W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Idiotyczna rejestracja  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 1632
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Prometeus




Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 1
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 19 Lut '07   Temat postu: Idiotyczna rejestracja Odpowiedz z cytatem

Witam!
Zastanawiam się dlaczego zmieniły się warunki forum strony "Prawda o świecie". Wiem, że to jest poniekąd wyjaśniony wątek, ale zastanawiam czemu forum nie pozostało w dawnej formie, to znaczy w takiej, że jeśli miałem ochotę coś napisać to mogłem zrobić to anoniomowo, z jakiegoś przypadkowego IP, z wymyślonym na poczekaniu nick`em. Rejestracja ułatwia tylko ustalenie mojej tożsamości, więc ogranicza swobodę wypowiedzi, bo kto wie co może zostać uznane za treści niebezpieczne. Jeżeli ktoś dokona rejestracji z domowego IP to już później nie ważne gdzie bedzie się logował i tak będą znane jego dane osobowe (oczywiście w razie potrzeby). I tak sobie myśle, że strona której administratorowi nie jest obce to, że internet służy również to tworzenia profili osobowościowych, też staje się częścią tego gówna. Możliwe, że całkiem swobodne forum nie może istnieć, bo ograniczają to jakieś przepisy dotyczące działalności w internecie, coś w rodzaju: Administrator ponosi odpowiedzialność za treści publikowane... i wtedy naturalnie nikt zdrowo myślący nie będzie nadstawiał karku tylko dostosuje forum do standardów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 19 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry - doskonale rozumiem co chcesz powiedzieć, ale niestety był to jedyny skuteczny sposób na pozbycie się reklam viagry i xanaxu z naszego forum.
Wybrałem mniejsze zło.

W czasie rejestracji nie jest wymagana podanie prawidłowego adresu email, więc od biedy mozna zakładać jedno konto per post, jeśli tak bardzo zależy Ci na anonimowości. Wiem, że to upierdliwe, ale 30 reklam viagry na dzień porozrzucanych po różnych postach było jeszcze bardziej upierdliwe.

Jeśli to takie ważne, to moge spróbować dodać potwierdzenia kodem z obrazka przy pisaniu z gościa, ale szczerze mówiąc nie chce mi się w tym grzebać... Smile
W każdym razie, jeśli ktoś jeszcze uważa że warto, postaram się znaleźć chwile i zrobić to. Na razie trzeba sie jednak rejestrować, zeby cos napisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Idiotyczna rejestracja
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile