W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
AntyZoologizm Wiary Chrześcijan   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5076
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 19 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gasienica napisał:
coś ciekawego dla "Piiiioootttrrraaaaaa", Aximi i "49-tego" biorących udział w powyższej dyskusji.


Patrz.. Biorę udział w jakiejś dyskusji, a sam o tym nie wiem. Very Happy A wydawało mi się, że zakończyłem ją po zwróceniu uwagi i pisarstwie niespełnionym... Smile

Mistrzu, na mój gust wykazujesz objawy oblężonej twierdzy. W skrócie wykazujesz objawy poczucia, że cały świat jest przeciwko Tobie. A tak się składa, że mi to co Ty wypisujesz jest obojętne. Ale skoro najwyraźniej wiesz lepiej, to chcę mącić Twego przeświadczenia. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 19 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piioottrr napisał:
Ponieważ z niebios jest objawiany gniew Boga przeciwko wszelkiej bezbożności i niesprawiedliwości ludzi, co powstrzymują prawdę w bezprawiu.

A czymże jest bezbożność? Jeśli bezbożność znaczy brak gniewnego, mściwego żydo-chrześcijańskiego boga, brak konfliktów, wojen, gniewu boga - to pora 'odczarować' to słowo. To właśnie czciciele boga powstrzymują prawdę, czyli wszelkie Franciszki papieże, Obamy prezydenty, Kaczyńskie prezesy i inne zakłamane bestie, podżegacze wojenni...

Cytat:
Mt 10,34-42. 11,1
34 Nie sądźcie, że przyszedłem nieść pokój po ziemi. Nie przyszedłem nieść pokoju, lecz miecz. 35 Przyszedłem bowiem przeciwstawić syna jego ojcu, a córkę jej matce, a synową jej teściowej; 36 bo wrogami człowieka mieszkańcy jego domu. 37 Kto miłuje ojca lub matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; i kto miłuje syna lub córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godzien; 38 i kto nie bierze krzyża swego, a idzie za mną, nie jest mnie godzien. 39


Co to znaczy powstrzymują prawdę w bezprawiu? Czym jest bezprawie? Jeśli brakiem prawa (milionów praw, ustaw, kodeksów, zakazów, nakazów, akt...) żydowskiego boga, to jest ono [bezprawie] wybawieniem wręcz bym powiedział. Ten chory system, ten Matrix, to jest system prawny. Gdzie ty masz tam prawdę, jaką prawdę? Czy miłujący boga wyznawca abramicznych religii jest w stanie przybliżyć się do jakiejkolwiek prawdy, skoro dla niego wszystkie prawdy pochodzą od wymyślonego, fałszywego boga?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


AntyZoologizm Wiary Chrześcijan
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile