W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Brexit  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 18566
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 16:28, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przekopanie kogoś bluzgać lub cokolwiek za inną narodowość to wg mnie tak sam jak innego klubu.
kibole wróć nacjonaliści a może patrioci najebali kogoś za to że nie swój LOL ,każdy przejaw przyjaznego nastawienia do obco krajówców to od razu dostanę metkę postepowego debila który popiera multi kulti? OK.

Ja uważam że każdy negatywny przejaw bez powodu(chyba filmik na yt lub felieton na necie uważacie za wystarczjaący powod do najebania komuś...) do określonej narodowości jest debilizmem
Imigranci islamscy akurat są dziwnym wyjątkiem bo gdyby wszystko działo sie naturalnym tokiem to nigdy by ich tu nie było.
A ktoś wymuszą na nich inwazje na europę daje im całkowicie wolną ręke to co ?
No osobiście ignoruje bo.. co mam robić ? strzelać do nich ? dopiero wtedy gdy oni mi zagrożą w żadnym innym wypadku.
tak samo Polacy gdyby rzeczywistość działała naturalnym tokiem rzeczy to Polacy nie musieli by jeździć na sępa gdzie popadnie głównie do wspominanego wyżek UK.
Ale tak nie jest dlaczego ?
Bo ktoś w tą naturalną kolej rzeczy znacząco ingeruje.
A osobiście uważam polaków jako naród za ... ogarnięte komsumpcjoinizmem zachłanne TĘPE ogarnięte emocjonalizmem ( w skutek odpowiedniego urobienia) bydło, taki polaczek wróć czterech potrafi ci najebać jak jednemu z nich nie dasz złotówki na winiacza.
I każdy z tu obecnych jeżeli jest patriotą niech sie zastanowi w co tak naprawdę wierzy czy to w co wierzy to nie jest tylko iluzja zapewne propagandowa mająca na celu urobić w nas megalomanie.
teraz zapewne skasuje powyższe ale niema sensu oceniać narody po ludziach po prostu to so inni ludzi i my tez jesteśmy inni
osobiście prędzej bym się chyba z prawie każdym obcokrajowcem dogadał aniżeli większością polaków spoza stolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
osobiście prędzej bym się chyba z prawie każdym obcokrajowcem dogadał aniżeli większością polaków spoza stolicy.


Tak. A w jakim języku? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 00:09, 01 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest kwestia tego gdzie sie urodziłem i na co nie miałem wpływu, język umiał bym ten zależnie od rejonu w którym się urodziłem .
Wspominałem ZAPEWNE dogadywał z każdym ...
znałem niemca i z nim znacznie prędzej złapałem wspólny język aniżeli z 99 % ludzi którzy mnie teraz otaczają.
Może to wina rejonu w którym mieszkam Ok ale mój pogląd bazuje na tym co doświadczam i tym chciałem sie podzielić.
Jedyne z czego dumny byłbym jako polak to że co niektórzy robią czasem fajne trance przeróbki tylko tyle.
Mają do tego smykałke ale czy to zaleźne od narodowości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:52, 01 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątpię w zdolności zależne od narodowości. Wstawić chińskie dziecko do rodziny polskich kiboli, a w wieku kilkunastu lat wszystkie wrogie kluby będzie nazywać "Żydami". W ogóle naród to twór sztuczny utworzony w konkretnych interesach. Naturalne było plemię.

Ale nie wiem jak dogadałbyś się przykładowo z Maorysem? Smile No właśnie w jakim języku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 01 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Azyren napisał:
A istnieje jakiś złowrogometr żeby to obiektywnie zmierzyć i porównać? Rolling Eyes

Najwyraźniej.
Inaczej skąd byś wiedział że takie spojrzenie jest już złowrogie, a nie np. jeszcze tylko złośliwe, albo pogardliwe?

Cytat:
Ja,w każdym razie nie lubię być wrzucany do jednego wora z ludźmi za których zachowanie nie odpowiadam, ale może tobie to nie przeszkadza. Różne są mechanizmy obronne, jedni odpowiadają agresją, inni hodują w sobie kompleks niższości - jestem polskim śmieciem, zasłużyłem sobie...


Z tym że sam robisz dokładnie to samo; wrzucasz ludzie do jednego worka, sortując ich po narodowości.
Azyren napisał:
Antypolonizm brytoli to fakt matole.


Hipokryta.


Ja od samego początku nie twierdziłem że wszyscy anglicy są tacy, mogłem to sprecyzować. Ale faktem jest że wielu tam nie lubi polaków tylko dlatego że są polakami i nie ważne już jak się zachowujesz, bo dla nich zawsze będziesz taki sam jak reszta. Ja wcale nie broni polaków, bo sam wiem co robią i mówią u nas w kraju, ale to nam przykleja się łatkę największych rasistów i ksenofobów w Europie, a ja twierdz że jak nas chce zachód pouczać, to niech sam da najpierw dobry przykład. Zresztą ja przybywam teraz za granicą i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że z Polaków których tutaj znam może z 5% to rasiści i ksenofobi a reszta nie ma problemu żeby się np. z innymi narodami w pubie napić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 01 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No no.
Nie twierdziłeś że wszyscy Anglicy są tacy sami, z tym że "antypolonizm brytoli to fakt matole". Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 01 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu po Polakach jako imigrantach można jeździć jak po burej suce, bo nie wchodzimy w kontekst "poprawności politycznej" albowiem nie jesteśmy ani czarni, ani śniadzi, ani z Afryki, ani z Indii, ani nie jesteśmy tęczowi.
Zresztą Polacy nie są tu wyjątkiem, bo Anglicy, w tym media mainstreamowe oraz politycy z lubością atakują również Rumunów, których w UK jest sporo, a którzy zbierają negatywy za Cyganów. O ile jednak po Cyganach nie można do końca w ramach "poprawności politycznej" jeździć jak po burych sukach o tyle po Rumunach już można.
"Poprawność polityczna" dokładnie wyznacza kiedy dostanie się łatkę ksenofoba czy rasisty a szczególnie antysemity.
W ten kontekst Polacy nie są wpisani w żadnym stopniu.
Jednocześnie takie przyzwolenie - mediów establishmentowych oraz takowych polityków - sprawia, że na Polaków czy Rumunów spada cela odium społecznej negacji na imigrantów, bo można sobie pozwolić bez większych konsekwencji w odróżnieniu od takich samych słów, zachowań skierowanych wobec Pakistańczyków, Nigeryjczyków, czy Afgańczyków, gdzie wchodzi zarówno "poprawnie politycznie" kontekst religijny, jak też często rasowy.

P.S. tak przy okazji TK Austrii nakazał powtórzyć II turę wyborów, więc jest duże prawdopodobieństwo, że po Brexicie w powtórzonych wyborach wygra antyimigrancki oraz antyunijny Pan z "laseczką".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 02 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

azoren won do budy pryszczaty parchu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 02 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Brexitu nie było? "To referendum nie ma żadnej mocy prawnej" 24.06.2016

Brexit / Źródło: Fotolia / donfiore

"Wielka Brytania nie wyszła z Unii Europejskiej i nie jest pewne czy wyjdzie" - napisał na swoim profilu na Facebooku Mikołaj Barczentewicz, który uczy prawa konstytucyjnego na Oksfordzie.
Barczentewicz podkreślił, że "Wielka Brytania nie wyszła z Unii Europejskiej i nie jest pewne czy wyjdzie".

"To referendum nie ma żadnej mocy prawnej, ani w prawie UK, ani w prawie UE. Innymi słowy, nie jest prawdą, że doszło do 'Brexit’ - napisał. Podał również prawdopodobny scenariusz. "Przez najbliższe kilka lat niewiele się zmieni w prawnej relacji UK/UE a traktatowa procedura wyjścia z UE (słynny Artykuł 50 TUE) zostanie dopiero wszczęta, gdy brytyjski rząd będzie miał jasny plan (jest do tego jeszcze daleko)” - stwierdził.
Barczentewicz dodał, że mało prawdopodobne jest, by nowy rząd w Londynie z pomocą parlamentu doprowadził do niezwłocznego jednostronnego wypowiedzenia traktatów UE.


Cytat:
Jako że uczę brytyjskiego prawa konstytucyjnego na Oksfordzie, czuję się w obowiązku napisać kilka słów wyjaśnienia obecnej sytuacji:

1. Wielka Brytania nie wyszła z Unii Europejskiej i nie jest pewne czy wyjdzie. To referendum nie ma żadnej mocy prawnej, ani w prawie UK, ani w prawie UE. Innymi słowy, nie jest prawdą, że doszło do 'Brexit'.

2. Jest prawnie możliwe ale bardzo mało prawdopodobne, że nowy rząd w Londynie z pomocą parlamentu doprowadzą do niezwłocznego jednostronnego wypowiedzenia traktatów UE.

3. Prawdopodobny scenariusz jest taki, że przez najbliższe kilka lat niewiele się zmieni w prawnej relacji UK/UE a traktatowa procedura wyjścia z UE (słynny Artykuł 50 TUE) zostanie dopiero wszczęta, gdy brytyjski rząd będzie miał jasny plan (jest do tego jeszcze daleko).

4. W pewnym sensie Wielka Brytania (a nawet Zjednoczone Królestwo) może nigdy nie wyjść z Unii Europejskiej jeśli przestanie istnieć w wyniku uzyskania niepodległości przez Szkocję, co zapowiedziała dziś stojąca na czele rządu Szkocji Nicola Sturgeon (możliwa jest też unifikacja Irlandii). W takim scenariuszu to będzie "Engxit" a nie "Brexit" - tylko Anglia (z Walią) opuści UE.

5. Mniej prawdopodobne ale też możliwe jest że brytyjska klasa polityczna znajdzie sposób żeby zostać w UE mimo wyniku referendum (które jest, przypominam, prawnie niewiążące).
https://www.facebook.com/MBarczentewicz/posts/1239057182779568
[...]
https://www.wprost.pl/kraj/10012386/Brex.....awnej.html

Ad) kwestii istnienia konstytucji UK.
https://en.wikipedia.org/wiki/Constitution_of_the_United_Kingdom
http://libr.sejm.gov.pl/tek01/txt/konst/brytania.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 03 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak Margaret Thatcher nie zawahała się zniszczyć brytyjskiego przemysłu dla uczynienia z kraju światowego centrum finansowego, tak samo rzeczeni konserwatyści nie zawahali się otworzyć ścieżki do niepodległości Szkocji i Irlandii Północnej i w związku z tym zrzec się zysków z ropy naftowej Morza Północnego na rzecz uczynienia z City wiodącego ośrodka finansowego off-shoringu dla juana.

Wbrew argumentacji europejskiej prasy, wyjście Brytyjczyków z Unii Europejskiej nie dokona się powoli, ponieważ Unia rozpadnie się przed upływem czasu, potrzebnego do zamknięcia biurokratycznych rokowań w sprawie odłączenia. Państwa RWPG nie musiały negocjować warunków opuszczenia Rady, ponieważ przestała ona funkcjonować już wcześniej wskutek działania sił odśrodkowych. Państwa członkowskie Unii, które uporczywie trzymają się jej gałęzi i usiłują ratować to, co z niej pozostało, stracą przy tym nowym rozdaniu, ryzykując przejście takich samych bolesnych wstrząsów, jakie przeszła nowa Rosja – dramatycznego spadku jakości i skurczenia się średniej długości życia

całość ze źródła http://3droga.pl/polityka/thierry-meyssa.....ce-swiata/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:51, 04 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:


Wbrew argumentacji europejskiej prasy, wyjście Brytyjczyków z Unii Europejskiej nie dokona się powoli, ponieważ Unia rozpadnie się przed upływem czasu, potrzebnego do zamknięcia biurokratycznych rokowań w sprawie odłączenia.


To raczej myślenie życzeniowe. Poza tym jest jeszcze EEA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 04 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wielkiego krachu na giełdzie 29 września 2008, kiedy to indeks Dow Jones stracił 777 punktów (a był to największy w historii tego indeksu spadek procentowy) do dnia w którym było referendum gdzie przegłosowano Brexit, czyli 23 czerwca 2016 minęło równe 7 lat, 7 miesięcy, 7 tygodni i 7 dni.



źr: https://www.dollarvigilante.com/blog/201.....-date.html
http://yournewswire.com/777-brexit-occur.....itah-date/
http://davidicke.pl/forum/brexit-pogloso.....15573.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 23:11, 04 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masoński Brexit

Pierwsza Wielka Loża powstała w Wielkiej Brytanii w londyńskiej gospodzie „Pod Jabłonią”po przez unifikację czterech lóż 24 czerwca 1717. W tym roku z inicjatywy Desaguliersa i Andersona (obaj byli pastorami) powstała Wielka Loża Londynu. Od tego czasu 24 czerwca jest największym świętem wolnomularskim. https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolnomularstwo

Jak wiadomo wyniki referendum brexit ogłoszono 24 czerwca!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 04 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
Od wielkiego krachu na giełdzie 29 września 2008, kiedy to indeks Dow Jones stracił 777 punktów (a był to największy w historii tego indeksu spadek procentowy)


To nie prawda.

To 20 spadek procentowy na TOP 20 największych spadków w ujęciu procentowym.


Kod:

Rank Date Close Point Change Per Cent Change
1  10/19/1987   1,738.74  -508.00   -22.61
2  10/28/1929     260.64   -38.33   -12.82
3  10/29/1929     230.07   -30.57   -11.73
4  11/06/1929     232.13   -25.55   -9.92
5  12/18/1899      58.27    -5.57   -8.72
6  08/12/1932      63.11    -5.79   -8.40
7  03/14/1907      76.23    -6.89   -8.29
8  10/26/1987   1,793.93  -156.83   -8.04
9  10/15/2008   8,577.91  -733.08   -7.87
10 07/21/1933      88.71    -7.55   -7.84
11 10/18/1937     125.73   -10.57   -7.75
12 12/01/2008   8,149.09  -679.95   -7.70
13 10/09/2008   8,579.19  -678.91   -7.33
14 02/01/1917      88.52    -6.91   -7.24
15 10/27/1997   7,161.15  -554.26   -7.18
16 10/05/1932      66.07    -5.09   -7.15
17 09/17/2001   8,920.70  -684.81   -7.13
18 09/24/1931     107.79    -8.20   -7.07
19 07/20/1933      96.26    -7.32   -7.07
20 09/29/2008  10,365.45  -777.68   -6.98


http://www.mdleasing.com/djia-losses.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 05 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brexit dla Polski, to zostanie sam na sam w rekach Niemcow !

Kiedy Wielka Brytania byla w Unii Europejskiej, to dla Polski tez nie bylo dobrze. Wielka Brytania w Unii Europejskiej jest od 1974 roku i od wtedy dla Polski zaczal sie okres pracy dla Wielkiej Brytanii. Wybudowalismy na Wyspach 73 zaklady pracy. Export z Polski do Wielkiej Brytanii byl ogromny. Wielka Brytania pomagala Niemcom opanowac Polske i ja zniszczyc. Plany "rozwalenia" Polski sie udaly. Po stanie wojennym wybito najcenniejszych Polakow, a po transformacji w 1989 roku wprowadzono "falowe leczenie" Polakow i zmiany pogodowe. Zniszczono Polakow i Polske. Podczas powodzi w 1997 roku zginelo prawie dwa miliony Polakow. Pozniej takich powodzi bylo wiecej. Kazdego roku w samych tylko wypadkach samochodowych ginelo 30-totysieczne miasto. Z domu wychodzilo i nie wracalo okolo 15 tys. ludzi rocznie. Gineli w roznych okolicznosciach. Poradnie byly pelne ludzi chorych na raka. Dzisiaj w Polsce [ ito juz z roznych stron swiata] jest okolo 7 milionow Polakow. Jest to sila potrzebna Niemcom do pracy. Anglicy w dalszym ciagu tez z tego korzystaja, ale ich wyjscie z Unii Europejskiej moze to ograniczyc.

Polska jest krajem doszczetnie zniszczonym glownie przez sztuczna pogode i przez brak jakiejkolwiek nauki. Brak Polakow zaczyna byc odczuwalny w Polsce, ale moze wyrzuci sie Polakow z Wielkiej Brytanii.

Anglia po Brexicie stala sie krajem zupelnie samodzielnym. W okresie bycia czlonkiem w Unii Europejskiej, zlupila z Niemcami wszystkie kraje Europy. Oblowila sie niezle i starczy to jej na dluzszy czas. Niemcy natomiast "zostaly prawie bez srodkow do zycia". Polska i inne kraje Europy pracuja na nich, ale konczy sie ludnosc europejska. Przybysze z krajow arabskich czy z Afryki nie sa zdoni do pracy w nowoczesnych fabrykach. Za jakies piec lat bedzie koniec Europejczykow ciezko, ponad sily pracujacych na przedluzonym wieku emerytalnym. Przyjdzie taki czas, ze Niemcom zacznie brakowac wszystkiego i wtedy jedynym wyjsciem bedzie zlupic Anglie !

Dzisiejsza bron komputerowa jest bardzo niebezpieczna, bo trudno upilnowac kazdego operatora w kazdej minucie. Dojsc wiec moze do tego, ze ktos moze cala Europe laczie z Anglia wywrocic do gory nogami w kazdej chwili i wtedy skonczy sie polityka zycia !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 05 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WZBG napisał:
Mirkas napisał:
Od wielkiego krachu na giełdzie 29 września 2008, kiedy to indeks Dow Jones stracił 777 punktów (a był to największy w historii tego indeksu spadek procentowy)


To nie prawda.


No rzeczywiście napisałem nieprawdę, a na forum o prawdzie, gdzie jest sama prawda i tylko prawda, to śmiertelny grzech. Także śpieszę prostować. Przy okazji pragnę zapenić szanowne grono miłośników prawdy [dwa], że było to zupełnie przypadkowo i niechcący. Owa nieprawda polegała na tym, że napisałem o jeden wyraz ("procentowy") za dużo, nad czym ubolewam i obiecuję w przyszłości, jeśli zdarzy mi się tu jeszcze pisać, być bardziej uważnym, pilnować się, gdyż wiem jak bardzo zależy tutejszym forumowiczom na prawdzie. Cieszę się, że tak uważnie i skrupulatnie wyłapujecie i piętnujecie każde najmniejsze próby przemycenia nieprawdy, fałszu.
Także jeszcze raz ta informacja poprawiona:

Od wielkiego krachu na giełdzie 29 września 2008, kiedy to indeks Dow Jones stracił ~777,7 punktów, a był to największy w historii tego indeksu spadek, do dnia w którym było referendum, gdzie przegłosowano Brexit, czyli 23 czerwca 2016, minęło równe 7 lat, 7 miesięcy, 7 tygodni i 7 dni.

Czyli był to po prostu największy spadek w historii tego indeksu, a nie największy w historii tego indeksu spadek procentowy.

Ciekawe jest też, że procentowo Dow Jones spadł o ~ 7 % tego dnia wg tabeli, którą wkleił WZBG.

Skoro już tak dbamy o prawdę, to nie jest też prawdą, że "nie prawda" pisze się oddzielnie, gdyż prawdą jest, że nieprawda piszę się razem. Very Happy

aximia napisał:
24 czerwca jest największym świętem wolnomularskim. https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolnomularstwo

Jak wiadomo wyniki referendum brexit ogłoszono 24 czerwca!

No to rzeczywiście ciekawe. Do tego było to w 299-tą rocznicę, a jest to ciekawa liczba, gdyż jest iloczynem dwóch bardzo ważnych dla okultystów/satanistów/masonów cyfr: 23x13.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 05 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:

No to rzeczywiście ciekawe.


ciekawe kiego diabła masony szykują na premiera - dwa konie zawodów boris johnson i nigel farage już wymiękły Cool
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:55, 06 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rezygnacja Farage'a mnie nie dziwi wszak na wygranie wyborów szans większych nie ma a przewodniczącym UKIP został po wyborach przegranych jedynie na prośbę partyjnych kumpli, żeby dociągnąć do Brexitu.
Johnsona "wysiudał" zaś establishment partyjny tak jak wcześniej żydy i chamy wysiudały czerwonego Kena a teraz próbują gnoić Corbyna. {słowa tej głupiej cipy Phillips gdyby padły w normalnym świecie to skończyłyby się dla niej znacznie gorzej}. Jonhson przegrał na starcie bo jest za bardzo alternatywny.
Patrząc na to z tej perspektywy konserwatyści praktycznie nie mogą przegrać, bo bunt w partii pracy jest za duży.
Natomiast te dwie głupie cipy z establishmentu banksterów konserwatystów kandydujące na szefostwo konserwatystów dobrze UK nie wróżą.
Niestety UK to już świat memeluchów.
Wszystko wskazuje na to, że Brexit został potraktowany zgodnie ze słowami elytarnego przygłupa, że trzeba zrobić krok w tył, by zrobić dwa kroki wprzód. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 07:05, 06 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirkas napisał:
WZBG napisał:
Mirkas napisał:
Od wielkiego krachu na giełdzie 29 września 2008, kiedy to indeks Dow Jones stracił 777 punktów (a był to największy w historii tego indeksu spadek procentowy)


To nie prawda.


No rzeczywiście napisałem nieprawdę, a na forum o prawdzie, gdzie jest sama prawda i tylko prawda, to śmiertelny grzech. Także śpieszę prostować. Przy okazji pragnę zapenić szanowne grono miłośników prawdy [dwa], że było to zupełnie przypadkowo i niechcący. Owa nieprawda polegała na tym, że napisałem o jeden wyraz ("procentowy") za dużo, nad czym ubolewam i obiecuję w przyszłości, jeśli zdarzy mi się tu jeszcze pisać, być bardziej uważnym, pilnować się, gdyż wiem jak bardzo zależy tutejszym forumowiczom na prawdzie. Cieszę się, że tak uważnie i skrupulatnie wyłapujecie i piętnujecie każde najmniejsze próby przemycenia nieprawdy, fałszu.
Także jeszcze raz ta informacja poprawiona:

Od wielkiego krachu na giełdzie 29 września 2008, kiedy to indeks Dow Jones stracił ~777,7 punktów, a był to największy w historii tego indeksu spadek, do dnia w którym było referendum, gdzie przegłosowano Brexit, czyli 23 czerwca 2016, minęło równe 7 lat, 7 miesięcy, 7 tygodni i 7 dni.

Czyli był to po prostu największy spadek w historii tego indeksu, a nie największy w historii tego indeksu spadek procentowy.


To też błąd, że to największy spadek w historii tego indeksu. (Nawet przyjmując, że chodzi o spadek punktowy).

Dow Jones Industrial Average
Largest Intraday Point Swings, Since 1987
Rank Date Point Swing
1 10/10/2008 1018.77
2 05/06/2010 1010.14
3 10/13/2008 965.81
4 11/13/2008 911.17
5 10/28/2008 907.35
6 10/09/2008 868.95
7 10/16/2008 815.60
8 10/06/2008 797.44
9 10/15/2008 778.64

http://online.wsj.com/mdc/public/page/2_3047-djia_intraday.html

Cytujesz z http://forsal.pl/artykuly/547263,najczar.....gield.html autorstwa Tylko na Forsal.pl z 13 września 2011, 06:22 | Aktualizacja: 24.12.2011, 00:34
Gdy Forsal cytował PAP było tak:
Indeks Dow Jones stracił w poniedziałek 777,68 pkt (6,98 proc.) i wyniósł na zamknięciu 10.365,45 pkt. Był to największy dzienny spadek punktowy tego indeksu w historii. http://forsal.pl/artykuly/39230,bush-to-wcale-nie-koniec-planu-ratunkowego.html

Bez uwzględnienia inflacji jest to największy spadek punktowy Dow Jones pomiędzy cenami zamknięcia.
Po uwzględnieniu inflacji (oficjalnego CPI) największy spadek punktowy Dow Jones pomiędzy cenami zamknięcia mamy 19.10.1987 - (962,80 pkt w przeliczeniu z 1987 r. na 2008 r.) http://www.usinflationcalculator.com/.




Cytat:

Ciekawe jest też, że procentowo Dow Jones spadł o ~ 7 % tego dnia wg tabeli, którą wkleił WZBG.

Skoro już tak dbamy o prawdę, to nie jest też prawdą, że "nie prawda" pisze się oddzielnie, gdyż prawdą jest, że nieprawda piszę się razem. Very Happy


Refleksja dotyczyła:
największy w historii tego indeksu spadek procentowy = nie prawda
Którą poprawiłeś na
największy spadek w historii tego indeksu = nieprawda

Nie dostrzegłeś błędu znaczenia i nie poprawiłeś go.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:38, 06 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
a teraz próbują gnoić Corbyna.


Jego to gnoją od początku. Nie jestem jego fanem, bo pomysły na gospodarkę ma leninowskie. Jedynie w kwestiach socjalnych słusznie mówi. Natomiast od początku ma pod górkę. Me(n)dia pieprzą, że z nim jego partia nie ma szans na zwycięstwo, a wygrał w Anglii wybory lokalne i jego elektorat załatwił referendum...

Cytat:
Wszystko wskazuje na to, że Brexit został potraktowany zgodnie ze słowami elytarnego przygłupa, że trzeba zrobić krok w tył, by zrobić dwa kroki wprzód. Wink


O ile w ogóle będzie jakikolwiek Brexit. Cała władza tamtejsza wynajduje tysiące powodów, aby do tego nie dopuścić. A to Szkoci, a to petycje, a to Ulster, a nawet rolnicy już szurają, bo nie dostana dopłat bezpośrednich... Nagle wszyscy przez lata ignorowani mają mieć teraz rację. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 06 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:
ElComendante napisał:
a teraz próbują gnoić Corbyna.


Jego to gnoją od początku. Nie jestem jego fanem, bo pomysły na gospodarkę ma leninowskie. Jedynie w kwestiach socjalnych słusznie mówi. Natomiast od początku ma pod górkę. Me(n)dia pieprzą, że z nim jego partia nie ma szans na zwycięstwo, a wygrał w Anglii wybory lokalne i jego elektorat załatwił referendum...


Tak tylko, że teraz ustąpiło bodaj 44 szefów regionalnych na znak protestu wobec Corbyna a to przy większościowej ordynacji spory problem, bo ludzie głosują na znane gęby.
Ja też za Corbynem nie płaczę, bo to facet, który zdrowo odjechał już dawno od rzeczywistości, choć nie w takim stopniu jak fanatycy Phillips, czyli banda rozwydrzonych bachorów nieprzystosowanych do życia, czyli niedojd intelektualnych i nierobów płaczących, gdy tylko rzeczywistość kopnie ich w dupę a rodzice z klasy średniej nie zdąrzą pomóc i z pustymi frazesami na ustach, dla których prawa transów w miejscu pracy, czy dress code jest ważniejszy od praw pracowniczych i o dziwo chcących rządzić partią jeszcze dwie dekady temu robotniczą. Laughing
Co innego czerwony Ken, który poległ za prawdę, czyli standardowo w starciu z pejsami i został zastąpiony oczywiście przez jakąś młodą "kruczoczarną" bez doświadczenia politycznego i z feministycznym bełkotem na ustach, a która wygląda jak "dziewczyna Zandberga" Wink
Jak widać po przykładzie czerwonego Kena stawianie na praktykę ponad ideologię i na prawdę ponad "przekaz dnia" establishmentu partyjnego nie popłaca, zwłaszcza w pewnych środowiskach. Jednak szacunek dla Kena, że zdania nie zmienił i przy prawdzie pozostał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 06 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:

Tak tylko, że teraz ustąpiło bodaj 44 szefów regionalnych na znak protestu wobec Corbyna a to przy większościowej ordynacji spory problem, bo ludzie głosują na znane gęby.


O ile znane mordy mają kasę na kampanię. A kto im ją da? Nikt nie będzie inwestował w niezależnego, bo mu nic w partii ani w rządzie nie załatwi. W ogóle ta partia jest w dużej części utrzymywana przez związki zawodowe, a u nich Corbyn ma poparcie.

Poza tym tam jest jak u nas i wielu krajach. Są okręgi, gdzie zawsze głosują na daną partię ,a nie na daną mordę.

Ale chodzi o to, że blairowska wierchuszka jest niezadowolona, że doły partii nie chcą być blairowskie. Wiadomo, że włażenie w dupę lokalnej burżuazji jest bardziej opłacalne niż mówienie o konieczności podniesienia podatków bogatym. Ale wygląda, że już ludziska tam nie wierzą, że można być jednocześnie dobrym dla biednych i dla bogatych. Nie da się i nigdy nie dało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 06 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvp.info/25916405/londyn-opus.....s-podpisow

Cytat:
Londyn opuści... Wlk. Brytanię? Petycja zgromadziła już 40 tys. podpisów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 06 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:


Antypolonizm brytoli to fakt matole. Pojedz sobie do Londynu czy jakiegoś dużego miasta i odnoś się z tym że jesteś polakiem, to ci kretynie nie trzeba będzie żadnego sputnika bo doświadczysz tego zjawiska empirycznie. Powodzenia.


Jesli czegokolwiek mozna doswiadczyc w tym miescie (londyn) to chyba jednego : AntyAzyrenizmu...

Ja swietnie sie tu bawie, i uwierz: brexit czy brexodus: wszyscy mamy tu niezla zabawe Smile
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:51, 07 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
http://www.tvp.info/25916405/londyn-opus.....s-podpisow


Ciekawe co z Królową i jej wesołą bandą pasożytów planują w tej kwestii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Brexit
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile