W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kolejny krok ku stworzeniu państwa policyjnego  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1652
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:52, 27 Kwi '08   Temat postu: Kolejny krok ku stworzeniu państwa policyjnego Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wielka Brytania: Kolejny krok ku stworzeniu państwa policyjnego


"Kod genetyczny DNA krnąbrnych dzieci ze szkół podstawowych, powinien być rejestrowany w centralnej bazie DNA, ponieważ mogą one w przyszłości przemienić się w kryminalistów" - stwierdza wpływowy ekspert policyjny, dyrektor Scotland Yard'u.

Gary Pugh, dyrektor badań kryminalistycznych Scotland Yard'u twierdzi, że potrzebna jest debata w Wielkiej Brytanii na temat "identyfikacji potencjalnych sprawców", a niektórzy eksperci twierdzą, że kryminogenne cechy mogą być zidentyfikowane już u pięcioletnich dzieci. "Jeśli naszym celem jest zidentyfikowanie osób mogących dokonać przestępstwa przed jego dokonaniem, to długofalowo zajęcie się tematem 'wyłapywania' młodych ludzi jako przyszłych przestępców, przyniesie niesamowicie wielkie korzyści." - twierdzi Pugh. "Można się sprzeczać czy zidentyfikowanie im młodszego dziecka przyniesie większe korzyści czy nie, ale kryminolodzy mówią, że z niektórych wyrosną kryminaliści, choć z innych nie. Musimy znaleźć odpowiedź na pytanie kto jest potencjalnie najbardziej niebezpieczny dla społeczności."

Pugh posługuje się również argumentem ekonomicznym twierdząc, że tego typu dane pozwolą na zredukowanie kosztów poważnych przestępstw.

W największej w Europie bazie danych przechowywanych jest obecnie w Wielkiej Brytanii ponad 4,5 miliona genetycznych próbek DNA.

Niedawno opublikowany raport organizacji pozarządowej Public Policy Research, wzywa wręcz do zainteresowania się dziećmi w wieku 5-12 lat pod kątem "terapii behawioralnej"

Grupy broniące praw obywatelskich określają nowe wezwanie jako wyjęte prosto "z powieści science-fiction". Jeden ze związków zawodowych nazwał to "krokiem w kierunku państwa policyjnego".


http://www.bibula.com/new/display.php?textid=01826

Potencjalnie niepokorne dzieciaki dostaną bilety na pranie mózgu.
_________________
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
Fryderyk Nietzsche
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 27 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nic innego, jak program eugeniczny. Eksperci i organizacje pozarządowe zapewne będą posiłkować się w przyszłości maszyną do czytania myśli, aby wykluczyć przestępstwa zanim się je popełni. Hmm, gdzie ja to już widziałem ... w propagandowym filmie Raport Mniejszości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:04, 27 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

killuminati napisał:
propagandowym


Hehe zaiste ciekawe, bo kiedy ja go obejrzałem to odebrałem film jako raczej przestrogę przed rozwojem technologii. Jak dla mnie film pokazuje w złym świetle próbę opanowania i kontrolowania ludzkości, tak samo z resztą jak "Wyspa" i parę innych. Niestety najwyraźniej jestem zbyt... mądry? Bo jak pokazałem film kumplowi, a on kolejnemu itd. to wszyscy mówili cytuję: "Wow ale super by było gdyby mieli taki system... ale czad!" itp. Nie chciałem się z nimi kłócić, ale byłem wręcz przerażony jak można mieć tak wyprany mózg. Co do samego słowa EUGENIKA to wywołuje u mnie wstręt. Co tu dużo gadać... NWO?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 27 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, wszystkie te filmy są ku przestrodze, które manifestują się po kilkunastu latach - czy to chodzi o idee, technologie, przyszłe wydarzenia. Holy.Wood to piękna i magiczna fabryka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 28 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Gattaca"

może pójdźmy dalej za ciosem i sformułujmy hipotezę, którą wkrótce - może - ktoś ogłosi:

"Nie rodzimy dzieci = nie będzie przestępców"

innym razem:

"im więcej ludzi tym więcej problemów"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 28 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rEvolution napisał:
"Gattaca"

może pójdźmy dalej za ciosem i sformułujmy hipotezę, którą wkrótce - może - ktoś ogłosi:

"Nie rodzimy dzieci = nie będzie przestępców"

innym razem:

"im więcej ludzi tym więcej problemów"


Ty tu sobie żarty robisz a naprawdę postulowano w UK o ograniczenie rozpłodu bo każde kolejne dziecko to więcej CO2!!!
_________________
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
Fryderyk Nietzsche
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 28 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
postulowano w UK o ograniczenie rozpłodu bo każde kolejne dziecko to więcej CO2!!!


Chińczycy potwierdzają - polityka jednego dziecka pomaga w ochronie klimatu.

rEvolution napisał:
"im więcej ludzi tym więcej problemów"


To już zostało stwierdzone przez Klub Rzymski w dokumencie Pierwsza Rewolucja Globalna. A dokładniej, nazwali samą ludzkość wrogiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kolejny krok ku stworzeniu państwa policyjnego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile