W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Komitet Obrony Demokracji  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 18331
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:48, 11 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 13 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od serca, brawo Marian Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:29, 03 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:

[...]
Innymi słowy ci przypadkowi "oburzeni", co to się jednym kliknięciem "pejsbuka" skrzyknęli, jak widać zebrali się w dobranym towarzystwie "reglamentowanej opozycji" KOR pod nowym tytułem KOD oraz z nowymi siłami uzyskanymi po zblatowaniu się z Sorosem i jego "neoprogresywnymi" koncepcjami zdobywania wpływów poprzez permanentny "aktywizm".
Organizacje Sorosa i kolegów ruszyły szturmem również na zagranicznych polach, bo grunt do wszelakich zmian musi być odpowiednio przygotowany na wszelkie wypadki:
"Pismo do Komisji Weneckiej zostało wystosowane przez 9 podmiotów: Helsińską Fundację Praw Człowieka, Naczelną Radę Adwokacką, INPRIS – Instytut Prawa i Społeczeństwa, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Instytut Spraw Publicznych, Fundację Panoptykon, Fundację im. Stefana Batorego, Forum Obywatelskiego Rozwoju, Sieć Obywatelska Watchdog Polska."
[i]"Mądrość etapu" każe wyznaczyć "pomarańczowych" liderów i mamy "Swetru" oraz pokątną Nowacką i Neumanna, ale dozowanych bez przesady. To jest "ruch społeczny", przypadkowy i oddolny. "Pomarańczowi" przygotowywani są na inny etap.
"Swetru" to sprawdzony człowiek po naukach w odnodze, odnóg "otwartych uniwersytetów" CASE – Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych {Balcerowicz, Rostkowski, Jeffrey Sachs} zblatowanym z Fundacją Batorego, Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe z kasą od Rockefeller Brother Fund, Rockefeller Brother Fund {szkatułka w szkatułce, w szkatułce - muszę przyznać po raz kolejny misterne}; Forum Obywatelskiego Rozwoju {Balcerowicz, F. Batorego}.



Cytat:
Nowacka błyszczy na wiecu KOD w towarzystwie neoliberałów PN 29 lutego 2016

Barbarę Nowacką wielu nazywa „nadzieją lewicy”. Polityczka najwyraźniej jednak uważa, że lewicowość = współpraca i zażyłość z wolnorynkowymi dogmatykami.

Ryszard Petru i Barbara Nowacka/ youtube.com

Polityczka przemawiała w sobotę na demonstracji „My, Naród”, zorganizowanej w Warszawie przez Komitet Obrony Demokracji. – Po 1989 roku Polska była krajem wolnym, ale nie zawsze sprawiedliwym. Dziś wiemy, że alby walczyć o tę sprawiedliwość, musimy stać na straży praw obywatelskich, sprawiedliwości społecznej, poszanowania demokracji, konstytucji i szacunku do historii – deklarowała ze sceny podczas wiecu na błoniach przy Stadionie Narodowym. Kilka godzin później na jej koncie na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym uśmiechnięta orędowniczka sprawiedliwości społecznej pręży się dumnie w towarzystwie dwóch dżentelmenów, kojarzonych z brutalnym, antyspołeczym neoliberalizmem – szefem PO Grzegorzem Schetyną oraz liderem .Nowoczesnej Ryszardem Petru.

Fani Nowackiej taką manifestacje przyjaźni przyjęli z entuzjazmem. „Chciałbym widzieć więcej Pani zdjęć w towarzystwie Pana Petru, liberalno-lewicowe spojrzenie na świat byłoby pięknym zrównowarzeniem troski o gospodarkę z troską o obywateli. Serdecznie pozdrawiam!” – napisał użytkownik filipkamzel. Ortografia oryginalna.
AppleMark

Nowacka i Petru / fot. facebook/BarbaraNowacka

Wcześniej Nowacka wielokrotnie wypowiadała się w ciepłym tonie o Petru i jego formacji. „Przeczytałam Was program dzisiaj, jest świetny, przypomina program Twojego Ruchu z 2011 roku” – komplementowała podczas występu z liderem .Nowoczesnej w programie „Kropka nad i” na antenie TVN 14 października 2015 roku. „Są waleczni, to im trzeba przyznać” – chwaliła neoliberałów dwa tygodnie później w TVP Info. Alegorią bliskości Petru i Nowackiej może być zdjęcie z innej demonstracji KOD, na której poliyczka pokazuje znak V w towarzystwie równie zadowolonego kolegi z partii bankierów.

Ukłony Nowackiej w stronę wolnorynkowych radykałów dla uważniejszych obserwatorów sceny politycznej nie powinny być jednak zadziwiające. „Nadzieja lewicy” jest bowiem ciągle współprzewodniczącą Twojego Ruchu – partii, której lider Janusz Palikot konsekwentnie deklaruje, że jego celem jest poprawa losu przedsiębiorców, ograniczenie „przywilejów” związkowców, których nazywa „nierobami”, czy obniżki podatków dla właścicieli firm i bogatych Polaków.
http://strajk.eu/nowacka-blyszczy-na-wiecu-kod-w-towarzystwie-neoliberalow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:43, 03 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czego się spodziewać po przewodniczącej ruchu paligłupa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 03 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie się podziała polska lewica?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 03 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu:
http://rss.org.pl/
http://zsp.net.pl/
http://www.ozzip.pl/
http://partiarazem.pl/
itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 03 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było pytanie retoryczne Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:51, 03 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie nie za bardzo rozumiem jaki jest cel tej retoryki? Żeby lewica wzięła udział w KOD? Przecież to widać, że to ekipa na wskroś neoliberalna. Ostatnio Zielonych wygwizdali i wybuczeli za słowo "równość"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 03 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto powiedział że lewica ma brać udział w KOD? Przecież to widać, słychać i czuć że to neoliberalny majdan i to pewnie sponsorowany przez Sorosa. Dlatego nie wiem co tam robi Nowacak, rzekomo nowa twarz polskiej lewicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 03 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie. Tym bardziej nie wiem jaki cel miało pytanie retoryczne: "Gdzie się podziała polska lewica?" Ale ja nie muszę wiedzieć wszystkiego. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 04 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Taka wiedza tylko dla wtajemniczonych Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 04 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do weryfikacji.

Cytat:
"Taśmy Prawdy" Obrońców Koryta

01.02.2016 U2beBusters

http://chomikuj.pl/megur/Do+przemy*c5*9blenia/Ta*c5*9bmy+Prawdy+Obro*c5*84c*c3*b3w+Koryta,5194358944.mp4(video)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kyoumass




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 04 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest tak niskiej jakości, że zamachem jest w ogóle oglądanie tego w internecie. Nagrywanie czegokolwiek w jakości 240p mija się z celem. Gówno słychać, gówno widać... a im mniejszy ekran tym gorzej.

Fejk jak się kurwa patrzy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 09 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaśnie trybunał sobie obraduje na swój temat będąc sędzią we własnej sprawie a wyrok już jest znany:

http://wpolityce.pl/polityka/284429-czy-.....z-dokument


Platfusy sobie wysyłają wyrok bezczelnie od paru tygodni. I niech mi teraz ktoś powie, ze jaśnie trybunał jest niezawisły i KOD ma rację... Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 09 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może tak coś dla równowagi?

http://wyborcza.pl/1,95892,19740146,list.....l#BoxGWImg

i cały tekst poniżej:
Cytat:

Modlę się szczerze, aby Bóg Panu wybaczył, bo sądzę, że wielu Polakom trudno będzie się na to wybaczenie zdobyć
Szanowny Panie Pośle!

Z ogromnym zdziwieniem wysłuchałam Pańskiego wystąpienia wygłoszonego z okazji wyboru Pani Anny Anders na senatora RP. Zdziwienie owo wynika z faktu, iż raczył Pan wygłosić swoją opinię na temat członków i sympatyków KOD-u, którą cytuję: "(...) To są ci sami, którzy mówili, że Polska to anachronizm. Ludzie od Palikota, to Palikot tak mówił. To ci sami, którzy chodzili do rosyjskiej ambasady ze skargami na Polaków, na PiS. To ci sami, którzy nie chcieli uznać, że masowe zabijanie Polaków w Katyniu i w innych miejscach to ludobójstwo. To ci sami, którzy uprawiali tzw. pedagogikę wstydu, próbując wmówić Polakom, że są właściwie winni wszystkiemu złemu, co się stało w historii tej części Europy w ciągu ostatniego wieku. To ci, którzy złamali wszelkie reguły przyzwoitości, polskiej kultury po Smoleńsku, po śmierci prezydenta RP i tylu innych polskich obywateli, którzy lżyli tych, którzy zginęli, którzy - powtarzam - deptali wszystko, co w naszej kulturze jest święte. To oni się organizują, to oni tworzą KOD".

Jestem od ponad dwudziestu lat nauczycielką języka polskiego w jednym z najlepszych wrocławskich liceów. Dziadek mój, major audytor w Armii Polskiej II RP, znajduje się na liście ofiar z Charkowa (był więźniem obozu w Starobielsku). Moja Mama była internowana w obozie w Gołdapi za działalność w "Solidarności". Ja sama byłam członkiem założycielem pierwszej (niezarejestrowanej z powodu stanu wojennego) organizacji NZS, a dzień 13 grudnia witałam na uczelni jako członek grupy zakładającej wolny uniwersytet, po studenckim strajku okupacyjnym.

Nigdy nie twierdziłam, Panie Pośle, że Polska to anachronizm. Dla mnie Polska to literatura, którą od wielu lat próbuję przybliżać młodym ludziom. To długie i często niełatwe lekcje, podczas których usiłuję wytłumaczyć moim uczniom, że dzieła Mickiewicza, Słowackiego, Sienkiewicza, ale też Gombrowicza, Witkacego, Herlinga-Grudzińskiego - to ich dziedzictwo, to teksty, na które powinni znaleźć trochę czasu pomiędzy rozrywkami i zajęciami naprawdę ich interesującymi.

To nie Pan, tylko ja tłumaczę im aktualność "Dziadów" i "Kordiana". To ja bronię romantycznych bohaterów, których postawy dla współczesnego młodego Polaka są trudne do zrozumienia i zaakceptowania. To również ja pokazuję im i tłumaczę podłość postawy Doktora z "Dziadów" i cieszę się, gdy uczą się na pamięć słynnej wypowiedzi Wysockiego - "Nasz naród jak lawa ".To ja, Panie Pośle, wbrew czasom, modom i nędznej pensji. Ja, zwykła polonistka.

To właśnie dlatego, że Polska nie jest dla mnie anachronizmem, tylko autentyczną, odczuwaną i przeżywaną wartością, wstąpiłam do KOD-u. Właśnie ze względu na szacunek dla moich nieobojętnych wobec Jej losu przodków. I właśnie dlatego, że czytam i omawiam dzieła Kochanowskiego, Mickiewicza, Słowackiego i wielu, wielu innych, dla których Polska była prawdziwą wartością.

I dlatego, Szanowny Panie Pośle, z dumą noszę polską biało-czerwoną flagę na manifestacjach KOD. A ponieważ jestem praktykującą chrześcijanką, modlę się szczerze, aby Bóg Panu wybaczył, bo sądzę, że wielu Polakom trudno będzie się na to wybaczenie zdobyć

Pozostaję z szacunkiem, Anna Pasikowska


Pozdrawiam
Aspelta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:43, 10 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aspelta napisał:

To właśnie dlatego, że Polska nie jest dla mnie anachronizmem, tylko autentyczną, odczuwaną i przeżywaną wartością, wstąpiłam do KOD-u.


A mi się wydaje, że jednak na tę niespełnioną femin... zadziałał urok Kijowskiego w kiecce.
Jednak to już tylko takie moje domysły. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
freshman




Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 279
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:53, 10 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Część KODowców to są pewnie naprawdę dobrzy ludzie(podkreślam - część). Nie mam co do tego wątpliwości.
Ale chyba zbyt łatwo ulegają prostym manipulacjom...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukagr




Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 157
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 10 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukagr




Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 157
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 10 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:07, 12 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

freshman napisał:
Część KODowców to są pewnie naprawdę dobrzy ludzie(podkreślam - część). Nie mam co do tego wątpliwości.
Ale chyba zbyt łatwo ulegają prostym manipulacjom...


Dobry nie wyklucza słowa głupi. Ale nie łudźmy się, większość stamtąd boi się o swoje pensje i pozycję społeczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukagr




Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 157
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 12 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z innej beczki..
Wdałem się w krotka dyskusje z kolega na temat kod-ow..
Według niego jest gorzej niż za PO bo media zaszczute itd itp.Nie słuchałem w ogóle bo bełkot totalny ,ale jedno mnie rozjebało do łez
Cytat:
w rmf-ie juz nawet mówili ze jak chcesz słuchać propagandy pisowskiej oglądaj publiczna a jak jest naprawdę to pokazują w TVN-ie .Krasko sam mówi ze prowadził program patrząc na scenę polityczna obiektywnie i nikt mu nic nie sugerował w jakim świetle ma przedstawiać sytuacje na scenie politycznej


Ręce mi opadły...
Absolutnie nie popieram pisiorow i innych skurwieli co tylko patrzą jak opierdolić ludzi z pieniędzy.
Miejmy nadzieje, że sobie kurwa nie zrobią drugiego Majdanu w naszym kraju, bo patrząc na wściekłość części ludzi tam manifestujących wnet by sąsiad zajebał sąsiada za to, że ma inne poglądy jak on sam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 12 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi wlasnie o to, ze chca zrobic majdan bo doskonale wiedza, ze zidiociale spoleczenstwo gdy dostanie przyzwolenie i sponsora nie bedzie pytala 'po co' i 'dlaczego' lub 'co dalej' tylko na czele z narodowcami, kibolami i innymi zjebami wyjdzie na ulice i rozpierdol zacznie krecic. Cala banda nieudacznikow z wypranymi glowami bedzie swiecie przekonana, ze obala aktualny uklad i rezim nie wiedzac, ze sa marionetkami w rekach niewidzialnych operatorow, ze sa jawnie dymani i zalatwiaja interesy tych, ktorzy na koniec zgasza swiatlo i skonczy sie cyrk.
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
freshman




Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 279
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 12 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@wkurwiony

Akurat narodowcy/kibole z KODem nigdzie nie pójdą i nic obalać nie będą. Na pewno nie obecny rząd Wink

A już gdyby kiedyś w przyszłości chcieli, to czeka na nich specjalnie przygotowana jeszcze za Platformersów ustawa o 'bratniej pomocy'.

@FortyNiner

Nie zaprzeczam Smile I zwyczajnie nie zdają sobie sprawy, że są tylko pionkami, przy pomocy których ktoś rozgrywa swoją partię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 12 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

freshman jasne, rozumiem ale spojrz nieco szerzej. Jakby juz doszlo do zamieszek i demolki to chyba zgodzisz sie ze mna, ze uczestniczyliby w niej wszyscy, ktorzy uwierzyliby w 'rewolucje' a przede wszystkim jednostki, ktore tylko czekaja na okazje zeby cos rozpie*dolic lub stanac do bitki z mundurowymi, ktorzy to 'pacyfikuja niewinnych'.
Na tej zasadzie. Oczywiscie wolalbym obecna stagnacje lemingow niz jakiekolwiek zamieszki i pseudo przewroty, ktore do niczego dobrego nie zmierzaja.
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
freshman




Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 279
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 12 Mar '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście masz rację, takich jednostek czekających tylko na ew. rozpierduchę znalazło by się pewnie sporo. Ale akurat narodowcy/kibole to środowisko jednak bardziej świadome od tego popierającego KOD i nie sądzę, żeby się choćby w przybliżeniu po ich stronie angażowali.

BTW. w innym temacie padły słowa w kontekście 'bratniej pomocy' o tym, iż jakaś nowa ustawa PiS-u pozwala zagranicznej policji strzelać do Polaków. Wiesz może coś więcej, jakieś szczegóły, o jaką ustawę chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Komitet Obrony Demokracji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile