W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Egzorcyzmy Anneliese Michel (+ przedmowa) (Lektor i Napi PL)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1844
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 22 Kwi '08   Temat postu: Egzorcyzmy Anneliese Michel (+ przedmowa) (Lektor i Napi PL) Odpowiedz z cytatem

Egzorcyzmy Anneliese Michel (+ przedmowa) (Lektor i Napisy PL)

http://video.google.pl/videoplay?docid=4760816879559814538

Na początku miałem problem z załączeniem i był błąd ale poźniej mi sie udało Cool

OPIS FILMU:

1 lipca 1976 w centralnych Niemczech zmarła 24 letnia studentka pedagogiki Anneliese Michel. Lekarz podpisujący akt zgonu nie był w stanie stwierdzić naturalnej przyczyny śmierci. W czasie dochodzenia okazało się, że ostatnie 9 miesięcy życia dziewczyna była poddawana egzorcyzmom. Rodzice i dwaj księża egzorcyści zostali oskarżeni o nieumyślne spowodowanie śmierci i dwa lata później skazani na karę 6 miesięcy więzienia. Proces ten wywołał w Niemczech największą medialna burzę od czasu procesów Norymberskich.

Ustami bezpośrednich świadków, opowiadamy o tym, co naprawdę wydarzyło się w życiu Anneliese Michel.

W filmie wykorzystaliśmy fragmenty oryginalnych nagrań audio dokonywanych podczas egzorcyzmów Anneliese Michel. Jest to wstrząsające świadectwo ukazujące podstawowe prawdy naszej wiary.

Film został zrealizowany we współpracy i przy wsparciu modlitewnym polskich księży egzorcystów, a więc tych kapłanów, którzy na co dzień stają twarzą w twarz z osobowym złem. Księża egzorcyści wzięli udział w specjalnym pokazie przedpremierowym zorganizowanym podczas ich zjazdu w Niepokalanowie. Film został przyjęty owacją na stojąco. “Egzorcyzmy Anneliese Michel” widziało już bardzo wiele osób. Zawsze wywoływał on żywe reakcje i ogromne duchowe poruszenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 22 Kwi '08   Temat postu: Re: Egzorcyzmy Anneliese Michel (+ przedmowa) (Lektor i Napi Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:

Film został zrealizowany we współpracy i przy wsparciu modlitewnym polskich księży egzorcystów, a więc tych kapłanów, którzy na co dzień stają twarzą w twarz z osobowym złem.

Ciekawe ilu takich opętanych mamy dziennie w Polsce ?Smile

Cytat:
Film został przyjęty owacją na stojąco....

Podobnie jak powrót polskich sportowców, po przegranych mistrzostwach... Tylko kto opłacił wiwatujących ?... Smile

Ale dzięki za link. Obejrzę, to podzielę się refleksjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 22 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja oglądałem w TV i na prawde wypasiony film... jest na youtube ale w czesciach a ja chcialem załączyć go w całości Wink wiec jest Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:08, 23 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.smog.pl/wideo/17724/prawidlow.....internetu/


tu jest przykład prawdziwego opętania,glosy,nadludzka siła, tylko lewitacji brak..i księdza Very Happy to jest dopiero wyypass
_________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Egzorcyzmy Anneliese Michel (+ przedmowa) (Lektor i Napi PL)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile