W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Za życiem - czyli jak sobie wykluć 4 klocki  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 4497
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 18:53, 03 Lis '16   Temat postu: Za życiem - czyli jak sobie wykluć 4 klocki Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem jak ci ludzie w tym populistycznym rządzie kombinują, ale najwyraźniej żyją w świecie oderwanym od rzeczywistości, której ja z kolei doświadczam na co dzień.

Czytajcie to:
Cytat:
Sejm na obecnym posiedzeniu zajmował się rządowym projektem ustawy "Za życiem". Projekt przewiduje m.in., że z tytułu urodzenia ciężko chorego dziecka przysługiwać będzie jednorazowe świadczenie w wysokości 4 tys. zł.


I teraz, pomyślmy...
Znamy Polskę, wiemy że Polak potrafi, a do tego (jak zwykle) czasy są takie że nie ma lekko.
Więc ja daję sobie rękę uciąć (a nawet i głowę), że jak tylko wprowadzą ustawę która daje matce forsę za to że urodziła "ciężko chore" dziecko, to zacznie się komercyjna produkcja ciężko chorych dzieci. Natychmiast pojawią się kobiety, które zaczną z tego żyć.

W końcu żyjemy w XXI wieku - jeżeli kobieta będzie chciała urodzić "ciężko chore" dziecko, to z pewnością znajdzie sposób aby zajść w ciążę i uszkodzić płód na tyle aby był ciężko chory po wykluciu. I to nie jest żaden medyczny majstersztyk, czasem wystarczy jedna tabletka...
A jak dobrze taka bizness woman obcyka system, to dziecko zejdzie zaraz po tym jak ona zainkasuje swoje cztery klocki. W międzyczasie może już zacząć pracować nad kolejną wypłatą...

Nazwijcie mnie cynicznym chujem, ale znam to społeczeństwo już od ponad 40 lat i mogę wam to zagwarantować!
Tak samo, jak gdy np. zaczniecie płacić kobietom za rodzenie murzynów - to gwarantuję wam że zaczną rodzić więcej murzynów.

I taka to oto nadchodzi ustawa "za życiem", że nie wiem czy mam się z niej śmiać czy płakać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 03 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, debilku koszerny. Nie zamydlaj tu nam oczu czterema "klockami".
Te 4 "klocki" to jest bardzo tania inwestycja w pustynny GESZEFT HANDEŁE ludzkimi organami!
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 03 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, jak cos do mnie piszesz to postaraj się tak żebym mógł coś z tego skumać.

Może np. spróbuj ograniczyć liczbę wyrazów specyficznych dla twojej mniejszości kulturowej.
Koszerny, geszeft, szabas, itp. - serio, ja nie mam aż tyle obeznania tym twoim językiem i waszymi obyczajami.
Ja jestem chłopcem z polskiej prowincji i nie oglądam TV - prędzej się ze mną dogadasz po łacinie, niż po żydowsku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 22:30, 03 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro całe zachodnie UE może dawać 4 tys. miesiąc w miesiąc tzw. "uchodźcom" to Polska może dać 4 tys. rodzicom, którym urodzi się niepełnosprawne dziecko.
Generalnie jestem przeciwnikiem tzw. rozdawania kasy, czyli generowania niepotrzebnych wydatków i podatków na wyimaginowane potrzeby, wyimaginowanych "potrzebujących".
Aczkolwiek niepełnosprawne czy ciężko chore dzieci nie są wyimaginowaną grupą potrzebujących, więc jeśli większość społeczeństwa wyrazi chęć takiej pomocy - niestety PIS-ludzie mają w dupie pytanie społeczeństwa o cokolwiek - to ja nie widzę problemu.
Albowiem na cywilizowanych społeczeństwach ciążą pewne obowiązki etyczne dotyczące zadbania o te jednostki w społeczności, które z obiektywnych powodów nie są w stanie przeżyć bez pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 03 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tysiąc na chrzciny , trzy tysiące na pogrzeb ( jak już ktoś w necie wspomniał ) Smile . I kto będzie najbardziej zarobiony . I nawet jak zgonów będzie mało bo dziecko ma cierpieć jak Jezus cierpiał , to chrzest musi być , a tam co łaska , nie mniej niż tysiąc .

Niepełnosprawne , ciężko chore dziecko to ciężki temat . I niewielu się "skusi" na te cztery koła . Gdyż to jest chuj nie pomoc . Niepełnosprawne , upośledzone dziecko to ciężka harówa dla przynajmniej jednego rodzica .
Niepełnosprawne , upośledzone dziecko to olbrzymie koszta jakie poświęcają rodzice . I nie mam na myśli tylko kasy . Jeśli zarabiałeś ona zarabiała dajmy na to 8 koła ( razem ) miesięcznie . To teraz jedno nie pracuje drugie utrzymuje , leki , terapie , odpowiednio przystosowane auto , pieluchy itp . Bida panie . Więc jebać te 4 koła .
Niepełnosprawne , upośledzone dziecko to niewyobrażalne cierpienie przeciągające się w czasie . Bezradność w obliczu choroby prowadząca do depresji .
Jeśli jesteś biedny to musisz oddać dziecko . I co to za życie . Bo żyć trzeba , a wegetacja to nie życie . Nie jesteśmy prostymi zwierzętami , mamy świadomość , myśl , wymyśliliśmy Boga by usprawiedliwić władzę Wink . Tak samo kochamy życie jak i śmierć . I tak samo jak mamy prawo do życia mamy prawo do śmierci .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 03 Lis '16   Temat postu: Re: Za życiem - czyli jak sobie wykluć 4 klocki Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ja nie wiem jak ci ludzie w tym populistycznym rządzie kombinują, ale najwyraźniej żyją w świecie oderwanym od rzeczywistości, której ja z kolei doświadczam na co dzień.

Czytajcie to:
Cytat:
Sejm na obecnym posiedzeniu zajmował się rządowym projektem ustawy "Za życiem". Projekt przewiduje m.in., że z tytułu urodzenia ciężko chorego dziecka przysługiwać będzie jednorazowe świadczenie w wysokości 4 tys. zł.


I teraz, pomyślmy...
Znamy Polskę, wiemy że Polak potrafi, a do tego (jak zwykle) czasy są takie że nie ma lekko.
Więc ja daję sobie rękę uciąć (a nawet i głowę), że jak tylko wprowadzą ustawę która daje matce forsę za to że urodziła "ciężko chore" dziecko, to zacznie się komercyjna produkcja ciężko chorych dzieci. Natychmiast pojawią się kobiety, które zaczną z tego żyć.

W końcu żyjemy w XXI wieku - jeżeli kobieta będzie chciała urodzić "ciężko chore" dziecko, to z pewnością znajdzie sposób aby zajść w ciążę i uszkodzić płód na tyle aby był ciężko chory po wykluciu. I to nie jest żaden medyczny majstersztyk, czasem wystarczy jedna tabletka...
A jak dobrze taka bizness woman obcyka system, to dziecko zejdzie zaraz po tym jak ona zainkasuje swoje cztery klocki. W międzyczasie może już zacząć pracować nad kolejną wypłatą...

Nazwijcie mnie cynicznym chujem, ale znam to społeczeństwo już od ponad 40 lat i mogę wam to zagwarantować!
Tak samo, jak gdy np. zaczniecie płacić kobietom za rodzenie murzynów - to gwarantuję wam że zaczną rodzić więcej murzynów.

I taka to oto nadchodzi ustawa "za życiem", że nie wiem czy mam się z niej śmiać czy płakać.



Bimi, doszedłeś do absurdu w tym "prognozowaniu".

Nie mam pojęcia w jakim się obracasz środowisku, że nabyłeś takich doświadczeń przez 40 lat. Ale mocno przesadziłeś.

Nie masz pojęcia co to jest być w ciąży i rodzić. Wyobrażasz sobie, że to jest przyczepiona z przodu poduszka, a rodzenie to tak jakby wysrał większy glut ?
Uszkodzenie dziecka może skończyć się zatruciem i śmiercią kobiety. Jak sobie wyobrażasz takie "celowe uszkadzanie płodu" ?
Masz, niestety, talmudyczny ogląd rzeczywistości, skoro tak sobie wyobrażasz możliwość robienia interesu na uszkadzaniu i rodzeniu uszkodzonych dzieci. To jest genetyczny odruch nabyty po 2000 latach używania- postrzeganie we wszystkim KASY.
Cała moja rodzina ma zniszczone życie przez te zwyrodniałe geny.

A co z urodzonym dzieckiem- na kremy dla urody, dodatek do napojów energetyzujących czy recykling narządów. A może suszyć i jako maskotki do samochodu wieszać. Zabawne może to by było dla entuzjastów osobliwości. Super Gescheft.

Czy chciałbyś może napisać nową wersję szmoncesu https://www.youtube.com/watch?v=QmEITFsnK2I

Gdzie na słowo dziecko padłaby propozycja "uszkodzenia" celem wydębienia kasy ?

Nie mogę cię, Bimi, nazwać cynicznym chujem. Masz po prostu klasyczną talmudyczną mentalność. To coś bardziej szkodliwego dla twojego zdrowia.

Jeszcze tylko 20 lat i to zrozumiesz. Będzie bolało. Trudno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 10:46, 04 Lis '16   Temat postu: Re: Za życiem - czyli jak sobie wykluć 4 klocki Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
Bimi, doszedłeś do absurdu w tym "prognozowaniu".

Nie mam pojęcia w jakim się obracasz środowisku, że nabyłeś takich doświadczeń przez 40 lat. Ale mocno przesadziłeś.


Bardziej bym się skłaniał jednak ku tezie, że po prostu znam życie lepiej niż ty.

Najwyraźniej jest ci obcy obraz polskiej patologii gdzie kobieta alkoholiczka rodzi dziecko każdego roku, przez dwanaście lat pod rząd - za każdym razem mając je z innym chłopem. I nie dlatego ze tak kocha dzieci, tylko dlatego, że ledwo starcza jej na alkohol, więc co dopiero na aborcję czy antykoncepcję.

Może nie pamiętasz też tego jak lekarze pogotowania w pewnym wielkim mieście dobijali pacjentów, tylko po to aby zgarnąć 100zł za zgłoszenie ich śmierci do zakładu pogrzebowego. To był jeden przypadek który wyszedł - wyobraź sobie ile nie wyszło.


Ja rozumiem że ludzie chcą żyć w świecie, gdzie wszystko jest zajebiście; księża nie gwałcą ministrantów, lekarze nie krzywdzą pacjentów dla zysku, a rządy nie mordują własnych obywateli zwalając na to jakiś arabów z Afganistanu.
Niestety nie żyjemy w takim świecie.
Żyjemy w świecie gdzie nie jest zajebiście; gdzie patologia goni patologię, a przejawianie ignorancji względem brutalnej rzeczywistości w niczym bynajmniej nie pomaga - wręcz przeciwnie.

Raz jeszcze powtórzę: dam sobie rękę obciąć, że jak rząd zacznie płacić kobietom za rodzenie upośledzonych dzieci to z całą pewnością znajdą się w tym kraju kobiety, które zaczną rodzić upośledzone dzieci w celach zarobkowych.
Ja rozumiem że taka myśl większości ludzi nie mieści się w pale - dokładnie tak samo jak większości ludzi nie mieści się w pale, że rząd USA wysadził WTC.
Niestety jednak jest to prawda, czy wam się to podoba, czy nie. Natomiast co wam się mieści w pałach, a co nie - to mnie akurat gówno interesuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 04 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko facet bez jaj tzw cipa bezduszny eunuch jest w stanie sobie wykluc w glowie podobny absurd. ale jak wiadomo ludzie bez rodzin geje i inne lewackie kurwy zawsze beda zdiagnozowani przez tych zdrowo-rozsądkowych jako chorzy psychicznie debile. bracia z bliskiego wschodu dobrze o tym wiedzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 04 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy możecie tego nie kumać, a wręcz jeszcze zaprzeczać, że coś takiego jest możliwe.

Przecież to jest dokładnie ten sam mechanizm systemowy, który wykorzystuje program 500+
Rząd nawet tego nie ukrywa, że podstawowym celem wypłacania 500 zł na dziecko jest doprowadzenie do tego aby w kraju rodziło się więcej dzieci.

Wiec trzeba być kompletnie pozbawionym wyobraźni, żeby nie zajarzyć samemu, iż (na dokładnie tej samej zasadzie) wypłacanie 4000 zł za upośledzone dziecko sprawiło by że w kraju zaczęło by się rodzić więcej upośledzonych dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 04 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
tylko facet bez jaj tzw cipa bezduszny eunuch jest w stanie sobie wykluc w glowie podobny absurd.

ale który absurd? że rząd USA wysadził WTC?
sorry, ale to akurat nie ja wymyśliłem, tylko oni.
ja tylko mówię jak jest.

pieniądz to nowa religia - nowa droga do zbawiania. aby go zdobyć, ludzie są dziś w stanie robić rzeczy o których się filozofom nie śniło.
dziwne że próbujecie roztrząsać na tym forum problematykę władzy nad światem, a nie kumacie tak podstawowych kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 04 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawdę warto zobaczyć i pomyśleć, z raz przynajmniej:


_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 04 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Skoro całe zachodnie UE może dawać 4 tys. miesiąc w miesiąc tzw. "uchodźcom" to Polska może dać 4 tys. rodzicom, którym urodzi się niepełnosprawne dziecko.
Generalnie jestem przeciwnikiem tzw. rozdawania kasy, czyli generowania niepotrzebnych wydatków i podatków na wyimaginowane potrzeby, wyimaginowanych "potrzebujących".

Skoro jesteś takim zagorzałym i cynicznym promotorem wolnego rynku, to powinieneś rozumieć że dawanie uchodźcom forsy na osiedlenie się ma o wiele większy sens ekonomiczny, niż przeznaczanie jej na (nazwijmy rzecz po imieniu) produkcje ciężko chorych dzieci.

Bo import zdrowych i wyedukowanych czarnuchów to inwestycja w produktywne zasoby ludzkie, gdy tymczasem chorymi dziećmi to będziesz sobie mógł później co najwyżej żebrać pod kościołem.

No ale rozumiem, że ścierają się tu poglądy ekonomiczne z religijnymi - spoko.
Nie sądziłem tylko że akurat ty @ElComendante, staniesz po stronie religijnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:52, 04 Lis '16   Temat postu: Re: Za życiem - czyli jak sobie wykluć 4 klocki Odpowiedz z cytatem

[quote="gea"]
Bimi napisał:
Nie mogę cię, Bimi, nazwać cynicznym chujem. Masz po prostu klasyczną talmudyczną mentalność. To coś bardziej szkodliwego dla twojego zdrowia.Jeszcze tylko 20 lat i to zrozumiesz. Będzie bolało. Trudno.
Ja za to mogę ,w zgodzie z prawdą ,bo to cyniczny chuj z talmudyczną mentalnościom .
Bimi napisał:
ja tylko mówię jak jest.pieniądz to nowa religia - nowa droga do zbawiania. aby go zdobyć, ludzie są dziś w stanie robić rzeczy o których się filozofom nie śniło.dziwne że próbujecie roztrząsać na tym forum problematykę władzy nad światem, a nie kumacie tak podstawowych kwestii.
uwaga,uwaga Czerska GW nadaje ,zaraz będzie jeszcze ciekawiej ...
Bimi napisał:
Bo import zdrowych i wyedukowanych czarnuchów to inwestycja w produktywne zasoby ludzkie, gdy tymczasem chorymi dziećmi to
będziesz sobie mógł później co najwyżej żebrać pod kościołem.No ale rozumiem, że ścierają się tu poglądy ekonomiczne z religijnymi - spoko.Nie sądziłem tylko że akurat ty @ElComendante, staniesz po stronie religijnych.
A więc tak... popapraniec Bimio-gej-że-hej Very Happy kocha czarne zasoby ludzkie ,za czarną dupę płaci ochoczo .ElComendantowi zarzuca religijność ,a sam
Cytat:
ja tylko mówię jak jest.pieniądz to nowa religia - nowa droga do zbawiania.
promuje bitcoina ,pieniądza wolnych ludzi-wolnych od ludzkiej przyzwoitości i uczciwości i w zgodzie ze swojszą religią okrada naiwnych gromadząc kasę w najswojszej drodze do zbawienia . Ot cyniczny talmudyczny chuj.
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 04 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja niby "okradam innych", jak mówiłem publicznie wszystkim wszem i wobec żeby kupowali bitcoiny, gdy były jeszcze co najmniej sto razy tańsze?

Nie kupiłeś, a teraz ci żal dupę ściska i mówisz, że ja cię okradłem...
Ech szczekan, ty kurwa łosiu.
Że jesteś głupi frajer, to akurat dla mnie żadna nowość, ale przynajmniej byś się wstydził z takimi tekstami wyjeżdżać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 14:50, 04 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nie wiem jak wy możecie tego nie kumać, a wręcz jeszcze zaprzeczać, że coś takiego jest możliwe.

Przecież to jest dokładnie ten sam mechanizm systemowy, który wykorzystuje program 500+
Rząd nawet tego nie ukrywa, że podstawowym celem wypłacania 500 zł na dziecko jest doprowadzenie do tego aby w kraju rodziło się więcej dzieci.

Wiec trzeba być kompletnie pozbawionym wyobraźni, żeby nie zajarzyć samemu, iż (na dokładnie tej samej zasadzie) wypłacanie 4000 zł za upośledzone dziecko sprawiło by że w kraju zaczęło by się rodzić więcej upośledzonych dzieci.


To może pójść następującą drogą. Rodzice starają się o dziecko a lekarz im mówi że na 75%będzie to dziecko z problemami. Bo taką mają genetykę itp. Teraz tacy ludzie wolą odstąpić od reprodukcji - i np. wziąć dziecko z adopcji. Po wprowadzeniu nowej ustawy rodziny będą reprodukować chore dzieci i to nie jedno ale kilka, takie dzieci pozostają na utrzymaniu państwa do końca życia. Bezwzględnie trzeba pomagać chorym dzieciom ale taka ustawa może doprowadzić do celowego powoływania na świat istot niezdolnych do samodzielnego funkcjonowania, to jest chore.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:32, 04 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak jak piszesz, axima.
Z tym że jak przytoczysz ten argument na jakimś katolickim polskim forum, to ci się od razu bydło rzuci go gardła, że przecież "każde ludzkie życie jest bezcenne" oraz "wobec Boga wszyscy są równi"...
Po czym wróci do standardowego ujadania o tym jak to rząd ma nie wpuszczać do ich kraju uchodźców i niech zdychają pod granicą. A już broń boże żeby dał im coś do jedzenie oraz dach nad głową - no to był już w ogóle skandal, praktycznie na miarę Szwecji.

Ci sami ludzie którzy dziś w ustawie "za życiem" (nienarodzonych płodów) powołują się na sumienie, jutro w ustawie "przeciw życiu" (żyjących uchodźców) będą się powoływać na pieniądze.
Ale żeby było śmieszniej, ci właśnie ludzie mają jeszcze czelność kreować się przed nami na moralne autorytety.
I dotyczy to praktycznie wszystkich tych jebanych polityków celebrytów, w tym naszym zasranym Sejmie - z bohaterem ElKomendanta, Pawłem Kukizem na czele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 04 Lis '16   Temat postu: Re: Za życiem - czyli jak sobie wykluć 4 klocki Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ja nie wiem jak ci ludzie w tym populistycznym rządzie kombinują, ale najwyraźniej żyją w świecie oderwanym od rzeczywistości, której ja z kolei doświadczam na co dzień.

Czytajcie to:
Cytat:
Sejm na obecnym posiedzeniu zajmował się rządowym projektem ustawy "Za życiem". Projekt przewiduje m.in., że z tytułu urodzenia ciężko chorego dziecka przysługiwać będzie jednorazowe świadczenie w wysokości 4 tys. zł.


I teraz, pomyślmy...
Znamy Polskę, wiemy że Polak potrafi, a do tego (jak zwykle) czasy są takie że nie ma lekko.
Więc ja daję sobie rękę uciąć (a nawet i głowę), że jak tylko wprowadzą ustawę która daje matce forsę za to że urodziła "ciężko chore" dziecko, to zacznie się komercyjna produkcja ciężko chorych dzieci. Natychmiast pojawią się kobiety, które zaczną z tego żyć.

W końcu żyjemy w XXI wieku - jeżeli kobieta będzie chciała urodzić "ciężko chore" dziecko, to z pewnością znajdzie sposób aby zajść w ciążę i uszkodzić płód na tyle aby był ciężko chory po wykluciu. I to nie jest żaden medyczny majstersztyk, czasem wystarczy jedna tabletka...
A jak dobrze taka bizness woman obcyka system, to dziecko zejdzie zaraz po tym jak ona zainkasuje swoje cztery klocki. W międzyczasie może już zacząć pracować nad kolejną wypłatą...

Nazwijcie mnie cynicznym chujem, ale znam to społeczeństwo już od ponad 40 lat i mogę wam to zagwarantować!
Tak samo, jak gdy np. zaczniecie płacić kobietom za rodzenie murzynów - to gwarantuję wam że zaczną rodzić więcej murzynów.

I taka to oto nadchodzi ustawa "za życiem", że nie wiem czy mam się z niej śmiać czy płakać.


Nie trzeba będzie nawet płodów uszkadzać. Wystarczy dobrze "pogadać" i załatwić odpowiednie papiery i myślę że właśnie tak będzie robić większość "petentów". Już teraz znam ludzi zdrowych lub jedynie lekko chorych co sobie papiery wyrabiali żeby im łatwiej było coś załatwić.

Ten niekompetentny rząd zrujnuje kraj. Ci debile robią tylko dobrą robotę wolnorynkowym propagandzistom bo w świetle tego co pisowcy robią i jak kase rozdają na prawo i lewo to ich argumenty zyskują na sile. To nie jest tak że redystrybucja dochodów jest zła, ale rzecz w tym żeby to robić z głową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 04 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie mechanizmy można wprowadzać w zdrowym i wyedukowanym społeczeństwie, nie u nas. U nas najpierw trzeba uzdrowić umysły ludzi, nauczyć ich MYŚLEĆ, a potem można stwarzać mechanizmy mające pomagać MYŚLĄCYM ludziom.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 04 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gea napisał:
Cała moja rodzina ma zniszczone życie przez te zwyrodniałe geny


Klasyczne u popierdolonych i nawiedzonych ludzi poczucie wyższości: "Moja rodzina cierpi/jest biedna/żyje w kłamstwie (wybierz najbardziej pasujące) bo nie wie tego co ja wiem". Nie wiadomo, śmiać się czy płakać.


Cytat:
A co z urodzonym dzieckiem- na kremy dla urody, dodatek do napojów energetyzujących czy recykling narządów. A może suszyć i jako maskotki do samochodu wieszać. Zabawne może to by było dla entuzjastów osobliwości. Super Gescheft.


O czym ty pierdolisz biedny człowieku? Niby jaki kurwa dodatek z martwego płodu/dziecka może być w napoju energetycznym? Jedynym dodatkiem organicznego pochodzenia w energetyku może być co najwyżej tauryna pozyskiwana w hormonów z byczych jąder, a tak to kofeina (pozyskiwana z guarany lub sztucznie uzyskana - do 0,032% objętości), kwas panteonowy, ryboflawina i witaminy. Radzę ci szybko poszukać jakiegoś specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 04 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[b]Azyrenie,

1/ ty nie tylko masz problem z ortografią. Ty nie znasz znaczenia słów. Wypowiadasz się, nie znając treści, nie czytając, nie rozumiejąc. To są symptomy jakiegoś deficytu (uwagi, możliwości logicznego rozumowania, …)
Jeśli ja piszę, że moja rodzina UCIERPIAŁA z powodu złych priorytetów – materialistycznego podejścia do życia, to ty nazywasz to „poczuciem wyższości” !? Czy ja się chwalę tym, czy nad tym ubolewam ?
Rzucasz słowami, hasłami jak zepsutym jajem, bez odpowiedzialności za słowo.

Inaczej poczucie wyższości
Najpopularniejsze wyrazy bliskoznaczne wyrażenia poczucie wyższości to: poczucie lepszości, arystokratyczność, chełpliwość, egoizm, jaśniepańskość, pyszałkowatość, wyniosłość, fanfaronada, przemądrzałość, samochwalstwo, pycha, próżność, bufonada, mitomania, napuszenie, zadufanie, wielkopańskość, zarozumialstwo, megalomania, mania wielkości, zarozumiałość, zadęcie, przechwałka, szpanerstwo, ... .

2/ Mam podstawy, aby podejrzewać różne „wykorzystanie” ciał chorych dzieci. Mam spore doświadczenie życiowe, choćby z powodu wieku i doświadczeń, także traumatycznych.

Staram się zrozumieć tok myślenia, wynikający z tradycji rodzinnych, wychowania. W chwili obecnej ROZRÓŻNIAM postawy osób wywodzących się z różnych światopoglądowo środowisk. Na terenie Polski ścierają się wpływy różnych cywilizacji. Stale zderzają się „priorytety” w różnych dziedzinach życia.

Jeśli na temat biologicznego funkcjonowania człowieka operuje się mniemanologią medyczną (o czym jasno wypowiedział się Gabor Mate, a yt zamieścił del ) to CAŁE PRZEPISY i dyskusję na ten temat można sobie darować.
Ja nie popieram wprowadzenia przepisów „dawania” pieniędzy dla kobiet mających urodzić chore dziecko. Dawania m.in na "badania" i "opiekę medyczną".

Ponieważ ja wiem, że cały system dotyczący zdrowia jest chorym procederem uszkadzania ludzi wszelkiego rodzaju badaniami. Najbardziej wrażliwe na te „procedury badań” są najdelikatniejsze struktury tkanek. Jak np. mózg płodu, który poddawany „fotkom” usg, doznaje mikrouszkodzeń. A podejrzenie płodu o „chorobę” uruchomi tragiczny w skutkach łańcuch „badań”.

A poniżej o spektakularnych pomysłach na produkcję „słodzika” w Pepsi. O wykorzystaniu tkanek płodów do kremów upiększających nie chce mi się szukać.
http://wiadomosci.dziennik.pl/nauka/arty.....lodow.html

Cytat: „(…)Jest to możliwe dzięki decyzji administracji prezydenta Baracka Obamy. Ostateczną zgodę wydała Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Dała ona zielone światło dla użycia na "zwykłych zasadach biznesowych" wzmacniaczy smakowych, stworzonych w laboratoriach biotechnologicznej firmy Senomyx.
Obrońcy życia ujawnili, że do produkcji owych wzmacniaczy smakowych wykorzystuje się linię komórek HEK 293, uzyskanych z nerki dziecka, które zmarło w wyniku aborcji. Odseparowanie ludzkich receptorów smakowych pozwoliło współpracującej z Pepsi firmie na stworzenie własnych receptorów smaku.”

Wierszyk : Ciocia Eliza wpadła do studni. I tam spoczywa chyba od stu dni. Trzeba uważać więc moi złoci, by się przypadkiem nie napić cioci" można teraz sparafrazować. „ Gdy pijesz Pepsi, pamiętaj o tym, możesz się napić nieco zygoty”.

A TERAZ TROCHĘ O TALMUDYCZNYCH GUSŁACH MEDYCZNYCH WPIERANYCH LUDOWI. Zwłaszcza refrenach pasujących samcom, których natura „obdarzyła” permanentną gotowością do prokreacji.

Cały pieprzony SYSTEM „ochrony zdrowia” jest systemem nastawionym na produkowanie kalek. Badania wykrywają „ruletami” jakieś przeciwciała, starszą matki, wpędzając w stres. Sama niechciana ciąża powoduje stres, którego konsekwencje mogą być poważne, łącznie z uszkodzeniem płodu „genetycznym”.

Narażenie płodu na odgłos przypominający ryk lwa – odgłos piły tarczowej, wiertarki (to jest zachowanie atawistyczne, wdrukowane w gatunek homo sapiens) może spowodować np. zespół Dawna.

Ale o tym trzeba wiedzieć. Seks w ciąży, też z fizjologicznych – biologicznych powodów, nie jest komfortem dla płodu i (mimo PIERDOLENIA w różnych „gejzerach” typu parenting, że to dla kobiety wspaniałe przeżycie) dla kobiety, TEŻ NIE.
Wiec trzeba się zdecydować, czy "ognisty seks" czy zdrowe dziecko.

Tu o stresie. Jest przykład podany na zwierzętach. Reakcje biologiczne człowiek ma takie same. Zibi może znajdzie odpowiedź na swoją „endogenną” dolegliwość.

http://www.biol.uw.edu.pl/zfz/wp-content/uploads/2014/05/Stres-141.pdf
Cytat: „W okresie prenatalnym – stres lub podwyższony poziom GC u matek powoduje zwiększoną aktywację osi HPA, obniżenie GR i MR w hipokampie, co prowadzi do niedorozwoju tegoż.

TAKIE ZMIANY W OKRESIE PRENATALNYM W OKRESIE DOROSŁYM PROWADZĄ DO :
1) utrudnionego uczenia się – ujemny wpływ na hippokamp 2) wzmożona skłonność do nałogów – zaburzony rozwój układu dopaminergicznego, zaburzenia w układzie nagrody 3) zachowania depresyjne i wzmożony niepokój
W okresie pourodzeniowym – u gryzoni to okres niskiej wrażliwości na stres; jednak odseparowanie noworodków od matki jest wyjątkowo silnym bodźcem – aktywacja osi HPA, obniżenie GR w hipokampie i receptorów CRH w mózgu, obniżenie tworzenia rozgałęzień neuronalnych; u małp niespodziewane odseparowanie od matki, nieregularne karmienie przez matkę lub zachowania odrzucające zwiększają stężenie CRH i rytm osi HPA”

Jeśli ktoś upiera się aby tkwić w świadomości krasnoludka czy wyznawcy idei z cywilizacji orientalnych – jego wybór.


[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LGBT




Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:43, 05 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu gea wjebała się z hujowo sformatowanym, długim, nic nie znaczącym tekstem Confused
Bimi ty cyniczny huju nie uważasz, że to byłoby zbyt podejrzane, już przy drugim takim gówniaku, matka alkoholiczka zostałaby wzięta pod lupę urzędniczą - każdemu włączy się lampkaw głowie, alkohol w rodzinie, drugi niepełnosprawny dzieciak do oddania: łatwo się zorientować, że to próba wyłudzenia 8k
Obawiam się, że biznes z rodzeniem niepełnosprawniaków, może okazać się cieżkim kawałkiem chleba dla matek naduzywających.
Wink

Nie bierzecie pod uwage pobożnych katoliczek, może i gdzieś tam cichaczem dzicko zrobione, ale mimo wszystko święte i trzeba rodzić, w takim wypadku 4k okaze sie pomocne. Są jeszcze ludzie na świecie, co szanują życie. POZDRO Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 05 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LGBT napisał:
Bimi ty cyniczny huju nie uważasz, że to byłoby zbyt podejrzane, już przy drugim takim gówniaku, matka alkoholiczka zostałaby wzięta pod lupę urzędniczą - każdemu włączy się lampkaw głowie, alkohol w rodzinie, drugi niepełnosprawny dzieciak do oddania: łatwo się zorientować, że to próba wyłudzenia 8k

Łatwo się zorientować już na długo zanim się ten drugi dzieciak narodzi - i o tym właśnie jest ten wątek; ja już się zorientowałem, ale większość i tak mi nie wierzy Smile

Tak czy owak, według ustawy matce trzeba wypłacić 4 tys za urodzenie bardzo chorego dziecka, niezależnie od tego czy ktoś się zorientuje czy nie. A jak się nie przyzna to gówno jej udowodnią.

Cytat:
Obawiam się, że biznes z rodzeniem niepełnosprawniaków, może okazać się cieżkim kawałkiem chleba dla matek naduzywających.

No spoko.
To teraz może podaj mi przykład alternatywnej pracy, jakiej mogły by się podjąć owe "matki nadużywające", a która nie była by aż tak "cięzkim kawałkiem chleba".

Bo wiesz, ciężki kawałek chleba - to pojecie względne.
Ja np. nie mógłbym nawet mieszkać tak jak ci ludzie, a co dopiero zarabiać na życie tak jak oni.
Ale alkohol jest świetnym znieczulaczem, co czyni z nich prawdziwych twardzieli.

Cytat:
Nie bierzecie pod uwage pobożnych katoliczek, może i gdzieś tam cichaczem dzicko zrobione, ale mimo wszystko święte i trzeba rodzić, w takim wypadku 4k okaze sie pomocne. Są jeszcze ludzie na świecie, co szanują życie. POZDRO Wink

No akurat 4k to nie tylko że może, ale wręcz musi się "okazać pomocne". 4k jest z zasady pomocne każdemu, nie tylko pobożnej katoliczce co musiała urodzić święte dziecko.

A najlepiej to w ogóle dać tą kasę od razu księdzu, bo przecież wiadomo że im matka bardziej pobożna, tym większą część z tych 4 klocków odda potem na tacę. I co najważniejsze, wówczas wykluczymy sponsorowanie okaleczania płodów, a skupimy się na sednie całej tej akcji "za życiem", czyli sponsorowaniu religii.

Swoją drogą, kiedyś były takie czasy że kościół wspierał matki z bardzo chorymi dziećmi...
A teraz mamy takie czasy, że matki z bardzo chorymi dziećmi będą wpierać kościół.

No brawo - wolna Polska i jej nowatorski system "za życiem" to powód do dumy dla wszystkich Polaków Smile
Jeszcze żeby tylko tych jebanych imigrantów pogonili, to już w ogóle będziemy mieć raj, o który walczyli z komuną nasi rodzice.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 05 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie, nie tylko katstoleckie łajno trawiące Nadwiślańską Państwowinę, cierpią na niedorozwój umysłowy wielkości kilku tysięcy lat. W dalekiej przyszłości osiągną poziom rozwoju umożliwiający im zrozumienie, że eugenika jest konieczna. Dla reprodukcji krów i chój wie jakiego innego pożywienia dokonują selekcji genów by potomstwo obdarzyć najlepszymi cechami. Natomiast dla gatunku ludzkiego jest to nielegalne. A na przykładzie 4 kół za urodzenie potwora widać wyraźnie, że celem jest kontreugenika. Kurtyna opada. Legalizują hodowlę społeczeństwa coraz to chójowszego z perspektywy konfiguracji genetycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 05 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co ty sie tak roztkliwiasz nad tymi zjebami. nie chceszz uszanowac vipow mojego pokroju z wlasnego forum a przejmujesz sie jakimis przyglupami i to dodatkowo w ostatniej fazie demokracji, a w zasadzie juz po fazie, no bo wyborem ludu nie nazwiesz przeciez tej calej maskarady z ukrytymi inflacjami, dlugami i siłą korporacji. to juz jest koniec, nastepnie bedą wybierami fałszywi faryzeusze jak przed 2wś w trzeciej rzeczy. proste i oczywiste, a ty mi wypierdalasz z jakimis schizofrenicznymi debilami, ktorych nikt nie szanuje nawet w zyciu codziennym, a co tu mowic o jakimkolwiek powaznym traktowaniu gdziekolwiek indziej. no błagam.

po dluzszym przemysleniu sprawy, tak to jest chore i tak niskie moralnie, ze pozostala juz tylko masturbacja do pornosa co by mniej istot doswiadczalo tego zdebilowacenia w przyszlosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 06 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A już takie zjeby genetyczne jak ty Manhatancwel to powinny mieć zakaz rozmnażania żeby nie przekazywać dalej swojej spierdoliny genowej. Masz niski iloraz inteligencji, jesteś ignorantem i nieukiem, masz prostacką i prymitywną aparycje, jesteś tępy, wywodzisz się z patologii, masz przeszłość ćpuna, problemy psychiczne i zjebaną osobowość. To wystarczy żeby w eugenice zakwalifikować cie jako element niepożądany i szkodliwy dla puli genowej populacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Za życiem - czyli jak sobie wykluć 4 klocki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile