W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Stwórzmy napisy do filmu Porządek Świata  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 3781
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 10:22, 21 Gru '15   Temat postu: Stwórzmy napisy do filmu Porządek Świata Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
Świetny dokument Sołowiowa pt. Światowy porządek (ru)
11156 oglądających w tej chwili
https://www.youtube.com/watch?v=ZNhYzYUo42g


I ja właśnie w tej sprawie.Dokument jest naprawę świetny i ważny.(po prostu czuję przez skór że bardzo ważny) Za kilka,kilkanaście,dni zapewne pojawi się z angielskimi napisami a ja jak zazwyczaj umieszczę go w temacie "obywatel Putin"
Ale ponieważ nie sądzę aby obcojęzyczny film z obcojęzycznymi napisami był wygodny w odbiorze dla polskojęzycznego widza (nawet tego władającego j,angielskim) mam propozycję aby dodać do niego polskie napisy.
W tym celu niezbędna (blisko dwugodzinny film!) jest współpraca obecnych na forum użytkowników władających j,rosyjskim i oczywiście ktoś kto te napisy umieści.Ja nienawidzę (wolę kamienie tłuc na drodze ) dodawać napisów obliguję się przetłumaczyć potrójną czy poczwórną ilość tekstu.
Oczekuję konkretnych propozycji
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Stwórzmy napisy do filmu Porządek Świata
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile