W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nowy horyzont   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6207
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 20 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0 napisał:
Ojej morgan poczuł się urażony...ale Mi smutno...straszne Laughing ...
Napisz za co się mścisz.

Bimi,dzięki za uznanie chociaż to nie ja robiłem oprawe graifczną Cool...a emotki też mamy fajne,prawda?Smile Cool.
też bym się poczuł urażony jakby mi ktoś zajebał kanał irc
a oprawa graficzna oraz emotki wyglądają bardzo profesjonalnie. powiedziałbym że na co najmniej 500zł... jeśli ktoś wziął mniej to się sfrajerował ;P też nie sądzę abyś ty je zrobił Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 20 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimi, proszę Cię abyś plotek niesprawdzonych rozsiewanych przez nieuczciwych frustratów typu morgan nie rozpowszechniał, nikt morganowi kanału nie zabrał, bo morgan go nie nigdy nie miał.
Prawo do kanału, tak jak do domeny czy skrzynki mail dostaje się po zarejestrowaniu i nikt bez hasła ci go nie zabierze.
Wiem że morgan przyszedł Ci się wyżalić, ale to nie prawda że ktoś mu zajebał kanał, to tak jakbym twierdził że ty mi zajebałeś domenke (prawda2.info) której nie zarejestrowałem ale miałem zamiar. Taki sam jest sens wypowiedzi morgana. Może i miał chęć zarejestrować kanał ale tego nie zrobił, więc kanał nie jest i nigdy nie był jego, nie można zajebać tego co jest niczyje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 20 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przekieruj jeszcze forum onetu na nowy horyzont i wszyscy beda sie cieszyc... a zapomnialem ze "chciales to zrobic ale ktos cie ubiegl"... a potem stworzyl pod ta nazwa zwyklego szmatlawca... niestety w zyciu tak jest... a tak pozatym to wcale sie niezalilem... tylko opisalem sprawe i poprosilem o wykasowanie 1 mojego postu to wszystlko... ale przeciez wy macie "swoja prawde"... znaczy sie horyznot...

"nieuczciwy futurysta"... hm... znajdz uczciwego futuryste,,, 1 przeczy drugiemu... jak wogule futurysta moze byc nieuczciwy... no chyba ze cos przewidzi a potem tego nikomu niepowie... ale wy juz macie "swoje forum i swoje wyjasnienia"... temat zamkniety... i niebede nikogo obrazal (w przeciwienstwie do niektorych).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 20 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz mi tylko, gdzie użyłem słowa "futurysta" Wink.

Dwa,
Cytat:

przekieruj jeszcze forum onetu na nowy horyzont i wszyscy beda sie cieszyc... a zapomnialem ze "chciales to zrobic ale ktos cie ubiegl".


a na polski jak to przetłumaczysz będzie miło Wink.

Trzy:
Cytat:

"nieuczciwy futurysta"... hm... znajdz uczciwego futuryste,


Futurysta to kto? bo ciekaw jestem, a jeśli już nawet przyjmiemy że to ktoś kogo interesują a`la kosmiczne technologie to również nie świadczy o jego nieuczciwości, tylko nadal nie wiem morgan skąd tego "futuryste" wytrzasnąłeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 20 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tiu zwracam honor... "literki mi sie posklejaly"... frustrat... fakt przeoczylem:P ale teraz chce mi sie jeszcze bardziej z tego smiac... "frustrat"...

a futurysta to gosc co przewiduje przyszlosc i jeszcze mu za to placa:P (niemylic z wrozka)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 21 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit napisał:
bimi, proszę Cię abyś plotek niesprawdzonych rozsiewanych przez nieuczciwych frustratów typu morgan nie rozpowszechniał, nikt morganowi kanału nie zabrał, bo morgan go nie nigdy nie miał.
Prawo do kanału, tak jak do domeny czy skrzynki mail dostaje się po zarejestrowaniu i nikt bez hasła ci go nie zabierze.
Wiem że morgan przyszedł Ci się wyżalić, ale to nie prawda że ktoś mu zajebał kanał, to tak jakbym twierdził że ty mi zajebałeś domenke (prawda2.info) której nie zarejestrowałem ale miałem zamiar. Taki sam jest sens wypowiedzi morgana. Może i miał chęć zarejestrować kanał ale tego nie zrobił, więc kanał nie jest i nigdy nie był jego, nie można zajebać tego co jest niczyje.

gówno mnie obchodzi ten wasz cały kanał, ale jak na moją wiedzę jego załozycielem był morgan.
dowód tutaj: viewtopic.php?t=1307

jeśli masz lepszy dowód na to że to ty założyłeś kanał to dawaj śmiało.

a to, że byłes sprytniejszy od niego (bo on go "nie zarejestrował") wcale nie znaczy że masz moralnie większe prawo do tego kanału.
moim zdaniem go zajebałeś i gdybyś miał minimum honoru to oddałbyś go morganowi, a sobie "zarejestrował" drugi. tyle na ten temat.

jest mi absolutnie obojętne który z was dwóch będzie miał ten kanał, ale nie nazywajmy szamba perfumerią Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 21 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oto dowód:
-ChanServ- Channel: #prawda
-ChanServ- Contact: AlienT
-ChanServ- Alternate: AndSmo
-ChanServ- Registered: 16 weeks 5 days (3h 17m 7s) ago
-ChanServ- Topic: Wchodzic http://nowy-horyzont.org | rejestrujcie sie i zapelniajcie | Czekamy na propozycje | Rozmiar bazy: 3,66 MB
-ChanServ- Contact URI: http://nowy-horyzont.org
-ChanServ- Options: ChanGuard, SplitOps
-ChanServ- Mode Lock: -milk+n

Contact to właściciel kanału.
Dwa że jak wszedłem był pusty, pusty kanał niezarejestrowany był niczyi.
Sieć Freenode.net znałem jak morgan nie wiedział jeszcze że taka usługa jak irc istnieje.
Bimi, zarzuty powinny być potwierdzone dowodami, post na forum to żaden dowód. To że nie wiedział jak się rejestruje to czyj problem?
Mój czy jego? Kanał był niczyi więc został zarejestrowany, dodam że kiedy na niego wszedłem był pusty
Żeby zarejestrować kanał trzeba być jego OPERATOREM (@), skoro morgan na nim rzekomo był wcześniej to powiedz mi skąd ja miałbym mieć tam opa? Bez opa na danym kanale nie zarejestrujesz go.
Poprostu kanał był pusty, zarejestrowany został w dobrej wierze, aby nikt inny go nie przejął i nie zrobił syfu, a morgan go nie dostanie spowrotem bo nie ma do niego żadnych praw. Śmiechu warte to co piszesz bimi, poczytałbyś trochę o ircu to może byś chociaż wiedział na jaki temat się wypowiadasz. Jak bym przyszedł na czyjś czannel i zaczął płakać że to był mój ale go niezarejestrowałem to by mnie wyśmiano, podobnie jest z morganem.

Przejęciem kanału (takeover) nazywamy sytuację gdy ktoś zdobywa uprawnienia operatora kanału (@) na danym kanale, wbrew temu że ktoś inny go posiada.
Gdzie w moim postępowaniu był podstęp? Wszedłem na pusty kanał, który był niezabezpieczony, pomyślałem że to głupota że ktoś reklamuje niezarejestrowany kanał i zarejestrowałem, o kanale nie dowiedziałem się z topica a od kumpla, który mi polecił ten serwis.
Niemniej jednak zarejestrowanie kanału jest możliwe TYLKO i TYLKO WTEDY kiedy jest się na nim operatorem. W żadnym innym, byłoby za prosto gdyby inna osoba nie będąca operatorem kanału mogła go zarejestrować (nawet w przypadku gdy jest zarejestrowany).
Więc gdzie tu jest podstęp? Czy ja jestem wróżką? Kanał był mój od zarania dziejów i nikt niczego nie przejmował, być może morgan sobie na niego wszedł (wiele osób pewnie weszło na kanał #prawda bo jest to nazwa dość mało oryginalna), podobnie jak na setkę innych kanałów, ale dopóki nie zarejestrowały go nie mogą mówić że to ich.
A pozatym tyle czasu morgan był na kanale i dopiero teraz mówi że ktoś mu go przejął? Po tylu miesiącach? To jest zwykła zemsta za odebranie mu level 20 (który dostał odemnie a nie od kogo innego), za chamstwo na kanale. Więc wybacz bimi skoro przejąłem mu kanał to czemu siedział u mnie przez kilka miesięcy z autoopem, dostępem do ustawień kanału i nawet się nie odezwał a nagle go coś naszło? Od kogo tu wieje szambem to nie powiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 21 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem o co ci chodzi.
z tego co pamiętam, gdy się jeszcze bawiłem irc'em w przeszłości wystarczy wejść na kanał który nie istnieje by być jego opem. opów może być kilku i tak też było na początku.
rejestracja do dalsza kmina o której morgan niekoniecznie musiał wiedzieć, co nie znaczy że nie mogłeś mu powiedzieć, zamiast rejestrować kanał na siebie i zmieniać mu tytuł z początkowego na "nowy".
po chuj to zrobiłeś?

nie musisz mi udowadniać, że to ty zarejestrowałeś kanał, bo ja o tym dobrze wiem. to jednak morgan go stworzył, rozreklamował na forum i to morgan zyskał moją przychylność jeśli chodzi o swego rodzaju promowanie tego kanału jakiś czas temu.
ty jedyne co potrafiłeś robić to wykłócać się od czasu do czasu czy wątek reklamujący kanał ma być przyklejony czy nie...
teraz już wiem dlaczego Smile

chcesz dalej ciągnąć ten temat - spoko:

dam sobie ręce uciąć, że gdy wasz nowy horyzont będzie miał tylu odwiedzających co prawda2.info to będziecie już na nim trzepać kasiorę. na szczęście nie sądzę aby wam to groziło.
wiesz dlaczego? bo aby przyciągnąć zwolenników prawdy nie można być tak fałszywym i perfidnym. gówno wam z tego wyjdzie - wspomnisz moje słowa. co nie znaczy że wam źle życzę Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 21 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi Kluczem do sukcesu twojego portalu była głównie "reklama" czyli przetłumaczenie paru filmów i podanie adresu.
Natomiast Twoja prawość i uczciwość nie odegrała w tej sprawie żadnej roli.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 21 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, ja nie jestem ani perfidny ani fałszywy, może najpierw dobrze sprawdź to co piszesz o kimś, jeśli chodzi o rozreklamowanie kanału to również mi ubliżasz bo to ja się zajmowałem tym kanałem i ja go reklamowałem (również po innych forach), ja wykupiłem konto shell by był na nim bot (z różnymi funkcjami), morgan nie zrobił nic poza narzekaniem, twoje zarzuty jakoby kanał został przejęty podstępem są bezpodstawne i chodzi mi tylko tyle żebyś to publicznie przyznał że żadnego podstępu nie było, chyba że masz jakiś dowód (logi itp.).
Jeśli chodzi o to czy wróżysz nam powodzenie czy nie, powiem ci tyle że my szanujemy użytkowników i u nas decyzja admina nie jest uzasadniana "bo tak" i nie zapada bez konsultacji z użytkownikami.
Morgan na kanale łamał wszelkie zasady, oczywiście rozumiem że to była wina tego że rzadko był trzeźwy, ale nie chciałem trzymać na kanale operatora który obrażał (tylko dlatego że był opem) innych użytkowników, na twoim forum takie coś oczywiście jest może i akceptowane, ale u mnie raczej nie.
Morganowi brakowało okrzesania i robił więcej złego niż dobrego na kanale, mimo to miał level 20 i do tego czasu nie płakał, ba nawet mi nie powiedział !! nigdy że to on założył kanał.
Ciekawe, czemu teraz dopiero o tym mówi?
Bimi jesteś zawodowym demagogiem, skąd czerpiesz informacje że będziemy na tym trzepać kasę? Nie mamy takiego zamiaru, to co robisz to zwykła antyreklama konkurencji.
Jeśli masz jakieś fakty, dowody, argumenty na potwierdzenie tego co piszesz to będzie mi bardzo miło jeśli mi je udostępnisz w innym przypadku to tylko domysły, insynuacje i kłamstwa. I kto tu jest perfidny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 21 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra, dobra - rób co chcesz.
a do mnie się więcej nie odzywaj. uzasadnienie: bo tak Smile

myślę,że forum krzylacha jest o wiele lepsze, bo admin jest o wiele bardziej szczery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 21 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba, jakoś słabo chce mi się wierzyć, że ktoś taki jak ty skusił się na kilka lewackich filmów - dziś odwiedza co dzień lewackie forum bo kiedyś złapał się na lewacką reklamę...

nikt cię tu nie trzyma a jednak siedzisz - z tego co mówisz już dawno powinieneś był się przenieść na nowy horyzont zamiast wspierać to forum swoją obecnością.
dawaj śmiało do kolegów - tam mają nawet osobną sekcję o żydach - myślę, ze idealnie nadajesz się na jej moderatora. Laughing będziesz pisał co czujesz plus ewentualnie frasobliwy pomoże ci od strony merytorycznej. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 21 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po 1 z dziecmi "wiedzacymi swoje" w dyskusje sie niewdawac...
po 2 j. w.
po 3 j. w.

P.S.
j. w.


niniejszym zamykam nieistniejace spory o cos co "nigdy nie bylo moje" i nieistnialo... koniec i ","
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jean Armand de Ri




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:47, 23 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie się podział Nowy Horyzont?

Dziwne ale nie mogę sie dostać na tą stronę, tak jakby zniknęła Confused .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:05, 23 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CIA z Mossadem na spółkę zdjęli ich z serwera Smile
_________________
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
Fryderyk Nietzsche
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 23 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, podejrzewam że to prędzej przekroczenie transferu, nie wykluczone że będzie nowa domenka, jak tylko dowiemy się co i jak to poinformuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 23 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko już wróciło do normy Smile
_________________
nowoczesne telewizory
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Spektrometr




Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 23 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndSmo napisał:
Wszystko już wróciło do normy Smile



Czyżby zamiast strony jest tylko komunikat: This account has been suspended.
Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources. Rolling Eyes
_________________
Błędem jest jedynie założenie, że w świecie obowiązują prawa logiki klasycznej.
Tymczasem świat trzeba badać, a nie przyjmować założenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 23 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuję obarczyć winą jakieś służby rządowe - lepszą reklamę trudno mi sobie wyobrazić Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 23 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinno działać, tak potwierdzam słowa bimiego, to służby rządowe chciały pokrzyżować nam plany ale bohatersko chwytając się szabli powstrzymaliśmy ich przed zniszczeniem naszej strony
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 23 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dunkelheit napisał:
Hehe, podejrzewam że to prędzej przekroczenie transferu, nie wykluczone że będzie nowa domenka, jak tylko dowiemy się co i jak to poinformuje...

Załóżcie coś w strefie adresowej .ru lub .by będzie poza zasięgiem pewnych wścibskich i paskudnych macek
Jeśli domena była by komercyjna to zamawiam maila
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 23 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no co Ty jabba, tacy patrioci mają mieć domene ru. i korzystać z czerwonych firm hostingowych? Przerażasz mnie!

Patrioci powinni korzystać tylko z domen pl.! Laughing

Dajcie sie rozwijać polskim firmą hostingowym, a nie rosyjskim. Tacy z was narodowcy jak z koziej dupy trąbka. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 23 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki jest związek domeny z hostem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 23 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewielki, ale to nie zmienia faktów. Transfery się przekracza u firmy hostingowej, a nie poprzez domeny. Czyli sama zmiana domeny nic tu nie da, muszą zmienić albo firme która im udostępnia usługi, albo po prostu sobie wykupić większy limit transfery na koncie.

Więc pytanie, na cholere "nowy horyzont" chce mieć nową domene? Nie lepiej zwiększyć transfer?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 23 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domena pozostaje ta sama, będą za to nowe.
Sprawa się wyjaśniła, dotyczyło to drobnych kłopotów w sferze technicznej, mogę tylko użytkowników przeprosić za usterki i zapewnić że postaramy się by już teraz wszystko grało.
p.s sprzeciw przyznaj się jakiego nicka masz na nh? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nowy horyzont
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile