W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nowy horyzont   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6204
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 23 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw napisał:
Niewielki, ale to nie zmienia faktów. Transfery się przekracza u firmy hostingowej, a nie poprzez domeny. Czyli sama zmiana domeny nic tu nie da, muszą zmienić albo firme która im udostępnia usługi, albo po prostu sobie wykupić większy limit transfery na koncie.

Więc pytanie, na cholere "nowy horyzont" chce mieć nową domene? Nie lepiej zwiększyć transfer?


O ile zrozumialem pojawił się głos, że .pl moga sabotować zli ludzie (a na wschodzie ich macki nie siegaja), a ty sam kpiłeś sobie, ze prawdziwy Polak założy domene .pl by wspierać polski hosting.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 24 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit napisał:
p.s sprzeciw przyznaj się jakiego nicka masz na nh? Wink

Nie jestem pod żadnym nickiem. Moje IP 83.168.9x.xx Bimi ci może potwierdź bo jest w posiadaniu takich danych. Ty też możesz to później sprawdzić, bo na forum z 35osobami nie będzie to zbyt duży wysiłek.

Frasobliwy napisał:
O ile zrozumialem pojawił się głos, że .pl moga sabotować zli ludzie (a na wschodzie ich macki nie siegaja), a ty sam kpiłeś sobie, ze prawdziwy Polak założy domene .pl by wspierać polski hosting.

Najpierw proszę o dowody na te nieuzasadnione obawy.
Ale napisałeś "mogą" więc dowody też "mogą" być tylko nie wiadomo gdzie są... Wink

Zastanawiająca jest sama propozycja przeniesienia strony na Rosyjski serwer która wypłynęła od osoby która raczej nie powinna przepadać za "czerwonymi" ale widać jej niechęć jest większa do żydów, bo wiadomo co dla was się kryje pod określeniem "wścibskich i paskudnych macek" Wink

Ogólnie na Polskim hostingu niewiele wam grozi z tymi 35osobami na pokładzie... może w przyszłości jak sięgniecie dwóch tysięcy użytkowników to ktoś się wami zainteresuje, teraz nie macie na takie zainteresowanie najmniejszych szans. Mimo, że bardzo tego chcecie... no bo być zauważonym przez obce siły to już "coś".

Jedna rada: róbcie kopie zapasowe swojego forum i bazy danych, wtedy jak wam usuną strone to możecie ze starą domeną przejść na hosting w Rosji. Wtedy chociaż będziecie mieć dowód, że ktoś się wami zainteresował, a nie takie szukanie wroga na siłę.

A, no i jeszcze jedno, jest takie coś jak regulamin, każda firma w sieci zajmująca się hostingiem takowy posiada, fajnie go przeczytać od czasu do czasu. W końcu może być tam napisane "nie obrażamy żydów" i wtedy macie problem... Laughing

Tymczasem nie wiem po co sobie komplikujecie życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 24 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeciw chyba nie zauważyłeś " Wink " tej emotioikonki.
To był żart, a co do ip, miło wiedzieć że wpadasz z urzędu miasta szczecin ewentualnie z espolu , ale zapewniam cię że nie jest mi to do niczego potrzebne, sprawdziłem z czystej ciekawości. Nie sprawdzałem na forum, bo wiem że i tak wpadniesz któregoś dnia
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 25 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit napisał:
sprzeciw chyba nie zauważyłeś " Wink " tej emotioikonki. To był żart

Nie traktuje wszystkiego co ma w sobie "Wink" jako żart/y.

dunkelheit napisał:
, a co do ip, miło wiedzieć że wpadasz z urzędu miasta szczecin ewentualnie z espolu

Niewiele mam z urzędem wspólnego. Natomiast druga opcja poprawna.

dunkelheit napisał:
Nie sprawdzałem na forum, bo wiem że i tak wpadniesz któregoś dnia Laughing

Staram się nie wpadać w psie odchody...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 25 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Staram się nie wpadać w psie odchody..


Tym samym pokazałeś na jakim jesteś poziomie rozwoju wszem i wobec. Laughing
Jak już skończysz w końcu to gimnazjum to może coś zrozumiesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 25 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psie odchody? Polskie flagi w nie wsadzał Kuba Wojewódzki, a Jerzy Urban zastanwiał się czy tak szlachetna wydzielina pasuje do naszej flagi. Kazimiera Szczuka kreci nosem na kanon lektur, ktory jest wg. niej zbyt polski. Michnik probował sciemnic, ze powstancy warszawscy mordowali Żydów, a kilka redakcji na strzepy rozrywało kazdego kto polemizował z Grossem, choć Gross kłamał w żywe oczy i pisął takie rzeczy o Polakach jakie o Żydach na tym forum padały bardzo rzadko! Co w tobie jest Sprzeciwie, że tak cię swedzi kilka zdań niby obrazajacych Żydów na forum, gdzie dyskusja jest anonimowa, pelna emcji;forum, ktore sam uwazasz za niszowe i mało znane, a lekką raczka sobie odpuszczasz beszczelne zachowanie osób publicznych?

Czyżbyś ewoulował szybciej niż inni i już został homo europeicus?

W końcu o polskiej fladze sam chyba wyrażałeś się z najwyższa pogardą. Skad wiec ta walka o szacunek dla innych flag? Hm...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 26 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza sprawa do nieszanownego "pana" Frasobliwego, jak pewnie zauważyłeś mam limit postów 1 - na własne życzenie, o czym to świadczy? Ano o tym, że już tutaj się nie udzielam*.

Gdybyś był zatem odrobinę wychowany nie pisałbyś na forum do osoby która przestała tu pisać. Ale nie, gdybyś miał chociaż do napisania coś wartościowego, choćby prawde, to bym jeszcze zrozumiał. Ale nie! Kłamstwa to twoje drugie imię. Czego przykład mamy niżej.

frasobliwy napisał:
Psie odchody? Polskie flagi w nie wsadzał Kuba Wojewódzki, a Jerzy Urban zastanwiał się czy tak szlachetna wydzielina pasuje do naszej flagi. Kazimiera Szczuka kreci nosem na kanon lektur, ktory jest wg. niej zbyt polski. Michnik probował sciemnic, ze powstancy warszawscy mordowali Żydów, a kilka redakcji na strzepy rozrywało kazdego kto polemizował z Grossem, choć Gross kłamał w żywe oczy i pisął takie rzeczy o Polakach jakie o Żydach na tym forum padały bardzo rzadko!

To nie ma nic wspólnego z tematem.
Chodzi o GÓWNO, nowy-horyzont.org - gówno. A Ty jak zwykle mieszasz w to Żydów, oj żałosne. Laughing

frasobliwy napisał:
Co w tobie jest Sprzeciwie, że tak cię swedzi kilka zdań niby obrazajacych Żydów na forum...

Pisaliśmy już o tym, weź lecytynkę na pamięć i koncentracje.

frasobliwy napisał:
...gdzie dyskusja jest anonimowa, pelna emcji;forum, ktore sam uwazasz za niszowe i mało znane, a lekką raczka sobie odpuszczasz beszczelne zachowanie osób publicznych?

Czemu bezczelne? Może mają gdzieś ten kraj (i słusznie). Pamiętaj też, że nie wszyscy byli w przedszkolu nie wszystkim wpajano by kochać flage i godło. Swoją drogą ciekawe czy Ty kochasz oralnie czy analnie swoją flagę... Laughing Na Boga (ateisto), zacznij kochać ludzi, a nie flagę!

No i to że ktoś ma w dupie ten kraj znaczy, że jest żydem?
Jeśli tak, weź leki na mentalność głupiego polaczka i wymieszaj z czymś na obsesje.

frasobliwy napisał:
W końcu o polskiej fladze sam chyba wyrażałeś się z najwyższa pogardą. Skad wiec ta walka o szacunek dla innych flag? Hm...

Nie no... jak mnie bawi podejście (dorosłego faceta?) który użala się nad kawałkiem czerwono białej ściery z powodu "pogardy" skierowanej do martwej flagi... Ty natomiast obdarzasz pogardą żywych ludzi.

Co do "walki o szacunek" mógłbyś to z łaski swej udowodnić?
Znajde ci fragment z mojej innej wypowiedzi...

Tu masz wypowiedź o Polskiej i Izraelskiej szmacie.
Cytat:
Wytrę sobie nią dupe, a na dokładkę wezme flagę Izraela. Wszak obydwie to nic nie warte ściery.

Pewnie chodzi i o walkę do szanowania Izraelskiej błękitno białej ściery do podłogi. Ale nic z tego chłopczyku, na przyszłość nie kłam i nie pisz bzdur.

Wszystkimi flagami tego świata mogę się podetrzeć i ci wysłać kurierem na dowód tego czynu. Ty gustujesz we flagach, a raczej fladze, więc pokochasz i obsraną, jedyny warunek to taki, by była Polska... wyprodukowana w Chinach. Laughing


_____


* - Mój ostatni post. Przynajmniej mam taką nadzieje, zdanie może zmienie gdy pojawi się rewelacyjna riposta kłamcy do której będą chciał się odnieść.

Więc moi drodzy, nie piszcie do mnie bo nie chce mi się prowadzić dyskusji ze skończonymi frajerami. Którzy kochają flage zamiast ludzi, może stworzycie nawet nową orientacje i będziecie się ubiegać o adopcje dzieci. Pożyjemy zobaczymy.

Dość słów zmarnowałem na frajerstwo, czas z tym skończyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 26 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śmiechu warte. Laughing
sprzeciw jak bardzo pragniesz się jeszcze skompromitować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy-Horyzont. Prawdziwe towarzystwo wzajemnej adoracji.
Wyrzucają ludzi za poglądy.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 26 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak przy okazji jesteś jedyną osobą zbanowaną na naszym forum - to daje do myślenia. Nie dostałeś bana za poglądy a jedynie za to że siejesz defetyzm. Pozatym ty wprost prowokowałeś nas do tych działań, swoimi tekstami, śmiejąc się z nas i szantarzując nas że w razie czego zrobisz nam antyreklame. Mamy gdzieś twoją antyreklame, przyjemność z braku ciebie na forum rekompensuje nam wszystkie inne skutki. Mściwy jesteś, ale jedyne co możesz to popłakać trochę. Słusznie zostałeś zbanowany. Nikt u nas nie dostał bana za poglądy, ty przeginałeś od dawna. A to co robiłeś w grupie "bojowników" to już było przegięcie na maksa, nie wspomnę o obrażaniu innych użytkowników. Ale ściemniaj sobie ściemniaj, to ci pozostało. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dunkelheit napisał:
Nie dostałeś bana za poglądy a jedynie za to że siejesz defetyzm.


Na jaw wyszedł cały bezsens waszej walki i wasze braki merytoryczne. Podałem argumenty, a wy w zamian za to wysyłaliście wyzwiska a w końcu daliście Bana. Sianie defetyzmu polegało na przytaczaniu faktów dla was niewygodnych.
Widać taka jest wasza wersja wolności słowa na Nowym Horyzoncie. Wolno pisać wszystko byle by zgadzało się z poglądem administracji.

Ty mówisz o obrażaniu..
Nie rozśmieszaj mnie. Kiedy cała reszta atakowała mnie za poglądy to było wszystko ok.

Dunkelheit napisał:
Mamy gdzieś twoją antyreklame, przyjemność z braku ciebie na forum rekompensuje nam wszystkie inne skutki


Oczywiście że wam rekompensuje. Nie potrafiliście odpowiedzieć na argumenty, więc kneblujecie usta. Każdy reżim rekompensował swoje niedociągnięcia w ten sposób.

Dunkelheit napisał:

Mściwy jesteś, ale jedyne co możesz to popłakać trochę.


Nie jestem mściwy lecz informuję ludzi jacy naprawdę jesteście. Płakać nie mam zamiaru, bo dyskusja z wami była czasami żenująca. Wiele osób operowało terminami których nie rozumie itp. Nieraz wychodził na jaw brak podstawowej wiedzy z zakresu szkoły podstawowej.
Płakać można tylko nad waszymi brakami, które zostały zdemaskowane.

Dunkelheit napisał:

prowokowałeś nas do tych działań, swoimi tekstami, śmiejąc się z nas

Jak ktoś pisze mi bzdury i wychodzi to na jaw a potem się o to obraża to jego problem. Sam się ośmiesza własną głupotą. Mogli najpierw sprawdzić o czym piszą zamiast pisać o rzeczach na których temat nie mają pojęcia.

Dunkelheit napisał:

A to co robiłeś w grupie "bojowników" to już było przegięcie na maksa,


W bojownikach przekonałem się jedynie jak kiepsko zorganizowani jesteście. Jedynym moim przewinieniem było pokazanie jak duża jest dysproporcja sił.
No chyba że wydaje ci się Dunki że cała ekipa waszego forum naostrzy kosy i nimi rozwali armię USA, Rosji, Chin, NATO, ONZ i całe NWO ? Laughing Laughing

Dunkelheit napisał:

nie wspomnę o obrażaniu innych użytkowników


Nie mieliście żadnego argumentu na sens ani nawet na udowodnienie nikłej szansy powodzenia ani nawet sensowności waszych działań i to was obraziło.

Kiedy okazało się że cały wasz program opiera się na pobożnych życzeniach, wyleciałem z bojowników.

Potem kiedy w temacie o głodzie kompletnie wymiękliście zaczęło się pisanie o mnie by zbagatelizować to co wcześniej napisałem. Użyliście dokładnie takiej samej retoryki jak ci z którymi rzekomo deklarujecie się walczyć.
Kiedy i to nie pomogło Dunkelheit dał Bana.


Prowadźcie sobie waszą walkę. I tak przegracie. Tylko bardzo was proszę nie czepiajcie się innych o niszczenie wolności słowa, bo sami robicie to samo.
Hipokryci.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest pewna zasada stosowana na wielu forach z trolami się nie gada, ty powtarzasz w kółko to samo. Jesteś bardzo nudny i dziecinny. Sądzę że prędzej czy później na każdym forum będą cię mieli dosyć. EOT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 27 Lip '08   Temat postu: Horyzont Odpowiedz z cytatem

Ten wątek o "forum horyzoncie" ma już ponad 3000 otwarć...nie chce być złośliwy ale to chyba w sumie więcej, niż wszystkie wyświetlone wątki razem wzięte na horyzoncie. Wygląda to dość śmiesznie...dajcie Przebudzonemu z 1 posta na dobę, niech się broni Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas nie ma limitów. I nie będzie. Więc nie będziemy robić wyjątku dla przebudzonego.
Wiesz liczba wątków zależy raczej od stażu forum, nasze ma narazie 3 miesiące.
I jak na 3 miesięczne forum możemy pochwalić się sporą liczbą wątków i odwiedzin.
Z drugiej strony mogę Cię zapewnić że nowy-horyzont ma wciąż więcej odwiedzin niż twój blog. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit napisał:

I jak na 3 miesięczne forum możemy pochwalić się sporą liczbą wątków i odwiedzin.
Myślę że temat się wyczerpał.


Rozumiem, że ten sukces to również liczba wyświetleń tego wątku.
Życzę w takim razie wielu sukcesów w wyświetlaniu tego wątku Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby tak było, dbali byśmy przez ten długi czas o odświeżanie tego wątku - tymczasem nikt z nas nawet go nie odświeżał, przez miesiące, przebudzony rozumiem chciał nam pomóc w reklamie - za co mu dziękuję Smile, ale ogólnie to więĸszośc użytkowników (potwierdza to ankieta) nie pochodzi z tego forum - prowadziliśmy również inne akcje reklamowe bardziej skuteczne np. na wykop.pl .
Każda strona się reklamuje i chyba nie ma nic w tym złego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 27 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit napisał:
Gdyby tak było, dbali byśmy przez ten długi czas o odświeżanie tego wątku - tymczasem nikt z nas nawet go nie odświeżał, przez miesiące, przebudzony rozumiem chciał nam pomóc w reklamie - za co mu dziękuję Smile, ale ogólnie to więĸszośc użytkowników (potwierdza to ankieta) nie pochodzi z tego forum - prowadziliśmy również inne akcje reklamowe bardziej skuteczne np. na wykop.pl .
Każda strona się reklamuje i chyba nie ma nic w tym złego.


Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:03, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pozwole sobie odswiezyc ten watek i zrobic z nim porzadek,

A mianowicie wrzucic NH do smietnika.

Jest to forum dla ludzi (z mentalnoscia dzieci z piaskownicy), gdy ktos napisze ze ma inne zdanie niz admin nawet w tak prozaicznym temacie jak linux DOSTAJE BANA.

Szkoda czasu sie z dzieciakami uzerac...

Ciekaw jestem co pan "racjonalny" Krzysztof S. o tym mysli ?

Oj "przebudzony" mimo ze wielu kwestiach sie nie zgadzamy to w tej miales racje., wiec przepraszam za wczesniejsze ataki.
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:46, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie dostałeś bana i nie kłam kolego, pozatym złamałeś regulamin, mam twoje posty mimo że zostały usunięte.
Wszyscy frustraci będą tutaj się wypłakiwać?
Nie chodzi o temat o Linuksie, chodziło o wyzywanie nas na IRCu i nie dostałeś bana a jedynie niezgodne posty z regulaminem zostały usunięte i wymusiłem ponowną aktywację Twego konta, bo pisałeś post za postem i chciałem byś ochłonął w końcu. Kłamstwo nie popłaca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:55, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdoleto nie dostałeś bana !!

?????

Cytat:
P.S.Jest to forum dla ludzi (z mentalnoscia dzieci z piaskownicy)

???????????????????????????????

Cytat:
Oj "przebudzony" mimo ze wielu kwestiach sie nie zgadzamy to w tej miales racje., wiec przepraszam za wczesniejsze ataki.

?????????????????????????????????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:01, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na mój łeb, grunt to forum, na którym można napisać prosto z mostu, co nam nie pasuje. Bimi moim zdaniem ograniczył tą możliwość do kilku postów na 24h. To on jest adminem i pewnie doprowadziły do tego jego obserwacje. Mimo to nie zlikwidował troli, ale wyeliminował też możliwość pisania osób, które mają nagłą potrzebę wypowiadania się w danej kwestii. Tworzenie kolejnych for to niepotrzebny zabieg - rozbija na kawałki naszą i tak wątpliwą siłę.

Brakło mi posta, ale ciekawy news pokazuje się o ks. Popiełuszce.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:13, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam że niejaki otelodreiP żalił się również u nas, że prawda2.info to złe forum, więc gdzie nie pójdzie to mu źle, ciekawe czemu:

otelodreiP napisał:

otelodreiP
Tytuł: Re: Ankieta dla nowych użytkowników forum
Napisane: N paź 12, 2008 6:41 pm

Odpowiedzi: 22
Wyświetlone: 1032


Witam wszystkich Postanowilem dolaczyc do nowego forum. Prawda mi juz nie lezy bo walczy z NWO za pomoca tych samych metod czyli limitow(koncesji na dostep itp.) A ja zawsze bylem eurosceptykiem wiec wiecie jak mnie wkurw.. takie zakazy. Anyway macie jakis finansowy kacik tutaj moge prowadzic...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:04, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit napisał:
Dodam że niejaki otelodreiP żalił się również u nas, że prawda2.info to złe forum, więc gdzie nie pójdzie to mu źle, ciekawe czemu:

otelodreiP napisał:

otelodreiP
Tytuł: Re: Ankieta dla nowych użytkowników forum
Napisane: N paź 12, 2008 6:41 pm

Odpowiedzi: 22
Wyświetlone: 1032


Witam wszystkich Postanowilem dolaczyc do nowego forum. Prawda mi juz nie lezy bo walczy z NWO za pomoca tych samych metod czyli limitow(koncesji na dostep itp.) A ja zawsze bylem eurosceptykiem wiec wiecie jak mnie wkurw.. takie zakazy. Anyway macie jakis finansowy kacik tutaj moge prowadzic...



Nadal podtrzymuje swoje zdanie ze limitowanie postow jest niepowazne.
Zadne forum do szczescia mi nie jest potrzebne,myslalem ze forum dyskusyjne jest po to aby swobodnie wyrazac swoje mysli.Mylilem sie.
Forum na ktorym podglada sie co uzytkownik pisze i aby nie pozwolic zeby post sie pojawil robi mu sie "log out" bede unikal. Nieladnie chlopaki nieladnie...

A proba dyskredytacji mnie wyciaganiem tego typu postow jest niepowazna i tylko potwierdza ze mentalnie tkwicie w piaskownicy.


I skonczylem z wami dyskusje z dzieciakami nie dyskutuje.
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Forum na ktorym podglada sie co uzytkownik pisze i aby nie pozwolic zeby post sie pojawil robi mu sie "log out" bede unikal.


Wiesz, w zasadzie to pisząc takie bajki mógłbyś zarobić na życie, może wówczas nie pisałbyś w stopce:
Cytat:
Czego sie nie dotkne to spierdole !

Powiedz mi kolego w jaki sposób mogłem podglądać (lub ktoś z nas a może ufo) co piszesz i cię wylogować? Musiałbyś mieć zainstalowanego trojana a ja klienta który go obsługuje by to zrobić ale przecież Wink ty mieniłeś się ekspertem od oprogramowania tego wolnego i niewolnego więc pewnie to wiesz, więc to co piszesz to kolejne bezpodstawne i niepoparte dowodami zarzuty by nas zdyskredytować.
Następnym razem czytaj regulamin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 19 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Da się podglądać co ktoś pisze w poście - AJAX Smile
Ale faktycznie fajna bajka, ja zawsze pisze posty w notatniku i potem wklejam żeby mnie nie wylogowało Smile
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nowy horyzont
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile