W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Fritzl miał wnuczki z własną córką  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1798
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 29 Kwi '08   Temat postu: Fritzl miał wnuczki z własną córką Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Badania DNA: Fritzl miał wnuczki z własną córką

Badania DNA potwierdziły, że Austriak Josef Fritzl, który przez 24 lata więził swoją córkę, jest ojcem sześciorga jej żyjących dzieci - podała policja.

29 sierpnia 1984 roku mężczyzna zgłosił zaginięcie swojej 18- letniej córki. W rzeczywistości zamknął ją w piwnicy i regularnie wykorzystywał seksualnie. Friztl sfabrykował listy, w których Elisabeth rzekomo prosi, aby jej nie szukać, gdyż jest w sekcie.

Troje z ich dzieci - dwie dziewczynki i chłopiec - mieszkało z Josefem i jego żoną, a kolejna trójka - dwóch chłopców w wieku 5 i 18 lat, oraz 19-letnia dziewczyna - w piwnicy z matką.

Fritzl utrzymywał, że troje dzieci, które wychowywał wraz z żoną, córka podrzuciła pod drzwi ich domu, ponieważ nie była w stanie sama ich wychować.

Sprawa wyszła na jaw, kiedy najstarsze dziecko Josefa Fritzla i jego córki - 19-letnia Kerstin poważnie zachorowała i trzeba było ją zabrać do szpitala. Dziewczynę przywieziono do szpitala w ubiegły weekend. Wówczas lokalne władze zorganizowały w mediach kampanię, wzywającą matkę chorej dziewczyny do stawienia się w szpitalu.

Josef zdecydował się wówczas wyprowadzić Elisabeth i dwoje pozostałych dzieci z piwnicy, a żonie oznajmił, że zaginiona córka postanowiła wrócić.

Całość tektstu tutaj: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,wid,9907461,wiadomosc.html?P%5Bpage%5D=1


już myślałem, że nic nie jest w stanie dorównać polskim łowcom skór i mieszkaniu ze zwłokami dzieci w beczkach w szafie obok.
ale widać, że niektórzy austriacy też są zdolni.

niech zgadnę... wszystkie partie mają w programie walkę z takimi patologiami? zresztą, pewnie z 90% ludzi na tym forum uważa, że zna powody tak wypaczonych zachowań... Smile
ja nie znam - po prostu uważam, że niektórzy ludzie są poryci, ale nic na to poradzić się nie da. można oczywiście próbować zmieniać system, ale jak zmienić system by sytuacje tego typu nie miały miejsca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 29 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Ale to jest naprawdę dziwne. Gdy matka wyrzuci niemowlę na śmietnik, albo ojciec raz zgwałci córkę, to jest to obrzydliwe. Ale JAKOŚ da się wytłumaczyć. Nie chodzi mi o usprawiedliwianie takich psycholi, ale można chociaż próbować zrozumieć motywy - działali pod wpływem chwili, mieli jakiś kryzys, czy coś w tym stylu. Ale ten przypadek jest inny. No bo w końcu ojciec więził swoją córkę przez 24 lata! Ojciec! Własne dziecko! Nie pomyślał, że "źle robi"? Miał czas na zastanowienie się - całe 24 lata. A gdzie była matka? Nie zauważyła tego? Austria to dziwny kraj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 29 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W normalnych krajach klient w pierdlu posiedział by góra rok, no może dwa lata jak by miał dobrego adwokata. Ale w euro-sojuzie może dostać max 15 lat. I jakoś nie robi na mnie wrażenia fakt iż w jego przypadku to dożywocie.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 29 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
mieszkaniu ze zwłokami dzieci w beczkach w szafie obok


Kiedyś taka starsza ciotka mi opowiadała że jej sąsaid 2 lata trzymał swoją zmarłą matkę w lodówce. A jak, emeryturke se pobierał za mamusię. Co się zwłoki miały w ziemi marnować.
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 29 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo-ya napisał:
Kiedyś taka starsza ciotka mi opowiadała że jej sąsaid 2 lata trzymał swoją zmarłą matkę w lodówce. A jak, emeryturke se pobierał za mamusię. Co się zwłoki miały w ziemi marnować.

jeśli matka zmarła sama to jestem to w stanie zrozumieć...
w końcu mamy kapitalizm Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Fritzl miał wnuczki z własną córką
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile