W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wojna w Polsce   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 36867
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 12:13, 03 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem 4 samochody z nagłośnieniem po chyba 7 potężnych głośników na dachu każdy jechały z zachodu na wschód przez most w Grudziądzu
takie jakby od syren w trakcie wprowadzania stanu wojny nie jestem znawcą ...
Czy przesadzę jak uznam to za kolejną "złą wróżbe"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 03 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście! Królowi Bhutanu nie spodobała się morda prezydenta Grudziądza i postanowił napaść. Very Happy Na razie nie wie jak się przebić przez Himalaje, ale gniew jego jest niezmierny! Zresztą Gniew też niedaleko. Smile A w ogóle Grudziądz nie żąda dostępu do morza? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:32, 03 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Miałem ostatnio trochę czasu, posłuchałem sobie tego pana. Odniosłem głupie wrażenie, jakbym go papugował. Moja ocena sytuacji jest podobna mimo, iż po raz pierwszy wysłuchałem uważnie trzech jego wypowiedzi. Do tej pory starałem się omijać szerokim łukiem wszelkie interpretacyjne wypowiedzi, by zachować świeże , własne spojrzenie i wnioski wyciągać samemu.

Ponieważ zostałem nagrodzony zmniejszeniem limitu postów z 8 do 4 , będę oszczedniej wyrażał swoje oceny.
Podobieństwo moich opinii do opinii tego pana cieszy mnie, miło jest poznać bratnią duszę.

Namawiam do poświęcenia chwili czasu dla śledzenia tych Youtubowuch wstawek, może nie wszysko z tego warte jest najwyższej uwagi, nie wszystko zgadza się do końca , ale.........
Pozdrowienia dla miłośników TVN, obejde się bez Waszej łachy. Zmniejszenie limitu do "0" nie spowoduje u mnie zapaści psychicznej .Długo żyłem bez netu , więc i to przeżyje.
Re AGRE
Nie wiem co widziałeś, ale bardzo bym się nie zdziwił, gdyby było to coś z wojskowych nowinek, np broń falowa do rozpędzania zamieszek.
[Yebać trepów, yebać pały, żydów, szkopów i pedały !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 03 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hectic




Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 208
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 22:07, 03 Cze '16   Temat postu: e Odpowiedz z cytatem

Mnie jako paranoika zastanawia jedno.
W Polsce jest ten Pan z wykreowaną postacią w ameryce Trump, który jawnie mówi o Illuminatach będąc zakulisowo jednym z nich.
Nie wiem ile filmów obejrzeliście. Ja sporo. W większości pod koniec rozwiązania fabuły zawsze jest motyw gdzie czarny charakter wyjawia plan i motywy swojego działania bohaterowi filmu. Robi to bo wierzy, że cokolwiek powie nie będzie miało to wpływu na końcowy efekt jego planu (bohater ma zaraz umrzeć). W filmach zazwyczaj bohaterowi udaje się obrócić sytuację na swoją korzyść. W prawdziwym świecie jednak Illuminaci pozwalają na wydawanie książek ujawniających plany, pozwalają m.in. Panu Jabłońskiemu na mówienie swojego, Trumpowi na mówienie swojego. I myślę, że mówią prawdę ale ona już nie ma znaczenia. Tłum ignorantów oleje sprawę i niczego nie zmieni. Już jest za późno na zmiany, rewolucje, ludzie zostali zniewoleni.
Fałszywa "Project Blue Beam" Planeta X nadejdzie podczas wojny i rozpocznie się kataklizm.

Ktoś chętny na któryś z tematów ?

http://imgur.com/a/xJhcW
http://imgur.com/IEzF1n3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 04 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulinka jak nic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 14:35, 04 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi mi o te samochody co w razie konfliktu jeżdzą i ostrzegają w razie "złego" do ewakuacji z nagłośnieniem na dachu "nie wojskowy" jestem i nie wiem jak się one nazywają.
W filmie wróg u bram one służyły do nakłaniania do poddania się przeciwnej armii czym zachęcały np do kapitulacji.
Parę scenek było z nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 21:20, 06 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.defence24.pl/news_sm-3-w-pols.....redzikowie
No aż szukamy guza...
Aż ciężko oprzeć się wrażeniu że się nie znajdziemy tego guza w końcu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 07 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:

[Yebać trepów, yebać pały, żydów, szkopów i pedały !


Tak, żeby można zrozumieć...
"trepów" - czyli kogo? (wojskowych?)

"pały" - rozumiem, że policjantów... Możesz rozwinąć? Co ma to dać nam obywatelom, siłę państwa, czy jej brak?
szkopów, i pedały... - tu na razie nie mam pytań. Będę wdzięczny za odpowiedź na dwa poprzednie.
Pozdrawiam
Aspelta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NowaPolska




Dołączył: 07 Cze 2012
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 07 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w zachodniej częsci Polski i zauwazyłem w mieściee ostatnio dość aktywnie wojskowych którzy przemieszczają się (w tym mieście jest jednostka wojskowa) ale nigdy wczesniej tak czesto nie ciskali po miescie (nie wiem jakim kierunku) no chyba, że mam jakieś omamy ;p. Czy według was coś się szykuje (nieciekawy scenariusz dla Polakow w najbliższym czasie)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 07 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczely sie cwiczenia NATO "Anakonda". Te cwiczenia w Polsce moga zostawic po sobie wyrazne slady w postaci zniszczen i ubytku obywateli.

W Polsce w wojskach NATO sa Niemcy, Anglicy, Amerykanie, Dunczycy, Belgowie, Wegrzy i pare innych nacji. Cwiczenia trwaja w calej Polsce !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzyzak




Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 07 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toruń, ćwiczenia odbicia mostu. Patrioty ściągnęli...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 07 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciwnicy baz USA wygrali wybory na Okinawie

Opublikowano: 07.06.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Przeciwnicy budowy nowego amerykańskiego lotniska wojskowego na Okinawie zdobyli większość miejsc w ostatnich wyborach, donosi w poniedziałek agencja prasowa Kyodo.

Według jej danych 31 z 48 mandatów otrzymali przeciwnicy przeniesienia amerykańskiej bazy wojskowej „Futenma” z gęsto zaludnionego rejonu Ginowan na północ wyspy w rejon Henoko, gdzie w tym celu powstaje nowe lotnisko w uzupełnieniu do już istniejącej tam bazy „Camp Schwab”.

Wyniki wyborów, jak wskazuje agencja, umacniają stanowisko gubernatora Okinawy Takeshi Onagi, który próbuje zablokować budowę nowej bazy lotniczej w Henoko. Do tej pory zwolennicy Onagi posiadali 23 mandaty, a jego opozycja również miała 23 miejsca, dwa kolejne były wolne.

„To wielkie zwycięstwo” — powiedział Onaga w rozmowie z reporterami. Według niego jego administracja będzie kontynuować wysiłki na rzecz powstrzymania budowy bazy.

Jak zauważyła Kyodo „wyniki wyborów odzwierciedlają rosnące nastroje przeciwko amerykańskim bazom wśród lokalnej ludności Okinawy, gdzie skupiona jest duża część amerykańskich obiektów wojskowych w Japonii, po domniemanym związku pracownika jednej z baz ze śmiercią lokalnej dziewczyny w zeszłym miesiącu”.

32-letni obywatel USA Shinzato Kenneth Franklin, pracownik amerykańskiej bazy wojskowej „Kadena”, został zatrzymany w maju pod zarzutem zabójstwa 20-letniej Riny Shimabukuro, której ciało znaleziono w lesie.

Kilka dni temu wojskowa tej samej bazy została aresztowana za jazdę w stanie nietrzeźwości, co doprowadziło do wypadku, w którym ucierpieli dwaj Japończycy. W marcu tego roku na Okinawie został aresztowany amerykański marynarz wojskowy pod zarzutem zgwałcenia miejscowej kobiety.

Kyodo nie wyklucza, że wyniki wyborów będą miały wpływ na plany przeniesienia bazy wojskowej „Futenma” do Henoko.

Okinawa stanowi zaledwie 0,6% terytorium Japonii, ale rozmieszczono tam 74% amerykańskich obiektów wojskowych i ponad połowę wszystkich sił zbrojnych USA w Japonii. Według administracji prefektury na Okinawie przebywa 25,8 tysięcy amerykańskich żołnierzy i 19 tysięcy członków ich rodzin i obywateli USA.


Co tu dodać ? Japońskie pszczółki vs jankeskie szerszenie . Można ? można !
Tyle , że my nie staliśmy się drugą Japonią .
Boicie się krzyczeć
Boicie się milczeć
Boicie się marzyć
Boicie się śnić
Boicie się myśleć
Boicie się oddychać
Boicie się działać
Boicie się żyć
Boicie się umierać
Boicie się nie bać

Wielki problem małych ludzi
Co pomyśli o was ktoś
Uciec szybko do swej klatki
Tak, by się nie wydało coś

Cicho oddychać, cicho żyć
Niech nie wiedzą o was nic
Paranoja, ciągły strach
Ktoś szpieguje, wsypią was

Wielki problem małych ludzi
Zdobyć dobre stanowisko
Zdobyć spokój, zdobyć krzesło
Stracić nic - to znaczy wszystko (2x)

Wygodne układy i pieniądze
O to drżycie dzień i noc
Paranoja, ciągły strach
Ktoś szpieguje? wsypią was (2x)

Przymykacie czasem oczy
Czasem zamykacie usta
Lepiej jest się nie wychylać
Kartoteka będzie pusta

Cicho oddychać, cicho żyć
Niech nie wiedzą o was nic
Strach w domy, strach w biurze
Spierdalajcie - tchórze

Boicie się słuchać
Boicie się mówić
Boicie się krzyczeć
Boicie się milczeć
Boicie się wierzyć
Boicie się nie ufać
Boicie się zachwycać
Boicie się narzekać
Boicie się myśleć
Boicie się marzyć
Boicie się niszczyć
Boicie się tworzyć
Boicie się buntować
Boicie się poddawać
Boicie się żyć
Boicie się umierać
Boicie się nie bać
Kiedy trzeba...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agient007




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:35, 08 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

14.09.2011
Cytat:
Kończąc swe przemówienie Rostowski przywołał swą niedawną prywatną rozmowę z "prezesem wielkiego polskiego banku", pracującym w ministerstwie za czasów transformacji w Polsce. Miał on mu powiedzieć, że po takich wstrząsach gospodarczych i politycznych, jakie teraz dotykają Europę, "rzadko się zdarza, by po 10 latach nie było także katastrofy wojennej". I dodał, że "poważnie się zastanawia nad tym, by uzyskać dla dzieci zieloną kartę w USA".
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,10284568,Rostowski_straszy__Europa_nie_przetrwa_rozpadu_strefy.html

Gdzie teraz są Rostowscy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:31, 08 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie w Anglii. Jako obywatele UK nie muszą mieć zieloną kartę. To zwykłe brednie Vincenta, z których jest znany...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukagr




Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 157
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 08 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agient007




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 189
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:08, 11 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:

Miałem ostatnio trochę czasu, posłuchałem sobie tego pana.


To jeszcze do kompletu wypowiedzi W. Olszańskiego zanim zyskał rozgłos:
Z 2011:
Z 2014:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 12 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:

Miałem ostatnio trochę czasu, posłuchałem sobie tego pana. Odniosłem głupie wrażenie, jakbym go papugował. Moja ocena sytuacji jest podobna mimo, iż po raz pierwszy wysłuchałem uważnie trzech jego wypowiedzi. Do tej pory starałem się omijać szerokim łukiem wszelkie interpretacyjne wypowiedzi, by zachować świeże , własne spojrzenie i wnioski wyciągać samemu.

Ponieważ zostałem nagrodzony zmniejszeniem limitu postów z 8 do 4 , będę oszczedniej wyrażał swoje oceny.
Podobieństwo moich opinii do opinii tego pana cieszy mnie, miło jest poznać bratnią duszę.

Namawiam do poświęcenia chwili czasu dla śledzenia tych Youtubowuch wstawek, może nie wszysko z tego warte jest najwyższej uwagi, nie wszystko zgadza się do końca , ale.........
Pozdrowienia dla miłośników TVN, obejde się bez Waszej łachy. Zmniejszenie limitu do "0" nie spowoduje u mnie zapaści psychicznej .Długo żyłem bez netu , więc i to przeżyje.
Re AGRE
Nie wiem co widziałeś, ale bardzo bym się nie zdziwił, gdyby było to coś z wojskowych nowinek, np broń falowa do rozpędzania zamieszek.
[Yebać trepów, yebać pały, żydów, szkopów i pedały !



Podbijam, szczególnie pierwszy link o false flag.

https://www.youtube.com/watch?v=QSLg_tfDJ_4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 14 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marynarka wojenna USA poinformowała, że jej atomowy lotniskowiec USS „Dwight D. Eisenhower” wszedł w poniedziałek (13.06.2016r.) na Morze Śródziemne.

Eisenhower wraz ze swą grupą bojową krążowników rakietowych, niszczycieli rakietowych i samolotów zastąpi identyczny zespół prowadzony przez atomowy lotniskowiec USS „Harry S. Truman”, który później w tym miesiącu odpłynie z Morza Śródziemnego do USA po ośmiomiesięcznym dyżurze bojowym.Tak więc w okresie zbliżającego się miesiąca w basenie Morza Śródziemnego będą przebywały jednocześnie dwa amerykańskie lotniskowce z napędem atomowym, na pokładach których znajduje się broń z głowicami atomowymi.

Deklarowaną przez dowództwo amerykańskie przyczyną skierowania tego kolejnego lotniskowca na Morze Śródziemne jest zastąpienie innego lotniskowca USS „Hary S. Truman”oraz kontynuowanie rozpoczętej tam walki z Państwem Islamskim w Iraku i Syrii.

Jednocześnie w tym samym komunikacie podano, że obecność dwóch lotniskowcowych grup bojowych na Morzu Śródziemnym jest „mocnym przesłaniem wsparcia dla naszych sojuszników i partnerów w Europie”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 15 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 17 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KIM JESTEŚCIE ?
Kim jesteście Wy,  którzy korzystacie z tego forum,  czytacie te wpisy,  dodajecie własne posty?  Nie zauważacie dokąd to wszystko zmierza ? Nie czujecie powiewu wojny?  Jest Wam    obojętne , co z Wami się stanie?  Wierzycie w magiczny przycisk GAME OWER,  który wcisniecie gdy ruszy machina śmierci ?  Rząd polski widzi zagrożenie,  alianci widzą zagrożenie,  Rosja to widzi.  .. tylko wy nie?  Sprawa tak ważna,  mogącą przerwać Wasze młode życia jest dla Was drugoplanowa? Ważniejsze są dla Was:  kim jest Bimi,  ameryka łacińska,  nadużycia w psychiatrii ?  Nie macie zdania,  czy też wojna jest  Wam obojętna , nic nie zmieni w Waszym życiu ?
Będzi to,  na co się zgodzimy,  na co damy przyzwolenie.  Dacie sobie odebrać uskładany miodek pasorzytom szerszeniom ?
Napiszcie choć parę słów o tym,  kim jesteście i czemu szkoda Wam chwili czasu,  by powiedzieć swoje NIE choćby na tym forum? 

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 16:56, 17 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak więc ...
.
.
mówie NIE
.
.
.
i nic Very Happy
Mówie nie, nie dlatego że nas będą zabijali ale dlatego ze nie lubię być frajerem.
I już idę powoli budować domek w dżungli Very Happy
Obojętne ? czemu mam sie przejmować czymś na co w zasadzie wpływu nie mam
a poruszenie tego tematu wzbudza takie debilistyczne emocjonalne reakcje ze, huj niech będzie ta wojna niech bezmózgi zdychają czasem taka myśl mi się tli

Cytat:
Nie zauważacie dokąd to wszystko zmierza ? Nie czujecie powiewu wojny? Jest Wam obojętne , co z Wami się stanie?
poco robisz emocjonalną wrzawe stać ma sie i stanie sie Very Happy

Chciałbym zaznaczyć że JEŚLI wojna ma sie zacząć to niby "elita" musi zapewne się ostrzec swoich i zastanawiam się zatem jaki to sygnał by miał być by być pewnym na 100% że sie "event" zacznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 17 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:
KIM JESTEŚCIE ?
Kim jesteście Wy,  którzy korzystacie z tego forum,  czytacie te wpisy,  dodajecie własne posty?  Nie zauważacie dokąd to wszystko zmierza ? Nie czujecie powiewu wojny?  Jest Wam    obojętne , co z Wami się stanie?  Wierzycie w magiczny przycisk GAME OWER,  który wcisniecie gdy ruszy machina śmierci ?

Laughing
Dzieciak jesteś , Afrykę odkryłeś i biegniesz do rodziców podzielić się wiedzą jakbyś nie wiedział że rodzice też do szkoły chodzili .
Wojna jest wieczna i trwa nieprzerwanie . Ale masz racje , już za dużo spokoju w Europie , trza rozpieprzyć te konsumpcyjne towarzystwo . I nie ma czego się bać , czy jutro czy za 10 lat zobaczysz za oknem grzyba atomowego , wali mnie to . A wiesz czemu bo ONI by chcieli bym był tak przerażony jak ty . By rządził mną strach .
Choćby jutro się miał świat skończyć , dziś , dziś trzeba żyć pełnią życia jakby to był ostatni dzień na Ziemi Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ihlet




Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 17 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny raz przytoczę jedyną powszechnie znaną modlitwę, która ma głęboką treść ( jest to modlitwa anonimowych alkoholików)
Boże, użycz mi pogody ducha,
abym godził się z tym,
czego nie mogę zmienić,
odwagi,
abym zmieniał to, co mogę zmienić,
i mądrości,
abym odróżniał jedno od drugiego.

_________________
Dla ludzi operujących umysłem jak młotkiem, życie jest rzemiosłem. Staram się traktować umysł subtelnie, jak malarz pędzel, by tworzyć kunszt z życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 17 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KIM JESTEŚMY ?

I jak tu ma nie być wojny?
Niby remis 3:3 , a jednak bedzie tak jak oni chcą?
Chyba jednak jestem naiwny, mam nadzieję że taki umrę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13   » 
Strona 10 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wojna w Polsce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile