W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wojna w Polsce   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 36870
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 11, 12, 13   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 22 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

USA żyje z wojny

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:15, 22 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie skromnie jankesi zaczynają Wink
Cytat:
Wypadek z udziałem ciężarówki amerykańskiej armii w miejscowości Piaski (województwo lubuskie) w Polsce. Na drogę wysypały się pociski do czołgów.

— Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Z ciężarówki amerykańskiej armii wysypały się pociski do czołgów – poinformowała policja.

Droga krajowa nr 27, która prowadzi z Zielonej Góry w kierunku Żar i Żagania, została zablokowana.

— Wyznaczono 200-metrową strefę bezpieczeństwa. Na miejscu są żołnierze armii amerykańskiej i polskiej, którzy prowadzą działania. Nie ma zagrożenia. Teren jest otwarty. Nie ma w pobliżu budynków – powiedział przedstawiciel straży pożarnej.

W wypadu zostało rannych dwóch amerykańskich żołnierzy. Jeden z nich trafił do szpitala.
https://pl.sputniknews.com/polska/201701.....k-pociski/
Laughing buraki nie dostosowały prędkości do warunków atmosferycznych i się rozjebali . Okazało się że w przypadku jankesów głupota boli ( w końcu jeden w szpitalu wylądował ) .
A są dopiero "parę dni" Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 22 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
....................................

— Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Z ciężarówki amerykańskiej armii wysypały się pociski do czołgów – poinformowała policja.
..............................Jeden z nich trafił do szpitala.......




Laughing buraki nie dostosowały prędkości do warunków atmosferycznych i się rozjebali . Okazało się że w przypadku jankesów głupota boli ( w końcu jeden w szpitalu wylądował ) .
A są dopiero "parę dni" Wink


Tak spoglądając na zdarzenie w kategorii "znaków" Very Happy to dobrze im nie wróży. Zabawki pogubili .
Zobaczymy co będzie dalej.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sami się pozabijają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 23 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sami nas nie pozabijają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:09, 09 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz bedzie wojna w Polsce. Wyjscie Anglii z Unii Europejskiej, spowoduje w Polsce rozdwojenie jazni.

Polska naturalnie powinna stronic od Niemcow, ale przeciez nalezy do niemieckiej Unii Europejskiej [UE zalozyli Niemcy w 1957 roku - to jeszcze plan Hitlera]. Wczoraj byla w Polsce Kanclerz Merkel zeby sie upewnic, ze Polska nie bedzie podkopywac Niemiec na rzecz Anglii, ktora z ukladu niemickiego wyszla.

Nikt Polski nie bedzie nakierowywal na Anglie, ale bedzie sie przygladal poczynaniom Polski w stosunku do Niemiec. Kanclerz Merkel zostala zapewniona, ze Polska wraz z Niemcami bedzie rozwijac Unie Europejska, ktorej juz wiele narodow ma dosyc.

Kto rzadzi swiatem ? Swiatem rzadzi Korona Brytyjska, ktora zawsze szuka powodu do zniszczenia kazdego kraju. Polska bedzie tym nastepnym krajem do zniszczenia po uzgodnieniach z Niemcami !!!

Okupant niemiecki, ktory zapanowal w calej juz prawie Europie, najbardziej sie msci na Polsce i na Francji. Polska teraz z niewoli nie wydostanie sie juz nigdy. Francja zaczela to sobie obiecywac. Tez nie mysle zeby sie jej to udalo. Koronie Brytyjskiej okupacja niemiecka w tych krajach jest na reke, ale moze spowodowac calkowite unicestwienie tych krajow, jak zaczna cos knuc z Niemcami przeciwko Anglii czy innym krajom. Wszelka kolaboracja z Niemcami jest niemile widziana na calym swiecie przeciez.

O czym Szydlo i Kaczynski zapewnili Niemcow ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:31, 13 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
... Zmiany kadrowe w wojsku są normalne - jednak kiedy doświadczeni dowódcy odchodzą przed końcem kadencji, pojawiają się pytania o powody. Od czasu objęcia kierownictwa nad MON przez Antoniego Macierewicza ze służby odeszło prawie 30 generałów i ponad 250 pułkowników. Na początku 2016 roku w armii było 87 generałów i ok. 1500 pułkowników....

Należałoby zadać ty panom jedno pytanie :
BRALISCIE GRUBĄ KASĘ ZA GOTOWOŚĆ OBRONY OJCZYZNY CZY WASZEGO HONORU?

Generałowie odchodzą, odchodzą pułkownicy...
Niektórzy twierdzą, że przyczyną jest urażona duma, honor oficera i takie tam...
Honor trepa? Co to jest? Gość, który wydaje polecenie skutkujące śmiercią cywilów ma honor?
Honor dobrze opłacanego najemnika w mojej opinii nie istnieje. Chyba, że na glupawych yankeskich filmach.
Co zatem się dzieje?
Teza : R E J T E R A D A
Odchodzą treposzczaki z pionu decyzyjnego.
Czyli tacy, co znają zarys planów przyszłych działan.
Jeśli ktoś planuje wymieszać nas w wojnę, to ci odchodzący wiedzą o tym najwięcej.
Brało się grubą kasę za popiardywanie - było miło.
Ale jak już trzeba by tą popiardującą dupę nadstawic - to już tak miło nie jest.
Kręcić lody na ustawionych przetargach - bajka, nie życie.
Ale iść z tym złomem przeciw innej armii gdy można w tym czasie leżeć bykiem jako emerytowany, schorowany, wypalony zawodowo bohater - po co?
Mówią, że historia lubi się powtarzać.
ZALESZCZYKI - mówi to komu coś?
Brzękać na balach szabelką, orderami potrafi byle muł bagienny. A jak zawierucha-to chodu!
Zarabiać taką kasę, dorobić się w żołnierskim trudzie i znoju fortuny po to, by później zostawić to wszystko dla jakiejś z góry przegranej wojny? Głupi pomysł. Mówiąc wojskoweym żargonem ZŁA STRATEGIA.
A przecież są to wybitni stratedzy!
.....................
Jak sądzicie - może być coś na rzeczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 13 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:
Cytat:
... Zmiany kadrowe w wojsku są normalne - jednak kiedy doświadczeni dowódcy odchodzą przed końcem kadencji, pojawiają się pytania o powody. Od czasu objęcia kierownictwa nad MON przez Antoniego Macierewicza ze służby odeszło prawie 30 generałów i ponad 250 pułkowników. Na początku 2016 roku w armii było 87 generałów i ok. 1500 pułkowników....

Należałoby zadać ty panom jedno pytanie :
BRALISCIE GRUBĄ KASĘ ZA GOTOWOŚĆ OBRONY OJCZYZNY CZY WASZEGO HONORU?

A nie przeszło ci do głowy że może dla nich Rzeczpospolita Kaczo Macierewiczowa to nie jest już ojczyzna?

Może zwyczajnie nie chcą służyć okupantom - jak każdy poczciwy żołnierz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 14 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
... A nie przeszło ci do głowy że może dla nich Rzeczpospolita Kaczo Macierewiczowa to nie jest już ojczyzna?




Odpowiadam : NIE PRZYSZŁO!
Miewam różne pomysły, ale takich głupich i naiwnych nie miewam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 15:18, 14 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:
Odpowiadam : NIE PRZYSZŁO!
Miewam różne pomysły, ale takich głupich i naiwnych nie miewam

A co w tym niby takiego głupiego i naiwnego?
Czaisz w ogóle koncepcję okupacji?
Twoim zdaniem dobry żołnierz to taki co służy rządowi, nawet uważając iż rząd ów działa na szkodę jego kraju - tak?
A jak się zwolni, bo nie chce dla takiego rządu pracować - to wtedy jest zdrajcą tego kraju i w ogóle niezłym chujem?

Ech Świniopas - ty i te twoje kurwa Zbawienie.
Dziwię się że nie kumasz, że jeśli już to tylko twoje pomysły są tu głupie i naiwne.
Tymczasem odmawianie służby systemowi władzy, z którym człowiek się nie zgadza, to jak najbardziej mądre i inteligentne zachowanie. Każdy żołnierz powinien tak postępować - tym się własnie różni żołnierz od najemnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 23:00, 14 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A nie przeszło ci do głowy że może dla nich Rzeczpospolita Kaczo Macierewiczowa to nie jest już ojczyzna?


Ludzie tamtej daty raczej nie kierują sie suchą absolutnie logiką ... a ich masowe odejścia to sygnał że polska armia z patriotycznych obrońcow ojczyzny zmienia sie w mase najemników którzy stoją tylko po stronie tego co płaci.
tak ja myśle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 14 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sugerujesz, że Macierewicz nie płaci?
A to skąpy chuj. Smile

Żołnierz, jak i każdy inny człowiek, troszczy się przede wszystkim o własną dupę - jeśli ktoś myśli, że da się się zabić za jakiś kaczy bambustan, to chyba się za dużo broszurek PiSu naczytał.

Ostatnie o co żołnierz się troszczy, to polityczne poparcie Ministra Obrony Narodowej.
Minister Obrony Narodowej z kolei na odwrót: najbardziej troszczy się o swoje polityczne poparcie, a na końcu o żołnierzy.

Z tym że na koniec dnia jaką sobie minister politykę prowadzi, takich żołnierzy będzie miał. A raczej Polska będzie miała, bo ten stary cap i tak już długo nie pociągnie.


Ale nie martwcie się, bo na szczęście rośnie nam ostatnio liczba "patriotycznych obrońców ojczyzny" w szeregach Polaków niemundurowych. Ci są o tyle lepsi dla ministra, że nawet nie trzeba im płacić - powie im "chrońcie ojczyznę!", a ci debile polecą się zabić i za darmo.
Być może własnie dlatego obecny minister obrony narodowej kładzie w armii tak duży nacisk na modlitwę.
Zredukuje pensje żołnierzy, zaś zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczy na produkcję różańców i książeczek modlitewnych dla armii. Ponadto na każdym pocisku artyleryjskim namalowana zostanie figura Matki Boskiej - żeby lepiej trafiał do celu, zaś sam cel miał większe szanse na Zbawienie... Bo miłosierdzie prawdziwych polskich patriotów nie zna granic, a nawet w czasie wojny trzeba być katolikiem. Bo jeśli nie będzie się katolikiem, to kim?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:19, 15 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja żołnierz Wojska Polskiego przysięgam
służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej,
bronić jej niepodległości i granic.
Stać na straży Konstytucji,
strzec honoru żołnierza polskiego,
sztandaru wojskowego bronić.
Za sprawę mojej Ojczyzny,
w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić.
Tak mi dopomóż Bóg.

Rota wojskowa.
Jak sam widzisz Bimi marny z Ciebie materiał na trepa.
... Tak mi dopomóż Bóg... Tego byś chyba nie powiedział?
Nie twierdzę że nie masz racji.
To, co ja pisałem było domysłem, tezą. Ja przypuszczam, Ty wiesz że znasz przyczynę.
.... strzec honoru żołnierza polskiego.....
Szerokie pojęcie. Można pod to dopasować, co się chce.
Np mogę uznać, że walka z kacapem to dla mnie dyshonor. Ja, wielki pan z jakimiś dzikusem ze stepow?
P..... dole, nie wychodzę z domu. Poczekam na godniejszego przeciwnika.
Honorem trepa jest..... jego żołd.
Za ten żołd godzi się w ciemno na gotowość zabijania innych ludzi. Robotników pod stocznią, górników z Wujka, afganczyków.... Kogo tam mu rozkażą.
Broni tego "honoru" jak wieprz koryta!
.... Stać na straży Konstytucji....
A zatem jeśli uzna, że legalnie wybrany (nad czym boleję) PISowski rząd łamie konstytucję ( np temat :Trybunał Konstytucyjny, znany też jako urynał prostytucyjny) , to może do kaczek strzelać?
Rozkaz jest rozkaz. Każą do robola - będzie strzelał. Do afganczyków w ich rodzimym kraju - nie ma sprawy.
Do Bimi-ego, bo prowadzi stronę na której podważa się jedynie słuszne sojusze - bang. Mała dziurka w głowie, a tak wiele zmienia.
Znam tych ludzi aż za dobrze. Na tyle dobrze, że żygam na ich widok. Nie broń ich Bimi, wierz mi - nie są tego warci.
To najemnicy, tchórze, lizusy, karierowicze, lenie, złodzieje, pijacy i łajdacy.
Gdybym znał chociaż jednego, który by takim nie był.... Nie znam. A żyje wśród nich od małego.

....................................................
NIECH ŻYJE MARSZAŁEK MIŚ - ŚMIGŁY !! Hura, hura.... i takie tam.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 15 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ty mi tu kurwa wylatujesz znowu z jakąś książeczką modlitewną?
ja mówię o życiu i realiach, a nie o kolejnych fazach twojego wyuzdanego zbawienia.

co ma niby jakaś rota wojskowa do tego jaki jest, czy powinien być żołnierz?
jak za komuny szedłem do pierwszej klasy podstawówki to też mieliśmy przysięgę i co, tez mnie teraz będziesz z niej rozliczać?

weź się gościu ogarnij, bo najwyraźniej to twoje jebane zbawienie pozbawiło cie kontaktu z rzeczywistością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 15 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Sugerujesz, że Macierewicz nie płaci?
A to skąpy chuj. Smile


Ty to chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.
Post Agre jest bardzo jasny, ale ty odczytałeś go na opak. A potem z tym błędnym odczytaniem polemizujesz Wink Spoko, tak też można Wink
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 22:10, 16 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I miarą naszej porazki jest to że nie możemy zarzucić im sprzedajności ani nic oni po po prostu musza mieć za co żyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:47, 17 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
....oni po po prostu musza mieć za co żyć....

Żyć z zabijania .
Zabijania słabszych .
Gdy ci , których każą im zabijać są od nich silniejsi - dają chodu . Lub rączki do góry .
Takie z nich kozaki . Wszystko podlane oczywiście sosikiem o honorze oficerskim . Masakra !!!
Ale ! - jest to jakiś pomysł na życie .
A z uczciwej pracy , która pozwala ludziom żyć lepiej - nie łaska ?
Policjanci , trepy .... banda pasożytów . Polenić się w pracy , coś ukraść , nachlać się ... Aby do bardzo wczesnej emeryturki .
A pierwszego dnia na emeryturze - do nowej pracy . Tu renta którą się wywalczyło w żołnierskim znoju . A tu nowa praca .
Wypalenizna zawodowa przechodzi jak ręką odjął . Z racji posiadania pozwolenia na broń oraz koneksji siada się w jakimś banku , biurze , udaje się pana Rambo , pierdzi się w stołeczek ( bo to opanowało się w wojsku do perfekcji ) , i trzepie się kasę . Po to idą tam te darmozjady i nieroby .
Najciekawsze jest to , że mimo tak oczywistego wałkoństwa mają rzeszę obrońców .
Obrońców wychowanych na amerykańskiej mamałydze . RAMBO pierwsza krew . RAMBO ostatni stolec !!!
Ech ty , świecie stwórcy !!!! Jesteś taki jak ten , który cię stworzył . Próżny , głupi ... Ogólnie do dupy !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:11, 17 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biali na czele z Przedwolskimi walczom przeciwko czerwonym Polakom - robotnikom !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 18:10, 17 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A z uczciwej pracy , która pozwala ludziom żyć lepiej - nie łaska ?

Teraz pracując uczciwie praktycznie gdziekolwiek wspieramy "włascicieli tyże firm" ktrych grono wpływa na rzeczywistość ze jest ona taka a nie inna i oni to mogą robić bo ty dla ich "uczciwie pracujesz"
Młodziak mam na myśli ludzi mojej daty w większości nie myślą o zabijaniu kogokolwiek dla niego ważne że źródło dochodu jest, ale jak mu przyjdzie strzelać wtedy będzie lipa tzn problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 17 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nikt nie ma prawa domagać się od drugiego człowieka czegoś, czego sam by nie zrobił.
I pije tu do tematu tego że żołnierz ma iść zabijać się za Ojczyznę, bo jak był młody i głupi to zaciągnął się do armii.
Dla mnie dezerter ma o wiele większy szacunek niż debil co się daje zabić za jakąś wyimaginowaną Ojczyznę. Tudzież Zbawienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:08, 18 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno mi się nie zgodzić z :
Cytat:
... bo jak był młody i głupi to zaciągnął się do armii.
Dla mnie dezerter ma o wiele większy szacunek niż debil co się daje zabić...

Coś mi to jednak przypomina.
Młodość, brak wiedzy, brak dojrzałej oceny skutków swego postępowania. To niemal szablonowy scenariusz.
Jeśli jednak założy się to, co ja uważam za słuszne , tj że jest życie ziemskie i Życie Wieczne - to już inna para kaloszy czy ta sama?
Głupi żołnierz robi to co większość, brnie do końca w tym grupowym szaleństwie. Dopiero w chwili, gdy wlezie na minę, gdy wie że to koniec - pewnie nadchodzi refleksja. Za późno! Już nic nie da się zmienić, ostatki krwi, flaki na ziemi....
Jak myślisz Bimi, czy gdy kona nachodzi go myśl :
Źle wybrałem, byłem głupi, mogłem przewidzieć że na wojnie się ginie!
Zignorował tą oczywistą opcję. Myślał, ze inni może i zginą, ale on nie.
Nie boisz się takiej sytuacji, gdy dożyjesz granicznego wieku? Nie zastanowisz się wtedy : czemu służyło Twoje życie? Bo jeśli kończy się niczym, to nie służyło niczemu!
Taka myśl będzie Ci obca? Co zmienisz ostatnim rzutem na taśmę?
Moim zdaniem taka dezercja z życia doczesnego dla ratowania Wiecznego to dobry pomysł. O ile nie za późna.
Twoja uwaga jest słuszna. Człowiek korzeni się będąc głupcem. Nabywa przekonań, nałogów, zwyczajów. Wybiera zawód. I potem z tym żyje. Żyje głupio.Bo wybierał, gdy był glupi. Chyba że się zreflektuje. Refleksja to jednak za mało....
Jezus mówi :
... Jak grot wbity w serce, którego nie sposób wyjąć...
Ja dość długo ignorowalem fakt, że jestem śmiertelny.
Próbuje wypluć, wyrzygać z siebie jad tego świata.
Może jeszcze uda mi się uratować. Uratować nie to, co kończy sie niczym, nie to!
..................................................
Moim zdaniem mam prawo domagać się od drugiego człowieka , by nie zabijał moich sąsiadów, moich bliskich, lub też innych których nawet nie znam.
Czy nie mam takiego prawa ?
Żoldaku łajdaku, nie przewidzialeś ze będą ci kazali zabijać? A czego się w tym wojsku uczyłeś?
Nie strzelania, nie zrzucenia bomb, nie stawiania min?
Wycinanek łowieckich cię tam uczyli?

PRACA DOMOWA :
Opisz, jak wyglądał by świat bez ani jednego żołnierza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:20, 18 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Moim zdaniem nikt nie ma prawa domagać się od drugiego człowieka czegoś, czego sam by nie zrobił.
I pije tu do tematu tego że żołnierz ma iść zabijać się za Ojczyznę, bo jak był młody i głupi to zaciągnął się do armii.
Dla mnie dezerter ma o wiele większy szacunek niż debil co się daje zabić za jakąś wyimaginowaną Ojczyznę. Tudzież Zbawienie

Jak zaczęła się ta zawierucha po ostatnich wyborach, to przeżyłem pewien "konflikt egzystencjalny"
Nawet się wdałem w dyskusję na temat Trybunału Konstytucjonalnego.
W sumie niepotrzebnie, wystarczy obserwować.

A teraz ad rem

Smutna konkluzja jest taka.
Mamy taki Rząd jaki sobie wybraliśmy.
Powiem więcej, mamy taki Rząd na jaki zasługujemy....
Tyle w temacie

Pozdrawiam
Aspelta

P.S.
Jakiś czas temu...
założenie firmy w Ostrawie (20min autostradą A1 od polskiej granicy) plus wynajem mieszkania zajmowało około tygodnia
wliczając w to tzw. przeniesienie "siedliska" zgodnie z międzynarodowymi umowami o unikaniu podwójnego opodatkowania (183 dni +).
Dzisiaj, jest podobno kolejka na 3 miesiące (do renomowanych kancelarii)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:30, 18 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:
Trudno mi się nie zgodzić z :
Cytat:
... bo jak był młody i głupi to zaciągnął się do armii.
Dla mnie dezerter ma o wiele większy szacunek niż debil co się daje zabić...

Coś mi to jednak przypomina.
Dopiero w chwili, gdy wlezie na minę, gdy wie że to koniec - pewnie nadchodzi refleksja. Za późno! Już nic nie da się zmienić, ostatki krwi, flaki na ziemi....


Statystycznie rzecz ujmując ... ja, i mój pies mamy średnio po 3 nogi.
Statystycznie, na wojnie ginie więcej cywilów niż żołnierzy.
Pozdrawiam
Aspelta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:38, 18 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aspelta napisał:

P.S.
Jakiś czas temu...
założenie firmy w Ostrawie (20min autostradą A1 od polskiej granicy) plus wynajem mieszkania zajmowało około tygodnia
wliczając w to tzw. przeniesienie "siedliska" zgodnie z międzynarodowymi umowami o unikaniu podwójnego opodatkowania (183 dni +).
Dzisiaj, jest podobno kolejka na 3 miesiące (do renomowanych kancelarii)


A ile zajmuje zalatwienie tego o czym piszesz np 3 godziny jazdy od tej pierdolonej granicy z twoim fatherladem?
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 02:46, 18 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thecombo napisał:
Aspelta napisał:

P.S.
Jakiś czas temu...
założenie firmy w Ostrawie (20min autostradą A1 od polskiej granicy) plus wynajem mieszkania zajmowało około tygodnia
wliczając w to tzw. przeniesienie "siedliska" zgodnie z międzynarodowymi umowami o unikaniu podwójnego opodatkowania (183 dni +).
Dzisiaj, jest podobno kolejka na 3 miesiące (do renomowanych kancelarii)


A ile zajmuje zalatwienie tego o czym piszesz np 3 godziny jazdy od tej pierdolonej granicy z twoim fatherladem?

Szanowna Pani/Panie thecombo
Będzie mi bardzo miło odpowiedzieć na Pani/Pana pytanie.
Proszę tylko je uściślić...
- Dlaczego 3 godziny , a nie n.p. 5?
- dlaczego granica ma być przepraszam par excellance "pierdolona" ?
- Proszę o definicję "mojego" fetherlandu

Chętnie się dowiem czegoś na swój temat
Pozdrawiam
Aspelta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 11, 12, 13   » 
Strona 12 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wojna w Polsce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile