W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wybory prezydenckie 2010   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Odsłon: 16081
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
theonly




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 18 Cze '10   Temat postu: Wybory prezydenckie 2010 Odpowiedz z cytatem

W najbliższą niedzielę odbędą się wybory prezydenckie. Kandydaci jak zawsze prześcigają się w opowiadaniu bajek w które wierzą bezmyślni ludzie. Nikt już nie pamięta ,że po katastrofie w Smoleńsku jak tylko Pan Komorowski przejął obowiązki prezydenta podpisał postanowienie o przedłużeniu użycia polskiego kontyngentu wojskowego w Afganistanie o kolejne pół roku .Dzisiaj natomiast mówi ludziom: "Nadszedł czas, aby zakończyć naszą misję w Afganistanie" , co ma mu pomóc w wygraniu wyborów prezydenckich.Na pewno Komorowski dojrzał przez ostatnie miesiące. A może to po prostu hipokryta? Wyborcy nie pamiętają również o tych wszystkich niespełnionych obietnicach ,które padły z ust polityków. Jak dziś pamiętam o drugiej Irlandii , czy o zmniejszeniu liczby posłów i senatorów. Zastanawiam się także dlaczego ludzie chcą głosować na takiego człowieka jak Jarosław Kaczyński? Przecież cały czas ma on wpływ na władzę w państwie był premierem , oraz jest prezesem partii Prawa i Sprawiedliwości , a w żaden sposób nie wpłynął pozytywnie na sytuację w kraju. Zastanówcie się na kogo chcecie głosować. Jeśli masz iść zagłosować na Komorowskiego , Kaczyńskiego , Napieralskiego lub innych kandydatów ,którzy nie mają nic do powiedzenia , radzę pozostać w domu. Ja swój głos oddaje na Janusza Korwina-Mikke. W naszym kraju niestety panuje ogólna głupota , ludzie zaczynają funkcjonować na wzór Orwellowskich "przepowiedni" , które powoli stają się normą. Przykro mi to obserwować, mam nadzieje ,że świadomość naszego społeczeństwa kiedyś wzrośnie. Jeśli zaczniemy podejmować trafne decyzję przestaniemy być marionetkami Idiokracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 19 Cze '10   Temat postu: Re: Wybory prezydenckie 2010 Odpowiedz z cytatem

theonly napisał:
W najbliższą niedzielę odbędą się wybory prezydenckie. Kandydaci jak zawsze prześcigają się w opowiadaniu bajek w które wierzą bezmyślni ludzie. ...

Zastanówcie się na kogo chcecie głosować. Jeśli masz iść zagłosować na ...... lub innych kandydatów ,którzy nie mają nic do powiedzenia , radzę pozostać w domu. ... W naszym kraju niestety panuje ogólna głupota , ludzie zaczynają funkcjonować na wzór Orwellowskich "przepowiedni" , które powoli stają się normą. Przykro mi to obserwować, mam nadzieje ,że świadomość naszego społeczeństwa kiedyś wzrośnie. Jeśli zaczniemy podejmować trafne decyzję przestaniemy być marionetkami Idiokracji.





PS. Sorki ale w związku z ciszą wyborczą wyciąłem wątek z nazwiskami Smile Osobiście zdania jednak nie zmieniam choćby dlatego, że jeśli już ktoś dostał się do tak wysokiego stopnia plebiscytu to nie może być przypadek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
theonly




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 19 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca ponieważ widzę JKM jako jedyną alternatywę (on ma argumenty i nie rzuca frazesów jak chociażby Napieralski) , chociaż nie zgadzam się w 100% z jego poglądami. Miło mi ,że ktoś przeczytał moje wypociny Very Happy Niestety ludzie z którymi się stykam to w większości BETON nie do ruszenia i krzykacze bez argumentów. A z takimi nie warto rozmawiać. Mogą być przez władze dymani jak tylko się da byle by to się nie nazywało dymaniem. To nabieranie się na "nowomowę" doprowadza mnie do szału. Moim zdaniem władza jaką widzimy teraz nie powinna w ogóle istnieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 19 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy widzę Pana Napieralskiego to widzę reklamę tv
Gdy widzę Pana Komorowskiego to widzę fałsz,obłudę, hipokryzję
Gdy widzę Pana Kaczyńskiego to widzę niemoc i zaściankowość
Gdy widzę Pana Pawlaka cóż, fajny chłop ale obawiam się że zbyt uległy
Gdy widze Pana Janusza Korwina Mikke widzę charyzmę i pewnego rodzaju rewolucję.

Ten ostatni wytyka palcami błędy i wady systemu.Mówi wprost.Być może nie będzie w stanie zrealizować swoich planów.Ale nie okłamuje perfidnie i nie słodzi.Ot tak poprostu mówi że jest chujowo i trzeba coś z tym zrobić.To chyba jedyna rozsądna alternatywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 19 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówi że ludzie dla elyty to barany, a nawet na ostatnim wiecu w Warszawie mówił o programowaniu podprogowym w transmisjach z Mistrzostw Świata. Czy ktoś coś wie więcej na ten temat?

Aha hit na YT "Hey Korwin" i podobne piosenki to widoczna inteligencja wyborców bez koniecznego przytaczania testu IQ, która kiedyś musi się przełożyć na coś większego.
_________________
Limit postów na żądanie - 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
theonly




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:39, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki propagandzie ludzie uznają czyjeś poglądy za swoje i nawet nie podejrzewają , że są manipulowani. Dzisiaj jest ona bardziej subtelna niż kiedyś , ale moje wprawne oko ją wychwytuje na każdym kroku. Co do programowania podprogowego pierwsze słyszę. Też chciałbym się dowiedzieć więcej jak ktoś ma jakieś info to niech się dzieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:26, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na trzy dni przed wyborami sytuacja wygląda następująco. Kandydat na prezydenta, marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, wykonujący równocześnie obowiązki prezydenta po zmarłym tragicznie Lechu Kaczyńskim, umożliwił jednej orientacji politycznej, Platformie Obywatelskiej, jeszcze przed wyborami, przejęcie pełni władzy w Polsce. Konstytucyjne prezydenckie uprawnienia zostały zagospodarowane tuż przed wyłonieniem przez Naród w wyborach powszechnych nowego prezydenta. Wygrana marszałka Sejmu władzę tę ma ugruntować. Pełniący obowiązki prezydent Bronisław Komorowski, postępując legalnie, ale wbrew oczywistym i publicznie deklarowanym jeszcze za życia prezydenta Lecha Kaczyńskiego intencjom i deklaracjom, dokonał w interesie własnej formacji politycznej, która desygnowała go jako kandydata na urząd prezydenta, wielu istotnych zmian w instytucjach państwa. Przypomnę tylko niektóre ważniejsze fakty. Nowelizacja ustawy o IPN, która likwiduje jego niezależność, powołanie BBN i jego szefa, powołanie rzecznika praw obywatelskich, prezesa NBP, likwidacja Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i zapowiedź nowelizacji ustawy o radiu i telewizji kończąca kadencje rad nadzorczych radia i telewizji, podpisanie ponad 45 ważnych ustaw w 40 dni.

http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=105610
Hehe =] Nie wiem czy bylo gdzies to info.
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komorowski prawie 46% we wstępnych wynikach, zapewne wygra drugą turę...

Teraz zwracam się do 48% Polaków, którzy nie poszli na wybory: Tego chcieliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aiedail napisał:
Komorowski prawie 46% we wstępnych wynikach, zapewne wygra drugą turę...

Teraz zwracam się do 48% Polaków, którzy nie poszli na wybory: Tego chcieliście?


nie podniecaj się, lepiej wytłumacz mi skąd tak szybko po zakończeniu głosowania wiadomo już jakie są wyniki? Czy mają oni jakieś specjalne maszyny, jak do liczenia szmalu, lub do sprawdzania testów szkolnych, w których zamalowywuję się jedno okienko na czarno? Z tego co wiem zaznacza się krzyżykiem, a czegoś takiego automat chyba nie sprawdzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



I znowu to samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmo napisał:
Aiedail napisał:
Komorowski prawie 46% we wstępnych wynikach, zapewne wygra drugą turę...

Teraz zwracam się do 48% Polaków, którzy nie poszli na wybory: Tego chcieliście?


nie podniecaj się, lepiej wytłumacz mi skąd tak szybko po zakończeniu głosowania wiadomo już jakie są wyniki? Czy mają oni jakieś specjalne maszyny, jak do liczenia szmalu, lub do sprawdzania testów szkolnych, w których zamalowywuję się jedno okienko na czarno? Z tego co wiem zaznacza się krzyżykiem, a czegoś takiego automat chyba nie sprawdzi...


Wiem, to nadal tylko sondaże. Wyniki podawane o 20:00 są wstepne i pochodzą z ankiet przeprowadzanych na "reprezentatywnej grupie" osób, które wychodzą z lokali wyborczych.
Następnie są podawane w oparciu o dane z 20% lokali, potem coraz więcej, więcej... a oficjalne wyniki poznamy dopiero jutro, może się więc coś zmienić o +/- kilka procent.

Ciekawostka na Onet.pl Bronek ma 45,7%, na Wp.pl - 40,7%. Wiadomo, różne źródła. Natomiast wszystkie telewizje podały te "onetowe" wyniki - a wiadomo, że większość ludzi czerpie informacje o takich rzeczach z telewizji. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed pięcioma laty, ten palant zapowiadał wielkie straszności wynikające z plebiscytu. Czy bardziej rozminął się z rzeczywistością niż apologeci depopulacji świńską grypą? Czy zbliżył się do prawdy bardziej niż dyskutanci tematu o spirali się kręcącej?
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym chciał żeby jeden z kandydatów miał w pierwszej turze powyżej 50% głosów.
Zaoszczędzilibyśmy pieniądze na drugiej turze i można by je"lepiej" spożytkowac. Chociaż zdaje sobie sprawę że jest to dosyc naiwne podejście Laughing , ale pomarzyc fajna rzecz Smile I tak je skurwiele "przepierdolą".
A kto w ogóle wygrał?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rezim panujacy.
Jeszcze bedzie 2 podejscie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na razie nikt nie wygrał, jeszcze niema wyników.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel dzięki że przypomniałeś Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie tego się najbardziej obawiałem.
Na wszystkich stacjach o 20 podano wyniki sondażowe czyli jak dla mnie to z dupy wziete.Na jednej bronek z przewagą 5 % nad Kaczyńskim na innych 10%.A co by zrobiła reżimowa telewizja i kandydaci "liderzy" jakby się teraz okazało po policzeniu głosów że ...ups... to Pan Kaczyński jednak uzyskał małą przewagę?
Zaskakująco wedłóg OBOPU i SMG/KRC JKM jest na 4 miejscu pokonując Pawlaka,Leppera i innych a na HOMO OMNI jest na 6! LOL
Wyniki sondażowe są tak prawdziwe jak grupa(sondażowa) która popiera danego kandydata.
To jest jakaś parodia.
Jakim prawem tuż po zamknięciu lokali wyborczych stacje tv odstawiają takie szopki!!!QRWA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanuman




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 212
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Papekk27 dalej najlepsze transmisje w TV.

TVN podaje wyniki JKM na 4 miejscu a za dwiema telewizyjnymi kukiełkami 4 portrety jak z Orwella oczywiście z bandą czworga. Brak Korwina.

TVP podaje wyniki JKM na 4 miejscu ale raz w środku programu podaje wyniki pierwszej trójki a później podaje głosy Pawlaka i Olechowskiego. W dodatku wypowiedź JKM jak ocenia wyniki ucięta w najważniejszym miejscu? Pewnie jutro dowiemy się gdzie cenzor wydał rozkaz wycięcia.
_________________
Limit postów na żądanie - 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej obawiam się sytuacji podobnej do tej która miała ponoć miejsce podczas wyborów w usa gdy to telewizja "wybrała" młodego Busha.

A tak na marginesie uświadomiłem sobie że nie znam nikogo kto głosował na Komorowskiego heh ani jednej osoby.Były opcje Kaczyński Napieralski a nawet Pawlak ale każdy był zdecydowanym przeciwnikiem Komorowskiego.LOL pewnie mnie kłamali Laughing zdrajcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co jest teraz najlepsze. Że "wszechwidzące oko" TVNu już wie kto wygra w drugiej turze wyborów, i nawet jaka bedzie frekwencja http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/p.....-1,60715,1 , jebańce. A powodzi nie przewidzieli Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fred




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
wiecie co jest teraz najlepsze. Że "wszechwidzące oko" TVNu już wię kto wygra w drugiej turze wyborów, i nawet jaka bedzie frekwencja http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/p.....-1,60715,1 , jebańce. A powodzi nie przewidzieli Smile


Ze stadem baranów zawsze musi być owczarek, który je prowadzi Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie zastanawia tylko jedno, kto głosuje na Komorowskiego... i dlaczego, czy żyjemy w krainie idiotów rządzonej sondażami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cześć owieczki , co słychać ? już po wyborach , byliście co nie ? mieliście orgazm emocjonalny ? a może intelektualny gdy zobaczyliście nazwiska kandydatów na tej karteczce do głosowania ? Laughing i gdzie postawiliście krzyżyk? a może penisa narysowaliście albo cipke co ? jesteście z siebie zadowoleni, patriotyczny obowiązek hehe ; ) wiem że wielu z was zostało w domu <oklaski na stojąco> no nic, jutro do pracy , wstaniecie rano z nietęgą głową przepici nagłówkami na pasku tvn24 I PO CO WAM TO BYŁO? za II tyg. to samo i tak do usranej smierci... zna ktoś początek depopulacji , bo mam kilku chętnych na polowanie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 20 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Święte słowa prawisz. Smile
Ja nie byłem, gdybym poszedł, to później musiałbym sobie chyba sam dać w pysk.
Bezmózga szara masa zagłosowała dokładnie tak, jak im kazano.
Frekwencja mnie rozłożyła na łopatki - pojebało ich! w taką pogodę.

Długa jeszcze droga przed Polską a może rzeczywiście trzeba będzie stąd spadać. Kaczorowi ucięli tylko dlatego, że w tych wyborach definitywnie zakazano wydawania kart, jak ktoś nie ma dowodu. Rolnicy na wsiach nigdy nic nosili dowodów, bo się wszyscy znają. Tym razem się przeliczyli !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wybory prezydenckie 2010
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile