W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nowy horyzont   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6206
Strona:  «   1, 2, 3, 4 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 czasem tak się zdarza (mi również) że system Cię wyloguje gdy piszesz posta, jednak nie jest to kierowane przez nikogo odgórnie hehe, no ale ja rozumiem, dodatkowo otelo napisał że ktoś go zabanował, tymczasem lista banów jest i była przez ostatnie kilka dni zupełnie pusta. Gdy zdementowałem tą oczywistą nieprawdę, tym razem otelo zmienia wersję że go wylogowałem gdy pisał dla nas niewygodnego posta, zastanawia mnie w takim razie co teraz wymyśli...

To że kogoś wylogowywuuje znaczy że nie dał automatycznego zalogowywania i pisał posta tak długo że mu sesja wygasła, a sesja trwa 5 minut , zabezpieczenie żeby nikt nie pisał za kogoś jak on odejdzie od kompa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 01 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit napisał:
M8 czasem tak się zdarza (mi również) że system Cię wyloguje gdy piszesz posta, jednak nie jest to kierowane przez nikogo odgórnie hehe, no ale ja rozumiem, dodatkowo otelo napisał że ktoś go zabanował, tymczasem lista banów jest i była przez ostatnie kilka dni zupełnie pusta. Gdy zdementowałem tą oczywistą nieprawdę, tym razem otelo zmienia wersję że go wylogowałem gdy pisał dla nas niewygodnego posta, zastanawia mnie w takim razie co teraz wymyśli...

To że kogoś wylogowywuuje znaczy że nie dał automatycznego zalogowywania i pisał posta tak długo że mu sesja wygasła, a sesja trwa 5 minut , zabezpieczenie żeby nikt nie pisał za kogoś jak on odejdzie od kompa.


KLAMCA !!!!


A maila z prosba o ponowna aktywacja konta to kto mi wyslal sw Mikolaj ?

Jak juz klamiesz to rob to z glowa glabie...
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 01 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdoleto to nie jest kłamstwo, nie byłeś zbanowany i nikt nie był od huhuhu. Zapytaj tych co zostali zbanowani, czy dostali prośbę o aktywacje konta.
Zareagowałeś emocjonalnie... trudno. Bana nie miałeś i nie masz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:51, 01 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otelo od tej pory wszystkie twoje posty skierowane do mnie będą ignorowane, nie rozmawiam z mitomanami i intrygantami.
Zażalenia w sprawie Nowego Horyzontu pozatym rozpatrujemy wyłącznie na stronie Nowy-Horyzont lub drogą mailową, prawda2.info nie jest miejscem by je rozpatrywać, a ja nie muszę się tłumaczyć ze swoich decyzji i nawet jak bym ci dał bana również miałbym do tego prawo, zwłaszcza że nie panujesz nad emocjami.
Twoja zemsta jest dziecinna to raz, dwa że twój post jest tak samo "uzasadniony" jak post (podlinkowany tutaj) agenta smitha czy kiaOry w stosunku do admina tego forum, jeśli cię to bawi to nadal podbijaj ten temat, mnie to w żadnym razie nie szkodzi, a wręcz przeciwnie... Laughing
Jak napisałem w pierwszym poście: nie dostałeś bana i takie są fakty (chociaż powinieneś za spam), usunąłem tylko posty które nie pasowały do tematu oraz wymusiłem ponowną aktywację bo nie dawałeś za wygraną a nie chcę by ktoś robił z mojego forum śmietnik - ponowna aktywacja dała by ci czas na ochłonięcie, moim zdaniem było to rozwiązanie i tak w porządku z mojej strony, nikt też nie podglądał co ty piszesz - powiem szczerze sądziłem że jesteś pijany albo naćpany bo normalny człowiek w ten sposób się nie zachowuje.
EOT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 02 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Pierdoleto:
Nie wnikam ogólnie w ten wasz konflikt ale skoro PODOBNO twój post podczas pisania został podglądnięty i zablokowany to wytłumacz mi jak mogły na NH pojawić się takie posty:
- http://nowy-horyzont.info/post1040.html#p1040 (post nieznajomego)
- http://nowy-horyzont.info/post3470.html#p3470
- http://nowy-horyzont.info/osetia-poludniowa-sp-z-o-o-t626.html#p3467
- no i klasyka Very Happy : http://nowy-horyzont.info/czego-mozemy-powinnismy-uczyc-sie-od-zydow-t781.html
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nowy horyzont
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile