W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Co to jest?   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 3499
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
7070




Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 03 Gru '15   Temat postu: Co to jest? Odpowiedz z cytatem

Czołem,

czy ktos z socjety wytłumaczyc mi może co to jest???,
bo nie wiem.










Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3488
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:11, 03 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sa to robaki tropikalne, ktore zyja w pasie lasow deszczowych na Ziemi. Pas deszczowy na Ziemi, to pas Afryki i Ameryki Poludniowej.

Dzisiaejsza migracja ludnosci przemieszcza ze soba rowniez robactwo, insekty, i drobna zwierzyne.

Takich ran nie nalezy zaklejac plastrem. Z plastrem trzeba w ogole bardzo uwazac !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:14, 03 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internet "bot fly" ; w wiki przetłumaczysz na polski.

Giez

EDIT:
Terazna youtue mam proponowane same takie filmiki - nie włączajcie tego Very Happy
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:19, 03 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest obca cywilizacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 03 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzialem juz kiedys cos takiego w necie. Nie do konca rozumiem w jaki sposob moze sie cos zalegnac pod skora ale na pewno jest to obrzydliwe i nie chcialbym tego przezyc heh. Chyba zaczalbym sie bac samego siebie po takiej akcji Wink
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 03 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwiony napisał:
Widzialem juz kiedys cos takiego w necie. Nie do konca rozumiem w jaki sposob moze sie cos zalegnac pod skora ale na pewno jest to obrzydliwe i nie chcialbym tego przezyc heh. Chyba zaczalbym sie bac samego siebie po takiej akcji Wink


To jest tylko inny robal. Bez paniki.
Osobiście jestem od wielu lat obiektem pożądania wszelkich insektów - żarło mnie już sporo gatunków: pchły, gzy, komary, pluskwy, wszy, a szczególnie upodobały mnie 3 lata temu kleszcze. Do tego czasu trafiało się kilka rocznie ale żeby takie ilości... Po 30 -stym zdjętym z ciała, nieco się przejęłam (nie jestem panikarą). Zwłaszcza, że rumień mi co który w prezencie zostawił a nawet miałam raz stan podgorączkowy. Ogłoszona przez media pandemia boreliozy zmobilizowała mnie (standardowego leminga) do zgłębienia Otchłani wiedzy w sieci. Po wielu nocach grzebania w śmieciach informacyjnych, wieszczących mi śmierć w męczarniach, trafiłam na zdanie:
"kleszcze mogą wzmagać inteligencję".
I tego się uczepiłam emocjonalnie. Znalazłam informację o NGM, przeczytałam, wysłuchałam. A po pół roku ANALIZOWANIA I WYWIADÓW w rodzinie, u przyjacioł i znajomych ZROZUMIAŁAM !

W tym roku był nieurodzaj kleszczy i słabo się przyczepiały. KOCHAM TE ZWIERZĄTKA.



http://www.drmichalak.pl/data/ciemnepole.htm

Cytat: Koncepcje Pasteura wygrały i spowodowało to całkowite zahamowanie prowadzenia badań mikroorganizmów bytujących w naszych tkankach. Jedynym wyjątkiem był uczeń Bechampa - prof. Enderlein, który kontynuował myśl swojego nauczyciela. Odkrył on, że komórki wszysktich ssaków są od milionów lat zasiedlone dwoma gatunkami grzybów: Aspergillus niger i Mucor racemosus.


Śmieszy mnie dziś doskonle:

W organizmie są robale,

Ten kto pije oraz pali,

Także pełno ma robali.

Nawet każda cudna lala

Niejednego ma robala.

I nie chroni przed tym wcale,

Że nie wierzy się w robale.

Nic nie chroni, nie ocali,

ŚWIAT SIĘ ROI OD ROBALI !



Trochę logicznego myślenia !!!

Gdyby Natura była nastawiona na niszczenie życia, człowiek jako gatunek wyginąłby. Zarazki i robale powstały przed człowiekiem lub rozwijały się i dostosowywały biologicznie równolegle. Dzieci i małe psy mają robaki.
(uśmiałam się, gdy w przdszkolu dla dzieci "prominentnych" w Wwie sukcesywnie urzadzano walkę z owsikami i...wszami)

Larwy muchy ratują życie http://www.stopacukrzycowa.com/stopa_cukrzycowa_larwoterapia_maggot_therapy.html
Pijawki też spełniają swoją rolę w medycynie współcześnie.


Czytaj: www.5PrawNatury i www.germanska.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Co to jest?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile