W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Cudowne przypadki użytkownika Marz  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 3629
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 14 Wrz '16   Temat postu: Cudowne przypadki użytkownika Marz Odpowiedz z cytatem

Toż to dopiero dziwny osobnik ten @Marz. Użytkownik @Marz dołączył do nas 31 Maja 2016 na zaproszenie użytkownika @FortyNiner. Od tego czasu nie napisał ani jednego postu i nie założył ani jednego tematu, i w ogóle pozostawał przez ten czas kompletnie nieaktywny... aż do dzisiaj. Dzisiaj użytkownik ten nagle niczym filip z konopi wskoczył na forum, ale nic nie napisał. Jedyne działania jakie podają to: Ocenił wszystkie założone przeze mnie tematy na 1 (wcześniej, tj. dzisiaj lub nawet wczoraj w nocy @FortyNiner ocenił po kolei wszystkie moje tematy na 1), i ocenił wszystkie założone przez użytkownika @FortyNiner tematy na 5, przy czym wszystko rozegrało się w mniej niż 15 min po czym ów osobnik znowu znikł. Wątpliwe by w 15 min mógł zapoznać się z treścią ok 40 tematów moich (wszystkich ocenionych na 1) i @FortyNinera (wszystkich ocenionych na 5) dlatego sądzę że po prostu jechał bez czytania z góry na dół.

Co więcej, podejrzewam w związku z tym że jest to albo multikonto użytkownika @FortyNiner albo jakiś jeleń który za namową @FortyNinera podjął takie a nie inne działania. Czy jest to tylko czysty przypadek że nieaktywny od miesięcy użytkownik zaproszony przez @Fortiego wpada pewnego dnia by po 15 min ocenić ok 40 tematów, wszystkim moim dając zgodnie 1 a wszystkim tematom @Fortiego zgodnie 5, po czym znowu znika? Nie sądzę. Mnie to oczywiście nie boli nie wiem jak (owszem trochę wkurza, bo jest to zagrywka poniżej jakiegokolwiek poziomu, ale nie boli) bo oceny tegoż uzytkownika jako niemerytoryczne porostu daje do ignorowanych, ale sam akt wygląda na element prowadzonej z uzytkownikiem @FortyNiner wojny na zaniżanie ocen tematów. Przyznaje, je też mu zaniżyłem wszystkie oceny, po tym jak on niemerytorycznie i nawet nie czytając co napisałem zaniżył mój ostatni temat, ale tworzenie w tym celu multikonta czy namawianie jakiegoś jelenia by mi po wszystkich tematach z góry na dół pojechał po jedynce a jemu w każdym temacie dał pięć, to już jest przegięcie.

W związku z poniższym proszę Administratora o zbadanie sprawy i ewentualne nałożenie sankcji na użytkowników @FortyNiner i @Marz gdyż mam podejrzenie że użytkownik @Marz jest multikontem użytkownika @FortyNiner, lub jakimś bezmyślnym jeleniem którego @FortyNiner wykorzystał w swojej wojence.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 18:15, 14 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze ze jestes dobrze poinformowany o tym co dzieje sie w kulisach tego forum zarezerwowanego dla administratora. Skąd masz takie informacje? Kim ty jesteś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 14 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co widzę to sam zacząłeś, oceniając wszystkie jego tematy na 1, a on cię tylko potem zniszczył twoją własną bronią Smile

ponadto na forum nie ma zakazu zawiązywania sojuszy, szukania jeleni, ani posiadania wielu kont - bądźmy realistami i nie popadajmy w utopie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 14 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie popadajmy w trolling chyba. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 15 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
z tego co widzę to sam zacząłeś, oceniając wszystkie jego tematy na 1, a on cię tylko potem zniszczył twoją własną bronią Smile

ponadto na forum nie ma zakazu zawiązywania sojuszy, szukania jeleni, ani posiadania wielu kont - bądźmy realistami i nie popadajmy w utopie.


On zaczął oceniając moje tematy na 1 bez czytania, dla czystej zemsty za to że go kilka razy w dyskusji zjechałem. Ja tylko potem dla czystej formalności zdissowałem go z góry na dół ale ten debil wykorzystując dla swoich niecnych zagrywek multikonto przegiął pałe. To co on zrobił to było poniżej jakiegokolwiek poziomu. @FortyNiner to jest taka fałszywa i bezczelna kurwa że to przechodzi ludzkie pojęcie. Mnie to tam lotto bo ja niemerytorycznych oceniających daje do ignorowanych więc i tak mi to oceny nie zaniża, ale dla czystej formalności należało by tego kurwiszona jakoś ukarać. Jeszcze sobie frajer wszystkie swoje tematy sobą i swoim multikontem na 5 ocenił. No co za pajac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 15 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli się nie potraficie bawić jak grzeczne dzieci, to ja wam zaraz mogę wyłączyć możliwość oceniania podań - całej trójce.

dołączycie do czekana, manhattanmana i paru innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 15 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
jeśli się nie potraficie bawić jak grzeczne dzieci, to ja wam zaraz mogę wyłączyć możliwość oceniania podań - całej trójce.


Dwójce. Bo @marz to multikonto @FortySrajnera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 15 Wrz '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trójce, bo kyoumass też się widzę dopomina.

usunąłem wszystkie wasze głosy od momentu rozpoczęcia tej dziecinady.
jak ktoś nie chce już móc dalej oceniać tematów, to wie co ma robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Cudowne przypadki użytkownika Marz
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile