W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Apel o tępienie SS-manów  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 1063
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 07 Lis '07   Temat postu: Apel o tępienie SS-manów Odpowiedz z cytatem

Jacyś militaryści na You Tube zamieszczają filmiki gloryfikujące polską obecność w Iraku. Dają sobie nawzajem pozytywne komentarze. Zrozumiałbym takie naiwne zachowania 3 lata temu (ale bym się nie zgadzał), ale teraz powinno być już jasne czym jest ta wojna. te filmiki to najgorsza forma neonazizmu bo propaguje aktualnie dokonywane ludobójstwo.

Mam apel do osób zarejestrowanych na YT. Jeśli traficie na taki filmik, dajcie choć jeden negatywny komentarz. Może część z tych osobników zawstydzi się i zreflektuje. A jeśli nie, to przynajmniej zepsujecie wydzwiek filmu.

Na początek proponuje takiego koleżkę zachwycajacego się "Iraqi Freedom", tfu:

http://pl.youtube.com/user/LSI26
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 09 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech...skucha. Ktoś mi powiedział, że autor filmu może ciąć komentarze. Pewnie dlatego ta kreatura na etacie MON ma praktycznie same dobre opinie. Coż...Jedynym sposobem jest umieszczanie własnych filmików i olanie tych idiotów/prostytutek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 09 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak działa jutiub. Jeśli umieścisz jakiś film, możesz "moderować" komentarze.
Między nami mówiąc Laughing , ja przy swoich filmach ( bynajmniej nie o polskim bohaterstwie w Iraku Embarassed ) też usuwam " niestosowne " komentarze.
Taka formuła i już.
Jedynie na oceny autor nie ma wpływu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 09 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
Chciałem mu wystawić komentarz ale ujrzałem komunikat "jesteś zablokowany przez użytkownika, nie jesteś jego przyjacielem" . Jedynie mogłem ocenić film.Na poziomie słaby oczywiście. Wnioskuję, że są to filmy wystawiane przez idiotów i dla idiotów. Laughing

Pozdro, dla wolnych ludzi!





Prawda czyni wolnym!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 09 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda, czyni smutnym Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 09 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, wiesz dromek... masz poniekąd rację. Ale cóż więcej mamy do stracenia jak tylko życie.

Ważniejszy bowiem jest dzień śmierci niż dzień narodzin, tak jak dzień żniw niż dzień siew.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 09 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezły koleś z tą stroną.
pewnie z lpru albo pisu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:30, 10 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej z MONu po prostu. Nie zapominaj, że na wojnę oddziały polskojęzyczne wysłało SLD i pan prezydent Kwaśniewski...W zasadzie wszystkie ważniejsze partie poparły wojnę w Iraku, a obiekcje zgłaszały tylko Samoobrona i LPR właśnie, ale niezbyt głośno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 29 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



To łun!

he he

Teoria o MONowskiej mendzie staje się coraz bardziej prawdopodobna. Patrzcie państwo jak wychodził poparcie w "społecznościowym" portalu kupionym za milard dolarów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:56, 02 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i cały czas to gówno siedzi na promocji. Bardzo pieknie. YT reklamuje zaciąg do inwazyjnych armii. Dzieki promocji filmik nabił 96136 wyświetleń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iluminator




Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:56, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze sie czujecie? Stawiacie w jednym szeregu zolnierzy Wojska Polskiego z zolnierzami zbrodniczej formacji jaka byla SS.
Myslicie, ze kazdy polski zolnierz bedacy w Iraku lub A-stanie zachowuje sie jak SSman?

Nie kazdy interesuje sie polityka, a juz w zdecydowanej mniejszosci sa osoby ktore slyszaly, lub widzialy materialy o 9/11, NWO itp.
Rozumiem, ze Wy jestescie tzw. rewizjonistami i jako "oswieceni" nigdy nie wstapilibyscie do Wojska, Policji itp. bo one przeciez sa pozwiazane z z tworcami NOWEGO PORZADKU SWIATA.
Pewnie tez nikt z Was nie pracuje i nie bedzie pracowac w mediach i banku (wieczny debet), aha i pewnie nie macie nawet konta w banku Very Happy , ani nigdy nie wzieliscie kredytu Very Happy !!! Bo przeciez wtedy tez bedziecie (lub juz jestescie:-) czescia tego system...

Widac, ze spedzacie duzo wolnego czasu przed internetem i gdy nastanie juz NWO - Juz nie bedzie Neta.... ...dla Was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:16, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iluminator napisał:
Dobrze sie czujecie? Stawiacie w jednym szeregu zolnierzy Wojska Polskiego z zolnierzami zbrodniczej formacji jaka byla SS.
Myslicie, ze kazdy polski zolnierz bedacy w Iraku lub A-stanie zachowuje sie jak SSman?


Nie zrozumiałeś. SSman to ten wesołek z MON epatujący na You Tube skompromitowanym hasłem Iragi Freedom i naganiający sympatyków wojnie, ktora doprowadza USA do ruiny, przenosi kleske humanitarna w Iraku i niepotrzebnie obciąża polski budzet. W 2003 takie zachowanie można było tłumaczyć głupotą, ale w 2007 jest już karygodne po prostu. Banda skurwieli obnosi się słowem Freedom. Może jeszcze ministerswo prawdy i ministerstwo miłości założą?

Cytat:

Rozumiem, ze Wy jestescie tzw. rewizjonistami i jako "oswieceni" nigdy nie wstapilibyscie do Wojska, Policji itp. bo one przeciez sa pozwiazane z z tworcami NOWEGO PORZADKU SWIATA.


Aż tak daleko to chyba mało kto sięga. Ja np. do policji albo wojska bym nie wstapił, bo wiem jak tam jest. Żadne tam NWO, tylko układy układziki i zwierzchnik-idiota, ktoremu trzeba odpwiadac "tak jest!". Bardzo przyziemne sprawy znane z opowiesci znajomych.

Cytat:
Pewnie tez nikt z Was nie pracuje i nie bedzie pracowac w mediach i banku (wieczny debet), aha i pewnie nie macie nawet konta w banku Very Happy , ani nigdy nie wzieliscie kredytu Very Happy !!! Bo przeciez wtedy tez bedziecie (lub juz jestescie:-) czescia tego system...


Logiczna reakcją na poznanie mechanizmów makroekonomicznych jest zabezpieczenie własnej rodziny (np. inwestowanie w złoto a nie tylko w papier i nie poleganie w 100% na dobrych wujkach odkładajacych na Twoją emeryturę) oraz uswiadamianie innych, a nie bezmyślna kontestacja.

Cytat:
Widac, ze spedzacie duzo wolnego czasu przed internetem i gdy nastanie juz NWO - Juz nie bedzie Neta.... ...dla Was.


He he. Nie bądź taki pewny siebie. Rewolucja francuska, stalinowski terror...Każdy mógł się nawinąć. W swietle dnia w Londynie zastrzelili jakiegos brazylijskiego elektryka, bo pewnie zauważył nie to co trzeba, a cały swiat nakarmiono uspakajajacym komunikacikiem. Demokracja jest fikcją. Dobrze to widac na polskim podworku, gdzie mozna było wybierac miedzy popierajacym wojne w Iraku PIS, a popierajacym wojne w Iraku PO. Na razie ta ułuda jest sympatyczna, bo wiekszość ludzi nie dostała bezposrednio po łbie i nie widzi dalej niz czubek własnego nosa. Pożyjemy zobaczymy.

Nawiasem mówiąc NWO to czyste spekulacje. Jedyny pewnik, to fakt, że

1) nasz system polityczny działa inaczej niż to sie wydaje wiekszość społeczenstwa

i (co posrednio wynika z pierwszego)

2) nasz system polityczny bardzo łatwo przeksztalcic w jawną dyktaturę.

Co w sumie nie musi się nikomu opłacać, bo znacznie wygodniej i efektywniej rzadzi sie stadem baranów przekonanych, że mają demokrację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iluminator




Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:52, 10 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Frasobliwy, zrozumialem bardzo dobrze.
W innym watku zalozonym, przez Ciebie: "Afganistan. Polacy w końcu przyłapani na ludobójstwie." Nawet tytulujesz watek niczym dzienikarz Faktu... -"Polacy w koncu przylapani na ludobojstwie, jak gdybys nie mogl napisac informacyjnie, ale widac szukasz taniej sensacjii i sam manipulujesz.
Nastepnie piszesz:

"Wiedziałem, że na "misje" jeżdźą głównie ostatnie śmiecie, psychopaci i pseudożołnierze. Gównojady co za 1000 baksów zapiszą się na każdą imprezę byle mogli sobi postrzelać a sami byli bezpieczni"

Tutaj wlasnie widac, jakie jest Twoje nastawinie, piszesz o zolnierzach gownojady, nastepnie chcesz tworzyc jakas liste osob ktore sluza w Iraku i A-stanie. A mam propozycje dla Ciebie - wez tez sie ujawnij, wklej swoja fotke, napisz adres, imie i nazwisko. Bo widzisz ja tez chce poznac kto szkaluje polskich zolnierzy. No prosze zacznijmy od Ciebie!

Kazdy z Was jest madry zza swojego komputera i perspektywy cieplego fotela. Tez sie interesuje tematyka o ktorej jest to forum, ale zaczynam dostrzegac pewna prawidlowosc tego forum, niektore osoby pisza jakby nalezaly do organizacji lewackich lub wrecz anarchistycznych, nawet znaczki w prawym gornym rogu swiadcza o tym (konopie, peace i napis hwdp).

Chlopak interesuje sie militariami, wojskiem a ty piszesz ze jacys SSmani.. ze zbrodnicza formacja. Nie kazdy pali trawe, siedzi na necie, tropi watki 9/11, ladowanie na marsie czy UFO itp, sa tez tacy ktorych fascynuje wojsko, uprawiaja sport itp i nic Wam do tego.

Koncze polemike.
Moze gownojad...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 11 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iluminator napisał:
Frasobliwy, zrozumialem bardzo dobrze.
W innym watku zalozonym, przez Ciebie


No to czemu nie dyskutujesz w tamtym wątku, gdzie z reszta przyznałem nieprecyzyjność sformulowania? Ten watek jest o prowojennej propagandzie na YT. A nawiasem mówiąc jakby Ci jacys "misjonarze" zabili matkę to byś inaczej gadał. Polska armia sięgneła dna waląc z mozdzierzy do wioski na koncu swiata. Pod obcym dowódctwem....

Cytat:
Tez sie interesuje tematyka o ktorej jest to forum, ale zaczynam dostrzegac pewna prawidlowosc tego forum, niektore osoby pisza jakby nalezaly do organizacji lewackich lub wrecz anarchistycznych, nawet znaczki w prawym gornym rogu swiadcza o tym (konopie, peace i napis hwdp).


Z adminem tego portalu za HWDP juz sie kiedys posrzeczałem, a wolnosc dla konopii postuluja nie tylko "lewacy", ale i np. libertarianie. To forum to nie monolit.

Cytat:
Chlopak interesuje sie militariami, wojskiem a ty piszesz ze jacys SSmani.. ze zbrodnicza formacja.


Och! Recydywa. Ty chyba nie chesz zrozumieć. Niech sobie "chłopak" wkleja zdjecia czołgów, filmy z manewrów i marsze wojskowe. Nic mi do tego - sam lubie wojkso. On wkleja propagandowe filmy z Iraku podpisane "Iraqi Freedom". Taki z niego jajcarz. Tak to trudno zrozumieć?

Cytat:

Nie kazdy pali trawe, siedzi na necie, tropi watki 9/11, ladowanie na marsie czy UFO itp, sa tez tacy ktorych fascynuje wojsko, uprawiaja sport itp i nic Wam do tego.


Pudło Smile Uprawiam sport, trawy w życiu nie paliłem. Poza tym chyba "średnio" interesujesz się tematyką tego forum skoro łączysz 9/11 z UFO i Marsem.

Cytat:

Koncze polemike.
Moze gownojad...


Widać, że byłeś na misji albo masz w rodzinie albo wśród znajomych misjonarza. Próbuje się wczuć w Twoja role...OK...Każdy służący w Iraku mógł wziąć "gównojada" do siebie. Mój błąd. A teraz wczuj się we mnie. Bo ja widzę to tak:


Exclamation Bezprawny podbój Iraku pod fałszywym pretekstem.

Exclamation Rozpuszczenie w pierwszej fazie irackiego wojska, policji, doprowadzenie do anarchii i stworzenie systemu partyjnego idacego wzdluz podziałów religijnych.

Exclamation Przebieranie się za Irakijczyków i strzelanie do innych Irakijczyków, co nawet opisano na oficjlanych serwisach np. w BBC (choć nie nagłasniano). Tutaj masz akurat oficerow SAS przylapanych na wpadce, ale to dlatego, że o nich było głośno.



http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/middle_east/4264614.stm

Exclamation W Iraku pojawił się John Negroponte specjalista od szwadronów smierci (bojówki złożone z tubylców zabijajace tubylców). Niektórzy sadza, że to na reke autorom wojny, bo mozna postawić kilka bunkrów i siedzieć w kraju 20 lat, a mordowanie pojdzie na konto podbitego narodu (media są wybitnie niedociekliwe). Nie wiem jak jest teraz, ale za moich czasów uczono w podstawówce rzymskiej zasady divide et impera. W Iraku zastosowano ją z całą bezwzglednością.


Podsumowując. Te 600tys zabitych w ciagu lat 2003-2007 wg. "Lancetu", to nie jakaś wojna domowa, ktora USA i Wielka Brytania próbuja gasić, ale celowe działania. I teraz pytanie. Jaka jest w tym rola polskiego wojska? Myślisz, że "wspieracie sojuszniuka", "obudowujecie kraj"? Naiwny. Polacy jako element miedzynarodowy dają temu ludobójstwu pozory legalności. Rozumiesz? Te filmiki pt. "Iraqi Freedom" to jak plucie w twarz.

Szkoda, że oznajmiłeś koniec polemiki. Nie napisałeś nic o motywach ktorymi kieruja się polscy zolnierze jakdacy na ochotnika do Iraku. Zamiast tego wolałeś snuc dywagacje o UFO, marihuanie i po raz kolejny bronić pana Freedom z You Tube wmawiajac, że to "chłopak interesujacy sie militariami".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greg




Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 15 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Frasobliwy popieram cię w 100% Applause

Do Iraku nie pojechaliśmy bronić granic Ojczyzny, nie pojechaliśmy bronić się przed najeźdzcą, nawet nie pojechaliśmy coś zdobyć dla SIEBIE.

Nasze wojsko tam to zwykli najemnicy na usługach US ARMY, dezerterzy Exclamation
Goście ktorzy pojechali dla kasy, dla rajcu i dla awansów, a też pewnie tacy co pojechali "sprawdzić jak to jest na wojnie"

To nie jest żadna walka o wolność, walczymy tam o supremacje dolara i drogą ropę Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 25 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się wyjasniło, np. prawdziwa tożsamość tych militarystów. Tekst z Polski Zbrojnej:

http://images33.fotosik.pl/221/a138833601ffe473.jpg

Grupa internetowych znajomych, którzy nazwali się "cannon fodder". To żadni SSmani, ale słabo wykształcone i infantylne chłopaki. Oto dlaczego:

1) Jak dekalrują ich celem jest promowanie WP. Trzeba być niezłym dowcipnisiem, by wojsko promować pod hasłem "mięso armatnie", a to własnie po angielsku oznacza "cannon fodder" Very Happy. Przypuszczam, że nazwę wzieli z kultowej gierki z początku lat 90 pod tym samym tytułem. Jako, że gra jest tego warta (ukończyłem ja kilka razy Smile ) podam kilka linków:
Intro:
http://pl.youtube.com/watch?v=PiYuq6Ac3a0
Autorzy gry robia sobie jaja:
http://pl.youtube.com/watch?v=hDxCBx9Xb1I
gameplay (Amiga)
http://pl.youtube.com/watch?v=57yWsjk08nc

W grze pojęcie wojny i śmierci było traktowane z przymróżeniem oka. Tytuł gry to jawna ironia. Te pajace nie załapały ironii. Dla nich "Cannon fodder" to extra anglojęzyczne określenie na wojsko. Na panowie...Gratuje intelektu he he. Najlepiej chodzcie po domach i reklamujcie WP wten sposob: "Dzien dobry, jesteśmy z grupy MIĘSO ARMATNIE i zachęcamy do wstepowania do armii. Czy zastaliśmy syna?". Jak rodzic spuści was ze schodów, to może zajarzycie o co biega.

2) W 2008 roku hasło "Iraqi Freedom" to po prostu siara świadcząca o tym, że ktoś ma kompletnie zryty beret i wiedze o świecie czerpie z wystapien Busha.

3) Kolesie coś wspominają o potrzebie rekrutacji do armii na wzór armii USA. To jest mentalność postaci granej przez Cezarego Pazurę w filmie "Szczęsliwego Nowego Jorku". Bezmyślne papugowanie. USA toczą wojny imperialne na potrzeby swojej oligarchii i gołym okiem widać, że w tym 300 milionowym kraju brakuje chętnych do walki za tak pojętą ojczyznę i tak pojety interes narodowy. Dlatego rząd USA usilnie rekrutuje te swoje "mieso armatnie" (he he) wśród biedoty, prymitywów, marginesu społecznego i emigrantów niemajacych obywatelstwa. I choć Stany Zjednoczone w swej potedze militranej przypominają Rzym na krótko przed upadkiem, to nadal są najpoteżniejsza gospodarką swiata. Jest dosłownie kilka krajów, ktorych gospodarki udzwigną cieżąr wojny kolonialnej. DLatego np. nie dziwią francuskie i brytyjskie reklamówki dotyczace zaciągu, bo to też sa powazne kraje. Natomiast pusty śmiech ogarnia, gdy się ogląda takie reklamówki w zacofanej Polsce, gdzie np. eksprt na łebka jest żenująco niski, eksport hi-tech na łebka jeszcze bardziej żenująco niski, a eksprt hi-tech opracowanego przez polskie firmy jest znikomy.

O Polsce Zbrojnej też pare słów. Jest to gazecina dotowana przez MON, gazecina w ktorej poziom umysłowy wyznaczają wywiady z takimi "internetowymi grupami przyjaciół" jak "cannon fodder". Na niezależnym forum wojskowym dziennikarz Polski Zbrojnej żalił się, że jakiś szejk nie uznaje Izraela. To żadni SSmani, żadni syjoniści. Pan dziennikarz po prsotu nic nie wie o świecie, nie czyta ksiązek, nie ma krytycznego umysłu itp, wiec jak odwiedził Izrael i posłuchał Żydów to od razu (jak dziecko) przyjął ich punkt widzenia za swój. Poziom infantylizmu, oportunizmu i prymitywizmu środiwiska przypomina czasy Żołnierza Wolności. Wtedy naszym aliantem był ZSRR, a dzisiejsi syjonisci i amerykanisci na rozkaz poszliby podbijać Danię.

Wstyd i hańba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 25 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można ich komentarze oceniać jako spam każdy,który ma -6 nie jest wysiedlany zawsze to cośSmile i ludzie tez inaczej będą na to patrzeć.
_________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 27 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Z początku myślałem, że to produkcja jakiś nacjonalistów rosyjskich chcących pokazać jakie NATO jest straszne i ze trzeba się zbroić/bronić. Ale nie! To Cannon Fodder Media Group Very Happy Czyli nasi PRO-filmowcy. PRO, bo nazwali się przecież PRO, tak jak np. pan Piotrek nazywajacy swój warzywnaiak PIOTREX ltd.). he he.

Okazuje się, że filmik jest zwykłym szczeniackim napinaniem muskułów. Patrzcie Ruskie. Patrzcie na ten sprzęt i módlcie się by nie dostać wpierdolu. No coż. Prawdziwy honor Polaka, kurwa mać: naszczekać z za pleców Imperium Americana. Czym sie taki napinacz różni od Kosowarskiej mafii? Gdzie honor?

Oto co internetowy napinacz ma do powiedzenia Ruskom w necie:

Cytat:
after XV century Poland and Russia always fighting !
But in 1939 you not help a Slavs nation (Poland) but german !!You attack Poland with gemrans ! And who is traitors of Slaves ?
Your fucking comuunist destroy Polish economy after 2WW! If we after 2WW be democracy Nation Polish Gdp is now (25 000- 30 000) in one person but now only (17 000 -18 000 )

So You Konow why we don't like russians >?


WE? Pluralis majestatis?


Cytat:
Look for film "Katyń" it is Polish produce about early communism in Poland and kill 20 000 Polish Oficers. Officers !!


Oto co czytamy o Berii:

Cytat:
Istnieje relacja mówiąca o tym, że Beria miał zwyczaj krążenia po Moskwie w swojej limuzynie i wskazywania przygodnie dostrzeżonych kobiet swojej ochronie. Miały one wybór albo oddać się temu zboczeńcowi, albo razem z całą rodziną trafić do gułagu.


Napinacz internetowy pewnie nienawidzi również tych pogwałconych przez Berię kobiet. Bo to pewnie one rozstrzeliwały tych oficerów! Napinacz chyba nie wie, ze pare lat wcześniej Stalin (Gruzin) wymordował wiekszość rosyjskich oficerów ( Officers !! ). Mord w Katyniu wpisywał sie w ten sam schemat co mordowanie ofcierów rosyjskich. Za to juz zupelnie narodowe miał podłoże mord na Wołyniu. Ludzi jakby wiecej...i kobiety i dzieci...I mordujacy nie byli kierownai z jakiejś centrali...UPA, Banderowcy. Mówi ci to coś napinaczu? No jasne, ze nie, bo Ukraina to swoi. Już prawie NATO Smile Nie szkodzi, że dzisiejsze władze Ukrainy chołubią zbrodniarzy z Wołynia. Wołyń odpuszczamy - Katyn pamietamy - Irak wyzwalamy. Tfu!

Frasobliwy Media Korporejszyn Superpejszyn. Al rajts zastrzezone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Apel o tępienie SS-manów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile