W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Propaganda a młode pokolenia  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 8254
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765
Post zebrał 2.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 22 Lis '15   Temat postu: Propaganda a młode pokolenia Odpowiedz z cytatem

Zatem tu chciałbym wrzutki
-przykładów propagandy skierowanej ku młodemu pokoleniu
-wyjaśnienie jaki kierunek światopoglądu młodych, propagandziści starają się wykreować dzięki pow. propagandzie
-no i oczywiście w razie możliwości, metody opierania się tej propagandzie.

Szczególnie interesuje mnie przestrzeń muzyki lub raczej w niektórych przykładach przekazu audiowizualnego tzw POP oraz z zaznaczeniem pytania. Czy i również i rap jest również nośnikiem propagandy. I jeśli tak to od kiedy stał się ?
Wszak my młode pokolenie mamy być przyszłością narodu. Nam też trzeba jakiś narzędzi do obrony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 22 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą jest odróżnienie faktów od fikcji. Sięganie do źródeł, potwierdzanie informacji.
Następnie na zimno analizowanie ich, samodzielne wyciąganie wniosków.
Na koniec ocena, czy się coś z tego ma, czy nie i, czy warto się angażować.

Bardzo polecam konfrontację faktów i opinii z innymi ludźmi. Dobry trening.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 18:18, 22 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauka zakłamanej historii,indoktrynacja koscioła chrzescijańskiego wyrabiająca w młodym człowieku poczucie winy oraz podporządkowaną postawę,rozpasanie seksualne- jest tego sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 22 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekcje historii to małe piwo. Ich jest stosunkowo nie dużo. Lekcje polskiego to jest broń masowego rażenia. Z pozoru absurd, bo człowiek przychodzi do szkoły i zna jako tako tylko język polski. A jego próbują przez 12 lat jego nauczyć...
Ale to wszystko pic. Podstawową funkcją przedmiotu języka polskiego jest indoktrynacja. Tam się pieprzy o patriotyzmie dużo więcej niż na lekcjach historii. Tu się robi z dzieciaka narodowca. Ta lekcja służy głównie, żeby w razie wojny ginąć za kraj...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 22 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce to jest pikuś. Z takiej propagandy nieudolnej jak w Polsce, choć każda propaganda jest oczywiście zła, ale można się wyrwać. Oczywiście nie jest to łatwe, bo każda propaganda lasuje mózg, i dotyczy jednostek bardziej rozgarniętych, ale mimo wszystko jest jakaś nadzieja.
Natomiast propaganda progresywistów w krajach Zachodu, jak Szwecja, UK, Francja czy USA to jest dopiero górna półka. Po tym nawet największy geniusz może mieć tak sprany mózg, że może się bać własnego cienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 21:57, 22 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z nauką to wiem tyle że program nauczania w
Języku Polskim jest okropnie nudny nawet jeśli propagują nacjonalizm to mało kto to łyka powiedział bym
Matematyka przedmiot ten powiązany pierwotnie był z kształtowaniem logicznego myślenia ale był bo teraz uczy tylko liczyć.
Mnie akurat bardzo interesuje jaki wpływ mają na młodych takie kawałki jak
https://www.youtube.com/watch?v=hSdLesdFMX4
i https://www.youtube.com/watch?v=SH6ZUOTtrAA
dokładnie to po co jest tak bardzo wkręcane młodym na banie że ziomek to największa wartość?
Kolejna kwestia to kawałki typu
https://www.youtube.com/watch?v=LDZX4ooRsWs
https://www.youtube.com/watch?v=4JipHEz53sU tu moja uwaga brzmi jak oni osiągają w tych "przekazach audiowizualnych taki porażająco hipnotyzujący efekt ?
I na koniec może rozwnie troche o czym prawi
Cytat:
Natomiast propaganda progresywistów
prawdopodobnie domyślam się o co chodzi ale wolę się upewnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 23 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe wpisy. Duzo sie nauczylam. Dziekuje !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 23 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
Z nauką to wiem tyle że program nauczania w
Języku Polskim jest okropnie nudny nawet jeśli propagują nacjonalizm to mało kto to łyka powiedział bym


Sądząc po marszach niepodległości to łyka to wystarczająco dużo osób. A propaganda może być nudna byle była skuteczna. Sam mistrz propagandy Goebbels stwierdził, że kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą. A powtarzanie czegokolwiek 100 razy za ciekawe dla odbiorcy nie jest...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 23 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z diabłem się nie dyskutuje. Z mojego doświadczenia - jest tyle kruczków, tyle sposobów na manipulację, że jest nierealne ciągle rozmawiać na temat manipulacji z ofiarą takiej manipulacji. Jest tyle technik, tyle poziomów manipulacji, że nie dasz rady udowadniać każdej manipulacji. To, co zaprezentowałeś nie jest jednak wierzchołkiem góry lodowej ale uwieńczaniem dzieła.
Skupiłbym się raczej na Twoim celu w przeciwieństwie do stania naprzeciwko - za dużo jest przeciwników. Ich się poprostu ignoruje a dziecko umacnia w woli. Daj mu kręgosłup moralny - coś, co go określa.

Polecam pozycję "Świat manipulacji" b-pa Adama Lepy.
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 13:07, 23 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/quote]Sądząc po marszach niepodległości to łyka to wystarczająco dużo osób.[quote]
W skali kraju to bardzo niewiele. Sad,ale mniejsza z tym.

Cytat:
Ciekawe wpisy. Duzo sie nauczylam. Dziekuje !

sarkazm, nie jest tu konieczny.

Ogólnie niewiem jak to ugryżć ale spróbuje tak:
Jak odlemingować leminga dyskutując z nim na jego poziomie? I czy tak sie da ?
I czy pokolenie tzw "JP" tez do lemingów się zalicza ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibimark




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 561

PostWysłany: 14:21, 23 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasadniczym celem manipulacji jest takie zaprogramowanie człowieka by wyrobić w nim "osobowość niewolnika" podatnego na zewnątrzsterownośc.Masy mają mieć przekonanie że "podstawiona im rzeczywistość" w istocie sprzeczna z ich osobistymi interesami jest tą prawdziwą,a w pokrętny sposób narzucone im wartości i cele dziejowym obowiązkiem.
Miesza się prawdę z kłamstwem by jednostka straciła orientacje i zaczęła szukać punktu oparcia(odniesienia),otrzymuje wtedy gotowe rozwiązania w religii,zmanipulowanej na potrzeby etapu nauce,historii itd.Człowiek ma uwierzyć że gloryfikowane zewsząd "wartości"(w istocie pseudowartości) są nam przyrodzone i należy je stanowić i ich bronić.Wytworzenie u mas świadomości niewolnika i postawy podporządkowania to moim zdaniem zasadniczy cel centrów dowodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 23 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sami eksperci...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jbravo




Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 23 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak osiągnąć hipnotyczny efekt na zmysły? Stoi za tym konkretna wiedza na temat wpływu odpowiednio ukształtowanego środowiska. Jeśli się tę wiedzę posiada to można wywrzeć konkretny wpływ na odbiorcę. Dużo o tym się przewija różnych zbitków informacji na tym forum w różnych tematach. Po jakimś czasie umiejętnej lektury prawdy2 można nabyć intuicji i być w stanie przynajmniej rozpoznać różne "znaki", zrozumieć ukryty przekaz w analizowanym przez nas "dziele".

Przykłady wideo o przydatnej wiedzy w sferze wizualnej, dźwiękowej:





Jak odindoktrynować lemingi? -> Po co? Powiedz, że podzielasz zdanie Billa Gates'a i innych propagujących depopulację. Jeśli ktoś nie chce się zastanawiać w życiu nad niczym i tylko bawić i wygłupiać to po prostu nie przetrwa albo będzie miał słabą jakość życia. Ważne jest tylko, żeby przez zdobytą wiedzę ewentualnie pomóc bliskim w poprawie jakości ich życia i swojej własnej rodziny jak się ją założy :



I na koniec jeszcze trailer świetnego dokumentu (można znaleźć pełną wersję np. na chomikuj) :

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:06, 24 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy młode pokolenie - podstawą jest powiesić czerwonych, wprowadzic ludzi do organizacji, w kazdej firmie wymuszac przewahe kopac czerwonych tłamsic wywalac z pracy etc. z nimi sie nie negocjuje serio.

ani z tymi od solidarnosci, ani z tymi wczesniej a juz na pewno z tymi z gory. ich trzeba zadluzyc i pociagnac do odpowiedzialnosci, bo to są kurwy nie ludzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 10:54, 24 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ważne jest tylko, żeby przez zdobytą wiedzę ewentualnie pomóc bliskim w poprawie jakości ich życia i swojej własnej rodziny jak się ją założy


Po to stworzyłem ten temat by mniej więcej by na początek określić schematy,kierunki w jakie urabia nas przemysł rozrwywkowy.
Szczególnie mnie interesuje rdzenny polski rap który wydaje mi się jest najbardziej skuteczny w dostarczaniu przekazu do młodych jak i również jest najbardziej popularny.
Cytat:
"osobowość niewolnika"

Aż tak to nie po prostu raczej zależy im by społeczeństwo było bierne w sprawach społecznych.

Cytat:
wy młode pokolenie - podstawą jest powiesić czerwonych, w prowadzić ludzi do organizacji, w kazdej firmie wymuszać przewahe kopac czerwonych tłamsic wywalac z pracy etc. z nimi sie nie negocjuje serio.


Jak mamy to robić skoro wchodząc na rynek pracy jesteśmy "bydłem od zapierdalania" przynajmniej taki stosunek ma pracodawca do nowego pracownika zatrudnionego bez znajomości, kilkanaście dni pod rząd zapierdalać bez weekendów za rekordowo przepracowane 250h w miesiącu płacone jest uwaga 1600zł standardowo próbna umowa zlecenie, praca przy rakotwórczym środku piorącym podeszwy. Dźwiganie ok 50 kg kotłów z podeszwami.
Jak się nie podoba ? Wypierdalać
przykład MSU Grudziądz
Trochę hierarchie musiały by się obrócić.
Zboczyłem nieco z tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 24 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:


Po to stworzyłem ten temat by mniej więcej by na początek określić schematy,kierunki w jakie urabia nas przemysł rozrwywkowy.


Przecież to oczywiste. Teledyski z superładnymi panienkami w ciepłych krajach, żadna wokalistka pop nie jest nawet średnio brzydka. Wg tej "rzeczywistości" kapitalizm to raj na Ziemi...

Agre napisał:

Jak mamy to robić skoro wchodząc na rynek pracy jesteśmy "bydłem od zapierdalania" przynajmniej taki stosunek ma pracodawca do nowego pracownika zatrudnionego bez znajomości, kilkanaście dni pod rząd zapierdalać bez weekendów za rekordowo przepracowane 250h w miesiącu płacone jest uwaga 1600zł standardowo próbna umowa zlecenie, praca przy rakotwórczym środku piorącym podeszwy. Dźwiganie ok 50 kg kotłów z podeszwami.


Nie tylko młodzi. Starsi też tak mają. To nie jest konflikt młodzi/starzy. To jest konflikt klasowy czyli pracownik kompletnie przeciwny interes niż pracodawca...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 24 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracodawcow zaraz nie bedzie.......kolorowi ich zniszcza !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 24 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:


Przecież to oczywiste. Teledyski z superładnymi panienkami w ciepłych krajach, żadna wokalistka pop nie jest nawet średnio brzydka. Wg tej "rzeczywistości" kapitalizm to raj na Ziemi...




Jedna, i to bardzo utalentowana, z Australii, jest tak "brzydka", że podczas koncertów i w teledyskach nie pokazuje twarzy.
SIA:

Wersja na żywo:


Teledysk:


Kolejny przykład:

Na żywo:


Teledysk:


Pięknie śpiewa, teledyski są niesamowite, a i przekaz niesie nienajgłupszy.
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 24 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Pracodawcow zaraz nie bedzie.......kolorowi ich zniszcza !!!


Aleś ty dziecko naiwna. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Jak na razie to w życiu żadnego ciapatego w swoim mieście nie widziałem, nie licząc pół Polaka i pół Egipcjanina z budki z kebabami, a tych skurwysynów żyjących z wyzysku widzę codziennie, w realu i w telewizji.

Klasyczny przykład skutecznej manipulacji, odwracacz uwagi który jak widać w niektórych przypadkach [np. Gośka], działa bez zarzutu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 24 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co się denerwujesz? Ja się nauczyłem, że na pewne wpisy nie warto odpowiadać, bo ich autor sam się wystarczająco kompromituje. Przykładowo wpisów wyborcy PO nawet nie czytam, ale wiem, że on sam pokaże kim jest...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukagr




Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 157
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 24 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
Goska napisał:
Pracodawcow zaraz nie bedzie.......kolorowi ich zniszcza !!!


Aleś ty dziecko naiwna. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Jak na razie to w życiu żadnego ciapatego w swoim mieście nie widziałem, nie licząc pół Polaka i pół Egipcjanina z budki z kebabami, a tych skurwysynów żyjących z wyzysku widzę codziennie, w realu i w telewizji.

Klasyczny przykład skutecznej manipulacji, odwracacz uwagi który jak widać w niektórych przypadkach [np. Gośka], działa bez zarzutu.


może nie do końca kolorowi...
Ostatnio przyjęci zostali ukraincy ( ok 30 ) osób do pracy w której pracuje moja kobieta
zarobili po 1000 pln na rękę pracując 10 godzin dziennie + wszystkie soboty ( mieszkaja wszyscy na kupie w wynajetym domu i jakis koles ich dowozi do roboty z 5-6 km)
Wiec mysle ze jest kwestia czasu jak bedzie ich coraz wiecej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 23:32, 24 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wiec mysle ze jest kwestia czasu jak bedzie ich coraz wiecej

Tu jest ciekawa nisza ekonomiczna do zapełnienia tak zauważę przy okazji przecież ile to można zarobić na Ukaińcach którzy wręcz sami się o to proszą by na nich zarabiać .
Więc obawiam się masz racje. Będzie ich więcej i więcej.
A wcześniej skupiłem się bardziej na muzyce popularnej a więc poszerzę może trochę temat o przestrzeń kinematografii
Tu min wręcz Bombardujące nas oprawione w masową reklamową otoczkę różne dzieła Marvella
Filmy animowane dla młodych typu
http://www.filmweb.pl/film/Minionki-2015-680413
Wymieniam pozycje które najprawdopodobniej w moim mniemaniu są najbardziej popularne u młodych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 00:24, 16 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od 2 lat mniej więcej naszą telewizje zaczeły bombardować przeróżne seriale zwracające uwagę widzów amatorstwem aktorów, tuteż jego największą wadę przekuto w zaletę mówię i prawdopodobnie doskonale wszystkim znanych serialach typu trudne sprawy dlaczego ja itd itp
Odnośnie tej serii mam pytań.
Czy seriale tego typu są popularne również zagranicą ?
Czy one odzwierciedlają jakieś standardy zachowań społecznych czy je kreują ?
Czy seriale w których pojawia się osoba która przedstawia nam w zasadzie nasz punkt widzenia oraz sytuacje a nie uczestniczy w wydarzeniach jest w ogóle konieczna ? Czy ma po prostu uczyć nas że ktoś jest od myślenia za nas ,a nam widzom to już myśleć nie trzeba?
Czy w tego typu serialach konieczne jest takie Przesycenie Emocjonalne ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agient007




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 189
Post zebrał 1.200 mBTC

PostWysłany: 00:39, 17 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
od 2 lat mniej więcej naszą telewizje zaczeły bombardować przeróżne seriale zwracające uwagę widzów amatorstwem aktorów, tuteż jego największą wadę przekuto w zaletę mówię i prawdopodobnie doskonale wszystkim znanych serialach typu trudne sprawy dlaczego ja itd itp
Odnośnie tej serii mam pytań.
Czy seriale tego typu są popularne również zagranicą ?


Te produkty atakują nas już od 11 lat. Od 2 to stanowią pewnie większość w darmowej telewizji.
h ttp://www.filmweb.pl/search/serial?q=&type=&startYear=&endYear=&countryIds=42&genreIds=57&startRate=&endRate=&startCount=&endCount=&sort=TEXT_SCORE&sortAscending=false&c=portal&page=1

Przyszło to do nas z Niemiec.
h ttps://de.wikipedia.org/wiki/Verdachtsf%C3%A4lle


Agre napisał:
prawdopodobnie doskonale wszystkim znanych serialach typu trudne sprawy dlaczego ja itd itp

Prawdopodobnie nikt z forumowiczów tego nie ogląda.



Agre napisał:
Czy one odzwierciedlają jakieś standardy zachowań społecznych czy je kreują ?

Kreują (niestety skutecznie). Tak samo jak wcześniej talk-show typu Na każdy temat czy Rozmowy w toku.


Agre napisał:
Czy seriale w których pojawia się osoba która przedstawia nam w zasadzie nasz punkt widzenia oraz sytuacje a nie uczestniczy w wydarzeniach jest w ogóle konieczna ? Czy ma po prostu uczyć nas że ktoś jest od myślenia za nas ,a nam widzom to już myśleć nie trzeba?

Że myśleć nie trzeba.

Agre napisał:
Czy w tego typu serialach konieczne jest takie Przesycenie Emocjonalne ?

Po prostu ci aktorzy niewiele potrafią i/lub grają bez prób i dubli.
Seriale pseudodokumentalne to następny krok telewizji do dna.
Poprzednim były:
- opery mydlane: Klan, Pierwsza miłość, Na Wspólnej, M jak miłość...
- reality show: Dwa światy, Big Brother, Bar...
- talent show: Idol, Szansa na sukces...
- sitcom, czyli serial z podłożonym śmiechem, żeby wiedzieć kiedy się śmiać.

Jak będzie wyglądała telewizja przyszłości można zobaczyć w filmie Idiokracja
http://www.cda.pl/video/224839ce
fragmenty: od 12:06 i od 29:44
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 02 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Cytat:
Tomasz Lis dostał dyplom. Jak przeczytał za co, to go zatkało 26.01.2016

foto: facebook.com/MlodziezowyKlubGazetyPolskiej2

Takiej niespodzianki na promocji swojej najnowszej książki Tomasz Lis się raczej nie spodziewał. Wręczono mu dyplom. Kiedy przeczytał za co, nie bardzo wiedział, jak zareagować. Co innego jego zwolennicy. – Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie – opowiadała portalowi niezalezna.pl Justyna Świerzy, szefowa Młodzieżowego Klubu „Gazety Polskiej” w Warszawie, który akcję zorganizował.


Tomasz Lis promował we wtorek swoją najnowszą książkę w jednym ze stołecznych Empików. W spotkaniu wzięło udział ponad sto osób – w zdecydowanej większości byli to zwolennicy naczelnego „Newsweeka”. Choć nie zabrakło i przeciwników. Wśród nich byli m.in. członkowie Młodzieżowego Klubu „Gazety Polskiej” Warszawa II oraz otwockiego Klubu „Gazety Polskiej”.

Młodzi ludzie postanowili wręczyć Lisowi dyplom „w uznaniu zasług za szczególne osiągnięcia w dziedzinie szerzenia propagandy i dbania o niemieckie interesy, oraz za nadzwyczajne zaangażowanie w zwalczanie rodzimych dążeń niepodległościowych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej”.

– Sam Tomasz Lis był wyraźnie zaskoczony i nie bardzo wiedział, jak się zachować. Próbował żartować. Jednak jego zwolennikom obecnym na spotkaniu niezbyt podobała się nasza akcja. Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie – mówiła nam Justyna Świerzy z Młodzieżowego Klubu „GP”. – Zresztą tak było w czasie całego spotkania. Jakikolwiek krytyczny głos od razu był przez osoby znajdujące się na sali tłumiony. W ogóle publiczności pozwolono zadać tylko trzy pytania – dodaje.
[...]
http://niezalezna.pl/75469-tomasz-lis-do.....go-zatkalo

26.01.2016

26.01.2016
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Propaganda a młode pokolenia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile