W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga na SEKTY !  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2123
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agentsmith napisał:
XTC88 napisał:
A ten obiekt wystrzelony z z WTC, COO TO?


Balistyczny cyklofrenik z ADHD...


Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też tak myślałem, ale skłaniam się ku mysli, że to tajna broń innowierców (iluminatów i masonów szczególnie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dałeś się zwieść ich iluzji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medytuje, nie wyskakuj mi Tu z masońskimi zwrotami..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi ma rację - cykliści to po prostu dawni, poczciwi rowerzyści, nie mający nic wspólnego z jakimikolwiek spiskami. A skąd zostali umieszczeni w tym zestawieniu z Żydami i masonami, jako największymi wrogami narodu polskiego? Dla jaj, jeszcze przed wojną. Ktoś ze znanych osobistości życia politycznego celowo utworzył taki zlepek słowny, dla skompromitowania narodowców. Kiedy pytano "A dlaczego cykliści?" to odpowiedź brzmiała "A dlaczego Żydzi"? Taka jest ponoć geneza tych "cyklistów". Niestety, całe to powiedzenie przeszło do historii i po kilkudziesięciu latach jest cytowane już bez żadnych komentarzy, tylko czasem u kogoś wzbudzi odrobinę wątpliwości: co właściwie ci cykliści narozrabiali, że tak się narazili narodowi polskiemu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 23 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
też tak myślałem, ale skłaniam się ku mysli, że to tajna broń innowierców (iluminatów i masonów szczególnie).


Jak zwykle masz rację - niestety....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 23 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agencie, doceniam poczucie humoru i umiejętności grafiki komputerowej, ale temat cokolwiek jakby nie na tego typu "jokes". Bo - jak to mówią - z jednej strony kupa śmiechu, ale z przewagą kupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 23 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
Agencie, doceniam poczucie humoru i umiejętności grafiki komputerowej, ale temat cokolwiek jakby nie na tego typu "jokes". Bo - jak to mówią - z jednej strony kupa śmiechu, ale z przewagą kupy.


A, to przepraszam. Ja tam myślałem, że XTC sobie cały czas jaja robi...
No nie, nie gadaj, że on tak na poważnie... Question Exclamation
To rzeczywiście poważna sprawa.

Eee, jaka tam grafika komputerowa. To po prostu niezawodna demaskatorska technika "white point", powołując się na którą Bimi (prawie) przekonał mnie, że lądowania na księżycu nie było. Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:22, 23 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do "ad remu" - chciałbym zwrócić uwagę na jeden aspekt związany z sektami, a mianowicie taki, że w znacznym stopniu mogą one być de facto zakładane i sterowane przez służby specjalne, w różnych celach - sterowania umysłem, doświadczeń z nowymi związkami halucynogennymi lub dla wywołania określonych reakcji społecznych.

W 1978 r. w Jonestown w Gujanie zbiorowe samobójstwo popełniło blisko 900 wyznawców sekty Świątynia Ludu. Taka jest wersja oficjalna. Natomiast kilkanaście lat temu czytałem w czasopiśmie FaktorX (niestety, już nieistniejącym), że w rzeczywistości ludzie ci zostali sterroryzowani i otruci przez agentów CIA, zresztą przez cały czas sekta pozostawała pod dyskretną kontrolą tej organizacji. Nie jest to być może jedyny tego typu przypadek, ale najbardziej głośny ze względu na liczbę ofiar.

Tak więc, sekt należy obawiać się nie ze względów religijnych czy moralnych, lecz ze względu na ich ukrytych, prawdziwych inicjatorów i cele, jakie im przyświecają. W rzeczywistości spiskowej, w jakiej przyszło nam żyć, przy dzisiejszym zobojętnieniu religijnym społeczeństw zachodnich, każde powstanie sekty religijnej powinno być traktowane bardzo ostrożnie i podejrzliwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:07, 23 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agencie Smith - www.youtube.com/watch?v=NzNYdhSJgK8
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 23 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agentsmith napisał:
Eee, jaka tam grafika komputerowa. To po prostu niezawodna demaskatorska technika "white point", powołując się na którą Bimi (prawie) przekonał mnie, że lądowania na księżycu nie było. Twisted Evil

To nie byłem ja, więc nie przypisuj mi tych zasług.
A że lądowania na księżycu nie było to kiedyś sam zrozumiesz - jak to się już stanie, nie zapomnij napisać o tym na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 23 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
o nie byłem ja, więc nie przypisuj mi tych zasług.
A że lądowania na księżycu nie było to kiedyś sam zrozumiesz - jak to się już stanie, nie zapomnij napisać o tym na forum.


Bez fałszywej skromności. Twój post z 18.12.06:

Bimi napisał:

(...)Uważam, że przytaczane przez was dowody, tudzież argumenty są po prostu żałosne w konfrontacji, choćby z tym:
http://analizyrynkowe.cal.pl/readarticle.php?article_id=96
http://analizyrynkowe.cal.pl/readarticle.php?article_id=94
http://analizyrynkowe.cal.pl/readarticle.php?article_id=93...)


A co do przyszłości - dużo wcześniej zanim ja cokolwiek zrozumiem, jedynym autorem i czytelnikiem tego forum będzie XTC88 - myślę, że najlepiej będzie mu dyskutować z samym sobą Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 23 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, ale analizy rynkowe to jest storna kogoś innego
bardzo fajnie to zrobił
próbowałeś poddać te zdjęcia różnych filtrom w photoshopie?
jeśliby się okazalo, ze po prostych matematycznych operacjacj na oficjalnych zdjęciach ze strony nasa, widać ich fałszestwo jak na dłonil, co bys powiedział?
że strona nasa kłamie, ale mimo to nasa była na księżycu?

ściągnij sobie kilka zdjęc i pobaw się nimi.
fakt jest faktem - nawet w XXI wieku niewiele jest zdjęc kosmosu które byłyby tak dobrej jakości jak tamte, z lat 60-tych - robione rzekomo z aparatów przymocowanych do klat astronautów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 23 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołączam się,fajna strona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JaCzyliOna1990




Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 5
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 23 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duff:
"Szczerze mówiąc nie rozumiem tych, którzy chodzą do kościoła."
ja nie chodze dlatego, że lubie i wierze w Boga (mimo, że powinnam) chodze bo gdybym nie chodziła, miałabym kare moi rodzice są za bardzo zapracowani i można powiedzieć, że mnie babcia kontroluje i to dzienki niej musze co tydzien chodzić na msze niedzielną i raz w miesiącu na mszę młodzieżową w 5 dzień 3 tygodnia. Mam te 17 lat ale babcia powiedziała "póki mieszkasz ze mną pod jednym dachem masz chodzić do kościoła" może mi coś na to poradzisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Duff




Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 24 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia wiem, że z babcią trudno dojść do porozumienia. Ale wkońcu mieszkasz też z rodzicami mam rację? Myślę, że warto kiedyś poprośić rodziców na chwilke i szczerze z nimi porozmawiać, na spokojnie wytłumaczyć, że nie czujesz potrzeby chodzenia do kosciola, że nie chcesz zeby Cię do tego zmuszali bo to nic dobrego i tak Ci nie przyniesie .
Myślę, że warto. U mnie poskutkowało. Jeśli podejdziesz do tego dojrzale (a szczera rozmowa to myśle bardzo dojrzały sposób) to potraktują Cię jako osobę dorosłą i uszanują twoją decyzję.
Ale wiadomo łatwo mówić komuś kto nie zna twoich rodziców. Może mają w sobie coś z fanatyków i sami dojrzale nie potrafią do tego podejść. Oczywiście bez obrazy, bo nie znam twoich rodziców i nie wiem jacy są
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 15 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwaga, warto wysłuchać

play

_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Uwaga na SEKTY !
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile