W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Raport WSI Ujawniony!  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1855
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 16 Lut '07   Temat postu: Raport WSI Ujawniony! Odpowiedz z cytatem

Cytat:


Na stronach internetowych Kancelarii Prezydenta pojawił się raport z weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Przeczytacie go również na stronach www.rmf.fm.

Fakty

Kontrwywiad RMF FM

Raport ujawnia 64 nazwiska tajnych współpracowników oraz oficerów "drugiej linii" WSI wykraczających poza zadania związane z obronnością. Za nieprawidłowości i zaniechania wskazane w raporcie z weryfikacji WSI "szczególną odpowiedzialność" ponoszą byli prezydenci Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski, były szef Sztabu Generalnego WP gen. Tadeusz Wilecki, byli szefowie MON Piotr Kołodziejczyk, Janusz Onyszkiewicz, Zbigniew Okoński, Stanisław Dobrzański, Bronisław Komorowski, Jerzy Szmajdziński oraz b. szefowie WSI Czesław Wawrzyniak, Bolesław Izydorczyk, Konstanty Malejczyk, Kazimierz Głowacki, Marek Dukaczewski.

Wśród doniesień komisji weryfikacyjnej do prokuratury jest m.in. "penetracja rosyjska" WSI, wprowadzenie w błąd polskich organów państwowych, nielegalna inwigilacja partii politycznych. Raport wskazuje, że WSI ukryły "istotne dane" przed wejściem w życie ustawodawstwa lustracyjnego.

Do 2001 r. WSI aktywnie penetrowały środowiska polityczne, głównie polityków prawicy
z Porozumienia Centrum, Ruchu dla Rzeczpospolitej, Ruchem III Rzeczpospolitej i Polską Partią Niepodległościową - stwierdza raport z weryfikacji WSI.

Zorganizowano działania operacyjne nakierowane na Jarosława i Lecha Kaczyńskich. Celem tych działań było rozbicie PC, uwikłanie jego przywódców i dezintegracja tej partii - głosi raport.

Według niego, już w 1990 r. skierowano Grzegorza Żemka, dyrektora generalnego FOZZ, do rozpracowywania J. i L. Kaczyńskich. Szczególnie intensywnie działania przeciw środowisku PC prowadzono w latach 2000-2001, gdy telewizja publiczna kierowana przez Roberta Kwiatkowskiego wyemitowała film „Dramat w trzech aktach" - czytamy w raporcie. Według raportu, oficerowie WSI zaangażowani w inwigilację PC na początku lat 90., m.in. Zenon Klamecki, na bieżąco informowali kierownictwo WSI o swoich kontaktach z autorami filmu.

Po odwołaniu rządu Jana Olszewskiego 4 czerwca 1992 r. ówczesny szef WSI Bolesław Izydorczyk przesyłał organom państwa ustalenia (także operacyjne) dotyczące stowarzyszeń wojskowych, ich sympatyków i byłego kierownictwa MON. Przedsięwzięcia WSI były koordynowane z zarządem kontrwywiadu UOP a szef tego pionu Konstanty Miodowicz zwrócił się do WSI o pomoc w rozpoznaniu nieformalnych grup działających w wojsku i ich związków z oddziałami podległymi MSW - głosi raport. W lipcu 1992 r. wskazano, aby "nie nawiązywać w tej sprawie kontaktu z UOP do czasu oficjalnego uregulowania współdziałania KW WSI z UOP". Do współpracy WSI z pionem Konstantego Miodowicza niewątpliwie jednak doszło - głosi raport.

Występuje tu daleko idąca zbieżność działań tzw. grupy płk. Jana Lesiaka (UOP) z akcjami WSI, przy czym wojskowe służby specjalne precyzyjniej określiły działania operacyjne i wprost wskazały, kogo postrzegają jako głównego przeciwnika dla struktur państwa. Tym przeciwnikiem miały być środowiska z jasno określonym programem antykomunistycznym, zarówno wojskowe, jak i cywilne - stwierdza raport.

Podaje on, że w 1992 r. rozpoczęto akcję "Szpak", rozpracowania wiceszefa MON Radka Sikorskiego. Jako powód przyjęto, że jest on - zaangażowany w działalność polityczną ugrupowań stawiających sobie za cel osłabienie struktury i spoistość wojska, osłabić autorytet Zwierzchnika Sił Zbrojnych i kierownictwa MON". Pisano też, że Sikorski szczególnie zaciekle atakuje WSI". WSI inspirowały artykuły prasowe negatywne o Sikorskim. "Jedną z inspirowanych przez WSI osób był dziennikarz „Gazety Wyborczej”, Edward Krzemień - stwierdza raport.

Przeczytaj cały raport z weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych

Robert Majka z Przemyśla,tel.506084013 mail:robm13@interia.pl


pdf - http://j.o2.pl/inne/Raport_WSI.pdf

zrodlo
http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?t=957


Czuje lekki niedosyt, nasi Szeryfowie nie ujawnili wszystkiego.
Jestem przekonany ze zostawili pare asow aby,moc trzymac w szachu przeciwnikow politycznych lub, chronia tych ktorych PiS potrzebuje do utrzymania wladzy w Polsce.Macierewicz mowil wczesniej ze raport bedzie uaktualniany,gdy tylko pojawia sie nowe fakty,zostawil sobie furtke, jakby mowiac "badzcie posluszni, albo bedziecie nastepnym nazwiskiem na liscie"

Wczesniej byla mowa cos okolo 100 nazwiskach, czy ponad 100 (nie pamietam dokladnie) a tu taki ochlap.To jest kpina z narodu i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki sam wartościowy ten raport jak raport otwarcia rządu Millera.
Więcej propagandy niż prawdy. A najgorsze że nie wiadomo co prawda, a co propaganda Smile
Myślę jednak że smiało można założyć, że fragmenty o Kaczyńskich to propaganda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh, mialem nadzieje ze zobacze te falszywe poniemieckie rylo tuska, razem z komorowskim na liscie, a tu tylko komorowski (takie rozczarowanie Razz) ze szmajdzinskim.Ciekawe o czym tusk rozmawial z Kaczynskim na spotkaniu przed ujawnieniem tego raportu,taki przyjechal od niego caly w skowronkach,pewno bylo :Albo zamkniesz rylo, albo to bedzie koniec twojej politycznej karjery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polską rządzą żydzi.. To nie ulega wątpliwośći. Usa jest w tajnym przymierzy z Polską, nawet mamy bombe atomową, co zanotowały sejsrometry w 2004, gdzie była prowadzona próba 1 polskie bomby atomowej. Podobno Polska posiada 5 głowic- 2 atomówki, 1 termojądrówke i 2 neutronowe, prosto od rządu usa za zasługi w iraku i chyba w afganistanie. Nara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Polską rządzą żydzi.. To nie ulega wątpliwośći. Usa jest w tajnym przymierzy z Polską, nawet mamy bombe atomową, co zanotowały sejsrometry w 2004, gdzie była prowadzona próba 1 polskie bomby atomowej. Podobno Polska posiada 5 głowic- 2 atomówki, 1 termojądrówke i 2 neutronowe, prosto od rządu usa za zasługi w iraku i chyba w afganistanie. Nara

Ech misiek, coś czuje, że będziesz naszą forumową maskotką.
Tak trzymaj! Smile
Podoba mi się to jak potrafisz skarykaturyzowac prawdę - brakowało nam kogoś takiego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC,to nie jest tematem tego watku,bo zaraz zrobi sie burdel,chcialbym tu zobaczyc komentarze dotyczace raportu,dlatego zalozylem ten topic,badz grzeczny, i zostaw "narod wybrany" na inna okazje, albo zaloz nowy watek.
_________________
"Ci fałszywi Apostołowie, to podstępni działacze.
Oni udają Apostołów Chrystusa, nic dziwnego.
Sam bowiem szatan podaje się za anioła Światłości"
2Kor 11,13-14
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nieeee! nowego wątku też lepiej nie zakładaj. chyba, że masz do powiedzenie coś o czym jeszcze byśmy nie wiedzieli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje twierdzenia są trafne, bo choć jestem młodym adeptem stawiennictwa nad światem, to znam się na rzeczy.. Już niedługo dojdzie do konfliktu między Usa a Iranem, dzięki czemu Iran zostanie w pył zbombardowany ( chodzi mi o instalacje atomowe). Do wojny włączą się Chiby, Rosja, i Japonja. Powstanie ogólnoswiatowy kryzys gospodarczy , porównywalny z tym z 1928 r w Nowym Jorku( największy w historii usa) i naprawdę nic już nie będzie (K.Kononowicz pewnie miał na mysoi rok 2012-21 grudzien 7.11 p.m)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maskotka to pojęcie względne. Ja jestem młody, ale wiedzę mam. Znam świat na opak. Wiele w życiu przeżyłem, o TAK ! Byłem w sekcie, z której fartem udało mi sie wyrwać, byłem w pudle( 24h z fajnym panem), zdałem mature, mając 3.0 na koniec roku. Moja wiedza jest wielka i nieograniczona. PAMIĘTAJCIE !! To co mówie jest święte, i prawdziwe, choć owiane przez ludzi rządzącym tym światem( antychryst niedługo zaatakuje "rząd dusz" (nadejdzie zbiorowa manipulacja - pranie mózgu większe niż w japońskiej sekcie "Najwyższa Prawda". Nara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Moje twierdzenia są trafne, bo choć jestem młodym adeptem stawiennictwa nad światem

A co to jest "adept stawiennictwa nad światem" ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Maskotka to pojęcie względne.
.

Odnoszę wrażenie, że za długo byłeś maskotką tego pana.
Dream on.... Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamknij oczy, nie otwieraj buźki, pomyśl oczymś łagodnym, nieskaźicielskim i pełnym przepychu. Chcesz być jak ptak, chcesz latać, ale nie masz skrzydeł, prosisz kogos o pomoc, on ci nie pomaga, idziesz dalej, szukasz pomocy, dostajesz ją, masz skrzydła, ale nie masz mocy. Jestes młody, ale twoim marzeniem jest próba samoistnego latania. W przeszłości chcesz byc wodzem, chcesz rządzić, gromadą twoich powierników. Będziesz wielki, bo narazie jestes nikły..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój były pan z sekty mi to powiedział na początku- byłem smieszne, ale jego próba manipulacji się nie udała. Mnie sie nie da zmanipulowac, ( sami nie wiecie czy jestescie w tej chwili manipulowani a nie jestescie). Zycie to jaskrawek czystej obłudy i brudnej finezji połączonej wiarą w Boga i w to w co nauczał nas Sw Piotr i Jan apostoł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC spodobała się rola w jaką się wcielił i został złotoustym.
Wracając do raportu to ''Psy'' Pasikowskiego oddają całą sytuację, najwierniej.Z tą różnicą że,był to film ,teraz można go przemianować na dokument historyczny.Pewnie i tak jest to niewielki zastrzał w całej strukturze umiejscowionej poza granicami państwa.Całość spokojnie sięga do wschodniej metagrupy narkotykowej.Panowie byli szkoleni przez ''fachowców'' najwyższej klasy,wiec poruszają się wyśmienicie na salonach okrucieństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekwawe i trafne spotrzezenie,nie przyszlo mi na mysl, aby porownac film Pasikowskiego z raportem.

Bimi napisal:
Cytat:

Nie nieeee! nowego wątku też lepiej nie zakładaj. chyba, że masz do powiedzenie coś o czym jeszcze byśmy nie wiedzieli


Bimi, musiales to napisac?, musiales?, zobacz co sie stalo z tym watkiem przez Ciebie :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urwis napisał:
Bimi, musiales to napisac?, musiales?, zobacz co sie stalo z tym watkiem przez Ciebie :]

Nic się przecież złego nie stało - normalna rozmowa różnych charakterów, zabawna do tego.
Generalnie, jeśli interesuje Cię wyłącznie opinia n.t. raportu rządu w sprawie WSI, to myślę, ze mnie i xtc możesz już ignorować w tym wątku. Smile




xtc, moze opowiesz nam cos jeszcze o sobie. nie wiem jak inni, ale mnie bardzo intrygujesz - człowiek z wiedzą wielką i nieograniczoną... do tego nienawidzący antychrystów. naprawdę, nigdy wcześniej kogoś takiego nie spotkałem.

jak długo byłes w tej sekcie? skrzywdzili cię, czy nic zlego sie tam nie stało?
uczysz się jeszcze, czy pracujesz? a może jesteś na rencie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 16 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

uczysz się jeszcze, czy pracujesz? a może jesteś na rencie?


Proponuję wstawić tu ankietę.
Mój typ: na rencie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 17 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostawmy go na razie w spokoju - chłopak i tak juz został przez życie okrutnie doświadczony w tej sekcie.


A wracając od tematu, ciekawy wynik ankiety na wp.pl:


Swoją drogą genialne pytanie.
Musze kiedyś też tak zacząć ankietę: "Czy poraża Cię...?" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:05, 17 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że sie nie znacie.. A myślałem, że na forum o prawdzie sa specjaliści od prawdziwych poglądów na temat otaczającej nas egzystencji. Mam nadzieje, że macie w życiu do czyienia z cybernetyką, bo jak nie to nie znacie życia na tyle dobrze, aby określić jego wady i zalety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 17 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do WSI, to no cóż to szeroki temat. Omówie go kiedy indziej. Ale tak z racji mojej nadmiernej inteligencji powiem tylko tyle, że cały raport o WSI nie może być ujawniony, bo za dużo jest tam osób sprzymierzonych z Kaczyńskimi. Polecam przeczytanie artykułu o "obiedzie drawskim". Tm zostało wszystko dopięte na ostatni guzik. W polsce nic nie jest ot tak. Wszystko ma swój koniec. PiS rządzi, bo tak miało byc. Nie doszło do koalicji z PO, bo tak ustalono -lata temu. Już wtedy wiedziano, że dojdzie do koalicji samoobrona-Lpr-PiS. A te zacinki PO to manipulacja, hymm, no może nie, to próba perswazji polskiego społeczeństwa, a z racji, że polski naród ma dziwną i dziką mentalność ludzie się na to nabierają. Wy też. Nara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 17 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o akcji "Zen" opisanej na końcu raportu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:10, 18 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raport o WSI...rownie dobrze moglby sie w ogole nie okazywac....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:47, 18 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera, bardziej skupilem sie na nazwiskach,nie zdazylem poczytac o "ZEN" Malo dodatkowych informacji jest o poszczegolnych osobach,w uzupelnieniu maja byc przedstawione zarzuty bardziej szczegolowo.

Czy ja wiem czy moglby sie nie pokazywac,to juz jest jakis poczatek,no i milo popatrzec jak sie miotaja bezsilnie przed kamerami te "niewiniatka" :]

Duzo ludzi jest niezadowolonych z tego raportu,najbardziej sa rogoryczeni Ci co walczyli za czasow komuny o nasza wolnosc,jak ktos jest zainteresowany popytac u zrodla -> /http://www.sw.org.pl/ te forum prowadza ludzie ktorzy brali udzial w tamtych wydarzeniach, nie chcieli tez przylozyc reki do dzielenia sie z komunistami narodem przy okraglym stole, jak to uczynil m.in"Bolus" i jego swita,to nie sa anonimowe osoby.Jak ktos sie interesuje tamtym okresem albo pisze prace i zbiera materialy to smialo mozna pytac.

Wlasnie Kanczyski przyslal list przez sekretarza stanu, ze zjawi sie na obchodach 25lecia "Solidarnosci Walczacej", jest jego fotokopia.

http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?t=645

Ps.
przyznam szczerze ze nie moge doczekac sie relacji z tego obchodu,bo to na pewno nie beda same konwenanse ale rowniez rozmowy na temat lustracji,chodzi o nowele prezydencka wprowadzajaca na powrot sady lustracyjne, jezeli te sady maja wygladac tak, jak w przypadku tego buraka oleksego, to rece opadaja.

Troche offtopicowo to bylo, ale moze komus sie przyda ta informacja. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sawik




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 18 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raport to bzdura. Kompromitacja naszych śłuzb wywiadowczych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 19 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co teraz pokazli, to czubek gory lodowej,nie moga wylozyc wszystkich kart na stol, bo braklo by im atutow.Szkoda, bo jestem zwolennikiem calkowitej lustracji.Film "Nocna zmiana" udowadnia ewidentnie zdrade gdy obalono rzad Olszewskiego, ktory chcial rozliczyc kumunistow,ale o tym sie na razie nie mowi.
Mowi sie tylko o zdradzie programu solidarnosci przez "Bolusia", programu, ktorego celem bylo rozliczenie komunistow, ale dlaczego sie nie mowi o wszystkich ktorzy brali udzial w zamachu stanu w tym czasie? wlasnie, i tu mamy na widelcu tuska, ktory w tym uczestniczyl,(nie tylko on) tlumaczyl sie kiedys przed kamera ze to dla dobra polski,no ja przepraszam,zostawienie bandytow,oprawcow i zlodzieji przy wladzy oraz nazywanie tego dobrem polski, to jest dopiero obludna, wyrachowana hipokryzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Raport WSI Ujawniony!
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile