W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prawda o raku  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 13609
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 29 Sie '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małgorzato, dlaczego nie przeczytałaś informacji z www.learninggnm.com !


Doktor Jaśkowski dostrzegł, że coś się nie zgadza z wirusami jako sprawcami chorób, ponieważ
nie spełniają postulatów Kocha i nikt ich nie widział. Jednak widać nie trafił na www.learninggnm.com i nie miał możliwości odkryć tragedii całej hucpy medyczno-farmaceutycznej.

Nawet gdyby dzieci dostawały w zastrzyku płyn fizjologiczny, będą chorować a nawet umierać. Tak jak szczury, cytat :

" Szczury chorowały od zastrzyków z wodą
W latach 50 ubiegłego wieku Hans Selye, kanadyjski endokrynolog chciał ustalić, jaki wpływ na zdrowie szczurów ma podawanie im zastrzyków z różnymi substancjami chemicznymi. Po kilkumiesięcznych obserwacjach ustalił, że zwierzęta cierpiały na owrzodzenie błony śluzowej żołądka i jelit, zanik grasicy i znaczne powiększenie kory nadnerczy. Selye spodziewał się, że szczury zachorują – bowiem serwował im najróżniejsze, nieobojętne dla zdrowia substancje, ale te same dolegliwości pojawiły się również u zwierząt z grupy kontrolnej, które dostawały zastrzyki z roztworem soli fizjologicznej. Selye doszedł do wniosku, że szczury chorują z powodu traumy spowodowanej brutalnym traktowaniem związanym z podawaniem zastrzyków.
Selye postawił hipotezę, że długotrwałe napięcie, któremu podlegamy, może się dramatycznie odbić na zdrowiu. Do opisu tego zjawiska zapożyczył angielskie określenie „stress” (naprężenie, nacisk). Wg niego choroby są skutkiem niezdolności do radzenia sobie ze stresem, co opisał w swojej książce pt. The Stress of Life, w 1956 r. To był przełom w myśleniu o zdrowiu człowieka, ponieważ wcześniej kwestionowano wpływ psychiki na ciało.
Od tej pory różni badacze poszukiwali stresorów, czyli wewnętrznych lub zewnętrznych zdarzeń lub bodźców, który wywołują stres i usiłowali poznać biologię stresu. (http://stressfree.pl/przyczyny-stresu-stresory-wg-holmesa-i-rahea/)"



Kiedyś myślałam, że przyczyną NOP-ów są składniki szczepionki. Jednak, gdyby tak było, dzieci miałyby natychmiast jakieś reakcje.
Reakcje NOP jednak mają MIEJSCE i CZAS dopiero, gdy szok którego dziecko doznało, przestanie mieć znaczenie- w domu. Szczepienie czasem skutkuje paraliżem nóg, kiedyś rozmawiałam z dziewczyną na wózku, która była ofiarą tej kryminalnej, pozbawionej sensu procedury.

Obiekty świata organicznego ( i nieorganicznego) PODLEGAJĄ WPŁYWOM czynników zewnętrznych. Człowiek jako homeostat jest sterowany INFORMACJĄ.


Józef Kossecki opisał doświadczenie Pawłowa, którego wynik POWINIEN uświadomić jakiego rodzaju informację otrzymuje dziecko w trakcie szczepienia. Dlaczego popada w stan izolacji od otoczenia, który jest nazywany autyzmem czy zespołem Aspergera.

Psy otrzymywały dwa rodzaje przeciwstawnych emocjonalnie bodźców : nagrodę-jedzenie, które było skojarzone z wizerunkiem koła. Karę, którą zapowiadał obrazek elipsy. Obraz koła w kolejnych etapach zbliżał się do wizerunku elipsy, w końcu był nie do odróżnienia. Psy, nie mogąc zorientować się, czy dostaną nagrodę czy karę, wariowały.

Niemowlęta, dzieci NIE WIEDZĄ, ŻE SZCZEPIENIE JEST KONIECZNE DLA DOBRA ( geschefciarzy farmaceutycznych) i zadawany jest im ból. Unieruchamianie przez matkę lub ojca pozostawia ślad w pamięci na całe życie. Uszkodzenie na poziomie endodermy powoduje problemy z przewodem pokarmowym, wydalniczym. Jeśli dziecko jest wrażliwe, może nawet odczuć „po szynie” szok jako zagrożenie życia – w rozwiązaniu zapalenie płuc. W mózgu zapisują się wszystkie okoliczności zdarzenia jako imprinting szoku biologicznego. Wytworzy się ślad pamięciowy w podświadomości - szyna. To jest jak odciśnięcie płozy sanek na świeżym śniegu. Jeśli procedura szczepień się powtarza, może to mieć śmiertelne konsekwencje. Opowiadane są bajki o zatruciach pokarmowych niemowląt, bajdy o "chorobach genetycznych". Efekty tego zbrodniczego szczepionkarskiego procederu potem można oglądać w programie p. Jaworowicz. A lekarze w programie z rozbrajającą bezradnością mówią, że to choroby o „nieustającej etiologii”.
Dziecko mojej sąsiadki zmarło po szczepieniu, drugie miało straszliwą biegunkę.
Znam wiele przypadków dzieci uszkodzonych przez szczepionki.
Z całą stanowczością i konsekwencją twierdzę, że obecnie funkcjonujący paradygmat medyczny oparty na 5000 hipotez, jest błędny. Procedury leczenia raka chemią i radioterapią są mordowaniem ludzi. Dzieci do lat 2 nie mają szans przeżyć tych procedur.
A tu hucpa zbierania datków na „operację” nowotworu, która polega na podaniu cytotoksyku wprost do oka. Dziecko tej „procedury” nie przeżyje, bigfarmusia się na trupie wypasie.


„Potrzeba-15-mln-zl”

Jak „produkuje się” nowotwór dziecku ? Bardzo prosto. Podając dezinformację o zezie, najlepiej w „profesjonalnym” źródle wiedzy.
http://okulistyka.mp.pl/chorobyoczu/chorobysiatkowki/94455,siatkowczak: „Należy pamiętać, że zez u małego dziecka zawsze jest objawem choroby oka, a jego przyczyną mogą być poważne choroby soczewki, siatkówki lub nerwu wzrokowego.”

Należy wywołać panikę z powodu zeza, zacząć kwerendy po lekarzach, okulistach i poddawać procedurze badania, najlepiej wielokrotnie:

„musiano owinąć ją w prześcieradła. Dziecko trzymały cztery osoby, które próbowały skłonić ją do otwarcia oczu. - Krzyczała tak, że niemal straciła głos”.

Po takiej akcji okaże się, że dziecko ma raka krtani, raka płuc i nerek ( „przerzuty”) i oczywiście chore serce.
I potem mamuska napisze:


mamuśka : ~mamuśkaUżytkownik anonimowy
Moja córka walczyła z siatkówczakiem przez 2,5 roku... Na początku leczenia została podjęta decyzja o enukleacji jednego oka, a ponieważ okazało się, że wystąpiła u niej postać obuoczna (na szczęście nie było jeszcze przerzutów!), została poddana chemioterapii i krioterapii. Niestety, leczenie nie powiodło się i lekarze podjęli decyzję o enukleacji drugiego oka:-(( Uniknęła radioterapii, no i wygrała walkę o życie.
To paskudny nowotwór. W naszym przypadku pozbawił córkę jednego ze zmysłów”

Znajomy roczny maluch został oddany do baaardzo profesjonalnego żłobka. Rozłąka z matką spowodowała: silną krótkowzroczność i zeza jednego oka, katar, zapalenie oskrzeli, logorrheę, zmianę brzmienia głosu, mały budził się w środku nocy z płaczem, szedł do kąta a potem wracał i dalej płakał. Wszystkie te zjawiska klasyczne dla biologicznych konfliktów braku bezpieczeństwa, zagrożenia, wytłumaczalne w www.learninggnm.com

Wszystko się wycofało, kiedy przestał chodzić do żłobka. Pozostał lekki zez.

Tu jeszcze raz link do YT b.dobrze tłumaczący reakcje dzieci :
https://www.youtube.com/watch?v=PsuOPZsBf9k

Ja też miałam zeza jako małe dziecko. Na szczęście nikt mnie nie zawlókł do okulisty, aby robić mi podobne badania i nie wykryto mi raka.
Dlatego jestem wrogo nastawiona do wszelkich, tak promowanych, nawet za darmo, badań „profilaktycznych”. Służą one tylko i wyłącznie do nakręcania spirali strachu i leczenia „profilaktycznego” – ciśnienia, cholesterolu, serca, tarczycy itp. – trutkami, które uszkadzają kolejne narządy.
Kto zajrzy do statystyk „badania profilaktyczne/rak zobaczy straszliwą prawdę – im więcej badań-tym więcej raka i zgonów.

Kiedy czytam, że w Polsce się czeka na badania, to się cieszę. Bo wiem, że przez ten czas zmiany się wycofają i raka medyczna pytia nie zdąży wykryć ( znam takie przypadki !)

A tu na temat szczepień -nadal aktualny, choć stary -cytat z


https://www.monitor-polski.pl/pracownik-firmy-farmaceutycznej-o-szczepionkach/

Pytanie: Są liczne przypadki, kiedy kampania szczepienna się załamywała. Gdzie ludzie zapadali na choroby, przeciw którym byli szczepieni.
Odpowiedź: Tak było wiele takich przypadków, ale oczywistość jest po prostu ignorowana i pomniejszana. Experci powiadają, jeśli w ogóle coś mówią, że to izolowana sytuacja, ale w ogóle szczepionki okazały się bezpieczne. Ale jeśli doda się wszystkie przypadki kampanii szczepiennych, w których pojawiły się choroby i zniszczenia, zdajesz sobie sprawę, że to NIE są izolowane sytuacje.
Pytanie: Czy kiedykolwiek dyskutował pan o tym, o czym my teraz, z kolegami, kiedy pan jeszcze pracował w szczepiennym establishmencie?
Odpowiedź: Tak.
Pytanie: I co się działo?
Odpowiedź: Kilka razy mi powiedziano, żebym siedział cicho. Postawiono jasno, że powinienem wrócić do roboty i zapomnieć o obawach. Czasami spotykałem strach. Koledzy próbowali mnie unikać. Czuli, że mogli być zaetykietowani jak „winni przez połączenie (związek).” Koniec końców pozostałem sobą. Upewniłem się, że nie stwarzam sobie problemów.
Pytanie: jeśli szczepionki szkodzą, czemu są podawane?
Odpowiedź: Po pierwsze nie ma żadnego „jeśli”. One szkodzą. Trudniejszą kwestią jest określić, czy szkodzą u tych ludzi, którzy nie wykazują oznak szkody. Trzeba by mieć do czynienia z badaniami, które powinny być wykonane, a nie są. Badacze powinni odkryć rodzaj mapy czy diagramu, który pokaże dokładnie, co robią szczepionki w ciele od momentu wejścia. Badania nie były przeprowadzane. Co do tego, dlaczego są dawane, możemy siedzieć tu dwa dni i dyskutować o powodach. Powiadał pan wielokrotnie, że na różnych miejscach w tym systemie ludzie mogą mieć różne interesy i motywy.
Pieniądze, strach przed utratą pracy, pragnienie prestiżu, nagród, promocji, awansu, błędny idealizm, bezmyślność, itd. Ale na najwyższych poziomach medycznego kartelu, szczepionki są na topie priorytetów, ponieważ powodują osłabienie systemu immunologicznego. Wiem, że to trudne do zaakceptowania, ale taka jest prawda. Medyczny kartel na najwyższym poziomie nie jest po to, aby pomóc ludziom, ale by ich osłabić i szkodzić im. Zabić ich. W jednym punkcie mej kariery miałem długą rozmowę z człowiekiem zajmującym wysoką pozycję rządową w Afrykańskim państwie. Powiedział mi, ze był tego dobrze świadom. Powiedział, że WHO jest na czole tych interesów depopulacyjnych. To jest podziemie w Afryce, można powiedzieć, utworzone z różnych oficjeli, którzy poważnie próbują odmienić los biednych. Ta sieć ludzi wie, o co chodzi. Że szczepionki zostały użyte, i są nadal, aby zniszczyć ich kraje i uczynić łatwym łupem dla globalistycznych potęg. Miałem możliwość rozmawiać z różnymi z tych ludzi z tej sieci.
Pytanie: Czy Thabo Mbeki, prezydent Południowej Afryki jest świadom tej sytuacji?
Odpowiedź: Powiedziałbym, że częściowo świadomy. Może nie jest do końca przekonany, ale jest na drodze odkrycia całej prawdy. Już wie, że HIV to oszustwo, że lekarstwa na AIDS są trujące i niszczą system immunologiczny. Wie, że jeśliby mówił otwarcie o problemie szczepionek, byłby zamianowany lunatykiem. Ma już dość kłopotów po swej postawie wobec problemu AIDS.
Pytanie: Co to za sieć, o której pan mówi?
Odpowiedź: Zgromadziła ogromną ilość danych o szczepionkach. Problemem jest, jak zmontować strategię, która doprowadzi do sukcesu. Dla tych ludzi to trudna sprawa.
Pytanie: A w krajach zindustrializowanych?
Odpowiedź: Medyczny kartel ma szpony, ale one się zmniejszają. Głównie z powodu ludzkiej wolności do kwestionowania lekarstw. Jednakże jeśli sprawa wyboru (prawo do zażycia lub odrzucenia jakiegokolwiek leku) nie nabierze pary, przyjdą obowiązkowe szczepienia przeciwko broni biologicznej. To ważny czas.
Pytanie: Strach przed szczepionką hepatits B wydaje się dobra okazją.
Odpowiedź: Tak tez i ja myślę. Powiedzieć, że dzieci muszą dostać tą szczepionkę i potem przy następnym oddechu, że człowiek zaraza się hep B z sexualnych kontaktów i wspólnych igieł jest śmiesznym zestawieniem. Medyczne władze próbują kryć się mówiąc, ze 20,000 czy coś około tego dzieci w USA łapie żółtaczkę B każdego roku z powodu nieznanych przyczyn i dlatego każde dziecko musi dostać szczepionkę. Kwestionuję tę liczbę 20,000 i tzw. „studia”, z których wynika.
Pytanie: Andrew Wakefield, Brytyjski Med. Dokt., który odkrył związek m. szczepionką MMR i autyzmem, właśnie wyleciał ze swej pracy w Londyńskim szpitalu.
Odpowiedź: Tak, Wakefield dokonał wielkiego dzieła. Odkryte przezeń korelacje pomiędzy szczepionką i autyzmem są kapitalne. Może wie pan, ze żona Tony Blaira zaangażowana jest w alternatywną medycynę. Jest możliwość, ze ich dziecko nie dostało szczepionki MMR. Blair ostatnio ominął tę kwestię w wywiadach prasowych i sprzeciwił się wobec nich po prostu uznając to za wtrącanie się w „życie osobiste rodziny”. W każdym przypadku wierzę, że jego żona była uciszona. Jeśliby miała szansę wierzę, że przynajmniej współczułaby z tymi rodzinami, które wystąpiły i których dzieci były poważnie uszkodzone przez szczepionkę MMR.
Pytanie: Brytyjscy reporterzy powinni przedostać się do niej.
Odpowiedź: Próbowali. jednak myślę, że zawarła z mężem umowę milczeć, nieważne jaką. Mogłaby zrobić wiele, jeśliby złamała umowę. Powiedziałem, że jest pod presją, ale nie ze strony męża. na poziomie, jaki zajmuje MI6 i Brytyjskie władze zdrowia wchodzą w grę. To materia uważana za domenę bezpieczeństwa narodowego.
Pytanie: Tak, to bezpieczeństwo narodowe, a wcześniej mówił pan o medycznym kartelu.
Odpowiedź: To bezp. globalne. Kartel operuje w każdym narodzie. Zazdrośnie strzeże świętości szczepionek. Ich kwestionowanie jest na tym samym poziomie jakby watykański biskup kwestionował świętość sakramentu Eucharystii w kościele katolickim (Zatem bałwochwalstwo!!! – przyp. tłum.).
Pytanie: Wiem, ze w Hollywood gwiazda twierdząca publicznie, że nie weźmie szczepionki, popełnia samobójstwo w karierze.
Odpowiedź: Hollywood jest silnie związany z medycznym kartelem. Są różne tego przyczyny, ale jedna to po prostu taka, ze sławny aktor przyciąga uwagę wielkiej publiczności jeśli mówi COKOLWIEK. W 1992, byłem obecny na waszej demonstracji przeciw FDA w Los Angeles. Jeden czy dwóch aktorów mówiło przeciw FDA. Od tego czasu byłbyś mocno ściśnięty, jeślibyś miał znaleźć aktora mówiącego cokolwiek przeciw medycznemu kartelowi.
Pytanie: A co w Narodowym Instytucie Zdrowia, jaki jest nastrój i stan umysłów?
Odpowiedź: Ludzie konkurują ze sobą o pieniądze na badania. Ostatnią rzeczą, o jakiej myślą jest rzucić wyzwanie panującemu status quo. Są w stanie wojny międzyzakładowej o te pieniądze. Nie potrzebują dodatkowych kłopotów. To jest bardzo izolowany system. Zależy od idei, która mówi o tym, że nowoczesna medycyna jest bardzo skuteczna na każdym polu. Dopuścić systemowe problemy w jakiejś dziedzinie to rzucić wątpliwości na całe przedsięwzięcie. Można by zatem pomyśleć, że NIH jest ostatnim miejscem do organizowania demonstracji. Ale odwrotność tego jest prawdą. Jeśliby 5 000 ludzi pokazało się tam żądając pokazania aktualnych korzyści z takiego systemu badań, żądając wiedzy na temat realnych korzyści zdrowotnych, jakie odniosła publika z miliardów USD zmarnowanych na ten instytut, to może by coś się zaczęło. Może jakaś iskra by poszła. W wyniku dalszych demonstracji można by dostać różnego rodzaju „spady informacyjne”, ktoś mógłby zapoczątkować jakieś przecieki.
Pytanie: Dobra myśl.
Odpowiedź: Ludzie w garniturach stojący tak blisko tych budynków, na ile policja pozwoli. W garniturach biznesowych, dresach, matki i dzieci. Z dobrobytu i z biedy. Wszystkie rodzaje ludzi.
Pytanie: A co z połączoną destrukcyjną mocą licznych szczepionek dawanych dzieciom w dzisiejszych czasach?
Odpowiedź: To parodia i przestępstwo. Nie ma żadnych realnych studiów żadnego stopnia głębokości, które by były nad tym prowadzone. Zakłada się, że szczepionki są bezpieczne, a zatem dowolna ich ilość dawana dzieciom razem również jest bezpieczna. Ale prawda jest taka, że szczepionki nie są bezpieczne. Zatem potencjalne zniszczenie zwiększa się, kiedy daje się ich wiele w krótkim okresie czasu."


Największym zagrożeniem dla wiedzy nie jest ignorancja. Największym zagrożeniem dla wiedzy jest fałszywe poczucie posiadania wiedzy" - Stephen Hawking

Stephen Hawking, też pisałam o nim pod kątem jego choroby wg. Germanische Heilkunde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prawda o raku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile