W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polemiki   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 14551
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 23 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:
WZBG napisał:

Ale większe od prawdopodobieństwa, że dożyjesz upadku kapitalizmu.


Nie. Prawdopodobieństwo upadku kapitalizmu w ciągu najbliższych 20 lat jest spore. Wybór Twojego systemu poniżej promila.


Prawdopodobieństwo upadku kapitalizmu za twoje życia jest niższe, niż prawdopodobieństwo wyboru systemu (z referendum, z jednostkami pieniężnymi ogólnej zdolności produkcyjnej...) przez ludzi w przyszłości ogółem.


FortyNiner napisał:
Wiara może być zarówno prawdopodobna, jak i nieprawdopodobna. Można wierzyć w ojca i matkę, a prawdopodobieństwo ich istnienia wynosi 100%. Można wierzyć (co nieczęsto mi się zdarza) nawet "Gazecie Wyborczej". Jej istnienie jest raczej prawdopodobne. I nawet pewne informacje tam są prawdziwe. Wszak do dobrego kłamstwa potrzebne jest ziarno prawdy.


Wierzysz, mając przekonanie, np., że matka i ojciec żyją, gdy ich nie widzisz i nie sprawdzasz tego.
Zakładasz/stawiasz hipotezę, że matka i ojciec żyją, gdy ich nie widzisz ale to sprawdzasz.
Masz wiedzę, że matka i ojciec żyją, gdy ich widzisz i są żywi.
Wiara w istnienie ojca i matki (rodziców biologicznych) jest wiedzą, ponieważ sam jesteś tego dowodem.

Istnienie produktu - Gazeta Wyborcza - to fakt, wiedza.
Treść artykułu w Gazecie Wyborczej może być prawdziwa lub nieprawdziwa. Jest prawdziwa, gdy można to sprawdzić/zweryfikować. Bez sprawdzenia/weryfikacji pozostaje wiara, że coś jest prawdziwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:04, 24 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WZBG napisał:


Prawdopodobieństwo upadku kapitalizmu za twoje życia jest niższe, niż prawdopodobieństwo wyboru systemu (z referendum, z jednostkami pieniężnymi ogólnej zdolności produkcyjnej...) przez ludzi w przyszłości ogółem.


Very Happy Tak sobie to tłumacz.
Doprawdy nie wiem jak ludzkość może wybrać coś, co na planecie rozumie dokładnie tylko 1 człowiek i w dodatku niE jest w stanie wytłumaczyć tego nikomu innemu. Smile


Cytat:
Wierzysz, mając przekonanie, np., że matka i ojciec żyją, gdy ich nie widzisz i nie sprawdzasz tego.


Co nie zmienia faktu, że faktu wiara nie dotyczy tylko rzeczy nieprawdopodobnych, co twierdziłeś bardzo niedawno.
To samo z wiarą, że Ziemia nie jest płaska. Wierzysz w to, ale nie jesteś w stanie tego sam sprawdzić. Wiedza to też wiara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 25 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:
WZBG napisał:


Prawdopodobieństwo upadku kapitalizmu za twoje życia jest niższe, niż prawdopodobieństwo wyboru systemu (z referendum, z jednostkami pieniężnymi ogólnej zdolności produkcyjnej...) przez ludzi w przyszłości ogółem.


Very Happy Tak sobie to tłumacz.
Doprawdy nie wiem jak ludzkość może wybrać coś, co na planecie rozumie dokładnie tylko 1 człowiek i w dodatku niE jest w stanie wytłumaczyć tego nikomu innemu. Smile



Wniosek, jak po analizie odpowiedzi z miliardów kwestionariuszy ankiety. A nie przyznajesz się do zrozumienia, ale jak tu bez znajomości analizować odpowiedzi innych.

Rzucanie hasłami w postaci Pershinga, jakoby ludzie zamawiając go obaliliby system produkcji, to krytyka, która wymaga znajomości, tego co się krytykuje Smile


FortyNiner napisał:

Cytat:
Wierzysz, mając przekonanie, np., że matka i ojciec żyją, gdy ich nie widzisz i nie sprawdzasz tego.


Co nie zmienia faktu, że faktu wiara nie dotyczy tylko rzeczy nieprawdopodobnych, co twierdziłeś bardzo niedawno.
To samo z wiarą, że Ziemia nie jest płaska. Wierzysz w to, ale nie jesteś w stanie tego sam sprawdzić. Wiedza to też wiara.


Wiara jest nieprawdopodobna, czyli wiara jest niedająca się uznać za prawdziwą.
Cytat:
nieprawdopodobny 1. - niedający się uznać za prawdziwy
http://sjp.pwn.pl/sjp/nieprawdopodobny;2489446

Model płaskiej Ziemi[1] sprawdza się przelotem pasażerskich samolotów poddźwiękowych na trasie z Auckland do Santiago w Chile (lub odwrotnie) oraz na trasie z Auckland do San Francisco (lub odwrotnie) i porównaniu czasu ich przelotów dla danej prędkości ich lotu.


Przypis:
1.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:03, 26 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WZBG napisał:



Wniosek, jak po analizie odpowiedzi z miliardów kwestionariuszy ankiety. A nie przyznajesz się do zrozumienia, ale jak tu bez znajomości analizować odpowiedzi innych.


Nie pochlebiaj sobie. Parę osób zna tylko Twoje pomysły, a nie żadne miliardy. I nikt poza Tobą nie pojął ich w pełni. To oznacza znikome prawdopodobieństwo wejścia w życie.


Cytat:
Rzucanie hasłami w postaci Pershinga, jakoby ludzie zamawiając go obaliliby system produkcji, to krytyka, która wymaga znajomości, tego co się krytykuje Smile


Znowu pochlebiasz sobie. Skrytykowałem też Twoje stalinowskie pomysły pozbawiania możliwości zamieszkania czy brak dostępu do internetu z komputerów osobistych. Ponadto też centralne sterowanie. Ale nie chce mi się wchodzić w polemiki w tej kwestii, bo ten system pasjonuje tylko i wyłącznie Ciebie. I raczej nie ma szans,aby pasjonował kogokolwiek innego.



Cytat:
Wiara jest nieprawdopodobna, czyli wiara jest niedająca się uznać za prawdziwą.


Mylisz się. Podałem już przykład, że wierzy się w ojca i matkę, a oni są bardzo prawdopodobni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:08, 26 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="WZBG"][quote="FortyNiner"]
WZBG napisał:


Model płaskiej Ziemi[1] sprawdza się przelotem pasażerskich samolotów poddźwiękowych na trasie z Auckland do Santiago w Chile (lub odwrotnie) oraz na trasie z Auckland do San Francisco (lub odwrotnie) i porównaniu czasu ich przelotów dla danej prędkości ich lotu.


prądy strumieniowe,
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 26 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:

Żyjesz w swoich własnych urojeniach. Mówiłem ci to wiele razy.


I wiele razy się myliłeś. Nie zamierzam czytać twoich elaboratów. Chcesz wyżyć w pisaniu to zostań pisarzem, ale nie licz, że będę twoim wiernym czytelnikiem. Chcesz abym coś przeczytał z twojej twórczości, to się streszczaj.
Stwierdzam jedynie, że bardziej od feministek do zabrana praw wyborczych ty się nadajesz? Po co prawa wyborcze komuś z awatarem komunisty wyznającemu wartości korwinowskie? Razz Żeby głosował na muzyka, który nie rozróżnia partii komunistycznej od lekko-lewicowej? Razz


ElComendante napisał:


Tere fere kuku baba strzela z łuku.


Ten słowotok jest kolejnym argumentem, że ty bardziej nadajesz się do zabrania praw wyborczych niż feministki. A co do partii Razem, to są analogie z Labour Party. Labour Party na początku swej działalności bardzo dbała o prawa pracownicze, bo byłą emanacją związków zawodowych. Ale po prostu dała się skorumpować. Partia Razem, jeśli zostanie się do Sejmu po jakimś czasie też zostanie skorumpowana, ale na razie jest za prawami pracowniczymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 26 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:
I wiele razy się myliłeś. Nie zamierzam czytać twoich elaboratów. Chcesz wyżyć w pisaniu to zostań pisarzem, ale nie licz, że będę twoim wiernym czytelnikiem. Chcesz abym coś przeczytał z twojej twórczości, to się streszczaj.
Stwierdzam jedynie, że bardziej od feministek do zabrana praw wyborczych ty się nadajesz? Po co prawa wyborcze komuś z awatarem komunisty wyznającemu wartości korwinowskie? Razz Żeby głosował na muzyka, który nie rozróżnia partii komunistycznej od lekko-lewicowej? Razz


Wykazujesz typowe cechy progresywnego. Po pierwsze nie czytasz. Po drugie nie czytasz i nie będziesz słuchał, bo nie szanujesz zdania rozmówcy, dlatego nie chcesz go słuchać. Po trzecie wykazujesz cechy gimbazy pisząc o elaboratach - jak nie chcesz elaboratów to skocz na pesjbuka, albo inne czosnkowe narzędzie przekazywania informacji.
W związku z tym nie rozumiesz kompletnie, co się dzieje w świecie zachodnim i co płynie to nas sponsorowaną, kulturową falą a jednocześnie do czego to ma prowadzić. O feminizmie nie wiesz nic a z jakiegoś powodu próbujesz ze mną na jego temat polemizować, więc trudno bym się mylił.
Gdybyś przeczytał, czytał to byś coś wiedział. Na przykład wiedziałbyś, że feministki 3 fali chcą zabrać PRAWA CZŁOWIEKA ludziom - na przykład wolność słowa, wolność posiadania poglądów - a ja jedynie postuluję zabranie im praw wyborczych.
Jednak zapomniałem, że w świecie progresywnym islamista może powiedzieć, że chce mi ujebać głowę, ale ja nie mogę powiedzieć, że jest pojebanym islamistycznym świrem.

FortyNiner napisał:
Ten słowotok jest kolejnym argumentem, że ty bardziej nadajesz się do zabrania praw wyborczych niż feministki. A co do partii Razem, to są analogie z Labour Party. Labour Party na początku swej działalności bardzo dbała o prawa pracownicze, bo byłą emanacją związków zawodowych. Ale po prostu dała się skorumpować. Partia Razem, jeśli zostanie się do Sejmu po jakimś czasie też zostanie skorumpowana, ale na razie jest za prawami pracowniczymi


Nie ten słowotok, ale po prostu prawda i fakty, która niestety kole cię w oczy, ale na to już nic nie poradzę, bo to jedynie opis rzeczywistości.
Jak wskazałem Partia Razem jak wszystkie zafascynowane progresywizmem partie ma w dupie prawa pracownicze już teraz, co jednoznacznie wykazałem. Zasłony dymne realizowane przez aktywistów od czosnków nie robią na mnie żadnego wrażenia.
Tak jak Bernie - olewam swoich wyborców i popieram sprzedajną dziwkę - Sanders.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 26 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nihil novi napisał:
WZBG napisał:


Model płaskiej Ziemi[1] sprawdza się przelotem pasażerskich samolotów poddźwiękowych na trasie z Auckland do Santiago w Chile (lub odwrotnie) oraz na trasie z Auckland do San Francisco (lub odwrotnie) i porównaniu czasu ich przelotów dla danej prędkości ich lotu.


prądy strumieniowe,


Czy one spowodują, że samolot poddźwiękowy będzie leciał z prędkością naddźwiękową?

Czas lotu z Auckland do San Francisco jest dłuższy (11 godzin 48 minut) niż z Auckland do Santiago, co przeczy temu co pokazuje mapa płaskiej Ziemi.

LA800
Odczyt przebytej odległości w dniu 21 lipca 2015r. " Flown: 9,826 km" czas 10h 19m
https://flightaware.com/live/flight/LAN800/history/20150721/0415Z/NZAA/SCEL


ANZ8
Odczyt przebytej odległości w dniu 23 lipca 2015r." Flown: 10,779 km" czas 11h 48m
https://flightaware.com/live/flight/ANZ8/history/20150723/0735Z/NZAA/KSFO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 26 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
nie szanujesz zdania rozmówcy


Very Happy I kto to pisze?

A ty może szanujesz moje zdanie? Te twoje z dupy wzięte insynuacje pod moim adresem, to może wyraz szacunku wobec mojego zdania? Very Happy
Ale kit ze mną. Może szanujesz zdanie feministek? A może kobiet, którym w ramach szacunku wobec ich zdania chcesz odebrać głos? Very Happy Zdanie związkowców z restauracji "Krowarzywa" też szanujesz? Very Happy

To jak chcesz, żeby szanowano twoje zdanie, to najpierw naucz się szanować zdanie innych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 26 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:

WZBG napisał:

FortyNiner napisał:

Doprawdy nie wiem jak ludzkość może wybrać coś, co na planecie rozumie dokładnie tylko 1 człowiek

Wniosek, jak po analizie odpowiedzi z miliardów kwestionariuszy ankiety. A nie przyznajesz się do zrozumienia, ale jak tu bez znajomości analizować odpowiedzi innych

Nie pochlebiaj sobie. Parę osób zna tylko Twoje pomysły, a nie żadne miliardy. I nikt poza Tobą nie pojął ich w pełni. To oznacza znikome prawdopodobieństwo wejścia w życie.


Przez analogię. Wejście w życie (opublikowanie/wyrażenie) opinii widzów przed obejrzeniem filmu jest podejrzane. Wyrażanie opinii widzów po obejrzeniu filmu zdarza się często.
U Ciebie widzowie nie zrozumieli "filmu o systemie", w sytuacji przed obejrzeniem "filmu o systemie".




FortyNiner napisał:

Cytat:
Rzucanie hasłami w postaci Pershinga, jakoby ludzie zamawiając go obaliliby system produkcji, to krytyka, która wymaga znajomości, tego co się krytykuje Smile


Znowu pochlebiasz sobie. Skrytykowałem też Twoje stalinowskie pomysły pozbawiania możliwości zamieszkania czy brak dostępu do internetu z komputerów osobistych. Ponadto też centralne sterowanie. Ale nie chce mi się wchodzić w polemiki w tej kwestii, bo ten system pasjonuje tylko i wyłącznie Ciebie. I raczej nie ma szans,aby pasjonował kogokolwiek innego.


Jeśli uważasz, że leń, który jest zdolny do pracy a nie pracuje, ma mieszkać w mieszkaniu i nie płacić za nie (wraz z użytymi mediami), to możesz go przyjąć.
O to, czy reszta społeczeństwa będzie opłacać mieszkania leniom, trzeba spytać się w referendum. Potencjalnie odmowna decyzja to nie żaden stalinowski pomysł.


Sprawa z komputerem osobistym to sprawa wyboru przez społeczeństwo danego ryzyka utraty własnych dokumentów, zdjęć...
Jednym z rozwiązań, które może być poddane do głosowania w referendum, jest posiadanie terminala osobistego z autoryzowanym dostępem do serwera z dedykowanymi aplikacjami, w tym z programami do internetu. Wybór danego rozwiązania w referendum to nie stalinowski pomysł.



FortyNiner napisał:

WZBG napisał:

Wiara jest nieprawdopodobna, czyli wiara jest niedająca się uznać za prawdziwą.


Mylisz się. Podałem już przykład, że wierzy się w ojca i matkę, a oni są bardzo prawdopodobni.

Twoja wiara w istnienie ojca i matki (rodziców biologicznych) jest wiedzą, ponieważ sam jesteś tego dowodem. Dziecko jest sprawdzianem istnienia jego biologicznych rodziców (dziecko biologicznych rodziców).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:54, 27 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WZBG napisał:

Przez analogię. Wejście w życie (opublikowanie/wyrażenie) opinii widzów przed obejrzeniem filmu jest podejrzane. Wyrażanie opinii widzów po obejrzeniu filmu zdarza się często.
U Ciebie widzowie nie zrozumieli "filmu o systemie", w sytuacji przed obejrzeniem "filmu o systemie".


Przez analogię, ten film nie powstanie, ponieważ scenarzysta nie znajdzie producenta, ponieważ poza scenarzystą nikt nie wie o co chodzi w filmie.



WZBG napisał:

Jednym z rozwiązań, które może być poddane do głosowania w referendum, jest posiadanie terminala osobistego z autoryzowanym dostępem do serwera z dedykowanymi aplikacjami, w tym z programami do internetu. Wybór danego rozwiązania w referendum to nie stalinowski pomysł.


Tylko w społeczeństwo nie podejmie niczego taki w referendum, choć sam pomysł jest stalinowski. A jeżeli nie podejmie, no to konsekwencje już znasz w kwestii czarnego rynku...


WZBG napisał:

wiara (...) jest wiedzą


Raczej chodziło mi o odwrotnie twierdzenie, że wiedza jest wiarą. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 27 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:
Very Happy I kto to pisze?


Bardzo sprytne, czyli wyrwałeś cztery słowa z całego zdania i kontekstu i się do nich odnosisz.
Jest to oczywiście ewidentna manipulacja.
Napisałem na czym polega odnoszenie się do czyjegoś zdania z szacunkiem.
Ja czytam i słucham, co przedstawiają NAWET feministki 3 fali i odnoszę się dopiero do tego poprzez argumenty, co jest nawet dla mnie samego zadziwiające, bo wiele tego, co owe głoszą to czystej postaci bełkot.
Na tym właśnie polega szacunek do czyichś poglądów, że ich wysłuchujesz a potem się do nich odnosisz, co oczywiście nie dotyczy tego, że z debilnymi poglądami czy histerycznymi zachowaniami się zgadzasz. Jednak oczywiście ty tego nie rozumiesz, bo jak już sam powiedziałeś nie czytasz, zwłaszcza elaboratów, więc w szczególności tego co piszą feministki nie wiesz, bo one mają tendencję do pisania kilka razy dłuższych elaboratów niż ja Laughing
W kontekście wypowiedzi feministek 3 fali by zamykać mężczyzn w obozach po tym jak muzułmanie gwałcą Niemki myślę, ze mogę sugerować by takim idiotkom zabrać prawo do głosowania, bo są groźne społecznie. Jest to mimo wszystko znacząca różnica w kontekście proponowania zamykania kogoś w obozie. Wink

WZBG napisał:
Jeśli uważasz, że leń, który jest zdolny do pracy a nie pracuje, ma mieszkać w mieszkaniu i nie płacić za nie (wraz z użytymi mediami), to możesz go przyjąć.


WZBG, niektórym tego nie wytłumaczysz. Tworzenie wyimaginowanych grup społecznych w potrzebie i dawanie im kasy za ładny uśmiech to podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 27 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:


Bardzo sprytne, czyli wyrwałeś cztery słowa z całego zdania i kontekstu i się do nich odnosisz.
Jest to oczywiście ewidentna manipulacja.


Brak odpowiedzi na moje pytania też jest ewidentną manipulacją. I powtarzam, jeśli chcesz, aby twoje zdanie ktoś szanował, to najpierw naucz się szanować zdanie innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 27 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz to zdecydowanie odnieść do samego siebie, czyli po pierwsze CZYTAJ Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 27 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esejów pełnych insynuacji z dupy wziętych w swoją stronę i "mądrości" w stylu "należy zabrać prawa kobietom" mam ograniczoną ochotę czytać. Smile

A tak w ogóle to forum dyskusyjne służy wymianie poglądów, a nie pisaniu esejów. Nic dziwnego, że długie wypowiedzi są olewane przez resztę użytkowników. Bo tego nie czytają najczęściej. Gdy im się to podoba, to idą na blog albo czytać książki. Forum dyskusyjne spełnia zupełnie inną rolę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:56, 27 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie użytkownicy czytają twoje wypowiedzi, które są zwykłymi opiniami ale nie czytają opisów rzeczywistości z innych krajów ze szczegółowo wymienionymi faktami, cytatami, z dokładnie przedstawionymi statystykami i dopiero argumentami piszącego.
Nie doceniasz użytkowników tego forum.

Jednak sam tego chciałeś - było nie używać słowa "insynuacja". W tym tygodniu albo następnym powstanie wątek, w którym przedstawię wszem i wobec użytkownikom tego forum czym jest progresywna "choroba umysłowa" i histeryczna 3 fala feminizmu - w jednym miejscu, spójnie, co by każdy wyciągnął wnioski na przyszłość.
Będzie to czego tak bardzo nie lubisz, bo jakże ciężko się z tym polemizuje - fakty, statystyki, cytaty i oczywiście elaboraty. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 27 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:

Nie doceniasz użytkowników tego forum.


Przeceniasz zdecydowanie popularność swojej twórczości. Jeśli chcesz ja sprawdzić to załóż bloga i sprawdź popularność. Nie przewiduje drastycznego sukcesu…

Cytat:
Jednak sam tego chciałeś - było nie używać słowa "insynuacja".


Normalnie strach się bać. Very Happy Mam wrażenie, że znowu wypowiadasz się w kwestii, o której nie masz zielonego pojęcia czyli, że nie masz pojęcia co to znaczy insynuacja, a już na 100% nie wiesz, co mam na myśli poprzez „insynuacja pod moim adresem”. Ale z litości nie będę Ci dziś cytował definicję słowa insynuacja…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 27 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy tak na serio? Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 27 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:
Normalnie strach się bać. Very Happy


Czas zacząć, bo ta wiedza wstrząśnie wieloma, którzy guzik z pętelką wiedzą o tym, co się dzieje w zachodniej kulturze i społeczeństwach.
Będzie to mój mały krok w kierunku obrzydzenia chorych ideologii progresywizmu i feminizmu w Polsce.

Azyren napisał:
Wy tak na serio?Shocked


Ja jak najbardziej na serio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:46, 28 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Wy tak na serio? Shocked


Nie. Na pojedynczo. Smile

ElComendante napisał:
FortyNiner napisał:
Normalnie strach się bać. Very Happy


Czas zacząć,


Tak. Czas bać się bać. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 28 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słowo serio nie jest w żadnym razie odmianą słowa seria tak więc riposta kompletnie nie trafiona.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wainmore




Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 28 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:

Przeceniasz zdecydowanie popularność swojej twórczości. Jeśli chcesz ja sprawdzić to załóż bloga i sprawdź popularność. Nie przewiduje drastycznego sukcesu…




Akurat Komendant pisze rzadko, ale konkretnie, Ty za to 49 piszesz często i wiadomo, jak często to jakość spada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 31 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bitwa o Rosje.

Jakie te panstwa sa slabe !!!

Biała księga widzi Niemcy w roli współtwórcy globalnego porządku
Autorzy nowej białej księgi mającej określić strategiczne cele niemieckiej polityki zagranicznej widzą Niemcy w roli siły odpowiedzialnej za współtworzenie globalnego porządku w świecie; uważają, że bezpieczeństwo Europy nie jest możliwe bez Rosji.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/biala-ks.....dku/h21ndh
____________________________________________________________________________________________________________________-
Putin: Rosja liczy na konstruktywny dialog z nową premier W. Brytanii
Prezydent Władimir Putin zadeklarował, że Rosja nastawiona jest na konstruktywny dialog i współpracę z nową premier W. Brytanii Theresą May, zarówno w relacjach między dwoma krajami, jak i międzynarodowych.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/putin-ro.....nii/26cjc5
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:30, 10 Sie '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
IMHO powinniśmy olać zachód i zacząć normalnie gadać z Putinem i Orbanem. Oraz resztą słowiańskich braci. I pójść w kierunku Federacji.


Orban Słowianinem? Very Happy Doprawdy brawurowa teza...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:51, 11 Sie '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zibimark napisał:

Od obrony kraju jest wojsko za to ma płacone i łaski nie robi.


No jest coś takiego jak rezerwa. I każdy kto służył w wojsku, gdy był taki przymus, to może być powołany w razie większej rozpierduchy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polemiki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile