W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Biełow: Teoria inwolucji  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 10672
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 26 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny slajd na dobranoc

Tak zdaniem Biełowa wyglądała naczelna forma stawonogich (staworękich) od którego drogą inwolucji poszły wszystkie formy bezkręgowców, On był wielkości człowieka chodził w pozycji wertykalnej, Zanim ziemia została zasiedlona po raz pierwszy przez ludzi oni już tam byli. Dzis z tej cywilizacji pozostały marne, skrajnie zdegradowane formy, chociaż jak pisałam wyżej owady zachowały świadomość społeczną






żródło: grafiki Biełowa i artykuł http://coollib.com/b/264829/read
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 26 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
gea napisał:
I niechęć, opór przed weryfikacją Praw Natury- www.learninggnm.com.
Aximia, też nie przeczytał, niestety.


A skąd wiesz, przeczytał przeczytał i nawet się z nowotworu wyciągnął dzięki NGM, i dzieci nie szczepię. NGM nie stoi w żadnym konflikcie z teorią inwolucji. NMG dla mnie to taka sama zmiana naukowego paradygmatu jak inwolucja czy nowa chronologia. Bogu dziękuje że natrafiłam parę lat temu na NGM bo byłoby kiepsko.


Chylę czoła przed osobami które upowszechniają NMG dla innych. Sama tego nie robię - bo nie znam niemieckiego, poza tym uważam że jest jeszcze jeden sens w tzw chorobach. Jako człowiek wierzący w Boga rozumiem że choroby nie pojawiają się przypadkowo. Choroba zapewnia zutylizowanie nadmiaru agresji którą człowiek ma wobec siebie i otoczenia. Po prostu z chorobą jest mu lżej. I dlatego choćbyś nie wiem co robiła wielu z chorych woli pozostać chorymi - oni podświadomie rozumieją że chorobą ich leczy, ratuje dlatego nie chcą wyzdrowieć, I dobrze - tacy ludzie w zdrowej wersji byliby niebezpieczni dla otoczenia swoją agresją niszczyli by innych, lepiej więc że są słabsi. To jest opisane w bardzo wielu fragmentach Ewangelii. te o uzdrowieniach tam to wszystko jest trzeba uważnie przeczytać. I piszę to oczywiście z pozycji człowieka wcale nie zdrowego, ale miewającego problemy ze zdrowiem.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 27 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
Azyren napisał:


Bez obrazy aximia, ale ten diagram i ten opis... To już chyba bardziej niż to przekonuje mnie opis z Biblii i pstryknięcia magicznym palcem Boga Żydowskiego żeby stało się światło i powstało życie.


Azyren ale dlaczego uważasz że ja próbuję cię do czegoś przekonać? Ja po prostu tłumaczę tu fragmenty według mnie ciekawej teorii, o której nic w Polsce nie wiadomo. Biełow pracował na Łomonosowie, miał wykłady w RAN, mi to wystarczy, bo to światowa naukowa liga i jeżeli powołuje się na Łysenkę to widocznie wie co mówi. W Rosji nie czytają polskiej Wikipedii i tego, że stalinista - Łysenko jest be be.

Azyren, wierzysz że pochodzisz od małpy - świetnie, bywaj zdrów!


1.To nie polskiej wiki się coś ubzdurało, Łysenko przeprowadził serię nieudanych eksperymentów obalających w praktyce założenia teoretyczne jego nauki. Po co na siłę wskrzeszać trupa? Łysenkizm nie działa i to jest fakt niezależny od tego czy ci się to podoba czy nie.

2. Ja nie wierzę że pochodzę od małpy. Wierzyć to może religiant albo fan pseudonauki. Ja co najwyżej dopuszczam taką możliwość jako jedną z prawdopodobnych opcji, a już na pewno najbardziej przekonywującą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 27 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już pisałem, wielu krytyków darwinizmu wskazuje, że darwinizm oznacza progres, tymczasem darwinizm mówi jedynie o subiektywnym dostosowywaniu się do określonych warunków środowiskowych. Niedźwiedź polarny jest biały nie dlatego że biały kolor jest obiektywnie lepszy od czarnego, ale dlatego że lepiej sprawdza się w określonych warunkach klimatycznych. Ten sam błąd widać w teorii inwolucji, z której wynika że organizmy degradują bo tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 19:01, 27 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Łysenkizm nie działa i to jest fakt niezależny od tego czy ci się to podoba czy nie.


Matko, ja tu nie pisałam o żadnym łyskenkizmie, napisałam tylko że Biełow w wykładach odwołuje się do niektórych badań Łysenki. Łysenko robił setki różnych eksperymentów i nie ma zakazu powoływania się na niektóre jego badania, rozumiesz? Nikt z biologów na wykładzie w RAN nie dostaje padaczki z tego powodu że padło nazwisko Łysenko, a ty się tego uczepiłeś....

Azyren napisał:
2. Ja nie wierzę że pochodzę od małpy. Wierzyć to może religiant albo fan pseudonauki. Ja co najwyżej dopuszczam taką możliwość jako jedną z prawdopodobnych opcji, a już na pewno najbardziej przekonywującą.


Ale Darwinizm/ ewolucjonizm jest właśnie religią ale taką - dla nie wierzących w Boga Smile I jeśli tylko zechcesz znajdziesz setki artykułów na ten temat.

Cytat:
Evolution is promoted by its practitioners as more than mere science. Evolution is promulgated as an ideology, a secular religion — a full-fledged alternative to Christianity, with meaning and morality.


http://www.huffingtonpost.com/michael-ruse/is-darwinism-a-religion_b_904828.html

Cytat:
Evolutionists often insist that evolution is a proved fact of science, providing the very framework of scientific interpretation, especially in the biological sciences. This, of course, is nothing but wishful thinking. Evolution is not even a scientific hypothesis, since there is no conceivable way in which it can be tested.

THE RELIGIOUS ESSENCE OF EVOLUTIONISM


http://www.icr.org/article/evolution-religion-not-science/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 10 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwolucja wg Platona (Dialog Timajos)



źródło http://libertarianin.org/Ebooks/Platon/Platon-Timajos.pdf


(...)
A ród ptaków przekształcił się, wydając pióra, zamiast włosów z mężczyzn nie złych,
ale z lekkich i zajmujących się naturą rzeczy nadziemskich, którzy jednak uważali,
że najmocniejsze dowody w tej dziedzinie zdobywa się za pomocą spostrzeżeń wzrokowych.
Tacy byli naiwni.
(...)

A zwierzęta czworonożne wyszły z tych, którzy się zgoła nie zajmowali
filozofią i nie mieli żadnego spojrzenia na naturę wszechświata, bo nigdy się
nie posługiwali obrotami w głowie, a słuchali tych części duszy, które w okolicy
piersi mieszkają. Dzięki takiemu postępowaniu przednie kończyny i głowy, ciążące
ku ziemi przez pokrewieństwo z nią, na ziemi oparli, a długie dostali głowy i
różnorodne, zależnie od tego, jak pod wpływem gnuśności pozgniatały się obiegi
każdego. Ich ród czworonożny i wielonożny z tej się wyrodził przyczyny; bóg
podstawił więcej punktów podparcia tym, którzy rozumu mieli mniej, aby więcej po
ziemi łazili. A najgłupsze spośród nich i w ogóle całe ciało rozciągające na
ziemi, ponieważ im już na nic nóg nie było trzeba, stworzyli bez nóg, aby się
czołgały.

Czwarty rodzaj, zwierząt wodnych, wyrodził się z najbardziej
bezrozumnych i najgłupszych, których ci, co przemodelowań dokonywali, już nie
uważali za godnych czystego oddechu, bo dusze mieli nieczyste od wszelakich
nieprawości. Więc zamiast oddychania cienkim i czystym powietrzem zostawili im
oddychanie mętną i głęboką wodą. Stąd pochodzi naród ryb i ostryg, i wszystkich
zwierząt żyjących w wodzie. Ponieważ to były istoty najgłupsze, więc za karę
dostały mieszkania najgorsze. W ten sposób tedy wszystkie wówczas i dziś
przemieniają się istoty żywe jedne w drugie. Przemieniają się zależnie od tego,
czy rozum i głupotę tracą, czy zyskują.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 11 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="aximia"]
Azyren napisał:
Azyren napisał:
2. Ja nie wierzę że pochodzę od małpy. Wierzyć to może religiant albo fan pseudonauki. Ja co najwyżej dopuszczam taką możliwość jako jedną z prawdopodobnych opcji, a już na pewno najbardziej przekonywującą.


Ale Darwinizm/ ewolucjonizm jest właśnie religią ale taką - dla nie wierzących w Boga Smile I jeśli tylko zechcesz znajdziesz setki artykułów na ten temat.

Cytat:
Evolution is promoted by its practitioners as more than mere science. Evolution is promulgated as an ideology, a secular religion — a full-fledged alternative to Christianity, with meaning and morality.


http://www.huffingtonpost.com/michael-ruse/is-darwinism-a-religion_b_904828.html

Cytat:
Evolutionists often insist that evolution is a proved fact of science, providing the very framework of scientific interpretation, especially in the biological sciences. This, of course, is nothing but wishful thinking. Evolution is not even a scientific hypothesis, since there is no conceivable way in which it can be tested.

THE RELIGIOUS ESSENCE OF EVOLUTIONISM


http://www.icr.org/article/evolution-religion-not-science/



Religia opiera się na z góry nieweryfikowalnych empirycznie, apriorycznych tezach zwanych dogmatami, oraz ubarwiających je mitach i tradycjach. To jest moje drogie dziecko religia. Nauka zaś opiera się na empiryzmie i choć z powodu ograniczeń poznawczych nie zawsze daje się wszystko empirycznie zweryfikować, to nauka chociaż dąży do tego, podczas gdy religia z góry odrzuca empiryzm i weryfikacje. Darwinizm nie jest idealny, ma swoje luki jak każda teoria, ale w świetle obecnie posiadanych dowodów najbardziej mnie chyba przekonuje, co nie znaczy że nie jestem skłonny zmienić tej opinii. Niestety raczej nie na poparcie kreacjonizmu czy teorii inwolucji.

Darwinizm to nie religia, tak jak religią nie jest ateizm. A jeśli już cie to interesuje, to jestem agnostykiem. Życz dobrej nocy i odrobiny zdrowego krytycyzmu, zwłaszcza w tych wszystkich rusycystycznych peanach. Nie zrozum mnie źle, nie lubię NATO i raczej popieram Rosję w starciu z USA, ale daleko mi do akceptacji rosyjskiej pseudonauki. Tutaj jednak bardziej ufam zachodniemu Darwinowi i Lamarckowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Biełow: Teoria inwolucji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile