W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wojna w Polsce   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 36822
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 30 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:
Świniopas napisał:


Konkluzja jest taka: powtarzające się wojny mają źródło w pojedynczych osobach uwazajacych się za wybranych do rządzenia, i ich chore ambicje.


Wśród obecnych państw tak, ale wśród plemion to bywa różnie. Często całe plemię podejmuje takie decyzje.

Uprościłem nieco, masz rację.
Znasz historię przemiany Tybetu z panstwa agresywnego w państwo stanu obecnego?
Stalo się to za sprawą jednego buddyjskigo mnicha .
I o takiej zmianie myślę mówiąc o Jezusie.
Czyli pojmowaniem siebie jako powołanego, wybranego do zbawienia przez Ojca .
Nie przez stwórcę do czynienia sobie ziemi poddanej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 30 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:

Znasz historię przemiany Tybetu z panstwa agresywnego w państwo stanu obecnego?


Poza tym, że Tybet podbiły Chiny to nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 12:47, 30 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Do dziś jest dla mnie zagadką dlaczego jedne nacje mnożą się w szybkim tempie,

Odpowiedż widać na co dzień
Ostateczna odpowiedź wg mnie tkwi w nas samych tj w "wybredności" oraz "nadmiernych oczekiwań" obie z bombardy medialnej przyswoiliśmy.
Które to w ramach tzw mody przeniknęło do rzeczywistości.
http://www.money.pl/gospodarka/unia-euro.....53238.html

Ma może ktoś jakieś przesłanki ku temu że obecny rząd się nie zadłuża jeszcze bardziej ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 30 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:


Ma może ktoś jakieś przesłanki ku temu że obecny rząd się nie zadłuża jeszcze bardziej ?


Minister finansów to były korwinowiec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 30 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rywalizacja o wszystko, to wlasnie wojna ! Wojna wyzwala mozliwosci w wielu ludziach. Czasem spiacy zakonnik tez sie budzi. Motloch walczy o jedzenie wszelkimi silami, to dla motlochu jest najwazniejsze. Przestepcy moga sie dowartosciowac w obcych armiach, a inteligent jak zwykle zbiera tylko materialy, bo do broni nie ma dostepu.

Wojna czyni swiat ubozszym wiec trzeba sie liczyc z tym, ze ten swiat moze nawet zniknac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 18:20, 30 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Agre napisał:


Ma może ktoś jakieś przesłanki ku temu że obecny rząd się nie zadłuża jeszcze bardziej ?


Minister finansów to były korwinowiec.

Może i był tam gdzieś u korwinowców ale obecnie jest PIS-owcem a dyscyplina partyjna zobowiązuje.
Frakcja zydowsko-amerykańska coraz bardziej uprzykrza się frakcji niemieckiej np pomysły z wolną od handlu niedzielą.
Jak pojdzie to w czyn to większość przedsiębiorstw będzie miała spore wyzwanie.
BA!
ale tu mamy takie coś
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosc.....92441.html
Podczas zaplanowanego na wtorek posiedzenia, rząd zajmie się projektem ustawy dotyczącej minimalnego wynagrodzenia za godzinę pracy osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenia oraz samozatrudnionych. Według nowych regulacji, nowa stawka miałaby być wypłacana od początku przyszłego roku i wynosić 12 złotych brutto. Według BCC zmiana dotknie gospodarczo regiony najmniej rozwinięte oraz doprowadzi do zatarcia różnic pomiędzy umową o pracę a umową zlecenie.
Tu ujebią za przeproszeniem im kolejne narzędzie do "wykręcania sie" od płacenia podatków
Wojna trwa pełną gębą w pewnym sensie a frakcja niemiecka musi się bronić .
Bronić zapewne naszym kosztem ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 30 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:

Może i był tam gdzieś u korwinowców ale obecnie jest PIS-owcem a dyscyplina partyjna zobowiązuje.


Owszem, ale trzeba kogoś, kto by te dyscyplinę zarządził. A Jarosławpolskęzbaw zna sie na gospodarce mniej więcej w takim zakresie jak Ty na gramatyce wietnamskiej...

Cytat:
Frakcja zydowsko-amerykańska coraz bardziej uprzykrza się frakcji niemieckiej np pomysły z wolną od handlu niedzielą.
Jak pojdzie to w czyn to większość przedsiębiorstw będzie miała spore wyzwanie.
BA!
ale tu mamy takie coś
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosc.....92441.html
Podczas zaplanowanego na wtorek posiedzenia, rząd zajmie się projektem ustawy dotyczącej minimalnego wynagrodzenia za godzinę pracy osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenia oraz samozatrudnionych. Według nowych regulacji, nowa stawka miałaby być wypłacana od początku przyszłego roku i wynosić 12 złotych brutto. Według BCC zmiana dotknie gospodarczo regiony najmniej rozwinięte oraz doprowadzi do zatarcia różnic pomiędzy umową o pracę a umową zlecenie.
Tu ujebią za przeproszeniem im kolejne narzędzie do "wykręcania sie" od płacenia podatków
Wojna trwa pełną gębą w pewnym sensie a frakcja niemiecka musi się bronić .
Bronić zapewne naszym kosztem ...



Przyznam się, że nie rozumiem tego ciągu myśli. Doprawdy nie wiem jaki interes Żydzi mają we wprowadzaniu stawki godzinowej. Już bardziej dopatrywałbym się powodów przeciw, ale też niezbyt wielkich...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 21:41, 30 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Doprawdy nie wiem jaki interes Żydzi mają we wprowadzaniu stawki godzinowej

No chodzi mi tu o to że to jest wbrew ich interesów bo spora cześć przedsiębiorstw jest ich własnością i dla nich generuje zysk.
Bo wg mnie PO jako pro niemiecka frakcja prowadziła politykę zrobienia z PL Bangladeszu Eu, a PIS chce im ten Bangladesz zjebać.
Fakt nie do końca wiem gdzie w tym mogą być żydzi ... Po obu stronach ?
Założyłem że PIS bo widziałem parę wzmianek jak to nasz obecny prezydent "Świętuje z żydami"
Bo mi wygląda że frakcja amerykańska zamierza zrobić z polski ekonomiczne "pustkowie" w ramach pro obywatelskich projektów...
Do końca nie wiem jakie miejsce w tej wojnie polskiej żydzi zajmują a może jak powiada powiedzenie 2 się kłóci 3 korzysta
?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 30 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
Cytat:
Doprawdy nie wiem jaki interes Żydzi mają we wprowadzaniu stawki godzinowej

No chodzi mi tu o to że to jest wbrew ich interesów bo spora cześć przedsiębiorstw jest ich własnością i dla nich generuje zysk.


za wąsko patrzysz, z każdej złotówki której dziś płacisz podatku, sporo ląduje jutro w tell avivie.
nie ma dla nich znaczenia czy jest wojna czy nie, jak nie ma to doją pokojowo, a jak jest to robi się miejsce dla nich...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:30, 31 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:

Do końca nie wiem jakie miejsce w tej wojnie polskiej żydzi zajmują a może jak powiada powiedzenie 2 się kłóci 3 korzysta
?


Właśnie wygląda na to, że takie szczegóły jak stawka godzinowa w Polsce nie maja dla nich żadnego znaczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 17:16, 31 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Właśnie wygląda na to, że takie szczegóły jak stawka godzinowa w Polsce nie maja dla nich żadnego znaczenia.

Niemniej trochę ich gloryfikujecie... jakby na niczym im nie zależało to ich by tu nie było.
Dalej tym tokiem myślenia śmie twierdzić że iż może to być podzielone środowisko w zasadzie rywalizacji kapitalistycznej między sobą kto pierwszy "ukradnie = zarobi" od polskiego społeczeństwa.
Cytat:
sporo ląduje jutro w tell avivie.
jakie polskie firmy są pod kontrolą tychże skąpiradeł żydowskich że niby to aż tak działa? a może inaczej w jaki sposób oni opierdalają nas z kasy ale konkretnie o żydów mi chodzi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 31 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
Cytat:
Właśnie wygląda na to, że takie szczegóły jak stawka godzinowa w Polsce nie maja dla nich żadnego znaczenia.

Niemniej trochę ich gloryfikujecie... jakby na niczym im nie zależało to ich by tu nie było.


A kto napisał, że na niczym? Na stawce godzinowej nie zależy.

Cytat:
Dalej tym tokiem myślenia śmie twierdzić że iż może to być podzielone środowisko w zasadzie rywalizacji kapitalistycznej między sobą kto pierwszy "ukradnie = zarobi" od polskiego społeczeństwa.


Nawet z tym bym się zgodził, z zastrzeżeniem, że nie tylko od polskiego, ale zupełnie nie rozumiem, co to ma wspólnego z kontekstem stawki godzinowej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 31 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawka godzinowa to niezły myk. Dajesz stawkę godzinową, a potem eksploatujesz pracownika do granic wytrzymałości. Dajesz chujowy system premiowy i motywacyjny, który polega tylko na tym aby znaleźć jak największą liczbę sytuacji, w których tej premii lub jej części się zwyczajnie nie wypłaca. I mechanizm działa. Iluzja wyboru pracy, wyboru warunków pracy czy stawki godzinowej trzyma niewolnika w przekonaniu, że "warto". A nie warto.

Pieniądz to iluzja. Jego wartość opiera się na czystej wierze. I niczym innym. I to ta wiara więzi i zniewala wszystkich, nawet tych, którzy rozumieją czym to wszystko jest.

Mistrzostwo.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 20:59, 31 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale zupełnie nie rozumiem, co to ma wspólnego z kontekstem stawki godzinowej...
przeskoczyłem nie o to mi chodziło tym tokiem
Cytat:
że nie tylko od polskiego
temat dotyczy polski

Cytat:
Na stawce godzinowej nie zależy.

To na czym zależy ? na tym co wspomniałem na zzuborzeniu polski w sensie ekonomicznym ?
A może na wysłaniu nas na rusków ?
Ogólnie wg mnie te pro obywatelskie PIS-u inicjatywy są lekko podejrzane ...
A PIS na pewno nie odkrył w sobie z nienacka pro obywatelskich zapędów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 31 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
sporo ląduje jutro w tell avivie.
jakie polskie firmy są pod kontrolą tychże skąpiradeł żydowskich że niby to aż tak działa? a może inaczej w jaki sposób oni opierdalają nas z kasy ale konkretnie o żydów mi chodzi ?[/quote]

pisałem o podatkach a nie o firmach Smile
a kasę możesz wysłać na 100 sposobów dla chcącego nic trudnego, na odszkodowania, kontrakty, odsetki..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:26, 01 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Unia Europejska pracuje nad tajnym projektem utworzenia wspólnej armii, który zostanie ujawniony po brytyjskim referendum
Właśnie okazuje się, że utworzenie jednej wielkiej europejskiej armii nie jest jakiś tam wymysłem, a realnym planem który został tymczasowo utajniony. Unia Europejska pracuje nad specjalnym projektem ale szczegóły zostaną ujawnione dopiero gdy w Wielkiej Brytanii zakończy się referendum aby przypadkiem nie zwiększyć liczbę zwolenników Brexitu.
Jak podaje brytyjski dziennik The Times, szefowa unijnej dyplomacji Federica Mogherini dopracowuje plan już od 18 miesięcy - wszystko to dzieje się oczywiście za plecami mieszkańców Europy. Koncepcja jest podobno dość zaawansowa i wraz z europejską armią zakłada utworzenie współnego centrum dowodzenia. Dokumenty zostaną utajnione dzień po brytyjskim referendum, czyli 24 czerwca. Mogherini będzie wtedy rozsyłać plany do wszystkich przywódców państw UE a 28 czerwca odbędzie się szczyt w tej sprawie.

Czy nie jest to metoda PROBLEM - ROZWIĄZANIE ?
Sprowadzamy uchodźców , rośnie zagrożenie . Potrzeba radykalnych rozwiązań - wspólna europejska armia , ze specjalnymi uprawnieniami . Wszystko pod pretekstem zachowania ładu i porządku .
Jak ktoś chce takiej armii to nie po to , by odprawiać msze polowe .
Armia będzie zabijać !!!!! Pytanie - KOGO ?
Co o tym myślicie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 01 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Stawka godzinowa to niezły myk. Dajesz stawkę godzinową, a potem eksploatujesz pracownika do granic wytrzymałości.


Ale alternatywa jest też taka, że płaci się za 8 godzin, a wykorzystuje do oporu. Z dwojga więc złego...


Agre napisał:

Cytat:
że nie tylko od polskiego
temat dotyczy polski


Ale wojny i to hipotetycznej.

Cytat:
Cytat:
Na stawce godzinowej nie zależy.

To na czym zależy ?


Na utrzymaniu status quo. Czyli kapitalizmu. A nawet jego dobrego imienia tylko. W Norwegii jest bliżej socjalizmu niż w Wenezueli, ale to Wenezuela "zbiera", bo w Wenezueli się pluje na kapitalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 22:45, 01 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro żydzi mają wszystko to czemu taka nagonka na nich i tak najwyżej możemy ich pocałować w ....
są "wyżej" a my możemy ich najwyżej cmoknąć jedyne co mamy to wiemy jak nami dominują
ale czy to coś nam da ?
sposób walki, uświadamianie ? na forum w którym ludzie "nie otwarcie" deklarują lamenty wynikające z dysonansu poznawczego dot obecnej rzeczywistości?
Poza tym że niektórzy wprost mówią że nie da się niektórych przekonać.
Panowie celem tego tematu powinno być wg mnie przygotowanie swoistego "pakietu argumentów" by każdego przekonać
Ja osobiście chciałbym taki mieć ale nie posiadam poza tym trafiam na ciężkich przeciwników na starcie i potrzebuje trochę pomocy.

w ramach wojny PO i PIS po co oni walczą ze sobą ? odpowiedzi się domyślam ale chętnie waszej usłyszę
to trochę jak walka o tonący statek. Czy to ma sens ?
Teraz pyt z innej beczki trochę
Patrząc na los upadającej Grecji czy można naprawdę oczekiwać upadku kapitalizmu?
po prostu została wyprzedana my wkrótce też zostaniemy
wiec czy jakakolwiek wojna będzie potrzebna ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:46, 02 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
skoro żydzi mają wszystko to czemu taka nagonka na nich


Własnie dlatego, że mają. Smile

Cytat:
Panowie celem tego tematu powinno być wg mnie przygotowanie swoistego "pakietu argumentów" by każdego przekonać
Ja osobiście chciałbym taki mieć ale nie posiadam poza tym trafiam na ciężkich przeciwników na starcie i potrzebuje trochę pomocy.


Ale do czego? Poza tym, że się nie da, to trzeba wiedzieć, do czego te argumenty albo przeciwko czemu. A możesz mi wierzyć, że mam za sobą lata bojów z korwinowcami. Smile

Cytat:
w ramach wojny PO i PIS po co oni walczą ze sobą ?


O władzę.

Cytat:
odpowiedzi się domyślam ale chętnie waszej usłyszę
to trochę jak walka o tonący statek. Czy to ma sens ?


Zależy z której strony patrzeć. Z punktu widzenia bogatych to bardzo dobra sytuacja. Naparzają się siły, które kapitalizm uznają za dogmat. Więc w takim układzie nikt go nie ruszy. Gorzej byłoby z taką "Samoobroną". Tam przy samodzielnym rządzeniu mogłyby dziać się różne eksperymenty...
Cytat:

Teraz pyt z innej beczki trochę
Patrząc na los upadającej Grecji czy można naprawdę oczekiwać upadku kapitalizmu?


Owszem, bo ten burdel nie jest w stanie trwać wiecznie. Aż dziw, że jeszcze się nie zawalił. Choć parę razy było już blisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 12:05, 02 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Cytat:

Teraz pyt z innej beczki trochę
Patrząc na los upadającej Grecji czy można naprawdę oczekiwać upadku kapitalizmu?


Owszem, bo ten burdel nie jest w stanie trwać wiecznie. Aż dziw, że jeszcze się nie zawalił. Choć parę razy było już blisko.

ale o dziwo jeszcze trzyma a to magia !
Pewnie sie ta "magia" powtórzy" przy następnym upadającym kraju być może Polsce ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 02 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Stawka godzinowa to niezły myk. Dajesz stawkę godzinową, a potem eksploatujesz pracownika do granic wytrzymałości. Dajesz chujowy system premiowy i motywacyjny, który polega tylko na tym aby znaleźć jak największą liczbę sytuacji, w których tej premii lub jej części się zwyczajnie nie wypłaca. I mechanizm działa. Iluzja wyboru pracy, wyboru warunków pracy czy stawki godzinowej trzyma niewolnika w przekonaniu, że "warto". A nie warto.

Pieniądz to iluzja. Jego wartość opiera się na czystej wierze. I niczym innym. I to ta wiara więzi i zniewala wszystkich, nawet tych, którzy rozumieją czym to wszystko jest.

Mistrzostwo.


Stawka godzinowa i dniówka zadaniowa!

Mozę się okazać ,
że:
- aby wypracować dniówkę zadaniową,
trzeba będzie pracować 16 godzin!

_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 02 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:

ale o dziwo jeszcze trzyma a to magia !

Też się dziwię.
Cytat:

Pewnie sie ta "magia" powtórzy" przy następnym upadającym kraju być może Polsce ...


Wiele afrykańskich czy azjatyckich krajów chciałoby być w stanie takiego "upadku" w jakim jest Grecja. I co ciekawe, wolą ryzykować życie, aby się dostać do tego "upadku" niż żyć u siebie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 02 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

~Przeciez nikomu nie chodzi o zaden system ekonomiczny. Przyszedl czas zabawy najnowsza bronia. Bron nie jest nowa, ale sa nowi jej operatorzy. Wreszcie wiek jest dopasowany do najnowszych technologii, ktore jeszcze nie ujrzaly swiatla dziennego. Do tej pory siedzialo nad ta bronia kilku dziadkow, ktorzy sie przy tej broni zestarzeli, ale przyszedl rozkaz zeby kontrolowac wszystkich Polakow i Ruskich. Zeby to zrobic, to zatrudnili mase nowych ludzi. Mlodzi ludzie szybko sie zorientowali, ze dzieki tej broni ludzmi mozna sie pobawic. Przy tej zabawie miliony im sie wykonczyly, ale tez dzieki tej zabawie miliony zarobili lekarze. Okaleczanie ta bronia okazalo sie bardzo dochodowe. Rozszerzyli wiec wachlarz narodowosciowy i zaczeli leczyc do smierci wszystkie narody. Operatorow w miedzyczasie przybywalo, bo interes szedl dobrze. Interes idzie dalej, ale jedna baba sie uparla zeby ta bron zlikwidowac, bo zaraz nie bedzie nikogo na swiecie. Potworzyly sie wiec armie, ktore cha wladac calym swiatem. Leczenie juz ich nie obchodzi. Jak sie ubije ta wrzeszczaca babe, to armie beda sobie wladac swiatem. Niektore narody cale sie uzbroily albo prawie cale. Kto na to wszystko bedzie pracowal, to nie wiem ? Teraz wszystkie armie [lacznie z polska armia] dozynaja Polske. To robic wolno kazdemu. Nie wiem, czy te armie po unicestwieniu Polski i Rosji sie rozwiaza ? Zydzi na pewno nie !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 02 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:

Czy nie jest to metoda PROBLEM - ROZWIĄZANIE ?
Sprowadzamy uchodźców , rośnie zagrożenie . Potrzeba radykalnych rozwiązań - wspólna europejska armia , ze specjalnymi uprawnieniami . Wszystko pod pretekstem zachowania ładu i porządku .
Jak ktoś chce takiej armii to nie po to , by odprawiać msze polowe .
Armia będzie zabijać !!!!! Pytanie - KOGO ?
Co o tym myślicie


Ale to tylko chwilowe zaćmienie z tym pytaniem ?Rolling Eyes

Imigranci lada moment zaczną zabijać, pytanie więc brzmi nie kogo armia europejska będzie zabijać ale kiedy muslimy zaczną na masową skalę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 01:54, 03 Cze '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Re MALA
migranci lada moment zaczną zabijać, pytanie więc brzmi nie kogo armia europejska będzie zabijać ale kiedy muslimy zaczną na masową skalę
Bogata, spokojna europa jest jak słodki soczek. Migranci są jak dzikie drożdze dodane do soczku. Powstaje ferment, bakterie drożdzy giną, pozostaje pijany świat. Fermentacja ustaje , winko się zlewa, korkuje, szumowiny wywala. Kto chce się opić naszej krwi ? Kto ma ochotę na szampańską zabawę? Ruskie wolą spiryt!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13   » 
Strona 9 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wojna w Polsce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile