syk!
Z komina dym pyk, pyk!
Pociąg rusza,
I każde koło prędkościomierz porusza.

Żegna stacja Północ Włoszczowa,
Prędkość stała się kluczowa,
Do końca godzina,
A wtedy przerwie się lina,
Długo się nudzić nie idzie
Na mecie wreszcie nikt nie ulega zwidzie

Stacja Opoczno Południe,
I pociąg wtacza się cudnie.
Pęka lina,
Parowóz ją ucina,
Każdy notuje i liczy pomiary,
Wzór, czas i drogi wymiary.

Prędkość dały,
62 km/h wynik cały.
Zgadza się czas i 62 km - droga,
Mija obawa i trwoga.
Nie skrócił się metr,
I nadal na nogę wchodzi getr.

Cztery buty po 25 cm dają sto,
I nie ma już kto,
Przekonywać do płaskiej Ziemi.
Ci stali się niemi,
Ludzie nie uwierzyli i zmierzyli,
I przez to uśmiechnięci byli!


_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal811




Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 345
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 30 Maj '17   Temat postu: Re: Niezbite dowody na płaską ziemię Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:


No bo oni to robią mniej więcej tak:

- No to ja będę leciał szybciej bo ja lecę do Santiago, a ty wolniej bo lecisz do San Francisko, żebym to ja prędzej dotarł do celu mimo że moje miasto jest tak na prawdę dalej od twojego, ale według koncepcji kulistej ziemi powinno być bliżej więc ja muszę dolecieć szybciej bo inaczej cała misternie stworzona zasłona runie.
- dobrze panie kolego, to ja będę leciał wolniej bo mam bliżej.
- ale pamiętaj żółtodziobie, robimy to bezbłędnie od dziesięcioleci żeby trasy i czasy lotów zgadzały się z dystansami na globusie. Nie popełnij błędu!
- dam z siebie wszystko! Ruszamy!


Mechanizm groteskowo opisany, zgadza się z rzeczywistością. Różnica jest tylko taka, że piloci mogą nie wiedzieć jak szybko lecą. Kuriozalne lecz prawdziwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alvin88




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 98
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 23:35, 30 Maj '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary - obejrzyj sobie to - https://youtu.be/SC9ybxMDGlE?t=20m - masz tam wyjaśnione co i jak z tymi samolotami - zobacz sobie na Internetach lot QF27 - masz tam nawet jednegoi debila, co to sądzi że lot QF27 to jakiś mit.

Podobna sytuacja z lotem QF63 - wspomniany tutaj - kolejna brednia - szybko można nawet udowodnić, że Ziemia jest płaska, nawet powiedziano JAK to zrobić - odważysz się?

Poleć tym lotem (jednym czy drugim) i zobaczymy co i jak - odważysz się?

Kolejny taki lot ściemniony to ten słynny lot z bali to Los Angeles, co to pasażerka zaczęła rodzić - Tutaj artykuł, a tu masz to na tym filmiku od SciFun'a.

Takich płaskoziemnców powinno się wyrzucać z forum dożywotnio. Brednia, brednia i jeszcze raz brednia - no ale im powiedzieć, że są "inteligentni inaczej" - to zaraz, że gwałci się wolność myślenia, czy inną swobodę wypowiedzi.

Najlepiej wsiądź w taki samolot i poleć gdzieś, gdzie nie będziesz miał dostępu do Internetu i wszyscy będą bardziej szczęśliwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1854
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 26 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Amerykanin Mike Hughes chciał udowodnić światu, że Ziemia jest płaska. W tym celu w domu zbudował specjalną rakietę, która miał polecieć i potwierdzić swoje podejrzenia. Jego plan został jednak odłożony w czasie, gdyż państwowa agencja nie zezwoliła mu na start.
Amerykanin Mike Hughes chciał udowodnić światu, że Ziemia jest płaska. W tym celu w domu zbudował specjalną rakietę, która miał polecieć i potwierdzić swoje podejrzenia. Jego plan został jednak odłożony w czasie, gdyż państwowa agencja nie zezwoliła mu na start.


61-latek przez kilka lat konstruował w swoim garażu prowizoryczną rakietę. Chciał nią polecieć na tyle wysoko, by móc sprawdzić, czy aby na pewno nasza planeta jest okrągła, czy też może - jak sam uważa - płaska.

Jak informuje "Washington Post", Hughes chciał wystartować 25 listopada. Problem, że chciał wylecieć z niewielkiego miasteczka Amboy, czyli terenu publicznego. Na to nie chciało mu zezwolić amerykańskie Biuro Zarządzania Terenem. Sam 61-latek twierdzi, że agencja pozwoliła mu na start rok temu.

Hughes nie traci jednak nadziei. W następnym tygodniu zamierza chce ponownie spróbować startu - tym razem z prywatnego terenu.

Teoria "płaskiej Ziemi" zdobywa coraz więcej zwolenników. Nie tak dawno w Północnej Karolinie odbyła się nawet międzynarodowa konferencja poświęcona zagadnieniu. Stowarzyszenie zajmujące się tą kwestią jest też jednym z głównych sponsorów Hughesa.



Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-chc.....Id,2470122
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1854
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 29 Lis '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i taka myśl mnie naszła, a zarazem pytanie do płaskoziemców - czy księżyc i słońce też są płaskie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Niezbite dowody na płaską ziemię
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile