W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nowy horyzont   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6205
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:44, 14 Kwi '08   Temat postu: Nowy horyzont Odpowiedz z cytatem

Forum www.prawda2.info jest wielką kopalnią wiedzy, ale przez samo opisywanie otaczającej rzeczywistości niewiele daje. Samo udzielanie się na forum poprzez działania administracji i części użytkowników powodowało powstawanie niemiłej atmosfery na forum która zaowocowała wielogodzinnymi dyskusjami na kanale irc i w ostateczności zainspirowała kilka osób do stworzenia witryny www.nowy-horyzont.org Jest to kolejne forum, które wyróżnia się, że oprócz dyskusji na nurtujące tematy ma w założeniu zwerbować jak najwięcej osób do aktywnych działań przeciw istniejącemy porządkowi. Zapraszamy serdecznie w miejsce, gdzie każdy nielimitowany pogląd jest mile widziany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niee... Kolejne forum? Chyba trochę przesadzacie.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próba zwerbowania mnie nie powidła się... mission failed Laughing

Jeszcze tylko 4 forum o tym samym... pod nazwą "coś nowego" ale z tym samym.
Jednym zdaniem stare tematy zapakowane w nowe opakowanie.

Dla ludzi z pierdolcem na punkcie żydów w sam raz, znajdą tam kolejne miejsce do popierdywania o nich.

W sumie to pozytywnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje posty to 100% popierdywania. Ci wg ciebie "popierdujacy" podaja źródła, cytaty itp. A ty co robisz? Przeczepiasz się do watków i mówisz ludziom o czym mają dyskutować i o czym maja myslec. Kultury też nie masz za grosz. Nudzi ci się? To moze przypierdziel się do syjonistów z europa21 bo oni np. wprost apeluja o zbombardowanie Iranu, pochwalaja okupacje Iraku, zgniatanie Palestyny - a wiec realnie przycyzniaja sie do ludobojswa. Tutaj nikt nie apeluje by mordować Żydów, a pianę na twej gębie wywołuje brak entuzjazmu dla nich jak narodu lub opisanie jakiś brudów czy niejasności. Tak cie swędzi?

A nowe forum...bardzo dobrze, ze powstało Smile. Tutaj np. za dużo jest leków na raka, obalania fizyki, hologramowych samolotów itp. Bimi uczciwie zaznaczył, że forum jest jego folwarkiem i np. znaczka hwdp i innych z logo strony nie zdejmie. Działa wolny rynek, również w dziedzinie tego typu stron. Mysle, ze Nowe Horyzonty znajdą swoich amatorów.

Chłopaki. Tylko nie nastwiajacie się w 100% na działalność forumową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jeyron




Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

androny.
_________________
i chocbym chodzil ciemna dolina zla sie nie ulekne...pod warunkiem, ze wyposarzysz mnie w latarke...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszcie co chcecie. Tyle, że na tym forum oprócz kilku naprawdę ciekawych osób które piszą bardzo mądrze część to trolle, a reszta zadowala się pisaniem i narzekaniem. Jak pisałem na ircu pojawiło się kilka osób, którym po pierwsze nie odpowiadała zagęszczona momentami atmosfera tutaj, a po drugie które mają w sobie na tyle energii i zapału by konkretnymi działaniami spróbować walczyć z istniejącym porządkiem i pokazać ludziom dramat czasów w których żyjemy. Nie marnujcie sobie postów na pisanie, że to bezsens zakłądać kolejne forum a pozwólcie zainteresowanym działaniem realizować swoje plany. Jeszcze raz chciałbym zaprosić osoby których obecne wydarzenia na tyle wkurwiają by działaniami, choćby tak małymi jak krople drążące skałe, przyłożyły cegiełkę do walki ze sprzedawczykami Polski, z syjonistami i agenturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dex




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie działania chcecie podjąć? Czy to narazie w formie burzy mózgów?
_________________
A najbardziej to lubię sobie wizualizować ostateczny krach systemu korporacji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek zwerbować jak najwięcej ludzi, którzy będą chcieli nas poprzeć. Chcemy założyć stowarzysznie, które miałoby legalną działalność promującą nasze idee w przystępny sposób, tzn konsekwentne wyjaśnianie naszych postulatów bez nadmiaru emocji by nie zaszufladkowano nas jako "nazistów" czy "antysemitów". Chcemy dotrzeć do jak najszerszych grup społecznych, nie tylko pseudointeligencji i ludzi z dostępem do komputera. Nie chce generalizować poglądów wszystkich którzy założyli nowy-horyzont, ale przynajmniej ja twierdze, że wśród młodzieży w blokowiskach czy na ulicach jeszcze najmocniej tkwi prawdziwy patriotyzm (posłuchajcie choćby tekstów hip-hopowych). O pomniejszych akcjach typu ulotki, wlepki czy działalność w Internecie nie ma chyba co wspominać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek zwerbować jak najwięcej ludzi, którzy będą chcieli nas poprzeć. Chcemy założyć stowarzysznie, które miałoby legalną działalność promującą nasze idee w przystępny sposób, tzn konsekwentne wyjaśnianie naszych postulatów bez nadmiaru emocji by nie zaszufladkowano nas jako "nazistów" czy "antysemitów". Chcemy dotrzeć do jak najszerszych grup społecznych, nie tylko pseudointeligencji i ludzi z dostępem do komputera. Nie chce generalizować poglądów wszystkich którzy założyli nowy-horyzont, ale przynajmniej ja twierdze, że wśród młodzieży w blokowiskach czy na ulicach jeszcze najmocniej tkwi prawdziwy patriotyzm (posłuchajcie choćby tekstów hip-hopowych). O pomniejszych akcjach typu ulotki, wlepki czy działalność w Internecie nie ma chyba co wspominać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndSmo napisał:
Piszcie co chcecie. Tyle, że na tym forum oprócz kilku naprawdę ciekawych osób które piszą bardzo mądrze część to trolle, a reszta zadowala się pisaniem i narzekaniem.


Właśnie miedzy innymi z tego powodu troszkę zwalniam z pisaniem. Np. w dziale 9-11 zamiast nastawiać się na wymiane informacji nastwialismy sie na walkę. Drugim (wazniejszym) powodem jest czas. Godzina, dwie dzienne na forum - na dłuższą mete to nie ma sensu. Pozyteczniej ten czas byłoby poświecic na tłumaczenia albo zrobienie wiki o "łunych" Wink Poza tym dochodzą sprawy niezwiązane z tym...hobby Wink. Człowiek nie jest jednowymiarowy. Jest jeszcze rodzina, praca, inne zainteresowania...

AndSmo. chętnie bym się przyłączył, nawet w pierwszej chwili planowałem, ale to była taka spontaniczna reakcja bez zastanowiena. Akurat zaczeliście w momencie gdy sie lekko wypaliłem.


Ale frasobliwy jeszcze wróci Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolski123




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aktualnie szukamy wszystkich chętnych, którzy nie chcą tylko siedzieć, narzekać i zadowalać się odkrywaniem "prawdy" (jaka by ona nie była) ale aby poważnie przedyskutować jak temu stanowi obecnemu ewentualnie przeciwdziałać, nie ważne czy tylko piszecie na tym forum czy na dziesięciu, czy lubicie Bimiego czy nie, czy podoba wam się znaczek "hwdp" czy nie, każde zdanie i każdy będzie szanowany i jego poglądy bo pod takim celem jest tworzone to forum
_________________
viewtopic.php?t=1307

"Zaiste w ciekawych czasach przyszło nam żyć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Godzina, dwie dzienne na forum - na dłuższą mete to nie ma sensu. Pozyteczniej ten czas byłoby poświecic na tłumaczenia albo zrobienie wiki o "łunych" Wink Poza tym dochodzą sprawy niezwiązane z tym...hobby Wink. Człowiek nie jest jednowymiarowy. Jest jeszcze rodzina, praca, inne zainteresowania...


Rozumiem w 100%. Na mnie też nakłada się masa obowiązków, ale przywilejem młodości jest mieć idee i odrobinę szaleństwa Smile Liczymy na wielu takich wariatów którzy umieją krzyknąć, że król jest nagi czy uderzyć pięścią w...stół Wink

frasobliwy napisał:
AndSmo. chętnie bym się przyłączył, nawet w pierwszej chwili planowałem, ale to była taka spontaniczna reakcja bez zastanowiena. Akurat zaczeliście w momencie gdy sie lekko wypaliłem.


A szkoda. W każdym razie byłoby miło gdybyś pozwolił czasami przerzucić Twoje posty do nas...Zaczekamy, aż wrócą Ci siły Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leski




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 307
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cele szczytne i poparcia godne jednak uważam że zbytnio się rozdrabniacie. Owszem forum przy tego typie zamiarach to dobry pomysł ale czy konieczny jest dział "Lata chwały RP"? Jestem pewny że skoncentrowanie się na kluczowych zagadnieniach, podjęcie konkretnych działań, współpraca z organizacjami anarchistycznymi i innymi skłonnymi przyniosła by lepsze efekty niż 2 998 994 773-cia internetowa dyskusja na temat 9/11. Ok te sprawy są ważne. Akurat za tę zbrodnię zapłacić powinno wiele osób ale waszym zadaniem nie powinno być podjęcie dyskusji (w której 90% użytkowników zgodzi się ze sobą) lecz wypracowanie metod dotarcia z tymi faktami do mas.
_________________
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
Fryderyk Nietzsche
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

carolski123 napisał:
każde zdanie i każdy będzie szanowany i jego poglądy bo pod takim celem jest tworzone to forum


dopuki nie pojawi sie jakis mega spamer i jego "ziomki" i wszystkiego niezacznia rozjebywac wam/... wy sie broniac "wymyslicie" jakies tam limity i inne "pomysly" w stylu kontrolowane logowanie dzieki "zaufanym"... a potem w srod waszych uzytkownikow pojawi sie grupa ktora bedzie chciala stworzyc wlasne forum...


cos wam to przypomina^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 14 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morgan666:
mi przypomina, czarnowidztwo Wink
Jednak nie potwierdziło się to w ciągu ostatnich 10 lat uczestniczyłem w niejednej inicjatywie i zawsze ze spamerami i innymi typkami szkodzącymi na irc (jeszcze za czasow ircnetu) a pozniej na forum radziłem sobie bez strat dla zwykłych użytkowników (rowniez jako ircop a pozniej ircadmin potem moderator).
Morgan, wydaje mi się że Twój pesymizm jest przesadzony, spamera można zbanować, jeśli mówimy o spamie w sensie nachalnego obdarzania użytkowników niechcianą reklamą, nawet jeśli ma dynamiczne ip, pozostają inne środki, jak choćby zablokowanie konta jegomościowi.
Napisanie wątku na forum spamerowi zajmuje znacznie więcej niż mi usunięcie Smile.
Kwestia chęci.
Jest wiele forów, nawet takich bez rejestracji i admini nie stosują limitów. Mimo to całkiem sprawnie radzą sobie ze spamem.
Jeśli zaś chodzi Ci o poglądy sprzeczne z ogólnie przyjętym na forum trendem, to nie jest spam, a na forum nowy-horyzont.org szanujemy poglądy innych osób bez względu na opcje, baa nawet cieszymy się gdy ktoś ma odmienne zdanie, wiedząc jak bardzo taka osoba podkręca dyskusje Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 15 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Twoje posty to 100% popierdywania. Ci wg ciebie "popierdujacy" podaja źródła, cytaty itp. A ty co robisz? Przeczepiasz się do watków i mówisz ludziom o czym mają dyskutować i o czym maja myslec. (...) Kultury też nie masz za grosz.

Ja działam lokalnie, Ty natomiast lubisz cytować dniami i nocami dyrdymały.
Spójrz kochasiu, też potrafie podać cytat (patrz wyżej, dyrdymał jak cholera)
Pisze o czym inni mają dyskutować i myśleć? Laughing - to się nazywa wyrażanie opinii.

A kultury mam za 120 złotych z wyprzedaży, więc nie manipuluj tutaj, Ty łobuzie!

frasobliwy napisał:
Tutaj nikt nie apeluje by mordować Żydów, a pianę na twej gębie wywołuje brak entuzjazmu dla nich jak narodu lub opisanie jakiś brudów czy niejasności. Tak cie swędzi?

Swędzie mnie twoje ocenianie ludzi.
I maniakalne pisanie w kółko tego samego.

AndSmo napisał:
Piszcie co chcecie. Tyle, że na tym forum oprócz kilku naprawdę ciekawych osób które piszą bardzo mądrze część to trolle, a reszta zadowala się pisaniem i narzekaniem.

Więc Ty nie piszesz mądrze, więc do worka z trollami...
... w chwili obecnej sam narzekasz na narzekających.

AndSmo napisał:
Podjęcie konkretnych działań, współpraca z organizacjami anarchistycznymi i innymi skłonnymi przyniosła by lepsze efekty niż 2 998 994 773-cia internetowa dyskusja na temat 9/11.

FA nie będzie współpracować z nacjonalistami.
Także z tymi, którzy uważają że anarchiści są lewicowi albo prawicowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 15 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndSmo napisał:

A szkoda. W każdym razie byłoby miło gdybyś pozwolił czasami przerzucić Twoje posty do nas...Zaczekamy, aż wrócą Ci siły Very Happy


A przerzucajcie Smile. Możecie nawet wprowadzać zmiany, skróty, dopiski. Na pewno popełniłem sporo błedów stylistycznych i ortograficznych, więc warto rzucić krytycznym okiem. Być może są tez jakieś błędy merytoryczne (ale tych naprawdę staram się nie siać, bo to strzały do własnej bramki). W sumie to ja niewiele zrobiłem. Wiele "wartości dodanej" tkwi w tekstach, ktore cytowałem. Przecież ktoś zadał sobie np. trud tłumaczenia prasy amerykanskiej i izraelskiej, śledzenia doniesień. Gdzie bym teraz był nie natrafiwszy wczesniej na Lecha Maziakowskiego, Cypriana Iwo Pogonowksiego i innych? Jest pewien typ ludzi, którzy motywowani wewnętrzną potrzebą obowiązku po poznananiu ważnej informacji staraja sie przekazać ją dalej. Takie domino. Jesteśmy jego częścią. Z braku wolnych mediów chyba potrzebną. Przynajmniej niektórym...


Leski napisał:
Cele szczytne i poparcia godne jednak uważam że zbytnio się rozdrabniacie. Owszem forum przy tego typie zamiarach to dobry pomysł ale czy konieczny jest dział "Lata chwały RP"?


Trafna uwaga. Zwłaszcza na początku rozdrobnienie nie jest dobrym pomysłem, bo pojawia się mało nowych postów. Poza tym może dojść do niejednoznaczności, np. Bagsik i Gasiorowski. Grajki weselne, które mając osłonę z samej góry wyssały z systemu bankowego wielkie pieniądze i potem uciekły na...południe. Pod co podpadaja? Pod dział "Eskimosi", "Rok '89 i później" "szwindle", "kryzysy ekonomiczny", "Spiski i tajne stowarzyszenia" czy "Polska"? A jakby jeszcze pojawił się materiał video o nich, to i "multimedia".


@Sprzeciw. Jedyne co robisz to przywalanie się do kogoś, bo w twoim mniemaniu na jakiś temat pisze on za dużo. Gówno ci do tego ile ktoś na forum pisze na dany temat. Jeśli nie potrafisz wskazać luk w jego rozumowaniu albo fałszu w informacjach jakie podaje, to milcz. Wejdz sobie na europa21 albo blog Fox M i tam się poprzypierdalaj, bo ci Żydzi o "islamistach" pisali lata zanim ja zaczałem pisac o żydach (a i tak poswiecalem temu pisaniu 10 razy mniej czasu). Oni pewnie są finansowani przez jakieś organizacje utrzymywane z kosher taxu, bo robia to na pełny etat. Do tego kłamią jak najęci, np. twierdzili, że Cygan, ktory zabil jakiegos goscia na Zachodzie to Arab (i zdjeli info jak sie okazalo, ze palneli glupote), "udowadniali" istnienie BMS w Iraku, negują okupację Palestyny itp. Na wikipedii rozpętali kamapanię poparcia dla bombardowan Iranu. Z kolei na portalu Racjonalista.pl tez nie lepsi. Twierdzli, że wszyscy Arabowie rzuca sie z atakiem na Europę, ze to w sumie dobrze, ze Zydzi wywalili beduinow (Palestynczycy to osiadli rolnicy a nie nomadowie, to raczej beduini wspanialomyslnie dostali obywatelstwo Izraela na zasadzie dziel i rzadz (tego "nie wie" niby inteligencki serwis) a pewien prawnik zamieścił nawet plany ustawy internowania polskich muzułman. Na wszelki wypadek. I to ci nie przeszkadza, bo jesteś małym, zaślepionym głuptaskiem. Albo syjonistą, z braku argumentów udajacym głupka. Do mnie się przywalasz, bo nie chcę by Izraelscy Żydzi w obliczu zagrozenia, ktore sami prowouja swoja agresja, emigrowali do Polski, a kolesiowi planujacemu na powaznie aresztowanie obywateli RP tylko na podstwie wyznania odpuszczasz. To jest dobitny przykład jak daleko zaszli judeofaszyści. STOP JUDOFASZYZMOWI.

Cenzura, limity, bany itp.

Co negatywnego spotkałem na tym forum:

1) Sciemniajacyh w sprawie 9-11. Od AnrzejaH, ktory robił to z klasą (i zamieścił przy tym masę prawdziwych informacji), poprzez pozujacego na ekpserta mariusha po zwyczajnego trola takiego jak Adun.

2) jajcarzy pokroju XTC.

3) niemajacych nic do powiedzenia Sprzewciwa i Tiesto12. O Sprzeciwie bylo wyzej. Tiesto z kolei rzucał slogany o zbawinnej roli Unii Europejskiej, o konieczności rozprawy z Wenezuelą, o "ludzkim szambie" (tak sie wyrazal o Palestynczykach) itp. Dziwny koleś.

4) Izraelczyka, ktory majac czarno na białym wykazane, że Żydzi w Palestynie sa najezdzcami (bo przed wojna stanowili promile tamtejszej populacji), w watku poswieconym okulacji próbował wskazać, że to Palestynczycy atakuja. No coż. Pod Moskwą ROsjanie też nie raz atakowali. Tylko czy jest sens gadać z gościem mylącym atak taktyczny z atakiem strategicznym? Albo nie zwracajacym uwagi na proprcje?

5) Cała menażeria przyciągnieta przez Apollo Hoax. Nie zgadzam się z Bimim w tej kwestii i już. To mi nie przeszkadzalo, tak jak nie przeszkadzała ultrakatolickość bibula.com. Niestety Apollo Hoax przyciągnął ludzi od prostych leków na raka, kregow w zbozu, obalania fizyki, hologramowych samolotów.



1), 3) 4) - Efekt: bezsensowne kłotnie, mieszanie itd.

2), 5) - Efekt: odstraszanie ludzi majacych coś ciekawego do powiedzenia. Dla kogoś posty XTC mogly byc urocze, a dla kogoś innego oznaczać, że "te forum to strata czasu". Najwiecej złego wyrządziła anaukowość wielkiej cześci forumowiczów. Pisanie o szarakach w zbozu (Kosmitach, a nie zającach!!!), spiskach fizyków itp. to nie jest zadna tam wolność wypowiedzi. To zwyczajne pierdolenie zniechęcajace ludzi poważnych.



Nie będę nikomu wskazywac jak ma prowadzic forum, bo nie wiem jak takim problemom zradzać. Bedac adminem po prostu banowałbym na potęgę, kasował nic nie wnoszace posty itd. Smile. Ale czy to byłoby dobre? Nie wiem. Może po prostu lepiej urządzić forum zamkniete dla zaproszonych osób i niewidoczne dla niezarejestrowanych. Taki think tank. Widoczne bylyby tylko efekty pracy: artykuly, tlumaczania, jakaś wiki. Komentarze tylko do wiadomości adminów. Widze co sie dzieje w komentarzach na YT. Tam gdzie wchodza emocje, np. mowa o wojnach, one nic nie wnoszą. tylko zaciemniaja.

To niby bardzo szczytna idea: wolność słowa. Tylko, że w tej wolności robi się zwyczajnie śmietnik. Dla mnie wolność słowa to mozliwosc np. prowadzenia włsnego bloga bez obaw o cenzure, a nie forum, gdzie trwa równanie do najmniejszego wspólneo mianownika.

PS. Ja sie nie pożegnałem. Będę tu zaglądał, ale rzadziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 17 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
@Sprzeciw. Jedyne co robisz to przywalanie się do kogoś, bo w twoim mniemaniu na jakiś temat pisze on za dużo.
Tak? Do dyskusji nt 11 września i 'lądowanie na księżycu' niezbyt się przywaliłem. ;)
To znaczy że problem jest w Tobie, a nie we mnie.

frasobliwy napisał:
Gówno ci do tego ile ktoś na forum pisze na dany temat.
Kultury nie masz! Mogłeś przyzwoity i wychowany człowieku napisać "KAŁ CIĘ TO OBCHODZI...".

frasobliwy napisał:
Jeśli nie potrafisz wskazać luk w jego rozumowaniu albo fałszu w informacjach jakie podaje, to milcz.
A jak dostrzegam u kogoś obsesje i manię, to czy jest sens z takim osobnikiem dyskutować?

frasobliwy napisał:
Żydzi o "islamistach" pisali lata zanim ja zaczałem pisac o żydach (a i tak poswiecalem temu pisaniu 10 razy mniej czasu).
Mam to rozumieć w ten sposób, że chcesz powolutku im dorównać... wychodzi ci to.

frasobliwy napisał:
Oni pewnie są finansowani przez jakieś organizacje utrzymywane z kosher taxu, bo robia to na pełny etat.
Tak tak tak, źli żydzi bo za dyrdymały im płacą, a Tobie nie... też byś tak chciał, byłbyś wtedy bogaty ale wciąż niewiele warty.

frasobliwy napisał:
Do tego kłamią jak najęci, np. twierdzili, że Cygan, ktory zabil jakiegos goscia na Zachodzie to Arab (i zdjeli info jak sie okazalo, ze palneli glupote), "udowadniali" istnienie BMS w Iraku, negują okupację Palestyny itp. Na wikipedii rozpętali kamapanię poparcia dla bombardowan Iranu. Z kolei na portalu Racjonalista.pl tez nie lepsi. Twierdzli, że wszyscy Arabowie rzuca sie z atakiem na Europę, ze to w sumie dobrze, ze Zydzi wywalili beduinow (Palestynczycy to osiadli rolnicy a nie nomadowie, to raczej beduini wspanialomyslnie dostali obywatelstwo Izraela na zasadzie dziel i rzadz (tego "nie wie" niby inteligencki serwis) a pewien prawnik zamieścił nawet plany ustawy internowania polskich muzułman.
Znowu zaczynasz, odpocznij sobie... zrozum że to nie temat o żydach, wiem że chciałbyś by każdy o tym był, ale nie, nie jest.

frasobliwy napisał:
I to ci nie przeszkadza, bo jesteś małym, zaślepionym głuptaskiem. Albo syjonistą, z braku argumentów udajacym głupka.
Ale Ty naprawde jesteś durny. :) Tu nie chodzi o to czy ja ich bronie czy nie (pisałem o tym, powtórzyć?). Tu chodzi o to jakim jesteś ograniczonym kochasiem... :)

Odrzuć myślenie że jeden dzień bez pisania o żydach jest dniem straconym!

frasobliwy napisał:
Co negatywnego spotkałem na tym forum:

2) jajcarzy pokroju XTC.
I sztywniaków pokroju Frasobliwego...

Cytat:
3) niemajacych nic do powiedzenia Sprzewciwa i Tiesto12. O Sprzeciwie bylo wyzej. Tiesto z kolei rzucał slogany o zbawinnej roli Unii Europejskiej, o konieczności rozprawy z Wenezuelą, o "ludzkim szambie" (tak sie wyrazal o Palestynczykach) itp. Dziwny koleś.
Ty się wyrażałeś o żydach "zaraza" więc niewiele sie różnisz od tego "dziwnego kolesia". Jesteś taki sam pieprzony hipokryta jak Tiesto12...

Cytat:
2), 5) - Efekt: odstraszanie ludzi majacych coś ciekawego do powiedzenia. Dla kogoś posty XTC mogly byc urocze, a dla kogoś innego oznaczać, że "te forum to strata czasu". Najwiecej złego wyrządziła anaukowość wielkiej cześci forumowiczów. Pisanie o szarakach w zbozu (Kosmitach, a nie zającach!!!), spiskach fizyków itp. to nie jest zadna tam wolność wypowiedzi. To zwyczajne pierdolenie zniechęcajace ludzi poważnych.
Ty pewnie chciałbyś by każdy z każdy się zgadzał i był jednolita papką... a później do mnie napisać: "Ty chcesz żeby każdy myślał tak jak Ty". - tak właśnie napisałeś.

Cytat:
Nie będę nikomu wskazywac jak ma prowadzic forum, bo nie wiem jak takim problemom zradzać. Bedac adminem po prostu banowałbym na potęgę, kasował nic nie wnoszace posty itd. :). Ale czy to byłoby dobre? Nie wiem. Może po prostu lepiej urządzić forum zamkniete dla zaproszonych osób i niewidoczne dla niezarejestrowanych. Taki think tank. Widoczne bylyby tylko efekty pracy: artykuly, tlumaczania, jakaś wiki. Komentarze tylko do wiadomości adminów. Widze co sie dzieje w komentarzach na YT. Tam gdzie wchodza emocje, np. mowa o wojnach, one nic nie wnoszą. tylko zaciemniaja.
To idź na "nowy horyzont", zamkniecie się w kółeczku adoracyjnym i będziecie walić konia w imię wielkiej Polski.

Cytat:
PS. Ja sie nie pożegnałem. Będę tu zaglądał, ale rzadziej.
Nie płacz kiedy odjadę. chlip, chlip, żżżegnajjjj... ;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 18 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie komentując wywodów sprzeciwa, powiem tylko że nowy horyzont rośnie w siłę, każdy dzień to nowi użytkownicy i nowe tematy. Forum powstało jako wspólna wizja wielu osób, nie zaś jako wytwór tylko i wyłącznie jednej osoby, także wątpliwości morgana, że u nas zostaną kiedyś wprowadzone limity, nie sprawdzą się.
U nas na forum, każdy zajmuje się swoją działką, od technicznej strony mieliśmy szczęście trafić na Ardexa, który z wielkim zaangażowaniem stworzył techniczne fundamenty tej nowej inicjatywy, z ogromną dbałością o szczegóły, z nieprzeciętną sumiennością i wytrwałością dążył do ciągłego ulepszania serwisu, dopracowując każdy skrypt, każdą funkcję samodzielnie, toteż efekt jest przyjazny dla oka i profesjonalny, wszystkich którzy chcą włożyć wkład w nasze forum jeszcze raz serdecznie zapraszam, jesteśmy otwarci, trzymamy poziom i fason, nasze forum nie jest klonem prawdy, więc i nie jest dla prawdy (bimiego) konkurencją, mamy inne cele i nasze fora mogą się wzajemnie uzupełniać, bez konkurowania ze sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 18 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze co można zrobić to wdać się w wojenki między sobą. Konkurować możecie, np. poziomem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 18 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli się nie boisz bana u bimiego-wal na www.nowy-horyzont.org ;p
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 18 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0 napisał:
Jeżeli się nie boisz bana u bimiego-wal na www.nowy-horyzont.org ;p


a tam spotkasz sie z mila atmosfera i tolerancja:

Cytat:
"Brudasku Cool Laughing ...zarzucasz Mi pokemonizm a sam :
-słuchasz wycia poprzeplatanego szarpaniem drutów
-masz tłuste,niemyte od roku splątane kudły
-gejowskie dżinsy prane raz na miesiąc w rzece
-ponaszywane nawet na dupe kretyńskie łaty...oops pardon naszywki Embarassed Laughing
-śmieszne,brudne absurdalnie wysokie czarne buty Laughing
-nie masz wanny ani prysznica w domu,bo mensony i 666 nie stosują takich wynalazków Cool ...także takich jak woda... Rolling Eyes

Na widok dresu zapewne uciekasz na drugi koniec miasta Laughing

Jesteś karą Bożą dla tego forum za to co Bimi z nim zrobił Laughing Laughing Laughing ....a teraz ganiaj do sklepu po kolejną łatę albo kasete magnetofonową (bo na CD cię nie stać) z nagranym wyciem Cool Laughing Laughing Laughing ...
Pozdrówka Cool "



kto jak kto ale iar0 wie cos o tym...



P.S.
czy wy naprawde myslicie ze ludzie niemaja nic innego do roboty tylko skakac codziennie po kilku forach o podobnej tematyce i sie jeszcze "angazowac"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkelheit




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 321
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 19 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morgan gdyby było tak jak mówisz to internet by nie istniał, bo jego wielkość tkwi w róznorodności i właśnie w tym że jest wiele forów, na których przychodzi wiele ludzi.
Reszty nie komentuje, bo rozumiem że to twoja zemsta na nas, ty już dobrze wiesz za co hehe.
No cóż, skoro ci to pomoże wrócić do siebie, to mścij się, to w końcu forma autoterapii, wyrzucenie gniewu. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 19 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż.. pozostaje mi życzyć powodzenia.
zachęcam wszystkich niezadowolonych z zasad jakie tu panują oraz z moich poglądów do przejścia na tamto forum. wygląda naprawdę profesjonalnie, na mój gust nawet lepiej niż onet - dobrze wam tam będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 20 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej morgan poczuł się urażony...ale Mi smutno...straszne Laughing ...
Napisz za co się mścisz.

Bimi,dzięki za uznanie chociaż to nie ja robiłem oprawe graifczną Cool...a emotki też mamy fajne,prawda?Smile Cool.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nowy horyzont
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile