W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polski reżin aresztował M. Piskorskiego  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 9705
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:37, 23 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na calym swiecie siedzi w wiezieniach masa niewinnych Polakow. Skazuja za sam wyglad. Polak musi chodzic w lachmanach i musi byc zasmarkany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 23 Lip '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chińczycy przyjechali uwolnić Piskorskiego!

Chińskie okręty straszą NATO na Morzu Bałtyckim
© Sputnik. Igor Zarembo

19:54 22.07.2017(zaktualizowano 10:12 23.07.2017) Krótki link
191432762

22 lipca rozpoczęły się wspólne ćwiczenia pod kryptonimem
„Morska Współpraca-2017” okrętów wojennych Rosji i Chin na Morzu Bałtyckim.
Manewry potrwają do 28 lipca.

https://pl.sputniknews.com/opinie/201707.....cwiczenia/
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 15 Paź '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ABW i prokuratura działają w sprawie Mateusza Piskorskiego, który od maja ubiegłego roku siedzi w areszcie pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Rosji - wg klasycznej bolszewickiej zasady: "Dajcie człowieka a paragraf się znajdzie".

Nie o taką Polskę walczyliśmy!

W czwartek 12 października zostałem wezwany na Rakowicką 2A gdzie byłem przez godzinę przesłuchiwany przez funkcjonariuszy ABW.

Formalnie wezwano mnie jako świadka w sprawie Mateusza Piskorskiego, który od maja ubiegłego roku siedzi w areszcie pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Rosji.
Wiosną, na prośbę żony Piskorskiego udzieliłem mu poręczenia, bo uważam, że prokuratura miała dość czasu dla zebrania dowodów przestępstwa i jeśli tego nie zrobiła przez 12 miesięcy i nie potrafi przedstawić aktu oskarżenia to Piskorski powinien zostać zwolniony.

Sam w czasach PRL siedziałem w więzieniu bez żadnego oskarżenia, pod pozorami, a funkcjonariusze komunistyczni wyzywali mnie i moich kolegów od "pachołków Reagana". Przypomnę, że zostaliśmy internowani pod zarzutem, że nasza działalność może przynieść szkodę „interesom PRL”, a ówczesna propaganda wmawiała Polakom, że bierzemy amerykańskie pieniądze.

Dziś w roli czarnego luda występuje nie amerykański imperializm, a Rosja, a zamiast złego „aktorzyny Reagana” - niedobry Putin.

Dlatego, kiedy zgłosiła się do mnie żona uwięzionego dziennikarza byłego posła Samoobrony Mateusza Piskorskiego, udzieliłem mu poręczenia, bo wszystko wskazuje że siedzi on w więzieniu za prorosyjskie poglądy, nieakceptowane przez obecne władze (poprzednie zresztą też). A ja nie o taką Polskę walczyłem, w której służby będą na rozkaz polityków wsadzać do więzienia tych, którzy głoszą poglądy inne niż oficjalne dozwolone.

Uważam, że w tej sytuacji moja niezgoda na przetrzymywanie w więzieniu człowieka za poglądy jest kwestią mojego sumienia.

I właśnie w czwartek, 12 października funkcjonariusze ABW przekonali mnie, że miałem rację. Wezwano mnie jako świadka, ale przesłuchiwano jako podejrzanego.
Padały pytania czy byłem na Białorusi, czy obserwowałem wybory na Ukrainie, czy słyszałem coś o działalności Ruchu Autonomii Śląska. itd itp.

Ponieważ Mateusza Piskorskiego spotkałem dwa razy w życiu i o niczym nie mogłem tu świadczyć, jest oczywiste, że chodziło o szykanowanie mnie i zastraszenie za to, że odważyłem się składając poręczenie, zaprotestować przeciwko nadużywaniu prawa przez ABW.

Pewnie także nie bez znaczenia jest to, że uważam wschodnią politykę Polski, której najbardziej wyrazistym przedstawicielem jest Antoni Macierewicz za zupełnie nieodpowiedzialne awanturnictwo.

Jestem także przeciwny burzeniu poradzieckich pomników żołnierzy radzieckich – pisałem na ten temat i wypowiadałem się publicznie również udzielając wywiadów rosyjskim mediom. Póki co nie ma zakazu udzielania wywiadów zagranicznym mediom, ani francuskim, ani niemieckim, ani rosyjskim.

Stąd też wezwanie mnie na przesłuchanie pod pozorem zeznań w sprawie Mateusza Piskorskiego, a w rzeczywistości przepytywanie na temat moich kontaktów, poglądów i wyjazdów uważam za próbę zastraszenia mnie zarówno za to co mówię i piszę jak za to, ze odważyłem się stanąć w obronie więzionego od 1,5 roku człowieka, któremu prokuratura nie potrafi przedstawić aktu oskarżenia. A zarzut szpiegostwa na rzecz Rosji dziennikarza i polityka, który swoich prorosyjskich poglądów nie ukrywał i który – z racji zawodu - nie miał dostępu do żadnych tajemnic państwowych uważam za bardzo wątpliwy.

W sprawie przesłuchania mnie - bez żadnego merytorycznego powodu - złożę skargę do Marszałka Sejmu, Ministra Koordynatora Służb Specjalnych a także do Prokuratora Generalnego zawiadomienie o przekroczeniu uprawnień przez ABW. Służba ta ma bowiem ścigać przestępczą działalność wymierzona w Polskę, a nie taką działalność wymyślać.

Domagam się też uwolnienia Mateusza Piskorskiego, albo przedstawienia mu zarzutów. ABW i prokuratura działają w tej sprawie wg klasycznej bolszewickiej zasady: "Dajcie człowieka a paragraf się znajdzie" Piskorski zaś siedzi w tzw. „areszcie wydobywczym”. Takie metody działania polskiego państwa nie mogą być akceptowane przez żadnego uczciwego człowieka.

Janusz Sanocki - Poseł

http://sanocki.neon24.pl/post/140599,nie-o-taka-polske-walczylismy
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 18 Sty '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jarosław Augustyniak


Prokurator Anna Karlińska na rozprawie o przedłużenie tymczasowego aresztu dla Mateusza Piskorskiego 17 stycznia zażądała kolejnych 7 tygodni jego zatrzymania. Tyle zażądała i tyle dostała od sędzi Doroty Tyrała. Piskorskiego na rozprawę nie doprowadzono.

Władza robi się łaskawa.

Już nie cztery, trzy czy dwa miesiące jak ostatnio, ale „jedynie" 7 tygodni?

Reżim mięknie?

Termin 18 stycznia wydawał się ostatecznym. To właśnie ta sędzia Dorota Tyrała rozpatrywała ostatnie zażalenie Piskorskiego na przedłużenie mu aresztu dwa miesiące temu.

Wtedy to co prawda zażalenie odrzuciła, ale równocześnie pouczyła Karlińską, że termin 18 stycznia traktuje jako nieprzekraczalny.

Do tego dnia zażądała, by nieudolna prokurator przedstawiła już w końcu akt oskarżenia. W przeciwnym wypadku Piskorski zostanie zwolniony.


... Swoja dymisję i karę za to, że nie potrafi przez tyle czasu nic sfabrykować, udało się jej na razie odsunąć o jeszcze siedem tygodni. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Karlińska jako prawnik wie, że teoria ślepych bagnetów, którą zasłaniali się faszystowscy zbrodniarze mówiąc, ze wykonywali tylko rozkazy, nie działa we współczesnym polskim prawie i za swoje winy w przyszłej Polsce przyjdzie jej odpowiedzieć.
https://pl.sputniknews.com/opinie/201801.....gustyniak/

Jak go nie zamordują , to jak wyjdzie pozwie państwo polskie do jakiegoś Trybunału i wtedy zrobi się na Zachodzie rwetes i polskie media wszelkiej maści , a najbardziej te wolne i demokratyczne , nie będą mogły milczeć . Ale oczywiście będzie winny PIS , a nikt nie będzie pamięta o tym jak PO czy Nowoczesna trzymają mordę na kłódkę , teraz będą obrońcami Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:38, 08 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak istnieją "polskie obozy"

Cytat:
Już niedługo miną dwa lata od momentu, kiedy polski polityk i politolog, lider partii „Zmiana” Mateusz Piskorski trafił do aresztu bez przedstawienia oficjalnych oskarżeń. Sąd stale przedłuża mu okres przebywania w areszcie.

Redakcja Sputnik Polska publikuje fragmenty kilku osobistych listów Mateusza Piskorskiego, które napisał w warszawskim areszcie do rodziny w Moskwie.

"Życie jest u Was i to jest interesujące. Tu jest śmierć i gnicie. Jest — i to pozytyw —zrozumienie, w jak wielu sprawach Ty miałaś rację. To dotyczy i spraw prywatnych i polityki, Twoich prognoz.
W aresztach w Polsce nie leczą zębów, tylko od razu, jeśli boli, proponują usuwać. W rezultacie wielu ludzi, którzy dłużej tu siedzą, pozostaje całkiem bez zębów. Problem jest jeszcze większy, bo do jedzenia przy gotowaniu dodają tu sodę, a od tego — jak wiesz — zęby jeszcze bardzej się psują. Stomatolodzy tutaj to często emeryci, którzy sobie tylko dorabiają. Słabo widzą, trzęsą im się ręce. Tak więc lepiej wcale do nich nie chodzić, jeśli nie ma takiej konieczności. Tutaj nie mają nawet normalnych instrumentów.

Podobnie jest z innymi lekarzami — na specjalistę trzeba czekać wiele miesięcy. A jak kogoś coś boli, niezależnie od tego, co to jest, dają wszystkim paracetamol.

Mnie już od dawna boli kręgosłup. Zrobili mi prześwietlenie RTG i wyszło, że mam zmiany zwyrodnieniowe. Często od tego budzę się w nocy. Paracetamol na to nie pomaga.

Prosiłem o jakieś ustrojstwa do rehabilitacji, ale mi nie dali, także może być tylko gorzej.

Prokuratura odmówiła też konsultacji medycznej poza aresztem.

Słyszałem o kilku osobach, które umarły, bo nie okazano im w porę pomocy. Wielu wychodzi stąd ze zrujnowanym zdrowiem.

Kręgosłup i plecy bolą mnie ostatnio jeszcze mocniej, bo odczuwam skutki napadu ABW, którego byłem ofiarą 25 kwietnia 2017. Jednym słowem, tutaj lepiej nie chorować. Opieka medyczna jest jak w średniowieczu.

Wiele problemów bierze się z niezdrowego jedzenia.

O 7 rano dają śniadanie, ok. 13-obiad, a po 16-kolacje.

Na śniadanie i kolację zwykle podają takie niby-mięso, chyba robione z chemii i jakichś odpadów. Tylko raz tego spróbowałem, ale od tej pory nie byłem w stanie nawet znieść zapachu.

Kolega z celi kiedyś zalewał to ‘mięso' gorącą wodą i wtedy było widać, ile w tym jest jakiejś chemii, obrzydliwe.

Do tego na śniadanie i kolację dają chleb (często nieświeży, a parę razy trafił się nawet taki zielony od pleśni).
Na obiady surówki z nieświeżych warzyw, stare ziemniaki, czasem kasze lub ryż.

Mięsa nie jem, jak pisałem, żadnego. Zupy też nie jadam, bo to zwykle sama woda, gotowana do tego na sodzie.

Jedzenie w święta niczym nie różni się od tego zwykłego.

Ostatnio dowiedziałem się, że cena wyżywienia na jednego człowieka to ok. 5 złotych, a na psy, które tu mają — po 7 złotych dziennie.

Jeśli ktoś chce tu się odżywiać i go na to stać, to może raz na 10 dni zamawiać produkty ze sklepu, ale są one tu dużo droższe niż w normalnych sklepach, a poza tym nie można kupić więcej niż 6 kg.

Ostatnio jem trochę więcej, bo przeszedłem na dietę bezmięsną, mam trochę serów, a zamiast mięsa — soję.

W areszcie w Mokotowie schudłem 14 kg.

Wiele słyszałem o więzieniach w różnych krajach Europy od ludzi, którzy tam siedzieli. Wygląda na to, że w Polsce warunki są najgorsze. Zresztą mnie to nie dziwi — tutaj wszystkie standardy są tylko na papierze, a papier wszystko przyjmie.


Podobno jedyne, co się od lat zmieniło w polskich aresztach, to podejście strażników. Kiedyś bili i obrażali. Teraz są w większości kulturalni. Zresztą ci ludzie też żyją w biedzie, bo ich wypłaty są śmiesznie niskie.
Nie chce Cię obciążać, zanudzać nieinteresującymi problemami miejsca, w którym się znalazłem. Dlatego o tym, co tu się dzieje, piszę Ci tylko czasami.

Zaczynam kolejne małe walki z systemem, wojny pewnie nie do wygrania, ale zawsze lepiej wojować niż się poddawać bez sprzeciwu.

Jak Ci pisałem, jakiś czas temu, po tym jak kilka osób się powiesiło, odebrali u wszystkich paski od spodni.

W rezultacie — ja sporo schudłem — człowiek chodzi ze spadającymi spodniami. Poniżające!

Nie rozumieją, że jak ktoś chce ze sobą skończyć, nie musi mieć paska.

Cały czas się wieszają, tylko na innych przedmiotach. Można też podciąć sobie żyły i się wykrwawić. Sposobów na samobójstwo jest tysiąc i kto chce, to zrobi. Paski odebrali naruszając prawo, bo kodeks gwarantuje, że można mieć własną odzież.

No i teraz piszę różne pisma w tej sprawie, a może podam ich też do sądu. W innych sprawach też.

Np. powinna być określona powierzchnia w metrach kwadratowych na człowieka — nikt tego nie przestrzega. Nie ma światła — oczy się psują, bo w oknach są tzw. blindy — za to powinni płacić rekompensaty.

Polskie władze planują też otworzyć obozy w praktyce przymusowej pracy fizycznej dla więźniów. W ogóle często myślę, że to wszystko nie ma sensu.

Mam ich dość.

Cały ten ich cyrk, który ze mną robią, nie ma znaczenia.

O moich poglądach, ideach piszę za dużo — wiem, że je znasz, ale jest mi bardzo źle, że nie mogę tego wszystkiego pojąć, że ja naprawdę robiłem coś dla Polski, za co dziś jestem prześladowany, poniżany. Mam wewnętrzny protest.


Oni i tak będą robić, co chcą, niszczyć kogo chcą, minimum do czasu, kiedy czują, że za plecami mają Amerykanów.
Kupili niedawno dla władz luksusowe samoloty dalekiego zasięgu (Boeing), widocznie gdyby przyszło im uciekać za ocean…

Ja praktycznie rozmów nie mam. Nie mam z kim.

Zamykam się w swoim świecie, w myślach.

Chciałbym, żeby wyszło mi tu nie być psychicznie, żeby mentalnie żyć w innym świecie. Ale to bardzo trudne.

Tu jest cały czas hałas, dźwięki, zamieszanie, krzyki. Od tego wszystkiego boli głowa.

Od każdego dźwięku, od debilnych pytań i rozmów.

Trzeba stąd mentalnie emigrować — ja próbuje, dzięki książkom, czasem dobre kino (rzadko)".

Ciąg dalszy nastąpi.

Mateusz Piskorski, polski politolog, Warszawa

https://pl.sputniknews.com/polska/201802.....niowiecze/

Liczą na to że chłop sam się jakoś "załatwi" .
Tak sobie myślę że nasz system nie może go wypuścić i mendy modlą się by gość rozjebał sobie łeb o kibel .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 08 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te obozy pracy przymusowej mają być docelowo obowiązującym modelem dla całej Europy. No ale ja pojeb i debil jestem, nie? Wink
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:02, 08 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Te obozy pracy przymusowej mają być docelowo obowiązującym modelem dla całej Europy. No ale ja pojeb i debil jestem, nie? Wink

Nie Wink .
Miękkie serce masz i za kulturalny jesteś na to forum Smile .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 15 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu jakieś światełko w tunelu .

Cytat:
ONZ żąda uwolnienia Piskorskiego


Jarosław Augustyniak

Polska prasa, która do tej pory nie przejawiała niemal żadnego zainteresowania faktem, że w Polsce więzi się człowieka za jego poglądy polityczne, nagle dostrzegła, że w Polsce łamie się prawa człowieka i stosuje „arbitralne pozbawienie wolności” za niepasujące obecnie rządzącej władzy, poglądy polityczne.

Sprawą Piskorskiego zajęła się „Wyborcza", „Wprost", „Do Rzeczy" i inne tytuły. A wszystko to za sprawą Rady Praw Człowieka przy ONZ i jej Grupy Roboczej ds. Arbitralnego Pozbawienia Wolności.

Grupa zainteresowała się sprawą Piskorskiego w grudniu ubiegłego roku zadała polskim władzom szereg pytań z nią związanych, wyznaczając równocześnie termin w jakim będzie oczekiwać na odpowiedź. Do dziś polskie władze na pismo z ONZ nie odpowiedziały. Zbyły je milczeniem. Przyjęły taktykę, że zamkną oczy i nie będzie widać co robią. Dnia 19 lutego 2018 roku rząd polski wnioskował o przedłużenie terminu odpowiedzi. Przedłużenie zostało udzielone z wyznaczeniem nowego terminu do dnia 5 marca 2018 roku. I tego dnia również żadnych wyjaśnień rząd nie przedstawił.
Nie udało się jednak sprawy zamieść pod dywan. Grupa Robocza ds. Arbitralnego Pozbawienia Wolności opublikowała swój raport. Jest to w zasadzie kolejny z raportów, kolejnej organizacji, która dostrzega łamanie zasad praworządności w Polsce. Inne raporty Unii Europejskiej również pozostają bez odpowiedzi. Rząd gra na zwłokę, podczas gdy kolejne raporty jasno mówią, że w Polsce nie robi się nic, by sytuację łamania praworządności uzdrowić.


W raporcie ONZ zauważa się, że czyny jakie zarzuca się Piskorskiemu w żaden sposób nie wypełniają znamion przestępstw jakie Piskorskiemu zarzuca prokurator Anna Karlińska, a w oparciu o co sądy przedłużały mu co trzy miesiące areszt przez dwa lata. ONZ nie pozostawia żadnych wątpliwości — zatrzymanie i uwięzienie Piskorskiego było sprzeczne z przepisami Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, której Polska też jest sygnatariuszem. ONZ zaleca, bo jej decyzje nie są wiążące (to nie sąd), by władze Rzeczpospolitej Polskiej natychmiast uwolniły Piskorskiego, przeprowadziły dochodzenie ws. jego zatrzymania i ukarały winnych popełnionych przez wymiar „sprawiedliwości" przestępstw.
ONZ w mocnych słowach tłumaczy rządowi Morawieckiego czym jest demokracja i czym jest wolność słowa. Grupa Robocza sformułowała wnioski na podstawie swoich źródeł, których nie ujawnia, że z uwagi na to, że „rząd zadecydował nie odpowiadać na wiarygodne zarzuty prima facie", czyli takie na pierwszy rzut oka słuszne, a „ciężar dowodu spoczywa na rządzie, jeżeli chce on odeprzeć zarzuty", należy uznać, że zatrzymanie i uwięzienie Piskorskiego, było niezgodne z polskim prawem i miało charakter arbitralny.

Grupa Robocza zauważa, że został on aresztowany prawie dwa miesiące przed szczytem NATO, który odbywał się w Warszawie w lipcu 2016 r. i zapewne widzi w tym związek.

„W braku alternatywnego wyjaśnienia od rządu, Grupa Robocza uważa, że działania pana Piskorskiego wyraźnie mieszczą się w granicach wolności myśli i słowa oraz swobody pokojowego zgromadzania się i zrzeszania się chronionej artykułami 19 i 20 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i artykułami 19, 21 i 22 Paktu. Grupa Robocza przypomina, że posiadanie i wyrażanie opinii, w tym również tych krytycznych wobec oficjalnej polityki rządu lub niezgodnych z nią jest chronione międzynarodowymi przepisami praw człowieka. Co ważne, nie ma nic, co by sugerowało, że pan Piskorski postępował w sposób okrutny lub w jakikolwiek sposób podżegał swoich zwolenników lub innych ludzi do popełniania aktów przemocy. Z punktu widzenia Grupy Roboczej pokojowo wykonywał swoje prawa wynikające z Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i został aresztowany i uwięziony za to."

Grupa Robocza stwierdza, że Piskorski został pozbawiony wolności w wyniku pokojowego wykonywania swoich praw do wolności myśli i słowa, swobody zgromadzania się i zrzeszania się oraz prawa do udziału w rządzie swojego kraju i prowadzenia spraw publicznych na mocy artykułów 19, 20 i 21(1) Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i artykułów 19, 21, 22 i 25 Paktu. Pozbawienie go wolności jest zatem arbitralne. Grupa jednoznacznie stwierdza, że jeśli mamy do czynienia z tak arbitralnym uwięzieniem, to ewentualny merytoryczny proces nie powinien w ogóle mieć miejsca. Jest więc nadzieja, że pod taka presją, sąd nie przyjmie aktu oskarżenia, który niedawno prokurator Karlińska złożyła.

Grupa zauważa też, że doszło do kilku naruszeń prawa Piskorskiego do sprawiedliwego procesu. Choć postępowanie przygotowawcze przeciwko Piskorskiemu dotyczy poważnych skomplikowanych zarzutów szpiegostwa, rząd nie przedstawił żadnego wyjaśnienia, dlaczego to postępowanie zajęło już prawie dwa lata. „Nie ma widoków na zakończenie sprawy w świetle ciągłego odnawiania aresztu Piskorskiego. I chociaż jego areszt podlega regularnemu rozpoznaniu co trzy miesiące, jest on skutecznie zatrzymany na czas nieokreślony." — napisała Grupa.
Ja wielokrotnie w moich tekstach porównywałem to do internowania. Okazuje się, że tak samo stwierdza dziś ONZ. Grupa twierdzi, że „Prawo do procesu w rozsądnym terminie i bez zbędnej zwłoki jest jedną z gwarancji sprawiedliwego procesu zapewnioną w artykułach Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i Paktu, i zostało ono także naruszone w tym przypadku. Grupa Robocza podkreśla, że areszt tymczasowy musi trwać możliwie jak najkrócej, ponieważ stanowi to poważne ograniczenie swobody przemieszczania się, która jest podstawowym i uniwersalnym prawem człowieka." Grupa nie pozostawia suchej nitki na polskich władzach i punktuje wiele uchybień, które ograniczyły prawo Piskorskiego do obrony. A było to między innymi ograniczanie jego i jego adwokatom dostępu do akt; uniemożliwianie udziału Piskorskiemu w wielu z rozpraw przedłużających mu areszt, itd., itp.

Grupa Robocza napisała:

„Każda osoba pozbawiona wolności ma prawo dostępu do akt związanych z jej zatrzymaniem lub przedstawianych w sądzie przez Państwo w celu zapewnienia równości broni, włączając informację, która może wesprzeć zatrzymanego w dowiedzeniu, że zatrzymanie jest bezprawne lub, że przyczyny zatrzymania nie mają dalszego zastosowania. Jednak prawo to nie jest absolutne i ujawnienie informacji może zostać ograniczone jeżeli takie ograniczenie jest konieczne i proporcjonalne do osiągnięcia słusznego celu, takiego jak ochrona bezpieczeństwa krajowego, oraz jeżeli Państwo wykaże, że mniej restrykcyjne środki nie dadzą takiego samego rezultatu, jak np. zapewnienie zredagowanego streszczenia, które wyraźnie wskazuje na faktyczną podstawę zatrzymania."

Rzecz w tym, że państwo nawet zamiaru nie miało, by cokolwiek wykazywać, ponieważ chowało się bezczelnie za zasłoną utajnienia, a media w ogóle się tym nie interesowały. „Stanowi to poważne ograniczenie równości obrony.".

Konkluzje Grupy są takie:

1. Grupa wnioskuje do rządu polskiego o niezwłoczne podjęcie środków niezbędnych do naprawy sytuacji Piskorskiego i o doprowadzenie jej do zgodności z odpowiednimi normami międzynarodowymi, również tymi, które są zawarte w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i Pakcie.

2. biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności sprawy, uważa, że odpowiednim środkiem naprawczym byłoby niezwłoczne zwolnienie Piskorskiego i przyznanie mu egzekwowalnego prawa do zadośćuczynienia i innych odszkodowań zgodnie z prawem międzynarodowym.

3. Grupa Robocza nakłania rząd do zapewnienia pełnego i niezależnego zbadania okoliczności otaczających sprawę arbitralnego pozbawienia wolności pana Piskorskiego oraz do podjęcia odpowiednich środków przeciwko osobom odpowiedzialnym za naruszenie jego praw.

4. Zgodnie z regulaminem swoich metod pracy, Grupa Robocza kieruję tę sprawę do Specjalnego Sprawozdawcy ds. promocji i ochrony praw do wolności myśli i słowa, do Specjalnego Sprawozdawcy ds. praw do swobody pokojowego zgromadzania się i zrzeszania się, oraz do Specjalnego Sprawozdawcy ds. niezawisłości sędziów i prawników w celu podjęcia odpowiednich działań.
Teraz polski rząd będzie już chyba zmuszony do jakiejś odpowiedzi? Stanie przed dylematem — wypuścić Piskorskiego czy nadal iść w zaparte? Zaparte na koszt polskiego podatnika, bo to on Piskorskiemu będzie płacił odszkodowania.
Dziś polskie media zaczęły w końcu o tym pisać. Nie, nie dlatego, że szukają prawdy, ale dlatego, że sprawa staje się zbyt głośna, by nadal można ją było po prostu przemilczać.

A wystarczyło poczytać Sputnik, który jako jedyny przejawiał zainteresowanie i pisał cały czas o sprawie Piskorskiego prawdę. A nie chować głowę w piasek jak to czyni obecnie polski rząd. Wiarygodność stracić łatwo, ale odzyskać jej już tak prosto wam pismacy nie będzie.
https://pl.sputniknews.com/opinie/201805157961005-ONZ-Piskorski-Polska-Sputnik/


Wiecie z ONZ nie ma żartów , znaczy się tylko Amerykanie i Żydzi mogą sobie jaja tam robić , a my teraz to jak Korea Północna wypadamy . Kolejny pretekst dla amerykanów by uderzyć w Polskę .
Co jest ważne już nawet mainstream medialny musiał "zauważyć" Piskorskiego .
A polski rząd milczy , schował głowę w piasek i myśli że przeczeka Smile . Ale tam w prokuraturze muszą być posrani . Bo być może trzeba będzie kogoś przenieść na emeryturę Laughing .
A Piskorski jak wyjdzie , jeśli nie popełni samobójstwa tudzież psychiczny współlokator celi go nie zajebie , to będzie się skarżył i w chuj kasy od nas dostanie i pewnie będzie chciał ujebać panią prokurator . No zobaczymy .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 15 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dziś rano ;
Cytat:
Na nic zdały się apele obrońców praw człowieka i wytyczne Rady Praw Człowieka przy ONZ. Sąd Apelacyjny w Warszawie zadecydował, ze Mateusz Piskorski pozostanie w areszcie przez kolejnych sześć miesięcy
https://strajk.eu/polska-zlekcewazyla-za.....-pol-roku/
Dziki kraj
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:03, 17 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Te obozy pracy przymusowej mają być docelowo obowiązującym modelem dla całej Europy. No ale ja pojeb i debil jestem, nie? Wink


W Chinach to już gotowe. Jeżeli nie wierzymy w konflikt, to układa się to tak, że pierw wypróbowują system na azjatach, którzy ponoć są bardziej inteligentni, ale czym ta inteligencja jest u nich? Inteligencją roju cz wbitym w łeb konfucjańskim całkowitym oddaniem organizmowi państwowemu.
I tak można się śmiać, że każdy chińczyk wygląda tak samo, oni nawet myślą chyba tak samo skoro tam to przechodzi Smile
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 17 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomy jeżdżący do Chin mówił, że oni są tacy... małpiaści.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 17 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odezwał się kurwa okaz człowieczeństwa Smile
orzeł na czole i woda w mózgu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:07, 18 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
odezwał się kurwa okaz człowieczeństwa Smile
orzeł na czole i woda w mózgu.


Lepiej mieć orła na czole jak huja w dupie ;D.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:44, 18 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne są zboczenia - każdy ma taki fetysz jaki mu pasuje.
Z chujem w dupie jednak ludzie się raczej nie obnoszą.
Za to przed orłem co drugi zbok się bez żenady spuszcza na ulicy.
I nawet obecność dzieci ich przy tym nie zraża
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 12:04, 18 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glee314 napisał:
de93ial napisał:
Te obozy pracy przymusowej mają być docelowo obowiązującym modelem dla całej Europy. No ale ja pojeb i debil jestem, nie? Wink


W Chinach to już gotowe. Jeżeli nie wierzymy w konflikt, to układa się to tak, że pierw wypróbowują system na azjatach, którzy ponoć są bardziej inteligentni, ale czym ta inteligencja jest u nich? Inteligencją roju cz wbitym w łeb konfucjańskim całkowitym oddaniem organizmowi państwowemu.
I tak można się śmiać, że każdy chińczyk wygląda tak samo, oni nawet myślą chyba tak samo skoro tam to przechodzi Smile


Przejedź sobie przez blokowiska typowo chińskiego miasta, a przejedź sobie przez blokowiska typowego miasta w Polsce. Nie uświadczysz tam śpiących na przystankach bezdomnych, obrzyganych żuli na ławeczkach, puszek po piwie na przystankach, pawi na chodnikach, czy dresiarzy pijących piwko pod fontanną i szukających zaczepki. Nie uświadczysz bazgrołów na murach opadających z tynku kamienic i starych domostw. W tym się ta ich inteligencja przejawia, w umiejętności organizacji społeczeństwa. Nie to co Polska, kraj który można opisać w kilku prostych słowach, parafrazując Brauna: Las, Kościół i betonowe blokowiska z czasów PLR-u. Biednym wszędzie się źle żyje, ale jeśli miałbym do wyboru, czy urodzić się jako przedstawiciel klasy średniej w Chinach czy w Polsce, to sorry, ale wybrał bym to pierwsze.


[quote=de93pktIQbial]Te obozy pracy przymusowej mają być docelowo obowiązującym modelem dla całej Europy. No ale ja pojeb i debil jestem, nie?[/quote]

Nie wiem jak ty, ale ja wole żeby taki sebiks sam pracował na swoje utrzymanie w przyzakładowym warsztacie pracy, niż żebym ja łożył ze swoich podatków na jego utrzymanie. Koncept sam w sobie słuszny, ale problem z tym że PIS może tego nadużywać i do pracy posyłać nie tylko osiedlowych sebów, ale i swoich wrogów politycznych, i jak ktoś dobrze zauważył może się takiemu zdarzyć że w czasie pracy dostanie młotkiem w łeb albo zatruje się jakimś lakierem.


Co do Piskorskiego. To było wiadomo od dawna, że obecna władza będzie po kolei, krok po kroku, udupiać wszystkich swoich wrogów, wszystkich samodzielnie myślących ludzi, a promować różnych ONR-owców i faszystów o ilorazie inteligencji szprotki, którymi łatwo sterować. Po co władzy jakiś myślący człowiek kręcący nosem i patrzący władzy na łapy, skoro może mieć młodych byczków z galaretą zamiast mózgu, których w razie potrzeby można podburzyć by spalili jakiś meczet czy synagogę, i dalej kraść pod "zasłoną dymną" publiczne pieniądze?
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 12:24, 18 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do obozów pracy dla skazanych więźniów też jest za takim rozwiązaniem , a nie za więzieniami gdzie siedzą i zbijają bąki i jeszcze trza za to płacić .
Powiem tak , za niektóre przewinienia powinno się wprowadzić karę chłosty , no ale to przecież nie jest humanitarne . Humanitarne jest za to okradanie ludzi przez rządzących budując więzienia w których wiezień konsumuje w izolacji , bez pracy co też przecież nie służy jego resocjalizacji .

Po za tym , nie oszukujmy się , pracujący wiezień stanowiłby konkurencje na rynku . Więc całej masie spekulantów nie jest na rękę pracujący więzień , no chyba że by pracował dla niego , a nie na rzecz obywateli .

Zdrowsze dla faceta jest siedzieć w warsztacie i strugać krzesło , niż siedzieć cały dzień w celi z kilkoma gośćmi , wiecie głupoty do dupy przychodzą Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 18 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
odezwał się kurwa okaz człowieczeństwa Smile
orzeł na czole i woda w mózgu.


Zabawny jesteś z tymi swoimi urojeniami.

Więźniowie stanowiliby tanią siłę roboczą. Jeśli już chcemy stosować korpo zasady - mówiące, że aby 4 miliony było szczęśliwe 2 miliony musi cierpieć - to niech cierpią osadzeni. Ale taki mechanizm niestety może prowadzić do nadużyć.

Ale ja nie to miałem na myśli pisząc o obozach. Miałem na myśli, że marksiści kulturowi, którzy z marksizmem mają niewiele wspólnego, chcą nas zwykłych pozamykać w obozach pracy, takie kołchozy dla niewolników. Po to się niszczy kulturowe różnice, po to się zaciera wszelkie różnice i próbuje się zrobić z nas masę bez tożsamości. Randt wspominała o tym w Atlasie, ale nie będę tłumaczył pełnego kontekstu, bo mi się nie chce. Czytać.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 19 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no kurwa Azyren, porównanie miliarda jebanych mrówek bez cienia własnego zdania i jakiegokolwiek połączenia z Ziemią, o wibracjach na poziomie minus entym z ludźmi zniszczonymi przez system naprawdę Ci wyszło, pasowałbyś tam ze swoim 2x2 poglądem na świat Wink)
Takich to mi nawet nie żal.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 19 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Różne są zboczenia - każdy ma taki fetysz jaki mu pasuje.
Z chujem w dupie jednak ludzie się raczej nie obnoszą.
Za to przed orłem co drugi zbok się bez żenady spuszcza na ulicy.
I nawet obecność dzieci ich przy tym nie zraża


Nie no chyba sobie żartujesz, a te zboczone parady? Obaj mamy po części rację.

Ktoś czujący potrzebę zrzeszania się w różnorakie ruchy czy też afiszowania się swoją "odmiennością" to ludzie chorzy, z poważnymi problemami, brakiem samoakceptacji i najzwyczajniej bezużyteczne pizdy.

Gdyby otoczenie było zdrowe, nikt by takich rzeczy nie potrzebował uwypuklać.

de93ial napisał:
Bimi napisał:
odezwał się kurwa okaz człowieczeństwa Smile
orzeł na czole i woda w mózgu.


Zabawny jesteś z tymi swoimi urojeniami.

Więźniowie stanowiliby tanią siłę roboczą. Jeśli już chcemy stosować korpo zasady - mówiące, że aby 4 miliony było szczęśliwe 2 miliony musi cierpieć - to niech cierpią osadzeni. Ale taki mechanizm niestety może prowadzić do nadużyć.

Ale ja nie to miałem na myśli pisząc o obozach. Miałem na myśli, że marksiści kulturowi, którzy z marksizmem mają niewiele wspólnego, chcą nas zwykłych pozamykać w obozach pracy, takie kołchozy dla niewolników. Po to się niszczy kulturowe różnice, po to się zaciera wszelkie różnice i próbuje się zrobić z nas masę bez tożsamości. Randt wspominała o tym w Atlasie, ale nie będę tłumaczył pełnego kontekstu, bo mi się nie chce. Czytać.


Wy się obaj chyba nie lubicie, ale patrząc nieco praktycznie.
Ktoś kto jest zbyt słaby aby siłą ducha oprzeć się temu całemu szambu zasługuje na co? Śmierć kończy jego problemy dając temu kto go zgwałcił kolejne. Kiedyś będąc nieco bardziej popierdolonym wpadłem na pomysł aby ich rozczłonowywać, pozbawiać przyrodzeń, a zostawiać przy życiu. To zamienia ich dalszą wegetacje w gehennę, Nam jeno satysfakcje.

Wszak taki rodzaj socjalizacji przedstawiony przez de93iala, ma sens i wymierne korzyści.
Karmić ich syfem, który nam wciskają, czipsami, colą, burgerami i kotlecikami, byle mieli siłę aby wstać, zapłacić i w kimono.
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 19 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parady? Na jakie ty gościu parady chodzisz? Smile

Twierdzenie, że udział w paradzie wzywającej do tolerancji to obnoszenie się w chujem w dupie, jest równoznaczne twierdzeniu, że Palestyńczycy protestujący przeciwko amerykańskiej ambasadzie w Jerozolimie, w istocie propagują tylko niejedzenie wieprzowiny.

Ala fakt, że każdy ma takie skojarzenia, jakie mu siedzą we łbie.
Trudno żeby homofob słysząc o paradzie równości wyobrażał sobie cokolwiek innego niż ekstremum swego własnego fetyszu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 19 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glee314 napisał:
Takich to mi nawet nie żal.


A mi takich jak ty owszem. Może i powierzchownie jestem skurwielem, ale głęboko w środku jestem bardzo empatycznym i współczującym człowiekiem, i czuje współczucie wobec ludzi słabszych i głupszych od siebie, takich ja ty. Współczuję ci bo jesteś głupi i wzbudzasz w człowieku jeno politowanie, ciemna maso.

Pewnie w życiu nie poznałeś ani jednego Chińczyka, ani nie byłeś w Chinach, ale wiesz o nich wszystko bo naczytałeś się głupot w internecie i nasiąkłeś nimi jak gąbka wsadzona w gnojówkę.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:10, 20 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:

Przejedź sobie przez blokowiska typowo chińskiego miasta, a przejedź sobie przez blokowiska typowego miasta w Polsce. Nie uświadczysz tam śpiących na przystankach bezdomnych, obrzyganych żuli na ławeczkach, puszek po piwie na przystankach, pawi na chodnikach, czy dresiarzy pijących piwko pod fontanną i szukających zaczepki. Nie uświadczysz bazgrołów na murach opadających z tynku kamienic i starych domostw. W tym się ta ich inteligencja przejawia, w umiejętności organizacji społeczeństwa. Nie to co Polska, kraj który można opisać w kilku prostych słowach, parafrazując Brauna: Las, Kościół i betonowe blokowiska z czasów PLR-u. Biednym wszędzie się źle żyje, ale jeśli miałbym do wyboru, czy urodzić się jako przedstawiciel klasy średniej w Chinach czy w Polsce, to sorry, ale wybrał bym to pierwsze.


W Chinach nie byłem, nie widziałem. Ale znam kogoś, kto bywa dość regularnie. I jak mam wybierać komu zaufać w kwestii "jak w Chinach jest" to jednak ten mój znajomy ma większy margines zaufania ode mnie niż Ty.

Nie wiem w jakim mieście mieszkasz, ale u mnie takich rzeczy nie ma. Są miejscowi żule, jak wszędzie, ale nie sypiają po parkach czy na ulicach. Przesiadują czasem pod sklepami, tzw. nocnymi, ale generalnie jest spokój. Dresiarze organizują sobie swoje własne igrzyska poza miastem, imprezy zamknięte i tam sobie dają w papę. Na ulicy jakaś szarpanina się zdarzy w piątkowo - sobotni wieczór noc, ale to nic poważnego.

Jakbyś miał wybór urodzić się jako przedstawiciel klasy średniej w PO czy w Chinach wolałbyś w Chinach? To zacytuję Ciebie sprzed kilku miesięcy - co Cię powstrzymuje przed wyjazdem? Ucz się języka i jedź.

glee314 napisał:

Wy się obaj chyba nie lubicie, ale patrząc nieco praktycznie.
Ktoś kto jest zbyt słaby aby siłą ducha oprzeć się temu całemu szambu zasługuje na co? Śmierć kończy jego problemy dając temu kto go zgwałcił kolejne. Kiedyś będąc nieco bardziej popierdolonym wpadłem na pomysł aby ich rozczłonowywać, pozbawiać przyrodzeń, a zostawiać przy życiu. To zamienia ich dalszą wegetacje w gehennę, Nam jeno satysfakcje.

Wszak taki rodzaj socjalizacji przedstawiony przez de93iala, ma sens i wymierne korzyści.
Karmić ich syfem, który nam wciskają, czipsami, colą, burgerami i kotlecikami, byle mieli siłę aby wstać, zapłacić i w kimono.


To nie tak, że ja to proponuję. Ja widzę zmiany, które pchają nas, europejskie społeczeństwa, w tym właśnie kierunku. Nie podoba mi się to, jestem zdania, że dałoby się inaczej, ale do tego potrzeba czegoś, co raczej nie nastąpi. Więc prawdopodobnie my lub nasze dzieciaki skończą w takim modelu.

A Bimi jest mi obojętny, on sam zaś może mnie nie lubić - to jego problem, nie mój.

Bimi napisał:
Parady? Na jakie ty gościu parady chodzisz? Smile

Twierdzenie, że udział w paradzie wzywającej do tolerancji to obnoszenie się w chujem w dupie, jest równoznaczne twierdzeniu, że Palestyńczycy protestujący przeciwko amerykańskiej ambasadzie w Jerozolimie, w istocie propagują tylko niejedzenie wieprzowiny.

Ala fakt, że każdy ma takie skojarzenia, jakie mu siedzą we łbie.
Trudno żeby homofob słysząc o paradzie równości wyobrażał sobie cokolwiek innego niż ekstremum swego własnego fetyszu.


A Ty jak zwykle bagatelizujesz.
Parady, których głównym motywem przewodnim jest preferencja seksualna to debilizm. To nie jest powód do paradowania. To, że lubię kobiety nie znaczy, że mam zapierdalać w paradzie i się tym chwalić czy obnosić - to coś co jest i już. To, że ktoś inny preferuje osobniki tej samej płci jest i już. Nie ma sensu robić sobie z tego jakąś pojebaną tarczę, za którą chowa się i z za której domaga się akceptacji, jednocześnie samemu nie dając nawet tolerancji. To wszystko to manipulacja. Ale ty tego nie zrozumiesz z przeżartym umysłem.

Azyren napisał:
glee314 napisał:
Takich to mi nawet nie żal.


A mi takich jak ty owszem. Może i powierzchownie jestem skurwielem, ale głęboko w środku jestem bardzo empatycznym i współczującym człowiekiem, i czuje współczucie wobec ludzi słabszych i głupszych od siebie, takich ja ty. Współczuję ci bo jesteś głupi i wzbudzasz w człowieku jeno politowanie, ciemna maso.

Pewnie w życiu nie poznałeś ani jednego Chińczyka, ani nie byłeś w Chinach, ale wiesz o nich wszystko bo naczytałeś się głupot w internecie i nasiąkłeś nimi jak gąbka wsadzona w gnojówkę.


Egoegoegoegoegoego.
"Ja najmoądrzejszy, wszyscy głupi".

Spoko, trzymaj się tego i sprawdź gdzie dotrzesz.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glee314




Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 20 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:

. Może i powierzchownie jestem skurwielem, ale głęboko w środku jestem bardzo empatycznym i współczującym człowiekiem.


To najwidoczniej jesteś nieuczciwym człowiekiem. Szczery człowiek nie potrzebuje ukazywać się z "innej strony", gdyż ma jedną- ludzką. Smile
_________________
https://freebitco.in/?r=4609917

soon I would back to place where I never been before.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 20 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glee314 napisał:
Azyren napisał:

. Może i powierzchownie jestem skurwielem, ale głęboko w środku jestem bardzo empatycznym i współczującym człowiekiem.


To najwidoczniej jesteś nieuczciwym człowiekiem. Szczery człowiek nie potrzebuje ukazywać się z "innej strony", gdyż ma jedną- ludzką. Smile


Ale w czym że niby jest nieuczciwy i co w ogóle do tego ma uczciwość .
I czym że jest szczerość ? Wyobrażasz sobie człowieka który jest szczery na "każdym kroku" . Toż to debil bez przyjaciół i jeszcze z non stop obitą mordą .
Rzeczą ludzką jest mieć wiele twarzy Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:22, 21 Maj '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Ordel nie mówienie prawdy to nie to samo co kłamstwo. Można być szczerym i jednocześnie mieć ludzi, z którymi lubisz przebywać i którzy lubią przebywać z Tobą. To nic trudnego, wystarczy nieco lepiej rozwinąć empatię i nie napierdalać ludzi prawdą na ryj, tylko podać im ją tak aby mogli ją strawić. Da się, nieco wysiłku wymaga i cierpliwości, ale się da, jak się chce.

Więc w sumie jak zwykle sprowadza się to do chęci. Łatwiej jest być dwulicową kurwą niż szczerym człekiem.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polski reżin aresztował M. Piskorskiego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile