W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Brexit  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 18575
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 27 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Forty chyba dostaniesz nowy przydomek: Kapitan Oczywisty, albo Kapitan Repeat. Czy nie o tym co mówisz jest ten artykuł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 27 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo człowiek echo xD
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 27 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemcy i Francja chcą, by zmienić Unię Europejską w "superpaństwo". Jest propozycja

Berlin i Paryż chcą, by Unia Europejska zmieniła się w jedno superpaństwo, w którym dotychczasowi członkowie straciliby prawo do posiadania własnej armii, służb specjalnych, kodeksu karnego i systemu podatkowego, w tym waluty i banku centralnego. Zastąpione miałyby one zostać przez wspólny system. Także granice miałyby stać się domeną „superpaństwa”.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:30, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było o tym w wątku o UE i że to z igły widły, bo z dokumentu, na którym opera się ta teoria to wcale wcale to nie wynika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:02, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brexit II - wczoraj na stadionie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brek sit



Wojna ostateczna

Trwa wojna ostateczna. Kto te wszystkie wojny prowadzi ? Okazuje sie, ze miedzynarodowe mieszance, ktore kiedys dostaly sie na tron brtyjski, a dokladnie w 1837 roku. Ta miedzynarodowka sklada sie z mieszancow niemieckich, w ktorych sklad wchodza Niemcy, Zydzi i Tatarzy [dzisiejsi Ukraincy]. Oni stoja na czele wladzy od 180-ciu lat. To sa ciagle ci sami ludzie, ktorzy najpierw przeszli faze specjalnego balsamowania, a pozniej na wzmocnienie techniczne. Ci ludzie maja po ponad sto lat. Najstarsza kobieta [dawniejsza Krolowa Viktoruia] ma 187 lat. Pomagaja im starzy Polacy [114, 145, 168,itd.]. Nikt nie moze byc starszy od tej Krolowej Viktorii. Dzisiejsza Krolowa Anglii jest Krolowej Viktorii wnuczka, ale tak faktycznie caly czas rzadzi Krolowa Viktoria w oparciu o Niemcow, Zydow, Kaukaz, Anglikow i Polakow. Od zaisnienia tej dynastii [Wind sor] rzadzenie polega na eliminacji ludzi i ludzkiego i boskiego dorobku[ [kultura, technika, nauka, lasy, gory, jeziora, rzeki, miasta, panstwa, zwierzeta, ptaki, ryby itd.].

W dzisiejszej zagladzie zycia na Ziemi biora udzial wszystkie narody !

Kto na to pozwolil ? Jak to sie stalo, ze nikt tego skutecznie nie zatrzymal ?

Znam osobiscie Krolowa Viktorie. Od kiedy znalazlam sie w Australii, to ona urzedowala w Polskim Konsulacie w Perth w Zachodzniej Australii. Jej maz byl Sedzia Pokoju [funkcja spoleczna], a syn zajmowal sie administracja.

Pani Swecz [ja znam ja pod takim nazwiskiem] Byla i jest Szefem SB [nielegalna organizacja niemiecko-zydowska].
Pani Swecz nalezy do grupy "sromow". Ma ukrainski ogon i koltun, niemieckie lapki i padaczke. Jest tez pokryta jej skora kaukazkim gownem [ Kał kaz].

Ona i jej rodzina postanowila dzisiaj oprzec sie tylko na Ukraincach i Kaukazie. Czysci wiec wszystkie narody swiata. W roku 2008 nie bylo juz 65 narodow na swiecie. Dzisiaj jest jeszcze mniej. Miedzynarodowe mieszance sa jej bardzo pomocne, ale i one znikna na pewno, bo najczesciej skladaja sie z ras europejskich. Szczegolnie dotyczy to USA.

Nigdy nie bylo zadnej koronacji !!!

Bliski jest koniec normalnej egzystencji na Ziemi. Potrzebne to bylo ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 28 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyzak napisał:
Brexit II - wczoraj na stadionie Smile


Smile Nie do końca. Walia gra dalej. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 29 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy - ofiary berexitu ?

Polacy największymi ofiarami Brexitu. Są już pobicia, masowe groźby i napisy na drzwiach instytucji

http://pikio.pl/polacy-najwiekszymi-ofia.....nstytucji/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
Polacy - ofiary berexitu ?

Polacy największymi ofiarami Brexitu. Są już pobicia, masowe groźby i napisy na drzwiach instytucji

http://pikio.pl/polacy-najwiekszymi-ofia.....nstytucji/



No, no, są też doniesienia o pierwszych masowych rozstrzelaniach Polaków w UK.
Całe szczęście "Aximia, że czujne sputniki i wogóle cała wojskowa technika matuszki Rosiji trzyma swe czujne oko na tym ludobójstwie.
Pisz więcej.
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:32, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyś dostał po mordzie za to, że jesteś Polakiem, a nawet gdyby cię ktoś tylko zwyzywał za to, to nie byłoby ci do śmiechu. Z tego co pamiętam, to kiedyś kogoś zabili z powodu tego, że był Polakiem w UK. Ale źródła nie mam. Sytuacja wisoła więc nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:09, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thecombo odmieniony - co za podpis ja pierdolę Laughing Laughing Laughing

Co takiego ci się kombuś odmieniło, bo ja różnicy dużej nie widzę? Przestałeś wierzyć w bajki o płaskiej ziemi i bozi żydowskiej? Powiedz bo wielce mnie to intryguje, a jak na razie nie widać żebyś zmądrzał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:13, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thecombo napisał:
aximia napisał:
Polacy - ofiary berexitu ?

Polacy największymi ofiarami Brexitu. Są już pobicia, masowe groźby i napisy na drzwiach instytucji

http://pikio.pl/polacy-najwiekszymi-ofia.....nstytucji/



No, no, są też doniesienia o pierwszych masowych rozstrzelaniach Polaków w UK.
Całe szczęście "Aximia, że czujne sputniki i wogóle cała wojskowa technika matuszki Rosiji trzyma swe czujne oko na tym ludobójstwie.
Pisz więcej.


Antypolonizm brytoli to fakt matole. Pojedz sobie do Londynu czy jakiegoś dużego miasta i odnoś się z tym że jesteś polakiem, to ci kretynie nie trzeba będzie żadnego sputnika bo doświadczysz tego zjawiska empirycznie. Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Antypolonizm brytoli to fakt matole. Pojedz sobie do Londynu czy jakiegoś dużego miasta i odnoś się z tym że jesteś polakiem, to ci kretynie nie trzeba będzie żadnego sputnika bo doświadczysz tego zjawiska empirycznie. Powodzenia.


Odnoś się z tym że jesteś polakiem - czyli co?

Wytatuuj sobie mega orła na ramieniu, schlej się w trupa i z biało-czerwoną flagą na plecach i mazurkiem dąbrowskiego w piersiach, zaszczany, zarzygany zalicz zgona w centrum miasta?

Nie wątpię, ale zważ że to może nie anypolonizm wzgardzi każdego doświadczającego cię przechodnia, lecz zwyczajne, ponadnarodowe, ponadrasowe i ponadreligijne poczucie dobrego smaku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:38, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją droga niektóre z tych doniesień są naprawdę przezabawne.

Tytuł:
Cytat:
Rasistowski atak na polskiego sklepikarza w Wielkiej Brytanii


Zaczyna się:
Cytat:
Brytyjska policja prowadzi śledztwo ws. rasistowskiego ataku na polskiego sklepikarza w Leeds


I dalej:
Cytat:
Był to atak słowny, a nie fizyczny, ale Polak trafił do szpitala ze względu na problemy z sercem


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,R.....aid=117481

Atak słowny - ja pierdole. Laughing
Teraz każda jedna polska ciota będzie biegła z płaczem na pogotowie i zaraz do prasy, za każdym razem jak się na nią ktoś za granicą krzywo popatrzy... bo przecież tak łatwo dziś zostać sławnym Polakiem; dumnym patriota, szykanowanym zewsząd obrońcą polskiej kultury za granicą.

Że też wam kurwa nie wstyd, wy polskie pizdy.
Ja mieszkałem i w Polsce i za granicą, nigdy nie ukrywałem tego że jestem polakiem, nigdy nie szeptałem mówiąc po polsku - i jedno wam mogę powiedzieć: "ataki słowne" na mnie nieporównywanie częściej zdarzają się gdy się mieszka w Polsce. Bo polskie społeczeństwo to statystycznie o wiele większe dzikusy i buraki niż choćby rzeczone tu brytyjskie.
Że podam przykłady; raz jakiś najebany żul chciał się ze mną bić bo miałem długie włosy i mu się to nie podobało.
Ostatnio znowu jakiś burak z BMW pojechał za mną aż na parking, też chciał się ze mną bić bo se debil ubzdurał że jak 10 km wcześniej lekko przed nim przyhamowałem to po to aby mi wjechał w dupę, za chuja nie kumał, że jak się chce komuś dać się wyprzedzić, to też się przyhamowuje.

Nie muszę chyba dodawać, że z czterdziechą na karku takich historii mam o wiele więcej. I jakoś kurwa nie skomlę jakimi to Polacy nie są rasistami i jak to mnie nie atakują na ulicach. Bo jestem na tyle kumaty by wiedzieć, że nie ma to żadnego związku z narodowością, a wyłącznie z głupotą.

No ale nie da sie zaprzeczyć, ze w UK Polacy padają jak kaczki na serce, po słownych atakach.
A ostatnio czytałem też, na jakiejś patriotycznej stornie, że w Afryce mordują polskie bociany - strzelają do nich chuje bo nienawidzą Polaków
Nie no kurwa, tak być nie może - coś z tym trzeba zrobić. Proponuję żeby Macierewicz wysłał do Afryki dywizję polskiego wojska której zadaniem będzie ochrona polskich bocianów, przed tymi rasistowskimi tubylcami. Ewentualnie, w ramach odwetu niech strzelają od ich ptaków - oko za oko, jak nas nauczył Jezus, jedyny prawowity Król Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 10:14, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżby otwarte drzwi dla emigrantów zarobkowych którym min ja być rozważam się wkrótce miały się zamknąć ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie w UK. Referendum to referendum, ale sprawiedliwość musi być po stronie burżuazji. Tak to jest w kapitalizmie. A burżuazja potrzebuje tańszej siły roboczej. Nie wiadomo więc czy UK w ogóle wyjdzie. Już się Szkodzi gardłują, że im się w UE podoba i oni wcale nie wychodzą. A nawet jeśli UK wyjdzie, to już im postawiono warunek: chcecie dostęp do wspólnego rynku, to musicie zachować wolność przemieszczania się czyli z imigrantami ma być po staremu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Azyren napisał:
Antypolonizm brytoli to fakt matole. Pojedz sobie do Londynu czy jakiegoś dużego miasta i odnoś się z tym że jesteś polakiem, to ci kretynie nie trzeba będzie żadnego sputnika bo doświadczysz tego zjawiska empirycznie. Powodzenia.


Odnoś się z tym że jesteś polakiem - czyli co?

Wytatuuj sobie mega orła na ramieniu, schlej się w trupa i z biało-czerwoną flagą na plecach i mazurkiem dąbrowskiego w piersiach, zaszczany, zarzygany zalicz zgona w centrum miasta?

Nie wątpię, ale zważ że to może nie anypolonizm wzgardzi każdego doświadczającego cię przechodnia, lecz zwyczajne, ponadnarodowe, ponadrasowe i ponadreligijne poczucie dobrego smaku.


Nie histeryzuj bimi. Przez odnoszenie się ze swoją narodowością miałem na myśli mówienie po polsku. Ja wiem bimi jacy są niektórzy polacy za granicą, ale chyba zgodzisz się ze mną że niektórzy to nie znaczy wszyscy, a wrzucanie wszystkich polaków do jednego worka jest niesprawiedliwe i niestety coraz powszechniejsze na zachodzie. To przykre że za zachowanie 20% marginesu płacą też normalni polacy którzy stają się obiektem ataków tylko dlatego że są polakami. Taka jest prawda. I to że u nas są jeszcze większe dzikusy i buraki wcale ich nie usprawiedliwia bo niby jakim prawem jednostka ma dostawać po dupie za ogół czy choćby część swoich ziomków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Bimi napisał:
Azyren napisał:
Antypolonizm brytoli to fakt matole. Pojedz sobie do Londynu czy jakiegoś dużego miasta i odnoś się z tym że jesteś polakiem, to ci kretynie nie trzeba będzie żadnego sputnika bo doświadczysz tego zjawiska empirycznie. Powodzenia.


Odnoś się z tym że jesteś polakiem - czyli co?


Nie histeryzuj bimi. Przez odnoszenie się ze swoją narodowością miałem na myśli mówienie po polsku.

Czyli twierdzisz, że za mówienie po polsku, na ulicy w Londynie dostaje się wpierdol? Shocked
I to ja histeryzuję... Smile

W sumie to pozostaje mi już tylko się cieszyć, że ja nie dostałem wpiedolu za mówienie po polsku. Zawsze miałem do tego bestroskie podejście, nigdy nie byłem świadomy zagrożeń jakie się z tym wiążą. Dzięki za uświadomienie mi ryzyka mówienia po polsku w Londynie - teraz będę o wiele bardziej ostrożny. Być może własnie uratowałeś mi życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak ty, ale ja się na taką odpowiedzialność zbiorową nie godzę, a wierz mi że na zachodzie też są buraki takie jak i w Polsce, co to wszystkich wrzucają do jednego worka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Azyren napisał:
Nie histeryzuj bimi. Przez odnoszenie się ze swoją narodowością miałem na myśli mówienie po polsku.

Czyli twierdzisz, że za mówienie po polsku, na ulicy w Londynie, dostaje się wpierdol? Smile


Może nie koniecznie wpierdol (chociaż kto wie?), ale wiązankę można zarobić, albo poczuć na sobie czyjeś złowrogie spojrzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Bimi napisał:
Azyren napisał:
Nie histeryzuj bimi. Przez odnoszenie się ze swoją narodowością miałem na myśli mówienie po polsku.

Czyli twierdzisz, że za mówienie po polsku, na ulicy w Londynie, dostaje się wpierdol? Smile


Może nie koniecznie wpierdol (chociaż kto wie?), ale wiązankę można zarobić, albo poczuć na sobie czyjeś złowrogie spojrzenie.


Acha.... złowrogie spojrzenie. No to faktycznie przejeb - złowrogie spojrzenia to nie przelewki.
A powiedz, bardziej złowrogie jest to spojrzenie niż twoja opinia o Brytyjczykach?

Swoją drogą, wracając do moich doświadczeń, najbardziej złowrogie spojrzenia to mają zawsze Polacy których spotykam za granicą. Chyba myślą że jestem tam ich konkurencją. Zresztą zdzielają nimi kogo popadnie - i przyjezdnych, i miejscowych.
W Holandii w robocie miałem kumpla co pochodził z Rosji. Mówi mi że ostatnio odkrył że ma polskich sąsiadów w Amsterdamie, ucieszył się i próbował do nich zagadać, ale nie dało rady - odpowiedzieli mu złowrogim spojrzeniem.
No ale koleś Rusek - to wiadomo, mu się należy złowrogie spojrzenie jak psu buda. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Azyren napisał:
Bimi napisał:
Azyren napisał:
Nie histeryzuj bimi. Przez odnoszenie się ze swoją narodowością miałem na myśli mówienie po polsku.

Czyli twierdzisz, że za mówienie po polsku, na ulicy w Londynie, dostaje się wpierdol? Smile


Może nie koniecznie wpierdol (chociaż kto wie?), ale wiązankę można zarobić, albo poczuć na sobie czyjeś złowrogie spojrzenie.


Acha.... złowrogie spojrzenie. No to faktycznie przejeb - złowrogie spojrzenia to nie przelewki.
A powiedz, bardziej złowrogie jest to spojrzenie niż twoja opinia o Brytyjczykach?


A istnieje jakiś złowrogometr żeby to obiektywnie zmierzyć i porównać? Rolling Eyes

Ja,w każdym razie nie lubię być wrzucany do jednego wora z ludźmi za których zachowanie nie odpowiadam, ale może tobie to nie przeszkadza. Różne są mechanizmy obronne, jedni odpowiadają agresją, inni hodują w sobie kompleks niższości - jestem polskim śmieciem, zasłużyłem sobie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
A istnieje jakiś złowrogometr żeby to obiektywnie zmierzyć i porównać? Rolling Eyes

Najwyraźniej.
Inaczej skąd byś wiedział że takie spojrzenie jest już złowrogie, a nie np. jeszcze tylko złośliwe, albo pogardliwe?

Cytat:
Ja,w każdym razie nie lubię być wrzucany do jednego wora z ludźmi za których zachowanie nie odpowiadam, ale może tobie to nie przeszkadza. Różne są mechanizmy obronne, jedni odpowiadają agresją, inni hodują w sobie kompleks niższości - jestem polskim śmieciem, zasłużyłem sobie...


Z tym że sam robisz dokładnie to samo; wrzucasz ludzie do jednego worka, sortując ich po narodowości.
Azyren napisał:
Antypolonizm brytoli to fakt matole.


Hipokryta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:43, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
oko za oko, jak nas nauczył Jezus.


Bimi to jest Stary Testament, kodeks karny epoki mojżeszowej

Terror w Plymouth – dalsze prześladowania Polaków

W Plymouth kolejni Polacy padli ofiarą pobrexitowej nagonki. Na polskim sklepie nieznani sprawcy napisali „Polish go back”, a jego pracownicy są prześladowani przez Brytyjczyków.

http://www.polishexpress.co.uk/terror-w-plymouth-dalsze-przesladowania-polakow/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 30 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
Bimi napisał:
oko za oko, jak nas nauczył Jezus.


Bimi to jest Stary Testament, kodeks karny epoki mojżeszowej

Terror w Plymouth – dalsze prześladowania Polaków

W Plymouth kolejni Polacy padli ofiarą pobrexitowej nagonki. Na polskim sklepie nieznani sprawcy napisali „Polish go back”, a jego pracownicy są prześladowani przez Brytyjczyków.

http://www.polishexpress.co.uk/terror-w-plymouth-dalsze-przesladowania-polakow/


Aaaa - no dzięki za ta bezcenną lekcje teologii i mitologii.
Czyli pewnie to też nie Jezus powiedział, że nie widzisz belki w swoim oku...?

Byłem ostatnio w pewnym polskim mieście i mógłbym przysiąc, że widziałem na murach dokładnie takie same hasła.
Z tym że były po niemiecku, a nie po angielsku i dotyczyły Żydów, nie Polaków - ale zasadniczo dokładnie to samo.
A w internecie to się nasi dumni patriotyczni katolicy nawet nie ukrywają ze swoją niechęcią do wszelkiej maści cudzoziemców.
I nawet nie tylko, że każą im wypierdalać z Polski - oni wręcz stają na rękach żeby tych cudzoziemców do Polski nie wpuścić.
Nie tylko plebs, ale i politycy najwyższej rangi!! I wy macie czelność zarzucać Anglikom ksenofobię? Ja pierdolę, to się porobiło.. Smile

Więc uważam to za niezwykle zabawne, jak ten dumny ksenofobiczny Polak katolik, w tym samym czasie skomle jak ruda suki, bo wyczytał na onecie, że ktoś tam jakiegoś Polaka gdzieś w Anglii do końca nie lubi Smile
Zacznijmy może od tego czy takiego zakompleksionego, ksenofobicznego, niewyedukowanego polaczka da się w ogóle lubić? Bo ani się z nim napić,a ni pośmiać.. Więc za co niby go lubić? Za to że jest biały i się dużo modli? Z tym że jak się go nazwie Polakiem to się żali na rasizm... A w ogóle na ulicy to na wszelki wypadek nie mówi po Polsku. Po angielsku zresztą też nie, bo choć od ośmiu lat mieszka w Anglii to się jeszcze nie nauczył.

Ja powiem wam jedno: jak chcesz być gdzieś mile widziany to zrób coś żeby ludzie cię polubili. Natomiast jak uważasz, że będziesz lubiany tylko za to że jesteś Polakiem, to najwyraźniej masz coś z głową i czas aby ktoś ci to w końcu uzmysłowił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Brexit
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile