W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polski Rząd 2015+  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 16055
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 19 Lis '15   Temat postu: Polski Rząd 2015+ Odpowiedz z cytatem

Świadom hańby z rąk upadłej większości (PO-PSL), ich podłych praktykach (wszystkie afery), oraz ustanawianiu obrzydliwego prawa - oczekując na osądzenie i wskazanie palcem tamtych kryminalistów
chcę śledzić poczynania obecnych, budzących równie duże (jak nie większe) nadzieje posłów i posłanki nowego składu-nowej kadencji, obiecujących powrót do moralnego porządku i wiary w człowieka.
Zacznę od Kornela Morawieckiego - przytoczonego przez niego wiersza nieznanego autora
[youtube]http://pikio.pl/mocne-wystapienie-morawieckiego-jego-slowa-wbijaly-poslow-w-fotele-video/[/youtube]

W wiki czytamy Żagiew, Żydowska Gwardia Wolności – kolaboracyjna organizacja żydowska w getcie warszawskim, powołana pod koniec 1940 przez żydowski referat Gestapo z członków Urzędu do Walki z Lichwą i Spekulacją („Trzynastki”) do infiltrowania żydowskich i polskich organizacji podziemnych, w tym niosących pomoc Żydom.

Żagiew pozostawała w ścisłej konspiracji udając grupę przemytniczą, dzięki czemu mogła kontrolować kanały przerzutu żywności do getta. Według różnych opinii zajmowała się też szmalcownictwem, tropiąc i wydając Niemcom Żydów ukrywających się w tzw. aryjskiej części Warszawy. Agenci Żagwi, uznawani za najbardziej wartościowych, posiadali wydane przez Gestapo pozwolenie na broń.

Od początku zwalczana przez Żydowską Organizację Bojową i Żydowski Związek Wojskowy. Rozbita na początku 1941 r., szybko została odtworzona. W czasie powstania w getcie większość członków Żagwi straciło życie. Według niektórych relacji ocalał jej przywódca, Abraham Gancwajch.



PO nauczyły mnie jednego - trzeba patrzeć im na ręce. Patrząc po owocach - z powodu działań PO jest moja świadomośc polityczna - tyle dobrego...
Teraz liczę jednak na jakiś odpoczynek ale widzę, że nie ma szans...

Nie znalazłem innych istotnych znaczeń słowa Żagiew... Półsłówka mają wg mnie decydującą wagę i jeżeli tak wygląda czytanie między wierszami to wszelkie ustawy pod nas są tylko próbą uspokojenia nastrojów.

W takiej sytuacji nadal "śpię z otwartym okiem"....
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 19 Lis '15   Temat postu: Re: Polski Rząd 2015+ Odpowiedz z cytatem

Bóg z nami napisał:
Nie znalazłem innych istotnych znaczeń słowa Żagiew... Półsłówka mają wg mnie decydującą wagę i jeżeli tak wygląda czytanie między wierszami to wszelkie ustawy pod nas są tylko próbą uspokojenia nastrojów.


Nie znalazłeś ŻADNEGO znaczenia słowa ŻAGIEW pasującego do kontekstu?
"Niosę Ciebie, Polsko, jak żagiew, jak płomienie, i gdzie Cię doniosę – nie wiem”.
Słownik Języka Polskiego; "żagiew - 1. płonący kawał drewna; głownia;
2. grzyb z rodziny żagwiowatych, pasożytujący na drzewach; huba".
Patrząc na znaczenie słowa żagiew w jakim kontekście użył go autor?
Z jednej strony autor, mógł zastosować częstą w poezji redundację, wówczas niesie on Polskę jak płonący kawał drewna, jak płomienie. Jak najbardziej pasuje to do kontekstu.
Z drugiej strony, co pasuje do ogólnego kontekstu patriotycznego przytoczonych powyżej słów, niesie on Polskę jak głownię, czyli jak broń, brzeszczot.
Odnoszenie przedstawionej powyżej frazy do jakiejś żydowskiej organizacji kolaborantów jest niczym innym jak maksymalną NADINTERPRETACJĄ.

Bóg z nami napisał:
PO nauczyły mnie jednego - trzeba patrzeć im na ręce.


Czekam na patrzenie na ręce rządzącego PIS: "17 grudnia 2014 w Parlamencie Europejskim przyjęto symboliczną rezolucję w sprawie uznania palestyńskiego państwa. Poparli ją jednogłośnie europosłowie SLD, PO i PSL. Europosłowie PiS się podzielili - część głosowała przeciwko, a część wstrzymała się od głosu. Nikt z europosłów PiS nie zagłosował za rezolucją. Przeciwko rezolucji uznającej państwo palestyńskie głosowali: Ryszard Czarnecki, Andrzej Duda (kandydat PiS na prezydenta RP), Anna Fotyga (b. szefowa polskiego MSZ), Dawid Jackiewicz, Marek Jurek, Karol Karski, Zdzisław Krasnodębski, Tomasz Poręba oraz Kosma Złotowski. Wstrzymali się od głosu: Beata Gosiewska, Marek Gróbarczyk, Zbigniew Kuźmiuk, Ryszard Legutko, Stanisław Ożóg, Bolesław Piecha, Kazimierz Michał Ujazdowski, Jadwiga Wiśniewska, Janusz Wojciechowski."
„rezolucja, przygotowana wspólnie przez pięć grup politycznych, została przyjęta przez Parlament 498 głosami, przy 88 głosach przeciwnych i 111 wstrzymujących”.
Zobaczymy głosowania w Sejmie.
Liczę na liczne prezentacje i nie tylko "Półsłówka mają wg mnie decydującą wagę" albowiem "Poznacie ich po ich owocach (Mt 7,20)"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 19 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieuważnie przeczytałeś - znaczenia słownikowe są zbyt oczywiste.
Zaiste owoce nas karmią.

6 Jezus rzekł do nich: "Uważajcie i strzeżcie się kwasu faryzeuszów i saduceuszów!" 7 Oni zaś rozprawiali między sobą i mówili: "Nie wzięliśmy chleba"
11 Jak to, nie rozumiecie, że nie o chlebie mówiłem wam, lecz: strzeżcie się kwasu faryzeuszów i saduceuszów?" 12 Wówczas zrozumieli, że mówił o wystrzeganiu się nie kwasu chlebowego, lecz nauki faryzeuszów i saduceuszów.

Staram się szukać, zanim znajdę.

Czekamy...
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:32, 20 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Oda do Księżyca "

Księżycu mój drogi
Daj Polsce ostrogi
Daj Polsce też chleba
Bo tego Jej trzeba

Wiesz przecież jak bardzo
Wrogowie Nią gardzą
Ty to zmienić możesz
Dając srebra oręż

Wspomagaj Ją w noc cichą
Bo ma kołdrę lichą
Twardowski Ci pomoże
Zanim wstaną zorze

Księżycu kochany
Jak Cię cenią Polany
Przekonać się chciej
I gwiazdkami w nich wiej

Czasem świecisz w dzien jasny
Jakbyś domek miał własny
Swieć nam we dnie i w nocy
Czekamy Twej pomocy !

Goska 2004
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:27, 20 Lis '15   Temat postu: Re: Polski Rząd 2015+ Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
"Poznacie ich po ich owocach (Mt 7,20)"


Właśnie. Ja czekam czy i ewentualnie kiedy wrócą do poprzedniego wieku emerytalnego. Teraz w 10 dni proponują jedynie dosyć kuriozalny sposób wyjścia z bezrobocia: robić dzieci. Jak się ich narobi 6 to będzie na rodzinkę 3000... Też ciekawy wydaje się ten program inwestycji. Inżynieria finansowa na infrastrukturę może dać ciekawe efekty. Jednak jestem za stary, aby czegokolwiek od polityków oczekiwać. Więc "po owocach ich poznacie" jest dla mnie najlepszym miernikiem.

Ale to wszystko w następnych wyborach będzie miało i tak duperelne znaczenie. Już dziś pewne burżuazyjne me(n)dia za każdą cenę kupiłyby kompromitującą "taśmę" z rozmów PiSuarów. A skoro jest popyt to i pewnie podaż się na to znajdzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 21 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
6 Jezus rzekł do nich: "Uważajcie i strzeżcie się kwasu faryzeuszów i saduceuszów!" 7 Oni zaś rozprawiali między sobą i mówili: "Nie wzięliśmy chleba"
11 Jak to, nie rozumiecie, że nie o chlebie mówiłem wam, lecz: strzeżcie się kwasu faryzeuszów i saduceuszów?" 12 Wówczas zrozumieli, że mówił o wystrzeganiu się nie kwasu chlebowego, lecz nauki faryzeuszów i saduceuszów.


haha - ło kurwa , hehehh , no nie mogę, -lotni w huj byli, nie ma co.. ehehe
-pardon, ta cała ewangelia... -to jakaś satyra na "pierwszych krześcijan"? - bo jeśli tak , to bardzo śmieszna..
------------------------------
nie wiedziałem że w kosciele ksiądz musi opowiadać dowcipy, może się kiedyś przejdę.. ... no ale to głupio tak się nabijać z prostych rybaków
------------------------------
Nad jeziorem policjant spisuje spisuje "rybaka":
Imię?-
-zbychu.
Adres?
-a dresik markowy .. Adidas!
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Forged




Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 256
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 21 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
"Oda do Księżyca "

Księżycu mój drogi
Daj Polsce ostrogi
Daj Polsce też chleba
Bo tego Jej trzeba

Wiesz przecież jak bardzo
Wrogowie Nią gardzą
Ty to zmienić możesz
Dając srebra oręż

Wspomagaj Ją w noc cichą
Bo ma kołdrę lichą
Twardowski Ci pomoże
Zanim wstaną zorze

Księżycu kochany
Jak Cię cenią Polany
Przekonać się chciej
I gwiazdkami w nich wiej

Czasem świecisz w dzien jasny
Jakbyś domek miał własny
Swieć nam we dnie i w nocy
Czekamy Twej pomocy !

Goska 2004



Dziękuję serdecznie za ten wiersz. Bardzo ładny i niegłupi.
Pozdrawiam.
_________________
"Demokracja niesie wyłącznie piękne słowa ale ani pracy ani chleba." - Labadine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 23 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Cytat:
6 Jezus rzekł do nich: "Uważajcie i strzeżcie się kwasu faryzeuszów i saduceuszów!" 7 Oni zaś rozprawiali między sobą i mówili: "Nie wzięliśmy chleba"
11 Jak to, nie rozumiecie, że nie o chlebie mówiłem wam, lecz: strzeżcie się kwasu faryzeuszów i saduceuszów?" 12 Wówczas zrozumieli, że mówił o wystrzeganiu się nie kwasu chlebowego, lecz nauki faryzeuszów i saduceuszów.


haha - ło kurwa , hehehh , no nie mogę, -lotni w huj byli, nie ma co.. ehehe
-pardon, ta cała ewangelia... -to jakaś satyra na "pierwszych krześcijan"? - bo jeśli tak , to bardzo śmieszna..

Szanowny @chemicloo; tyle się teraz ( w związku z falą imigrantów) mówi a nawet grzmi o "naszej cywilizacji",o zagrożeniach dla jej dalszego szczęśliwego trwania, a ty co? jak jaki dywersant dajesz popisy całkowitego oderwania od niej (znaczy się od tej "naszej cywilizacji")?
Podoba nam się czy nie, ale jednym z głownych filarów owej cywilizacji jest chrześcijaństwo które swego czasu tak obficie wypełniało każdy aspekt życia europejczyków że z czasem wyszło poza ramy religi i stało się elementem kulturowym a nawet bardzo użytecznym narzędziem pojęciotwórczym.
A tera uwaga bo tłumacze;
Jezus był Żydem więc z oczywistych względów mówił do Żydów używając pojęć i symboli dla nich zrozumiałych.Od tego czasu kiedy mówił do nadal Żydzi świętują Pesach.To na pamiątkę wyjścia z Egiptu z domu niewoli.A wychodzili oni w pośpiechu (nie tylko z uwagi na te srebrne misy co to je za radą Mojżesza pożyczyli od egipkich sąsiadów ) a dltaego że tak nakazał Pan Zastępów.
Podporządkowując się temu zaleceniu na drogę napiekli sobie podpłomyków gdyż na wypiek normalnego chleba nie mieli czasu.Musieli szybko wiać przed gniewem faraona na pustynię.Myślę że sprawa "srebrnych przedmiotów" też odegrała pewną rolę w tym pośpiechu.
Z czasem faktowi wypieku podpłomyków a więc pieczywa bez kwasu (fermentu) zaczęli przydawać znaczenie symboliczne.Stary kwas stał się dla nich symbolem: niedobrej zaszłości,czymś czego trzeba sie pozbyć aby zacząć coś od nowa,Za czasów Jezusa faryzeusze a dziś ortodoksi ściśle przestrzegają tego aby w czasie obchodów święta Pesach nie było w domu starego kwasu;mąki,pieczywa,makaronu,ciastek,octu,i wielu innych produktów.Jeśli są uczciwi czyszcżą dom i wszystko to wyrzucają a jeśli nie są, to pozostawiają "niekoszerności" w domu ale symbolicznie (za parę groszy) odsprzedają nieżydowi czyli mówiąc wprost-gojowi.Mąka stoi w kredensie jak stała ale de jure jest cudzą własnością.I przed takim (obłudnym) podejściem do kwesti etycznych przestrzegał Jezus.To tyle gwoli obrony fundamentów "naszej cywlizacji"
Natomiast dlaczego @Bóg z nami użył właśnie tego cytatu-nie mam pojęcia.Teoretycznie nie powinien bo cytat w kontekście PIS-owskiego rządu jest niezręczny.Toż ta zgraja to jeden welki stary kwas
Ale zapewne @Bóg z nami odebrał nauki katolickie a te jak wiadomo są fałszywe za co zasłużenie pójdzie do piekła.
Ale nm pójdzie to się jeszcze trochę pomęczy np z Jackiem Kurski na stanowisku wice ministra kultury.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 23 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pszeku, bardzo mi się podoba ta historyczna wykładnia a jednak ona Cię zgubiła. Rzecz w tym, że sam Pan Jezus nie mówił wszystkiego dosłownie.
Niemniej nie róbmy za nad to dygresji bo szkoda tematu.
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 23 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówił wszystkiego dosłownie. A kto decyduje o tym któro jest dosłowne a któro nie jest i na jakiej podstawie?
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 15:23, 24 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bóg z nami napisał:
Niemniej nie róbmy za nad to dygresji bo szkoda tematu.

To racja.Szkoda.Ale co mogę poradzić jak co rusz ktoś mnie ewngelicznie prowokuje.Very Happy
a to @chemicloo to znów @ElComendante radą-cytatem "Poznacie ich po ich owocach (Mt 7,20)" Że to niby trzeba poczekać co zrobi rząd a potem oceniać.
Dobry boże! jakie znów owoce? Patrze na ten rząd i widzę drzewo.Wierzbę jak w pysk strzelił (w dodatku płaczącą) i mam czekać aż zaowocuje gruszkami.
Bóg z nami napisał:
Zacznę od Kornela Morawieckiego - przytoczonego przez niego wiersza nieznanego autora

Całe to wystąpienie to paczwork sfastrygowany z demagogi,banałów,truizmów i mało estetycznego patosu.A już inwokacje rozpoczynające i kończące perore to po prostu urągający poczuci estetyki -kicz.(jakby nie było inwokacji "smacznych") Trzeba mieć tzw pazur żeby w swej retoryce sięgać po poezję,w przeciwnym wypadku wychodzi to z wyszło z oracji Morawieckiego czyli tandeta.Po za tym nie wiem czy zwóciłeś uwagę na "poetycką" niekonsekwencje;zczyna od niosę ciebie Polsko jak żagiew a kończy na prowadż nas Polsko
To w końcu jak? my mamy nieść Polskę czy Polska nas ma prowadzić ?
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 01 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zelaznalogika.net napisał:
Budżet Polski na rok 2016:
Dochód budżetowy: 296 879 236 000 zł
Wydatki z budżetu: 351 499 236 000 zł
Deficyt budżetowy: 54 620 000 000 zł (słownie: pięćdziesiąt cztery miliardy sześćset dwadzieścia milionów złotych straty)



Mniej więcej co szósta złotówka zaplanowana na wydatki z budżetu Polski nie ma pokrycia we wpływach. Kto rozsądny tak planuje budżet domowy? Nie mówiąc już o finansach całego państwa…

Dla lepszego zobrazowania, 54 miliardy złotych deficytu to tysiąc razy tyle ile zbiera WOŚP, ok. 20 Stadionów Narodowych i prawie dwa razy tyle ile Polska wydaje na całą swoją armię w ciągu roku.

http://www.zelaznalogika.net/budzet-pols.....opejskiej/
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 02 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3.....97320.html


Je suis
Polonais !

_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 10 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wreszcie jest jakieś konkretne działanie rządu.Najwyższa pora bo odnosiło się wrażenie że jakby w sen zimowy zapadł czy coś.

Zgodnie z decyzją ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza w organizowanych w Warszawie comiesięcznych uroczystościach upamiętniających ofiary katastrofy smoleńskiej uczestniczyć będzie wojskowa asysta honorowa - poinformowało Ministerstwo Obrony Narodowej.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,K.....;_ticrsn=3
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:10, 10 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest wazniejsze : Bedzie zmiana wszystkich dyrektorow i wicedyrektorow w administracji panstwowej.

Rece opadaja !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wainmore




Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 10 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno, że prezesi rezygnują z pełnienia swoich funkcji ze względu na to, że po nowym roku ich odprawy będą opodatkowane 70%. Ktoś badał ten wątek? Czy teraz prezesi będą na nowych umowach, w których będzie podana kwota odprawy netto? Odprawa brutto wyglądać będzie bardzo zabawnie. A może już w umowach mają wpisaną odprawę netto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 11 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wraca nowe Very Happy
Po objęciu stanowiska szefa MON Antoni Macierewicz nie zwlekał z wydawaniem poleceń. Jego pierwszą decyzją było przewodniczenie delegacji w unijnym spotkaniu ministrów obrony narodowej, na którą chciał polecieć samolotem wojskowym. Jak spekulują wojskowi, Macierewicz chciał tym samym zapewnić sobie tzw. mocne wejście w Brukseli. O sprawie informuje "Polityka", która twierdzi, że "takiego sporu w MON nie było od dawna".
Polecenie Macierewicza spotkało się z odmową ze strony oficerów lotniczych. - Samoloty wojskowe nie są gotowe na odbywanie tak długich dystansów w krótkim czasie. To łamanie procedur - tłumaczyli pracownicy Sił Powietrznych w rozmowie z "Polityką"

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/mon-odpow.....ano/sxjnn3
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areks




Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 11 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli istniała by możliwość poinformowania Polakow o iluzjach, w których żyjemy to w jakiej kolejnosci należałoby informować społeczeństwo tak, aby nie zwariowało?

Ma ktoś konkretne rozwiązania, dzięki którym można by obudzić prawdziwą tożsamość narodowa?

Czy jest jedna, spojna wersja naszej historii, dzięki której będzie można zjednoczyć masę krytyczną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 11 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzucają kamieniami, biją i poniżają Polaków na Wyspach. Coraz więcej ataków
W ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z wieloma atakami na Polaków. Były to ataki słowne, ale też zaczepki, rzucanie kamieniami w okna domów czy poniżanie w miejscu pracy - mówi ambasador RP w Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej Witold Sobków.
http://www.sfora.pl/polska/Rzucaja-kamie.....kow-a78073
_______________________________________________________________________________________________________-
Polacy niewolnikami za granicą. Zobacz do jakiej pracy ich zmuszają
Gwałtownie rośnie liczba Polaków zmuszanych do niewolniczej pracy m.in. w Wielkiej Brytanii czy Niemczech - wynika z danych policji. Nowym zjawiskiem jest też wykorzysty­wa­nie ich przez grupy przestępcze do wyłudzenia świadczeń socjalnych.
http://www.sfora.pl/http://www.sfora.pl/.....aja-a72912
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 12 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rdzenni polacy generacji 40-60' to pierdolone barany, żeby nie powiedzieć śmieci do utylizacji.

po pierwsze wskaż mi choć jeden wyrok sądowy na tych kryminalistów. więcej się znajdzie w pis.
po drugie, ludzie dokonujący większosciowego wyboru po raz kolejny to wyż demograficzny - całkowicie odpowiedzialny za obecny deficyt, nie ma znaczenia zatem czy to sld pis po psl - bo to ci sami ludzie zadluzają samych siebie, by nastepnie zrzucic dlug na swoich wnukow dzieci etc. tak postepują kryminalisci, m.in elektorat zwycieskich partii w ostatnich powiedzmy 20 latach. kolejna sprawa mlodzi ludzie widząc tych baranow nie godzą sie do zycia w panstwie archaicznym i zadluzającym sie, a wiec zmieniają naród na lepszy, bądź nie zakładają rodzin bo albo ich nie stac, albo nie widzą celu w rozwijaniu czegos co zostalo zniszczone przez ich wlasnych rodzicow.

takze, kto jest kryminalistą to my dobrze wiemy. jak odejdą całkiem to dopiero bedzie mowa o jakichkolwiek naprawach poprawach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 12 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
ludzie dokonujący większosciowego wyboru po raz kolejny to wyż demograficzny - całkowicie odpowiedzialny za obecny deficyt,

Głupi jesteś @ że aż boli.Cała klasa polityczna działa w ramach pewnego konsensusu.Konkretnie Waszyngtońskiego i to powód ciągłego zadłużania się .
manhattanman napisał:
rdzenni polacy generacji 40-60' to pierdolone barany, żeby nie powiedzieć śmieci do utylizacji

Co to są "rdzenni Polacy"-pytam w imieniu rdzennych Polaków Myślisz że jak urodziłeś się i mieszkasz we Wrocławiu to jesteś rdzennym Polakiem? w opinii rdzennych nie jesteś.Jesteś przybyszem,przechodniem,kimkolwiek tylko nie "rdzennym".Więc wiesz-lepiej się dobrze zastanów zanim obudzisz licho i zaczniemy sobie wyliczać kto jest kto i co należy z nim zrobić.
Rajzentasza! banhof! Terespol!-jak ci się podoba @manhattanma
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 12 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki wplyw na obecna sytuacje mieli w ogole Polacy ?

Polska byla pod protektoratem Wschodu i Zachodu. Polska po IIWS nie byla krajem wolnym. Wszelkie decyzje o przyszlosci Polski pochodza z zagranicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:18, 13 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zlodziej to zlodziej i ja bym od razu wieszał, albo z szacunku do gorszych od siebie wystarczyłoby upierdolić im wszystkim łapy i problem rozwiązany. i nie obrażaj hanysów, bo prawdziwy hanys byłby pierwszym, który by tego dokonał. no chyba, że się tylko podszywa pod prawego jegomościa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:45, 14 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakże aktualne:
https://www.youtube.com/watch?v=Wuu14UNDmks
"Wszyscy won" się nasuwa.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 22 Gru '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Co Wy na to?
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polski Rząd 2015+
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile