W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Boża moc chrześcijańskiej ewangelizacji  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 9238
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 18:17, 26 Cze '16   Temat postu: Boża moc chrześcijańskiej ewangelizacji Odpowiedz z cytatem

Odkryłem prawdę ostateczną. Można do kosza wyrzucić New Age, całą gnozę, sens traci dyskusja nad teoriami spiskowymi i innymi negatywnymi rzeczami. Zapomnijcie o obrządkach kościelnych o rytuałach, o tradycjach, o świętach kościelnych, kulcie maryjnym.
Zastanawialiście się co jeśli szukamy prawdy w tych wszystkich książkach podczas gdy jedna prawdziwa jest znana od setek lat ? Pismo Święte jest prawdziwe.
W Biblii jest @Świniopasie RECEPTA na zbawienie, którego tak bardzo chcesz dostąpić. Ja już jestem zbawiony wiem to. Przeszedłem z królestwa ciemności do Królestwa Bożego. Jestem Synem Bożym bo przyjąłem dar w postaci Baranka Bożego zesłanego na świat aby odkupił nasze grzechy. Żadne nasze dobre uczynki nie zadowolą Boga i nie zapewnią nam zbawienia. Jesteśmy zwykłymi grzesznikami. Jezus Chrystus został zesłany przez Boga na świat aby dać przykład bezgrzesznego życia i pokazać/udowodnić, że poprzez wiarę w to, że umarł na krzyżu za nasze grzechy i że został wzbudzony z martwych po 3 dniach.
Wyznaj Świniopasie przed Jezusem, że jest Twoim Panem i Zbawicielem uwierz w sercu, przeproś za grzechy i poproś aby wylał na Ciebie Ducha Świętego. Wszystko to trzeba zrobić z głębi serca i niczego nie udawać a zobaczysz, że odnajdziesz spokój w swoim życiu. Odwróć się od swoich grzechów i zacznij żyć zbożnie a nawet III WŚ nie będzie miała znaczenia.

Brzmi prosto prawda ? Bo takie właśnie jest.
Prawdziwe chrześcijaństwo polega na głoszeniu Ewangelii czyli dobrej nowiny. Czym jest ta dobra nowina ? To informacja o tym, że Twoje grzechy już teraz zostały odkupione dzięki ofierze w Jezusa Chrystusie. Nie musisz nic robić prócz odwrócenia się od tych, które teraz uczynisz i wiary w to co zrobił Jezus Chrystus na krzyżu. Polecam przeczytać Ewangelię Św. Jana i Dzieje Apostolskie i całą Biblie już do końca. Wtedy wszystko stanie się jeszcze bardziej zrozumiałe. Ja sam już czuje działanie Ducha Świętego na sobie. Modląc się parę dni temu przepraszając szczerze z głębi serca za moje grzechy i wyznając Jezusa Chrystusa moim Panem i prosząc go by zamieszkał w moim sercu i towarzyszył mi w ciągu dnia zmieniłem się. Poczułem trzy dziwne uczucia w klatce piersiowej, i błyski w okół zamkniętych już oczu. Już nie przeklinam (teraz każde przekleństwo jest dla mnie jak ukłucie igły), mam wewnętrzny spokój, nie denerwuje się, patrzę życzliwie na ludzi i nie nienawidzę ich. Staram się szukać okazji do pomocy im. Będąc Synem Bożym możemy uzdrawiać, wskrzeszać z martwych, wypędzać demony w imię Jezusa Chrystusa. Już nawet Apostołowie to robili a w dzisiejszych czasach garstka ludzi, którzy mają niezłomną wiarę i są ludźmi takimi samymi jak Ty i ja. Jezusa Ciebie kocha i pragnie tylko byś zwrócił się ku niemu a otrzymasz wszystko co Ci tylko obiecał, że otrzymasz jeśli w niego uwierzysz. To wszystko warto zapieczętować świadomym chrzestem w wodzie (mówię tu o pełnym zanurzeniu w wodzie tak jak to zainicjował Jan Chrzciciel).
Jezus powiedział, że aby udowodnić że on jest drogą, życiem prawdą Ci którzy w niego uwierzą będą mogli uzdrawiać innych.

Jeśli ktoś odrzuca te dowody jakie zamieszczam poniżej to potrzebuje modlitwy za niego. Nie da się ich w naukowy sposób wyjaśnić. To musi być tylko i wyłącznie moc Boga. Jesli macie problemy w życiu, z którymi sobie nie możecie poradzić zwrócicie się do Jezusa Chrystusa i proście go o obecność w swoim życiu. Nie zawiedziecie się.

Biblia mówi o tym wszystkim co widać na filmach poniżej.
http://www.cai.org/pl/studia-biblijne/jak-uzdrawia%C4%87-chorych

MARKA 16:17-18 „A takie znaki będą towarzyszyły tym, którzy uwierzyli: w imieniu moim demony wyganiać będą, nowymi językami mówić będą, Węże brać będą, a choćby coś trującego wypili, nie zaszkodzi im. Na chorych ręce kłaść będą, a ci wyzdrowieją.”













Pozostaje wam wybrać życie w Jezusie Chrystusie albo życie w duchowej nędzy.

Świniopasie uwierz w Jezusa Chrystusa a sam wyleczysz swojego syna w imię Pana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 2.400 mBTC

PostWysłany: 19:25, 26 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pierdole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 26 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hectic całkiem z sensem piszesz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:00, 27 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ja pierdole.


Very Happy

Myślę, że to jednak najtrafniejszy komentarz do pierwszego wpisu wątku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:48, 27 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to taki sarkazm, czy @Hectic na prawdę jest aż taki głupi, ale żal mi tego biednego człowieka.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 20:16, 27 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam przewlekłe zapalenie uszu od 12 lat wczoraj i dzisiaj rozkazałem bólowi odejść w imię Jezusa Chrystusa. Co poczułem ? Mrowienie i ciepło na lewej stronie twarzy. Efekt ? Zmniejszona ilość wydzielin. Będę próbował dalej.
Jezus Chrystus jest żywy i może manifestować siebie przez każdego kto w niego uwierzy. Oglądaliście te filmy? Myślicie, że Ci ludzie udają? To jest NORMALNE chrześcijaństwo. Nie przesiadywanie w kościołach i patrzenie w obrazki mając puste serca i oceniając ubiory innych. Wszystkie wasze zniewagi i drwiny będą przez wasz wyklinane po śmierci. Zbawcie się w Jezusie Chrystusie póki możecie. Później będzie już za późno.

Pomodlę się za Was bo mi szkoda waszych dusz. Przykro mi, że ktoś zrobił dla nas coś tak ofiarnego i nie jest to docenione.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 27 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarkazm czy srakazm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 27 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się śmiać.
Opowiadać w tej sytuacji o "pierdoleniu" też nie wypada.

12 lat zapalenia ucha, to nie przelewki. Lewe ucho- nie móc pozbyć się przykrych informacji. Ktoś z otoczenia truł życie gadaniem Heticowi.

Taki Hetic znalazł SOBIE sposób ratunku. Wierzy, że mu pomaga i mu pomaga. Czy to tak trudno zrozumieć ?

I dobrze.

Nie każdy może, nie każdy musi. Nie ma przymusu WIARY. W cokolwiek. A ja przestrzegam, że JEDYNIE WIARA
W MEDYCYNĘ KONWENCJONALNĄ grozi kalectwem lub śmiercią.

Nawet Churchill widział korzyści z religii. Co na swój sposób widział: "nie powinno się zwalczać religii, bo kobiety się mniej puszczają a służba mniej kradnie".

Więc 49 - nie histeryzuj służbowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 21:51, 27 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie dalej zaprzeczać i wmawiać sobie, że to nie prawda. Nie pozwólcie przysłonić sobie obrazu Jezusa Chrystusa kościołem katolickim (przeczytaliście Ewangelie Św. Jana ?) i tym co zrobił na przestrzeni wieków. Jak myślicie dlaczego tak bardzo rządzący chcą zniszczyć chrześcijaństwo nie tykając tym przy tym KK? prawdziwe Chrześcijaństwo to leczenie, wypędzanie demonów, i nawet wskrzeszanie jeśli będzie to usprawiedliwione w oczach Boga. Przykład. Bóg wskrzesił, żonę Pastora bo ten powiedział mu, że nie będzie mógł mu służyć ponieważ będzie musiał się zająć dziećmi. Prosił o 20 lat życia dla żony aż dzieci dorosną. Zmartwychwstała i żyła 23. Podążanie ścieżką Jezusa Chrystusa to prawdziwe chrześcijaństwo. Proszę zrozumcie w końcu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 27 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:
Nawet Churchill widział korzyści z religii. Co na swój sposób widział: "nie powinno się zwalczać religii, bo kobiety się mniej puszczają a służba mniej kradnie".

Więc 49 - nie histeryzuj służbowo.


Churchill był starym głupim capem. Doceniam jego wkład w zwycięstwo aliantów, ale niestety jego talenty nie wychodziły ponad to. Dawno obalonym już mitem jest twierdzenie, że wiara gwarantuje moralność, bo nawet ateiści często bywają bardziej empatyczni, etyczni i moralni jak wierzący.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:33, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:


Więc 49 - nie histeryzuj służbowo.


Nie dziwie się, że dla osoby, która pisze, że w Polsce dobrze jest, że nie jest bogata, śmiech to histeria...

A tak z ciekawości, ubikacja to dla Ciebie nie jest przypadkiem prom kosmiczny? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:19, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutne jest, że ten człowiek ryzykuje szkodą ludzi, których spotyka, żeby się przypodobać tym, których nigdy w życiu nie pozna.
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:
gea napisał:


Więc 49 - nie histeryzuj służbowo.


Nie dziwie się, że dla osoby, która pisze, że w Polsce dobrze jest, że nie jest bogata, śmiech to histeria...

A tak z ciekawości, ubikacja to dla Ciebie nie jest przypadkiem prom kosmiczny? Very Happy



.

O tym, że w tej konkretnej sytuacji Polska nie jest atrakcyjna dla imigrantów z powodu biedy, mówiłam.

Od rana polityka na wesoło? Dyżur- do wieczora.

Niektórzy modlą się nawet służbowo i nie jest to wytykane.

"A tak z ciekawości, ubikacja to dla Ciebie nie jest przypadkiem prom kosmiczny? Very Happy"

Hejt w najlepszym, służbowym gatunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 11:09, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem polega na tym że wielu gojów dało się złapać na haczyk zastawiony przez żydów-oni to bowiem będąc twórcami i wyznawcami ekspansywnej i bezlitosnej dla nie-żyda ideologii talmudu wykreowali na własny użytek ideologię niewolnika (chrześcijaństwo) i zarażali nią narody które miały być w zamyśle ich własnością.Ideologia-my możemy wszystko-a nasi żywiciele tyle na ile im pozwolimy to kunszt przebiegłości .A że po owocach ich poznacie-widać wyraźnie że szatan(talmud) z natury ekspansywny pochłania zachowawczego Boga(chrześcijańskiego).Uczmy się od najlepszych także gdy im samym chcemy dać odpór-historia pokazuje jakie projekty ideologiczne okazały się płodne a które poniosły porażkę.

Doświadczenie mnie nauczyło że Bóg sprzyja nie tyle ludziom dobrym co przebiegłym. Jeśli uznać prawa natury za zadane wszelkim stworzeniom przez Stwórcę to tylko taki jak powyżej wniosek wydaje się nasuwać.
Ten Świat nie jest dla ludzi słabych tylko tych co potrafią pełni poswięceń i przeciwności losu pokonywać opór jaki co chwile przed każdym z nas się pojawia.
Od modlenia się jeszcze nikomu nic nie wyrosło. Lewactwo gloryfikuje słabośc i patologie a nie siłę i mężność. Dlatego jest skazane wcześniej czy później na nieuniknioną porażkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:36, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zibi ty to jednak jesteś głupi jak but. Termin lewactwo znasz tylko z prawicowej propagandy, nie masz zielonego pojęcia o czym traktuje darwinizm i tym bardziej gówno wiesz o religii. Stać cie jedynie na proste, banalne i płytkie diagnozy bo twój rozum nie jest w stanie pojąć całej złożoności omawianych przez ciebie kwestii. Jednymi słowy, jesteś za głupi by coś mądrego wykoncypować w takich kwestiach jak religia, polityka czy historia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 12:13, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Zibi ty to jednak jesteś głupi jak but. Termin lewactwo znasz tylko z prawicowej propagandy, nie masz zielonego pojęcia o czym traktuje darwinizm i tym bardziej gówno wiesz o religii. Stać cie jedynie na proste, banalne i płytkie diagnozy bo twój rozum nie jest w stanie pojąć całej złożoności omawianych przez ciebie kwestii. Jednymi słowy, jesteś za głupi by coś mądrego wykoncypować w takich kwestiach jak religia, polityka czy historia.


Nie ma to jak dureń próbuje nieudolnie używając inwektyw pouczać innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:
Azyren napisał:
Zibi ty to jednak jesteś głupi jak but. Termin lewactwo znasz tylko z prawicowej propagandy, nie masz zielonego pojęcia o czym traktuje darwinizm i tym bardziej gówno wiesz o religii. Stać cie jedynie na proste, banalne i płytkie diagnozy bo twój rozum nie jest w stanie pojąć całej złożoności omawianych przez ciebie kwestii. Jednymi słowy, jesteś za głupi by coś mądrego wykoncypować w takich kwestiach jak religia, polityka czy historia.


Nie ma to jak dureń próbuje nieudolnie używając inwektyw pouczać innych.


To zdanie to masło maślane. Ty chyba chodzisz do jakiejś szkoły specjalnej? Nawet zdania nie potrafisz poprawnie zbudować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 12:41, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
zibimark napisał:
Azyren napisał:
Zibi ty to jednak jesteś głupi jak but. Termin lewactwo znasz tylko z prawicowej propagandy, nie masz zielonego pojęcia o czym traktuje darwinizm i tym bardziej gówno wiesz o religii. Stać cie jedynie na proste, banalne i płytkie diagnozy bo twój rozum nie jest w stanie pojąć całej złożoności omawianych przez ciebie kwestii. Jednymi słowy, jesteś za głupi by coś mądrego wykoncypować w takich kwestiach jak religia, polityka czy historia.


Nie ma to jak dureń próbuje nieudolnie używając inwektyw pouczać innych.


To zdanie to masło maślane. Ty chyba chodzisz do jakiejś szkoły specjalnej? Nawet zdania nie potrafisz poprawnie zbudować.



Że też z takim zerem wdaje się w rozmowe hehe ujawniłeś się trolu -ignor Smile ujadaj dalej haha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gea napisał:

Hejt w najlepszym, służbowym gatunku.


Widocznie sama jesteś służącą, że wszystko ci się ze służba kojarzy. Natomiast jak piszesz o hejcie, to spójrz na lustro i zadaj sobie pytanie kto tu kogo zaczepił...

Bóg z nami napisał:
Smutne jest, że ten człowiek ryzykuje szkodą ludzi, których spotyka, żeby się przypodobać tym, których nigdy w życiu nie pozna.


O kim piszesz?

zibimark napisał:



Że też z takim zerem wdaje się w rozmowe hehe ujawniłeś się trolu -ignor Smile ujadaj dalej haha


Powyzywaliście się, ale czy Ty wiesz kto wymyślił słowo lewactwo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 17:49, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 18:18, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Hectic.
Polecam film

Prawda o znakach i cudach w Ruchu Wiary_cz_1

Cytat:
Published on Feb 16, 2013

Część 2 dostępna na stronie TIQVA.
Film porusza problematykę zwiedzenia, jakim jest Ruch Wiary, promujący fałszywe cuda i znaki. Oglądamy przywódców tego ruchu, posługujących się manipulacją za pomocą hipnozy, muzyki, sugestii, aby wprowadzić słuchaczy w stan euforii i sterować ich zachowaniem. W filmie zawarto też materiał dotyczący rzekomych cudów i znaków, jakie mają miejsce w czasie krucjat uzdrowieńczych, oraz ukazano powody łatwowierności ich uczestników.

Pozdrawiam
_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież Htetic czy jak mu tam było to kolejny jeleń któremu się wydaje że musi nieść między ludzi dobrą nowinę. Tutaj nic nie poradzisz, sam musi zmądrzeć.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 19:15, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrze widzę Ty jedyny podszedłeś do tematu na zdrowo. Bo inni zareagowali jakby ich kto poparzył w język. Wybacz ale w imię Jezusa Chrystusa nigdy nie przyjdzie zły demon. Jego imię je wypędza. Reiki, dźwięki swoleżerowe, (432 itp) new age, medytacja, mandale itp to jest twór diabła przed którym ostrzega Jezus. Ci ludzie nie leczą w swoje imię ale na chwałę Jezusowi. Owszem być może antychryst będzie udawał Jezusa bądź będzie to diabeł w postaci Marii. No ale ja wiem o tym i przygotuje się na to a nawet ostrzegę braci. Jezus powiedział, że prawdziwa apokalipsa zacznie się wtedy kiedy otrąbią pokój na całym świecie i wszyscy ci którzy mają się dać nabrać (nawet i wybrani) nabiorą się. Więc wystarczy poczekać i przeczekać. Bóg wybieratego kogo chce przyciągnąć do siebie. Tak jak i mnie wybrał bo wie, że kocham prawdę i sprawiedliwość.

Wiesz co Ci powiem. Kiedy w czasach kiedy nie wierzyłem w Boga zawsze sobie mówiłem i innym, którzy mnie pytali czy w niego wierze mówiłem "wiesz chciałbym wierzyć w Boga ale logika mi podpowiada, że go nie ma" i Bóg w swej mądrości właśnie logicznie mi udowodnił, poprzez wszystkie teorie spiskowe że istnieje. I teraz jeszcze okazuje się, że Biblia to calkowita prawda. Coś niesamowitego. Moje życie się zmieniło Very Happy KOCHAM WAS



Cytat:
Mt 7,16
Poznacie ich po ich owocach.


Cytat:
Mt, 7, 13-14
13 Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. 14 Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują!


Cytat:

Listo do Koryntian 13, 20-25
Gdzie jest mędrzec? Gdzie uczony? Gdzie badacz tego, co doczesne? Czyż nie uczynił Bóg głupstwem mądrości świata?
Skoro bowiem świat przez mądrość nie poznał Boga w mądrości Bożej, spodobało się Bogu przez głupstwo głoszenia słowa zbawić wierzących. Tak więc, gdy Żydzi żądają znaków, a Grecy szukają mądrości, my głosimy Chrystusa ukrzyżowanego, który jest zgorszeniem dla Żydów, a głupstwem dla pogan, dla tych zaś, którzy są powołani, tak spośród Żydów, jak i spośród Greków, Chrystusem, mocą Bożą i mądrością Bożą. To bowiem, co jest głupstwem u Boga, przewyższa mądrością ludzi, a co jest słabe u Boga, przewyższa mocą ludzi.




Macie wszystko wyłożone na tace. Nie chcecie wierzyć nie wierzcie. Bóg z Wami.

Cytat:

List do Rzymian 3, 4
...Niech Bóg okaże się prawdomówny, a każdy człowiek kłamcą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 21:47, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://ulicaprosta.lap.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=1799
http://forum.protestanci.info/viewtopic.php?t=12019
Cytat:
Torben Sondergaard

Cytuj

Postautor: josta » 29 lip 2014, 11:58
Czy ktoś z Was zna nauczenie tego człowieka, jego działanosć? Co sądzicie?


Radex pisze:

Znam. W latach dziewiecdziesiatych, bedac mlodym chlopakiem, handlowal dewocjonaliami. Mial sklep. Dzialal na fali "cudakow" rownolegle z niejakim Charlesem Ndifonem z Nigerii.
Dzisiaj handluje "uzdrowieniami".



Jakto handlował dewocjonaliami?



no handlowal... sprzedawal reczniki, kasety, obrazki. A na zapleczu "uzdrawial" klientow.


[...]
Cytat:
Wait - do you get Nectar points for believing it?

[...]
_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208

PostWysłany: 22:13, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mt 7,16
Poznacie ich po ich owocach.

List do Rzymian 3, 4
...Niech Bóg okaże się prawdomówny, a każdy człowiek kłamcą...

Biblia mnie uczy prawdy nie potrzeba mi mądrości ludzkiej.
Pisz co chcesz ale Torben nie jest jedynym. Owszem angażuje się i chwała mu za to silnie ale nie jest jedynym i wiesz właśnie zdecydowałem że jadę we wrześniu do Danii.
Thomas Fischer - uzdrawia w IMIĘ JEZUSA przynosi chwałę jedynie Jemu nie sobie. To że kręci filmiki to dlatego, że chce zachęcić innych d robienia tego samego.

[youtube]https://www.youtube.com/channel/UCwTkOLgvEh6D6CMJJfaC2oQ[/youtube]

Widziałem go u innych ochrzcił się w wodzie i w duchu świętym teraz sam chodzi po ulicach Szwecji i leczy w IMIĘ JEZUSA CHRYSTUSA

Uzdrowienie w Szczecinie w IMIĘ JEZUSA CHRYSTUSA



Człowieku owoce mówią same za siebie. Życzę Ci by ten strach przed Bogiem nie zasłonił Ci prawdy i oby Bóg pomógł Ci jakoś zrozumieć, że już Wam zostało przebaczone. Jedyne co trzeba zrobić to uwierzyć w Jezusa Chrystusa jaka swojego Pana i Zbawcę i zrozumieć, że on istnieje wczoraj dzisiaj i na zawsze.

Ale musicie mieć error w głowie. Nie potraficie po prostu tego zrozumieć ? Na gwałt chwytasz się brzytwy byleby nie zaakceptować tego co widzisz jako oczywistą prawdę.
Ponad 2 tys. lat temu nie mieli takiej okazji jak Wy dzisiaj nie zmarnujcie jej. Bóg z Wami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Boża moc chrześcijańskiej ewangelizacji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile