W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wojna w Polsce   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 36909
Strona:  «   1, 2, 3, ... 11, 12, 13   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 03 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic bez Polakow sie nie dzieje !!!

Polacy przynaleza do roznych nazwisk [Miskiewicze, Ukaszewicze, Tyszkiewicze itd.]. Tych nazwisk jest sporo, ktore uzurpuja sobie wladze w Polsce. Te nazwiska sa zwiazane z zaborcami [Niemcy, Rosja, Wegry, Austria]. Siega to czasow starych, jak np. Sierakowscy i inni oraz czasow nowszych jak np. Olechowscy.

Z tymi nazwiskami w Polsce jest niewesolo, bo one scisle wspolpracuja z masonami, kosciolem i rzadami wielu panstw. Te nazwiska nigdy chyba jeszcze nie walczyly miedzy soba. Dzisiaj, to sa tak prosci ludzie, ze nie zdaja sobie nawet sprawy z tego, ze jest ich sporo i ze sa wykorzystywane przez roznych przeciwnikow Polski i Polakow na swiecie. Prawdziwy polski prymityw ma teraz wplyw na sytuacje w Polsce, w Europie i na swiecie. Nie zartuje, te nazwiska moga bardzo wiele z uwagi na wysoki poziom polskiej nauki. Te nazwiska niestety nie maja zadnego poziomu specjalistycznego wyksztalcenia i zadnego poziomu intelektualnego. Te nazwiska sa wygodne we wspolpracy z Niemcami, masonami, Zydami i z reszta satanistow.

W kazdym razie wszedzie mamy polskie przedstawicielstwo, ktore dzisiaj stanowia prostaki, nieudacznicy i wsteczny prymityw !

Bez Polakow nic sie nie dzieje !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 18:12, 03 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtrącam się w ten temat , choć bardziej interesuje mnie coś innego .
Wojna , kataklizm , przebiegunowanie , depopulacja itp. będą za naszego życia , czy też nie – tego nie wiem . Wolałbym , żeby nie . Mam jeszcze w sobie niezły chlew , zmiany których chcę przychodzą bardzo wolno . Boję się , że nie zdążę .
Wojny doczekam albo też nie doczekam . Mojego końca doczekam NA PEWNO !!! Dlatego myślę głównie o tym , co po nim . Włączam się zaś w dyskusję , bo jedną z pierwszych rzeczy , jakie pomogły mi w moim zmienianiu siebie było odkrycie toksycznego wpływu większości na moją skromną osobę .
Trzymając ze znaną mi większością , szkodziłem sobie na różne sposoby . A wszystko po to , by nie odstawać od reszty . Gdy w końcu to zauważyłem , zmieniłem myślenie . Założyłem odwrotne myślenie : większość się myli , samemu trzeba szukać drogi .
Czemu większość się myli ? Ponieważ to do większości kierowane są wszelkie manipulacje . W dzisiejszych czasach , mając środki i dostępną technikę można cuda .
Porównam to do nęcenia przez wędkarza . Nie sypie on żarcia rybkom po to , by żyło się im lepiej . Ma w tym konkretny cel . Jak zbierze się ławica – jedziemy z siatą . To najbardziej wydajna metoda .
Czy ktoś będzie uganiał się za małą rybką , która odbiła ? Tak właśnie zacząłem myśleć . Postawiłem wszystko na głowie . To dało mi szansę na zmiany .
Pracuję w dużym zespole osób młodych . Od ok. 15 lat staram się w rozmowach z nimi wskazywać , że nie było tak destrukcyjnej dla Polski siły jak to , co wyszło z solidarności . Nikt nas tak skutecznie nie wmanewrował . Były rozbiory , wojny – a jakoś się pozbieraliśmy . Odzyskiwaliśmy to , co nam zabrano . Jednak tego , co sprzedaliśmy w ramach solidarnościowej wolności rynkowej nikt nam nie zwróci ! Żaden międzynarodowy trybunał , żadna siła . Sprzedałeś – to nie masz . Już dziś jesteśmy parobkami w naszym własnym kraju . BO MAMY MENTALNOŚĆ PAROBKÓW . Zjeść , wypić , po…swawolić . To mentalność PAROBKA , jego credo życiowe .
Co słyszę , gdy to mówię ? Że jestem komuch . Ja i komuch …. litości !!!
Większość się myli – także w ocenie Rosjan . Jak było , każdy wie . Tyle , że to jednak słowianie . Mają podobny bardak , podobnie piją , mamy podobną mentalność . Jesteśmy im bardziej równi , niż tzw zachodowi . Dla zachodu ZAWSZE będziemy pożytecznymi ssakami . Szczególnie w czasach starzejących się społeczeństw .
KATYŃ
Wielka zbrodnia z nie do końca ustalonej inspiracji . Pytanko – jak nazwiesz strażaka , który ciągnie zyski z zabaw w remizie , wciąż wyciąga łapę po nowe środki . Ale gdy wybucha wielki pożar przypomina sobie nagle , że ogień mu szkodzi bo potem moczy się od niego w łóżku ?
Fajnie było trzepać kasę , pobrzękiwać na balach szabelkami . Nie umniejszam tym ludziom , ale nie do poddawania się zostali powołani !!!! Nie potrafili ocenić wątłości naszej armii wobec krajów ościennych ? Do dziś tego nie potrafią !!! Wiedzą za to , gdzie Zaleszczyki !!!
Mord był mordem . Prymitywny bolszewik zrobił , co zrobił . Czyją winą był prymitywizm tych ludzi ? Kto podtrzymywał w nich ten stan ciemnoty i w jakim celu ? Warto poczytać .
WIĘKSZOŚĆ SIĘ MYLI . To cenna wskazówka . Jestem przerażony stanem naszej świadomości . Od rana do wieczora , prawica lewica i niezależni – ruskie be . Od rana do wieczora media prawicowe, lewicowe i niezależne – ruskie be . Cóż za jednomyślność w tym akurat temacie . To takie niepolskie . Bo i nie jest nasze . Tak mamy myśleć , tak w większości myślimy . KTOŚ tego chce . Kto ? Ten , co na tym zyskuje lub może zyskać . Po co im Polska ? Np. holendrom , którzy przy podniesieniu poziomu wód – dokąd się wyniosą ? USA po nadchodzącej erupcji Yellowstone - pewnie osiedlą się na księżycu ? Izraelici - którym wredni Arabi mogą coś rozpylić lub odpalić – też na księżyc ? Ci ostatni od dawna chorują na Polskę ( patrz choćby Ewa Kurek ) .
Do tego idealne dla handlu położenie , brak większych naturalnych katastrof , złoża ….
WOJNA
Od razu musi być nuklearna ? Czemu ? Ukraina kąsa Rosję , ale rakiety śpią . Jeśli wojna to taka , która mocno przetrzebi Polaków i jednocześnie osłabi Rosję . Słabnąca Rosja / rozrastające się Chiny . Aż prosi się o ekspansję skośnych na ich obszar . Jak by nie czesał – USA będą na tym do przodu . Gdzie dwóch się bije ……
Słucham jak Macierewicz zakłada nam cywilne służby zbrojne . Taktyka rodem z XIX w . Będzie partyzantka ? Będziemy się ganiać po lasach ? Uciekać przed nowoczesnymi dronami , satelitami . Przebierzemy się za wiewiórki ?
W jakim celu ktoś pcha tych nie w pełni świadomych , wychowanych na grach komputerowych dzieciaków ? Ilu z nich ma pełną świadomość , że GAME OWER nie będzie ? Chcą strzelanki w realu . Z kałasza do satelit ?
Skupujemy militarny złom z całego świata , by być celem dla potężnej , rosyjskiej armii . By ginąc z honorem , z maczetą u boku . By Nas tu nie było . Już jest nas coraz mniej , ale może ktoś uznał , że jeszcze za dużo ? Kto ? Np. panowie od PNAC . Wszyscy coś na tym ugrają . Tylko nie my .
Silna armia . Jak silna ? Taka , która będzie równoważna dla rosyjskiej ? Sprzedajmy Polskę , to będziemy jej bronić . Tylko CZEGO , gdy całkiem już nie będzie nasza ? A i Nas wielu nie zostanie .
WIĘKSZOŚĆ SIĘ MYLI . Tak ma być . W polityce , ekonomii , religii . Trwa nieustanne nęcenie łowiska . Naszego też . Ktoś zadecyduje , kiedy rzucić siatę . Robią to rękami największych sprzedawczyków , jakich w naszej historii jeszcze nie było . Znajdują kasę na zabijanie , a na żyjących im szkoda . Obsiedli nas jak sępy . A my co – kaszanka na grila , lodziary tańczą na lodzie itp. Reszta to nie nasza sprawa .
Kładą asfalt , za tydzień prują i puszczają jakieś rury . My co na to – to nie moja sprawa . Co ja mogę ?
Stan umysłowego bezwładu . Temu służy wszelka manipulacja .” Jeśli nie wiesz dokąd idziesz , trafisz tam gdzie nie chcesz „ ( cytat z pamięci , więc niedokładny ) . Idę za stadem , za większością . Bo przecież WIĘKSZOŚĆ NIE MOŻE SIĘ MYLIĆ !!! Co na końcu takiej drogi ? Piękny transparent „ WITAMY W RZEŹNI „ .





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 03 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:
BO MAMY MENTALNOŚĆ PAROBKÓW .


Upraszczasz, choć czytałem sporo opracowań z prawa i z lewa, którzy właśnie to uważają za klucz. To jest system. W każdym systemie są kary i nagrody. Jedni się przystosowują inni nie, niektórzy próbują grać na nosie systemowi z różnym skutkiem. Ale naprawdę w społeczeństwie, gdzie nie było chłopów pańszczyźnianych czyli parobków, to niewiele inaczej wygląda. To nie pańszczyzna jest problemem. Problemem jest system.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 03 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisałem, byłem pod szkodliwym wpływem systemu opartego na założeniu " WIĘKSZOŚĆ MA RACJĘ " . Ale to nie system zmienił moje myślenie . Czemu inni utrzymują się w systemie , nie widząc w nim nic złego, nie będąc przez niego wyczochranymi - nie wiem. Zależu kto w czym upatruje końca . Bo to koniec wskazuje, czy obrany kierunek był dobry. Życie ciała kończu się dla wszystkich tym samym bez względu na to, jaki system był im kompasem.
Dla mnie taki koniec jest szansą na początek.
A nie na nieustanną cyrkulację, do zaśmiardnięcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 20:17, 03 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nie sądzisz że zmiana sposobu myślenia z "WIĘKSZOŚĆ MA ZAWSZE RACJE"sprawia żę stajesz się z miejsca egocentrykiem i zaczynasz stawiać siebie ponad innymi
Cytat:
nie widząc w nim nic złego, nie będąc przez niego wyczochranymi - nie wiem

Bo ludzie są słabi boją się odosobnienia w każdym sensie
my również, dlatego grupujemy sie na tym dziwnym spiskarskim forum
No i progres to wydaje mi się przerwać barierę niechęci odosobnienia i samemu sie oderwać albo nauczyć się na tyle by móc innych uświadamiać ale to też nie wdzięczna robota
Ale nie wiem czy oderwanie sie nie jest zaprzeczeniem ludzkiej natury i człowiek jest to wstanie znieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:16, 04 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale polacy nawet nie dają sie lubic, hermetyczne zabetonowane myslenie. od struktur unijnych po pakty akty marshalla i inne etc etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:43, 04 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:
Tak jak pisałem, byłem pod szkodliwym wpływem systemu opartego na założeniu " WIĘKSZOŚĆ MA RACJĘ "


Gdyby to większość o decydowała, to nie byłoby tego systemu. I obawiam się, ze mylisz większość z małą mniejszością, która w wygodnych fotelach zarządza tym, co tzw. opinia publiczna ma myśleć. I to ten system istnieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 09:55, 04 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale polacy nawet nie dają sie lubic, hermetyczne zabetonowane myslenie.

Bez urazy trochę ale Polacy przypominają mi "Bydło" na rzeż.
NIe wiem czy mam sie śmiać czy płakać z tego powodu -.-
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 04 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty i @Świniopas piszecie o Polakach. Tyle, że reszta ludności nie zachowuje się jakoś specjalnie inaczej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 11:57, 04 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Pan minister śpiewa dzieciom tra-ta-ta-ta . Twojemu dziecku też.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 04 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojna w Polsce?

Nigdy, bo Polska już jest największym na świecie magazynem dla Muzeum Broni!

Skupujemy eksponaty i magazynujemy.

Za kilka lat będzie jak znalazł!
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 04 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:
Ty i @Świniopas piszecie o Polakach. Tyle, że reszta ludności nie zachowuje się jakoś specjalnie inaczej...


To prawda. Ludziom można wmówić, co się chce




A przynajmniej "decydującej " o wszystkim większości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 21:23, 04 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OT - zwyciężyła koncepcja "harcerzyków"?
Kilka dni temu minister ON, A. Macierewicz, podpisał uroczyście koncepcję tworzenia wojsk Obrony Terytorialnej. Sam dokument, liczący ponad 30 stron, nie został jednak ujawniony do dziś. Zaczynają jednak stopniowo wypływać niektóre informacje na ten temat.

http://przegladmilitarny.blogspot.com/20.....zykow.html
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agient007




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 04 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
Wojna w Polsce?

Nigdy, bo Polska już jest największym na świecie magazynem dla Muzeum Broni!

Skupujemy eksponaty i magazynujemy.

Za kilka lat będzie jak znalazł!

Nam nie potrzebna nowoczesna broń, bo my nie mamy wygrać tej wojny.
Cytat:
„Celem [WOT] powinno być wzmocnienie patriotycznych i chrześcijańskich fundamentów naszego systemu obronnego oraz sił zbrojnych - tak, aby patriotyzm oraz wiara polskich żołnierzy były najlepszym gwarantem naszego bezpieczeństwa i umożliwiły skuteczną realizację programu odbudowy siły militarnej Polski”
http://polska.newsweek.pl/wojska-obrony-terytorialnej-sily-zbrojne-rp-mon-wojsko-armia,artykuly,381576,1.html


Fragment z linku od aximii:
Cytat:
Jak wynika ze słów Kwaśniaka, szkolenie do przysięgi ma być więc rozłożone na 6 do 9 weekendów (12-18 dni), zamiast 2 miesięcy jak do tej pory! Wydaje się to dalece niewystarczające. Czy w kilkanaście dni można się nauczyć podstaw rzemiosła wojskowego? Można - tak robiono w ZSSR w czasie 2 Wojny Światowej! Jednak nigdy w czasie pokoju i znacznie bardziej intensywnie, bo w formie skoszarowanej. Szkolenie podstawowe w formie weekendowej to wysoce nieodpowiedzialne szafowanie życiem ludzkim. Pamiętajmy bowiem, że po przysiędze żołnierz jest zobowiązany wykonywać rozkazy, w razie potrzeby z narażeniem życia. Poza tym pojawi się pytanie, dlaczego kandydat na żołnierza zawodowego i do służby w NSR musi szkolić się do przysięgi 2 miesiące w formie skoszarowanej, a "otekowiec" tylko kilkanaście dni w weekendy? Jeżeli ktoś boi się poświęcić dla ojczyzny (i dla rozwijania swoich zainteresowań) kilku miesięcy w czasie pokoju, to marne nadzieje że będzie chciał walczyć w czasie wojny.



Kwaśniak ujawnił też, że prawnicy MON pracują nad usprawnieniem procedur wykorzystania żołnierzy OT przez starostów powiatowych. Starosta będzie mógł zwrócić się bezpośrednio do dowódcy kompanii OT w powiecie, o udzielenie wsparcia w razie klęsk żywiołowych. Jak wynika ze słów Kwaśniaka, dowódca kompanii będzie mógł podjąć decyzję samodzielnie, informując jedynie o niej przełożonych. Można to oceniać jako dalsze rozluźnienie struktur wojska i ruch w kierunku "usamorządowienia" OT, na wzór byłej Jugosławii gdzie oddziały OT odegrały znaczącą rolę na rzecz rozpadu struktur tego państwa.

Otworzono też, zapowiadaną już wcześniej, możliwość grupowego wstępowania do OT całych prywatnych pododdziałów (czyli MON dostarczy uzbrojenie i wyposażenie niezależnym grupom zbrojnym). Pomimo że takie drużyny lub plutony, po przejściu odp. egzaminów mają być wcielane do kompanii dowodzonych przez żołnierzy zawodowych, to jest to również krok w kierunku ułatwienia zapłonu wojny domowej.
http://przegladmilitarny.blogspot.com/2016/05/ot-zwyciezya-koncepcja-harcerzykow.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:02, 05 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Panie Antoni.
Na początek proponuję - z całej siły młotkiem w dowolny paluszek. Potem zapytać lekarza o ile większy od tego jest ból , gdy mina urywa nogę. Następnie , korzystając z wolnego czasu ( L4 ) przymyśleć sprawę jeszcze raz.
Może lepiej pozostać przy pluciu na Rosjan?
To mniej bolesne , i dobrze wpływa na obniżenie nadciśnienia pod czapeczką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 05 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszę myśli automatycznie. Czy poniektórych tu po-jebło?/ Myśl tworzy Twój Świat.Nie zauwwwarzyłeś Przy-Ja-Cielu, rze jakaś KURWA w pejsach z kapeluszem Ci dyktuje myśli?
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:37, 06 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walka od początku świata to walka między wybranymi. Osobami, rasami, narodami itd. Kain zabija, by wyeliminować wybranego i zająć jego miejsce. Żydzi morują plemiona nie-wybrane. Niemcy ( Deutschland, Deutschland über alLes ) mordują wybrany naród – żydów. Wybrana biała rasa panów morduje nie-białych ( np. Kongo belgijskie ) .
Tak jest od początku , od czasu gdy nie było ani przeludnienia, ani banków, ani ustanowionych granic. Pytanie: czemu?
To pytanie o to, skąd w nas to wieczne nienasycenie , za czym gonimy?
Moja odpowiedź wyda się śmieszna: to dusza szuka ukojenia. Upadła z doskonałości dusza nie znajduje w świecie niczego dla siebie. Swój cel może zrealizować jedynie przez obdarzone rozumem ciało. Tyle że dogadują się ze sobą jak gęś z prosięciem. Ciało czuje to pragnienie, więc próbuje je ugasić przez dostępne mu sposoby .
Jeśli ciało nie usunie się na daleki plan, nie pojmie skąd w nim to ssanie – swoimi działaniami oddala ducha od celu. Dlatego im więcej ma, tym bardziej pragnie. Syndrom słonej wody.
Kto ją tak osolił? No kto tu rozdaje karty?
Żydzi są tam, gdzie kasa. Szkopy tam, gdzie można coś lepiej zrobić. Jankesi tam, gdzie można coś namącić i zapierdolić. My też uważamy się za naród wybrany. Kazdemu wali w dekiel z powodu tej samej przyczyny NIEUKOJENIE lub jak tam je zwał.
Im wiecej ochlamy się tej słonej wody, tym bardziej pragniemy.
„Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było. „
Prosiaczek, spełnienie....
„Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.”
Przywiązanie do świata.
„Jeśli wskutek nadmiernego jedzenia utkniesz w drzwiach frontowych czyjegoś domku, będziesz zmuszony pozwolić swemu gospodarzowi używać twoich tylnych łapek zamiast wieszaka na ręczniki. Cóż, tak to bywa. „
Więźniowie stwórcy.
„Myślenie nie jest łatwe, ale można się do niego przyzwyczaić. „
Myśl nie oparta na szukającej prawdy mądrości jest jedynie kalkulacją, sprytem. Żydzi są głupi, ale sprytni .
„Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już. „
To nie zależy od rasy, bo u dusz nie ma ras i gatunków .
„– Widziałem dziś słonia, Prosiaczku
– I ja też widziałem słonia, tylko nie wiem, czy to był słoń. „
Objawienia , natchnienia do cenzury nauk Jezusa.
„Czuję się mniej więcej tak, jak ktoś, kto bujał w obłokach i nagle spadł „
Dusza w ciele.
Itd, itp
Bij żyda, bij bolszewika, bij ciapatego, bij tych z Legii, bij pisiora , muzułmanina.......
Moja rada: sam się bij. Konkretnie idzie o energiczne pierdolnięcie czymś ciężkim w łeb. To rada dla Antosia, dla mnie , dla innych. Cierpienie zbliża do prawdy, o ile nie znajdzie się czegoś na znieczulenie ( seks, prochy, kasa, bigocja itd ).


To jest przyczyna wszelkich wojen, a nie jakieś tam głupawe żydki czy cykliści .Ślepe ciało, zdominowana przez nie dusza.
Czu gdyby zabił wszystkich żydów , nastały by czasy pokoju i dobrobytu? Czemu tak trudno to pojąć? Bo:
„Jestem Misiem o Bardzo Małym Rozumku i długie słowa sprawiają mi wielką trudność „
Ps
„Lubię rozmawiać z Królikiem, bo Królik mówi wyraźnie o rzeczach wyraźnych, jak na przykład: Już pora na śniadanie lub Misiu, zjedz co…”
Ciało to konkret, a ta dusza - h... ją wie, czemu jęczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:30, 06 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PRZYGODY MISIA GŁUPTASKA


Problem ....

... eskalacja problemu...

... rozwiązanie problemu ( np. ustawa1066)

I tak po raz kolejny Puchatek dowie się, że jest głuptasem z bardzo małym rozumkiem.

----------------------------------------------------

Dobranoc, pejsy na noc, prusaki-karaluchy pod poduchy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:20, 06 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:
Walka od początku świata to walka między wybranymi. Osobami, rasami, narodami itd. Kain zabija, by wyeliminować wybranego i zająć jego miejsce.


Istnienie Adama i Ewy jak początku ludzkości jest równie prawdopodobne, że jutro zajmę miejsce wszystkich Rotschildów i Rockefelerów razem wziętych. To zwykły pic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 06 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uszkodzenie ludzkigo DNA może powodować istotne zmiany. Dzieło stworzenia mogło być zabawą przy DNA. Pierwsi mogli być owocem tego grzebania. W kodeksi Nag Hammadi nie ma mowy o glinie. Ciało staje się półapką dla ducha, jak magnetyzm dla metalu. Namagnesowane duchem ciało. Tak najkrócej to nazwę.
W kodeksie jest np. mowa, że archont stworzył ziemię i nazwał ją stalową ziemią Adama. Spradź skład naszej kuli ziemskie, to się zdziwisz. Skąd taką wiedzę miał 30 letni pomocnik cieśli?
Tak sobie myślę, że gdyby nie wypaczono nauk Zbawcy, to nie było by wojen, wyzysku itp
Droga Jezusa to droga rezygnacji i odrzucenia świata, a nie korzenienia się w nim.
Co do Rotshildów itp to odradzam zamianę. Świat zaczyna iść w kierunku "BIJ MIENSZEWIKA " , kułaka .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 06 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas prezentacji reprezentantki Ukrainy na konkursie Eurowizji 2016, zaprezentowano mapkę, według której znaczna część wschodniej i południowo-wschodniej Polski, w tym Przemyśl, Zamość i Chełm, to część Ukrainy.



Poniżej inna mniej kolorowa i z innego okresu. Ale jest podobieństwo - zaczynało się od " palcem po mapie ".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:37, 07 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:
Podczas prezentacji reprezentantki Ukrainy na konkursie Eurowizji 2016, zaprezentowano mapkę, według której znaczna część wschodniej i południowo-wschodniej Polski, w tym Przemyśl, Zamość i Chełm, to część Ukrainy.



W polskiej kulturze są też pieśni od Polski od morza od morza. Żebyś zobaczył jakie mapki jakie litewscy nacjonaliści malują... Za to Rosjanie podczas ceremonii otwarcia IO w Soczi zaprezentowali mapkę, gdzie Królewiec należy do Polski. Smile

Nie ma naprawdę się czym przejmować. Ukraińcy maja znacznie większe problemy niż Ruś Czerwona należąca do Polski. Zwłaszcza, że jeszcze Balcerowicz im się tam zainstalował...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:21, 07 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ukraina musi zerwać mińskie umowy, nasilić konfrontację z Rosją, oraz zwalczyć korupcję, oświadczył amerykański politolog David Kramer 3 maja w artykule „Jak lepiej pomóc Ukrainie”, opublikowanym w amerykańskim wydaniu „The American Interest”.+
Zdaniem Kramera należy tak długo kontynuować politykę sankcji,jak długo Donbas i Krym nie wrócą pod kontrolę Ukrainy i co interesujące, jeżeli by ta nie chciała prowadzić takich działań- trzeba ją ukarać.
Jest to „interesujące” stanowisko- jeżeli Ukraina zechce zakończyć konflikt i uszanować wolę mieszkańców Donbasu i Krymu to należy (domyślnie USA) ją za to ukarać i to zapewne dla jej własnego dobra.





::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Jeśli perspektywą jest wojna w Polsce nie można bagatelizować żadnych sygnałów.
Balcerowicz wzmoże niechęć do nas - to pewne.
Ukrainę straszy się rozbiorem.
Polskę nacjonalizmem ukrainy.
Kto szczuje, fermeci?
W mojej ocenie Braun jest tu najbliższy prawdy .
Wszystko jak po sznurku . Rosyjsko - niemieckie kondominium pod żydowskim zarządem zyska tu najwięcej . Inni też . My jedynie stracimy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 08:05, 07 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Walka od początku świata to walka między wybranymi. Osobami, rasami, narodami itd. Kain zabija, by wyeliminować wybranego i zająć jego miejsce.


Ta walka wynika z naszego pierwotnego pochodzenia i ewolucji potem jest ona wpisana u większości ludzi w instynkt wszakże chciej nie chciej od zwierząt pochodzimy, tak jak kiedyś ludzie grupowali się by walczyć z mamutami tak dziś również chcą podświadomie sie grupować by walczyć między sobą.
Walka daje zwycięstwo, zwycięstwo daje przeżycie oraz dominacje a uczucie dominacji to w moim mniemaniu jest raczej jedna z najwyższych potrzeb ludzkich. (zaznaczę że to są jakby potrzeby wynikające z przynależności do świata tak jakby)

Cytat:
To pytanie o to, skąd w nas to wieczne nienasycenie , za czym gonimy?


To jest pytanie o subiektywny model postrzegania każdej indywidualności każdy człowiek posiada w sobie ukrytą w podświadomości potrzebę "rozładowania mocy" której nie potrafi zaspokoić ale szuka i tu ma do dyspozycji to co XXI wiek oferuje, sam doskonale z pewnością wiesz co Smile,Z tym że te sposoby zaspokojenia potrzeb są bardzo oddalone od celu człowieka którym jest wcześniej wspomniałem "rozładowanie mocy" a jak człowiek świadomie nie potrafi dojść do tego co go zadowoli to eksperymentuje metodą chybił trafił często z narzuconymi sobie "obietnicami" że teraz stanie się to czego chcę.
to rodzi nieskończone nienasycenie.

*rozładowania mocy tu mam na myśli że dusza ma określoną energie która tkwi tak jakby w naszym sednie =duszy i jest to potrzeba nie wynikająca z naszej przynależności do świata. Człowiek podświadomie pragnie rozładować ją w jakiś sposób lecz nie może tego zrobić bo wtedy zaprzeczy celowi swojej egzystencji bo jak znajdzie ten cel to potem nie będzie miał poco istnieć.
"istniejesz po to by szukać ale nigdy nie znajdziesz bo jak znajdziesz to po co masz istnieć ?"

sam te definicje powoli dopiero zacząłem tworzyć wiec jest pewnie nie spójna i może brzmi dziwnie ale muszę ją jeszcze przemyśleć a to mi dobre parę lat zajmie xd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 01:02, 08 Maj '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chce nas wmanipulować w wojnę , to jak go rozpoznać ? Do realizacji tego planu konieczna jest niejawność tego zamiaru . Jeśli plan i jego twórca zostanie zdemaskowany , może nie wypalić .
NIEJAWNOŚĆ . WYBIELANIE .
Kiedyś mój syn ustawił na tapecie dzielnych żołnierzy wermachtu . Wściekło mnie to , postanowiłem znaleźć jakieś inne , bliższe prawdy o tych chwatach . Szukałem gdzie się dało , mnóstwo czasu . Efekt mizerny . Nic lub niewiele z tak dobrze udokumentowanych przez samych oprawców zbrodni . Gdzie się to zapodziało ? IPN tylko : martyrologia księży , zbrodnie stalinowskie , prześladowanie reakcji . O szkopach cisza . Kto postanowił umniejszyć rolę niemców ?

Przebaczamy i prosimy o przebaczenie . Kto dał do tego prawo biskupom . A jeśli przebaczenie , to czemu nie hurtem , wszystkim oprawcom Polaków ? Czyli ruskim też . Skąd ta wybiórczość ? Ruskie to bezbożniki ? Pozostali przy wierze mimo prześladowań rozpoczętych na długo przed II wojną światową , ryzykując więcej niż Polacy za tzw. komuny . Kto postanowił być tak miłosiernym jedynie dla niemców ?

Problemy finansowe Smorzewskiego w ukończeniu filmu o relacjach polsko ukraińskich . Jest kasa na wszelkie gnioty , obsadzone przez lachociągłe halabardzistki , sprzedajne miernoty . Seriale , przy których „ Przygody psa cywila „ to istna perła . Filmy Smorzewskiego to powrót do starej , dobrej , polskiej szkoły filmowej . Nie jest to tylko moje zdanie . Kto postanowił umniejszyć rolę kolaborujących z niemcami ukraińców ?

Nijakie reakcje kolejnych „ wolnościowych „ rządów na odwracanie historii . Polskie obozy zagłady itp. rewelacje . Nic więcej nie można z tym zrobić ponad słodkie popiardywanie wydawane przez MSZ ?

SZCZUCIE .
Po dojściu solidarności do głosu wiele razy wpadałem do warszawskiej siedziby na Mazowieckiej , kupowałem książki , brałem ulotki . Dopiero mocno po czasie uświadomiłem sobie , że WSZYSTKIE publikacje sprzedawanych tam wydawnictw służą szczuciu na Rosję . Tysiące publikacji , wszystko na jedno kopyto . Gdybym bazował jedynie na wiedzy z tamtych wydawnictw byłbym pewien , że wszelkie zbrodnie II wojny światowej oraz te po jej zakończeniu są sprawką bolszewików . Kto już wtedy postanowił umniejszyć rolę niemców ?

Tak było od początku , tak jest do dziś ,nienawiść jedynie eskaluje . Skoro przy sterze siedzi część starego układu z tzw. postkomuny , to gdzie ich reakcja ? Jako pion decyzyjny nie mogą nałożyć kagańca na kąsające Rosję pyski ? Niemieckie zbrodnie można wyciszyć , a tych ze wschodu nie ? Kto i gdzie o tym zadecydował ?

Niesłabnąca od lat 80 fala nienawiści do Rosjan . Oczywiście , ma ona uzasadnienie . Tyle , że jej skutkiem jest opinia ludzi wychowanych na tym jadzie . Jaka ona jest ? Niemcy – owszem , brali udział w wojnie . Ale mordowali ruscy !!! Kawały . Ruski zawsze najgłupszy , Polak cwaniak – wykiwa wszystkich . Czy tak jest w rzeczywistości ? Jeśli tak , to czemu staliśmy się parobolaczkami we własnym kraju ?

KTO ZYSKUJE ?
Kauflandy , Biedronki i inne robactwo , transferujące z Polski nieopodatkowane zyski - to forma kolejnej grabieży ruskich na Polakach ? Rosjanie wykupują polską ziemię ? To Rosjanie narzucają nam eko-śmeko normy , na których zbijają kokosy ruskie firmy ? Wciskają nam uchodźców i straszą sankcjami ? Jeśli to Rosjanie mają tak nieograniczoną władzę , agentury – to korzystając z nich nie potrafią wpłynąć na poprawę swego wizerunku ? Nie potrafią zamaskować swych odwiecznych knowań ?

WOJNA
Rosja nie musi odpalać na nas swoich rakiet . Armię - jaką dziś mamy - wyduszą smrodem z onuc
Utworzony przez kapitalizm złodziejski system bankowy chwieje się w posadach . Przypomina największą piramidę finansową , jaką widział świat . Świat zadłużony na 40 bilionów USD , nie wiadomo u kogo . To Rosja jest krajem tych banksterów ?
Wojna jest banksterom na rękę . I większości instytucji opartych na bankowości . Można by pokusić się o listę firm , które wojna uratuje przed bankructwem . ZUS-y , śmusy , itd . Można też zrobić listę tych , którzy utuczą się na wojnie . Wszystkie sznurki prowadzą do tych , którzy trzęsą bankowością . Czy to na pewno ruskie ? Wojna ukryje , zatuszuje , wyzeruje większość przewałek finansowych . Banki narzuciły nam system tzw. szyszki w dupie . Ani w tą , ani w tamtą . Wyjścia z tego szamba nie widać . Wojna jest najprostszym rozwiązaniem . Wojna – krowa dojna .
Wojna jest na rękę tym , którzy mają do Polski roszczenia terytorialne . To szansa na realizację ich planów . Pokojowo trudno to osiągnąć . A zatem – ruskie ?
Wojna jest na rękę tym , którzy w szybki i prosty sposób chcą zrealizować swoje pomysły . Putinowskie NWO , PNAC , depopulacja itd. ? Ci , którym będzie dane przeżyć , nie będą pytać . Będą szczęśliwi , że przeżyli . A jeśli nawet zapytają , to kto da im odpowiedź ? Ci , którzy zwyciężą , bo to zwycięzcy piszą historię .

CO ROBIĆ ?
Możliwości są takie :
POWSTRZYMAĆ
Propozycje !!!!
UCIEKAĆ
Uciec , ukryć się – przed agresorem i swoimi . Gdzie dziś można się ukryć , na jak długo ? Propozycje !!!
WALCZYĆ
Z maczetą u boku , za wolność waszą i naszą . Tra-ta-ta-ta , trzy naboje , koniec pieśni . Ale ja mam pewien chytry plan . Zgłoszę się na ochotnika do marynarki wojennej . Z jednym zastrzeżeniem – chcę służyć na ORP „GAWRON „ . Chlubie najjaśniejszej .
A TAK POWAŻNIE
Jedynym rozsądnym wyjściem wydaje się pójść w objęcia banksterów . Zostać ważnym politykiem lub kimś takim . Tacy nie giną na wojnach . Mamona dba o swych wyznawców . MA-MON , bożek MAMMON – jak wszystkim wiadomo - ma siedzibę na kremlu . Zdastwuj , tawariszcz Momonow . Eto ja , świnipas , twoj wiernyj drug . Pamagitie !

ZAGADKA
Kim jest kobieta , która powiedziała : „ gdyby moi synowie nie chcieli wojen , to by ich nie było „ .

Odpowiedź dla @ Agre

To co Ty nazywasz mocą , a ja potencjałem duszy – Jezus przyrównuje do oliwy w lampie roztropnych panien . To jest to coś , co można roztrwonić na świecie lub też zachować na czas obrachunku .
To kapitał , którego próbuje pozbawić nas właściciel Word-Pub . Demiurg , archont , stwórca , saklas , patron banksterki , szef manipulatorni , król ślepców i geszefciarzy , przywódca wszystkich polityków , papież wszelkich religii .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, ... 11, 12, 13   » 
Strona 2 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wojna w Polsce
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile