W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wydarzenia z Kolonii nie miały miejsca?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 5665
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o gwałtach w Kolonii w Sylwestra?
Miały miejsce i zrobili to muzułmanie.
61%
 61%  [ 8 ]
Miały miejsce, ale nie wiemy kto dokonał napaści. Nie można pochopnie osądzać.
7%
 7%  [ 1 ]
Nie było żadnych złych zajść.
30%
 30%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 13

Autor Wiadomość
bordowy




Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 67
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 16 Lut '16   Temat postu: Wydarzenia z Kolonii nie miały miejsca? Odpowiedz z cytatem

Postanowiłem tutaj napisać, bo w sumie bardziej pasuje to do "terroryzmu"

Wiem, że za późno, ale dopiero teraz połączyłem pewne fakty. Otóż, Co sądzicie o wydarzeniach z Kolonii w sylwestra? Otóż jest możliwość, że była to jedna wielka mistyfikacja zorganizowana przez syjonistów i skrajną niemiecką prawice.
Co na ten temat mówią media? Otóż około tysiąc imigrantów otoczyło niecałą setke kobiet. Zaczęło je molestować a część dziewczyn zostało zgwałcona. Media całą sprawe zataiły, ale wszystko w końcu wyszło na jaw na skutek fali zgłoszeń.
Zauważmy na początek, że nie ma ŻADNYCH nagrań z tego wydarzenia w których byłyby ukazane rzekome gwałty na kobietach. We wszystkich nagraniach wideo są jedynie pokazy fajerwerków czy ludzi którzy się bawią. Przecież gdyby faktycznie pareset mężczyzn gwałciło kobiety na stacji, to znalazłyby się osoby, który by to próbowały zarejestrować. W obecnych czasach można to zrobić nawet telefonem komórkowym.

W takim razie skąd się wzięła ta cała histeria na temat gwałtów? Dlaczego media rzekomo "zataiły" całe wydarzenie? Otóż pareset kobiet, bez żadnych dowodów złożyło zeznania na policje, że zostały zgwałcone. Jest to bardza stara technika kreowania fikcyjnej rzeczywistości. Składa się masowo zeznania na temat rzekomego wydarzenia, które nie miało miejsca. Co bardziej prawdopodobne: że ubodzy ochodźcy w ilościu ponad tysiąca osób, którzy pewnie się nie znają, zmówili się aby na dworcu zgwałcić kobiety; czy może to, że silnie zorganizowane grupy faszystowskie i agentury żydowskie z całego kraju namówiły 120 kobiet aby te złożyły fikcyjne zeznania? Jest to o tyle prawdopodobne, że nie musiałyby wtedy jechać do Kolonii tylko mogłyby złożyć zeznania na miejscu. Tymbardziej, że owe świadectwa były ANONIMOWE!

Na koniec coś, co uwiarygodnia moja hipotezę "kłamstwa Kolonijskiego" (jeśli tak mogę napisać). Otóż jedna z kobiet w tamtą noc tak powiedziała: "Byłam na głównej stacji kolejowej, sama po północy, jak to często mam zwyczaju, będąc szczęśliwa, że mogę oglądać pokaz fajerwerków nad Renem w tak cudowną noc. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy sześć dni później odkryłam, że znajdowałam się w odległości 100 metrów od wałęsającej się bandy gwałcicieli, nie spostrzegłszy nawet, że coś jest nie w porządku." [źródło: http://news.nationalpost.com/…/i-was-in-cologne-on-new-year…] Natomiast Komendant policji w Kolonii oświadczył: "Świętowanie Nowego Roku przebiegło spokojnie, w miłej atmosferze." [źródło: http://www.dailymail.co.uk/…/KATIE-HOPKINS-Europe-s-governm…]

Bardzo prawdopodobne jest zatem, że te gwałty wcale nie miały miejsca. Jeśli macie jakieś refleksje na ten temat, proszę o wypowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:06, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nagrania są. Ja widziałem przynajmniej jeden film nagrany telefonem komórkowym, gdzie grupa "mocno opalonych" facetów osacza kobietę i albo realizuje cel rabunkowy, albo ją molestuje.
Po drugie, czy sfingowane były też wydarzenia w Bielefeld - atak na największy klub przez około 500 imigrantów, którzy grupami atakowali kobiety przed klubem i próbowali wedrzeć się do środka klubu, co trwało falami całą sylwestrową noc - Stuttgarcie, Hamburgu czy Dortmundzie.
Ponadto gwałtów zgłoszonych w Kolonii było bodaj kilka a większość zgłoszeń dotyczyła molestowania seksualnego, jak wkładanie łapsk w majtki, obmacywanie piersi czy dupy {raport z całej Westfalii z końca stycznia wskazuje na 1159 zgłoszeń, w tym 126 zgłoszeń gwałtu - dotyczy zdarzeń w miastach Bielefeld, Kolonia, Dortmund, Dusseldorf}. Oczywiście w SZWECJI zgodnie z ich koncepcją gwałtu te wszystkie przypadki byłyby gwałtami - oczywiście, zwłaszcza gdy napastnikiem byłby Europejczyk Wink

Dodatkowo "neoprogresywna" propaganda, czyli kłamstwo mainstreamowych neoprogresywnych mediów:

http://www.breitbart.com/london/2016/02/.....-nonsense/
by Raheem Kassam and Liam Deacon

"Left Media Migrant Rape Cover-Up: HuffPo, Indy, AND United Nations Claim Cologne Attackers ‘Not Refugees’, German Prosecutor: ‘Total Nonsense’

Mainstream media outlets have been blasted for peddling “total nonsense” today as left-wing newspapers coalesced to claim with one voice that “only three” of the suspects involved in Cologne’s mass migrant rape on New Year’s Eve were recent migrants or refugees.

The Indy’s false article

But Cologne’s prosecutor, Ulrich Bremer, has said that the claim is “total nonsense” after an interview with German paper Die Welt this weekend was misinterpreted and reported in a way that the left-wing outlets wanted, rather than what the truth was."

"Lewicowe media ukrywają gwałty ze strony imigrantów: Huffington, Independent i ONZ orzekły, że ataki w koloni "Nie Uchodźcy"; Niemiecki Prokurator "Totalna Bzdura".

Dziś mainstreamowe media zahuczały propagandową "totalną bzdurą" gdy lewicowe gazety zjednoczyły się i stwierdziły jednym głosie , że tylko trzech podejrzanych uczestniczących w kolońskich masowych gwałtach w Nowy Rok było ostatnio przybyłymi imigrantami lub uchodźcami.

Artykuł Independent fałszywką

Prokurator Kolonii Ulrich Bremer powiedział, że te stwierdzenia są "totalną bzdurą" powstałą po wywiadzie z niemiecką gazetą Die Welt z tego weekendu, który został źle zinterpretowany i przedstawiony w sposób, który lewicowe media chciały a nie w sposób zgodny z prawdą."


"But police said no such thing, with the Associated Press clarifying the statement from Bremer, who has clarified: “the overwhelming majority of persons fall into the general category of refugees.”...

– thinking that only Syrians and Iraqis count as migrants or refugees, when an overwhelming number of Algerians and Moroccans had been named amongst the Cologne suspects."

Jednak policja nie twierdzi takich rzeczy, jak wyjaśnia oświadczenie Bremera Associated Press, który oświadczył "przytłaczająca większość ludzi należy do ogólnej kategorii uchodźców.

myśląc, że tylko Syryjczycy i Irakijczycy wliczają się do imigrantów lub uchodźców, gdy przytłaczająca liczba Algierczyków lub Marokańczyków została wykryta wśród podejrzanych w Kolonii".

To się nazywa myślenie życzeniowe, które podchwytują ci, którzy wpadli w pułapkę projekcji własnych ideologicznych marzeń na rzeczywistość.
Ideolodzy tak mają, że jeśli fakty nie zgadzają się z ideologią tym gorzej dla faktów.


Po kolei:

"Ćwirek"

Chief Communications & Spokesperson at the United Nations High Commissioner for Refugees (UNHCR) tweeted:
Only three out of 58 men arrested for Cologne sex attacks were refugees http://www.independent.co.uk/news/world/.....74201.html
LBC’s James O’Brien said:
What will British media do with this? 58 arrests over Cologne attacks: 3 refugees; 3 German; 52 Moroccan/Algerian http://www.rtbf.be/info/monde/det
While Kenneth Roth, of Human Rights Watch, tweeted:
Despite all the demagoguery, only 3 of the 58 Cologne attackers identified were refugees. http://bit.ly/1Tii9ow"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 09:17, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagrania i zdjęcia to widziałem już z różnych imprez, np. z maratonu w Bostonie:



Dziwne jest też to, że w tak wielu miastach, w tym samym czasie, miały miejsce niemal identyczne zdarzenia.
W tych wszystkich miastach nikogo nie złapano na gorącym uczynku? Poważnie? Nikt nie bronił tych kobiet? One tam były same, na paradzie lesbijskiej? Nie pobito, nie zasztyletowano żadnego mężczyzny, który bronił swojej żony?
Setki imigrantów robiły co chciały, molestowały kogo chcieli, po czym spokojnie rozeszli się do swoich baraków, nie napadając po drodze na żaden sklep monopolowy, czy z bananami?
Żaden gwałciciel się nie wysadził w powietrze?
Gdzie są nagrania z monitoringu?
Nasuwa sie wiele innych pytań.

Wszelkie wątpliwości rozwiewają zeznania policji, grupy zawodowej o najwyższej wiarygodności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:

Dziwne jest też to, że w tak wielu miastach, w tym samym czasie, miały miejsce niemal identyczne zdarzenia.
W tych wszystkich miastach nikogo nie złapano na gorącym uczynku? Poważnie? Nikt nie bronił tych kobiet? One tam były same, na paradzie lesbijskiej?.


Filmiki były zaraz usuwane ale coś mozna zobaczyć np tutaj

http://www.liveleak.com/view?i=2b3_1452930332

albo tutaj







Jak obejrzysz to zrozumiesz dlaczego nikt nie bronił tych kobiet - byłbyś tam ty i nawet dziesięciu kolegów i zobacz nic byś nie poradził bo to jest tłum, niepoliczalny... trwoga myśleć o kobietach które przeżyły taka zbrodnię bo według naszego
prawa to zbrodnia.


Cytat:
Art. 197 kodeksu karnego

§ 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

§ 2. Jeżeli sprawca, w sposób określony w § 1, doprowadza inną osobę do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 3. Jeżeli sprawca dopuszcza się zgwałcenia:

1) wspólnie z inną osobą,

2) wobec małoletniego poniżej lat 15,

3) wobec wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

§ 4. Jeśli sprawca czynu określonego w § 1-3 działa ze szczególnym okrucieństwem, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5.



Tu jeszcze przykłady taharrush gamea nie z Niemiec - ale z innych krajów


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka sobie prowokacja, 5/10.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodaj do tego, że wówczas trwała kampania wyborcza do lokalnych gmin.
Co tez nie było bez znaczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 14:56, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to “coś” to nie są nagrania z nocy sylwestrowej w Niemczech.
Nawet na tych nagraniach, ktoś tych kobiet broni.
Wiem co to jest tłum, zdarzało mi się być na koncertach. Ciągle jednak nie rozumiem, jak to się stało, że po takich zajściach na taką skalę, szpitale nie były pełne tych pokrzywdzonych kobiet, mężczyzn próbujących ich bronić? Dlaczego te zbrodnie nie wypłynęły natychmiast? Nikt z takiej masy pokrzywdzonych nie udał się prosto na posterunek policji? W tak wielu miastach? Przecież skala tego była ponoć ogromna. To nie był jeden incydent.
Nikogo nie aresztowano w noc sylwestrową? Nie ma raportów policji ze zdarzenia? Przecież telefony na policję powinny się “urywać”, powinno być setki świadków, tony zeznań i raportów.

Jednak sprawa wypływa po kilku dniach.
Nie twierdzę, że to nie miało miejsca, ale od początku wyglądało mi to na sfingowaną akcję.
Czekam na jakiś proces, jakieś dowody, itp... Jak coś będziecie mieć to wrzućcie.

Nicolo Machiavelli, XVI-wieczny włoski teoretyk polityki władzy, w swoim najważniejszym dziele pt. “Książe” napisał:
“ Jest rzeczą konieczną być wielkim oszustem i obłudnikiem, ludzie są bowiem tak naiwni oraz w tak wielkim stopniu zależni od bieżących potrzeb, iż ten, kto zechce oszukać, zawsze znajdzie kogoś, kto się oszukać pozwoli. Prostaczkowie zawsze dają się nabierać, biorąc rzeczy za takie jakimi one nie są “.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:
Ale to “coś” to nie są nagrania z nocy sylwestrowej w Niemczech.
Nawet na tych nagraniach, ktoś tych kobiet broni.
Wiem co to jest tłum, zdarzało mi się być na koncertach.


Zróbcie lepszy "research", gdy piszecie o szczegółach tych zdarzeń.
Czy wiesz, że w Bielefeld w tym klubie napierdalali się z grupkami imigrantów do 7 rano?
Nie wiesz to poczytaj o tym. Biła się ochrona i niektórzy uczestnicy imprezy a potem już tylko ochrona.
Były też zgłoszenia na policję ze strony ochrony klubu od 21, ale policja po raz pierwszy pojawiła się o 23.
Jednocześnie jak stwierdził szef ochrony policja przyjeżdżała, spisywała zeznania, kręciła się po miejscu i odjeżdżała a grupki muzułmanów w liczbie 10-20 chłopa wracały na plac przed klubem i kocioł zaczynał się od nowa.

Po drugie pytasz czemu nie było pokrzywdzonych mężczyzn w Kolonii. Być może gdy obejrzysz film ze Szwecji w ramach jakiejś akcji zrobionej ostatnio, jaka jest reakcja na zaczepki z użyciem siły wobec kobiety to zauważysz, że różnice kulturowe mogą tu mieć decydujące znaczenie. Jedynym, który ostro z ryjem zareagował na faceta popychającego i uderzającego kobietę był POLAK. Reakcja jednego z nielicznych Szwedów była taka, że zasłonił kobietę ręką Wink Reszta przechodziła bez żadnej reakcji.
Dodatkowo przypuszczam, że wiele, jak nie większość tych kobiet na sylwestrowej zabawie pojawiła się i bawiła się w grupach samych kobiet.
Kolejną kwestią jest, że jeśli w Kolonii było tak jak piszą oraz tak samo jak w Bielefeld to jeśli ktoś tam był sam ze swoją fiancee to nie miał większych szans na reakcję a nawet w grupie dwóch, trzech facetów z fiancee, gdy grupy imigrantów liczyły po 10, 20 osób, jak już pisałem w innym wątku nie masz żadnych szans na reakcję. Pierwszy celny strzał, który zbierasz sprawia, że gdy masz szczęście to spieprzasz na kopach.

Ja widziałem ten filmik z Kolonii nagrany telefonem, który w Polsce przedstawił Fakt, ale widziałem go też na kontach niemieckich youtuberów:


one1 napisał:
Nikogo nie aresztowano w noc sylwestrową? Nie ma raportów policji ze zdarzenia? Przecież telefony na policję powinny się “urywać”, powinno być setki świadków, tony zeznań i raportów.


Aresztowano 18 imigrantów w Kolonii, ale ich wypuszczono. Są raporty "interwencyjnych" dotyczące owych złapanych. Są zeznania owych złapanych. Są zeznania tysięcy świadków w raportach z całej Westfalii.
W Bielefeld reakcja policji była taka jak opisałem powyżej, czyli żadna, bo po pierwszym zgłoszeniu reakcja policji była po 2 godzinach i z tego powodu zapewne nie masz złapanych. Nie zdziwiłbym się, gdyby w Kolonii reakcja była dokładnie taka sama. Nie dziwi mnie to, bo w Polsce policja działa dokładnie w ten sam sposób, co osobiście miałem przyjemność/nieprzyjemność sprawdzić w niemal samym centrum Warszawy w samo południe podczas interwencji ze znajomymi wobec paru agresywnych dresów, czyli bez obecności sylwestrowych tłumów i a zatem bez setek zgłoszeń w tym samym czasie. Patrol przyjechał jakieś półtorej godziny po zdarzeniu a gdzieś godzinę po telefonach przechodniów, bo z rozmów mam wiedzę, że z pół godziny zajęło im samo uzyskanie kontaktu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi się czytać całości tego co tutaj powypisywaliście, ale zapytam tylko autora tematu o jedno. Sugerujesz że zadyma w kolonii to coś w rodzaju operacji false flag?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:45, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nawet wierzyć mediom, to nie ma takiej możliwości, żeby ponad tysiąc zboczeńców reprezentujących tą samą grupę etniczno-religijną, połączonych w grupy, ale w różnych miastach oddalonych od siebie o setki kilometrów, zaczął nagle ale w tym samym momencie obmacywać kobiety w Niemczech. Ale już nie np. we Francji, Szwajcarii czy Belgii..
Absurd jakich mało.

Więc ja osobiście nie mam wątpliwości, że była to jakaś zorganizowana akcja...
Kwestia, zorganizowana przez kogo, oraz w jakim celu? Tego akurat nie potrafię na razie rozkminić.

Swoją drogą, przy okazji dowalę żartem, na temat.
Jedna znajoma, po całej tej akcji, zaposotrowała na fejsie coś takiego (seryjnie wierzyła że to prawda):

Cytat:
TYSIACE BANERÓW W KRAJACH ISLAMSKICH ZACHENCAJĄCE DO GWAŁTÓW W EUROPIE !!



https://miziaforum.wordpress.com/2016/01.....w-europie/


Ogrom ludzkiej głupoty jest jednak bezgraniczny. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:57, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jeśli nawet wierzyć mediom, to nie ma takiej możliwości, żeby ponad tysiąc zboczeńców reprezentujących tą samą grupę etniczno-religijną, połączonych w grupy, ale w różnych miastach oddalonych od siebie o setki kilometrów, zaczął nagle ale w tym samym momencie obmacywać kobiety w Niemczech. Ale już nie np. we Francji, Szwajcarii czy Belgii..
Absurd jakich mało.


No to faktycznie dziwne że się tak "zsynchronizowali" z tymi gwałtami. Ale nie wypowiem się co o tym myślę, za mało wiem o tej sprawie, aczkolwiek dopuszczam każdą możliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ale już nie np. we Francji, Szwajcarii czy Belgii..


Wydarzenia podobne, ale o mniejszej skali miały też miejsce w Austrii - czytałem m.in. o Salzburgu, ale chyba też w Wiedniu coś się działo - Szwecji - Kalmar - Finlandii, Danii, Szwajcarii - Zurych.

Bimi napisał:
Więc ja osobiście nie mam wątpliwości, że była to jakaś zorganizowana akcja...


To, że to była zorganizowana akcja to już zupełna inna kwestia. Jednym z pierwszych pytań, które trzeba sobie postawić to: Kto wypuścił tych imigrantów w takiej ilości z ośrodków, w których powinni się znajdować skoro większość z nich miało tylko papiery dla azylanta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co mieli ich zamknąć jak w więzieniu? W Polsce co prawda jest taka praktyka i jedna Czeczenka zrobiła z tego książkę, ale na świecie niekoniecznie. Jak członek mojej rodziny uciekał z PRL, to we Włoszech normalnie mógł wychodzić z obozu uchodźców, a nawet pracować...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:
A co mieli ich zamknąć jak w więzieniu? W Polsce co prawda jest taka praktyka i jedna Czeczenka zrobiła z tego książkę, ale na świecie niekoniecznie. Jak członek mojej rodziny uciekał z PRL, to we Włoszech normalnie mógł wychodzić z obozu uchodźców, a nawet pracować...


Nie widzisz różnicy między świstkiem papieru w postaci dokumentu dla azylanta a osobą, która dostała dokumenty dotyczące czasowego lub stałego pobytu, tudzież pozwolenia na pracę.
Kwestia ewidencjonowania mimo wszystko "niepewnego elementu" przynajmniej w stosunku do obywateli danego kraju.
Człowiek ze świstkiem papieru jest jak
...
duch.
Tym bardziej biorąc pod uwagę, jak działa wybitny między innymi niemiecki system ewidencjonowania imigrantów.
Nie twierdzisz zatem, że ja, obywatel tego pierdolonego kraju, który nigdy nie złamał prawa i płacący regularnie podatki muszę mieć i znać dziesiątki numerów ewidencyjnych i popierdalać co najmniej z dowodem osobistym a jakiś byle frajer może robić za ducha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może ja uściślę. Członek mojej rodziny mógł wychodzić z obozu dla uchodźców, nadal gdy jego podanie o azyl było procedowane. Ba, nawet mógł tam pracować.

A to, że inne reguły powinny być dla "takich" uchodźców, to inna kwestia. Nie będę się mieszał do wewnętrznych sprawy niemieckich, choć akurat Niemcy bardzo mieszają się do wewnętrznych spraw Polski.

Ale skoro jesteś obywatelem Niemiec, to mam do Ciebie interes na PM. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Python666m




Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obczaj na fb pudziana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:
Ale skoro jesteś obywatelem Niemiec, to mam do Ciebie interes na PM.


Obywatelem niemieckim?
Shocked
Dziadek by się w grobie przewrócił i to nie raz.
Nawet gdyby mnie prosili na kolanach to bym nie przyjął.
Ostatnie zdanie odnosiło się do płaczu Czeczenki w kwestii procedur dotyczących azylantów między innymi w Polsce.
Takie płacze są śmieszne, bo ja z tymi procedurami jebię się przez całe życie i to każdego dnia.
A prowadząc firmę jebię się z tym razy ileś tam.
Jak azylant pomęczy się przez rok czy dwa tak intensywnie jak obywatel Polski przez znacznie dłuższy okres czasu to nic mu się nie stanie, a jednocześnie przemyśli czy akurat w Polsce zamierza starać się o azyl. Jak już wybierze Polskę to będzie odpowiednio przygotowany do jebania się z procedurami przez resztę życia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam mieszkam niedaleko obozu uchodźców i mówię Ci, że to nie są jakieś tam procedury. Ich tam traktują jak więźniów. I to jest głupota, bo oni tu nie chcą zostać. Znam mnóstwo opowieści, że w dzień uzyskania azylu, znikali z tego kraju. Moim zdaniem powinno się uprościć te procedury, ale nikogo siłą nie zatrzymywać. Piszę o Polsce. Oni nie są frajerzy, nie będą tu zostawiać.

A jak niemiecka burżuazja chce mieć tania silę roboczą, to niech sobie ich biorą. Nie mój cyrk, nie moje małpy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 18:15, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Zróbcie lepszy "research", gdy piszecie o szczegółach tych zdarzeń.
Łatwo powiedzieć: “zrób research”. Pomóź! Jak Ty to zrobiłeś? Bo ja to nie mam pojęcia, komu tu można wierzyć?
Przecież media, jakby na rozkaz, słuchając poleceń, przez kilka dni nic o zbrodni nie powiedziały. Żadne, ani słowa. Gdzie te media alternatywne, niezależne, były? Trzeźwieli? Nagle, opisują całą prawdę, tak jak było? Ja się przyznam, że z pewną nieśmiałością i lekkim niedowierzaniem do tych spóźnionych informacji podchodzę.

Najpierw policja ma zakaz ujawniania i nakaz tuszowania przestępst tych wstrętnych imigrantów, i każdy, jak jeden mąż, się stosuje – zero wycieków. Biorą udział w jakiejś zmowie przeciw bezpieczeństu swoich córek i ciotowatych synów. Nagle, po kilku dniach, policjanci mężnie solidaryzują się z obywatelami w medialnych demonstracjach przeciw tym samym imigrantom.

Komu tu mogę zufać?
ElComendante napisał:

Ja widziałem ten filmik z Kolonii nagrany telefonem, który w Polsce przedstawił Fakt, ale widziałem go też na kontach niemieckich youtuberów:


Temu Faktowi, którego film wkleiłeś, ani tym niemieckim youtuberom, chyba nie, bo jak twierdzi ten koleś, ten film przedstawia zdarzenia z Egiptu, sprzed kilku lat. Może to on się myli, bo jak widomo research zrobiłem słaby, ale jeśli nie, to wygląda to na dowód ściemy, kłamstw i manipulacji w tej sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Jednym z pierwszych pytań, które trzeba sobie postawić to: Kto wypuścił tych imigrantów w takiej ilości z ośrodków, w których powinni się znajdować skoro większość z nich miało tylko papiery dla azylanta?

no i myślisz, że kto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 19:43, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, ludzie nie bądźcie żałośni... Laughing

Gwałtów nie przeprowadzili ty zewidencjonowani azylanci / imigranci tylko ci co na pakach TIRów i innych bagażników podostawała się do Europy Centralnej. Nie muszą mieć papiera, bo gdzie ich odeślą? Nie mają paszportu, nie mają dowodu osobistego, nie mają prawa jazdy... a współpracować nie muszą, bo tak zezwala prawo. Nie możesz dostarczać dowodów pogrążających twoją osobę... to by było nie fair...

Z tego co czytałem to to zorganizowanie miało wynikać z ogłoszenia wydarzenia na Fejsie (tak, wyobraźcie sobie, że nie tylko świat Zachodni korzysta z Fejsa). Jedyną marna prowokacją mediów zachodnich była domniemana mapa imigrantów, którzy mieli czerwonym markerem nakreślić sobie drogę na mapie przez Bułgarię, Rumunię, Ukrainę i Polskę... za co część mediów wyśmiała tą jawną prowokację, gdyż w dobie telefonów komórkowych i GPS, nikt nie będzie kupował mapy w CPNie by rysować drogę przemarszu przez pół Europy...

Zresztą, chuj mnie bolą imigranci. Pożyje jeszcze z 50 lat, a po smierci raczej nie będę miał możliwości martwienia się o losy Ojropy. W dupie to mam Razz

EDIT:
Tak sobie pomyslałem... gdyby III Rzesza nie upadła, to by do takich rzeczy nie dochodziło... a my konsekwentnie bysmy pracowali u niemieckich Ubermenschów nie zaprzątając sobie głowy sytuacją międzynarodową... ehh po co było obalać Grossdeutsche Reich?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 21:13, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
no i myślisz, że kto?


Niewątpliwe uczestniczyć w tym musiały służby i/lub władze niemieckie przynajmniej lokalne.
Pytanie drugie to, czy było to świadome uczestniczenie w jakiejś prowokacji - podjudzenie imigrantów, co by poszli się "pobawić" a znając ich formy zabawy można było stworzyć negatywny ich obraz, co byłoby na rękę mających przejebane z taką masą imigrantów władz lokalnych w Niemczech, których znów w dupie miały i mają władze centralne - czy też nieświadome działanie debili, którzy postanowili wypuścić "wkurwiających" imigrantów, którzy robią bójki i drą ryja w miejscach relokacji w celu zapewnienia im zabawy/rozrywki.
Niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie, bo żadnych informacji w tym względzie nie ma i można jedynie snuć domysły.

@one1
Akurat ten youtuber ma pewne odchylenie ideologiczne w związku z jego antyfeminazistowską wojną, którą toczy w swoim kraju. W związku z tym twierdzi on słusznie między innymi, że nie ma - modne ideologicznie słowo w feminazistowskim przekazie w jego kraju - "kultury gwałtu" w krajach zachodnich, ale w ten sam sposób określa on na przykład kulturę Arabii Saudyjskiej, czy ZEA jako nie pochwalającą prawnie gwałtów wrzucając wszystkie kraje muzułmańskie do jednego worka, bo jak twierdzi przedstawianie innych informacji to dawanie oręża feminazistkom {cel uświęca środki}, a to już nie jest prawdą. To znów prowadzi go do obrony biednych uchodźców oraz ISLAMU, co oczywiście czyni kompletnie nie znając różnic w ramach kultur muzułmanów oraz odłamów muzułmańskich, bo nie wiem jakim sposobem nie wyróżnia islamskich "nazistów", jak Salafici czy Wahhabici w ramach swojej obrony a przypuszczam, iż czyni tak, gdyż nie ma pojęcia jakie są na przykład różnice między szafitami, alewitami, szyitami imamicznymi czy odłamami szkół prawa w ramach sunnizmu. Z tego względu nie ufam mu w tym temacie albowiem jestem dziwnie przekonany, iż chciałby on, by tych zdarzeń nie było a nie znając z pierwszej ręki tego, co dzieje w Europie - na przykład wydarzeń z Calais, czy standardowych wydarzeń w niektórych dzielnicach Marsyli czy Sztokholmu - interpretuje je z punktu widzenia rosnącej masy "fałszywych oskarżeń o gwałt" charakterystycznych dla jego kraju.

Co do ukrywania wydarzeń związanych z imigrantami to powiem ci, że brutalny gwałt na 10 latku na basenie w Wiedniu również był UKRYWANY, ale jakiś glina {lub liczba mnoga} nie wytrzymał i pchnął informacje do niezależnych mediów, co było jedynym powodem, że raport został wrzucony na "pejsbuka" i sprawa ujrzała światło dzienne, bo raport ze zdarzenia został utajniony z zakazem przekazywania jakichkolwiek informacji w temacie do mediów.

Jednocześnie biorąc pod uwagę stosunek niemieckich władz centralnych {i nie tylko} do imigrantów i ich przyjmowania oraz skłonność mainstreamowych mediów do kłamstw na korzyść imigrantów w kontekście ich zachowań, co przedstawiłem ci powyżej wykonaniu wszechpotężnych w przekazie wszechświatowym Huffington, Indepedent, co przekłada się na natychmiastowe opanowywanie również sfery "pejsbuka" czy "ćwirka" przez takie nawet kłamliwe informacje, gdzie owe przekazują dalej nawet przedstawiciele ONZ, jestem zdecydowanie bardziej skłonny twierdzić, że media mainstreamowe w Niemczech zastosowały "zmowę milczenia", co wcale nie musiało być pod naciskiem władz centralnych albowiem owe mainstreamowe media stale realizują tożsamy ideologiczny przekaz. Tak samo jak czynią to media dla przykładu francuskie czy szwedzkie. W Szwecji w mainstreamowych mediach nie przeczytasz, że obcokrajowiec, imigrant - jeśli oczywiście nie jest to Anglik, Polak czy Rosjanin - kogoś pobił czy zaatakował a jedynie, że ktoś, gdzieś i o nie wiadomej proweniencji napadł czy pobił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:19, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komendant SS napisał:
W Szwecji w mainstreamowych mediach nie przeczytasz, że obcokrajowiec, imigrant - jeśli oczywiście nie jest to Anglik, Polak czy Rosjanin - kogoś pobił czy zaatakował a jedynie, że ktoś, gdzieś i o nie wiadomej proweniencji napadł czy pobił.


Widocznie nie czaisz dlaczego informacje są wytłumiane.
Powiedzmy, że w ciągu dnia 100 imigrantów kogoś zgwałciła, zrabowała czy co tam chciała to zrobiła. Wydarzenie opisywane jest w prasie, Internecie i ma wieczorne wydanie wiadomości. Siedzi w domu Janusz z żoną i co sobie myślą? Trzeba im zrobić rewanż! Są w gościach a się zachowują gorzej jak u siebie... tak więc znajduje się grupa prawilnych co chcą utemperować przybyszów. Pobili, wrócili na kwadrat... imigranci w ramach solidarności ze swoimi napadają - tym razem większą grupą - na jakiś ultrasów. Nie trzeba długo czekać, a jedni będą lali się na ulicach z drugimi jak w strefie wojny.

http://forum.gazeta.pl/forum/w,212,14921.....olsce.html

Media nie opisują, bo mają prikaz aby tego nie robić. I słusznie. Wiesz ile dziennie jest popełnianych gwałtów przez Polaków, Niemców itd.? Nie wiesz, bo nikogo to nie interesuje. Jednak choć jeden gwałt popełniony przez imigranta to naplucie na tysiącletnią historię Polski i całego narodu lechickiego.

Meritum sprawy nie jest to, że w Syrii nie stoi kamień na kamieniu. W Europie po II WŚ też trudno było o miasto nie będące zrównane z ziemią. Gdybyś mieszkał w Afryce (skąd dużo ludzi spierdala do Jewropy) i spojrzałbyś obiektywnie, że twój pradziadek miał pole i gówno z życia miał. Twój dziadek odziedziczył pole i gówno z niego miał. Twój ojciec kontynuował tradycje i gówno z tego miał - to na chuj się męczyć skoro za mniej roboty w Ojropie dostaniesz kilkadziesiąt razy więcej?



Dokument pewno znasz. Jeśli w ciągu roku twoje oszczędności mają się nijak do oszczędności sąsiada za Morzem Śródziemnym, to na cholerę zapierdalać i tracić życie, skoro można żyć przepływając tylko bajorko pomiędzy kontynentami? Po prostu po latach dymania najpierw kolonialnego, potem postkolonialnego całej Afryki i części Bliskiego Wschodu ludzie stracili cierpliwość oczekując na równe szanse bo takich nie mają. Zamknęliśmy się murem ekonomicznym na nich nakładając horrendalne cła na ich towary, by - w zamyśle wolnego rynku - nie byli bardziej konkurencyjni od naszych producentów. Wszyscy wiedzą, że rolnictwo w Europie się nie opłaca, i każdy rolnik jedzie na dopłacie z UE. Zamiast restrukturyzować gospodarkę oferując lepsze miejsca pracy, lub elastyczną zmianę zatrudnienia, udajemy że problemu nie ma dopłacając do własnych interesów, blokując zarazem tańszych dostawców z Afryki.

Ja się im kurwa nie dziwie, że spierdalają z Erytrei, Somalii czy Iraku. Ile można zapierdalać tyle samo godzin - a czasem i więcej! - za mniejsze pieniądze niż te ze stawką minimalną w Europie?
Dlatego Unia Jewropejska pierdolnie mocno o ziemie, a huk tego rozpierdolu będzie się odbijał echem po całym świecie, bo nie da się budować enklawy dostatku w regionie otoczonym biedą i głodem. Wielkie cywilizacje trwają dopóty, dopóki są w stanie zorganizować imigrantów przychodzących po lepszy żywot. USA swego czasu było w stanie zagospodarować masami biedoty z Europy Wschodniej, która była ewidentnie inna kulturowo od WASP-ów. UE nigdy takiego scenariusza nie przewidziła, i to jest jej słabość, i to jest jej pięta Achillesowa przez która przestanie istnieć.

Wyrażam szczerą nadzieje, że całe to towarzystwo żerujące na niedoli innych zostanie zgwałcone przez te masy nadciągające ze wschodu. Marskistowska sprawiedliwośc społeczna nadciąga! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyoumass napisał:
Wyrażam szczerą nadzieje, że całe to towarzystwo żerujące na niedoli innych zostanie zgwałcone przez te masy nadciągające ze wschodu. Marskistowska sprawiedliwośc społeczna nadciąga! Laughing

na koniec dnia wszystko zawsze sprowadza się do pieniędzy.
takie pierdoły to jest tylko kreowanie zapotrzebowania na elektorat polityczny - a potem czerpanie z tego korzyści politycznych.
ale wszystkim i tak sterują pieniądze - tak tymi emigrantami, jak i tymi co im tą emigrację u(nie)możliwiają.
jak się będzie opłacać, to wszystko się da załatwić.
ale jak na razie to opłaca się wojna - która akurat przy okazji nikt się nie przejmuje, a wręcz każdy ją podjudza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 17 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyoumass napisał:

Media nie opisują, bo mają prikaz aby tego nie robić. I słusznie. Wiesz ile dziennie jest popełnianych gwałtów przez Polaków, Niemców itd.? Nie wiesz, bo nikogo to nie interesuje. Jednak choć jeden gwałt popełniony przez imigranta to naplucie na tysiącletnią historię Polski i całego narodu lechickiego.


Takie sytuacje przynajmniej w lokalnych mediach są opisywane a w polskiej wersji prawnej w formie Janusz K. zrobił to i to {w większości krajów nie ma ukrywania nazwiska przestępcy}.
Nie widzę powodu dlaczego wolność prasy, czyli wolność dostępu obywatela do informacji ma być łamana tylko, dlatego że akurat przestępstwa dokonał Abdullah K.
Niestety, ale takie wyjątki prowadzą do cenzury a nie ma nic gorszego w rękach władzy i korporacji niż cenzura.
To, że jakaś informacja "może" doprowadzić do jakiś zachowań jest tylko "mniemaniem" i na niczym nie opartym przypuszczeniem przekazującego informację.
Innymi słowy działa tu koncepcja "zbrodniomyśli".
Dokładnie takie samo "mniemanie" wykazują ci, którzy twierdzą, że jak ktoś nasłucha się death metalu to pójdzie mordować ludzi, tudzież, że jak ktoś będzie grał w gry z na wpół rozebranymi laskami to pójdzie gwałcić kobiety.
Nie można kształtować między innymi informacji publicznej w "obawie", czyli na podstawie widzi mi się, przed garstką świrów, których nawet "czerwona płachta" może przekonać do popełnienia brutalnego przestępstwa.
W takim przypadku rzeczywistość bardzo szybko przekształci się w rzeczywistość rodem z zakładu psychiatrycznego i to dla najbardziej obłąkanych.

Co do biednych ludzi w Afryce to niech kolonialny Zachód im odpłaci za lata dymania i niszczenia podstaw jakiegokolwiek rozwoju, czy też niech martwi się zagospodarowywaniem imigrantów.
Polska - a także znaczna część Środkowo-Wschodniej Europy - w tym względzie nie ma nic do oddawania, bo przez ten sam Zachód - w tym w części za jawnym przyzwoleniem a w części wprost - byliśmy dymani przez 150 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wydarzenia z Kolonii nie miały miejsca?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile